• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
  • 13k نظر «نمایش»

استخدام شركت پالايش نفت لاوان

استخدام شركت پالايش نفت لاوان (مراحل استخدام)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۲,۹۱۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه مصاحبه فنی-تخصصی

خبر 29 اردیبهشت 1401: با کمال مسرت به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که با کسب امتیاز لازم به مرحله مصاحبه فنی - تخصصی راه یافته اند می رساند، مصاحبه فنی-تخصصی از تاریخ 1401/03/09 شروع و زمان و تاریخ دقیق جهت هر یک از متقاقیان متعاقبا از طریق اداره تامین، آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت پالایش نفت لاوان به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد گردید. لذا لازم است متقاضیان در زمان حضور در مصاحبه فنی- تخصصی مدارک اشاره شده زیر را به همراه داشته باشند.
مدارک لازم:
اصل شناسنامه به همراه دو نسخه از تصویر آن از تمام صفحات شناسنامه
اصل کارت ملی و پایان خدمت یا معافیت از خدمت به همراه دو نسخه از تصویر آن پشت و رو به اصل مدرک تحصیلی به همراه دو نسخه از تصویر آن
چهار قطعه عکس رنگی3*4 تمام رخ
مدارک احراز مربوط به بومی بودن داوطلبان بومی، اصل مدارک ایثارگری به همراه دو نسخه از تصویر آن گواهی اشتغال مربوط به فرزندان کارکنان، گواهی اشتغال مربوط نیروهای قراردادی و پیمانکاری، گواهی مربوط به رتبه های اول تا سوم دانشگاه
گواهی سابقه کار به همراه تائیدیه بیمه
گواهی های دوره آموزشی نرم افزارهای تخصصی اصل و تصویر گواهینامه های دوره های ICDL اصل و تصویر مدارک زبان انگلیسی
پایان نامه تحصیلی/ پروژه های کارآموزی مرتبط با صنعت، ترجمه، تالیف کتاب و ثبت اختراع
لازم است آن دسته از داوطلبانی که در مرحله ثبت نام آزمون استخدامی نسبت به تکمیل امتیازات ویژه به صورت خوداظهاری اقدام نموده اند نسبت به ارانه اصل مدارک ایثارگری، بومی بودن، فرزندان کارکنان و ... در مرحله مصاحبه فنی - تخصصی به اداره تامین، آموزش و تجهیز نیروی انسانی اقدام لازم بعمل آورند
لذا چنانچه در هر مرحله از مراحل استخدامی خلاف ادعاهای متقاضی در خصوص مدارک اشاره شده احراز گردد مراحل استخدام کان لم یکن تلقی شده خواهد گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه کلیک نمایید

اعلام نتایج آزمون

خبر 28 اردیبهشت 1401:ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون کتبی استخدام شركت پالایش نفت لاوان اعلام گردید.

جهت یادآوری کد رهگیری کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون استخدام پالایش نفت لاوان

آگهی 21 بهمن 1400: با استعانت از خداوند متعال، شرکت پالایش نفت لاوان (سهامی عام) واقع در استان هرمزگان افتخار دارد مقارن با ایام شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی و اشتغال ایران اسلامی در نظر داردبه منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای عملیاتی و ستادی تعداد 64 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقطع تحصیلی کارشناسی در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی، تخصصی)، مصاحبه فنی و گزینش بصورت قراردادی طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید. 
کلیـه متقاضیان سراسر کشور می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان در رشته شغل های مورد نیاز در جزیره الوان می باشد.
ثبت نام از 25 بهمن الی 7 اسفند 10 اسفند 1400 می باشد.

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تعداد محل خدمت
کارشناسی مهندسی شیمی
مهندسی نفت
بدون گرایش‌،کلیه‌ گرایشها به‌ استثناء صنایع‌ غذایی‌، بیوتکنولوژی،
زیست‌ پزشکی‌، داروسازی، صنایع‌ شیمی‌ معدنی‌، محیط‌ زیست‌ وپلیمر
46 حزیره لاوان
مهندسی عمران بدون گرایش‌، گرایش‌ عمران و نقشه‌ برداری 1
مهندسی مکانیک بدون گرایش‌، کلیه‌ گرایشها به‌ استثناء مهندسی‌ پزشکی‌(بیومکانیک‌)،
سیستم‌ محرکه‌ خودرو، سازه بدنه‌ خودرو، مکاترونیک‌، طراحی‌
سیستم‌ های دینامیکی‌ خودرو
6
مهندسی برق بدون گرایش‌، کلیه‌ گرایشها به‌ استثناء مهندسی‌
پزشکی‌(بیوالکترونیک‌)، مکاترونیک‌، راه آهن‌ برقی‌
5
مهندسی صنایع بدون گرایش‌، کلیه‌ گرایش‌ ها به‌ استثناءگرایش‌ ایمنی‌ 2
حقوق بدون گرایش‌ 2
مدیریت دولتی- صنعتی 2
جمع کل 64

> شرایط عمومی داوطلبان1-1 -تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
1-2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
1-۳ -اعتقادبه دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
1-4 -عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری.
1-5 -داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت و عدم اعتیاد به مواد مخدرو روانگردان.
1-6 -دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی در زمان ثبت نام.
تبصـره: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ اولین روز ثبت نام باشد.
1-7-عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکزوابسته به آن و نهادهای انقلابی.
1-۸-داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
1-۹ -با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت پالایش نفت لاوان به صورت قراردادی جذب خواهند
شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی (بخش خصوصی اصل 44 قانون اساسی) تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
1-1۰-آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت پالایش نفت لاوان در جزیره لاوان.
1-11 -دارا بودن دانشنامه یا گواهی نامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره1 :تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ اولین روز ثبت نام باشد.
تبصره 2 :مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش
داوطلب کان لم یکن تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت.
1-12 -حداقل معدل جهت شرکت در آزمون برای کلیه گرایش ها 13 می باشد.
1-13 -عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعالم می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).
کلیـه متقاضیان می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بـومی استان هرمزگان در رشته شغل های مورد نیاز در جزیره لاوان می باشد.
تبصـره1 :بـومـی استان هرمزگان به فردی اطلاق می گردد که دارای یکی از شرایط زیرباشند:
محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.
حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی نموده باشد.
تذکر: متقاضیان بومی درصورتی از امتیاز منظور شده بهره مند خواهند شدکه تعهد محضری مبنی بر حداقل 10 سال (ده سال) خدمت در محل تعیین شده را ارائه نمایند.
> امتیازات ویژهجهت متقاضیان بومی و خانواده معزز شهداء و ایثارگران در کلیه مقاطع تحصیلی بر اساس جدول امتیاز ویژه در نظر گرفته خواهد شد.

امتیاز شرح امتیاز
فرزندان معزز شهدا، مفقودین، اسراء، خانواده شهدا، جانبازان و ایثلرگران یا فرزندان آنان و فرزندان آزادگان طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب
داوطلبان بومی استان هرمزگان داوطلبان بومی جزیره لاوان و شهرستان بندرلنگه 50 درصد از کل امتیازات کسب شده و سایر شهرهای استان هرمزگان
40 درصد امتیاز کسب شده
فرزندان کارکنان شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم یا فوت شده (دارای سابقه خدمت اشتغال) در شرکت پالایش نفت لاوان طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب و با توجه به سابقه حضور در لاوان
نیروهای مدت موقت شاغل در شرکت پالایش نفت لاوان و شاغلین شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت پالایش نفت لاوان در فعالیت های مستمر و غیر پروژه ای طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب
نفرات برتر خروجی هر سال تحصیلی دانشگاه های دولتی و آزاد (سه رتبه اول) طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب

تبصره 1: ملاک شناسایی شهرهای استان هرمزگان آخرین تقسیمات جغرافیایی کشور می باشد.
تبصره 2:امتیاز بومی بودن و ایثارگران و سایر امتیازات در مرحله اعلام نتایج نهایی و در نمره کتبی لحاظ خواهد شد.
3- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان
حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون 33 سال تمام در تاریخ ثبت نام است. (متولدین 1367/11/01)
تبصره1: مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده می شود.
تبصره2: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی به ازای هر سال سابقه یک امتیاز و حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی افزوده می گرردد. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است)
تبصره 3: در مورد فرزندان خانواده های معظم ایثارگران در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی از حداکثر شرط سنی معاف می باشد.
تبصره 4: در هر حال و تحت هیچ شرایطس حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر نباید برای داوطلبان بیشتر از 40(چهل)سال تمام باشد.
> مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نامثبت نام واجدین شرایط از تاریخ 1400/11/25 لغایت 1400/12/07 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی انجام میپذیرد
متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل، مدارک خود را در سامانه بارگذاری، ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت. شایان ذکر است کلیه اطلاعات ثبت شده به صورت خوداظهاری بوده و پس از اعلام نتایج ارائه اصل و تصویر کلیه مدارک الزامی می باشد.
1- ثبت وتکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود درسایت ثبت نام، به طور صحیح و دقیق  و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
2 -فایل عکس اسکن شده پرسنلی4×3با حجم کمتراز 4۰کیلو بایت.
۳ -واریزمبلغ -1/300/000 ریال (صدو سی هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی در وجه دانشگاه هرمزگان.
تذکـر1 :ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تایید نهایی اطلاعات قابل تغییرنبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
تذکـر۲ :لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک مرتبه ثبت نام را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به هر نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور، مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر 3 :دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده ولی لزوماً به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین بطور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

> زمان توزیع‌ کارت ورود به‌ جلسه‌

کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون کتبی‌ از روز دوشنبه‌ مورخ 1400/12/16 لغایت‌ چهارشنبه‌ مورخ 1400/12/18 از طریق‌ سایت‌ ثبت‌ نام قابل‌ دریافت‌ خواهد بود.

> زمان و محل برگزاری آزمون

تاریخ‌ برگزاری آزمون هر داوطلب‌ در یکی‌ از روزهای پنجشنبه‌ یا جمعه‌ مورخ 1400/12/19 یا 1400/12/20 در شهر بندرعباس می‌ باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به‌ جلسه‌ داوطلبین‌ قید خواهد شد.
توجه‌ :
برگزاری آزمون در تاریخ‌ های فوق الذکر تابع‌ شرایط‌ کرونا در استان بوده و منوط به‌ صدور مجوز توسط‌ ستاد استانی‌ کرونا است‌.

> مواد آزمون

آزمون عمومی‌ و تخصصی‌ بصورت چهار گزینه‌ ای و با احتساب نمره منفی‌ برای پاسخ‌ های نادرست‌ انجام خواهد شد. 

> اعلام نتایج‌ آزمون

نتایج‌ آزمون کتبی‌ از طریق‌ سایت‌ ثبت‌ نام اعلام خواهد شد.

> مراحل‌ جذب

1-9-از داوطلبانی‌ که‌ در آزمون کتبی‌ حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به‌ ترتیب‌ اولویت‌ و تقدم امتیاز، جهت‌ انجام مصاحبه‌ فنی‌، تخصصی‌ دعوت به‌ عمل‌ خواهد آمد. پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ پس‌ از طی‌ مراحل‌ گزینش‌ و معاینات طب‌ صنعتی‌، جهت‌ شرکت‌ در دوره های آموزشی‌ علمی‌ و عملی‌ معرفی‌ خواهند شد که‌ در صورت موفقیت‌ در دوره های مذکور در این‌ مرحله‌ اقدام لازم به‌ منظور استخدام آنان توسط‌ شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان صورت خواهد پذیرفت‌.
2-9- افرادی که‌ موفق‌ به‌ سپری نمودن آزمون و مصاحبه‌ فنی‌ تخصصی‌، گزینش‌ و آزمایش‌ های طب‌ صنعتی‌ می‌ شوند بایستی‌ قبل‌ از آغاز دوره های آموزشی‌ تعهدات و تضامین‌ لازمی‌ که‌ از سوی شرکت‌ تعیین‌ می‌ گردد را به‌ شرکت‌ یا نماینده قانونی‌ آن ارائه‌ نمایند.
3-9- منتخبینی‌ که‌ در طول یا پس‌ از طی‌ دوره های آموزشی‌ از عقد قرارداد استخدامی‌ و آغاز به‌ کار خودداری نمایند کلیه‌ هزینه‌ های مربوط به‌ مراحل‌ مورد اشاره، به‌ تشخیص‌ شرکت‌ از محل‌ تضامین‌ آنان برداشته‌ خواهد شد.
4-9-تشخیص‌ شرکت‌ در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک‌ از مراحل‌ اشاره شده و نهایتا استخدام، نافذ و قاطع‌ بوده و داوطلبان حق‌ هر گونه‌ اعتراضی‌ را از خود سلب‌ و ساقط‌ می‌ نمایند.
5-9- وجوه پرداختی‌ به‌ هیچ‌ وجه‌ مسترد نمی‌ گردد.
6-9-در صورت قبولی‌ در آزمون کتبی‌، در زمان مصاحبه‌ ارائه‌ اصل‌ و کپی‌ تمامی‌ مدارک (از جمله‌ مدرک تحصیلی‌ که‌ معدل کل‌ داوطلب‌ در آن قید شده باشد، کارت ملی‌، شناسنامه‌ و وضعیت‌ نظام وظیفه‌ الزامی‌ است‌.

> زمان تشکیل‌ پرونده

از طریق‌ شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان به‌ منظور رویت‌ و تطبیق‌ مدارک متعاقباً به‌ منتخبین‌ اعلام خواهد گردید .

> تذکرات لازم

1-11- شرکت‌ کنندگان هنگام ثبت‌ نام، اسکن‌ مدارک مورد نیاز جهت‌ ثبت‌ نام را تهیه‌ نموده و همچنین‌ جهت‌ واریز وجه‌ ثبت‌ نام از اطلاعات مربوط به‌ رمز دوم(اینترنتی‌) و CCV2 کارت بانکی‌ خود و همچنین‌ فعال بودن امکان خرید اینترنتی‌ کارت بانکی‌ اطمینان حاصل‌ فرمایند.
2-11- به‌ مدارک ارسالی‌ توسط‌ دارندگان مدرک تحصیلی‌ کمتر یا بالاتر از مقاطع‌ تحصیلی‌ کارشناسی‌ در رشته‌ های تحصیلی‌ اعلام شده و همچنین‌ به‌ مدارک معادل ترتیب‌ اثر داده نخواهد شد.
3-11- مسئولیت‌ ناشی‌ از عدم رعایت‌ دقیق‌ ضوابط‌ و شرایط‌ اعلام شده درمتن‌ آگهی‌ و یا ارسال مدارک بصورت ناقص‌ بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و در صورتی‌ که‌ در هر مرحله‌ از آزمون مصاحبه‌ و جذب، محرز شود که‌ داوطلب‌ به‌ اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع‌ داده و یا فاقد شرایط‌ مندرج در آگهی‌ است‌، از انجام مراحل‌ بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم‌ استخدامی‌، حکم‌ مزبور لغو و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی‌ قرار خواهد گرفت‌.
4-11-داوطلبان می‌ بایست‌ پس‌ از ثبت‌ نام، به‌ طور مستمر به‌ سایت‌ مذکور مراجعه‌ نموده و با ورود کد رهگیری از وضعیت‌ ثبت‌ نام نهایی‌ خود مطلع‌ شوند و جهت‌ چاپ تاییدیه‌ نهایی‌ ثبت‌ نام خود اقدام نمایند. تاکید می‌شود دریافت‌ کد رهگیری به‌ منزله‌ تایید حضور داوطلب‌ جهت‌ شرکت‌ در جلسه‌ آزمون نمی‌باشد و ضروری است‌ داوطلب‌ به‌ طور مستمر به‌ سایت‌ ثبت‌نام مراجعه‌ نموده و از وضعیت‌ تایید مراحل‌ ثبت‌ نام خود مطمئن‌ شود.
5-11- لازم است‌ داوطلبان گرامی‌ در مرحله‌ ثبت‌ نام اینترنتی‌ در تکمیل‌ اطلاعات دقت‌ نمایند و در صورتی‌ که‌ از طریق‌ کافی‌نت‌ اقدام به‌ ثبت‌نام می‌نمایند، تاکید می‌ شود که‌ تمام مراحل‌ ورود اطلاعات ثبت‌ نامی‌ را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه‌، در کافی‌ نت‌ نظارت مستقیم‌ داشته‌ باشند که‌ مسئولیت‌ صحت‌ اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب‌ بوده و پس‌ از اعلام نتایج‌ آزمون کتبی‌، دعوت شدگان برای مصاحبه‌ بایستی‌ اصل‌ مدراک خواسته‌ شده و تصویر آنها را به‌ همراه داشته‌ باشند.
6-11- در خصوص کیفیت‌ تصاویر ارسالی‌ تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌ نامی‌، حتماً نسبت‌ به‌ کنترل کیفیت‌ تصاویر ارسالی‌ دقت‌ نمایید. بدیهی‌ است‌ در صورت ارسال تصاویر با کیفیت‌ نامناسب‌ تمامی‌ مسؤلیت‌ ها بر عهده داوطلب‌ خواهد بود.
7-11- نتایج‌ آزمون کتبی‌ به‌ صورت سه‌ برابر ظرفیت‌ اعلام خواهد شد. لذا کسب‌ حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی‌ هیچگونه‌ حق‌ استخدامی‌ ایجاد نمی‌ کند و انتخاب نهایی‌ پذیرفته‌ شدگان پس‌ از طی‌ مراحل‌ مصاحبه‌ تخصصی‌، معاینات طب‌ صنعتی‌، گزینش‌ عمومی‌ و با رعایت‌ اولویت‌ های مقرر صورت می‌ پذیرد.
8-11-مدرک تحصیلی‌ فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی‌ در صورت پذیرفته‌ شدن در آزمون کتبی‌ می‌ بایست‌ لزوماً به‌ تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
9-11- ارایه‌ ارزشنامه‌ مدارک تحصیلی‌ صادره توسط‌ اداره کل‌ دانش‌ آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی‌ است‌.
10-11-داوطلبان استخدام می‌ بایست‌ با آخرین‌ مدرک تحصیلی‌ اخذ شده در آزمون های استخدامی‌ شرکت‌ نمایند. بدیهی‌ است‌ در صورتیکه‌ در هر یک‌ از مراحل‌ استخدام مشخص‌ شود داوطلب‌ دارای مدرک تحصیلی‌ بالاتر (با تاریخ‌ قبل‌ از آزمون کتبی‌) بوده ادامه‌ اقدامات مربوط به‌ جذب متوقف‌ و موضوع استخدام وی منتفی‌ خواهد شد.
11-11- در صورت قبولی‌ در آزمون کتبی‌ ارایه‌ مدرکی‌ دال بر ایثارگری از مراجع‌ ذیربط‌ جهت‌ احتساب امتیاز ایثارگری الزامی‌ است‌.
12-11-در صورت قبولی‌ در آزمون کتبی‌ ارایه‌ مدرکی‌ دال بر بومی‌ بودن از مراجع‌ ذیربط‌ جهت‌ احتساب امتیاز بومی‌ الزامی‌ است‌.
13-11-پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ مکلف‌ اند از تاریخی‌ که‌ شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان اعلام خواهد نمود در مراکز آموزشی‌ و صنعتی‌ تعیین‌ شده به‌ عنوان کارآموز حضور یابند.
14-11- قرارداد کار پس‌ از جذب صرفا در چارچوب قانون کار و تامین‌ اجتماعی‌ خواهد بود.
15-11- در صورت قبولی‌ در آزمون کتبی‌ ارایه‌ مدرکی‌ دال بر فرزند کارکنان (شاغل‌، بازنشسته‌ ، فوت شده ناشی‌ از کار یا عادی) شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان از مراجع‌ ذیربط‌ جهت‌ احتساب امتیاز فرزند کارکنان الزامی‌ است‌.
16-11- دارا بودن مدرک تحصیلی‌ و یا گواهی‌ فراغت‌ از تحصیل‌ که‌ در آن مقطع‌، رشته‌ و تاریخ‌ فراغت‌ از تحصیل‌ ذکر شده باشد الزامی‌ است‌. (معافیت‌ تحصیلی‌ صادره برای حوزه نظام وظیفه‌ و یا گواهی‌ های صادره توسط‌ دانشگاه ها مبنی‌ بر اعلام واحدهای گذارنده شده مورد پذیرش نخواهد بود.)
17-11-شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان، هیچگونه‌ تعهدی در قبال تامین‌ مسکن‌ و پرداخت‌ ودیعه‌ مسکن‌ پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ نخواهد داشت‌ و پذیرفته‌ شدگان در خوابگاههای شرکت‌ بصورت اقماری اسکان داده و انجام وظیفه‌ خواهند نمود. 
18-11- ایاب و ذهاب پذیرفته‌ شدگان منحصراً از محل‌ های تجمع‌ تا جزیره لاوان و بالعکس‌ بر عهده شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان خواهد بود.
19-11- شرکت‌ پالایش‌ نفت‌ لاوان هیچ‌ گونه‌ تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت‌. در صورت انصراف نفر اصلی‌ و متناسب‌ با نیاز، از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.

تاریخ های مهم
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1400/11/25 لغایت 1400/12/07
توزیع‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون استخدامی‌ 1400/12/16 لغایت 1400/12/18
برگزاری آزمون استخدامی‌ (هر داوطلب‌) 1400/12/19 یا 1400/12/20
اعلام نتایج‌ آزمون کتبی‌ متعاقبا اعلام خواهد شد.
تشکیل‌ پرونده و دعوت به‌ مصاحبه‌ متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعات آزمون

 
+ دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان
شروع ثبت نام: از 25 بهمن 1400

مهلت ثبت نام: تا 10 اسفند 1400
زمان دریافت کارت آزمون: 16 الی 18 اسفند 1400
زمان برگزاری آزمون: 19 یا 20 اسفند 1400

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی ایران آزمون کلیک نمایید

 


خبر 26 مرداد 1400: اجرای تبدیل وضعیت 540 نفر از کارکنان پالایش نفت لاوان
مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان از اجرای برنامه تبدیل وضعیت بیش از ۵۴۰ نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت به مدت معین در راستای بهبود معیشت، افزایش رضایت و امنیت شغلی و بهبود بهره‌وری سرمایه‌های انسانی خبر داد. ادامه خبر...

منابع آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی