• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت اساس صنعت پارس

استخدام شرکت اساس صنعت پارس

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت اساس صنعت پارس


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت اساس صنعت پارس به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت اساس صنعت پارس

شرکت اساس صنعت پارس در راستای تکمیل کادر خود در شیراز از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: بخش عنوان شغلی شرایط احراز واحد طراحی و مهندسی کارشناسی مکانیک آشنایی کامل با نرم افزار های مرتبط(office ،autocad .....) حداقل مدرک کارشناسی واحد تولید جوشکار مخازن تحت فشار کمک مونتاژکار حداقل با یک سال سابقه کار واحد کنترل کیفیت کارشناس مواد دارای حداقل مدرک کارشناسی آشنایی با PQR ، WRS رنگ و پوشش دهی کنترل ابعاد نقشه خوانی NDT متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل...

مشاهده بیشتر
۲۷ فروردین ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت اساس صنعت پارس

شرکت اساس صنعت پارس در راستای تکمیل کادر خود در شیراز از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 جوشکار جوشکار مخازن تحت فشار آشنا به برق، آرگون co2، saw، smaw 2 کمک مونتاژکار دارای حداقل یک سال سابقه کاری 3 نیروی دفتر فنی بخش تولید دارای حداقل مدرک کارشناسی یکی از رشته های مکانیک، مواد و صنایع آشنا به اتوکد مسلط به نرم افزار office مسلط به نقشه خوانی متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل مندرج ارسال و یا به آدرس مندرج مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی خدماتی آقا با حداقل مدرک دیپلم در شرکت اساس صنعت پارس

شرکت اساس صنعت پارس به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شیراز (شهرک بزرگ صنعتی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدماتی جنسیت: آقا دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و کارت پایان خدمت دارای ظاهری آراسته و مناسب با محدوده سنی 23 سال تا 40 سال مسلط به امور تشریفات پذیرایی و نظافت دفاتر اداری حداقل یک سال سابقه کار خدماتی بااخلاق، منضبط، دقیق، مسئولیت پذیر و غیرسیگاری متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس اعلام شده مراج...

مشاهده بیشتر
۰۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام جوشکار با سابقه برای یک شرکت معتبر در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شیراز (شهرک بزرگ صنعتی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز جوشکار دارای حداقل یک سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام مونتاژکار با سابقه برای یک شرکت معتبر در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شیراز (شهرک بزرگ صنعتی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مونتاژکار دارای حداقل یک سال سابقه کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام انباردار آقا با حداقل مدرک دیپلم در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شیراز (شهرک بزرگ صنعتی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا دارای حداقل مدرک دیپلم آشنایی کامل با حواله رسید و انبار دارای حداقل سه سال سابقه کار منظم، دقیق، مسئولیت پذیر آشنا به ابزارالات و متریال های فولادی آشنایی کامل با نرم افزار اکسل و سپیدار مسلط به چیدمان و اصوال انبارداری متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس hse با حداقل مدرک کارشناسی در شرکت اساس صنعت پارس

شرکت اساس صنعت پارس به منظور تکمیل کادر پرسنلی خود در شیراز (شهرک بزرگ صنعتی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس hse دارای حداقل مدرک کارشناسی بهداشت حرفه ای آشنایی کامل به مباحث ایمنی صنعتی آشنایی با نرم افزار آفیس و اینترنت دارای حداقل 2 سال سابقه کار مفید دارای تاییدیه از اداره کار و مرکز بهداشت متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس اعلام شده مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ دی ۱۴۰۰
استخدام کارشناس ارشد طراحی سازه مسلط به نرم افزار sap در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس در راستای تکمیل کادر خود در شیراز (شهرک صنعتی بزرگ) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس ارشد طراحی سازه با حداقل 2 سال سابقه کاری مسلط به نرم افزار sap جهت واحد طراحی و مهندسی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس مندرج مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ دی ۱۴۰۰
استخدام کارشناس ارشد متالورژی برای شرکت اساس صنعت پارس در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس در راستای تکمیل کادر خود در شیراز (شهرک صنعتی بزرگ) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس ارشد متالورژی تجهیزات ثابت نفت، گاز و پتروشیمی با حداقل 8 سال سابقه کاری به عنوان معاونت واحد کنترل کیفیت متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس مندرج مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۸ دی ۱۴۰۰
استخدام کارشناس ارشد طراحی برای شرکت اساس صنعت پارس در شیراز

شرکت اساس صنعت پارس در راستای تکمیل کادر خود در شیراز (شهرک صنعتی بزرگ) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس ارشد طراحی تجهیزات ثابت نفت، گاز و پتروشیمی با حداقل 8 سال سابقه کاری به عنوان معاونت طراحی و مهندسی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا به آدرس مندرج مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی