• ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  • 2k نظر «نمایش»

استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر

استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱,۸۲۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شركتهای تعاونی سفیران نور كوثر

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان - سال 95

آگهی 14 اسفند 95: استخدام شركتهای تعاونی سفیران نور كوثر استان اصفهان
شركتهای تعاونی سفیران نور كوثر استان اصفهان در نظر دارد جهت تکمیل كادر فنی و نیروی انسانی خود در مشاغل خدماتی ، نگهبانی و اپراتوری از بین واجدین شرایط فارغ التحصیل مرد با برگزاری آزمون كتبی , مصاحبه حضوری و گزینش دعوت به همکاری نماید.لذا متقاضیان می توانند از طریق سایت نسبت ثبت نام آزمون از تاریخ 95/12/11 تا پایان روز 95/12/20 اقدام نمایند.

شرایط شغل اپراتوری و نگهبانی

1 -كار به صورت شیفت تک نفره می باشد.

2 -دارا بودن شرایط مطلوب جسمانی و روحی روانی

3 -داشتن دقت بالا و آمادگی لازم جهت انجام وظایف ثابت و یکنواخت

شرایط عمومی

1-داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم غیرپزشکی

3 -عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

4 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

5 -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوید.

6 -اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

7 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

8 -دارا بودن شرایط احراز شغل

9 -احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش و قبولی در مصاحبه حضوری

10-عدم منع قانونی جهت استخدام

11-این آزمون نیازمند نیروی آقایان میباشد

شرایط اختصاصی

ب)شرایط اختصاصی استخدام داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

1-حداکثر 24 سال برای مقاطع دیپلم (متولدین بعد از تاریخ 1371/12/10)

2 -حداکثر 26 سال برای مقطع فوق دیپلم)متولدین بعد از تاریخ 1369/12/10)

3-حداکثر 28 سال برای مقطع کارشناسی)متولدین بعد از تاریخ 1367/12/10)

نحوه و راهنمای ثبت نام

داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی میتوانند از روز سه شنبه مورخ 1395/12/10 حداکثر تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 1395/12/20از طریق سایت اینترنتی(در انتهای صفحه) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

متقاضیان بایستی با در اختیار داشتن تصاویر اسکن شده مدارک با فرمت در خواستی با وارد کردن کامل اطلاعات و بارگذاری مدارک اسکن شده در محلهای تعیین شده نسبت به ثبت اطلاعات وارد شده اقدام نمایند.

مشاهده متن کامل آگهی استخدامی

استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان - سال 94

آگهی سال 94: استخدام شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان
شرکتهای تعاونی سفیران نور کوثر استان اصفهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر فنی و نیروی انسانی خود از بین واجدین شرایط فارغ التحصیل مرد دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون کتبی , مصاحبه حضوری و گزینش دعوت به همکاری می نماید.
لذا متقاضیان می توانند از طریق سایت azmoon.iheari.ir نسبت ثبت نام آزمون از تاریخ ٩۴/١٠/٢٢ تا پایان روز ٩۴/١١/١٠ اقدام نمایند.

شرایط عمومی
١- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
٢- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم
٣- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوید.
۶- اعتقاد به دین مبین اسلام با یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
٧- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ٨- دارا بودن شرایط احراز شغل
٩- احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش و قبولی در مصاحبه حضوری
١٠- عدم منع قانونی جهت استخدام
شرایط اختصاصی
ب) شرایط اختصاصی استخدام داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
١- حداکثر ٢۶ سال برای مقطع فوق دیپلم(متولدین بعد از تاریخ ١٣۶٨/١٠/٢٢)
٢- حداکثر ٢٨ سال برای مقطع کارشناسی(متولدین بعد از تاریخ ١٣۶۶/١٠/٢٢)
تبصره١: به سقف سنی داوطلبان که خدمت مقدس سربازی انجام داده اند تا سقف ٢۴ ماه و با سابقه کار حداکثر ٢٢ سال پرداخت حق بیمه افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است در مشاغل اپراتوری ٢ سال سابقه بایستی مرتبط با رشته تحصیلی باشد.
۴- بومی بودن :
داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که دارای ویژگی زیر باشد محل سکونت دائم داوطلب و محل تقاضا یکسان باشد.
مدارک مورد نیاز
ج) مدارک موردنیاز (اسکن شده) جهت ثبت نام:
١- آخرین مدرک تحصیلی مرتبط
٢- کارت پایان خدمت یا معافیت به غیر از معافیت پزشکی
٣- کارت ملی
۴- عکس
۵- صفحه اول شناسنامه لازم به ذکر است که مدارک فوق حداکثر با رزولوشن ۶٠٠*۴٠٠ با فرمت jpg و حداکثر با ظرفیت ١٠٠ کیلوبایت به ازای هر مدرک می باشد.
تبصره ٢: بدیهی است چنانچه مدارک ارسالی با مدارک مقطع اعلام شده جهت تصدی شغل مغایرت داشته باشد به منزله کم لن یکن شدن استخدام تلقی می گردد.
تبصره٣: افرادیکه دارای مدرک تحصیلی نا پیوسته در مقطع کارشناسی و بالاتر می باشند اجازه شرکت در آزمون رشته های شغلی تکنسینی را نداشته و در صورت کتمان موضوع بدون داشتن هر گونه اعتراض قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد .همچنین داشتن مدارک بالاتر از لیسانس برای مشاغل کارشناسی مشمول این بند خواهند شد.
٧- در هر یک از رشته شغلی امتحانی (مشخص شده) در جدول نیازهای استخدامی صرفا فارغ التحصیلان همان رشته،گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها و گرایشها و یا مقاطع بالاتر و یا پائین تر امکانپذیر نمی باشد.
٨- واریز وجه ثبت نام
٩- داوطلبان می توانند از تاریخ ٩۴/١٠/٢٢ لغایت ٩۴/١١/١٠ از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس azmoon.iheari.ir اقدام به ثبت نام و نسبت به در یافت کد رهگیری اقدام نمایند.
نحوه ثبت نام
داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی میتوانند از روز سه شنبه مورخ ٩۴/١٠/٢٢ حداکثر تا ساعت ٢۴ روز شنبه مورخ ١٣٩۴/١١/١٠ از طریق همین سایت اینترنتی(در انتهای صفحه) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند. متقاضیان بایستی با در اختیار داشتن تصاویر اسکن شده مدارک با فرمت در خواستی با وارد کردن کامل اطلاعات و بارگذاری مدارک اسکن شده در محلهای تعیین شده نسبت به ثبت اطلاعات وارد شده اقدام نمایند. تذکر: ١- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
٢- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد.
٣- از زدن کلید(Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space) استفاده نمایید.
۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
۵- کد ملی خود را به صورت کامل(با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
جهت پرداخت وجه ثبت نام متقاضیان می توانند با انتخاب یکی از دو روش زیر نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند و کد رهگیری دریافت نمایند.
١- واریز مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ ( دویست هزار ریال ) به شماره حساب ٢١٧۵١٩٠٢٠۵٠٠٨ به نام تمرکز وجوه مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی اصفهان و ثبت شماره فیش آن در سامانه
٢- پرداخت مبلغ ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبتنام بوسیله کارت بانکی عضو شتاب و الزامات آن مانند CVV2 و رمز دوم کارت و کد پرداخت نمایند.
توضیح ١: پس از پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنت، سیستم بانکداری اینترنتی با نک ملی ایران شماره تراکنش مربوطه را اعلام مینماید که مؤید انجام موفقیتآمیز پرداخت است. در صورتی که این شماره اعلام نگردید با بروز هرگونه اشکال، قبل از اقدام مجدد برای پرداخت، با کنترل موجودی خود، از عدم برداشت در اقدام قبلی اطمینان حاصل نمایند. مسؤولیت و تبعات پرداخت تکراری هزینه ثبت نام به عهده داوطلبان میباشد.
توضیح ٢: مبلغ هزینه ثبتنام به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
٢- پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینه آزمون میباشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام میشود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت و در حفظ آن دقت نمایند.
٣- به داوطلبان محترم توصیه میشود که رأسا اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبتنام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی جدول«و»، راهنما، نحوه ثبتنام و مدرک تحصیلی موردنیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانهای عکس و مدارک خود را با توجه به جزئیات اعلام شده آماده نمایند. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب میباشد.
۴- ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.
شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماه تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب با برقراری تماس تلفنی، برای ویرایش اطلاعات در موعد مقرر به عمل خواهد آمد(تاریخ مربوط به ویرایش اطلاعات متعاقباً به اطلاع داوطلبان رسانیده خواهد شد). در صورت بیتوجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب میباشد.
۵- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت ضرورت میتوانند با شماره تلفن مجری آزمون، مربوط به شرکت انتخابی خود، مندرج در جدول«ز» تماس حاصل نمایند.
توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون
١- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت از تاریخ ٩۴/١١/١٣ انجام خواهد پذیرفت.
٢- آزمون رشتههای شغلی در روز جمعه مورخ ٩۴/١١/١۶ در محلهایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام میگردد برگزار خواهد شد .
٣- در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاعرسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آنها میباشند.
۴- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون(چاپ شده بر روی کاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیراینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
موارد قابل توجه
١- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی(مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته،گرایش و مقطع میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها با گریشها یا مقطع بالاتر امکان پذیر نمیباشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
٢- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبتنام صورت میپذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
٣- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر دوماه پس از اعلام نتیجه) میبایست به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبتنام در آزمون میباشند.
۵- قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمیباشند بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی میباشد.
۶- در این آزمون، هر داوطلب میتواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت موردنظر خود ثبتنام نماید.
٧- در روز امتحان : -همرا داشتن ماشین حساب بلامانع است
-همراه داشتن تلفن همراه و هرگونه یادداشت ممنوع می باشد
-همراه داشتن کارت شناسائی معتبر ترجیحا کارت ملی ضروری می باشد
رشته های شغلی و نیازهای استخدامی

و) جدول شماره ١ مشخصات رشته های شغلی و نیازهای استخدامی

11

مواد آزمون

دروس عمومی
زبان و ادبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی-ریاضی عمومی-فن آوری اطلاعات-معارف اسلامی-اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون اساسی

دروس تخصصی
الکترونیک-مدار الکتریکی-مبانی ماشینهای الکتریکی-تجهیزات پست-مبانی کنترل-زبان تخصصی

شماره تلفن پاسخگوئی به سوالات و رفع اشکالات احتمالی : ٠٣١-٣٣٨٠١٠۵١

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=535155
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 2k