آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت خرم زال لرستان (تمدید مهلت ثبت نام)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان شش (یدی))
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت خرم زال لرستان


خبر 7 آذر 98: تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان (منبع: سایت آزمون نیرو)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان تا شنبه 98/09/16 تمدید گردید. با توجه به آماده نبودن زیر ساختهای نرم افزاری جهت برگزاری آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان، زمان برگزاری آزمون به روز جمعه 22 آذر ماه موکول شد.


استخدام شرکت خرم زال لرستان – 18 آبان 98

شركت خرم زال لرستان در راستاي تكميل كادر نيروي انساني مورد نياز خود ، تعداد 7 نفرازآقايان، در رشته شغلي سيمبان (شهرستان بروجرد به تعداد 4 نفر و شهرستان دوره چگني به تعداد 3 نفر) را از طريق برگزاري آزمون كتبي، آمادگي جسماني ، مصاحبه و گزينش ، به ترتيب از بالاترين نمره به شرط بومي بودن به صورت قرارداد حجمي در چارچوب قانون كار با شرايط ذيل جذب مينمايند.

> شرايط عمومی

1 -داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران
2 -اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
3 -التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
4 -عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
5 -نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

> شرايط اختصاصي

1 -شرايط تحصيلي: داشتن مدرك تحصيلي مطابق با مقطع، رشته و گرايش اعلام شده در جدول شماره يك
1-1 -داوطلبان صرفاً در صورتي ميتوانند در اين آزمون ثبت نام نمايند كه رشته، گرايش و مقطع تحصيلي آنان با عنوان رشته، گرايش و مقطع تحصيلي مندرج در شرايط احراز مشاغل دفترچه راهنماي ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصيلي و گرايش بايد در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه درج شده باشد. در غير اين صورت حذف خواهند شد.
1-2-ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، كارت پايان خدمت و سن داوطلبان، زمان برگزاري آزمون در مورخ 15/ 09/ 98 مي باشد(ملاك فراغت از تحصيل تاريخ مندرج در گواهينامه موقت يا دانشنامه ميباشد).
1-3-در رشته شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول شماره يك) صرفاً فارغ التحصــيلان همان مقطع و رشته و گرايش عنوان شده ميتوانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته هاي غير مرتبط امكانپذير نميباشد. در صورت كتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولي ايشان در هر مرحله از آزمون ملغي اعلام خواهد شد.
1-4 -پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صـورت مي پذيرد. مسئوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مربوط به شرايط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
2 -شرايط نظام وظيفه: انجام خدمت دوره نظام وظيفه يا معافيت قانوني دائم(دارندگان معافيت پزشكي مجاز به شركت در آزمون نميباشند)
2-1 -برخورداري از سلامت جسماني، قدرت تحرك و چابكي و توانايي انجام وظايف محوله و نداشتن بيماريهاي خاص يا تصادفي كه منجر به استفاده از پلاتين در بدن باشد.
2-2 -داشتن حداقل 170 سانتي متر قد و وزن متناسب.
2-3 -بالا بودن قدرت بينايي طبيعي و عدم استفاده از عينك و عدم ضعف شنوايي.
3 -بيست و پنج(25 (درصد جذب شركت(2 نفر) به افراد با شرايط زير اختصاص مييابد :
جانبازان- آزادگان- فرزندان شهدا- فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر- فرزندان آزادگان يك سال و بالاي يك سال اسارت- برادرشهيد.
نكته مهم:
** تنها معرفي نامه هاي تاييد شده از مراكز ذيل قابل قبول ميباشد و ساير مراجع مورد تاييد قرار نميگيرد. معاونت نيروي انساني هر يك از رده هاي نيروهاي مسلح در مورد رزمندگان خود
معاونت نيروي انساني سازمان بسيج مستضعفين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در مورد بسيجيان و نيروهاي مردمي معاونت توسعه و منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي در مورد جهادگران بنياد شهيد و امور ايثارگران

> شرایط سنی

1-4- داشتن شرایط سنی حداکثر (25 سال تمام) متولدین بعد از تاریخ 73/09/19)

2-4- ملاک محاسبه حداکثر سن تاریخ آزمون (98/09/15) می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که به جزءموارد عنوان شده ذیل، سن ایشان به هیچ عنوان نباید از حداکثر سن مقرر تجاوز نماید.

3-4- لازم به ذکر است موارد زیر با ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده میشود.

4-4- مدت انجام خدمت ضرورت نظام وظیفه)حداکثر24ماه(به سن مقرر در آگهی اضافه میشود.

5-4- سابقه کار حداکثر به مدت 10سال )120ازمان مربوطه و گواهی پرداخت حق بیمه ماه( مشروط به ارائه تاییدیه از سبه سازمانهای بیمه معتبر ممهور به مهر بیمه.

6-4- در هر صورت حداکثر سن از 35سال تجاوز نخواهد کرد.

> شرایط بومی بودن

داوطلبان میبایست بومی شهرستان مورد تقاضا باشند. لذا داوطلبانی که دارای حداقل یکی از ویژگیهای ذیل باشند بومی شهرستان می باشند:

1-5-شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.

2-5- داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.

3-5- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه درشهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.

4-5-همسر و فرزندان کارکنان رسمی، پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان یا بخش محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا آنان یکی باشد.

تذکر:مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده توسط وزارت کشور در زمان ثبت نام می باشد.

> سایر شرایط

1- کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت ،گواهی خدمت نظام وظیفهدر زمان اعتبار قابل قبول بودهو متقاضی مکلف است پیشاز ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت پایان مرحله گزینش نسبت به دائم قانونی اقدام نماید.

2- داوطلبان پذیرفته شده مکلف به گذراندن دوره فن ورز شبکه های هوایی و رعایت ایمنی در برق مورد تایید وزارت نیرو و اخذ گواهینامه معتبر از موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی صنعت آب و برق یا سازمان فنی و حرفه ای میباشند

3- انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون انجام خواهد شد.

4- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط مندرج در آگهی، در آزمون شرکت نماید از ادامه اشتغال وی  در هر مرحله حتی پس از عقد قرارداد ممانعت به عمل خواهد آمد.

5- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آمادگی جسمانی ،مصاحبه و گزینش میسر میباشد. ضمنا اسامی پذیرفته شدگان نهایی پساز تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب به نشانی  مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی به عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری قرارداد وی لغو و بلا اثر می گردد.

7- پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای شغل مربوطه میباشد

> مراحل ثبت نام

1- داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از روز شنبه مورخ 98/08/18 تا پایان روز شنبه مورخ 98/09/16 به سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

2- داوطلبان میبایست مبلغ 800000 به حروف (هشتصدهزار) ریال را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 اقدام نمایند.

هشدار: چون وجه واریزی قابل استرداد نمی باشد از داوطلبان گرامی درخواست میگردد قبلا دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند.

3-پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگـزاری آزمون از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.

4- ثبت نام در روزهای اولیه و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بیهتر اسـت ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

5- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ)و کارت ملی هنگام ورود به حوزه امتحانی الزامی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.

تذکر: در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون اطلاع رسانی لازم از طریق  مربوط پایگاه اینترنتی مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.

تقویم استخدامی
شروع ثبت نام شنبه 98/08/18
خاتمه ثبت نام شنبه 98/09/16
اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه مورخ 98/09/18
لغایت چهارشنبه مورخ 98/09/16
تاریخ آزمون روز جمعه 98/09/22

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام شرکت خرم زال لرستان میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 26 شهریور 98: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان (منبع: سایت آزمون شرکت خرم زال لرستان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت خرم زال لرستان – 8 مرداد 98

شركت خرم زال لرستان در نظر دارد به منظور تأمين نيروي مورد نياز خود در شهرستان بروجرد (محور جاده بروجرد اراك) 4 نفر و دوره چگني 3نفر (مطابق اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون) در سال جاري اقدام به جذب نيروي انساني در شغل سيمبان جمعاً به تعداد 7 نفرنيروي سيمبان واجد شرايط در چارچوب قانون كار و از طريق برگزاري آزمون كتبي، آمادگي جسماني ، مصاحبه و گزينش به كار گيري مي نمايد.

>شرايط عمومی

1.1 .داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران
2.1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
3.1 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
4.1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
5.1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شرکت خرم زال لرستان مورخ 8 مرداد 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام شرکت خرم زال در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی شرکت خرم زال لرستان اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: برق
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۴۵۷

پشتیبان محترم منظور ازبومی بودن درمتن اگهی،بومی استان لرستان هست یابومی خود بروجرد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان شش (یدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۵۰۸۴

خبر 3 شهریور 98: دریافت کارت آزمون استخدام شرکت خرم زال لرستان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت خرم زال لرستان فعال گردید.
جهت دریافت کارت آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی