آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۷۳۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران 


سوالات ارسالی کاربران سایت ایران استخدام: بخشی از سوالات (عمومی و تخصصی) هفتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاهای اجرایی (ارسالی از طرف کاربران سایت ایران استخدام) را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید:
جهت دانلود رایگان سوالات هفتمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات و پاسخنامه ارسالی کاربران در بخش دیدگاه ها مربوط به آزمون استخدام منابع آب ایران اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مرداد 99: اعلام نتایج نهایی هفتمين آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرايی (منبع: سایت سازمان سنجش)

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده اند، می رساند که نتایج نهایی دستگاه های اجرایی شامل: شركت سهامی مديريت منابع آب ايران و سازمان امور عشاير ايران (بجز کدشغل محل 16979- کارشناس دامپروری آذربایجان غربی- پلدشت) اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اردیبهشت 99: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه شرکت مدیریت منابع آب ایران (منبع: سایت شرکت مدیریت منابع آب ایران)

« قابل توجه افراد معرفی شده جهت مصاحبه هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی(شرکتهای تابعه شرکت مدیریت منابع آب ایران) »
با عنایت به بخشنامه شماره 15099 مورخ 23/1/1399 سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر ادامه فرآیند آزمون و انجام مصاحبه‌های هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی، به اطلاع داوطلبین معرفی شده جهت انجام فرآیند مصاحبه در شرکت‌های سهامی آب منطقه‌ای : آذربایجان‌شرقی، ایلام، خراسان‌رضوی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان ، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد و شرکت سهامی سازمان آب و برق خوزستان، می‌رساند براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته فرآیند مصاحبه استخدامی از تاریخ 8/2/1399 لغایت 22/2/1399 در شرکت‌های فوق‌الذکر برگزار می‌گردد. مقتضی است افراد مذکور جهت اطلاع از زمان دقیق مصاحبه، از شرکت مربوطه کسب اطلاع نمایند.

خبر 27 بهمن 98: کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرايی كشور جهت مرحله مصاحبه (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ كارنامه نتايج بررسی مدارک داوطلبان شرکت کننده در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به منظور انجام مرحله مصاحبه استخدامی منتشر گردید.

جهت ورود به صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

خبر 26 بهمن 98: اطلاعيه اعلام اسامی چند برابر ظرفيت هفتمين آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرايی به منظور انجام مصاحبه استخدامی (منبع: سایت سازمان سنجش)

 پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ 98/10/15، بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده‌اند می‌رساند که كارنامه نتايج بررسی مدارک داوطلبان تا ساعت 14 روز یکشنبه مورخ 98/11/27 در سايت سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. داوطلبان درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان براي شركت در مصاحبه به هر يك از دستگاه‌هاي اجرايي می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 98/11/27 به آدرس سایت دستگاه مورد نظر به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت ورود به صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 20 بهمن 98: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران (منبع: سایت مدیریت منابع آب ایران)

«قابل توجه افراد معرفی شده مرحله دوم هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی» به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده مرحله دوم در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، می‌رساند: داوطلبانی که اطلاعات خوداظهاری و مدارک و مستندات آنان توسط دستگاه تایید گردیده است موظفند جهت شرکت در مصاحبه استخدامی با به همراه داشتن اصل و کپی مدارک ذیل، طبق زمانبندی اعلام شده از طرف شرکت آب منطقه‌ای مراجعه نمایند.
داوطلبانی که دارای رتبه اول تا سوم در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می‌باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه را ارائه نمایند.
برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، ارائه گواهی معتبر از برگزارکنندگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می‌باشد.
مقالات علمی- پژوهشی(نشریات داخلی و خارجی معتبر)
مقالات چاپ شده در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر ملی نمایه شده در (ISC و یا CIVILICA) و همایش‌های بین‌المللی
کتاب تألیفی یا ترجمه
ثبت اختراع، گواهی ثبت اختراع مورد تائید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)
کسب مقام در المپیادهای علمی جشنواره‌های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی)
گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر
داشتن مدرک معتبر نرم‌افزار تخصصی مرتبط با شغل
سایر مدارک حسب نیاز دستگاه
*عدم مراجعه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

خبر 15 دی 98: اطلاعیه شرکت مدیریت منابع آب در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال 98 (منبع: سایت مدیریت منابع آب ایران)

افراد معرفی شده در سایت اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور، می‌بایست از تاریخ 21/ 10/ 98 لغایت 8/ 11/ 98 با مراجعه به شرکت سهامی آب منطقه‌ای (شغل محل انتخابی در آزمون) مراجعه و نسبت به تحویل مدارک طبق موارد ذیل اقدام نمایند.
توصیه می‌گردد به منظور تسریع در انجام مراحل آزمون و تطبیق مدارک، پذیرفته‌شدگان از موکول نمودن کارهای مربوط به تحویل مدارک به مسئولین ذیربط، در روزهای پایان خودداری نمایند.

قابل توجه افراد معرفی شده مرحله اول هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی جهت بررسی مدارک

به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی مدارک، می‌رساند:

داوطلبان مذکور موظف هستند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ 21/ 10/ 98 تا حداکثر روز سه‌شنبه مورخ 8/ 11/ 98 با به همراه داشتن مدارک ذیل به شرکت سهامی آب منطقه‌ای (شغل محل انتخابی در آزمون) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها رسید دریافت نمایند.

عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد (به تعداد شش قطعه)

اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن

اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن

اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)

اصل مدارک و معرفی‌نامه از سازمان بهزیستی کشور (برای معلولین)

اصل کارت شناسایی ایثارگری با معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران)

ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، جهت اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره 2 صفحه 2 دفترچه آزمون)

ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن براساس تبصره سه، مصوبه جلسه 573 شورای انقلاب فرهنگی، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر می‌باشد.

سایر مدارک حسب نیاز دستگاه

عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً جهت بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط براساس دفترچه راهنمای ثبت‌نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط دستگاه تأیید می‌گردد. متعاقباً از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه استخدامی معرفی خواهند شد.

خبر 15 دی 98: اعلام نتايج اولیه هفتمين آزمون استخدامی فراگير دستگاه های اجرايی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه شرکت کنندگان در هفتمين آزمون استخدامی متمركز دستگاههای اجرايی سال 98 به غیر از وزارت بهداشت اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 98: اطلاعیه جدید زمان اعلام نتايج اولیه هفتمين آزمون استخدامی فراگير دستگاه های اجرايی (منبع: سایت سازمان سنجش)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده‌اند می‌رساند که نتايج اولیه آزمون داوطلبان متقاضی دستگاه های اجرایی کشور یکشنبه مورخ 98/10/15 بر روي سايت سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. ضمناً لازم است به اطلاع برسد كه پس از بررسي مدارك از بين داوطلبان واجد شرايط تا چند برابر ظرفيت براي شركت در مصاحبه به هريك از دستگاه هاي اجرايي معرفي خواهند شد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


استخدام هفتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی در سال 98 – 31 شهریور 98

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۶) دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان مذکور (معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سابق) و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در هفتمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد:

> شرایط عمومی

۱. داشتن تابعیت ایران
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
۵. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند
۶. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۷. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
۹. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند
۱۰. به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
۱۱. داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰) برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

جهت مشاهده متن کامل شرایط استخدامی هفتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

آگهی استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران – سال 98 

جهت مشاهده استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران (سال – 98) اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران – سال 93 

جهت مشاهده استخدام شرکت مدیریت منابع آب ایران (سال – 93) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۰۲۱۱۳۳

سلام اینجا چقد سوت و کوره.قبول شده ها کجایین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: برق-اهواز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۰۰۸۵۴۵

سلام دوستان نتایج سازمان مدیریت منابع آب رو هم زدن ، موفق باشید :
♨️? اعلام نتایج نهایی هفتمين آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرايی

? ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی دستگاه های اجرایی مربوط به سازمان های ذیل در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

?فهرست سازمان های اعلام شده:
▫️شركت سهامي مديريت منابع آب ايران
▫️سازمان امور عشاير ايران (بجز کدشغل محل 16979- کارشناس دامپروری آذربایجان غربی- پلدشت)

?لذا داوطلبان پس از دریافت نتیجه آزمون، برای اقدامات بعدی از روز سه شنبه مورخ 99/05/07 به آدرس اینترنتی دستگاه های ذیربط مراجعه نمایند.

?ضمناً نتایج نهایی سایر دستگاه های اجرایی در آزمون مذکور متعاقباً اعلام می شود.

? جهت مشاهده نتایج نهایی هفتمین آزمون استخدام فراگیر و همچنین مشاهده ? خبر استخدام 40 هزار نفر در دستگاه‌های مختلف در سال جاری بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
? https://iranestekhdam.ir/?p=275901
_______________________________________
?دریافت آگهی های استخدامی متناسب با استان و رشته شغلی شما از طریق اپلیکیشن ایران استخدام (رایگان):
? http://kar.iranestekhdam.ir/mob

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۶۳۹۰

کسی میدونه حقوق کارمندان آب منطقه ای چقدره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۸۰۹۹

سلام من زنگ زدم آب منطقه ای گفت هنوز جواب مصاحبه مشخص نیست…
چطور به شما نتیجه رو گفتن..
تو اداره آشنا داشتین؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۸۳۸۳

نه به هیچ وجه.این چه حرفیه.به نظرت اگه با آشنا قبول شده بودم میومدم اینجا میگفتم؟توی جلسه مصاحبه حداقل 2-3 نفر ناظر حضور داشت که خدای ناکرده تقلبی صورت نگیره.شما کدوم شهری؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۸۳۸۶

من به نظرم میاد که بعضی ادارات به علت نیاز بالا به نیروهای جدید شاید زودتر فرآیند گزینش را شروع کنن.ادمین عزیز اگه میبینی قراره بین کاربرها شک و شائبه ای به وجود بیاد این کامنت من و کامنت قبلیمو تایید نکنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۸۳۹۳۲

استان کرمان..
شما کدوم استانی؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۲۸۵۲

سلام به ادمین محترم سایت و بقیه کارجوها.به لطف الهی مصاحبه اداره آب قبول شدم.دیگه نمیگم کدوم شهرم که شناسایی نشم.اینم بگم سنجش هنوز نتایج را نزده اما ازاداره باهام تماس گرفتن.تشکر میکنم از این سایت و کتابای خوبی که در اختیارمون قرار داده.من کتاب درسنامه عمومی ایران استخدام را خونده بودم.برای تخصصی هم کتابایی که بود خوندم.امیدوارم بهترین اتفاق ها برای همه جوونا بیفته.برای منم دعا کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۲۸۵۳

ادمین جان یادم رفت بپرسم.برای گزینش چه توصیه هایی دارید؟صفحه گزینش را برام بذارید لطفا.ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۲۸۵۸

جهت ورود به صفحه جامع راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی (گزینش) اینجا کلیک نمایید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۳۰۴۸

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۳۰۴۹

سپاس از لطف شما.
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۳۶۳۴

ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۳۴۱۵

سلام
نگفتن نتایج کی میاد؟
میشه بگید نفر چندم بودید؟
سهمیه آزاد بودین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۳۶۲۸

سلام.فقط گفتن قبولی مدارکتو بیار برای گزینش.اصلا دیگه نگفتن سایت سنجش دیگه نتایج را میزنه یا خیر.من نفر اول بودم.به امید موفقیت شما دوست عزیز

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۶۶۸۷

خیلی ممنون
التماس دعا

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۷۲۹۸

محتاجیم به دعا

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۷۱۲۹

تبریک میگم بهتون.تماس گرفتن چی گفتن؟برای مصاحبه عقیدتی دعوت کردن؟اصلا مصاحبه عقیدتی هم میگیرن یا اینا نتایج نهاییه؟چطور وقتی نتایج اعلام نشده به شما زنگ زدن؟شروع بکار از کی هستش؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۷۳۰۳

ممنون.فعلا معلوم نیس مصاحبه عقیدتی کی هست.ولی بله حتما مصاحبه هست.نمیدونم واقعا.الان نتایجی که توی سنجش اومده نتیجه گزینش هست یا مصاحبه تخصصی؟؟به هر حال خود سازمان ها بعد از مصاحبه تخصصی خبر دارن که کی امتیازش بیشتر شده.الان هم نمیدونم.خودمم فک میکردم ازطریق سنجش خبردار میشیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۱۵۹۰

سلام پشتیبان گرامی ؛ لطفا راهنمایی کنید که با توجه اطلاعاتی که در دسترس دارید ، ضرایب ایثارگری حذف شده اند یا خیر؟
چرا که هیچ مدرک موثق و مکتوبی در این مورد وجود نداره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۶۵۷۰۴

نتایج مصاحبه بعضی دستگاه ها رو سنجش اعلام کرد.
ولی از آب منطقه ای….خبری نیست … (:unknw:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: س م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۶۵۷۴۸

بله منم تپش قلبم رفت رو 1000 بعد دیدم هنوز خبری نیس (:laugh1:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۶۶۵۶۰

????.همچنین…

پاسخ دهید
 • نویسنده: برق-اهواز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۶۳۷۳۴

سلام.کسی خبری از نتایج و زمان اعلام اون نداره؟
به خدا دیگه دل تو دلمون نیست……

پاسخ دهید
 • نویسنده: س م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۶۵۴۴۶

سلام.نه منم خبر ندارم.چند بارم به اداره آب زنگ زدم میگن باید سنجش بزنه نتایجو.شما اگه میتونید به اداره آب شهر خودتون زنگ بزنید اگه فهمیدین نتایج کی میاد اینجا بیاین به ما هم بگین

پاسخ دهید
 • نویسنده: م س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۴۶۹۲۳

سلام.به سازمان زنگ زدم گفتن نتایج مصاحبه تا آخر ماه میاد.توکل به خدا

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۴۶۹۲۵

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: منابع آب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۵۵۱۶۸

ان شا الله که بیاد …..

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی