آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت آب و فاضلاب روستایی (اطلاعیه جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: 4,760 (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت آب و فاضلاب روستایی

جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شركت های آب و فاضلاب روستایی سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مهر 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت آب و فاضلاب (منبع: سایت آب و فاضلاب کشور)

به اطلاع آن دسته از داوطلبین استخدامی که به عنوان پذیرفته شده نهایی ششمین امتحان فراگیر دستگاههای اجرایی کشور معرفی گردیده اند، می رساند که به منظور طی سایر مراحل استخدامی ارائه اصل و تصویر مدارک مندرج در بندهای ذیل ضروری است. لازم به ذکر است که زمان تحویل مدارک مورد نیاز روز سه شنبه مورخ ۱۶/ ۷/ ۹۸ و روز چهارشنبه مورخ ۱۷/ ۷/ ۹۸ می باشد.

در ادامه یادآور می گردد که پذیرفته شدگان هریک از شرکتهای آب و فاضلاب می بایست مطابق برنامه زمانبندی تعیین گردیده جهت تحویل مدارک در محل شرکتهای مربوطه حضور یابند. لازم به ذکر است که آدرس شرکتهای آب و فاضلاب جهت اطلاع داوطلبین از همین سایت قابل دریافت می باشد.

بدیهی است عدم مراجعه فرد پذیرفته شده در زمان تعیین گردیده به منزله انصراف از ادامه روند استخدامی می باشد.

اصل و تصویر شناسنامه.

اصل و تصویر کارت ملی.

اصل و تصویر کارت پایان خدمت برای آقایان.

اصل و تصویر مدرک تحصیلی که مبنای پذیرش فرد در آزمون استخدامی بوده است.

سه قطعه عکس ۴×۳.

جهت مشاهده آدرس شرکتهای آب و فاضلاب اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مهر 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)

– وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود به آدرس اینترنتی جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود، روز یکشنبه 14 مهرماه 1398 به آدرس اینترنتی دستگاه‌های مزبور مراجعه نمایند. بدیهی است نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی فراگیر ششم سال 97 اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

خبر 24 شهریور 98: خبر استخدام 400 نفر در بخش آب کشور (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صداو سیما از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “محمد حاج‌رسولی‌ها” مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اعلام این خبر گفت: پیرو تایید سند برنامه نیروی انسانی صنعت در سال ۹۷ و پیگیری‌های به‌عمل آمده از سازمان اداری و استخدامی کشور، ۴۰۸ نفر سهمیه استخدامی به این بخش تخصیص یافته است که پس از تعیین سهمیه استان‌ها بر اساس راهبرد‌ها و اولویت‌های بخش آب، شرایط احراز تحصیلی مشاغل و تعیین سهمیه‌های خاص (ایثارگران و معلولان)، نهایی خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی (تمامی سالها) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل دفترچه سوالات استخدامی وزارت نیرو + سوالات سال 97 اینجا کلیک نمایید
دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی رشته های آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 شهریور 98: خبر استخدام شركت های تابعه وزارت نيرو همزمان با فراگير 7 (منبع: سایت آب و فاضلاب کشور)

وزارت نیرو در نظر دارد همزمان با برگزاری هفتمین امتحان فراگیر دستگاههای اجرایی در نیمه دوم آبان ماه ۱۳۹۸توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به استخدام نیرو در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکتهای آب و فاضلاب روستایی در سطح کشور اقدام نماید. بر همین اساس ثبت نام از متقاضیان آزمون یاد شده در اواخر شهریور ماه سال جاری از طریق سایت سنجش آموزش کشور صورت خواهد پذیرفت.

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی (منبع: سایت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی و زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی اعلام گردید.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان برای مصاحبه 10 تیر ماه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان برای مصاحبه 11 تیر ماه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان برای مصاحبه 12 تیر ماه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان برای مصاحبه 13 تیر ماه اینجا کلیک نمایید

خبر 27 خرداد 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی آب و فاضلاب (منبع: سایت شرکت آب و فاضلاب)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ آن دسته از داوطلبین استخدامی که تطبیق مدراک ایشان مورد تایید قرار گرفته است به منظور حضور در مصاحبه های استخدامی ارائه اصل و تصویر مدارک اعلام شده در آگهی ضروری میباشد.

زمان مصاحبه از 26/خرداد الی 23/تیر/98 به تفکیک استانها انجام میگیرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آدرس شرکت های آب و فاضلاب اینجا کلیک نمایید

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی شركت های آب و فاضلاب (منبع: سایت شرکت آب و فاضلاب)

به اطالع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی جهت بررسی مدارک، میرساند: داوطلبان مذکور موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ 21 /02/ 98 تا حداکثر روز سه شنبه مورخ 24/ 02/ 98 با به همراه داشتن مدارک ذیل به نشانی شرکت متقاضی استخدام مراجعه نموده و پس از تحویل مدارک، رسید دریافت نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده ادرس شرکت های آب و فاضلاب اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفتهشده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام شركت های آب و فاضلاب شهری در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
جهت دانلود فایل شغل محل های شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۸۰۲۹

قزوینی های عزیز خبری نشده،؟ زنگ نزدن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: شهرزاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۸۱۹۵

سلام سلام سلااام . نه متاسفانه 🙁 باز موندیم آخر

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۶۱۲

سلام
امروز زنگ زدم خانم توکلی
ازشون پرسیدم تاییدیه گزینش قم نرسیده دستتون ؟
گفتن نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۷۲۶

خانم توکلی کجا مشغول به کار هستند؟
اگر امکانش هست شماره تماس ایشون رو بزارید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۸۲۵

ببخشید من اشتباه پیامو تو این صفحه گذاشتم
میخواست تو صفحه استخدامی مهر ۹۷ مربوط به دستگاه های وابسته بذارم
خانم توکلی منابع انسانی توانیر هستن

پاسخ دهید
 • نویسنده: ....
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۵۹۶

سلام بچه ها
اگه کسی میدونه حقوق سازمان بورس تقریبا چقده ممنون میشم جواب بدین

پاسخ دهید
 • نویسنده: آبفا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۰۱۷

سلام همکاران عزیز آینده
دوستان اگه پیگیر مصاحبه عقیدتی و سایر مراحل اداری نشیم و منتظر باشیم خود آبفا کارا رو پیش ببره احتمالا باید بعد از خرداد 99 منتظر شروع کار باشیم چون واقعا توی اعلام نتایج دیدین که آبفا چقدر تعلل کرد و بیشتر از یک ماه هر روز زنگ میزدیم تا بلاخره نتیجه ها رو اعلام کردن…توی این مرحله هم دوستان بی خیال نباشین با مرکز استان و شرکت مهندسی تماس بگیریم تا زودتر کارا رو پیش ببرن و ظرف چند ماه آینده شروع به کارمون باشه. بچه های وزارت نیرو که مهر 97 آزمون دادن هنوز اکثرا شروع به کار نکردن بعد از 13 ماه…خودمون هم اگه بخایم به امید آبفا بشینیم دقیقا همین روال تکرار میشه برامون و حالا حالاها از شروع به کار خبری نیست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۹۵۴

دوستان یک فوریت طرح بومی گزینی دیروز ۱۹ آبان تصویب شد احتمال داره برا آزمون ۳۰ آبان امتیاز بومی رو دوباره اعمال کنن اینم لینک خبر
https://www.icana.ir/Fa/News-Print/437924

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۷۲۱۷

ممکنه زمان اجر اش بعد از این آزمون باشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۸۷۳

سلام دوستان. کسی پیگیری نکرده ببینه چرا انقد کار گزینش طول کشیده؟ و اینکه چرا بعضی استان ها زود مصاحبه رفتن و بعضی دیگه هیچی…؟!؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: رضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۸۵۱

سلام خراسان جنوبی خبری نشد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: آبفار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۲۶۷

سلام خراسان جنوبی خبری نشده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۵۲۸۶

سلام ،دوستان اصفهانی خبری از اعلام نتایج گزینش نیستش؟
هیچکدوم خبر جدیدی ندارید؟:؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: رد شده اصفهان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۰۷۳

سلام ناشناس
یه سوال
میدونی فریدن خدمات مشترکین چه کسی قبول شد؟
ممنون میشم جواب بدید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۲۰۵

بفرمایید در خدمتم؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: آبفار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۲۷۳

سلام شما دفعه قبل فرمودید که نفر اول انصراف دادن،نفر دومم که خودتون بودید که قبول نشدید،پس نفر سوم قبول شدند دیگه (:rtfm:)
ببینید نفر سوم کی بودند واضح هستش!!!

پاسخ دهید
 • نویسنده: Hhh
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۳۲۰

حق ابفار حدود ۳ تمن. حقوق ابفا حدود ۵ تمن

پاسخ دهید
 • نویسنده: هدیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۰۱۵

سلام
دوستان کسی از حقوق خبر داره چنده؟ خواهشا اگه کسی میدونه خبر بده
ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۱۵۱

دوست عزیز اگر میخواهید دقیق بدونیدباید از کارمندان ابفار استان یا شرکت ابفا شهرتون جویا شوید. چون ما هم مثل شماییم و هنوز وارد سیستم نشدیم که اطلاع داشته باشیم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: شهرزاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۱۶۷

سلام برای کدوم استانین

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۱۹۲

چرا انقدر مهمه براتون،مثلا اگر باب میلتون نباشه چکار قراره انجام بدید،تو این مسیر افتادیم باید تا اخرشم بریم حالا یا حقوقش خوبه یا بد. (:diablo:)
(:dash:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۴۱۳

دوست عزیز شاید برای شما اینجوریه
برای خیلیا انتخاب بین خوب و خوبتره شاید اگه بدونن حقوق آبفار چه جوریه انتخابشونو عوض کنن به هر حال همه دوست دارن با یه آگاهی نسبی وارد سیستم بشن حقشونه تحقیق کنن

پاسخ دهید
 • نویسنده: هدیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۴
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۸۶۷

دقیقا دوست عزیز خوب اشاره کردن

شنیدم حقوق ابفا شهری خوبه ولی ابفار تعریفی نداره، خواستم ببینم کسی خبر داره که حدودا چقدر حقوق میدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: مکانیک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۵۷۷۹

خواهر من
برادر من
ادغام شد رفت چرا قبول نمیکنید شمااا

پاسخ دهید
 • نویسنده: اسماعیل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۵۹۰۰

هنوز ادغام نشده سال ۹۲ از سه تا استان ادغام شده بود وزیر جدید اومد ادغام کان لم یکن شد،هنوز که جز بعضی استان روساشون یکی شده کار دیگه ای نکردن

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۹۸۴

بچه های یاسوج خبری نشد؟

لطفا اگر کسی ساکن یاسوج هست، حضوری پیگیری کنه.

من که چند تا شماره بدست آوردم، ولی جواب خاصی نگرفتم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۰۹۶

باید از گزینش آموزش پرورش پیگیری کنید. من که‌رفتم گزینش گفتن نهایت تا ۱۵ آبان همه کارا رو انجام میدیم و نتیجه رو میفرستیم آب و فاضلاب. اینطوری که شما می گید فقط من گزینش شدم و حالا حالاها باید منتظر باشیم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۶۹۹

من هم شماره گزنیش آموزش پرورش رو از 118 گرفتم و زنگ زدم. ولی جواب درستی نگرفتم.
لطفا اگر شماره ای داری برام بفرست تا زنگ بزنم.
اگر هم سوالاتی رو که ازت پرسیدن بگی، ممنونت میشم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۰۴۹

نه شماره ای ندارم متاسفانه. سوالا سخت نیست. گیر هم نمیدن. نماز و روزه و خمس رو از رساله بخونید.‌وزیر نیرو و رییس اب و فاضلاب . از مسایل روز خبر داشته باشید. چند آیه هم قران میخونید. راهپیمایی و‌نماز جمعه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۵:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۴۵۰

ممنون.

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهره بردار 1
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۵۱۲

سلام. واسه من دوشنبه اومده بودن تحقیقات محلی. فقط هم از همسایه کناریمون که اتفاقا جز معرف ها بود پرسیده بودن تازه خود اداره هم نبودن و از آموزش و پرورش اومده بودن.
سه شنبه هم صبح به من زنگ زدن گفتن فردا بیا واسه مصاحبه عقیدتی
مصاحبه هم خوب بود به نظرم
اسم نماینده شهر امام جمعه شهر
نظرت راجع به شخصیت رهبری و وضعیت کشور و …
این که ریشاتو با چی میزنی، شلوار جین میپوشی، تلگرام داری، بعد سربازی چیکار میکردی، عضو بسیج بودی، تو فضای مجازی هستی، اوقات فراغتتو چیکار میکنی، ملاک انتخاب دوستات، کجادرس خوندی و معدلت چنده و چرا جامعه به رهبر نیاز داره، 13 آبان چه حوادثی رخ داده ، نماز جمعه و جکاعت میری، هر چند وقتی میری، راهپیمایی میری و …
در کل سوال میپرسید و منم همشو عین حقیقت گفتم و اصلا نمیخواست مچ بگیره و بپیچونه ت
عقیدتی هم آسون بود
اسم چند تا مراجع تقلید، ارکان نماز، غسل ترتیبی، نماز های واجب، تشهد و سلام و چند آیه هم گفت قرآن بخون
امیدارم شما هم موفق باشید تو مراحل بعدی
با تشکر از سایت ایران استخدام (:ok:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۶:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۷۷۲

موفق باشید. برای کدوم استان هستین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهره بردار 1
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۰۲۳

خراسان رضوی

پاسخ دهید
 • نویسنده: helena
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۳۶۹

سلام
بعد از شروع بکار تا چند ماه از حقوق خبری نیست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۶۶۱

واقعا!!!!😕😕

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۰۱۲

سلام دوستان بنظرتون حضور در فضای مجازی رو هم چک میکنن (اینستاگرام و …) برای گزینش؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیلما
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۳۵۴

مگه حضور در فضای مجازی اشکال داره!!!یعنی هر کی کارمند شد دیگه نباید زندگی کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: شهرزاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۶۵۹

ولی تلگرامو نگین استفاده میکنم جون میگن که فیلتر شکن میخواد که

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۳۷۲۰

ممنونم، یعنی خودشون چک نمیکنن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: شهرزاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۴۳۲

نه بابا . نهایتا آخرین بازدیدتونو بردارین

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۶۵۶

آخرین بازدید یعنی چی؟

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۵۲۷

ادمین و بقیه دوستانی ک اطلاع دارن لطفا جواب بدن چون سوال منم هس

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۲۸۸۱

یعنی واقعا کسی نیس ک جواب این سوالو بدونه؟!

پاسخ دهید
 • نویسنده: آبفا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۰۸۰۱

سلام دوستان
هرمزگان برای کسی تحقیقات محلی انجام شده یا با معرف ها تماس گرفتن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: بندربندره :)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۵۹۱۴

سلام دوست.
معرفها که تماس نگرفتن.
خودمم نفهمیدم که اومدن تحقیقات یا نه. اگه از همسایه‌ها پرسیده بودن، مطلع می‌شدم.
ولی احتمالاً نیومدن هنوز.

موفق باشی

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...