دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان شیلات ایران


خبر 26 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان شیلات ایران (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

بدینوسیله به اطلاع میرساند زمان انجام مصاحبه استخدامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت سازمان شیلات ایران براساس برنامه زمانبندی طبق پیوست ذیل انجام میگردد.

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه استخدامی داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

داوطلبان لازم است مدارک ذیل را در روز مصاحبه استخدامی ، همراه داشته باشند :

1. گواهی معتبری که معدل مدرک تحصیلی داوطلب در آن ذکر گردیده باشد ؛

2. مدرک زبان انگلیسی معتبر (TOLIMO,MSRT, TOFEL,LELTS) ؛

3. برگزیدگان علمی دانشجویی ؛ مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد؛

4.گواهی چاپ مقاله و یا ارائه مقالات علمی – پژوهشی (داخلی و خارجی )، علمی – ترویجی (داخلی و خارجی )، مقالات چاپ شده در کنفرانس¬ها و همایش¬های معتبر ملی نمایه شده
در (ISC و یا CIVILICA) و همایش های بین المللی،

5. کتاب تالیفی و یا ترجمه؛

6. ثبت اختراع ؛ گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح ( سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان )؛

7. کسب مقام در جشنواره های علمی و یا هنری؛ کسب مقام در المپیادهای علمی ، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی ، جوان خوارزمی ، رازی و فارابی) و فناوری هنری ، فرهنگی و ادبی ، دینی ، رسانه ، کودکان و نوجوانان ، زنان ، دولت و نهادها ، سینمایی)؛

8. گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتر (ICDL) از مراکز و موسسات تایید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور ؛

9. داشتن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل ؛
از متقاضیان محترم درخواست میگردد طبق برنامه زمانبندی به ستاد سازمان شیلات ایران به آدرس :

تهران -میدان انقلاب-خیابان کارگر شمالی -خیابان فاطمی غربی بین تقاطع کارگر و جمالزاده-پلاک 236 -دفتر تحول اداری و فناوری اطلاعات مراجعه نمایند.
راه های دسترسی به سازمان :
1 – فرودگاه مهرآباد ->مترو ارم سبز به سمت شهید کلاهدوز ->ایستگاه انقلاب ->ادامه مسیر طبق آدرس فوق
2- ترمینال غرب ->میدان آزادی مترو آزادی به سمت شهید کلاهدوز ->ایستگاه انقلاب ->ادامه مسیر طبق آدرس فوق
3- ترمینال غرب ->میدان آزادی اتوبوس تندروبه سمت تهرانپارس (BRT)->ایستگاه انقلاب ->ادامه مسیر طبق آدرس فوق
4- ترمینال جنوب->خط مترو حرم امام به سمت تجریش ->ایستگاه دروازه دولت تغییر خط مترو به سمت ارم سبز ->ایستگاه انقلاب ->ادامه مسیر طبق آدرس فوق
5 – ترمینال شرق-> اتوبوس تندرو تهرانپارس به سمت آزادی (BRT)->ایستگاه انقلاب ->ادامه مسیر طبق آدرس فوق
6 – ایستگاه راه آهن->خط مترو آزادگان به سمت قائم ->ایستگاه میدان جهاد ->خیابان فاطمی ->بین گارگر و جمالزاده -پلاک 236-دفتر تحول اداری و فناوری اطلاعات ضمناً زمان انجام مصاحبه استخدامی از مورخ 1398/04/03 لغایت 1398/04/16 می باشد.

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان شیلات (منبع: سایت سازمان شیلات)

به اطلاع کلیه متقاضیان استخدامی سازمان شیلات ایران می رساند ، جهت بررسی و تائید مدارک تعیین شده در آگهی استخدامی مطابق جدول ذیل به آدرس های مشخص شده مراجعه نمایند. ضمناً دواطلبان می بایست نسبت به دریافت فرم مشخصات فردی از سایت سازمان شیلات ایران اقدام وپس از تکمیل به همراه اصل و تصویر مدارک به محل های تعیین شده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: زمان اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتایج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد. سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اعلام کرد: در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتایج آزمون ماه آینده اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: زمان اعلام نتایج نهایی ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بهار 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 بهمن 97: اصلاحات و اضافات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)
پیرو اطلاعیه شماره 1 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 97 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می رساند، با توجه به اعلام سازمان اداری استخدامی کشور اصلاحات و اضافات جدید در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.
کلیه داوطلبان می توانند در مهلت باقی مانده ثبت نام، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اند ضمن مراجعه به پروفایل خود در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است که مهلت تعیین شده برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات تا تاریخ 1397/11/9 می باشد و تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده اصلاحات دفترچه اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان شیلات ایران در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان شیلات ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:22

  کد دیدگاه : 2363149

  سلام. کسی شیلات دزفول قبول شده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:34

  کد دیدگاه : 2318092

  سلام کسی تکثیر شوش قبول شده؟ من قبول نشدم میخوام نمره بچه های قبول شده رو بدونم (:hi:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زندگی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:40

   کد دیدگاه : 2352075

   من قبول شدم با نمره 45

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تحلیلگر سیستم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:37

  کد دیدگاه : 2316999

  سلام، دوستان کسی کارشناس تحلیلگر سیستم قبول شده؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امواج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:24

  کد دیدگاه : 2314046

  ظاهرا تهران سازه دریایی حد نصاب 43% بوده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : به امواج

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 2314153

   سلام.منظورتون نفر مفر سوم هستش؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : civil

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:16

    کد دیدگاه : 2314720

    شما تهران هستید؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : به امواج

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 2314155

   منظورتون نمره نفر سوم هستش؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امواج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:16

    کد دیدگاه : 2315606

    درست نمی دونم حالا می پرسم ببینم دقیقا معنیش چیه
    شمام سازه دریایی تهران هستی؟ پس چرا اعلام حضور نمی کنی!!! پس حواسم باشه همه چی رو نگم اینجا 🙂

    پاسخ دهید
    • نویسنده : به امواج

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:56

     کد دیدگاه : 2315732

     نه عزیزم. من واسه گرگانم. حد نصاب گرگان چنده دوستان؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : سین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:56

     کد دیدگاه : 2315734

     این دوستمونو نمی‌دونم ولی من که گفتم برای سازه دریایی تهران شرکت کردم. از شما درصدمم که کمتره. درصد نفر دیگه این پست رو نمیدونم.
     البته فرق خاصی نمیکنه اینجا چیزی بگید یا نگید. در هر صورت همه با انگیزه میان برای مصاحبه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : امواج

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:07

      کد دیدگاه : 2315807

      موفق باشی. اما شما چندتا پست پایینتر گفتی برای انزلی شرکت کردی! بالاخره تهران یا انزلی؟ اگه تهرانین که روز مصاحبه با هم آشنا میشیم انشا الله

      پاسخ دهید
     • نویسنده : امواج

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:19

      کد دیدگاه : 2315905

      اما شما که چندتا پیام پایین تر گفتین انزلی شرکت کردین !!!
      حالا تهران یا انزلی روز مصاحبه با هم آشنا میشیم اگه خدا بخواد

      پاسخ دهید
 • نویسنده : الف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:42

  کد دیدگاه : 2304205

  رشته سازه دریایی کسی هست؟ چند شد نمرتون؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جمیل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:07

   کد دیدگاه : 2306100

   سلام. من واسه چابهارم سازه دریایی. درصدمم ۳۵. شما واسه کجایید و درصد چند؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امواج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:18

    کد دیدگاه : 2308101

    به سلامتی مهندس
    من همون الف هستم
    چابهار خوبه چون شرایط بدی آب و هوا و شرایط سخت و اینجور چیزا تعلق میگیره بهتون
    من تهران 47%

    پاسخ دهید
    • نویسنده : جمیل

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:50

     کد دیدگاه : 2308341

     موفق باشی عزیزجان

     پاسخ دهید
  • نویسنده : سین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:08

   کد دیدگاه : 2306104

   سلام. منم سازه دریایی هستم. من حدود ۴۰ شدم. شما چطور؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امواج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:25

    کد دیدگاه : 2307778

    سلام مهندس. شما برای کجا قبول شدین؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امواج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:46

  کد دیدگاه : 2304095

  آقایون خانما سلام … امیدوارم همگی خوب باشین … من کارشناس سازه دریایی قبول شدم کسی دیگه ای قبول شده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:10

   کد دیدگاه : 2306106

   سلام جناب امواج. منم سازه دریایی قبول شدم برای انزلی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امواج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:22

    کد دیدگاه : 2307775

    سلام من تهران
    47%
    نگفتن مصاحبه ها کی هستش؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:32

     کد دیدگاه : 2307792

     بسلامتی
     درصد خیلی خوبی زدید
     نه هنوز که اعلام نکردن ولی قرار بود این هفته بگن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : امواج

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:16

      کد دیدگاه : 2308099

      سلامت باشید. خیلی ممنون
      امیدوارم هرچه زودتر اعلام کنن
      حدس میزنم بعد ماه رمضون باشه حالا یه هفته بعدش یا یک ماه بعدش یا حتی بیشتر دیگه نمیشه سردرآورد

      پاسخ دهید
 • نویسنده : سوگل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:33

  کد دیدگاه : 2303277

  ادمین چرا پیامای منو تایید نمیکنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:46

   کد دیدگاه : 2303590

   سلام كامنتي از شما در انتظار تاييد نيست.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:11

  کد دیدگاه : 2294578

  سلام کسی شیلات لرستان-خرم اباد قبول شده؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سوگل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:26

   کد دیدگاه : 2303272

   سلام من لرستان قبول شدم؛الیگودرز

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سارا بهرامی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:34

    کد دیدگاه : 2363438

    من اهواز امتحان دادم قبول نشدم..شما نمره تون چند شده؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ایمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:44

   کد دیدگاه : 2360718

   به من عمران خرم آباد قبول شدم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اعظم نوروزی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 2292604

  با سلام ببخشید کسی شیلات بوشهر هست ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:00

   کد دیدگاه : 2292938

   بله من هستم
   شما گرایشتون چیه؟
   نمرتون چند شده؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...