منقضی شده [ مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید ]

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت TPM

شرکت TPM در تهران استخدام می نماید:

ردیف عنوان شغل توضیحات شرایط عمومی
1 شبکه کار Network با تسلط کامل به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مربوطه شامل موارد زیر : تسلط به انواع ویندوز و ویندوز سرور – تسلط کامل به کابل کشی شبکه و استانداردهای آن در محیطهای Indoor و Outdoor شامل Cat 5 و Cat 6 و نیز سوکت زنی و سر بندی مربوطه در مسیر انتقال و نیز چیدمان استاندارد هرکدام از آنها در رک یا سرور سخت افزاری مربوطه – مسلط به کار با انواع سویچها  HUBو روترها، مخصوصا تجهیزات CISCO – تسلط کامل به کنترل ، تنظیم و راه اندازی اتاق سرور و چیدمان رکهای فلزی – تسلط کامل به نصب و راه اندازی کامپیوتر و سخت افزار مربوطه – تسلط به نصب نرم افزارهای کاربردی – (توانایی کار در سرار کشور جمهوری اسلامی ایران). دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران
داشتن حسن شهرت و عدم سوء پیشینه کیفری و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
آقا
دارای گواهینامه پایه دو و داشتن ترجیحا وسیله نقیله شخصی (داشتن وسیله نقلیه شخصی اجباری نمی باشد ولی امتیاز دارد)
عدم اشتغال به تحصیل و فراغت کامل از آن و نیز داشتن معافیت یا کارت پایان خدمت سربازی برای آقایان
ساکن بودن در تهران و یا شهرهای اطراف تهران ( همچنین استان البرز )
توانایی انجام کار در سراسر کشور جمهوری اسلامی ایران

شرایط همکاری و ردیف شغلی مورد نظر جهت استخدام:
کلیه فارغ التحصیلان با سابقه کار و نیز متخصصان تجربی که نه به شکل آکادمیک ( حداقل با دیپلم فنی به بالا ) در حیطه ردیف شغلی پیشنهادی، واجد شرایط باشند به مصاحبه مرحله اول دعوت خواهند شد.

شرکت TPM:
شرکت TPM مجموعه ایی فعال و بین المللی در حوزه سیستمهای تحت شبکه و IT و نیز نظارت تصویری هوشمند و سامانه های ضبط حرفه ایی تصاویر بوده و توانسته است در زمینه اجرا و ایجاد امنیت، نظارت پیرامونی و نیز پروژه های بزرگ داخلی و خارجی مربوطه متعدد، رزومه کاملا منحصر بفردی را در طول سالیان متمادی به خود اختصاص دهد. این شرکت در نظر دارد، در حوزه کاری پروژه بزرگ ایران مال، نسبت به جذب و پذیرش افراد واجد شرایط با سابقه کاری لازم و منطبق (تسلط کامل)، با توجه به لحاظ نمودن حقوق مکفی و توافقی، اقدام به استخدام نماید. شایان ذکر است، افراد دارای تجربه لازم با توجه به تخصصهای تعریفی در هر شغل که به تفکیک در ادامه به آن اشاره شده است، مورد پذیرش واقع خواهند شد، لذا چنانچه رزومه شما به لحاظ تجربه کاری، کمتر از حداقل 90 % موارد درخواستی بوده باشد، لطفا از ارسال رزومه خودداری بفرمائید.

چنانچه تمایل به شناخت و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرکت TPM و نحوه فعالیت آن می باشید، لطفا با شماره تلفن ثابت درج شده در آگهی تماس حاصل فرمائید.

نحوه ارسال رزومه :
کارجویان عزیز لطفا توجه داشته باشید که در ایمیل Email ارسالی حتما به حقوق درخواستی خود اشاره کرده و مبلغ درخواستی خود را حتما قید بفرمائید. ضوابط داخلی شرکت TPM به لحاظ اضافه کار و حق ماموریت طبق قوانین وزارت کار بوده و به حقوق توافقی اضافه خواهد شد. این شرکت پس از استخدام دارای دو نوع بیمه شامل تامین اجتماعی و بیمه مسئولیت برای تمامی پرسنل است.

ارسال رزومه دقیق (نوع فایل ارسالی حتما از نوع pdf یا word باشد و عکس 3*4 شما به آن الصاق شده باشد)  به آدرس ایمیل Email زیر بوده و حتما توجه داشته باشید که در قسمت سابجکت Subject ایمیل، نام، نام خانودگی و تخصص مربوطه با ردیف شغلی شبکه کار را قید بفرمائید.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...