آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شركت مهندسی معدنی نوآوران مس (اطلاعیه جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس


لینک های مرتبط در صفحه استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


آزمون برگزار شد

آزمون استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس 4 آذر ماه با موفقیت برگزار شد.

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید


خبر 10 آذر 1400: اطلاعیه تغییر زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی نوآوران مس

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تامین 314 نفر نیروی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به مجتمع مس سونگون، شامل: 

 182 نفر در شاخه های مختلف مقطع دیپلم و 72 نفر در مقطع فوق دیپلم شامل رشته های برق قدرت، برق الکترونیک/ابزار دقیق، بهداشت عمومی/ بهداشت حرفه ای، گروه امور اداری و مدیریت، گروه شیمی، گروه عمران، گروه مکانیک، گروه مواد، معدن (استخراج، اکتشاف، فرآوری) و نقشه کشی صنعتی و 60 نفر در مقطع لیسانس شامل ایمنی صنعتی، بهداشت حرفه ای HSE ، برق قدرت، برق الکترونیک/ ابزار دقیق، حسابداری، علوم تغذیه، کامپیوتر (سخت افزار/ نرم افزار)، گروه امور اداری و مدیریت، مدیریت صنعتی، گروه شیمی، مدارک پزشکی، معدن(استخراج / اکتشاف / فراوری)، مکانیک(مکانیک/ سیالات/ جامدات)، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی صنایع و نقشه برداری از بین واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید.

 افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند از مورخ 1400/09/24با شروع ثبت نام در سایت مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده اقدام نمایند.

 بدیهی است آگهی کامل شامل تعداد نفرات مورد نیاز و همچنین سایر شرایط جذب همزمان با شروع ثبت نام اعلام خواهد گردید.

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس - 23 آبان 1400

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به مجتمع‌ مس سونگون از بین واجدین شرایط،‌ از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری ‌‌نماید. 
افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می‌باشند،  با شروع ثبت نام  به آدرس اینترنتی سایت کارآزمون مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر باتوجه به شرایط ذکر شده اقدام نمایند.
با توجه به هماهنگی های انجام شده با شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس، مقرر گردید زمان ثبت نام آزمون آن شرکت به تاریخ 1400/09/10 تغییر یابد.
لذا متقاضیان محترم شرکت کننده در آزمون فوق می توانند از تاریخ اعلامی جدید، جهت مشاهده هر گونه اطلاعات و ثبت نام به سایت مذکور مراجعه نمایند.
بدیهی است آگهی کامل شامل تعداد جذب و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز و همچنین سایر شرایط جذب همزمان با شروع ثبت نام اعلام خواهد گردید.

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس - 16 شهریور 1400

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود  به منظور ارائه خدمات به ستاد تهران خود   از بین واجدین شرایط ، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید . افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند به سایت کار آزمون، مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه  و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده ، از تاریخ 400/06/21 لغایت 1400/06/31 تا ساعت 16 روز چهارشنبه 7 مهر 1400 تا ساعت 16 روز شنبه 17 مهر روز شنبه 24 مهر 1400 تا ساعت 16 روز چهارشنبه 28 مهر 1400 اقدام نمایند.

لیست مقطع و رشته های آزمون جهت ارائه خدمات در  ستاد تهران شرکت نوآوران مس

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

تعداد

جنسیت

توضیحات(اولویت ها)

1

فوق دیپلم

امور اداری و مدیریت

6

مرد/زن

تسلط کامل به نرم‌افزارهای office و مسلط به اصول بایگانی و زبان انگلیسی

2

لیسانس

برق قدرت

1

مرد

-

حسابداری

1

مرد

-

عمران

1

مرد

-

مدیریت بازرگانی

7

مرد

تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ،  ترجمه و ...)

مکانیک (مکانیک/سیالات/جامدات)

1

مرد

-

مهندسی صنایع (صنایع/برنامه ریزی و تحلیلسیستم/تکنولوژی صنعتی/تولید صنعتی)

5

مرد

-

کامپیوتر - نرم‌افزار

1

مرد

-

3

فوق لیسانس

مدیریت بازرگانی

2

مرد

 تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ، ترجمه و ..)

معدن - استخراج

1

مرد

-

حسابداری

1

مرد

-

مهندسی صنایع

3

مرد/زن

-

جمع کل

30

> شرایط عمومی

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد) 
4- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح(
5- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام 
6- عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام
7- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن8- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت
9- داشتن حداقل معدل کل تحصیلی 13 برای کلیه متقاضیان 
10- حداکثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی  برای داوطلبین فوق دیپلم متولدین  1374/01/01و بعد از آن و داوطلبین لیسانس و فوق لیسانس  متولدین 1372/01/01و بعد از آن  می باشد. ( بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های  جذب می باشد.)
تبصره 1 : سوابق کار معتبر و مرتبط با شغل مورد تقاضا که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت 12 سال ) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت 2 سال ) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد .

> توضیحات مهم جهت کلیه شرکت کنندگان

1- متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند(شرکت مهندسی معدنی نوآوران هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت)
2- به اطلاعات ناقص و خلاف  واقع ارائه شده به هنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه به کارگیری ذیربط جلوگیری به عمل خواهد آمد.لذا شایسته است در تکمیل و ارسال اطلاعات و مدارک درخواستی دقت لازم را به عمل آورید.
3- متقاضیان صرفاً در یک مقطع تحصیلی و گزینه های ارائه شده  مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
4- پذیرفته‌ شدگان نهایی تابع قانون کار و تأمین اجتماعی خواهند بود.
5- تایید سلامت و توانایی کامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان بر عهده واحد طب کار شرکت می باشد.
6- با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی صرفاً با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصیلی پذیرش شده) مشغول به فعالیت می گردند.
7- در مواردی که در یک خانواده دو نفر شامل شرایط شرکت در آزمون می باشند ، در صورت استفاده از سهمیه تنها یک نفر پذیرفته خواهد شد.(شامل همسر و خواهر یا برادر) 
8- سهمیه ایثارگران 25 درصد شامل : جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا می باشد و سهمیه ایثارگران 5 درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد . (مشروط به کسب حداقل 60 درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید. 
توجه: سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.
9- تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران  می باشد  و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد . 
10- فرزندان بازنشستگان مس، فرزندان حوادث ناشی از کار مس و فرزندان ازکارافتادگان ناشی از کار و غیر ناشی از کار مس و  خود کارکنان ( خود داوطلب)  که در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد شرکت ملی صنایع مس ایران خدمت نموده اند بسته به رشته امتحانی دارای سهمیه می باشند ،  بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده های مذکور از سهمیه مربوطه برخوردار خواهند گردید.
11- ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون  و  تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد. 
12- لازم به ذکر است شروع به کار و محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت می باشد.

> نحوه ثبت نام و مهلت آن 

داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز 1400/06/31 حداکثر تا ساعت 16 روز چهارشنبه 7 مهر 1400 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند . 
1- واریز مبلغ1،300،000ریال (یک میلیون و سیصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .
توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .
2- داوطلب می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:
1- عکس داوطلب (سایز 4*3)
2- گواهی فراغت از تحصیل(مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)
3- کارت ملی
4- شناسنامه
5- کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد) 
6- مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد. نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.
7- مدارک و مستندات ایثارگری
8- مدارک  و مستندات بازنشستگی مس ، حوادث ناشی از کار در مس و از کارافتادگی والدین  ناشی از کار و غیر ناشی از کار در شرکت مس 
*توجه: منظور از شرکت، شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس  می باشد. 
توجه : حجم عکس نباید بیشتر از 40 کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از 200 کیلوبایت باشد .

> سایر توضیحات 

1- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)
2- داوطلبان باید حداقل 3 روز پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .
3- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.
4- هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و  یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.
5- متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند. 
6- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.
7- جذب افراد دارای معافیت پزشکی در صورت قبولی پس از تائید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.
8- داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت

> دریافت کارت آزمون

1- دریافت کارت از طریق سایت کارآزمون طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .
2- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .

> نحوه برگزاری آزمون1- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .
2- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل 50 سوال عمومی و 50 سوال تخصصی می باشد . سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)
تبصره 2: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .

> اعلام نتایج آزمون

در بخش آزمون در کلیه رشته ها به تعداد 3 برابر ظرفیت از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در آزمون گردیده اند جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . در هر رشته نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد .

اطلاعات مفید و کاربردی آزمون استخدامی شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس مورخ 16 شهریور 1400 اینجا کلیک نمایید
داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 66560465-66530043-021 تماس حاصل نمایند.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی کار آزمون اینجا کلیک نمایید

 


خبر 18 مرداد 1400: اطلاعیه تغییر زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت مهندسی نوآوران مس (منبع: سایت کارآزمون)

با توجه به هماهنگی های انجام شده با شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس، مقرر گردید زمان ثبت نام آزمون آن شرکت از تاریخ 1400/05/18 به تاریخ 1400/07/01 تغییر یابد.
لذا متقاضیان محترم شرکت کننده در آزمون فوق می توانند از تاریخ اعلامی جدید، جهت مشاهده هر گونه اطلاعات و ثبت نام به سایت مذکور مراجعه نمایند.
 ـ بدیهی است آگهی کامل شامل تعداد جذب و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز و همچنین سایر شرایط جذب همزمان با شروع ثبت نام اعلام خواهد گردید.

استخدام شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس - 26 تیر 1400

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس استان آذربایجان شرقی در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به منظور ارائه خدمات به مجتمع‌ مس سونگون از بین واجدین شرایط،‌ از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری ‌‌نماید. 
افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می‌باشند از تاریخ 1400/05/18 از تاریخ 1400/07/01 به سایت کارآزمون، مرکز آزمون‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر باتوجه به شرایط ذکر شده اقدام نمایند.
ـ بدیهی است آگهی کامل شامل تعداد جذب و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز و همچنین سایر شرایط جذب همزمان با شروع ثبت نام اعلام خواهد گردید.


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد