• ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر

استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت آسایش گستر بوشهر - سال 95

آگهی تیر 95: پذیرش نیروی قراردادی در شرکت آسایش گستر بوشهر
شرکت آسایش گستر بوشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، در مجموعه حراست(واحد انتظامات) تعداد 10 نفر در مقطع دیپلم از داوطلبین مرد بومی شهرستان پارسیان (گاوبندی) به شرح جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی و گزینش به صورت قراردادی نیرو جذب نماید.
افرادی كه متقاضی شركت در آزمون می باشند، می توانند جهت ثبت نام از تاریخ 95/04/20 تا تاریخ 95/05/01 به سایت (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مقطع تحصیلی رشته تعداد جنسیت توضیحات
دیپلم کلیه رشته ها 10 آقا -
شرایط شرکت در آزمون

1- شرایط عمومی:

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

1-2- تدیّن به دین مبین اسلام

1-3- دارا بودن كارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دایم غیرپزشکی ( معافیت پزشکی مورد تایید نمی باشد )

1-4- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محكومیت و سوء پیشینة كیفری كه موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

1-5- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

1-6- داشتن تندرستی و توانایی كامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت آسایش گستر بوشهر

1-7- عدم اعتیاد به مواد مخدر (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

2-1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم 28 سال (متولدین 67/05/01 و بعد از آن)

2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

2-3- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.

2-4- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداكثر سن داوطلبان از 32 سال نبایستی تجاوز نماید.

شرایط مدرک تحصیلی
3-1- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
اولویت های جذب

4-1- صرفا افراد بومی حق ثبت نام در آزمون را دارند.

تبصره : بومی به افرادی گفته می‌شود که :

الف- محل تولد و صدور شناسنامه داوطلب شهرستان پارسیان باشد

ب- محل اخذ دو مقطع تحصیلی (ابتدایی،راهنمایی و دبیرستان ) آنها شهرستان پارسیان باشد.

ج- داوطلب حداقل به مدت پنج سال منتهی به تاریخ 95/05/01 در شهرستان پارسیان سکونت داشته باشد، در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارائه مدارک مثبته در خصوص سکونت داوطلب در شهرستان پارسیان الزامی است. لذا چنانچه در بررسیها و یا در مرحله گزینش عدم سکونت داوطلب در مدت قید شده در شهرستان پارسیان محرز شود کتمان حقیقت تلقی شده و موضوع جذب وی لغو می شود و حق هر گونه اعتراضی از داوطلب سلب می گردد.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداكثر تا پایان روز 95/05/01  فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شركت در آزمون ثبت نام نمایند.

*زمان تعیین شده تمدید نخواهد شد.

5-1- مطالعة دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

5-2- واریز مبلغ 400.000ریال (چهارصد هزارریال) به صورت الكترونیكی به عنوان حق ثبت نام در آزمون

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

5-3- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسكن كرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس 4×3 نباید بیشتر از 40 كیلوبایت و بقیه موارد اسكن شده نباید بیشتر از 80 كیلوبایت باشد)

عكس داوطلب 4×3

گواهی تحصیلی

كارت ملی

کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دایم غیرپزشکی

مدارک مورد نیاز جهت بومی بودن

سوابق مورد نیاز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بیمه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی

5-4- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت كد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

5-5- داوطلبان باید یك هفته پس از ثبت نام به سایت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

5-6-  تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.

تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تكمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارك خواسته شده و كپی آنها را به همراه داشته باشند.

نحوه برگزاری آزمون

6-1- آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

6-2- آزمون کتبی هر رشته از دروس (شامل ادبیات فارسی، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی، فن آوری اطلاعات و استعدادهای تحصیلی) مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

توضیحات مهم

7-1- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

7-2- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

7-3- دارندگان مدرک بالاتر حق ثبت نام را ندارند و در صورت مشاهده، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی شده و هزینه ثبت نام قابل عودت نخواهد بود.

7-4- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در شغل مورد نیاز را دارا باشند

7-5 افراد متقاضی دارای گواهینامه موتور سیکلت در اولویت می باشند.

7-6- محل شرکت آسایش گستر بوشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را حراست منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین می کند

7-7- کار بصورت شیفتی، نوع استخدام قرار داد کار مدت معین و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین کار، مناطق ویژه و سازمان تامین اجتماعی می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را حراست منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین می کند.

7-8- منطقه ویژه پارسیان و موسسه حفاظتی مراقبتی آسایش گستر بوشهر هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.

7-9- 5 برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز حفاظت فیزیکی منطقه ویژه برابر 50 نفر که حد نصاب نمرات آزمون را کسب کرده باشند به مصاحبه دعوت خواهند شد که تعداد10 نفر جذب نهایی می گردد.

7-10- افرادی که بومی شهر کوشکنار و بخش ها و روستاهای مجاور سایت منطقه ویژه پارسیان باشند دارای امتیاز ویژه بوده و در اولویت جذب در لیست نهایی قرار خواهند گرفت.

دریافت کارت آزمون

8-1- دریافت كارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذكور طبق كد رهگیری ارائه شده، در تاریخهای تعیین شده امكان‌ پذیر است.

8-2- آزمون درشهر پارسیان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون در زمان دریافت كارت در سایت قابل مشاهده است.

اعلام نتایج آزمون

9-1- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

9-2- داوطلبان در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن  66560465- 66530043- 021 تماس حاصل نمایند.

https://iranestekhdam.ir/?p=627981
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد