دانلود نمونه سوالات استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام پست بانک ایران

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید


آزمون-استخدامی-پست-بانک

جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۵ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۴ اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات مصاحبه و گزینش استخدامی پست بانک در سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


زمان شروع اولین دوره آموزشی بدو خدمت (منیع: postbank.ir)

پذیرفته شده گرامی، ضمن تبریک و خیر مقدم ورود شما به خانواده پست بانک ایران به اطلاع می رساند تاریخ شروع اولین دوره آموزشی بدو خدمت از روز شنبه 16/3/94 ساعت 8 صبح در موسسه عالی آموزش بانکداری ایران به آدرس ذیل
می باشد. خواهشمند است راس ساعت مقرر در موسسه حضور بهم رسانید. تاریخ پایان دوره 28/3/94 ساعت 17 می باشد.

محل استقرار و اسکان پذیرفته شدگان استان ها بجز تهران در آدرس پیوست می باشد. ضمنا هتل از تاریخ جمعه 15/3/94 از ساعت 14 پذیرای افراد ذینفع می باشد.

آدرس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران: تهران خیابان پاسداران ایستگاه ضرابخانه پلاک 195

+دانلود فرم تعهدنامه استخدام در پست بانک

address


خبر 9 اسفند 93: پیگیری ایران استخدام در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی:

طبق اخباری که به صورت جسته و گریخته توسط شما عزیزان در رابطه با اعلام نتایج نهایی به دست ما رسید، تصمیم به پیگیری از منبع موثق توسط سایت ایران استخدام جهت اعلام همگانی و رفع شبهات شما عزیزان شد.
طبق تماس سایت ایران استخدام با مسئول مربوطه، نتایج آزمون استخدامی مذکور هنوز به صورت نهایی اعلام نشده است و در حال حاضر  اسامی جهت بررسی نهایی به گزینش ارسال شده است. تماس گزینش در این رابطه با برخی از کارجوها جهت ارائه مدارک و یا رفع نواقص و یا ابهامات از این رو بوده است، بنابراین هرگونه اعلام نتایجی به صورت رسمی و  اطلاع عمومی صورت خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت-ایران استخدام


 آخرین اخبار و گزارشات را در رابطه با این استخدامی لحظه به لحظه در زیر دنبال کنید:

ضمن آروزی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: زمان و مکان مصاحبه حضوری پست بانک ایران مشخص شد

جهت اطلاع از زمان و مکان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


نتایج آزمون استخدامی پست بانک ایران امروز ۳۰ دی سال ۹۳ اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی پست بانک اینجا کلیک نمایید

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، شما عزیزان میتوانید با مراجعه به قسمت نظرات همین پست تجربیات خود را با سایر داوطلبین این استخدامی در میان بگذارید و یا از تجربیات دیگران استفاده کنید.


گزارش ایران استخدام: آزمون استخدامی پست بانک ایران در صبح روز جمعه 19 دی ماه سال 93 برگزار شد. بارش برف در برخی از استانهای کشور باعث دشواری حضور در جلسه آزمون استخدامی برای داوطلبان برخی از استانها شد.


سوالات متدوال شما: (کپی برداری برای تمامی سایت های تابعه ایران استخدام، مجاز است!)

با توجه به سوالات متعدد شما کاربران گرامی تماسی از سمت سایت ایران استخدام با مجری آزمون جهت پاسخگویی به تعدادی از سوالات متداول کاربران سایت گرفته شد که پاسخ های حاصل از این تماس به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان میرسد:
1-مکان برگزاری آزمون در مراکز استانها خواهد بود.
2-در بخش رشته های های مجار برای شرکت در عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ارزی)، رشته کامپیوتر بدون ذکر گرایش درج شده است که بنابراین تمامی گرایشهای رشته کامپیوتر میتواند برای عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ارزی) شرکت نمایند.
3-موارد آزمون برای عنوان شغلی متصدی امور بانکی(ریالی) مشخص نشده است اما طبق گفته پشتیبان مجری آزمون این عنوان شغلی فقط شامل دروس عمومی میشود.
4-برای تمامی عناوین شغلی امکان ثبت نام با هر جنسیتی وجود دارد.
5-تشخیص عدم ذکر تعداد مورد نیاز برای هر شهر توسط پست بانک ایران انجام گرفته است.
6-امکان ثبت نام از شهرستان های موجود در یک استان برای شهرستان های دیگر آن استان به شرط حاصل بودن شرایط بومی مندرج در آگهی منعی ندارد.
7- منظور از شرط عدم اشتغال به تحصیل این است که داوطلب امکان ثبت نام در مقطعی که در حال حاضر دانشجو است، نیست. بنابراین اگر به عنوان مثال شما دانشجوی مقطع ارشد هستید ولی با مدرک لیسانس در آزمون شرکت میکنید منعی نیست، اما به عنوان مثال اگر دانشجوی مقطع کارشناسی هستید و تحصیلات شما در این مقطع هنوز به اتمام نرسیده است امکان ثبت نام با مدرک کارشناسی در این آزمون را ندارید.
هشدار! این موارد با توجه به درخواست های متعدد کاربران سایت ایران استخدام در تماس ایران استخدام با مجری آزمون طرح و سوال شده اند اما همواره امکان بروز خطا به جهت مواردی مانند عدم درک کامل سوال توسط پشتیبان و یا عدم درک کامل پاسخ پشتیبان توسط سوال کننده (ایران استخدام) وجود دارد. بنابراین جهت رفع مسئولیت، سوال و جواب های ذکر شده در پست بالا قطعیت کامل ندارند و بهتر است کارجویان گرامی در مواردی که حدس بر حساس بودن موارد میزنند خودشان تماس با مجری آزمون برقرار نمایند.


 آگهی استخدام پست بانک در سال 93:

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید .
شهرهای مورد نیاز پست بانک ایران: آذربایجان شرقی- آذربایجان غربی- اصفهان- ایلام- بوشهر- تهران- چهارمحال و بختیاری- خراسان شمالی- خراسان جنوبی- حراسان رضوی- خوزستان- زنجان- سمنان- سیستان و بلوچستان- فارس- کردستان- کرمان- کرمانشاه- کهگیلویه و بویراحمد- گلستان- گیلان- لرستان- مرکزی- هرمزگان- همدان- یزد

جهت مشاهده عناوین شغلی مورد نیاز هر شهر اینجا کلیک نمایید

الف- شرايط عمومي
1- تابعيت ايران ومتعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي ايران
2- متدين به يكي از اديان رسمي كشور
3- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم قانوني برای آقایان (كارت يا برگ معافيت موقت مورد پذيرش نمي باشد )
تذكر1 : تاريخ ترخيص از خدمت وظيفه و يا صدور كارت معافيت دائم قانوني بايد قبل از تاريخ برگزاري آزمون باشد .
تذكر2 : براي دارندگان كارت معافيت دائم پزشكي درصورت موفقيت در مراحل مربوطه ، تاييد مراجع پزشكي مورد نظر بانك مبني بر بلا مانع بودن همكاري الزامي است .
4- داشتن حداکثر سن متقاضیان 32 سال تمام برای مقطع فوق لیسانس (متولدین 1361/10/01 به بعد) و حداکثر سن متقاضیان 30 سال تمام برای مقطع لیسانس (متولدین 1363/10/01 به بعد) و حداکثر سن 28 سال تمام برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین 1365/10/01 به بعد)
تبصره 1: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .
تبصره 2: براساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان همکاری ، شرايط سن افراد متقاضي از خانواده هاي شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان ، برادر ، خواهر)در صورت ارائه گواهي معتبر از سوي مراجع ذيصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.
5- عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانيات
6- عدم سوء پيشينه كيفري (نداشتن سابقه محكوميت قضايي كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي گرددوهمچنين عدم اشتهار و محكوميت به فساد اخلاقي ) .
7- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني .

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

8- بومی بودن :
داوطلبان در صورتي كه حداقل داراي يكي از ويژگي هاي زير باشند بومي تلقي مي شوند و مي توانند درآزمون همكاري با بانك شركت نمايند :
1-8 – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.
2-8- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاعل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .
3-8- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.
4-8- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
5-8-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
ب – شرايط اختصاصي
1- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس ) با حداقل معدل 14 از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
تبصره : تاريخ فراغت از تحصيل داوطلبان آزمون مي بايست قبل از تاريخ برگزاري آزمون باشد .
2- مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز:

عنوان شغل رشته تحصیلی مقطع تحصیلی
متصدی امور بانکی(ریالی) کلیه گرایش های (علوم بانکی-حسابداری-اقتصاد –مدیریت-ریاضی –آمار – کامپیوتر- مهندسی صنایع ) فوق دیپلم و لیسانس
متصدی امور بانکی(ارزی) زبان انگلیسی-حسابداری-مدیریت بازرگانی-علوم بانکی – اقتصاد –کامپیوتر لیسانس و فوق لیسانس
کارشناس حقوقی حقوق قضائی لیسانس و فوق لیسانس
کاربر رایانه کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و IT ) لیسانس و فوق لیسانس

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

ج-آزمون
1-مواد آزمون
1-1-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز)

ردیف عنوان درس ضریب
۱ زبان انگلیسی  ۱
۲ معارف اسلامی  ۱
۳  ریاضی  ۱
۴  کامپیوتر  ۲
۵ هوش و استعداد تحصیلی  ۲

1-2 – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی ، کاربر رایانه و متصدی امور بانکی ارزی

ردیف عنوان شغل عنوان آزمون ضریب
۱ کارشناس حقوقی متون حقوقی(انگلیسی) ، حقوق تجارت ،حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی و کیفری ،متون فقه ۳
۲ متصدی امور بانکی (ارزی) زبان انگلیسی (بازرگانی) ۳
۳ کاربر رایانه کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و شبکه) ۳

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

2- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود ه جلسه آزمون
(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی (ریالی) ، متصدی امور بانکی (ارزی ) ، کاربر رایانه و کارشناس حقوقی و در یک محل ثبت نام نمایند.))
1-کلیه متقاضیان بایستی با با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد 400*300 و حداکثر 420*320 پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .
2-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام اکترونیکی تا روز برگزاری آزمون ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.
3- داوطلبین می بایستی مبلغ 300.000 ريال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.
4- تاریخ ثبت نام از 1393/09/24 الی 1393/10/12 می باشد .
5- آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1393/10/19 برگزار می گردد و محل برگزاری آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .
تبصره: همراه داشتن مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) و کارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاری آزمون الزامی است .
– تذکرات مهم:
1- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات اشتباه به بانک ارائه نموده است متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .
2-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .
3- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
4- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .
5- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .
6- نتایج آزمون استخدامی پست بانک ایران از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .
7- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
8- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .
9-عدم اشتغال به تحصيل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي .
10- نداشتن تعهد انجام كار درساير سازمانها ، موسسات دولتي و وابسته به دولت ويا نهادهاي انقلابي .
*در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
*در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
*تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید

دانلود فایل pdf آگهی استخدام پست بانک

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید


سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار و آگهی‌های استخدامی‌ مرتبط با پست بانک ایران در طی هر سال را در این صفحه به اطلاع شما عزیزان برساند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط استخدام در پست بانک ایران (اخذ شده از آخرین اگهی استخدامی‌مربوطه) اینجا کلیک نمایید
تمامی‌اخبار در رابطه با استخدام  پست بانک ایران در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.
شما کارجویان عزیز می‌توانید با به اشتراک گذاشتن نظرهای خود، با ما همراه باشید
با آرزوی موفقیت برای یکایک شما – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : کارشناس محترم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:30

  کد دیدگاه : 224252

  با سلام و خسته نباشید کارشناس محترم آیا سوابق بیمه روی شرط سنی تاثیری دارد ؟خواهشا جواب دهید برای ثبت نام منتظر
  جواب شما هستم. با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:45

   کد دیدگاه : 224280

   شما باید شرایط آگهی رو مطالعه بفرمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:11

  کد دیدگاه : 223417

  سلام فوق لیسانسه اقتصاد کشاورزی هستم ایا میتونم شرکت کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:15

   کد دیدگاه : 223425

   لیست رشته های مجاز در آگهی درج شده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:08

  کد دیدگاه : 223411

  سلام من فوق لیسانس اقتصاد کشاورزی دارم میتونم شرکت کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:13

   کد دیدگاه : 223421

   نام رشته های مجاز در توضیحات آگهی درج شده است

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ف.س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:44

  کد دیدگاه : 220018

  سلام من بومی استان خودم هستم میتونم استان دیگه امتحان بدم.لطفاجواب منوبدین ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:45

   کد دیدگاه : 220019

   استان دیگه خیر ولی شهر دیگه از استانی که بومی اون هستید بله

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:20

  کد دیدگاه : 217213

  سلام
  وقتی اطلاعات رو وارد می کنم پایین صفحه می نویسه “لطفا به خطاهای گزارش شده که با رنگ قرمز مشخص شده توجه نمایید” در صورتی که هیچ جایی پیغام قرمز رنگ یا خطا نداده. چیکار کنم؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:48

  کد دیدگاه : 216747

  سلام ادمین مثل اینکه نظر های قبلی رو پاک کردی من جواب سولام رو ندیدم میشه دوباره جواب بدین
  من معدلم 13.75 شده اینم که معدل 14 میخواد.الان اگه من معدلم رو 14 بزنم(چون 13.75 رو سیستم ارور میده) فردا اگه قبول شدم واسم مشکل پیش میاد؟؟یا اون موقع میشه یه جورایی حلش کرد؟؟
  اگه جوابش رو نمیدونی میشه از اون جاهایی که در ارتباطی جوابش رو بپرسی ممنون میشم.اخه تو شهر ما هیشکی جوابگو نیست.
  هر روز افسوس میخورم که چرا نرفتم دانشگاه ازاد درس بخونم که الان این شرط معدل اعصابم رو خراب نکنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:15

   کد دیدگاه : 216779

   ریسک هست سجاد عزیز. احتمال زیاد این هست که د ر صورت قبولی ردتون کنند منتها گاهاً هم مواردی بوده که با کمسیون حل شده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سجاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:43

   کد دیدگاه : 216814

   پس بیخیال.مرسی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:08

  کد دیدگاه : 216648

  لطفاً جواب بدين من فوق ديپلم كامپيوترم
  الان يه طرم مونده كارشناسي نا پيوسته ام و تموم كنم تو اگهي گفته عدم اشتغال به تحصيل يعني نميشه با كارداني شركت كنم قبول كه شدم از دانشگاه انصراف بدم خواهش ميكنم جواب بدين

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:54

   کد دیدگاه : 216680

   فردا یادآوری بفرمایید این مورد از مجری آزمون سوال بشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:52

  کد دیدگاه : 216525

  سلام ادمین گرامی من رشتم کامپیوتر هست میشه بفرمایید کاربر رایانه بهتره یا متصدی ارزی؟؟؟
  کار کاربر رایانه چیه؟
  ممنون میشم جواب بدید!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:17

   کد دیدگاه : 216547

   سلام
   دوست عزیز این رو که قبلاً به شما توضیح دادم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:10

  کد دیدگاه : 216308

  آقای ادمین چراننوشتن چه تعدادافرادنیازند؟فلسفش جدیده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ram

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:14

  کد دیدگاه : 216259

  ادمین محترم آیا بومی بودن شرط شرکت در آزمون هست یا فقط یک امتیاز و اولویت محسوب میشود اگر شما یا هر کسی این سوال رو از پست بانک پرسیده لطفا جواب بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:07

   کد دیدگاه : 216325

   سلام
   با توجه به این بند شرط به نظر میرسه دوست گرامی:
   ۸- بومی بودن :
   داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:23

  کد دیدگاه : 216246

  سلام.من رشتم مهندسی مدیریت پروزه اس
  جز گروه مدیریت حساب میشم یا نه؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:26

   کد دیدگاه : 216248

   سلام
   برای مدیریت گرایش ها ذکر شدند دوست عزیز
   کلیه گرایش های (علوم بانکی-حسابداری-اقتصاد –مدیریت-ریاضی –آمار – کامپیوتر- مهندسی صنایع )

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:11

  کد دیدگاه : 216236

  سلام ادمین گرامی من رشتم کامپیوتر هست میشه بفرمایید کاربر رایانه بهتره یا متصدی ارزی؟
  کار کاربر رایانه چیه؟
  ممنون میشم جواب بدید!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:20

   کد دیدگاه : 216245

   متصدی ارزی که مشخص هست منتها اینکه کاربر رایانه در چه زمینه ای و وظایفی میتونه باشه رو بستگی به نوع نیاز شعبه میتونه داشته.
   توضیه من بهتون این هست که موقعیت سنجی کنید و در هر رده شغلی که حس میکنید اطلاعاتتون بیشتر هست شرکت کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی محمودی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:55

  کد دیدگاه : 216124

  با سلام میخواستم بیبینم رشته های برق مخابرات وگرایش های مربوط به این رشته ها میتونن شرکت کنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : saeed

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:23

  کد دیدگاه : 216093

  من نمیدونم مازندران نیروهاشو چه طوری تامین میکنه اون از آزمون تامین اجتماعی که اصلا کارشناس بیمه نمی خواست این هم از پست بانک، اسم اکثر استانها هست بازم مازندران نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : س.ش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:26

  کد دیدگاه : 215807

  با سلام من ليسانس مديريت صنعتي از يك دانشگاه معتبر دولتي دارم به جز معدل همه شرايط استخدام رو دارم معدلم ١٣.٨٠ است ميتونم شركت كنم؟ لطفا راهنماييم كنيد باتشكر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:29

   کد دیدگاه : 215811

   سلام دوست گرامی لازمه شرکت در آزمون های استخدامی دارا بودن (تمامی) شرایط درج شده در آگهی میباشد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:03

  کد دیدگاه : 215683

  برای بانکداری ریالی سوالات تخصصی نداره آزمون ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:16

   کد دیدگاه : 215697

   دروس تا جایی که مطالعه شد اعلام نشده اند

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...