• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۰۸
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت آرمن پلیمر

استخدام شرکت آرمن پلیمر

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت آرمن پلیمر


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام شرکت آرمن پلیمر

۱۲ خرداد ۱۴۰۲
استخدام کارشناس فروش خانم در شرکت آرمن پلیمر

استخدام شرکت آرمن پلیمر شرکت آرمن پلیمر برای تکمیل کادر خود در استان تهران به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش با فن بیان عالی و متعهد استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: باقر شهر خانم تمام وقت (شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۶ پنجشنبه ۸ تا ۱۳) حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ خرداد ۱۴۰۲
استخدام حسابدار و نیروی فروش اینترنتی برای شرکت آرمن پلیمر در شیراز

استخدام شرکت آرمن پلیمر شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 حسابدار خانم متعهد خوش اخلاق-دلسوز-با حقوق و مزایای عالی 2 نیروی فروش اینترنتی خانم نیرو آشنا به جانمایی محتوا در وب سایت و تبلیغات در اینترنت و امور گرافیک متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ خرداد ۱۴۰۲
استخدام حسابدار خانم برای شرکت آرمن پلیمر در شیراز

استخدام شرکت آرمن پلیمر شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار خانم متعهد خوش اخلاق-دلسوز-با حقوق و مزایای عالی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ خرداد ۱۴۰۲
استخدام نیروی فروش اینترنتی برای شرکت آرمن پلیمر در شیراز

استخدام شرکت آرمن پلیمر شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی فروش اینترنتی خانم نیرو آشنا به جانمایی محتوا در وب سایت و تبلیغات در اینترنت و امور گرافیک آشنا به سئو و دیجیتال مارکتینگ متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ اسفند ۱۴۰۱
استخدام کارشناس فروش و حسابدار خانم در شرکت آرمن پلیمر

شرکت آرمن پلیمر در شیراز (محدوده میدان پارسه) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 حسابدار خانم دارای مدرک کارشناسی حسابداری مسلط به امور مالیاتی و ارزش افزوده حقوق (10.000.000) همراه با بیمه 2 کارشناس فروش خانم دارای مدرک کارشناسی پلیمر یا شیمی با سابقه کار مرتبط و دارای روحیه کار تیمی حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ اسفند ۱۴۰۱
استخدام حسابدار خانم برای شرکت آرمن پلیمر در شیراز

شرکت آرمن پلیمر در شیراز (محدوده میدان پارسه) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار خانم دارای مدرک کارشناسی حسابداری مسلط به امور مالیاتی و ارزش افزوده حقوق (10.000.000) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ اسفند ۱۴۰۱
استخدام کارشناس فروش برای شرکت آرمن پلیمر در شیراز

شرکت آرمن پلیمر در شیراز (محدوده میدان پارسه) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش خانم دارای مدرک کارشناسی پلیمر یا شیمی با سابقه کار مرتبط و دارای روحیه کار تیمی حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۴۰۱
استخدام کارشناس فروش خانم در شرکت آرمن پلیمر

شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش جنسیت: خانم دارای مدرک کارشناسی پلیمر یا شیمی با سابقه کار مرتبط و دارای روحیه کار تیمی حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۴۰۱
استخدام کارشناس فروش و حسابدار در شرکت آرمن پلیمر

شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 حسابدار جنسیت: خانم دارای مدرک کارشناسی حسابداری مسلط به امور مالیاتی و ارزش افزوده حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه 2 کارشناس فروش جنسیت: خانم دارای مدرک کارشناسی پلیمر یا شیمی با سابقه کار مرتبط و دارای روحیه کار تیمی حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۴۰۱
استخدام حسابدار مسلط به امور مالیاتی در شرکت آرمن پلیمر

شرکت آرمن پلیمر در شیراز جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار جنسیت: خانم دارای مدرک کارشناسی حسابداری مسلط به امور مالیاتی و ارزش افزوده حقوق (توافقی با مزایا عالی) همراه با بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2368488
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi