• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  • 8k نظر «نمایش»

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان (ارزیابی روانشناختی)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷,۶۶۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندید!
فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه آزمون روانشناختی

خبر 10 بهمن 1401: اطلاعیه آزمون روانشناختی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ ادامه فرآیند ارزیابی استخدام شرکت فولاد مبارکه (آزمون‌های روانشناختی) راس ساعت 8 صبح روز جمعه 14 بهمن با کارت شناسایی معتبر عکسدار در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.
داوطلبین گرامی جهت دریافت کارت ورود به جلسه، از روز سه شنبه 11 بهمن، به سایت ثبت نام دانشگاه صنعتی اصفهان مراجعه نمایید.
عدم حضور داوطلب در جلسه آزمون به منزله انصراف از ادامه فرآیند استخدام خواهد بود. مشاهده اطلاعیه ...

اعلام نتایج آزمون

خبر 27 دی 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین سی‌اُمین سالروز تاسیس شرکت فولاد مبارکه اصفهان، بدینوسیله نتایج مرحله اول فرآیند استخدام (آزمون‌کتبی) سال 1401 اعلام و از طریق پیوند زیر قابل مشاهده می باشد. لازم به ذکر است در این مرحله، داوطلبانی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده اند، از بالاترین نمرات (به میزان چند برابر ظرفیتِ پذیرش در هر ردیف شغلی) "مجاز به ادامه فرآیند ارزیابی" شده اند.
مراحل بعدی ارزیابی شامل: کانون ارزیابی شایستگی، معاینات طب کار و هسته گزینش می باشد.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

اطلاعیه رفع نقص

خبر 23 آذر 1401: اطلاعیه رفع نقص هویتی و عکس پرسنلی آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ جهت انجام رفع نقص هویتی و عکس پرسنلی ساعت 6 صبح به باجه رفع نقص واقع در مرکز آموزش آزاد مراجعه فرمایید.

محل حوزه امتحانی و کارت ورود به جلسه

خبر 22 آذر 1401: اطلاعیه محل حوزه امتحانی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ محل حوزه امتحانی و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال 1401 اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه

برنامه زمان‌بندی آزمون

خبر 18 آذر 1401: برنامه زمان بندی جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برنامه زمان بندی آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال 1401 اعلام شد.

مشاهده برنامه زمان بندی

اطلاعیه اسکان متقاضیان غیربومی

خبر 18 آذر 1401: اطلاعیه اسکان شرکت کنندگان غیر بومی آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ چنانچه متقاضی اسکان در هتل دانشگاه می باشید، جهت رزرو اتاق به سایت هتل هشت بهشت مراجعه و یا با شماره های 03133916800- 03133912575 تماس حاصل فرمائید.

ویرایش اطلاعات

خبر 14 آذر 1401: اطلاعیه ویرایش اطلاعات آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ متقاضیان می توانند برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 آذرماه 1401 به حساب کاربری خود مراجعه فرمایند. تمامی اطلاعات در این بازه زمانی قابل ویرایش می باشد.

اصلاحیه مجدد

خبر 8 آذر 1401: اصلاحیه مجدد شرایط ثبت نام آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص جذب نیروی انسانی مورد نیاز شرکت فولاد مبارکه برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال 1401 و تسهیلات اعلامی، در راستای مساعدت مدیرعامل محترم جهت مشارکت هرچه بیشتر همکاران پیمانکار، توضیحات تکمیلی به شرح ذیل اعلام می گردد:
- کلیه پیمانکاران متقاضی شرکت در مقطع دیپلم که با احتساب 2 سال خدمت نظام وظیفه حداکثر 26 سال سن دارند مجاز به ثبت نام در این آزمون می باشند۔ سوابق کار با پرداخت حق بیمه این افراد تا سقف 10 سال به سن مذکور اضافه می گردد.
- کلیه پیمانکاران متقاضی شرکت در مقطع لیسانس که با احتساب 2 سال خدمت نظام وظیفه حداکثر 30 سال سن دارند مجاز به ثبت نام در این آزمون می باشند. سوابق کار با پرداخت حق بیمه این افراد تا سقف 10 سال به سن مذکور اضافه می گردد.
- به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یک سال تا حداکثر 5 سال دیگر به سن حداکثر سن بندهای 1و 2 اضافه خواهد شد.

اصلاحیه و تمدید ثبت نام

خبر 02 آذر 1401: اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
پیرو اطلاعیه جذب نیروی انسانی شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی سال 1401 به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند؛ مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ 13 آذرماه 1401 تمدید گردید و قابل تمدید مجدد نخواهد بود.
در راستای سیاست‌های کلی نظام و به‌منظور حمایت از بنیان خانواده و تشویق فرزندآوری تسهیلات سنی به شرح زیر برای داوطلبان متأهل و دارای فرزند پیش‌بینی گردید: به‌ازای تأهل به میزان یک سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک سال و حداکثر تا سقف ۵ سال دیگر به حداکثر سن اعلام شده در اطلاعیه استخدامی (بند ۷ تسهیلات منظور شده برای داوطلبان) اضافه خواهد شد. 

شرایط آگهی استخدام

آگهی 14 آبان 1401: استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
شرکت فولاد مبارکه اصفهان به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز سال‌های آتی خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد 1103 نفر از واجدین شرایط را بر اساس جداول پیوست شماره 3 و 4 از طریق برگزاری آزمون کتبی (دانشی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، کانون ارزیابی شایستگی (برای مشاغل کارشناسی)، معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی‌های روان‌شناختی) و گزینش، به‌صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب می‌نماید.
مهلت ثبت نام در آزمون از 25 آبان تا 10 آذرماه 1401 تا 13 آذر ماه 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران؛
2- تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی؛
3- نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد؛
4- عدم سوءمصرف مواد اعتیادآور به تأیید مراجع ذی
صلاح؛
5-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی (دارا بودن معافیت دائم پزشکی در مشاغل کارشناسی بلامانع است)؛
6-داشتن حداقل سن 18 سال تمام شمسی تا آخرین روز برگزاری آزمون (جمعه مورخ 1401/10/02)؛
7-داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی
های روانشناختی جهت انجام فعالیتهای شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفهای شرکت فولاد مبارکه؛
8-تأیید پذیرفته
شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه.
شرایط اختصاصی
جدول شماره 1: شرایط اختصاصی

شغل مقطع تحصیلی حداقل معدل کل حداکثر سن حداکثر سابقه کار
قابل پذیرش با پرداخت حق بیمه
اپراتور دیپلم 13.00 24 سال 3 سال
کارشناس لیسانس 13.00 28 سال 3 سال

تسهیلات منظور شده برای داوطلبان:
1.به کلیه دارندگان کارت‌های پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیرپزشکی، مدت 24 ماه (2 سال) خدمت نظام‌وظیفه قانونی به حداکثر سن اضافه خواهد شد. (دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی و خرید خدمت، مشمول استفاده از این بند نمی‌شوند)
2.داوطلبانی که دارای سابقه کار با پرداخت حق بیمه در صندوق‌های بازنشستگی معتبر کشور هستند، به ازای هر سال سابقه یک سال (تا سقف 3 سال) به حداکثر سنی آنان اضافه می‌شود. این دسته از افراد می‌بایست گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند. برای افرادی که سوابق بیمه سازمان تأمین اجتماعی ارائه می‌کنند، علاوه بر گواهی مذکور، همراه داشتن شناسه کاربری و رمز ورود به درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی الزامی است؛ در غیر این صورت از ورود این افراد به مرحله بعد جلوگیری به عمل خواهد آمد.
3.فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد به میزان 4 سال و فرزندان معزز جانبازان بالای 25 درصد جانبازی، به میزان 3 سال به حداکثر سن آنان اضافه می‌شود. لازم است این افراد جهت استفاده از تسهیلات سنی نسبت به اخذ معرفی‌نامه ایثارگری از دفاتر پیشخوان دولت اقدام و در روز کنترل مدارک ارائه نمایند.
تذکر 1: شرکت در کلیه مراحل جذب، برای مشمولان بند فوق الزامی است.
4.برای کلیه پیمانکاران شاغل در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد داخل فنس فولاد مبارکه درصورتی‌که در زمان برگزاری آزمون در یکی از این شرکت‌ها مشغول به کار باشند، به ازای هر سال سابقه، تا سقف 3 سال دیگر از سابقه کار داخل فنس آنان به سابقه کار قابل‌پذیرش مندرج در جدول شماره 1 اضافه خواهد شد (مجموعا 6 سال) و از شرط معدل مندرج در این جدول نیز معاف می‌باشند.
تبصره: داوطلبان مشمول این بند می‌بایست لیست بیمه مربوط به سابقه کار مذکور را اسکن و به همراه سایر مدارک در سامانه ثبت‌نام بارگذاری نمایند و گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند. این لیست در مرحله کنترل مدارک صحت‌سنجی خواهد شد.
5.فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان بالای 50 درصد که متقاضی شرکت در آزمون مشاغل اپراتوری می‌باشند از شرط معدل معاف می‌باشند.
6.در مقطع تحصیلی کارشناسی، فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های زیر شامل رتبه‌های اول تا سوم مقطع کارشناسی رشته‌های موردنیاز، دو سال به سقف سنی اعلام‌ شده در جدول شماره 1 اضافه خواهد شد.
تذکر 1: این داوطلبان می‌بایست گواهی موردنیاز را از دانشگاه محل تحصیل دریافت و در سامانه ثبت‌نام بارگذاری و در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه سایر مدارک ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهی معتبر تخفیف این بند مشمول این داوطلبان نخواهد شد.
بدیهی است پذیرفته‌شدگان مرحله کتبی، در مرحله ارزیابی شایستگی تخصصی به‌صورت ویژه مدنظر قرار خواهند گرفت.
تذکر 2: دانشگاه‌های فوق‌الذکر عبارت‌اند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان.
7.با احتساب کلیه تسهیلات سنی، سن داوطلبان مشاغل اپراتوری از 30 سال و مشاغل کارشناسی از 34 سال نباید بالاتر باشد (داوطلبان مشمول بند 4 و 6 از مفاد این بند مستثنا می‌باشند).

توضیحات شرایط اختصاصی

1.دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی معتبر، مطابق با شرایط مندرج در جداول 3 و 4 الزامی بوده و داوطلبان در زمان ثبت‌نام می‌بایست مدارک منطبق با اطلاعیه را ارائه نمایند.
2.مبنای محاسبه حداکثر سن، تا آخرین روز برگزاری آزمون، روز جمعه مورخ 1401/10/02 است.
3.افراد دارای مدارک تحصیلی در مقاطع بالاتر از جداول 3 و 4 به‌شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه، می‌توانند در آزمون مقطع پایین‌تر شرکت کنند؛ لیکن می‌بایست از ارائه مدارک با مقاطع بالاتر خودداری نمایند و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرایند جذب وجود ندارد.
4.با عنایت به اینکه نیازهای اعلام‌شده بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت است، در صورت استخدام داوطلبان مذکور در بند 3، هرگونه درخواست مبنی بر تغییر ردیف یا رده شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی بالاتر فرد طی زمان اشتغال، حداقل تا 7 سال امکان‌پذیر نیست و پس از این مدت نیز تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود و قبل از جذب، در این خصوص تعهد محضری از داوطلب اخذ خواهد شد.
5.داوطلبان مشاغل اپراتوری می‌بایست بومی استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشند.
توضیح 1: داوطلب بومی به فردی اطلاق می‌گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل صدور شناسنامه وی یکی از شهرستان‌های استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشد.
ب- محل اخذ دیپلم وی یکی از شهرستان‌های استان‌های اصفهان یا چهارمحال و بختیاری باشد.
توضیح 2: داوطلبان بومی استانی با اولویت محل سکونت نزدیک‌تر و همچنین فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته فولاد مبارکه در شرایط برابر از نظر علمی و تجربی و مهارتی، در اولویت دعوت به مرحله بعد قرار خواهند گرفت.
پ) مراحل فرایند استخدام:
1.مراجعه به سامانه مرکز آموزش های الکترونیکی و آزاد و مطالعه دقیق شرایط آگهی مندرج در آن و آماده کردن مدارک موردنیاز؛
2.ثبت‌نام در آزمون و اخذ کد رهگیری؛
3.دریافت کارت ورود به جلسه؛
4.حضور در محل برگزاری آزمون طبق برنامه آزمون کتبی؛
5.دریافت نتیجه آزمون کتبی از طریق سایت ثبت‌نام؛
6.حضور در فرایند ارزیابی مهارتی و مصاحبه (ویژه مشاغل اپراتوری) و کانون ارزیابی شایستگی (ویژه مشاغل کارشناسی) در صورت پذیرش در آزمون کتبی؛
7.حضور در مرحله معاینات طب صنعتی در صورت پذیرش در مراحل قبلی؛
8.انجام فرایند گزینش برای پذیرفته‌شدگان مراحل قبلی؛
9.تکمیل پرونده شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، عدم سوءپیشینه و سایر مدارک موردنیاز؛
10.انعقاد قرارداد موقت کار، شروع به کار و آموزش‌های توجیهی بدو استخدام برای پذیرفته‌شدگان نهایی.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به سامانه ثبت‌نام (وب‌سایت) و تکمیل فرم الکترونیکی، نسبت به تهیه فایل مدارک موردنیاز اقدام نمایند.
1.اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)؛
2. اسکن کارت ملی (پشت و رو)؛
3.اسکن مدرک تحصیلی معتبر (که معدل در آن ذکر شده باشد) منطبق با شرایط اطلاعیه؛
4.اسکن کارت پایان خدمت نظام‌وظیفه یا معافیت دائم؛
توضیح: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی، تاریخ پایان خدمت نظام‌وظیفه یا صدور کارت معافیت دائم می‌بایست حداکثر قبل از تاریخ آخرین روز برگزاری آزمون (جمعه مورخ 1401/10/02) باشد.
5.اسکن عکس 4×3 جدید (با مشخصات ذکرشده در سامانه ثبت‌نام)؛
6.اسکن گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه؛
7.پرداخت الکترونیکی مبلغ 950,000 ریال در وجه دانشگاه صنعتی اصفهان بابت بخشی از هزینه‌های ثبت‌نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت‌نام.
توضیح: امکان عودت وجه ثبت‌نام واریزشده، وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

-  با توجه به اینکه آزمون‌ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته‌شدگان نهایی بر اساس گروه امتحانی انتخاب‌شده توسط داوطلب در زمان ثبت‌نام انجام می‌شود، لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام‌شده صرفا در یک کد رشته (یک ردیف شغلی) ثبت‌نام نمایند.
- داوطلبان واجد شرایط می‌بایست از روز چهارشنبه 1401/08/25 تا ساعت 24:00 پنج‌شنبه 1401/09/10 به سامانه مرکز آموزش الکترونیکی و آزاد مراجعه و ثبت‌نام نمایند. فرم تقاضای ثبت‌نام می‌بایست با دقت و صداقت تکمیل گردد. درج هرگونه اطلاعات نادرست در سامانه و بارگذاری مدارک مخدوش، اعتبار نتیجه آزمون فرد را باطل خواهد نمود.

زمان توزیع کارت و آزمون

- داوطلبان می‌توانند روزهای دوشنبه 1401/09/21 و سه‌شنبه 1401/09/22 با مراجعه به سامانه ثبت‌نام نسبت به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.
- آزمون کتبی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 24 و 25 آذرماه و 1 و 2 دی‌ماه برگزار خواهد شد.
- محل برگزاری آزمون در شهر اصفهان و زمان و محل دقیق آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.
- همراه داشتن شناسنامه عکس‌دار یا کارت ملی و کارت ورود به جلسه در روز آزمون الزامی است.
تذکر مهم: با توجه به اینکه کلیه اطلاع‌رسانی‌های آزمون از طریق سامانه ثبت‌نام انجام خواهد شد، داوطلبان می‌بایست در طول فرایند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه‌ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی، به‌صورت مستمر به سامانه فوق مراجعه نمایند و عدم اطلاع داوطلب از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی آزمون، موجب هیچ‌گونه حقی برای وی نمی‌گردد.

مفاد آزمون کتبی

آزمون کتبی شامل آزمون علمی مبتنی بر سؤالات چهارگزینه‌ای با احتساب نمره منفی است، سؤالات علمی با توجه به هر گروه امتحانی و رشته‌های موردنیاز طراحی شده و مفاد آزمون کتبی (دانشی) شامل سه بخش طبق موارد جدول شماره (2) است:
جدول شماره 2: ضرایب مفاد آزمون کتبی (دانشی) برای مشاغل اپراتوری و کارشناسی

رده شغلی عمومی تخصص (دروس تخصصی هر مقطع)
زبان انگلیسی توانایی ذهنی و استدلال تجسم و هوش
مشاغل اپراتوری 10 % 20 % 20 % 50 %
مشاغل کارشناسی 15 % 20 % 10 % 55 %

مفاد آزمون تخصصی به شرح جداول شماره 3 و 4 می‌باشد.
ح‌) کانون ارزیابی شایستگی (ویژه مشاغل کارشناسی):
نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده‌اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر  ردیف شغلی)، از بالاترین نمرات کتبی جهت سنجش شایستگی‌های تخصصی و رفتاری موردنیاز شغل (شامل مصاحبه شایستگی، مصاحبه فنی، ارزیابی شناختی، مهارت استدلال و متقاعدسازی، مهارت تحلیل داده و ارائه) به این مرحله راه می‌یابند.
خ‌) کانون ارزیابی مهارتی (برای داوطلبان رده اپراتوری):
نفراتی که حدنصاب آزمون کتبی را کسب نموده‌اند (چند برابر ظرفیت پذیرش در هر ردیف شغلی) جهت سنجش مهارت و شایستگی‌های رفتاری موردنیاز شغل (شامل: آزمون عملی برای رشته‌های برق، مکانیک و متالورژی و ارزیابی شناختی برای رشته‌های تجربی و ریاضی، ICDL، مصاحبه شایستگی، مصاحبه فنی) به این مرحله راه می‌یابند.
د) معاینات طب صنعتی:
 با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی داوطلبان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر در هر رشته/گرایش به تعداد درج‌شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی (که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت سازمانی فولاد مبارکه مطابقت و بررسی می‌گردد) دعوت خواهند شد. در این مرحله، مبنای تصمیم‌گیری جهت استخدام داوطلبان، انجام موفقیت‌آمیز معاینات طب صنعتی و تست‌های پاراکلینیکی مختلف است که در روز معاینه و توسط شرکت فولاد مبارکه انجام می‌شود. لذا معاینات و نتایج تست‌های قبلی و بعدی (که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می‌شود) مبنای تصمیم‌گیری نیست و از نظر شرکت فولاد مبارکه جهت استخدام فاقد اعتبار لازم است.
در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند، جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهند شد؛ لذا افراد پذیرفته‌شده در این مرحله می‌بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی، توانایی موردنیاز برای انجام فعالیت‌های شغلی در زمان اشتغال، بر اساس نظر مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه را داشته باشند.
ذ) گزینش:
افراد تأییدشده توسط طب صنعتی به گزینش معرفی می‌گردند تا در صورت تأیید صلاحیت، جهت انجام سایر مراحل استخدام از آن‌ها دعوت به عمل آید. درصورتی‌که داوطلب فاقد شرایط این مرحله باشد از فرایند حذف و از نفر بعدی دعوت به عمل می‌آید.
ر ) تشکیل پرونده:
با توجه به اینکه این آزمون جهت تأمین نیاز سال‌های آتی شرکت برگزار می‌گردد، لذا نفراتی که کلیه مراحل قبل را با موفقیت طی نمایند به‌تدریج و بر اساس نیاز شرکت، جهت تشکیل پرونده (شامل استعلام مدرک تحصیلی، استعلام کارت پایان خدمت، آزمایش عدم اعتیاد، عدم سوءپیشینه و سایر مدارک موردنیاز) دعوت به کار می‌شوند.

سایر توضیحات و تذکرات اطلاعیه استخدامی

1.صندوق بازنشستگی پذیرفته‌شدگان نهایی، صندوق سازمان تأمین اجتماعی است و انتقال سوابق بیمه‌ای افرادی که در سایر صندوق‌های بازنشستگی سابقه پرداخت حق بیمه دارند به عهده داوطلبان خواهد بود. لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبان که با استفاده از تسهیلات سنی سابقه کار، مجاز به شرکت در آزمون شده‌اند درصورتی‌که سابقه پرداخت بیمه ارائه‌شده، مربوط به صندوق‌های بازنشستگی غیر از صندوق تأمین اجتماعی باشد، ملزم به انتقال سوابق بیمه خود به صندوق تأمین اجتماعی با پرداخت هزینه‌های قانونی مربوطه می‌باشند و در این زمینه تعهد لازم اخذ خواهد شد.
2.تمامی مدارک ارائه‌شده توسط داوطلبان در مراحل کنترل مدارک با اصل مدارک، تطبیق داده خواهد شد و یا از مراجع صادرکننده مدرک، استعلام می‌شود. بدیهی است چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام‌شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد. در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی خاتمه خواهد یافت.
3.به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی معادل، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
4.کارکنان شاغل در شرکت فولاد مبارکه که متقاضی پذیرش مدرک کارشناسی خود می‌باشند، می‌بایست در یکی از رشته‌های جدول پیوست شماره 3، ثبت‌نام و در مراحل آزمون کتبی و کانون ارزیابی شایستگی شرکت نمایند.
تبصره 1: به‌منظور رتبه‌بندی، نمره کتبی فرزندان معزز شهدا شاغل در شرکت با ضریب 1.30 و سایر کارکنان شاغل با ضریب 1.20 محاسبه شده و در صورت قرار گرفتن در حدنصاب، به مرحله بعد راه می‌یابند.
تبصره 2: در گروه امتحانی رده اپراتوری، نمره کتبی کارکنان شاغل در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت فولاد مبارکه که در زمان برگزاری آزمون در داخل فنس فولاد مبارکه اشتغال به کار دارند، با ضریب 1.15 و برای ایثارگران و فرزندان شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان شاغل در این شرکت‌ها با ضریب 1.20 محاسبه شده و در صورت قرار گرفتن در حدنصاب، به مرحله بعد راه می‌یابند. داوطلبانی مشمول مفاد این بند خواهند شد که حداقل قبل از تاریخ 01/01/ 1401 در داخل فنس فولاد مبارکه دارای سابقه اشتغال به کار باشند.
5.داوطلبانی که قبلا در آزمون‌های استخدامی فولاد مبارکه شرکت کرده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم این آگهی می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجددا در این آزمون شرکت نمایند و نتایج آزمون‌های قبلی افراد در این آزمون فاقد اعتبار است.
6.نیازهای استخدامی در ردیف‌های اعلام‌شده در مقطع دیپلم پس از اعمال سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان که دارای شرایط عمومی استخدام می‌باشند، تأمین خواهد شد. لذا برای متقاضیان ایثارگر که در تمامی مراحل فرایند جذب (ازجمله آزمون کتبی، مهارت و ...) شرکت نموده و حداقل 80درصد نمره آخرین فرد راه‌یافته به مرحله بعد را کسب نموده و سپس از طرف بنیاد شهید استان اصفهان در لیست سهمیه قرار بگیرند، سهمیه مربوط به ایثارگران لحاظ خواهد شد.
تذکر: این گروه از داوطلبان لازم است وضعیت ایثارگری خود را در فرم تقاضانامه ثبت‌نام در سامانه مربوطه مشخص نمایند. در غیر این صورت تغییر وضعیت ایثارگری پس از انجام آزمون کتبی، امکان‌پذیر نخواهد بود.
7.تعیین محل اشتغال پذیرفته‌شدگان نهایی بر اساس نیاز در هر یک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل‌تغییر نیست.
8.محدوده جغرافیایی سکونت برای داوطلبان مطابق جدول «محدوده سرویس‌دهی»، حوزه سرویس‌های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت است و شرکت فولاد مبارکه هیچ‌گونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می‌باشند نخواهد داشت و هیچ‌گونه مسیر سرویس‌دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد.
توضیحات جدول شماره 3
توضیحات 1 (اختصاصی رسته شغلی کارشناس زنجیره تأمین، کد شغل‌های شماره 33 و 34): در این گروه امتحانی تأکید سؤالات بر روی مفاهیم کسب‌وکار و زنجیره تأمین و تدارکات خواهد بود و پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی، در مرحله کانون ارزیابی شایستگی و مصاحبه تخصصی جهت ارزیابی مهارت‌های موردنیاز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. مهارت‌های موردنیاز عبارت‌اند از:
- آشنایی کامل با قوانین واردات، تسلط و اشراف کامل به امور گمرکی و ترخیص کالا، تسلط به سامانه‌های مربوط به امور گمرکی و قوانین سازمان‌های ذی‌ربط؛
-آشنایی کامل با اصول و فنون قراردادهای پروژه‌های خرید تجهیزات و قطعات و مذاکره تجاری و ارتباط مؤثر با مشتریان؛
-مهارت شناسایی و ارزیابی تأمین‌کنندگان / تولیدکنندگان داخلی و خارجی و رتبه‌بندی تأمین‌کنندگان بر اساس قیمت، کیفیت و قابل‌اطمینان بودن؛
-شناسایی فرصت‌های خرید، تخفیف‌ها، مزایا و امتیازات؛
-مهارت بر اصول تحقیقات بازار؛
-تسلط بر مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی (Reading-Writing-Speaking-Listening).
توضیحات 2: در رسته‌های شغلی سرمایه‌گذاری و اقتصادی مالی و خرید، داوطلبانی که پس از آزمون کتبی مجاز به ادامه فرایند خواهند شد در صورت داشتن سوابق شغلی مرتبط و ارائه مدارک معتبر، سابقه آنان در مرحله ارزیابی شایستگی به‌صورت ویژه منظور خواهد شد.
توضیحات 3: داوطلبان کد شغل‌های شماره 29 و 30 که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زمین‌شناسی اقتصادی و کارشناسی ارشد مدیریت مالی می‌باشند، لازم است مدرک مذکور را اسکن و به همراه سایر مدارک موردنیاز در سامانه ثبت‌نام بارگذاری نمایند.

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)
+
مشاهده جداول شغل محل ها

تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 25 آبان 1401
مهلت ثبت نام: تا 13 آذر 1401
دریافت کارت آزمون: 21 و 22 آذر 1401
زمان برگزاری آزمون: 24 و 25 آذر و 01 و 02 دی 1401
منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان
+ دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی شرکت های پتروشیمی و فولاد 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه صنعتی اصفهان کلیک نمایید

منابع مطالعه

سوالات متداول

آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 آذرماه 1401 در محل دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر در خصوص برگزاری آزمون (اینجا کلیک نمایید)

کارت آزمون استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان روزهای دوشنبه و سه شنبه 21 و 22 آذرماه 1401 از طریق سامانه ثبت نام آزمون قابل دریافت است. جهت مشاهده جدیدترین اطلاعیه ها در این خصوص (اینجا کلیک نمایید)

ایران استخدام مجموعه ای از نمونه سوالات، درسنامه ها و جزوات آموزشی را در صفحه مخصوصی گردآوری کرده است که با مراجعه به این صفحه می توانید از این نمونه سوالات استفاده نمایید. جهت دانلود نمونه سوالات (اینجا کلیک نمایید)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=26236
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi