• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۶/۰۵
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شركت كارگزاری بيمه پرتو گستر برين

استخدام شركت كارگزاری بيمه پرتو گستر برين

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شركت كارگزاری بيمه پرتو گستر برين


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شركت كارگزاری بيمه پرتو گستر برين به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۳ شهریور ۱۴۰۱
دعوت به همکاری کارشناس بیمه در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارشناس بیمه کارشناس بیمه برای واحدهای اموال و اشخاص دارای 3 سال سابقه کار مرتبط ترجیحا رشته تحصیلی مرتبط حقوق توافقی ساعت کاری روزهای شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16 و پنجشنبه ها 8 الی 12 مزایا: بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، پاداش و ... متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
استخدام کارشناس حسابداری باسابقه در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین در تهران برای تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس حسابدار آقا و خانم مقطع تحصیلات: لیسانس سابقه کار: حداقل سه سال سابقه کار مرتبط آشنایی به ثبت انواع سند حسابداری و اظهارنامه های ارزش افزوده و معاملات فصلی و امور مالیاتی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
دعوت به همکاری کارمند بیمه و کارشناس حسابداری در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین در راستای تکمیل کادر اداری و مالی خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارمند بیمه خانم/ آقا با سابقه کار مرتبط حداقل 2 سال 2 کارشناس حسابداری شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه ساعت 8 تا 12 متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ خرداد ۱۴۰۱
دعوت به همکاری دو ردیف شغلی در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین برای تکمیل کادر خود از تهران با شرایط زیر استخدام می نماید: ردیف عنوان شغل شرایط احراز 1 مسئول دفتر (کارمند اداری) خانم آشنا به affice دقیق و صبور با مقطع کارشناسی با روابط عمومی بالا تمام وقت حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط 2 نیروی بازاریاب خانم دارای روابط عمومی بالا با مقطع کارشناسی با دو سال سابقه با انگیزه در حوزه کاری خویش با حقوق ثابت و بیمه و پورسانت به صورت تمام وقت یا نیمه وقت متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ زیر...

مشاهده بیشتر
۰۳ خرداد ۱۴۰۱
دعوت به همکاری کارشناس حسابداری در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین در راستای تکمیل کادر اداری و مالی خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس حسابداری خانم/ آقا با سابقه کار مرتبط حداقل 2 سال شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه ساعت 8 تا 12 متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ خرداد ۱۴۰۱
دعوت به همکاری کارمند بیمه در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین در راستای تکمیل کادر اداری خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند بیمه خانم/ آقا با سابقه کار مرتبط حداقل 2 سال شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه ساعت 8 تا 12 متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
دعوت به همکاری مسئول دفتر (کارمند اداری) خانم در تهران

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین برای تکمیل کادر خود از تهران با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز مسئول دفتر (کارمند اداری) خانم آشنا به affice دقیق و صبور با مقطع کارشناسی با روابط عمومی بالا تمام وقت حداقل 2 سال سابقه کاری مرتبط متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
دعوت به همکاری بازاریاب با حقوق ثابت در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین برای تکمیل کادر خود از تهران با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی بازاریاب خانم دارای روابط عمومی بالا با دو سال سابقه با مقطع کارشناسی با انگیزه در حوزه کاری خویش با حقوق ثابت و بیمه و پورسانت به صورت تمام وقت یا نیمه وقت متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۲ اسفند ۱۴۰۰
استخدام کارشناس امور بیمه ای، اموال و اشخاص در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

آگهی استخدام شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس بیمه جنسیت: آقا و خانم جهت امور بیمه ای اموال و اشخاص سابقه کاری: 1 سال حقوق: توافقی ساعت و روز کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه ساعت 8 تا 12 شهر مورد نیاز: تهران متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۶ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارمند حسابداری در شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین

آگهی استخدام شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین در تهران شرکت کارگزاری بیمه پرتو گستر برین جهت تکمیل کادر حسابداری خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند حسابداری با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=791467
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi