آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت صنایع شیر ایران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹۰۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)

جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان سال 99 اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اردیبهشت 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گـرامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، با عنــایت به برگزاری آزمون تامین نیروی انسانی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان در سال 1399، نتایج نهایی این آزمون برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند.
ضمناً شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان به زودی با داوطلبان پذیرفته شده جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، تماس خواهد گرفت.

جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 99: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی شركت شير پاستوریزه پگاه اصفهان (سهامی عام) اعلام گردید.

جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان - 30 دی 99

با استعانت از خداوند متعال، شركت شير پاستوریزه پگاه اصفهان (سهامی عام) در نظر دارد به منظور تامين و تكميل بخشي از نيروي انساني مورد نياز، بر اساس ضوابط، مقررات و آيين‌نامه داخلی خود، از بين متقاضيان مرد واجد شرايط، پس از كسب موفقيت در آزمون كتبي متمركز عمومي و تخصصي، مصاحبه‌هاي تخصصي و عمومي و طي مراحل گزينش و معاينات پزشكي، با انعقاد قرارداد كار با مدت معين و بيمه درمان و بازنشستگي تامين اجتماعي بکارگیری می‌نمايد. مهلت ثبت نام تا 15 بهمن 99 تا 18 بهمن 99 می باشد.
نکته مهم : باتوجه به اینکه نیروهای درخواستی جهت جذب در شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان برای خطوط جدید تولید پنیر اولیه و شیرخشک می‌باشند و همچنین این نیروها در سه مرحله دعوت به کار می‌شوند، قراردادهای استخدامی نیز به صورت آزمایشی، پیمانکاری و قراردادی شرکت می‌باشد.

> مراحل به كارگيری داوطلبان

مرحله اول : ثبت نام در آزمون از طريق سايت مركز آزمون جهاد دانشگاهی
مرحله دوم : موفقيت در آزمون كتبي
مرحله سوم : كنترل مدارك داوطلبان مطابق با الزامات قيدشده در متن دفترچه راهنماي آزمون
مرحله چهارم : ارزيابي شايستگي ها و توانمندي ها و مصاحبه فني و تخصصي
مرحله پنجم : بررسي صلاحيت هاي عمومي (گزينش)
مرحله ششم : ارزيابي سلامت جسماني و رواني از طريق انجام معاينات پزشكي و روانشناسي
مرحله هفتم : موفقيت در دوره هاي آموزش شغلي بدو استخدام

> شرايط عمومی داوطلبان

١ .داشتن تابعيت ايراني و متعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي ايران
٢ .التزام به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
٣ .دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم قانوني (به تقاضاي داوطلباني كه داراي كارت يا برگه معافيت موقت تحت هر عنوان هستند به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد)
تبصره : دارندگان كارت معافيت پزشكي، در صورت قبولي در مراحل سنجش، لازم است تاييد پزشك معتمد دال بر توانايي انجام كار مربوطه را ارائه نمايند.
٤ .عدم سابقه وابستگي يا عضويت در احزاب و گروه هاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران
٥ .دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم، فوق ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس در رشته هاي تحصيلي مرتبط با پستهاي سازماني (طبق جدول شرايط احراز مشاغل) از دانشگاههاي معتبر كشور
تبصره : مدارک فاقد معدل، يا مدارك صادره از سوي دانشگاه مبني بر گذراندن واحدهاي درسي يا ريز نمرات همچنين برگه تسويه حساب قابل قبول نمي باشد.
٦ .عدم اشتغال به كار رسمي - نداشتن تعهد خدمت - عدم بازخريدي از دستگاههاي دولتي - نداشتن منع استخدامي به موجب آراء مراجع قضايي ذيصلاح.
٧ .عدم اعتياد به مواد مخدر، عدم سوء پيشينه كيفري، عدم اشتهار به فساد اخلاقي
٨ .داشتن تندرستي و توانائي كامل جسمي و رواني براي شغل مورد نظر بر اساس نظريه پزشك معتمد شركت

> شرايط اختصاصی

شرايط سنی
- حداكثر سن تا تاريخ شروع ثبت نام (1399/11/01 (براي مقاطع ديپلم و فوق ديپلم ٢٧ ، مقطع كارشناسي ٣٠ و مقطع كارشناسي ارشد ٣٣ سال تمام ميباشد.
تبصره ١ : سابقه كار مفيد و مرتبط با رشته شغلي مورد تقاضا، ميتواند حداكثر سن را به ميزان سابقه كاري تا ٧ سال افزايش دهد. (ارائه گواهي از محل كار قبلي همراه با سوابق بيمه اي الزامي است)
تبصره ٢ : علاوه بر سابقه كاري، ميزان خدمت سربازي حداكثر تا سقف ٢٤ ماه نيز به سقف سني اضافه ميشود.
شرايط تحصیلی
- حداقل معدل متقاضيان براي مقاطع كارداني و كارشناسي ١٤ ميباشد.
- مدارك دانشگاهي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دانشنامه يا گواهي موقت تحصيلات دانشگاهي ميباشد كه از لحاظ ارزش علمي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل در آن ذكرشده باشد. (هيچگونه گواهي تحصيلي، مدرك معادل يا گواهي لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظاموظيفه موردپذيرش نخواهد بود.)
- مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون كتبي باشد، مورد پذيرش نخواهد بود.
- در هر يك از رشته هاي امتحاني صرفاً دانش آموختگان همان رشته، گرايش و مقطع تحصيلي مندرج در شرايط احراز ميتوانند ثبت نام كنند و پذيرش ديگر رشته ها يا گرايش ها امكانپذير نميباشد.
- اصالت مدارك تحصيلي پذيرفته شدگان نهايي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارك در هر مرحله (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار) به كارگيري داوطلب منتفي خواهد بود.
تذكر : ملاك عمل در محاسبه تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ مندرج در گواهينامه موقت يا دانشنامه تحصيلي ميباشد.
نكات مهم
١ .شرايط احراز هر شغل از لحاظ مدرك و رشته تحصيلي و همچنين، شغل محل هاي مورد نياز، در بخش دهم و يازدهم همين دفترچه تشريح شده است.
٢ .اين آزمون صرفاً براي داوطلبان مرد برگزار خواهد شد.

> مواد آزمون

الف- مواد آزمون عمومي
مواد آزمون عمومي براي تمامي مشاغل عبارتند از :
١ .فناوري اطلاعات (مهارت هاي هفتگانه ICDL)
٢ .زبان انگليسي عمومي
٣ .اطلاعات عمومي(اقتصادي، اجتماعي، بينش اسلامي)
٤ .هوش و استعداد تحصيلي
ب- مواد آزمون تخصصي 
مواد آزمون تخصصي، بر اساس شغل انتخابي و طبق جدول موجود در بخش نهم(صفحه ١١) همين دفترچه خواهد بود.
تذكر ١ : دروس عمومي با ضريب یک و دروس تخصصي با ضريب دو محاسبه و اعمال خواهند شد.
تذكر ٢: كليه سوالات مواد آزمون عمومي و اختصاصي به صورت چهار گزينه اي ميباشند. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، يك سوم نمره منفي در نظر گرفته خواهد شد.

> امتیازات و سهمیه های قانونی

معدل و ایثارگری
در شرایط مساوی، دارندگان معدل بالاتر و همچنین ایثارگران، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، در صورت ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیصلاح، مطابق دستورالعمل جذب متمرکز و سایر ضوابط شرکت، از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
بومی
به افراد بومی، پنج نمره از 100 نمره مصاحبه تعلق خواهد گرفت.
– بومی به شخصی اطلاق می گردد که دارای حداقل یک شرط از دو شرط ذیل باشد:
– محل تولد وی استان اصفهان باشد.
– حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در یکی از شهرهای استان اصفهان ساکن بوده باشد (با ارائه مدرک معتبر سند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری)

> مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه اول بهمن ماه سال 1399 انجام خواهد شد و تا پایان روز چهارشنبه 15 بهمن ماه 1399 ادامه خواهد داشت.
داوطلب باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.
الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
1. عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:
– عکس 3*4 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد.
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300×200 پیکسل و حداکثر 400×300 پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیر شده باید حداقل 15 کیلوبایت و حداکثر 70 کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی المکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر (1): اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (2): در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2. کارت ملی
تصویر کارت ملی باید:
– تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد.
– حداقل 30 كیلوبایت و حداكثر 200 كیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

> مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اكیداً توصیه می شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

> پرداخت وجه

متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» كلیک  كرده و مبلغ 865000 (هشتصد و شصت و پنج هزار) ریال هزینه ثبت نام در آزمون را از طریق درگاه الكترونیک، پرداخت نمایند. جهت این امر، كارت بانكی به همراه رمز اینترنتی، تاریخ انقضا و كد CVV2 مورد نیاز می باشد.

> شروع فرآیند ثبت نام

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

> ویرایش اطلاعات

در زمانی كه سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به پروفایل كاربری خود و كلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نكته بسیار مهم: در صورتی كه داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتماً می بایست دوباره تمامی ٧ مرحله را به صورت كامل طی نموده و كد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر اینصورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون

كارت شركت در آزمون، از روز دوشنبه 27 بهمن ماه 1399 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مركز آزمون جهاد دانشگاهی به شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه اول اسفند 1399 در اصفهان برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی كارت شركت در آزمون درج و به هنگام پرینت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط شركت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
تبصره: چنانچه تغییری در زمان برگزاری آزمون ایجاد شود، به صورت اطلاعیه رسمی و پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه

تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت می پذیرد:
الف) كسب حد نصاب علمی:
معرفی داوطلبان جهت شركت در سایر مراحل به كارگیری، منوط به كسب حد نصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مكتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر می باشد:
پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفكیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد (50%) بالاترین نمره مكتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی در هر شغل به صورت جداگانه محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
ب) انتخاب و اعلام فهرست 3 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی:
انتخاب افراد سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک، صرفاً از بین داوطلبینی كه حد نصاب لازم را كسب نموده اند، براساس نمره كل آنان با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت می پذیرد.

> بررسی مدارک

پس از انجام آزمون كتبی، پیرو اطلاعیه درج شده در سایت اینترنتی، پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مورد نیاز باید مدارک زیر را اسكن و ارسال نمایند.
1. مدرک تحصیلی داوطلب
2. كارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
3. كارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب
4. گواهی معتبر سابقه كار مرتبط برای آن دسته از داوطلبانی كه از شرایط ویژه سنی استفاده كرده اند به همراه پرینت سابقه بیمه كه در آن نام كارگاه و شغل ثبت شده باشد.(تشخیص مرتبط بودن سابقه كار با شركت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان می باشد).
5. مدارک ایثارگری (ویژه داوطلبان استفاده از امتیازات ایثارگری)
6. مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی (به ویژه در زمینه كامپیوتر و زبان انگلیسی)
تذكر: اعتبار كلیه مدارک ارسالی از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی كه مشخص گردد داوطلب با مدارک جعلی اقدام به ثبت نام نموده است موضوع به كارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

> ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی

– پس از تأیید مدارک ارسالی داوطلبان، از طریق سایت اینترنتی از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی كسب شده به میزان چند برابر ظرفیت مورد نیاز جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید. نمره نهایی داوطلب، از 60 درصد نمره آزمون كتبی و 40 درصد نمره مصاحبه محاسبه خواهد گردید.
– در صورت عدم تكمیل ظرفیت مورد نیاز، مجدداً از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی كسب شده جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید.
تذكر: معرفی و یا موفقیت در مرحله «ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی» هیچ گونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی كند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل به كارگیری می باشد.

> تذکرات مهم

1. کلیه داوطلبان به کارگیری در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت معتبر) می باشند و در صورت عدم ارائه مدارک به کارگیری آنان منتفی خواهد شد.
2. صرفا فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مقاطع دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل می توانند در فرآیند به کارگیری شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکان پذیر نمی باشند.
3. به کارگیری در شرکت، مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین قبولی در آزمون، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تأیید گزینش شرکت شیر پاستوریزه اصفهان می باشد. و ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچ گونه تعهدی را برای این شرکت جهت به کارگیری ایجاد نمی نماید.
4. لازم به ذکر است استخدام نیروها به صورت پیمانی و قراردادی می باشد که با نظر کارفرما قرارداد تنظیم می گردد.
5. چنانچه خلاف هر یک از شرایط اشاره شده در آگهی استخدامی در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد، از استخدام و اشتغال به کار وی ممانعت به عمل آمده و حتی در صورت استخدام، اقدامات لازم جهت قطع رابطه استخدامی انجام خواهد شد.
6. مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
توجه: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل می آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.
7. بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از به کارگیری و اشتغال به کار وی در هر مرحله ای ممانعت به عمل خواهد آمد
8. استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.
9. ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده می باشد.
داوطلبان عزیز می توانند سؤالات خود را از طریق پست الکترونیک support@hrtc.ir مطرح نمایند.

> جدول مواد آزمون تخصصی بر اساس مشاغل

شغل مواد آزمون
متصدی تولید آزمون تخصصی ندارد (صرفا آزمون عمومی)
انباردار و لیفتراکچی آزمون تخصصی ندارد (صرفا آزمون عمومی)
تکنسین تولید تکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی موادغذایی، شیمی مواد غذایی (لبنیات)،
کتاب صنعت شیر ترجمه آقای فرهنودی
کارشناس تولید تکنولوژی لبنیات، میکروبیولوژی مواد غذایی، شیمی مواد غذایی (لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی، اصول
بسته بندی مواد غذایی، کتاب صنعت شیر ترجمه آقای فرهنودی
تکنسین برق مدارهای الکتریکی، ماشین های الکتریکی، الکترونیک عمومی، آشنایی با ابزار دقیق، مدار فرمان
تکنسین مکانیک مقاومت مصالح، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، نقشه کشی صنعتی
تکنسین آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی عمومی و آزمایشگاه
میکروبیولوژی عمومی، شیمی مواد غذایی (شیر)
کارشناس آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی، میکروبیولوژی عمومی و آزمایشگاه
میکروبیولوژی عمومی، شیمی مواد غذایی (شیر)
کارشناس کیفیت میکروبیولوژی مواد غذایی (لبنیات)، شیمی مواد غذایی (لبنیات)، اصول مهندسی صنایع غذایی،
اصول بسته بندی مواد غذایی، اصول کنترل کیفیت مواد غذایی
کارشناس امور مالی حسابداری صنعتی دو و سه، حسابداری میانه 2
کارشناس امور بازرگانی اقتصاد خرد و کلان، حقوق بازرگانی، بازاریابی و مدیریت بازار، مدیریت رفتار سازمانی، تحقیق در عملیات

> جدول مشاغل و شرایط احراز و تعداد مورد نیاز

شغل مدرک تحصیلی رشته های تحصیلی مورد نیاز ظرفیت پذیرش (نفر)
متصدی تولید دیپلم یا فوق دیپلم کلیه رشته ها 30
انباردار و لیفتراکچی دیپلم یا فوق دیپلم کلیه رشته ها 2
تکنسین تولید فوق دیپلم یا لیسانس صنایع غذایی (کلیه گرایش ها) 3
فوق دیپلم برق (کلیه گرایش ها) – مکانیک (کلیه گرایش ها) –
الکترونیک (کلیه گرایش ها)
کارشناس تولید لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها) 1
تکنسین برق فوق دیپلم یا لیسانس برق (کلیه گرایش ها) 5
تکنسین مکانیک فوق دیپلم یا لیسانس مکانیک (کلیه گرایش ها) – تاسیسات – جوشکاری 5
تکنسین آزمایشگاه فوق دیپلم یا لیسانس صنایع غذایی – میکروبیولوژی 2
کارشناس آزمایشگاه فوق لیسانس میکروبیولوژی 4
کارشناس کیفیت لیسانس یا فوق لیسانس مهندسی علوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها) 3
کارشناس امور مالی لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری 1
کارشناس امور بازرگانی لیسانس یا فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- مدیریت صنعتی 1

* در كلیه مشاغل بالا، از آقایان پذیرش خواهد شد.

> مراحل جذب

تعداد نفرات مجوز : 57 نفر

مرحله اول بخش پنیر
اولیه
تولید-
تکنسین
متصدی
تولید
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
تکنسین
انبار
جمع نفرات
2 15 2 1 1 1 1 1 24
مرحله دوم بخش شیر
خشک
تولید-
تکنسین
متصدی
تولید
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
تکنسین
انبار
جمع نفرات
1 15 2 1 1 1 1 1 23
مرحله سوم کارشناس
تولید
کارشناس
مالی
تکنسین
مکانیک
تکنسین
برق
تکنسین
آزمایشگاه
کارشناس
آزمایشگاه
کارشناس
کیفیت
کارشناس
بازرگانی
جمع نفرات
1 1 1 3 0 2 1 1 10

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان مورخ 30 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن آگهی (pdf) اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 شهریور 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت صنایع شیر ایران سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید

 

خبر 5 شهریور 99: اطلاعیه زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول (آزمون کتبی) شرکت صنایع شیر ایران میرساند داوطلبین میبایستی دو ساعت قبل از زمان مقرر در جدول زمانبندی مصاحبه(که در ادامه آمده است) در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران به نشانی: تهران کیلومتر ٤ جاده قدیم کر ج (٦٥ متری بزرگراه فت ح ) تلفن ۹ - ٦٦٨٠٨٣٧٢ به منظور بررسی اصل و کپی مدارک مثبته (مدارک مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) و همچنین انجام مصاحبه تخصصی حضور داشته باشند.
مدارک مورد نیاز
١ .اصل و کپی مدرک تحصیلی داوطلب
٢ .اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب (در صورت تاهل کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه افراد تحت تکفل)
٣ .اصل و کپی کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب (برای آقایان)
٤ .گواهی معتبر سابقه کار مرتبط برای آن دسته از داوطلبانی که از شرایط ویژه سنی استفاده کرده اند به همراه پرینت سابقه بیمه که در آن نام کارگاه و شغل ثبت شده باشد. (تشخیص مرتبط بودن سابقه کار با شرکت صنایع شیر ایران است)
٥ .اصل و کپی مدارک ایثارگری (ویژه داوطلبان استفاده از امتیازات ایثارگری)
٦ .مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی (به ویژه در زمینه کامپیوتر و زبان انگلیسی)
تذکر: اعتبار کلیه مدارک ارائه شده از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص شود داوطلب با اطلاعات نادرست اقدام به ثبت نام نموده باشد موضوع بکارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
لازم به ذکر است از کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول پس از تحویل و راستی آزمایی مدارک، در محل یاد شده، مصاحبه علمی و تخصصی بعمل خواهد آمد و از میان سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان مرحله اول و بررسی نمرات آزمون و مصاحبه تخصصی، نفرات برتر انتخاب خواهند شد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 25 مرداد 99: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان آزمون تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران می‌رساند، كارنـامه نتـایج اولیـه آزمون مذكور از روز شنبـه مورخ 25 مرداد ماه 1399 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مركز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده بوده و داوطلبان پس از ورود به پروفایل خود با استفاده از كد ملی و كد رهگیری، به كارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

شایان ذكر است آن دسته از داوطلبانی كه در بخش وضعیت داوطلب؛ عبارت : «شما جهت بررسی مدارك معرفی می گردید» را ملاحظه می‌كنند، می‌توانند با توجه به برنامه زمان‌بندی که متعاقبا از طریق سایت شرکت صنایع شیر ایران اعلام خواهد شد، برای بررسی مدارک به مکان اعلام شده مراجعه نمایند.

جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 

خبر 11 مرداد 99: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

عبدی پور مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص نتایج  آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران هم گفت: نتایج چند برابر ظرفیت این آزمون نیز بر اساس نمره فضلی تا پایان هفته، ۱۷ مرداد  ماه اعلام می‌شود.

 

خبر 30 تیر 99: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی صنایع شیر ایران نتایج ازمون استخدامی صنایع شیر ایران از نیمه دوم مرداد در سامانه آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود. نتایج این آزمون در پخش در اخبار سراسری صداو سیما نیز اعلام خواهد شد.


استخدام شرکت صنایع شیر ایران - 22 اردیبهشت 99

شرکت صنایع شیر ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استانهای همدان، کرمان، گلستان، خوزستان، زنجان، خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان از میان واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت قرارداد کار موقت (مدت معین) انتخاب نماید. بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌رساند؛  ثبت‌نام جدید این آزمون از روز چهار‌شنبه 7 خردادماه 1399 و از طریق سایت اینترنتی مركز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز جمعه 16 خردادماه 1399 خاتمه خواهد یافت.

> شرایط عمومی

۱ .داشتن تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
۲ .التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳ .دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد)
۴ .عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵ .دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و بالاتر در رشته های تحصیلی مرتبط با پستهای سازمانی (طبق جدول شرایط احراز مشاغل) از دانشگاههای معتبر کشور
تبصره : مدارک فاقد معدل، یا مدارک صادره از سوی دانشگاه مبنی بر گذراندن واحدهای درسی یا ریز نمرات همچنین برگه تسویه حساب قابل قبول نمی باشد.
۶ .عدم اشتغال به کار رسمی - نداشتن تعهد خدمت - عدم بازخریدی از دستگاههای دولتی - نداشتن منع استخدامی به موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.
۷ .عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اشتهار به فساد اخلاقی
۸ .داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای شغل مورد نظر بر اساس نظریه پزشک معتمد شرکت
تبصره : برای دارندگان کارت معافیت پزشکی، در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد در مورد توانایی انجام کار الزامی است.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت صنایع شیر ایران مورخ 22 اردیبهشت 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام (PDF) اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی آزمون جهاد دانشکاهی اینجا کلیک نمایید

. - سوالات متداول

شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام شرکت صنایع شیر ایران از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که ممکن است شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته تحصیلی، شهرها و شغل محل ها و سایر شرایط مورد نیاز استخدام شرکت صنایع شیر ایران باشد. آخرین آگهی مربوط به استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان (اینجا کلیک نمایید)

كارت شركت در آزمون استخدام شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان ، از روز دوشنبه ٢٧ بهمن ماه ١٣٩٩ برای مشاهده و پرينت بر روی سايت مركز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه اول اسفند ١٣٩٩ در اصفهان برگزار خواهد شد.

بطور معمول آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می باشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. (لطفا توجه نمایید که به صلاحدید مسئولین جذب و برگزاری آزمون استخدامی یک سازمان / بانک / شرکت ممکن است مواد آزمون عمومی شامل همه و یا بخشی از 7 درس عمومی باشد) برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت صنایع شیر ایران (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد