اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام اداره برق


خبر 3 بهمن 94 : شرکت برق صدرنشین میزان استخدامی‌های کشوری (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی گفت: بیشترین سهم استخدامی مربوط به شرکت برق منطقه‌ای است.
کوکب موسوی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، افزود: شرکت برق منطقه‌ای با پذیرش 24 نفر بیشترین سهم را در آزمون استخدامی جامع کشوری دارد.
وی با اشاره به سهم 46 نفری استخدامی استان در این آزمون، خاطرنشان کرد: طی این آزمون قرار است 2000 نفر در کل کشور استخدام شوند و از آمار ثبت نامی افراد اطلاعاتی در دسترس نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی با بیان اینکه این آزمون کاملا به صورت ملی و متمرکز برگزار می‌شود، اظهار کرد: آزمون استخدامی متمرکز در حالی برگزار می‌شود که اطلاعات استانی در این خصوص وجود ندارد.
وی در خصوص تفکیک ادارات برای استخدام این افراد اعلام کرد: درخراسان رضوی برای سازمان پزشک قانونی پنج نفر، شرکت سهامی مادر تخصصی عمران شهرک‌های جدید یک نفر، وزارت ورزش و جوانان دو نفر، وزارت امور اقتصاد و دارایی یک نفر، شرکت آب و منطقه‌ای 13 نفر و شرکت برق منطقه‌ای 24 نفر مقرر شده است.
موسوی تصریح کرد: توافقات برای تعیین استخدامی‌ها بر مبنای گفت‌وگوهای انجام گرفته در تهران و به صورت ملی است و براساس نیازها و تقاضاهای استان صورت نگرفته است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...