• بروزرسانی ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
 • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت برق و صنعت رایان - سال ۱۴۰۰

استخدام شرکت برق و صنعت رایان - سال ۱۴۰۰

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۰ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت برق و صنعت رایان

جهت ورود به صفحه جامع استخدام شرکت برق و صنعت رایان اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 1400: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت برق و صنعت رایان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت خدمات فنی و مهندسی برق و صنعت رایان اعلام گردید.
به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند: برابر شرایط ذکرشده در آگهی استخدام, جهت بررسی موارد زیر از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ لغایت ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ با در دست داشتن اصل شناسنامه, کارت ملی, مدرک تحصیلی, کارت پایان خدمت و گواهی تایید سابقه بیمه تامین اجتماعی مرتبط، به مرکز آموزش علمی کاربردی بیرجند یک واقع در بیرجند, انتهای طالقانی ۳, آقای خدادوست مراجعه نمایید. در این راستا توجه به نکات زیر ضروری است:
*(برای داوطلبان متقاضی ردیف شغلی راننده پایه یک همراه داشتن اصل گواهینامه ضروری است)
**(گواهی تاییدیه سابقه بیمه، مختص، داوطلبانی می باشد که سن آنها بیشتر از سن اعلام شده در شرایط آزمون(حداکثر ۳۰ سال) است.)
۱. ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
۲. ملاک حداکثر ۳۰ سال سن, تاریخ برگزاری آزمون است. ضمن آنکه سنوات خدمت سربازی و سابقه کاری مرتبط به شرط پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی تا سقف ۳۳ سال به شرط سنی اضافه می گردد.    
۳. بومی بودن در استان خراسان جنوبی الزامی می باشد( افرادی که بومی شهرستان محل خدمت باشند در اولویت خواهند بود)
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشد: الف. محل تولد داوطلب یا همسر وی، استان خراسان جنوبی باشد. ب. حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) به صورت متوالی یا متناوب در استان خراسان جنوبی طی شده باشد.
۴. از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا به کارگیری در دیگر نقاط تحت پوشش حوزه عملیاتی شرکت با اختیارات شرکت، اخذ خواهد گردید.
۵. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده و یا اعلام مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که در زمان مصاحبه محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط اعلام شده می باشد، از انجام مصاحبه محروم می گردد.
تلفن تماس: ۳۲۲۳۸۶۸۴-۰۵۶ داخلی ۱۰۹

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 31 شهریور 1400: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت برق و صنعت رایان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه  آزمون استخدامی شرکت خدمات فنی و مهندسی برق و صنعت رایان فعال گردید.
به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون‌ استخدامی شرکت خدمات  فنی و مهندسی برق و صنعت رایان سال 1400 می‌رساند آزمون مذکور  روز جمعه 2 مهر 1400 ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد.
كارت‌ شركت در‌ آزمون‌  از روز سه شنبه مورخ 1400/06/30 لغایت روز پنج شنبه مورخ  1400/07/01 برای مشاهده و پرینت بر روی وب سایت دانشگاه بیرجند قرار خواهد گرفت.
نحوه پرینت کارت ورود به جلسه:
متقاضیان‌ شركت‌ در آزمون‌، برای پرینت كارت شركت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن کد ملی(کد ملی به صورت لاتین وارد شود)، کارت ورود به جلسه خود رو دریافت نمایند.
نکات مهم نحوه شرکت در آزمون:
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت ورود به جلسه ، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس­ دار الزامی است.
2- درب حوزه امتحانی رأس‌ ساعت‌ 9:30 (نه و سی) صبح بسته خواهد شد و شروع فرآیند برگزاری آزمون راس‌ ساعت‌ 10:00(ده صبح ) آغاز می­گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
3- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرینت كارت شركت در آزمون،  لازم است اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس­دار، یک مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مدادپاكن  و همچنین ماسک به همراه داشته‌ باشد.
4- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كیف دستی، ساك دستی، هرگونه دستگاه ارتباطی (از قبیل پیجر، تلفن همراه حتی بصورت خاموش، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و …)، کیف، جزوه، كتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسایل مندرج در این بند:
1-4- به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم رفتار خواهد شد.
2-4- درصورت همراه داشتن وسایل ذكر شده و تحویل آنها به هنگام ورود به محل حوزه در صورت مفقود شدن وسایل، حوزه برگزاری هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
3-4- تأکید می شود همراه داشتن تلفن همراه حتی به صورت خاموش در جلسه آزمون، موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.
دستورالعمل بهداشتی، فاصله ­گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی
ضمن آرزوی سلامتی، تندرستی و موفقیت برای شما، براساس، آخرین اطلاعات درباره راه­های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه­های برگزاری آزمون، انتظار می­ رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود و سایر متقاضیان  آن را رعایت کنید.
زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 9:00 صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.
برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.
از تردد بی­ مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.
هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
همراه داشتن ماسک 3 لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.
در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.
برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.
از تماس دست­ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.
هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
درصورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.
در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید.
به پیامهایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش­کرده و به آن عمل کنید.
سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می­شود نظیر صندلی­ها، دستگیره درب­­ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.
تکمیل فرم خوداظهاری ویژه داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا:
به منظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون که دچار بیماری کرونا شده‌اند،  این مرکز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ نموده است. بر این اساس متقاضیانی که علائم بیماری آنها  بصورت قطعی تایید گردیده، لازم است از روزسه شنبه مورخ 1400/06/30لغایت چهارشنبه مورخ  1400/06/31 فرم خود اظهاری را تکمیل نمایند. متقاضیانی كه این فرم را تكمیل نمایند براساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، محل آزمون آنها به صورت جدا از سایر متقاضیان در نظر گرفته خواهد شد.

جهت تکمیل فرم خوداظهاری اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 1400: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت برق و صنعت رایان 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت خدمات فنی و مهندسی برق و صنعت رایان تا 9 شهریور 1400 تمدید گردید.

استخدام شرکت برق و صنعت رایان - 31 مرداد 1400

شرکت خدمات فنی و مهندسی برق و صنعت رایان در استان خراسان جنوبی در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت قراردادهای توسعه و بهره برداری شبکه توزیع برق تعداد ۲۵ نفر از آقایان در رشته های شغلی سیمبان، سیمبان راننده و راننده پایه ۱ از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به ترتیب از بالاترین نمره به صورت قرارداد موقت کارگری با شرایط ذیل جذب می نماید:
مهلت ثبت نام تا 5 شهریور تا 9 شهریور 1400 می باشد.

> شرايط عمومی

1- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه
3- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم( ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت زمان برگزاری آزمون می باشد)
تبصره: تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر، روان گردان ها،  دخانیات و مشروبات الکلی
5- نداشتن سابقه محکومیت کیفری و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
6- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله
7- دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی
8- نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمانها و شرکتهای دولتی یا خصوصی
9- احراز صلاحیت مورد نظر و تایید گزینش شرکت، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

> شرایط اختصاصی

1- داشتن مدرک تحصیلی مطابق جدول پیوست الزامی می باشد.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل زمان برگزاری آزمون می باشد و ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد
2- وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی و قدرت تحرک و توانایی انجام وظیفه و عدم استعمال دخانیات برای کلیه مشاغل
3- اولویت بکارگیری با افرادی خواهد بود که دارای مدرک فن ورز شبکه های هوایی و توانایی و مهارت سیمبانی و گواهینامه خودرو پایه یک و دو باشند .
4- نداشتن مشکل بینایی، شنوایی، لکنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی که منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد برای کلیه مشاغل
5- داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون مورخ 1400/07/02 به شرح ذیل:
1-5 ) حداکثر 30  سال تمام برای تمامی مشاغل ( ملاک سن تاریخ برگزاری آزمون خواهد بود )       
2-5 ) مدت انجام خدمت سربازی و یا سابقه کار مرتبط همراه با پرداخت حق بیمه سازمان تامین اجتماعی جمعاً و حداکثر( ۳ سال) به سقف سنی افزوده خواهد شد
6- پذیرفته شدگان دارای سابقه کار مرتبط، در شرایط برابر دارای اولویت می باشند.
7- بومی بودن در استان خراسان جنوبی الزامی می باشد( افرادی که بومی شهرستان محل خدمت باشند در اولویت خواهند بود)
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی­های زیر باشد:
1-7) محل تولد داوطلب یا همسر وی، استان خراسان جنوبی باشد
2-7) حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) به صورت متوالی یا متناوب در استان خراسان جنوبی طی شده باشد.
8- انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، انجام خواهد شد.
9- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود، لذا قبولی در آزمون کتبی، به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
10- از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا به کارگیری در دیگر نقاط تحت پوشش حوزه عملیاتی شرکت با اختیارات شرکت، اخذ خواهد گردید.
11- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون، مصاحبه و جذب ) محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد  اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد، قرارداد مزبور لغو و خسارات مربوطه اخذ خواهد گردید.

> مواد آزمون

1- سوالات آزمون در یک دفترچه شامل سوالات عمومی طراحی گردیده و مواد( دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول نیازهای جذب نیرو در پایان آگهی درج شده است.
2- آزمون دارای نمره منفی بوده، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق میگیرد.

> چگونگی ثبت نام

1- داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این دفترچه می­توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه 1400/05/23 حداکثر تا ساعت ۲۴ روز جمعه 1400/06/05 روز سه شنبه 1400/06/09 از طریق تارنمای مرکز آموزش علمی-کاربردی بیرجند (1) اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایند.
۲-داوطلب می بایست مبلغ 1,000,000  ریال ( یک میلیون ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد CVV2  پرداخت نمایند.

> راهنمای ثبت نام

1- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
2- هنگام درج اطلاعات کلید( Caps Lock ) صفحه کلید خاموش باشد.
3- از زدن کلید( Enter ) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(space) استفاده نمایید .
4- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
5- کد ملی خود را به صورت کامل( با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
6- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی۳×۴( تمام رخ، زمینه روشن و جدید)،با فرمت JPG وبا حجم حداکثر 1 مگا بایت استفاده نمایید.
7- پس از تکمیل نمودن اطلاعات شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید ضمناً امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
8- در صورت عدم دریافت کد رهگیری و پیام پرداخت ناموفق ثبت نام شما کان لم یکن تلقی می­گردد.

> توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون 

1- با توجه به شرایط بیماری کرونا  ارائه کارت ورود به جلسه آزمون و مکان آزمون از طریق تارنمای مرکز آموزش علمی-کاربردی بیرجند(1) اطلاع رسانی خواهد شد.
2- آزمون در روز جمعه  مورخ 1400/07/02 برگزار خواهد شد ؛ ساعت و آدرس حوزه آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج گردیده است.
3- ارائه کارت ورود به جلسه (چاپ شده بر روی کاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. بدیهی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد.

> سایر نکات

- آزمون مذکور مختص آقایان می باشد.
- پذیرفته شدگان نهایی با تشخیص شرکت، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی مورد نیاز و با هزینه شرکت خواهند بود، بدیهی است هزینه های مربوط در صورت انصراف پذیرفته شده ، پس از حضور در دوره‌های آموزشی عیناً اخذ خواهد شد.
- نتایج آزمون تا یک سال معتبر بوده و دعوت به کار پذیرفته شدگان نهایی بر اساس اولویت خواهد بود.
- ارائه تعهد ثبتی مبنی بر خدمت در هر محل دیگر موردنیاز با صلاحدید شرکت
- دارندگان مدرک تحصیلی معادل، تحت هیچ شرایطی مجاز به ثبت نام در آزمون نمی باشند.
- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک کد شغلی ثبت نام نمایند.
- قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش و جذب نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش ، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصالح می باشد و با پذیرفته شدگان نهایی، پس از ارائه مدارک در مهلت مقرر قرارداد موقت کار توسط شرکت مذکور مطابق قانون کار و مقررات ذیربط منعقد خواهد شد.
- عدم ارائه مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی آنها از محل نیروهای ذخیره اقدام نموده و اعتراضات بعدی مسموع نخواهد بود.

جدول شماره یک: عناوین شغل و محل خدمت
ردیف عنوان شغل محل خدمت تعداد نام شرکت جنسیت
1 سیمبان شهرهای استان خراسان جنوبی 25 شرکت برق و صنعت رایان مرد
2 سیمبان راننده
3 راننده پایه یک

 

جدول شماره دو: مواد آزمون
رشته های مورد نیاز مقطع تحصیلی عناوین شغلی تعداد مورد نیاز محل خدمت مواد آزمون کتبی تعداد سوال ضریب
 • ریاضی فیزیک
 • علوم تجربی
 • علوم انسانی
 • فنی و حرفه ای
 • کار و دانش
دیپلم
 • سیمبان
 • سیمبان راننده
 • راننده پایه یک
25 نفر (مرد) شهرهای استان خراسان جنوبی
 • معارف اسلامی
10 1
 • ادبیات فارسی و آیین نگارش
10 1
 • زبان انگلیسی عمومی
10 1
 • ریاضی
15 1
 • اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
15 1
 • توانمندی های ذهنی
15 2
 • برق
فوق دیپلم

جمع

75 _____

لازم به توضیح است داوطلبانی که دارای گواهینامه آموزش سیمبانی و برق صنعتی از سازمان فنی و حرفه ای باشند، در اولویت خواهند بود.
در صورت هر گونه ابهام با شماره 5-32238684-056 تماس حاصل نمایید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مرکز آموزش علمی-کاربردی بیرجند اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2398141
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi