اطلاعات بیشتر

جزئیات جذب معلمان وظیفه

لینک های مفید و مرتبط
جذب سرباز معلم قوانین استخدام سربازان استخدام آموزش و پرورش
دستورالعمل جذب و سازماندهی معلمان وظیفه + بخشنامه

خبر 25 تیر 98: ثبت سوابق آموزشیاران نهضت سوادآموزی سال 79 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

آموزش دهندگان با کلاسهای ۲ نفر به بالای سوادآموزی در سال‌های ۷۹ تا ۹۲ پرونده تشکیل دهند. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون سوادآموزی آموزش وپرورش این استان گفت: آموزش دهندگانی که در فاصله زمانی 79تا پایان سال91یک کلاس سوادآموزی با حداقل 2نفر سوادآموز دارند وهم اکنون به عنوان آموزش دهنده فعال هستند با مراجعه به واحدهای سوادآموزی تشکیل پرونده دهند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان کردستان (منبع: آموزش و پرورش استان کردستان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان، در این اطلاعیه آمده است در سال تحصیلی 99-98 آموزش و پرورش کردستان در نظر دارد صرفا از دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس که دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت و کسر خدمت به تاریخ های تیر و شهریور 98 می باشند، به صورت سرباز معلم ثبت نام کند .

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان هرمزگان (منبع: آموزش و پرورش استان هرمزگان)

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان از ثبت نام متقاضیان سرباز معلم برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد و گفت : ثبت نام متقاضیان از تاریخ 28 فروردین آغاز و تا چهارم اردیبهشت ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش زنجان (منبع: آموزش و پرورش استان زنجان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، با استناد به بخشنامه شماره 2/710 مورخه 21/1/97 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش و سهمیه اختصاصی ، فرایند جذب معلم وظیفه ( سرباز معلم ) از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس وفوق لیسانس که دارای برگه اعزام به خدمت (بدون مهر غیبت و اضافه خدمت و یا کسر خدمت ) به تاریخ های 98/04/01 و 98/06/01 می باشند، از تاریخ 98/01/27 شروع و تا پایان وقت اداری 98/02/07 ادامه خواهد داشت ومهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 28 اردیبهشت 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش مازندران (منبع: آموزش و پرورش استان مازندران)

اداره کل آموزش وپرورش استان مازندران در راستای بخشنامه شماره 710/2 مورخ 21 /1 /98 معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ،در نظر دارد از بین مشمولین وظیفه داوطلب خدمت در آموزش و پرورش صرفا با مدرک تحصیلی لیسانس با توجه به سهمیه تخصیص یافته و رشته های تحصیلی تعیین شده مندرج در بخشنامه فوق الاشاره برای سال تحصیل99-1398به عنوان سرباز معلم با رعایت امتیاز فضلی و مصاحبه گزینش پذیرش نماید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی (منبع: آموزش و پرورش استان خراسان شمالی)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان قزوین (منبع: آموزش و پرورش استان قزوین)

آموزش و پرورش استان قزوین در نظر دارد در سال تحصیلی 99-98 برابر دستور العمل ابلاغی وزارت متبوع از محل مجوز شماره 86/236/2/2213- 27/ 12/ 97 ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به تأمین نیرو از طریق جذب سرباز معلم جهت خدمت در مناطق محروم استان اقدام نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: آموزش و پرورش استان کرمانشاه)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین‌ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است؛ جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری (منبع: آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری)

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری، محمدزمان کریمی رئیس امور اداری و تشکیلات آموزش وپرورش استان اظهارداشت: بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش سمنان (منبع: آموزش و پرورش استان سمنان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، حمیدرضا صالحی نژاد، رییس گروه طرح و برنامه استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش البرز (منبع: آموزش و پرورش استان البرز)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، مراد مالمیر با اشاره به ابلاغ بخش‌نامه جذب سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 افزود: بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم سال 98 تنظیم و ارسال گردید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش ایلام (منبع: آموزش و پرورش استان ایلام)

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان ایلام، شمس‌الدین شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: شیوه‌نامه جذب سرباز معلم به شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان ارسال گردید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اردبیل (منبع: آموزش و پرورش استان اردبیل)

در اجرای بخشنامه شماره ۰۲/۷۱۰ – ۲/۰۱/۹۸ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع ، اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مناطق محروم وکمترتوسعه یافته خود در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تعدادی از برادران مشمول وظیفه با مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت و بدون کسر خدمت که تاریخ اعزام آنها اول تیر یا اول شهریور 1398 می باشد، با عنوان معلم وظیفه جذب نماید. لذا متقاضیان محترم تا تاریخ 06/02/98جهت ثبت نام به مناطق مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان (منبع: آموزش و پرورش استان اصفهان)

به اطلاع متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 28 / 01 / 1398 لغایت 02 / 02 / 1398 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گیلان (منبع: آموزش و پرورش استان گیلان)

بر اساس این بخشنامه زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ 27 فرودین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال 1398 است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش قم (منبع: آموزش و پرورش استان قم)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، سیدمصطفی حسینی فاضل رئیس اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی استان از ابلاغ شیوه نامه جذب و ثبت نام سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان مرکزی (منبع: آموزش و پرورش استان مرکزی)

به استناد مجوز شماره 02/710 – 21/01/1398وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزشی (تدریس) مناطق تابعه خود از بین متقاضیان واجد شرایط با توجه به ضوابط (امتیازات مکتسبه، مصاحبه و گزینش) معلم وظیفه جذب نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گلستان (منبع: آموزش و پرورش استان گلستان)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، این اداره کل جهت تامین بخشی از نیازهای آموزشی در نقاط محروم و مورد نیاز خود با توجه به سهمیه اعلام شده در آگهی معلم وظیفه جذب می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی (منبع: آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی؛ آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی جهت سال تحصیلی 99 – 1398 سرباز معلم جذب می کند . باطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ 31 فروردین ماه آغاز و تا تاریخ 7 اردیبهشت ماه 1398 صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 25 فروردین 98: آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی (منبع: آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی)

داوطلبان اعزام به خدمتی که دارای مدرک کارشناسی وکارشناسی ارشد بوده و برگ اعزام ایشان به تاریخ 98/4/1 و یا 98/6/1 می باشد، می توانند جهت ثبت نام برای سرباز معلمی ازمورخ 98/1/26 لغایت 98/2/5 به ادارات آموزش وپرورش (کارشناسی اموراداری) مناطق و یا شهرستان خود مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان ها – 26 فروردین 98

بخشنامه سرباز معلم به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد. بر این اساس این بخشنامه داوطلبان واجد شرایط که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور باشد ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

داوطلبان واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند، زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه لغایت پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ است، جذب و به‌کارگیری افراد بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس (برابر طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور) انجام گیرد و ادارات کل آموزش‌وپرورش استان مکلف هستند بر اساس اعلام نیاز مناطق و اولویت‌های تخصیص نیرو مراحل جذب و به‌کارگیری سرباز معلمان را انجام دهند.

همچنین در بخش‌های دیگر این بخشنامه آمده است:

-جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

– جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

– داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

-مدت خدمت در برنامه معلمان وظیفه ۲ سال تمام است بنابراین مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت ندارند و باید در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ شود.

شایان‌ذکر است، ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند و اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

جهت دانلود بخشنامه سرباز معلمان برای سال تحصیلی 99-98 اینجا کلیک نمایید


 جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام سرباز معلم آرشیو زیر را ملاحظه نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مصطفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:11

  کد دیدگاه : 825375

  من یکی که اگر سر کار باشم ساکت نخواهم نشست و به پاسخ این همه بی نظمی در امور و این همه خرج و دوندگی که بخاطر بی مسولیتی سازمان ضایع میشه اعتراض میکنم. کلا برای سازمان ها عادت شده از بس نه مردم نه دولت هیچی بهشون نگفته.
  جای تاسف داره اموزش پرورشمون اینجوری باشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:52

  کد دیدگاه : 824434

  سلام
  از تاریخ اعزام سرباز معلمی خبری نشده؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:13

  کد دیدگاه : 822194

  من درخواست تعجیل زدم برای 1/4الان میگن نمیتونی عضوسرباز معلمی باشی الان تکلیف ماچیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:27

   کد دیدگاه : 823308

   نباید تعجیل میزدی.گفته بودن تااخر ماه صبر کنین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی اکبر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:56

  کد دیدگاه : 822167

  سلام من تاریخ اعزامم 1/4بوده ک تمدیدش کردن 1/8 و من درخواست تعجیل دادم اومدم همون1/4
  الان میگن از لیست سرباز معلمی خارج شدی و باید خودتونو ب پادگان نظامی معرفی کنید
  الان هم نمیشه تمدیدش کرد،تکلیف ما چیه اخه؟بعداز این همه دوندگی و اذیت کردن اخرشم هیچ…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:23

   کد دیدگاه : 825767

   منم مثل شما هستم ، تکلیف خاصی نداریم ، کد مازاد خوردیم و تازه یکم مشخص میشه کجا افتادیم که به احتمال زیاد ناجا هست .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:23

  کد دیدگاه : 821515

  سلام
  دیروز یکی از مسولان اموزش و پرورش با ستاد مشترک جلسه داشت. به یاری خدا مشکل سرباز معلم ها درست خواهد شد.اینو یکی از کارمندان اموزش و پرورش کل خبر داد تا شنبه تاریخ اعزام ها درست خواهد شد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:31

   کد دیدگاه : 821716

   😳 😳 بعیده به توافق برسند چون پول ندارند

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:59

    کد دیدگاه : 821852

    خداکنه که حل بشه.بعد از خدمت مشکل حداکثر سن استخدام بهمون نخوره

    پاسخ دهید
    • نویسنده : علی اکبر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:06

     کد دیدگاه : 825331

     مشکلیه ک مطمءنم برای خیلی از بچه ها پیش اومده
     بلاخره تکلیف چی میشه؟

     پاسخ دهید
 • نویسنده : masoud

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:35

  کد دیدگاه : 818797

  سلام دوستان عزیز با این تفاسیر اونایی ک اعزام 1/6دارن اونام باید واسه تمدید به 1/8اقدان نماییند آیا؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:47

   کد دیدگاه : 819252

   الان تکلیف اونایی ک تاریخ اعزام شون
   6/1 چه میشه یعنی اینا هم می افتن 1/8؟؟؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : masoud

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:43

   کد دیدگاه : 819777

   منظورم اینه داداش ک فقط واسه اونایی ک 1/4هستن پیام اومده . واسه من ک اعزامم 1/6هس باید چیکا کنم فدات.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:57

   کد دیدگاه : 820761

   سلام برای شما اعزامتون همون شهریور هست
   چون شهریور جا نبوده تیر را فرستادن آبان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:37

  کد دیدگاه : 818615

  الان با این مشکل میشه انصراف داد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:43

   کد دیدگاه : 818694

   انصراف چً رو ميخواى بدى؟؟!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:34

  کد دیدگاه : 818608

  به گزارش ایسنا، سازمان وظيفه عمومي ناجا طي اطلاعيه اي اعلام کرد: به دليل عدم تامين اعتبارات ومنابع مالي توسط وزارت آموزش و پرورش و برابر ابلاغ ستاد کل نيروهاي مسلح تاريخ اعزام به خدمت مشمولان متقاضي اين طرح تا يکم آبان ماه ۹۵ تمديد گرديد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پیمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:52

  کد دیدگاه : 818391

  بعیده درست شه.بمن میکن درست میشه ولی بعیده اشتباهیم نبود.باید یه اعتراضی بکنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:48

   کد دیدگاه : 818630

   درست حداقل کا اعتراض هستش هر چند نتیجه نداره اما از ساکت نشستن بهتره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پیمان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:56

    کد دیدگاه : 818702

    به چه ضورت مراتب اعراضمونو اعلام کنیم؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:49

  کد دیدگاه : 818156

  جالبش اينجاس كه خيلى راحت ميگن نشد!!!!! خيلى ساده….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : abc

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:41

  کد دیدگاه : 817517

  متآسفانه پیگیری ها نشون میده امسال آموزش و پرورش حق جذب نداره… یعنی این همه بدو بیای ما کشک… یعنی 4 ماه به اون یکسالی که منتظر بودیم برای اعزام اضافه شده…
  من میخوام بدونم آقایون بالادستی، خو اگه نمیخواید جذب کنید چرا ما رو الاف میکنید؟

  این سه نقطه هم میزارم چون خیلی جای حرف دارم و نمیشه گفت.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : masoud

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:30

  کد دیدگاه : 817088

  سلام مهدی یعنی چی ؟! الان اونایی ک تاریخ اعزامشون 1/6هس یعنی جذب میشن آیا ؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : میلاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:04

   کد دیدگاه : 818100

   جذب سرباز معلم کنسل شد و همه متقاضیان باید خدمت عادی برن 1/6 هم همینطور فرقی نداره 🙁

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:15

  کد دیدگاه : 816920

  من رفتم حوزه وظیفه گفتن اگه میخواست درست بشه ،از اول درست انجام میدادن که دوباره نگن درست میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:57

  کد دیدگاه : 815821

  با سلام دوستان .برای تمام بچه هایی که اعزام 1/4داشتن و اقدام کردن برا سرباز معلمی این پیام اومده اما میگن درست میشه جای شک اینجاست که برای بعضی از کسایی که اعزام 1/8داشتن پیام اومده و 1/4 افتادن و دوستانی که اعزام 1/6 داشتن و برا سرباز معلمی اقدام کردن اتفاقی نیفتاده اصلا

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ali

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:27

   کد دیدگاه : 816688

   نگران نباشید طی چند روز اینده درست میشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : cr7

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:01

    کد دیدگاه : 817305

    آقا یعنی چه نگران نباشیم خود نظام وظیفه گفت که تاریخ اعزامتون رو 1/4 بزارید. نظام وظیفه باید پاسخگو باشه. من الان یک سال معطل این سرباز معلم بود اگه میدونستم اینجور میشه حداقل مصاحبه دکتری رو میرفتم. این از دانشگاهشون این از وضعیت کارشون این از وضعیت اقتصادی و … شانس ما رو باش سربازی هم برامون شاخ و شونه میکشه. اصلا ما باید به چی دلمون خوش باشه.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : masoud

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:42

  کد دیدگاه : 814674

  سلام بچها کسی خبر داره که تاریخ اعزاممون کی هس امروز ۲۱ ام شد خبری ندادن کی میخوان خبر بدن. ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شهاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:22

  کد دیدگاه : 812910

  سلام امروز یه اس ام اس اومده که مضمونش آینه
  مشمول گرامی تاریخ اعزام شما به دلیل عدم پذیرش آموزش و پرورش به تاریخ 1(8/95تمدید شده آیا کسی میدونه چرا اینجوری شده بنده برای سرباز معلمی اقدام کرده بودم و گفتن بهم ک تایید شدم الان نمیدونم این اس ام اس برای چی هس لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:14

   کد دیدگاه : 813648

   🙁

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:14

   کد دیدگاه : 813650

   سلام
   برای منم همین پیام اومده توروخدا هرکی خبر داره یه جوابی بده.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:22

   کد دیدگاه : 813850

   چی شد برای چی بوده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 06:22

    کد دیدگاه : 814596

    سلام اون پیام اشتباهی برای همه ی پذیرفته شده گان اونده و در طی دوسه روز اینده حل میشود

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:48

     کد دیدگاه : 814785

     اشتباه اينجور هم ميشه مگر؟ ده روز مونده ميگن نشد!!!! عجبا :’

     پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:22

   کد دیدگاه : 814056

   راستی آقا شهاب شما مال کدوم استانی ؟
   من مال استان همدانم برای منم همچین پیامی اومده..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:20

   کد دیدگاه : 814336

   منم از اراکم این مشکلو دارم، گفتن که انشاالله هفته دیگه مشکل حل میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:39

   کد دیدگاه : 814670

   سلام بچه ها کسی خبری داره کی باید بریم اموزشیو اممروز ۲۱ ام شد هنو خبری ندادن ک ایید شدیم یا نه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:37

   کد دیدگاه : 815314

   برامنم اومده یعنی براهمه اومده.رفتم پرسیدم میگن آموزش وپرورش به دلیل بدهی مالیاتی داره تنبیه میشه. تو روزای آتی درست میشه.اما آموزش وپرورش رفتم گفتن این پیامو جدی نگیرین شماها قبولین.خودمم نمیدونم چکارکنم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:31

    کد دیدگاه : 815879

    يعنى چى جدى نگيرين!!! مگه الان وقت شوخى كردنه!!؟؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:42

   کد دیدگاه : 816243

   اگه سربازمعلمی نگیره با کمبود نیرو جدی مواجه میشه باید بگیره. چندین معلم بدلیل اینکه بهشون حقوق ندادن فعلا تدریس نمیکنن. باید سربازمعلمی بگیره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پیمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:55

   کد دیدگاه : 818460

   نه اصلا اشتباه نشده.اختلاف دارن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : amin

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:15

  کد دیدگاه : 779692

  با سلام من تازه فارغ التحصیل شدم برگه دانشگاه رو گرفتم ولی دفترچه پست نکردم…با این شرایط میتونم؟؟؟استان سیستان و بلوچستانم…اینجا هم میگیره سرباز معلم؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مج

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:01

   کد دیدگاه : 796567

   الان نمیتونی ثبت نام کنی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:39

   کد دیدگاه : 815318

   درصورتی قبول میکنه که دفترچه پست کرده باشه و تاریخ اعزامت هم1/4یا1/6باشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:19

  کد دیدگاه : 767950

  سلام کی میدونی سمیه شهرقم چند نفرهستش میشه یکی به من بگه ممنون میشم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:01

   کد دیدگاه : 768465

   دونفرهستند

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:45

    کد دیدگاه : 774225

    سلام چراابلاغیه جذب سربازمعلم قم نمیاد

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:08

  کد دیدگاه : 767474

  سلام مهلت ثبت نام سرباز معلم چه تاریخی است؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یوسف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:02

  کد دیدگاه : 756514

  سلام،بنده متولد1368هستم که ورودی سال90به دانشگاه پیام نور در رشته کارشناسی پیوسته میباشم،و هنوز4واحد از درسم مونده و درحال تحصیل میباشم که آخر بهار تموم میکنم،و نمیدونم که باز از معافیت تحصیلی استفاده میکنم یا تا الان تموم شده،
  سوالم اینه میتوانم در سرباز معلم ثبت نام کنم؟

  1395/2/6

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:00

   کد دیدگاه : 761839

   سلام تا فارغ تحصیل نشی وبرگه اعزام نداشته باشین نمیتونین ،برگه اعزام1/4/95_1/6/95فقط میتونن ثبت نام کنند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:05

   کد دیدگاه : 767463

   سلام آخرین مهلت ثبت نامه سرباز معلم تا کی است؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...