آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت فولاد شرق کاوه (تجربیات آزمون)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۳۶ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت فولاد شرق کاوه

آزمون برگزار شد

 آزمون استخدام شرکت فولاد شرق 1 اسفند ماه با موفقیت برگزار شد.

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.


جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت فولاد شرق کاوه – 7 بهمن 99

شرکت فولاد شرق کاوه (سهامی خاص) بعنوان یکی شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان (هلدینگ شزکت گسترش معدنی صنایع کاوه پارس) در راستای توسعه و اشتغال پایدار در استان خراسان رضوی از میان آقایان متقاضی بومی این استان واجد شرایط در ردیف‌های شغلی‌ زیر ازطریق آزمون کتبی و مصاحبه جهت استخدام در این شرکت، دعوت به همکاری می نماید. مهلت ثبت نام تا 17 بهمن 99 می باشد.
به همین منظور از کلیه متقاضیان دعوت به عمل می آید که با توجه به جدول استخدامی زیر، با توجه به شرایط مندرج در اطلاعیه های آزمون، و اطمینان از احراز شرایط ثبت نام نسبت به انتخاب گروه شغلی و ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

> شرایط عمومی

1 -تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
2 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (معافیت پزشکی مورد قبول نمیباشد)؛
5 -دارای سلامت کامل جسمانی (عدم ابتال به بیماری خاص یا نقص عضو)
6 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛
7 -عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان؛
8 -عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به استناد آراء مراجع قضایی و ذیصالح؛
9 -بومی استان خراسان رضوی بومی شهرستان های بند
9؛ فردی است که حداقل یکی از موارد زیر را دارا باشد :
* شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، در شهرستان های بند 9باشد.
* همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب در شهرستان های بند 9 باشد.
* داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در یکی از شهرستان های بند 9 گذرانده باشد.
* داوطلب، پدر، مادر و یا همسر وی حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در یکی از شهرستان های بند 9 را داشته باشد. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا برای یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
تذکر : مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد.

> شرایط اختصاصی

شرایط سنی
– دارا بودن حداکثر 26 سال سن برای کسانی که فاقد سابقه کار و بیمه هستند.
تذکر (1) : ملاک عمل برای زمان دریافت کارت پایان خدمت آخرین روز ثبت‌نام می‌باشد.
تذکر (2) : ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، روز شروع ثبت‌نام آزمون می‌باشد.
تذکر (3) : میزان خدمت سربازی و همچنین سابقه مرتبط در صورت داشتن بیمه و اسناد مثبته، به حداکثر سن اضافه می‌شود.
شرایط تحصیلی
– مدارک دانشگاهي قابل ‌قبول، دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلات دانشگاهی می‌باشد كه از لحاظ ارزش علمي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بوده و مقطع، رشته و گرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل در آن ذکرشده باشد. (هرگونه گواهي تحصيلي يا گواهی لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام‌وظیفه موردپذیرش نخواهد بود.)
– مدرك معادل و همچنين مدارك تحصيلي با عناوين دوره‌های فراگير، آموزش باز و مکاتبه‌ای با توجه به نحوه پذيرش دانشجو خارج از آزمون‌هاي سراسري دانشگاه‌ها موردپذیرش نخواهد بود.
– مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام‌وظیفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون استخدام کتبی باشد، موردپذیرش نخواهد بود.
– در هر يك از رشته‌هاي امتحاني صرفاً دانش‌آموختگان همان رشته، گرايش و مقطع تحصيلي مندرج در شرایط احراز مي‌توانند ثبت‌نام كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌ها امكان‌پذير نمی‌باشد.
– اصالت مدارك تحصيلي پذیرفته‌شدگان نهايي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارك در هر مرحله (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار) استخدام داوطلب منتفي خواهد بود.
تذکر (1) : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی می‌باشد.

> مواد عمومی آزمون

فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی‌های عمومی
ادبیات فارسی
تبصره: اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال‌های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوال‌های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

> مواد تخصصی

محتوای این بند متعاقبا در اطالعیه دوم صفحه ثبت نام این آزمون روی سایت موسسه توسعه آموزشی و پزوهشی سینا درج و منتشر خواهد شد. تذکر 1 : دروس عمومی با ضریب یك و دروس تخصصی با ضریب دو محاسبه و اعمال خواهند شد.
تذکر 2 : کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینهای با ضریب یك (1) می باشند. ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

 > مراحل ثبت نام آزمون 

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه 6 بهمن ماه سال 1399 به مدت 12 روز و تا پایان روز جمعه 17 بهمن ماه 1399 انجام خواهد شد.
داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.
الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
1 .عکس پرسنلی : داوطلب باید یك قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:
– عکس 4*3 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل 15 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد
تذکر (1): اسکن و استفاده از عکس روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (2): در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد. لازم به ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای استخدامی قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، کهاین موضوع اکثرا برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، عالوه بر کنترل اطالعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
2 .کارت ملی
3.صفحه اول شناسنامه
*4 .مدرک تحصیلی
*5 .کارت پایان خدمت/معافیت دائم
تذکر (1): داوطلب باید تصویر اسکن شده از مدارک ذکر شده در بندهای 4 و 5 را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده نموده و در هنگام ثبت نام به صورت فایل با فرمت JPG در سامانه بارگذاری نماید.
– تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد؛
– حداقل 30 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد؛
– حاشیه های زائد حذف و ترجیحا رنگی باشد.
* تذکر (2) داوطلبانی که تا آخرین روز ثبت نام فارغ التحصیل گردیده و یا خدمت آنها به پایان خواهد رسید، در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و قرار گرفتن در سقف 5 برابر ظرفیت مورد نیاز، در زمان بررسی مدارک داوطلبان، تصویر مدارک مورد نیاز از آنها اخذ خواهد شد. بدیهی است در هر صورت، در زمان بررسی مدارک به همراه داشتن اصل مدارک مورد اشاره ضروری است.

> مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل ااز هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

> پرداخت وجه

این آزمون مشمول پرداخت هیچ هزینه ای نبوده و بصورت رایگان انجام میپذیرد

> شروع فرآیند ثبت‌نام

فرآیند ثبت نام در سایت موسسه توسعه آموزشی و پژوهشی سینا در یک مرحله انجام میپذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

> ویرایش اطلاعات ثبت نام

در این آزمون تنها در یك مرحله انجام شده و امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد؛ لذا در ثبت نام در آزمون دقت نموده و دفترچه راهنما و اطلاعیه های مربوطه را به دقت مطالعه نمایید.
نکته بسیار مهم : امکان ویرایش اطلاعات پس از انجام فرایند ثبت نام و ارسال اطلاعات وجود ندارد

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت 

زمان توزیع کارت شرکت در آزمون مذکور، از طریق سایت موسسه توسعه آموزشی و پژوهشی اطلاع رسانی میشود. برای این منظور لازم است که این سایت مرتبا دنبال شود.
آزمون در روز 24/ 11/ 99 .در شهر سنگان برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه آزمون

تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت می‌پذیرد :
الف) کسب حدنصاب علمی:
معرفی داوطلبان جهت شرکت در سایر مراحل استخدام، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر میباشد:
پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد (50%) بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ضریب یك برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
ب) انتخاب و اعلام لیست 5 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی
انتخاب افراد 5 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک صرفا از بین داوطلبینی که حد نصاب الزم را کسب نمودهاند، بر اساس نمره کل آنان با ضریب یك برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت میپذیرد. تذکر: نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادر شده، صرفا بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه های قانونی و تأیید آن، اعلام خواهد شد.
ج) بررسی مدارک
پس از انجام آزمون کتبی، پیرو اطلاعیه درج شده در سایت اینترنتی استخدام، پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت موردنیاز باید مدارک زیر را تکثیر و یك نسخه از آن را تحویل نمایند.
1 .مدرک تحصیلی داوطلب
2 .کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
3 .کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب
4 .گواهی معتبر سابقه کار مرتبط
تذکر: اعتبار کلیه مدارک ارسالی از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص گردد داوطلب با مدارک جعلی اقدام به ثبت نام نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
د) مصاحبه
– پس از تأیید مدارک ارسالی داوطلبان، از طریق سایت اینترنتی از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده به میزان چند برابر ظرفیت موردنیاز جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید.
– در صورت عدم تکمیل ظرفیت موردنیاز، مجددا از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل می آید.
تذکر: معرفی و یا موفقیت در مرحله »مصاحبه« هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نمیکند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل استخدام می باشد.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت فولاد شرق کاوه مورخ 7 بهمن 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام موسسه خدمات حفاظتی مراقبتی در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:

+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فهرست مشاغل اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی موسسه آموزشی و پژوهشی سینا اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: h.d
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۶۲۶۱

لطفا اگه زمان اعلام نتایج رو که اعلام نمیکنید. اخبار رو تغییر بدهید مثلا بنویسید متعاقبا اعلام میشود. چون هنوز زمان آزمون رو اعلام کرده

پاسخ دهید
 • نویسنده: hossein
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۳۱۸۹

سلام نتایج آزمون استخدامی چه زمانی منتشر می شود

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمددهدست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۹۹۷۹

سلام کسی میدونه بعد قبولی نگهبانی کدوم شهر مغول به کار میشه مشهد داره

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۲۴۶۲

سلام. محل کار سنگان خواف می باشد

پاسخ دهید
 • نویسنده: شایان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۹۵۲۰

کسی تونسته کارت بگیره؟کدوم لینک؟راهنمایی کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۹۵۳۱

سلام لینک دریافت کارت ورود به جلسه در ابتدای همین صفحه قرار داده شده است

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمددهدست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۹۹۸۲

سلام کسی میدونه بعد قبولی نگهبانی کدوم شهر مغول به کار میشه مشهد داره

پاسخ دهید
 • نویسنده: شایان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۸۶۱۸

سلام چرا کارت ازمون نمیشه گرفت؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۰۳۸۳۸

خبر 23 بهمن 99: اطلاعیه تعویق برگزاری آزمون استخدام شرکت فولاد شرق کاوه
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ بدلیل بروز مشکل در یکی از حوزه های امتحانی، آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه، در هر سه حوزه دانشگاه مشهد، دانشگاه خیام مشهد و دانشگاه پیام نور خواف، به تعویق خواهد افتاد.
جهت مشاهده اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ابراهیم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۹۲۴

نتایج ازمون چه موقع میاد

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۹۴۹

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج منتشر نشده است.
شما میتوانید از طریق سایت، اینستاگرام و یا تلگرام (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
عضویت در اینستاگرام ایران استخدام:
https://www.instagram.com/iranestekhdam.ir
عضویت در تلگرام ایران استخدام:
https://t.me/Iranestekhdam_ir
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: m
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۰۱۶۹۴

چی شد تاریخ و مکان آزمون رو برداشتن!!!!!

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی