آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شركت سرمايه گذاري و توسعه تجارت و صيد صنعتي چابهار – سال 97

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
  • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

استخدام شركت سرمايه گذاري و توسعه تجارت و صيد صنعتي چابهار 

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شركت سرمايه گذاري و توسعه تجارت و صيد صنعتي چابهار اینجا کلیک نمایید


آزمون تبديل وضعيت نيروهاي شركتي سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار- 6 دی 97

سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار اولين دوره آزمون سنجش استخدامي را منحصراً براي كاركنان شركت سرمايه گذاري و توسعه تجارت و صيد صنعتي منطقه آزاد تجاري- صنعتي چابهار برگزار می نماید ثبت‌نام دراين آزمون منحصرا به صورت اينترنتي ازطريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور از روز پنجشنبه مورخ 97/10/06 آغاز و در روز چهار‌شنبه مورخ 97/10/12 پايان مي پذيرد.

> شرایط استخدام

– داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

– داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان).

– عدم اعتیاد به مواد مخدر.

– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

– دارا بودن توانایی جسمی و روانی.

– نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.

– داوطلبین استخدام در زمان ثبت نام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی یا بازخرید دستگاههای دولتی باشند.

– داوطلب مي‌بايست جزء نيروهاي شركتي سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار باشد.( کلیه پرسنل دارای قرارداد دائم یا موقت شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد تجاری، صنعتی چابهار)

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان روز برگزاری آزمون 97/11/12 می باشد.

> پرداخت وجه ثبت‌نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه مورخ 97/10/06 آغاز و در روز چهار‌شنبه مورخ 97/10/12 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می‌بایست برای واریز هزینه ثبت‌نام به مبلغ هفتصد و پنجاه هزار (750000) ريال به سایتسازمان سنجش مراجعه و نسبت به پرداخت اين مبلغ به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب كه رمز دوم آن فعال مي‌باشد، در اين آزمون اقدام نموده و سپس فرم ثبت نام را تكميل نمایند.

لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود. به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد. لازم به تاكيد است ثبت‌نام در آزمون استخدامی به منزله ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی‌باشد.

> مدارك لازم براي ثبت نام

1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.

2- فایل عکس اسکن شده.

داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:

– عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)

– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.

– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل300*200 پیکسل و حداکثر400*300 باشد.

– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.

– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره 3: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذكر مهم: با توجه به مشكلات احتمالي در خصوص اشتباه در ارسال عكس، تاكيد ميگردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبتنامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نمائيد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام که می بایست در زمان ثبت نام و تكميل تقاضانامه بصورت الکترونیکی ارسال گردد:

1- عکس 4*3 جدید، با توجه به توضیحات فوق الذکر.

2- تصویر آخرین مدرک تحصیلی ، با فرمت JPG

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 97/11/10 قابل دسترسی و پرينت خواهد بود. زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 97/11/12 و مکان برگزاری آن بصورت متمرکز در چابهار می‌باشد. آدرس محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط سازمان منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار بررسی خواهد شد و در صورت مغایرت مدارک داوطلبین با شرایط آگهی استخدامی از ادامه روند استخدامی منع خواهند شد.

كسب حدنصاب علمي :

انتخاب داوطلبان استخدام جهت سير مراحل استخدام، كسب حدنصاب لازم در آزمون كتبي به عنوان شرط لازم (ونه كافي) درامتحان بوده و براساس ترتيب نمرات مكتسبه و با رعايت ساير قوانين و مقررات مربوط مطابق شرايط ذيل مي‌باشد:

پس از برگزاري آزمون، نمرات داوطلبان به تفكيك حيطه‌هاي عمومي و تخصصي محاسبه و حدنصاب امتحان معادل پنجاه درصد(50 درصد) بالاترين نمره مكتسبه در امتحان با ارزش وزني چهل درصد (40 درصد) براي حيطه عمومي و شصت درصد (60%) براي حيطه تخصصي، محاسبه و مبناي ساير مراحل انتخاب داوطلبان قرار مي گيرد.

– پس از تعيين حدنصاب در امتحان

الف) داوطلبان فاقد حدنصاب از ساير مراحل تبدیل وضعیت حذف خواهند شد.

ب) افراد داراي حدنصاب براي ساير مراحل استخدام معرفي خواهند شد.

تذكر: كسب حدنصاب نمره علمي در امتحان هيچ گونه حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي كند.

توضيحات درخصوص نمره كل و مواد آزمون :

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال اختصاصي (دفترچه شماره 1) داده خواهد شد و همچنين یک دفترچه مجموعه سوال آزمون عمومي (دفترچه شماره 2) تحويل مي‌شود (هر يك از دروس آن با ضريب 1 اعمال و براساس آن نمره كل عمومي ساخته مي‌شود) نمره كل اوليه داوطلب با ضريب 1 براي نمره كل عمومي و ضريب 2 براي نمره كل اختصاصي ساخته مي‌شود. نمره كل نهايي داوطلبان، حاصل از 70 درصد نمره كل اوليه و 30 درصد نمره مصاحبه خواهد بود.

کلیه دروس امتحان عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای طراحی خواهد شد و آزمون داراي نمره منفی مي‌باشد.

الف – مواد امتحان عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوري اطلاعات (مهارت هاي پايه Word،PowerPoint ،Excel و Internet)

2- زبان انگلیسی – عمومی

3- زبان و ادبیات فارسی و آيين نگارش

4- هوش و استعداد شغلي

ب – ماده امتحان تخصصی:

– مجموعه قوانين و مقررات مناطق آزاد كشور

امتیازات و سهمیه های قانونی:

1- درخصوص ايثارگران (جانبازان، فرزند جانباز 25 درصد و بالاتر، فرزند شهيد و رزمندگان) براساس ضوابط و مقررات قانوني مربوط اقدام خواهد شد.

2- برای داوطلبین واجد شرایط معلولیت، داشتن معرفی نامه معتبر از سازمان بهزیستی الزامی می باشد.

توجه مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط سازمان بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان (به ویژه مدارک تحصيلي، ایثارگری، احکام كاركنان شركتي و معلولیت) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، هیچ گونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (اعلام نتیجه اولیه، فرآیند گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از سایر فرآیند تبديل وضعيت حذف خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

نکته مهم :

تاكيد مي‌گردد مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حكم استخدامی، حكم مزبور لغو و بلااثر مي‌شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی