دانلود نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان محیط زیست

جهت مشاهده صفحه تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مرداد 98: اطلاعیه زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سایت حفاظت محیط زیست)

نتایج مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 17اسفند 97 چهارشنبه 6شهریور 98 از طریق سایت سازمان محیط زیست و یا جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون 17اسفند 97 که به مصاحبه دعوت شده بودند می رساند تمامی مراحل بررسی و ثبت اطلاعات مصاحبه در سامانه جهاد دانشگاهی به اتمام رسیده و در حال حاضر سامانه مذکور در حال محاسبه نهایی این اطلاعات است. گفتنی است، باپیگیری های صورت گرفته حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 6شهریور98 نتایج از طریق همین سایت یا سایت جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی، از داوطلبان تقاضا می شود از تماسهای غیر ضرور ویا سوال در این مورد تا مشخص شدن نتیجه نهایی، جدا خودداری شود.

خبر 7 مرداد 98: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه و اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت (ذخیره) سازمان حفاظت محیط زیست (سازمان حفاظت محیط زیست)

عرفی شدگان ظرفیت تکمیلی آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست که لیست اسامی آن در این اطلاعیه آمده است، ساعت 08:30 صبح روز چهارشنبه مورخ 9 مرداد ماه 1398 با در دست داشتن مدارک به آدرس استان البرز- کرج- میدان استاندارد- دانشکده محیط زیست مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: تصویب لایحه حمایت از محیط‌ بانان تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شور با اشاره به عدم تایید لایحه حمایت از محیط‌بانان گفت: این لایحه بعد از رفع ایرادات مطرح‌شده، بلافاصله در مجلس به رأی مجدد گذاشته می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: فعالیت 300 نیروی محیط بان در مازندران (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران همچنین با عنوان اینکه حقوق محیط بانان کافی نیست و نیازمند توجه و حمایت بیشتر هستند افزود: در مازندران ۳۰۰ محیط بان کار حفاظت از ۵۰۲ هزار هکتار عرصه‌های تحت پوشش را عهده دار هستند و علاوه بر آن، مناطق چهارگانه، پناهگاه حیات وحش و مناطق آزاد فعالیت می‌کنیم که انرژی و توان زیادی طلب می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: افزودن 300 محیط‌ بان به یگان حفاظت محیط‌ زیست کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

بر اساس آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ محیط‌بانی سازمان حفاظت محیط زیست، تعداد ۸۰۰ نفر از متقاضیان شغل محیط‌بانی برای انجام مصاحبه و تست های پزشکی، ورزشی، روانشناسی و تخصصی، به مرکز تربیت محیط‌بان در شهر کرج معرفی شدند که پس از انجام آزمون‌های مختلف و در صورت کسب حد نصاب‌های قابل قبول، ۳۰۰ نفر برگزیده و به یگان حفاظت محیط زیست افزوده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: آمادگی مجلس برای تصویب لایحه افزایش حقوق و تعداد محیط ‌بانان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه تعداد محیط‌بانان باید به ۱۰ هزار نفر برسد، گفت: در صورتی که دولت لایحه افزایش حقوق و تعداد محیط‌بانان وجنگل بانان را تدوین و ارائه کند مجلس به قید فوریت و خارج از نوبت آن را بررسی خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 تیر 98: نیاز به محیط‌ بان در استان گلستان (منبع: خبرگزاری فارس)

 به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا کنعانی صبح امروز در آیین تکریم از محیط‌بانان محیط زیست اظهار کرد: رئیس سازمان محیط زیست اولویت این سازمان را محیط بانان دانستند و در حال حاضر 50 درصد بدنه محیط‌زیست را محیط‌بانان تشکیل می‌دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 تیر 98: کمبود نیرو در یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه (منبع: خبرگزاری فارس)

فریدون الفتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: بنا بر استانداردهای جهانی به‌ازای هر یک‌هزار هکتار یک محیط‌بان باید فعالیت کند، اما در استان کرمانشاه علی‌رغم وجود 191 هزار هکتار اراضی محیط زیست تنها حدود 70 نفر در یگان حفاظت حاضر هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 98: برخورداری محیط‌ بانان از حمایت قضایی و بیمه‌ای (منبع: خبرگزاری فارس)

گروه محیط زیست خبرگزاری فارس، نمایندگان مردم در نشست علنی نوبت عصر روز دوشنبه سوم تیرماه ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی، لایحه‌ ۴ ماده‌ای حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان را با تغییر نام به «لایحه حمایت قضایی و بیمه‌ای مأموران یگان حفاظت دستگاه‌ها‌» را در صحن علنی مجلس به تصویب رساندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 98: تصویب لایحه حمایت از محیط‌ بانان و جنگل‌ بانان (منبع: خبرگزاری فارس)

نمایندگان مجلس در جلسه عصر امروز مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان موافقت کردند و آن را به تصویب رساندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اعلام اسامی ذخیره و زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ97/12/17 می رساند، داوطلبانی که در کارنامه خود عبارت ” شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید” درج شده است برای مصاحبه و تعیین صلاحیت در زمان اعلام شده بر اساس لیست و آدرس ذکر شده به شرح ذیل مراجعه کنند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 23 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ 17اسفند97 می رساند زمان مصاحبه از شنبه یکم تیرماه 98 خواهد بود.
گفتنی است، توضیحات تکمیلی (مکان، نوبت بندی، مدارک، وسایل مورد نیاز وآیتمهای مصاحبه) تا پایان وقت اداری روز یکشنبه26خردادماه 98 اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 98: لزوم کمک مسئولان هرمزگان برای استخدام محیط بان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: کمبود نیروی انسانی و به ویژه محیطبان از مهمترین مشکلات این مجموعه است و از مسوولان استان انتظار داریم در رایزنی های ملی برای جذب محیطبان به این مجموعه کمک کنند. حبیب مسیحی تازیانی روز دوشنبه در مراسم روز جهانی محیط زیست افزود: استاندارد جهانی حوزه مسوولیت هر محیطبان ۲هزار هکتار و میانگین کشوری آن هشت هزار هکتار است اما هر محیطبان در هرمزگان مسوولیت ۲۰ هزار هکتار اراضی حفاظت شده را بر عهده دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 98: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ ۱۷ اسفند ۹۷ می‌رساند زمان و مکان مصاحبه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مامور اجرایی و کارشناس محیط زیست درخواست می شود بر اساس حرف اول نام خانوادگی طبق جدول ذیل از ساعت 9 صبح الی 13 با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس تهران- ضلع شمالی بزرگراه شهید حکیم- بین شیخ فضل اله و یادگار امام- پارک طبیعت پردیسان- سالن همایش سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 24 فروردین 98: خبر جذب 300 محیط ‌بان در سال جاری / برنامه‌ای برای جذب محیط ‌بان خانم نداریم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: برنامه‌ای برای جذب محیط‌بان خانم نداریم. فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست در پایان با اشاره به جذب ۳۰۰ محیط‌بان در سال جاری گفت: ما در طول ۱۰ سال آینده، جذب نیروی محیط‌بان خواهیم داشت و تا زمانی که تعداد محیط‌بانان، دو برابر تعداد کنونی شود، این روند ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 فروردین 98:  اولویت پسران محیط بانان شهید در استخدام یگان حفاظت محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

سرهنگ جمشید محبت خانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری میزان، درباره استخدام پسران شهدای محیط بان گفت: پسران شهدای محیط بان از اولویت در استخدام برخوردار هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اسفند 97: بکارگیری محیط بان خانم در سازمان محیط زیست (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از استخدام زنان در حوزه محیط بانی خبر داد. وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ۱۰۰ میحط بان در مدارس، به دنبال استخدام محیط بان خانم با لباس محیط بانی در مدارس دخترانه هستیم.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: خبر استخدام  2500 محیط بان در ده سال آینده (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: در یک برنامه ۱۰ ساله ۲۵۰۰ محیط‌بان به سازمان محیط زیست کشور اضافه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، عیسی کلانتری شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال اردستان در محل فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در کل کشور سازمان حفاظت محیط زیست 7 هزار نفر پرسنل دارد که از این تعداد 3 هزار نفر محیط‌بان هستند اظهار داشت: حدود 2500 محیط بان را قرار است به صورت 10 ساله جذب کنیم سالی 250 نفر و تجهیزات و امکانات آن از طریق نیروهای مسلح تامین می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اسفند 97: تصمیم سازمان محیط زیست برای استخدام محیط بان زن (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط‌ زیست گفت:تلاش می‌کنیم تا بخشی از استخدامی‌های ما برای محیط‌بانی، زنان باشند. اگر بخواهیم پیشگیری اجتماعی را دنبال کنیم باید محیط‌بان خانم داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 بهمن 97: جزئیات بهره‌مندی محیط بانان از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان اداره حفاظت از محیط زیست استان همدان از بهره‌مندی محیط‌بانان جانباز و خانواده شهدا از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.  وی با اشاره به وجود دستورالعمل تشکیل یگان حفاظت از محیط زیست توسط نیروهای مسلح، گفت: یگان حفاظت از محیط‌زیست قدیمی ترین سازمان غیر نظامی کشور بوده که با عنوان یک نیروی کشوری مشغول فعالیت به شیوه نیروهای لشکری است. وی ادامه داد: از این رو بر اساس این دستورالعمل از فروردین ماه سال‌جاری محیط‌بانان در صورت هرگونه جراحت و یا شهید شدن در زمان انجام ماموریت، آنان و یا خانوادهایشان زیر نظر بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان حفاظت محیط زیست در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان حفاظت محیط زیست اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان حفاظت محیط زیست را از این قسمت دنبال کنید:

اعلام شرایط استخدام محیط بان در سازمان محیط زیست (23 دی 97)
خبر اعلام فراخوان استخدام 350 محیط بان در هفته جاری (16 دی 97)
انجام اقدامات لازم برای استخدام و جذب سالانه تعداد 350 نفر محیط ‌بان (8 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست سال 97 (19 آذر 97)
اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال97 (19 آذر 97)
+ استخدام سالیانه 350 محیط بان در کشور (18 آذر 97)
+ اعلام فراخوان جذب 300 محیط بان در سال جاری (15 آذر 97)
برگزاری آزمون استخدامی محیط بانی در لرستان (2 آبان 97)
+
 احتمال برگزاری آزمون استخدامی جذب محیط بانان در آذرماه امسال (2 آبان 97)
استخدام 300 نیروی محیط ‌بان بومی در سال جاری (30 شهریور 97)
خبر استخدام سازمان حفاظت محیط زیست در سال جاری (27 تیر 97)
خبر استخدام سازمان حفاظت محیط زیست (7 تیر 97)
استخدام 32 محیط بان در سازمان حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد (7 خرداد 97)
+ جزئیات استخدام 300 نفر محیط بان در سازمان حفاظت محیط زیست (2 خرداد 97)


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مرتضی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:45

  کد دیدگاه : 2475860

  سلام دوستان ایثارگرانی که براشون زده توی سجایا در دست اقدام یعنی قبول شدن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:10

  کد دیدگاه : 2475550

  احتمال داره زودتر از 4 شنبه نتایج بیاد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Milad

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:20

   کد دیدگاه : 2475719

   به همون اندازه که احتمال داره دیر تر از چهارشنبه بیاد (:dash:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:10

  کد دیدگاه : 2474796

  نتایج ناومه،مو از چهارمحال شهر لردگون،نمره کتبی 45

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:02

  کد دیدگاه : 2473981

  دوستان ایثارگر خواهشا بگن از بنیاد شهید زنگ زدن بهشون یا نه؟تو سایت سجایا هنوز بیکار جلو اسمشونه یا زده اقدام ب اشتفال…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خراسان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:00

   کد دیدگاه : 2474115

   سلام در سهميه ايثارگران هر كس از بنياد شهيداستان نامه معرفي رسمي گرفته باشه براش خورده اشتغال در دست اقدام ولي اگر كسي فقط كارت وكپي براي مدارك ارائه كرده باشه پروفايلش تغييري نمي كنه وثبت بيكار مي مونه.اما حالت بيكار بهتره چون ميشه تا وقتي نتايج بياداز سهميه براي استخدامي ديگه استفاده كرد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:00

    کد دیدگاه : 2474538

    سلام داداش واسه شما زده اقدام به اشتغال یا بیکار؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : خت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 2473327

  بچها بعد قبولی باید بازم تهران بیام یا استان خودمون دوره چهل روزه رو کجا میگذرونین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مجید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:37

   کد دیدگاه : 2473730

   سلام به احتمال زیاد بقیه مراحل با استان هست
   از قبیل تشخیص هویت
   آزمایش موادمخدر
   طب کار
   مصاحبه عقیدتی سیاسی
   تحقیقات
   و بعداز اتمام به مدت ۴۰ روز باید در دانشکده محیط زیست کرج آموزش محیط بانی ببینیم انشالله و به امید خدا
   موفق و موید باشی دوست عزیز

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محیط زیست ایران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:02

    کد دیدگاه : 2474046

    داداش ترتیب این چیزایی که گفتی چجوریه؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مجید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:54

     کد دیدگاه : 2474270

     سلام دوست عزیز
     به احتمال زیاد روز چهارشنبه اطلاعیه بزنه که مثلا از تاریخ فلان تا فلان باید یه سری مدارک به دست ادارات کل استان برسانیم
     یا همون روزی که مدارک می بریم و فرم گزینش رو پرکنیم که شامل چندتا معرف و ادرس سکونت …ما رو معرفی میکنن واسه تشخیص هویت و مواد مخدر و بقیه ازمایش و تحقیق محلی و در اخر بعد از تحقیق محلی .گزینش عقیدتی و سیاسی
     بعدهم آزمایش

     یا اینکه
     فرم گزینش رو که پر کردیم
     اول گزینش عقیدتی سیاسی
     بعد تحقیق و بعد معاینه پزشکی و مواد مخدر و انگشت نگاری

     ولی حدس اولی درست تره
     موفق و موید

     پاسخ دهید
     • نویسنده : Environment

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:30

      کد دیدگاه : 2474328

      من از بچه ها که شنیده بودم تو همین سایت ها، اول رفته بودن گزینش و بعد از تایید گزینش واسه آزمایشات و تست اعتیاد و سو پیشینه رفته بودن

      پاسخ دهید
     • نویسنده : Environment

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:31

      کد دیدگاه : 2474330

      بعید می‌دونم قبل از تایید گزینش آزمایش بگیرن. نمی‌دونم

      پاسخ دهید
 • نویسنده : دکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:03

  کد دیدگاه : 2472679

  دوستان میشه بگین چطوری به پروفایلم دسترسی پیدا کنم؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:04

   کد دیدگاه : 2472860

   برو سایت جهاد دانشگاهی خودش اونجا داره ورد ب پروفایل

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:00

  کد دیدگاه : 2472674

  سلام دوستان.ببخشید من ی چیزو متوجه نشدم.آنهایی که سهمیه ایثارگری جانبازی دارن سهمیشون جداس یا رقیب ما هم که آزاد ثبت نام کردیم میشن؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:04

   کد دیدگاه : 2472861

   نه جدا حساب میشن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : استراباد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:44

  کد دیدگاه : 2472547

  سلام دوستان ایثارگر خوبین؟شما پروندتونو تو سجایا زده بیکار یا در دست اقدام؟من دیدم دوسه نفرو تو اینجا نوشتن زده در دست اقدام خواستم ببینم چجوره؟منو هنوز زده بیکار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:44

  کد دیدگاه : 2472416

  سلام دوستان بچه های ایثارگر پروفایل من زده در دست اقدام مال شمام اینطوره؟خواهشا بگین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:13

  کد دیدگاه : 2472382

  ایثارگری مال من تو پنلم زده بیکار مال شمام همینه؟لطفا جواب بدین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:39

  کد دیدگاه : 2471881

  تنها تغییری که پروفایل من کرده اینه که کد ملی به رنگ آبی در اومده🤭

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:55

   کد دیدگاه : 2471985

   پروفایل چی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:34

    کد دیدگاه : 2472029

    جهاد دانشگاهی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:16

  کد دیدگاه : 2471786

  سلام چ جور می توانم اتش نشانی ثبت نام کنم شرایط بهم بگید ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:47

   کد دیدگاه : 2471813

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Vahid

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 2471307

  سلام سازمان محیط،زیست باهاتون تماس گرفتن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:54

   کد دیدگاه : 2471368

   تماس برای چی؟
   با شما تماس گرفتن؟
   چی گفتن؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:57

   کد دیدگاه : 2471372

   نه مگر با شما تماس گرفتن؟ ایثارگری؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:59

   کد دیدگاه : 2471378

   نه.مگر با شما تماس گرفتن؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : jef

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:48

   کد دیدگاه : 2471451

   اره تماس گرفت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Vahid

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:37

    کد دیدگاه : 2471584

    چی گفتن؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:10

     کد دیدگاه : 2471610

     چی گفتن؟به مام بگو شنبه تماس بگیریم

     پاسخ دهید
    • نویسنده : jef

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:06

     کد دیدگاه : 2471665

     هیچی چیز خاصی نگفتن
     فقط تبریک گفتن و گفتن چند روز دیگه بیاید تهران دیگه از این حرفها

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:33

      کد دیدگاه : 2471872

      من با محیط زیست شهر قم تماس گرفتم
      گفتش با هیچ کس تماس نگرفتن و نمیگیرن!
      هر کسی هم قبول بشه میره مرکز استان خودش،
      قرار نیست کسی بره تهران،
      دوست عزیز لطفا بچه هارو اذیت نکن و دروغ نگو

      پاسخ دهید
      • نویسنده : الا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 07:57

       کد دیدگاه : 2473033

       هرکی قبول شد میره استان خودش برا دوره؟

   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:38

    کد دیدگاه : 2471638

    چی گفتن؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:13

    کد دیدگاه : 2471682

    لطفا بگید تماس گرفتن چی گفتن؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ....

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 03:25

    کد دیدگاه : 2471708

    چی‌گفتن بهتون؟؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ....

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:26

   کد دیدگاه : 2471710

   با شما تماس گرفتن؟؟کی زنگ زدو چی‌گفتن؟؟لطفا دوستان جواب بدید استرس گرفتیم هممون

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:53

    کد دیدگاه : 2471891

    چرا هرچی میگن باور میکنید آخه. احتمالا از رد شده ها هستن دارن اذیت میکنن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محمد رضا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:27

     کد دیدگاه : 2472018

     خوب همه ششصد نفر ک قبول نمیشین 300 نفر باید رد شین پس زیاد مغرور نباش

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:47

  کد دیدگاه : 2470408

  چرا نتونستی؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:50

  کد دیدگاه : 2470178

  سلام ب محیط زیست کشور نیز باید همانند دیگر سازمان ها توجه ویژه گردد اقایونی ک در دیگر سازمان ها دارند حقوق انچنانی دریافت نموده و مینمایند بدانند ک نگهبانی و حراست از محیط زیست وطن بسیار مهمتر از خودشان و خودشان میباشد پس لطفا دقت فرمایند سرمایه گذاری بیشتری در این مورد بشود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:12

  کد دیدگاه : 2469487

  بچه های که سهمیه ایثارگری دارن میشه بگن از بنیاد شهید بهشون زنگ زدن یا نه؟یا تو پنل ایثارگریشون توی سامانه سجایا چی نوشته تو قسمت خلاصه پرونده.. مرسی عزیزان اگر جواب بدین مهمه واقعا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:42

   کد دیدگاه : 2470174

   سلام من تو سجایا وضعیتمو زده در دست اقدام ب خاطر همین استخدامی اتش نشانی نتونستم شرکت کنم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:48

    کد دیدگاه : 2470487

    علی اقا میشه بگی چرا نتونستی توی اتش نشانی شرکت کنی اخه منم مثل شمام منتهی من باید ازمون وزارت بهداشت بدم تا چند روز دیگ.لطفا دلیشو بگو چرا نمیشه وقتی زده در دست اقدام شرکت کرد

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:59

     کد دیدگاه : 2471377

     علی اقا اینو جواب بده خواهشا

     پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:10

     کد دیدگاه : 2471680

     سلام چون در اینصورت دیگه سهمیه براتون اعمال نمیشه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:10

      کد دیدگاه : 2471913

      بنظر خودت علی اقا قبول میشی محیط زیست؟چون منم ازمون اتش نشانی دادم ولی توی کارت ورود به جلسم سهمیمو زده بود.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : علی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:06

       کد دیدگاه : 2472682

       سلام امیدم زیاده

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:08

  کد دیدگاه : 2469186

  کسی میدونه ساعت کاری و حقوق محیط بانا چجوریه ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:07

   کد دیدگاه : 2469297

   حقوقش دو نیم و شیفت کاریش ۴۸ به ۴۸ است

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:44

    کد دیدگاه : 2470175

    شما از کجا میگین حقوقش دو و نیم اخه یکی از دوستای من با ۱۵ سال سابقه میگه دو و هفتصد میگیرم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : رئیس صفری

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:28

     کد دیدگاه : 2470448

     اینکه خیلی بد شد

     پاسخ دهید
     • نویسنده : الا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:09

      کد دیدگاه : 2470952

      وجدانا اگه اینطوره ک خیلی کمه

      پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:26

     کد دیدگاه : 2471058

     منم امروز رفتم پرسیدم با 8 سال سابقه داره 2200 میگیره 🙁
     خدا کنه اتش نشانی قبوم بشم (:wacko:)

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:26

     کد دیدگاه : 2471060

     داداشم محیط بانه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : پارسا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:19

      کد دیدگاه : 2471328

      داداشتون چند سال سابقه داره؟آیا واسه تازه استخدام ها هم حقوق و شیفت کاری اون طوریه؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:15

       کد دیدگاه : 2471486

       داداشم ایثارگره با چیزی حدود ۷ سال سابقه حقوقش همینقده.حقوق محیط بانس کمه

   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:13

    کد دیدگاه : 2474644

    حقوق که واقعا این خیلی کمه اونم برا این ساعت کاری
    یجورایی میشه 12 ساعت تو روز دیگه

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...