• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه

استخدام شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام


جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه به آرشيو زير مراجعه نماييد:

۲۱ خرداد ۱۴۰۱
استخدام جوشکار آرگون و CO2 برای شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در کرج

شرکت کنترل سیستم خاورمیانه تولید کننده تجهیزات اندازه‌گیری صنعتی و آزمایشگاهی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در البرز (کرج) به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز جوشکار آرگون و CO2 یک نفر مسلط به جوش آرگون و CO2 متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه و اطلاعات تماس خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ خرداد ۱۴۰۱
استخدام نظافتچی خانم در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

شرکت کنترل سیستم خاورمیانه تولید کننده محصولات پریسماتک برای تکمیل کادر خود در البرز (کرج) به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز نظافتچی خانم جوان و بسیار تمیز و با سلیقه جهت نظافت امور شرکت تمام وقت از ساعت 8 صبح تا 4.30 بعدازظهر بیمه تامین اجتماعی حقوق وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره اعلام شده در آگهی تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام انباردار با تجربه آقا در شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه

شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه برای تکمیل کادر خود در کرج از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز انباردار جنسیت: آقا تعداد مورد نیاز: یک نفر با تجربه با حقوق و مزایای مکفی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ مهر ۱۴۰۰
استخدام دو نفر نیروی لحیم کار آشنا به قطعات SMD در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه شرکت کنترل سیستم خاورمیانه واقع در البرز (کرج-منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام) در راستای تکمیل کادر خود به افراد اوجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی لحیم کار تعداد مورد نیاز: دو نفر آشنا با قطعات SMD حقوق و مزایا ثابت، سرویس ایاب ذهاب ،بیمه تامین اجتماعی ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه 8صبح الی 4.30 بعدازظهر پنجشنبه 8 صبح الی 1 ظهر بصورت یک هفته در میان. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۳ مرداد ۱۴۰۰
استخدام نیروی لحیم کار آشنا با قطعات SMD در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه شرکت کنترل سیستم خاورمیانه واقع در کرج (محل شرکت: فرودگاه پیام ،منطقه ویژه اقتصادی) برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی لحیم کار جنسیت: خانم آشنا با قطعات SMD با حقوق ثابت، سرویس ایاب ذهاب و بیمه تامین اجتماعی آدرس شرکت: فرودگاه پیام ،منطقه ویژه اقتصادی شهر مورد نیاز: کرج متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ تیر ۱۴۰۰
استخدام تراشکار مسلط به دستگاه تراش منوال در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه شرکت کنترل سیستم خاورمیانه تولید کننده محصولات پریسماتک واقع در کرج (محل کار: منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز تراشکار یک نفر تراشکار با سابقه و تسلط کامل به دستگاه تراش منوال و توانای کار با دریل ستونی و قلاویز کاری آدرس شرکت: منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام حقوق توافقی بیمه تامین اجتماعی سرویس ایاب ذهاب متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخو...

مشاهده بیشتر
۰۴ تیر ۱۴۰۰
استخدام کارشناس مکانیک برای شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز شرکت کنترل سیستم خاورمیانه واقع در استان البرز برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس مکانیک با مهارتهای آشنا به پروسه های ساخت و تولید (عمدتا ماشینکاری) آشنا به نقشه خوانی، آشنا به سوراخکاری، قلاویز کازی و مونتاژ قطعات با حقوق ثابت، بیمه و سرویس ایاب ذهاب متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۹ بهمن ۱۳۹۹
استخدام کارشناس مکانیک برای شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز شرکت کنترل سیستم خاورمیانه واقع در استان البرز برای تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس مکانیک لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی مکانیک (ترجیحا طراحی جامدات و یا ساخت و تولید) مسلط به اصول نقشه کشی و طراحی صنعتی مسلط به پروسه های ساخت و تولید از قبیل ماشین کاری و قالبسازی مسلط به نرم افراز CATIA آشنا با نرم افزارهای تحلیل مکانیک از قبیل ANSYS و  ABAQUS شهر مورد نیاز:...

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۳۹۹
استخدام دو رده شغلی در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه واقع در البرز برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1  کارشناس یا تکنسین الکترونیک - آشنا به مونتاژ بوردهای الکترونیکی و قطعات - کاردان، با انگیزه و مسئولیت پذیر 2 کارشناس یا تکنسین مکانیک - آشنا به مونتاژ قطعات مکانیکی و آشنایی با پروسه های ساخت و تولید - کاردان، با انگیزه و مسئولیت پذیر توضیحات بیشتر: م...

مشاهده بیشتر
۱۷ دی ۱۳۹۹
استخدام کارشناس یا تکنسین الکترونیک در شرکت کنترل سیستم خاورمیانه

آگهی استخدام شرکت کنترل سیستم خاورمیانه در البرز شرکت دانش بنیان کنترل سیستم خاورمیانه واقع در البرز برای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز  کارشناس یا تکنسین الکترونیک - آشنا به مونتاژ بوردهای الکترونیکی و قطعات - کاردان، با انگیزه و مسئولیت پذیر توضیحات بیشتر: مزایا: - بیمه - سرویس ایاب ذهاب متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی