نمونه سوالات استخدامی سازمان محیط زیست

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان محیط زیست

جهت مشاهده صفحه تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 16 مهر 98: خبر استخدام 11 محیط بان در استان لرستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: ۱۱ محیط بان از طریق آزمون استخدامی سراسری در اسفند ماه سال جاری در استان بکار گرفته می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 شهریور 98: نیاز به استخدام سالانه 250 محیط بان و 50 کارشناس محیط زیست (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و أمور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست: برای چابک سازی سازمان و تامین نیاز‌ها قرار است سالانه ۲۵۰ محیط بان و ۵۰ کارشناس در این سازمان استخدام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 98: فرصت یک ماهه جهت ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، به اطلاع تمام پذیرفته شدگان استخدامی 17اسفند 97 این سازمان می رساند، از روز شنبه 16شهریور 98 به مدت یک ماه با در دست داشتن مدارک به استان های مورد تقاضا مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز :
1) 6 قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده جدید.
2) اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه یا آموزش و پرورش و تصویر آن. (دو سری)
تبصره(مهم): فقط ارایه مدارک تحصیلی موقت یا اصل مورد تائید است و از تحویل هر گونه نامه از هر مرجعی مبنی بر پایان تحصیلات یا ارایه پایان نامه خود داری گردد.
3) اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن (دو سری)
4) اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن (دو سری)
5) اصل شناسنامه و کارت ملی افراد تحت تکفل و کپی از کلیه صفحات آن (یک سری)
6) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر پشت و روی آن برای آقایان. (دو سری)
7) اصل و کپی گواهینامه رانندگی اتومبیل پایه دوم و یا سوم و موتور سیکلت. (یک سری صرفا محیط بانان)
تذکر: بر اساس بند 4شرایط اختصاصی برای محیط بانان در دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (صفحه 26) ارائه گواهینامه رانندگی اتومبیل و موتور سیکلت برای همه محیط بانان اجباری است. در صورت عدم داشتن گواهینامه، به پذیرفته شدگان 2 ماه از تاریخ اخذ گزینش فرصت داده میشود تا نسبت به ارایه آن اقدام نمایند. در غیر اینصورت استخدام آنها لغو خواهد شد.
8) مدارک ایثارگری برای افرادی که در سهمیه ایثارگران شرکت نموده اند. (دو سری)
9) اصل و کپی مدارک فعالیت در بسیج (دو سری)
10) پرینت کارنامه قبولی که از سایت جهاد دانشگاهی صادر شده است. (یک برگ)
11) نامه سابقه کار در صورت پرداخت حق بیمه و پرینت سوابق بیمه (یک سری)
– بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
– آدرس دقیق و شماره تلفن ادارات کل حفاظت محیط زیست استانی در سایت سازمان محیط زیست و در قسمت استانها موجود است.

خبر 10 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– بانک ملی

– سازمان حفاظت محیط زیست

– سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۸، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 شهریور 98: اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام سازمان حفاظت محیط زیست از طریق جهاددانشگاهی (منبع: سایت حفاظت محیط زیست)

نتایج مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 17اسفند 97 از طریق سایت جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون 17اسفند 97 که به مصاحبه دعوت شده بودند می رساند پیرو اطلاعیه قبلی (احتمال اعلام نتیجه آزمون تا 98/06/06 )، با توجه به عدم اعلام نتایج، در صورت اطلاع متعاقبا اعلام خواهد شد. ضمن تشکر از صبر و شکیبایی، از داوطلبان تقاضا می شود از تماسهای غیر ضرور ویا سوال در این مورد تا مشخص شدن نتیجه نهایی، جدا خودداری شود.

خبر 4 شهریور 98: جزییات تصمیم محیط زیست برای استخدام سرباز محیط بان (منبع: خبرگزاری فارس)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: پس از بیش از دو سال که جذب سرباز محیطبان به صفر رسیده بود با وجود اتفاقات زیست محیطی در کشور با کمک ناجا، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و ستاد کل نیروهای مسلح که کمک‌رسان ما بودند این جذب از سر گرفته شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 مرداد 98: اطلاعیه زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سایت حفاظت محیط زیست)

نتایج مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 17اسفند 97 چهارشنبه 6شهریور 98 از طریق سایت سازمان محیط زیست و یا جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون 17اسفند 97 که به مصاحبه دعوت شده بودند می رساند تمامی مراحل بررسی و ثبت اطلاعات مصاحبه در سامانه جهاد دانشگاهی به اتمام رسیده و در حال حاضر سامانه مذکور در حال محاسبه نهایی این اطلاعات است. گفتنی است، باپیگیری های صورت گرفته حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه 6شهریور98 نتایج از طریق همین سایت یا سایت جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی، از داوطلبان تقاضا می شود از تماسهای غیر ضرور ویا سوال در این مورد تا مشخص شدن نتیجه نهایی، جدا خودداری شود.

خبر 7 مرداد 98: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه و اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت (ذخیره) سازمان حفاظت محیط زیست (سازمان حفاظت محیط زیست)

عرفی شدگان ظرفیت تکمیلی آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست که لیست اسامی آن در این اطلاعیه آمده است، ساعت 08:30 صبح روز چهارشنبه مورخ 9 مرداد ماه 1398 با در دست داشتن مدارک به آدرس استان البرز- کرج- میدان استاندارد- دانشکده محیط زیست مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: تصویب لایحه حمایت از محیط‌ بانان تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست شور با اشاره به عدم تایید لایحه حمایت از محیط‌بانان گفت: این لایحه بعد از رفع ایرادات مطرح‌شده، بلافاصله در مجلس به رأی مجدد گذاشته می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: فعالیت 300 نیروی محیط بان در مازندران (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران همچنین با عنوان اینکه حقوق محیط بانان کافی نیست و نیازمند توجه و حمایت بیشتر هستند افزود: در مازندران ۳۰۰ محیط بان کار حفاظت از ۵۰۲ هزار هکتار عرصه‌های تحت پوشش را عهده دار هستند و علاوه بر آن، مناطق چهارگانه، پناهگاه حیات وحش و مناطق آزاد فعالیت می‌کنیم که انرژی و توان زیادی طلب می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: افزودن 300 محیط‌ بان به یگان حفاظت محیط‌ زیست کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

بر اساس آزمون استخدامی سال ۱۳۹۸ محیط‌بانی سازمان حفاظت محیط زیست، تعداد ۸۰۰ نفر از متقاضیان شغل محیط‌بانی برای انجام مصاحبه و تست های پزشکی، ورزشی، روانشناسی و تخصصی، به مرکز تربیت محیط‌بان در شهر کرج معرفی شدند که پس از انجام آزمون‌های مختلف و در صورت کسب حد نصاب‌های قابل قبول، ۳۰۰ نفر برگزیده و به یگان حفاظت محیط زیست افزوده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: آمادگی مجلس برای تصویب لایحه افزایش حقوق و تعداد محیط ‌بانان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه تعداد محیط‌بانان باید به ۱۰ هزار نفر برسد، گفت: در صورتی که دولت لایحه افزایش حقوق و تعداد محیط‌بانان وجنگل بانان را تدوین و ارائه کند مجلس به قید فوریت و خارج از نوبت آن را بررسی خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 تیر 98: نیاز به محیط‌ بان در استان گلستان (منبع: خبرگزاری فارس)

 به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا کنعانی صبح امروز در آیین تکریم از محیط‌بانان محیط زیست اظهار کرد: رئیس سازمان محیط زیست اولویت این سازمان را محیط بانان دانستند و در حال حاضر 50 درصد بدنه محیط‌زیست را محیط‌بانان تشکیل می‌دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 تیر 98: کمبود نیرو در یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه (منبع: خبرگزاری فارس)

فریدون الفتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: بنا بر استانداردهای جهانی به‌ازای هر یک‌هزار هکتار یک محیط‌بان باید فعالیت کند، اما در استان کرمانشاه علی‌رغم وجود 191 هزار هکتار اراضی محیط زیست تنها حدود 70 نفر در یگان حفاظت حاضر هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 98: برخورداری محیط‌ بانان از حمایت قضایی و بیمه‌ای (منبع: خبرگزاری فارس)

گروه محیط زیست خبرگزاری فارس، نمایندگان مردم در نشست علنی نوبت عصر روز دوشنبه سوم تیرماه ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی، لایحه‌ ۴ ماده‌ای حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان را با تغییر نام به «لایحه حمایت قضایی و بیمه‌ای مأموران یگان حفاظت دستگاه‌ها‌» را در صحن علنی مجلس به تصویب رساندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 98: تصویب لایحه حمایت از محیط‌ بانان و جنگل‌ بانان (منبع: خبرگزاری فارس)

نمایندگان مجلس در جلسه عصر امروز مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه حمایت از محیط‌بانان و جنگل‌بانان موافقت کردند و آن را به تصویب رساندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اعلام اسامی ذخیره و زمانبندی مصاحبه معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ97/12/17 می رساند، داوطلبانی که در کارنامه خود عبارت ” شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید” درج شده است برای مصاحبه و تعیین صلاحیت در زمان اعلام شده بر اساس لیست و آدرس ذکر شده به شرح ذیل مراجعه کنند:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 23 خرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ 17اسفند97 می رساند زمان مصاحبه از شنبه یکم تیرماه 98 خواهد بود.
گفتنی است، توضیحات تکمیلی (مکان، نوبت بندی، مدارک، وسایل مورد نیاز وآیتمهای مصاحبه) تا پایان وقت اداری روز یکشنبه26خردادماه 98 اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 98: لزوم کمک مسئولان هرمزگان برای استخدام محیط بان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: کمبود نیروی انسانی و به ویژه محیطبان از مهمترین مشکلات این مجموعه است و از مسوولان استان انتظار داریم در رایزنی های ملی برای جذب محیطبان به این مجموعه کمک کنند. حبیب مسیحی تازیانی روز دوشنبه در مراسم روز جهانی محیط زیست افزود: استاندارد جهانی حوزه مسوولیت هر محیطبان ۲هزار هکتار و میانگین کشوری آن هشت هزار هکتار است اما هر محیطبان در هرمزگان مسوولیت ۲۰ هزار هکتار اراضی حفاظت شده را بر عهده دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 خرداد 98: اعلام زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام سازمان محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، به اطلاع تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مورخ ۱۷ اسفند ۹۷ می‌رساند زمان و مکان مصاحبه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست (منبع: سازمان حفاظت محیط زیست)

از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مامور اجرایی و کارشناس محیط زیست درخواست می شود بر اساس حرف اول نام خانوادگی طبق جدول ذیل از ساعت 9 صبح الی 13 با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس تهران- ضلع شمالی بزرگراه شهید حکیم- بین شیخ فضل اله و یادگار امام- پارک طبیعت پردیسان- سالن همایش سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 24 فروردین 98: خبر جذب 300 محیط ‌بان در سال جاری / برنامه‌ای برای جذب محیط ‌بان خانم نداریم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: برنامه‌ای برای جذب محیط‌بان خانم نداریم. فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست در پایان با اشاره به جذب ۳۰۰ محیط‌بان در سال جاری گفت: ما در طول ۱۰ سال آینده، جذب نیروی محیط‌بان خواهیم داشت و تا زمانی که تعداد محیط‌بانان، دو برابر تعداد کنونی شود، این روند ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 فروردین 98:  اولویت پسران محیط بانان شهید در استخدام یگان حفاظت محیط زیست (منبع: خبرگزاری میزان)

سرهنگ جمشید محبت خانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری میزان، درباره استخدام پسران شهدای محیط بان گفت: پسران شهدای محیط بان از اولویت در استخدام برخوردار هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 اسفند 97: بکارگیری محیط بان خانم در سازمان محیط زیست (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از استخدام زنان در حوزه محیط بانی خبر داد. وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ۱۰۰ میحط بان در مدارس، به دنبال استخدام محیط بان خانم با لباس محیط بانی در مدارس دخترانه هستیم.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: خبر استخدام  2500 محیط بان در ده سال آینده (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: در یک برنامه ۱۰ ساله ۲۵۰۰ محیط‌بان به سازمان محیط زیست کشور اضافه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان، عیسی کلانتری شامگاه پنجشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال اردستان در محل فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه در کل کشور سازمان حفاظت محیط زیست 7 هزار نفر پرسنل دارد که از این تعداد 3 هزار نفر محیط‌بان هستند اظهار داشت: حدود 2500 محیط بان را قرار است به صورت 10 ساله جذب کنیم سالی 250 نفر و تجهیزات و امکانات آن از طریق نیروهای مسلح تامین می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اسفند 97: تصمیم سازمان محیط زیست برای استخدام محیط بان زن (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط‌ زیست گفت:تلاش می‌کنیم تا بخشی از استخدامی‌های ما برای محیط‌بانی، زنان باشند. اگر بخواهیم پیشگیری اجتماعی را دنبال کنیم باید محیط‌بان خانم داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 بهمن 97: جزئیات بهره‌مندی محیط بانان از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

فرمانده یگان اداره حفاظت از محیط زیست استان همدان از بهره‌مندی محیط‌بانان جانباز و خانواده شهدا از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.  وی با اشاره به وجود دستورالعمل تشکیل یگان حفاظت از محیط زیست توسط نیروهای مسلح، گفت: یگان حفاظت از محیط‌زیست قدیمی ترین سازمان غیر نظامی کشور بوده که با عنوان یک نیروی کشوری مشغول فعالیت به شیوه نیروهای لشکری است. وی ادامه داد: از این رو بر اساس این دستورالعمل از فروردین ماه سال‌جاری محیط‌بانان در صورت هرگونه جراحت و یا شهید شدن در زمان انجام ماموریت، آنان و یا خانوادهایشان زیر نظر بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان حفاظت محیط زیست در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان حفاظت محیط زیست اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان حفاظت محیط زیست را از این قسمت دنبال کنید:

اعلام شرایط استخدام محیط بان در سازمان محیط زیست (23 دی 97)
خبر اعلام فراخوان استخدام 350 محیط بان در هفته جاری (16 دی 97)
انجام اقدامات لازم برای استخدام و جذب سالانه تعداد 350 نفر محیط ‌بان (8 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان حفاظت محیط زیست سال 97 (19 آذر 97)
اعلام نتیجه نهایی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال97 (19 آذر 97)
+ استخدام سالیانه 350 محیط بان در کشور (18 آذر 97)
+ اعلام فراخوان جذب 300 محیط بان در سال جاری (15 آذر 97)
برگزاری آزمون استخدامی محیط بانی در لرستان (2 آبان 97)
+
 احتمال برگزاری آزمون استخدامی جذب محیط بانان در آذرماه امسال (2 آبان 97)
استخدام 300 نیروی محیط ‌بان بومی در سال جاری (30 شهریور 97)
خبر استخدام سازمان حفاظت محیط زیست در سال جاری (27 تیر 97)
خبر استخدام سازمان حفاظت محیط زیست (7 تیر 97)
استخدام 32 محیط بان در سازمان حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد (7 خرداد 97)
+ جزئیات استخدام 300 نفر محیط بان در سازمان حفاظت محیط زیست (2 خرداد 97)


  لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی        راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی   
      درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی     دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی   
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام   
اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:04

  کد دیدگاه : 2583180

  کسی میدونه کی میریم سرکار دیگه؟ (:sorry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سامان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:00

  کد دیدگاه : 2582304

  امروز برای تحقیق رفتن محل کار من،،،هنوز سمت خونمون نیومدن،،،،

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهرام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:55

  کد دیدگاه : 2581436

  سلام از دوستان ساکن تبریز برا تحقیق اومدن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 2580234

  پس شهرستان ها حضوری نمیان … زنگ میزنن واسه تحقیق؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محیط بانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:53

   کد دیدگاه : 2581058

   اینطور نیس. من از روستاهای آذربایجان غربی ام. اومده بودن تحقیق تو روستا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سامان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:42

  کد دیدگاه : 2580039

  از استان قم کسی هستش؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Shahab

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:36

   کد دیدگاه : 2580663

   بله من قم هستم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سامان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:30

    کد دیدگاه : 2580878

    من فقط مدارک تحویل دادم،،هنوز برای مصاحبه تلفن نکردن.برای تحقیقات هم نیومدن،.
    برای شما چطور؟خبری شده؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Shahab

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:27

     کد دیدگاه : 2581390

     هنو واسه مصاحبه زنگ نزدن ولی برای تحقیق چند روز پیش اومده بودن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سامان

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 13:24

      کد دیدگاه : 2581478

      من تازه یک هفته هستش مدرک تحویل دادم…

      پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:46

  کد دیدگاه : 2579606

  از دوستان شهرستانی استان آذربایجان شرقی واسه تحقیق اومدن براشون؟ محیط بانی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Vahid

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:16

   کد دیدگاه : 2579753

   نیومدن ولی زنگ زدن تحقیق کردن.شما برا کجایی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حمید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:44

    کد دیدگاه : 2579933

    کلیبر…. پس شهرستان هاااا نمیان واسه تحقیق حضوری؟ تماس میگیرن؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Vahid

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:32

     کد دیدگاه : 2580813

     فک کنم نمیان.منم کلیبرم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:15

  کد دیدگاه : 2578887

  سلام، دوستان تبریزی انگار برای من امروز واس تحقیقات محلی اومده بودن
  برای شما هم همینطوره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:46

   کد دیدگاه : 2579171

   از کجا فهمیدی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:37

    کد دیدگاه : 2579583

    خب اهل محل میگفتن دا!

    پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:01

   کد دیدگاه : 2579274

   نه ولی فکر کنم شروع کردن….

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کوچ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:36

  کد دیدگاه : 2576724

  سلام دوستان
  من امروز برای مصاحبه رفتم اداره کل محیط زیست استان مازندران
  سوالاتی که از من پرسیدن:
  میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و کار خودتون و خانوادتون حتی داماد و عروستون
  بعد گفتن چند تا دوست صمیمی داری؟، کارشون چیه؟، سیگار میکشن؟
  بعدش گفتن سابقه بسیج داری یا نه
  بعدش یه قرآن بهم دادن گفتن از رو بخون
  بعدش سوالات عقیدتی که از من سوالات زیر رو پرسیدن:
  نماز صبح رو بخون
  امروز صبح چه ساعتی نماز خوندی؟
  غسل رو توضیح بده؟ چند غسل واجب داریم؟
  تیمم به چه صورتی انجام میشه؟
  نماز جماعت میری؟
  نام پیش نماز و مسجد؟
  نماز جمعه میری؟
  نماز جمعه رو چطور میخونن؟
  نام امام جمعه شهرتون؟
  خطبه سیاسی و اجتماعی این هفته چی بود؟
  مراسم مذهبی رو کجا میری؟
  نماز عید فطر رو توضیح بده؟
  نماز آیات رو توضیح بده؟
  آخرین بار کی نماز آیات خوندی؟
  امسال چند روز روزه نگرفتی؟ دلیلش؟
  چه چیز هایی روزه رو باطل میکنه؟
  چه چیز هایی وضو رو باطل میکنه؟
  چه چیزهایی نماز رو باطل میکنه؟
  واجبات نماز؟
  ارکان نماز؟
  اصول و فروع دین؟
  کدام نمازها رو با صدای بلند میخونیم؟
  زکات بر چه چیزهایی است؟
  نمازهای واجب؟
  روزه های واجب؟
  روزهایی که روزه حرام است؟
  روزهایی که روزه مستحب است؟
  کفاره خوردن عمدی روزه؟
  روزه و نماز مسافر در چه صورتی درسته؟
  توحید و معاد و نبوت در کجای نماز اشاره شده؟
  (من چون قبلآ سابقه مرحله گزینش رو داشتم آمادگی لازم رو داشتم به شما هم توصیه میکنم کتاب احکام رو بخونید همه سوالات از اونجاست)
  بعد سوالات سیاسی شروع شد:
  ارکان جمهوری اسلامی؟
  هفته وحدت چه زمانی هستش؟
  13آبان چه روزیه؟
  هفته دولت کی هستش؟
  رئیس صدا و سیما رو چه کسی انتخاب میکنه؟
  رئیس قوه قضائیه رو چه کسی انتخاب میکنه؟
  دیوان محاسبات زیر مجموعه کجاست؟
  فرماندهان نظامی رو چه کسی انتخاب میکنه؟
  مجلس خبرگان چطور انتخاب میشن؟
  کار شورای نگهبان چیه؟
  ترکیب مجمع تشخیص مصلحت نظام؟
  کار مجلس چیه؟
  کار مجلس خبرگان؟
  موضوع صحبتهای 22 بهمن سال قبل تو شهرتون؟
  مسیر راهپیمایی 22 بهمن شهرتون؟
  سخنرانان 22 بهمن سال قبل شهرتون؟
  چه راپیمایی هایی رو شرکت میکنی؟
  در آخر هم یه سری سوال از نحوه پوشش خودم وخانوادم ، سابقه فرهنگی، علمی, مذهبی و ورزشی خودم و اینکه هر چند روز یک بار اصلاح میکنی؟ماشین میکنی یا تیغ میزنی؟
  انصافآ سوالات نسبت به تجربه قبلیم خیلی سختتر و زیادتر بود ولی خدا رو شکر ظاهرآ قبول شدم
  البته این رو هم بگم که این سوالات مربوط به مسئول گزینش مازندران هستش و ممکنه شهرهای دیگه فرق داشته باشه
  (تا جایی که یادم بود همه رو نوشتم اگر چیز دیگه ای یادم اومد بازم میگم)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محیط بان خوزستا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:37

   کد دیدگاه : 2576856

   چقد سخت والا خداقوت بده بهت تخلیه انرژی شدی با این سواالات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مجید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:39

   کد دیدگاه : 2576861

   سلام ممنون دوست عزیز
   خیلی خوبه اینارو گفتی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:03

   کد دیدگاه : 2577184

   خسته نباشی مرسی که گفتی اینارو

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 2576660

  از اصفهان کسی هنوز نرفته؟
  اونایی که رفتن نپرسیدن جواب گزینش کی میاد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محیط بان آذربای

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:04

  کد دیدگاه : 2576648

  سلام برخی دوستان در قسمت نظرات می گویند که برج 9 یا 10 نهایت سر کار هستیم ولی متاسفانه هر بار یک خبر به گوش ما می رسد الان مصاحبه را که اخیر منتشر شده را ملاحضه بفرمایید:

  خبر 28 شهریور 98: نیاز به استخدام سالانه 250 محیط بان و 50 کارشناس محیط زیست

  معاون توسعه مدیریت، حقوقی و أمور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست: برای چابک سازی سازمان و تامین نیاز‌ها قرار است سالانه ۲۵۰ محیط بان و ۵۰ کارشناس در این سازمان استخدام شوند.

  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، اصغر دانشیان در مراسم معارفه مدیر کل جدید حفاظت محیط زیست استان قزوین گفتسالانه ۲۵۰ محیط بان و ۵۰ کارشناس استخدام می‌شوند: قرار است سالانه ۲۵۰ محیط بان و ۵۰ کارشناس در این سازمان استخدام شوند که در مدت ۱۰ سال بیش از ۳ هزار نفر به نیرو‌های سازمان اضافه خواهد شد.
  دانشیان افزود: کمبود نیروی انسانی در سازمان جدی است و هنوز نیرو‌های ورودی سال ۹۶ جذب نشده اند و پارسال هم مجوز استخدام ۳۳۰ نفر هنوز به نتیجه نرسیده است.
  وی گفت: در توجه به شایسته سالاری در این سازمان جدی هستیم، اما متاسفانه کمترین دریافت را داریم و مظلوم‌ترین سازمان کشور هستیم و که باید افزایش ۳۰ درصدی حقوق در آن اعمال شود.
  معاون توسعه مدیریت، حقوقی و أمور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: لایحه حفاظت محیط زیست در مجلس به همه سازمان‌های دارای یگان تسری داده شد و چون بار مالی داشت از سوی شورای نگهبان برگشت خورد و برای اصلاح آن در حال پیگیری هستیم تا محیط بانان هویت بگیرند تا در صورت برخورد با متخلفان و داشتن شاکی دچار مشکلات جدی حقوق نشوند.
  وی افزود: اگر محیط بان از اسلحه استفاده کند باید حمایت شود و موضوع قانون حیوان آزاری هم در مجلس پیگیری می‌شود که امیدواریم به نتیجه برسد.

  اینجا گفته شده که هنوز تکلیف ورودی های 96 و 97 مشخص نشده … ما کدام را باور کنیم آیا امسال میریم سر کار یا ما هم یکی و دو سال معتل خواهیم ماند؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جفا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:02

   کد دیدگاه : 2577787

   اوه. ما رو چه دل خوشی داریم 🙁 🙁

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:31

   کد دیدگاه : 2577906

   بعضی استان ها ورودی های ۹۷ که در آزمون استخدامی تاریخ۱۵ تیر ۹۷بوده سرکار هستند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:48

   کد دیدگاه : 2577934

   شما این خبر رو کجا دیدید؟
   منبع خبر رو هم اعلام کنید

   پاسخ دهید
    • نویسنده : Milad

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:12

     کد دیدگاه : 2578239

     به نظر من جای نگرانی نیست. الکی خودتونو نگران نکنید. اگه نمیتونستند ما روامسال جذب کنند، اصلا آزمون استخدامی برگزار نمی کردند؛ قبولی های سال قبل رو جذب می کردند. امسال هم بودجه زیادی برای سازمان محیط زیست اختصاص داده شد که بتونند نیرو جذب کنند. بعلاوه من امروز زنگ زدم به سازمان محیط زیست استانمون در مورد همین موضوع ازشون پرسیدم.
     گفتند که در مورد شما جای نگرانی وجود نداره. در صورت اتمام مراحل گزینشتون، شما رو بلا فاصله جذب خواهند کرد؛ حتی زمانش هم گفت که حدود دو هفته طول میکشه.

     شما اصلا نگران نباشید و تمرکزتونو بزارید روی آماده شدن برای مصاحبه. انشالله تا آخر پاییز میریم سر کار.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 12:57

      کد دیدگاه : 2578337

      کدوم استان هستید؟

      پاسخ دهید
 • نویسنده : محیط بان اصفهان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:22

  کد دیدگاه : 2576491

  سلام دوستان.از اصفهان کسی برای گزینش دعوت نشده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : همدان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:49

  کد دیدگاه : 2576163

  سلام دوستان توی استان همدان گزینش به این شکله که زنگ زدن بهمون دوتا ۳ روز رفتیم توی دوتا منطقه با محیط بانا زندگی کردیم .جالب بود اما هنوز برای مصاحبه و آزمایش و اینا نرفتیم….انشالله همتون موفق باشین همکارا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مجید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:46

   کد دیدگاه : 2576436

   پس شما کاربینی رو رفتین
   انشالله موفق باشید
   از حقوق و مزایا سوالی نپرسیدی دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محیط زیست

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:27

   کد دیدگاه : 2576501

   دوست عزیز شرایط کاری چطور بود سخت بود همش تو کوه بودن یا نه تو پاسگاه بودن بعد حقوق و مزایا شون نفهمیدی به چه صورت هست؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:16

    کد دیدگاه : 2576564

    حقوقش حدودا۲۴۰۰ کارشم خوبه اگر علاقه داشته باشی.شیفتشم ۴۸ به ۴۸ .بد نیس

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...