• بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۱/۲۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت امواج گستر نوین

استخدام شرکت امواج گستر نوین

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت امواج گستر نوین


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت امواج گستر نوین به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۰۷ بهمن ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی برای شرکت امواج گستر نوین از مشهد و جزیره کیش

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر مشهد و کیش به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارشناس برق حداقل 4 سال سابقه کار مسلط به طراحی و آنالیز تابلو و طراحی برق (جهت مشهد و کیش) 2 برقکار حداقل 2 سال سابقه کار مسلط به لوله و کابل کشی و سینی کابل (جهت مشهد و کیش) 3 پسیو کار شبکه IT حداقل 3 سال سابقه کار شبکه مسلط به آرایش رک و نصب تجهیزات شبکه و دوربین و دکل (جهت مشهد) 4 اکتیو کار شبکه IT حداقل 4 سال سابقه کار...

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس برق دارای سابقه کار در شرکت امواج گستر نوین

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر مشهد به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس برق حداقل 4 سال سابقه کار مسلط به طراحی و آنالیز تابلو و طراحی برق شهر مورد نیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس برق مسلط به طراحی و آنالیز تابلو در شرکت امواج گستر نوین

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر کیش به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس برق حداقل 4 سال سابقه کار مسلط به طراحی و آنالیز تابلو و طراحی برق شهر مورد نیاز: جزیره کیش متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام برقکار دارای مسلط به کابل کشی در شرکت امواج گستر نوین

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر مشهد به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز برقکار حداقل 2 سال سابقه کار مسلط به لوله و کابل کشی و سینی کابل شهر مورد نیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام برقکار مسلط به لوله و کابل کشی در شرکت امواج گستر نوین

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر کیش به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز برقکار حداقل 2 سال سابقه کار مسلط به لوله و کابل کشی و سینی کابل شهر مورد نیاز: جزیره کیش متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام پسیو و اکتیو کار شبکه IT برای شرکت امواج گستر نوین فعال در مشهد

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر مشهد به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 پسیو کار شبکه IT حداقل 3 سال سابقه کار شبکه مسلط به آرایش رک و نصب تجهیزات شبکه و دوربین و دکل 2 اکتیو کار شبکه IT حداقل 4 سال سابقه کار مسلط به کانفیگ سوئیچ آشنا به کانفیگ تجهیزات فیبر نوری شهر مورد نیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام سرپرست پروژه دارای سابقه کار در شرکت امواج گستر نوین

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در رمینه IT در شهر کیش به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایطز احراز سرپرست پروژه حداقل 5 سال سابقه کار در خصوص اجرای پروژه های IT شهر مورد نیاز: جزیره کیش متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس بازرگانی آشنا به آفیس برای شرکت امواج گستر نوین در مشهد

دعوت به همکاری شرکت امواج گستر نوین شرکت امواج گستر نوین فعال در زمینه IT در شهر مشهد به صورت پیمانکار و ثابت استخدام می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس بازرگانی حداقل 1 سال سابقه کار آشنا به آفیس شهر مورد نیاز: مشهد متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل و یا شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ آذر ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت امواج گستر نوین

آگهی استخدام شرکت امواج گستر نوین شرکت معتبر IT امواج گستر نوین واقع در مشهد (محل کار: محدوده سجاد) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 برنامه نویس تحت وب مهارتها: دارای ذهن خلاق و ایده پرداز (بسیار مهم) توانایی کار همزمان روی چند پروژه ( (Multi-tasking تعهد، دقت، نظم و مسئولیت پذیری بالا تسلط بر مفاهیم و مبانی امنیت شبکه و سیستم عامل تسلط کامل به زبان برنامه نویسی PHP تسلط کامل به فریمورک لاراول و ابزارهای آن تسلط کامل به Restful A...

مشاهده بیشتر
۲۹ آبان ۱۴۰۰
استخدام برنامه نویس تحت وب و متخصص امنیت وب در شرکت امواج گستر نوین

آگهی استخدام شرکت امواج گستر نوین شرکت معتبر IT امواج گستر نوین واقع در مشهد (محل کار: محدوده سجاد) جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 برنامه نویس تحت وب مهارتها: دارای ذهن خلاق و ایده پرداز (بسیار مهم) توانایی کار همزمان روی چند پروژه (Multi-tasking) تعهد، دقت، نظم و مسئولیت پذیری بالا تسلط بر مفاهیم و مبانی امنیت شبکه و سیستم عامل تسلط کامل به زبان برنامه نویسی PHP تسلط کامل به فریمورک لاراول و ابزارهای آن تسلط کامل به Restful AP...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی