اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شركت های آب و فاضلاب شهریخبر 26 دی 97: اطلاعیه شماره یک مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشوردر سال 1397 (منبع پرتال جهاد دانشگاهی)
بدين‌وسيله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 1397 مي‌رساند : در اجراي ماده (44) قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگير دستگاههاي اجرايي كشور براي جذب در 20 دستگاه اجرايي(سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان) از روز یکشنبه مورخ 30 دی‌ماه 1397 از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ 9 بهمن‌ماه 1397 خاتمه می یابد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه آزمون اینجا کلیک کنید

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 97)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 25 دی 97:  اعلام زمان برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: سایت سازمان اداری و استخدامی کشور)

رئيس امور آمار، برنامه ريزي و تامين نيروي انساني سازمان اداري و استخدامي كشور گفت: ششمين آزمون فراگير دستگاههاي اجرايي در اسفند ماه امسال برگزار مي شود.بر اساس آگهي‌هايي كه تاكنون نهايي شده است حضور حدود ۲۰دستگاه اجرايي و جذب حدود۴۳۰۰نفر قطعي شده است و چند دستگاه ديگر نيز تا چند روز آينده ظرفيت خود را اعلام مي كنند و ظرفيت جذب در اين آزمون حدود ۵ هزار نفر خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب مديرعامل در شرکت آب و فاضلاب شهری – 22 دی 97

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های زیر دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید

 فراخوان مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال بختیاری (جهت مشاهده و ثبت نام کلیک کنید)
فراخوان مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال بختیاری (جهت مشاهده و ثبت نام کلیک کنید)
 فراخوان مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان (جهت مشاهده و ثبت نام کلیک کنید)
 فراخوان مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان(جهت مشاهده و ثبت نام کلیک کنید)

 فراخوان مدیرعامل شرکت مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین(جهت مشاهده و ثبت نام کلیک کنید)


خبر 1 شهریور 97: آمادگی برای آزمون استخدام وزارت نیرو سال 97 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام وزارت نیرو در تاریخ 31 مرداد 97 به پایان رسید. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

تقویم برگزاری آزمون استخدام وزارت نیرو لینک صفحات مربوطه
زمان دریافت کارت آزمون از روز دوشنبه مورخ 1397/07/23 مشاهده
زمان برگزاری آزمون پنجشنبه مورخ 1397/07/26 مشاهده

خبر 28 مرداد 97: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 97 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمـــون شركت‌هاي وابسته (غيردولتي) زیرمجموعه شرکتهای مادرتخصصی توانیر ، مهندسی آب و فاضلاب کشور و تولید نیروی برق حرارتی سال 1397 و همچنين اصلاحات مندرج در اطلاعيه مورخ 97/05/23، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (97/05/28) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه بتوانند تا پايان روز چهارشنبه مورخ 97/05/31 نسبت به ثبت‌نام و يا ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند. بنابراين كليه متقاضيان‌، ضرورت دارد كه تا مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام و اصلاحات مربوط و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.
**لطفا دفترچه راهنما و شرایط استخدام را به دقت مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن اقدام به ثبت نام نمایید.

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر 23 مرداد 97: اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو سال 97 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه  راهنمای ثبت نام آزمون استخدامي شركت هاي وابسته (غيردولتي) توزيع نيروي برق، آب و فاضلاب شهري و مديريت توليدبرق (نيروگاه) سال 1397 در تاریخ 97/05/21 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان مي‌رساند با توجه به اعلام شغل محلهای جدید توسط شرکتهای وابسته فوق و اصلاحات به شرح ذيل ضرورت دارد داوطلبان در زمان ثبت نام به این موضوع نیز توجه نموده و در بازه زمانی تعیین شده (از تاريخ 97/05/23 لغايت 97/05/28) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنايت به توضيحات ذيل در صورت علاقه‌مندي می توانند با مراجعه به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح تقاضانامه ثبت نامی خود اقدام نمايند.

برای دریافت شغل محل های جدید و اصلاحات اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: استخدام وزارت نیرو  در سال 97

شرکت های وابسته (غیردولتی) شامل شرکت های توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و بر اساس موافقت مجمع عمومی شرکت های وابسته (غیردولتی) تعداد 1557 نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی) مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه استخدام می نماید. در بخش اول شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم شرایط اختصاصی استخدام و در بخش سوم امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام می گردد.

بخش اول: توضیحات عمومی

شرایط عمومی استخدام:

1- داشتن تابعیت ایران

2- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان

3- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

4- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند

6- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

7- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

8- دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی برای شغل محل مورد تقاضا

9- نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها

10- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی و پیمانی دستگاه های اجرایی و یا کارکنان مدت معین/ دائم شرکت های وابسته (غیردولتی) زیر مجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت باشند.

11- احراز صلاحیت های عمومی به تایید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

 

بخش دوم: شرایط اختصاصی

1- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای استخدامی

2- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

– حداکثر 30 سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از 1367/07/26)

– حداکثر 32 سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از 1365/07/26)

– حداکثر 35 سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از 1362/07/26)

تذکر: ملاک عمل برای مصاحبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان روز برگزاری آزمون (1397/07/26) می باشد.

1-2- موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذی صلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

الف: جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان یا سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب: رزمندگان با سابقه کمتر از شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه

ج: مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت 24 ماه

د: مشمولین ردیف 3 جدول شماره یک این اطلاعیه به میزان سابقه مورد تایید توسط شرکت مربوطه مشروط به ارائه تاییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمان های بیمه معتبر

مشمولین ردیف 4 جدول شماره یک این اطلاعیه و دارندگان سابقه کار در شرکت های تابعه (دولتی) اعم از نیروهای انجام کار معین، قرارداد کارگری، طرحی، شرکتی (تعاونی و حجمی) و شرکت های وابسته (غیردولتی) اعم از تامین نیروی انسانی، شرکتی، حجمی و طرحی زیر مجموعه صنعت آب و برق حداکثر به میزان 15 سال مشروط به ارائه تاییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمان های معتبر

لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تاییدیه های مربوط به جدول شماره 1، بایستی حداکثر تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تاییدیه ها در روز تطبیق مدارک ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگان ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیرواقعی بودن اطلاعات مشخص شود قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

 

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.جهت مشاهده تجربیات گزینش استخدامی شركت های آب و فاضلاب شهری در سال 1396 اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : حجت روغنی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:01

  کد دیدگاه : 2132715

  سلام .از زمان مصاحبه و گزینش نهایی اونایی که مهرماه 97 آزمون دادن خبری نیست؟!.

  من کارشناس عمران آبفای اهواز قبول شدم…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:33

  کد دیدگاه : 2129513

  فراخوان جذب مديرعامل در شرکت آب و فاضلاب شهری – 22 دی 97
  وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های اعلام شده دعوت به همکاری می‌نماید.
  جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : صادق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:14

   کد دیدگاه : 2140175

   من که اصلا منونستم تو فراخوم هیات مدیره ثبت نام کنم کسی تونسته؟ خطا میزنه سرور اخر کار که ثبت میشه کسی می تونه راهنمایی کنه از چه مرورگری>؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : صادق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:26

   کد دیدگاه : 2140195

   دکترای عمران مدیریت منابع اب میخونم والی نتونستم ثبت نام کنم از هر مرورگری استفاده کردم لطفا راهنمایی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : شیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:36

  کد دیدگاه : 2096339

  سلام دوستانی که به تازگی استخدام ابفاشدندجواب بدن
  ایا کسانی که بهدعنوان کارشناس ازمایشگاه یاهرقسمت فنی دیگه ای استخدام شدن دوره کاراموزی دارن?این دوره حدودا چقد طول میکشه?ام

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:12

  کد دیدگاه : 2087690

  سلام و خسته نباشی خدمت همه دوستان محترم.
  کسی میدونه از مهندسین برقی که برای شرکت آب و فاضلاب شهری استخدام میشن در کدام قسمت شرکت استفاده میشن؟ اداری ؟ تاسیسات ؟ و یا….؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : آبفا آمل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:19

  کد دیدگاه : 2038733

  دوستانی که از مصاحبه و شروع کار صحبت میکنن کی آزمون دادن؟ 26 مهر؟!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ازی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:05

  کد دیدگاه : 2037548

  سلام به همه دوستان.
  ما از اول آذر شروع به کار می کنیم انشااله (ابفای شیراز).
  امیدوارم کار سایر دوستان هم به نتیجه برسه و همگی موفق و موید باشید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:40

   کد دیدگاه : 2042556

   با شما تماس گرفتن؟ میشه بفرمایید چی گفتن بهتون و دقیقا از کی شروع به کار میکنید؟ عدم سوء پیشینه چی شد نباید بگیرید؟ دوره کاراموزی رو چی گفتن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ازی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:24

    کد دیدگاه : 2042800

    بهمون زنگ زدن و گفتن جواب گزینش اومده و بیاید برای تکمیل مدارک کارگزینی داخلی، سوء پیشینه، بیمه، افتتاح حساب و ……
    از اول آذر هم شروه به کارمونه انشااله

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:31

  کد دیدگاه : 2013660

  نیروهای خدماتی تعدیل وضعیت می شوند یانه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : آبفا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:19

  کد دیدگاه : 1983470

  سلام
  از دوستان بدون آزمون و استعداد کسی بالاخره استخدام شد؟
  ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:32

   کد دیدگاه : 1984314

   سلام نه هنوز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آزی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:01

   کد دیدگاه : 1998712

   سلام.
   به من گفتن جواب گزینش هم اومده و منتظر نامه شروع به کاریم.
   از شیراز

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امیر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:42

    کد دیدگاه : 2009107

    منم از شیرازم و حدود ۱۰ مهر مصاحبه گزینش شدم و اومدن تحقیقات! قرار بود تا ۱۵ مهر بفرستن اطلاعات پرونده هارو. ولی گفتن توی آبان اکی میشه انگار! البته بین گفتن و عمل کزدن فاصله زیاده

    پاسخ دهید
    • نویسنده : آزی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:47

     کد دیدگاه : 2012276

     سلام.
     منم از شیرازم ولی 15 شهریور رفتم گزینش. تازه به من گفتن اخرین نفر بودم!
     یعنی تا آخر ابان مشخص میشه؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : تهران

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:27

      کد دیدگاه : 2014699

      سلام
      شنيده ها حاكي از اينه كه تمامي كارهاي مربوط به وزارت نيرو و آبفاي كشور انجام و مجوزها ارسال شده است.
      از اينجا به بعد كار بايستي توسط منابع انساني استان ها انجام شود، كه شامل تست هاي پزشكي و سوء پيشينه هم ميشه!
      دوستان يكم پيگيري رو بيشتر كنيد ضرر نداره، چون با همين فرمون جلو بريم بعيده از آذر شروع كنيم، احتمال زياد بيفته از اول دي!

      پاسخ دهید
      • نویسنده : شیدا نیرو97

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:50

       کد دیدگاه : 2017060

       سلام وقت بخیر .عذر میخوام شما واسه سال 96 ازمون دادین؟ هنوز تکیلتون مشخض نشده؟اخه دوستم نیرو96 ازمون داد الان سرکارهستش کارشناس اداری بود.چون خودمم نیرو97 شرکت کردم هنوز نتایج اولیه نیومده.

 • نویسنده : آبفا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 1977088

  سلام دوستان
  از دوستان استعداد کسی سر کار رفته؟ یا هنوز خبری نیست؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...