دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور


خبر 13 مهر 98: اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت باختر مشاور)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/07/27 تمدید گردید، صدور کارت از روز یکشنبه مورخ 98/07/28 تا روز چهارشنبه مورخ 98/08/01 و برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 98/08/03 می باشد.

خبر 26 شهریور 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: سایت باختر مشاور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت در رشته های شغلی نگهبان و اپراتور پستهای برق آزمون استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور مورخ 4 مرداد 98 جهت انجام گزینش اعلام گردید.

1: داوطلبینی که اسامی آنان در لیست زیر می باشد جز پذیرفته شدگان جهت انجام گزینش می باشند.
2: همکاران ما با کلیه پذیرفته شدگان بر اساس اولویت شهرستان تماس می گیرند لذا از مشغول نمودن خطوط شرکت اجتناب نمایید.
3: بعد از تماس همکاران ما همراه داشتن اصل و کپی کلیه مدارک ذیل الزامی می باشد:

– 3 قطعه عکس 4*3
– کارت ملی (پشت و رو)
– کارت پایان خدمت
– شناسنامه (کلیه صفحات)
– مدرک تحصیلی

کپی های گرفته شده حتما بر روی برگه آچار به صورت یک رو باشد (از گرفتن کپی در برگه A5 و یا A4 دو رو جدا خودداری نمایید)

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور در همدان – 17 شهریور 98

شرکت مهندسین باختر مشاور(مباشر) به منظور تأمین نیروی مورد نیاز خود در تعدادی از شهرستانهای استان همدان (مطابق اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون) در سال جاری اقدام به جذب نیروی انسانی در مشاغل کارگر برقکار،سیمبان راننده ، راننده پایه یکم ، نگهبان ،نگهبان تلفنچی ، راننده جرثقیل(مرد) و بایگان (زن/مرد) جمعاً به تعداد 22 نفر واجد شرایط در چارچوب قانون کار و از طریق برگزاری آزمون کتبی ، آمادگی جسمانی (مشاغل فنی و نگهبان) ، مصاحبه و گزینش به کار گیری می نماید.

> شرایط عمومی

1 )داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 )اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
3 )التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران
4 )عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
5 )نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
6 )عدم وجود هرگونه رابطه استخدامی رسمی، ثابت ، پیمانی و یا کار مشخص با دستگاههای اجرایی در زمان ثبت نام

> شرایط اختصاصی

1.2 .شرایط تحصیلی:
داشتن مدرک تحصیلی مطابق با مقطع ، رشته و گرایش اعلام شده در جدول شماره یك
الف- داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی آنان با عنوان رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل دفترچه راهنمای ثبت نام مطابقت داشته باشد و عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد. در غیر اینصورت حذف خواهند شد.
ب- ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، کارت پایان خدمت و سن داوطلبان ، زمان برگزاری آزمون در مورخ 26/ 07/ 98 می باشد.) ملاک فراغت ازتحصیل تاریخ مندرج درگواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
ج- در هر یك از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره یك) صرفاً فارغ التحصــیالن همان مقطع و رشته و گرایش عنوان شده می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته های غیر مرتبط امکان پذیر نمی باشد در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
د- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صـورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این مواردوارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.

2.2. شرایط نظام وظیفه:
انجام خدمت دوره نظام وظیفه یا معافیت قانونی دائم مشروط به اینکه علت معافیت پزشکی مانعی در انجام وظایف محوله ایجاد ننماید.

تذكر: دارندگان معافیت پزشکی می بایست در صورت قبولی در آزمون نسبت به تکمیل فرم معاینات پزشکی پیوست دفترچه اقدام نموده و فرم مذکور را پس از تایید پزشک معتمد در زمان تطبیق مدارک ارائه نماید. تاریخ ترخیص از خدمت یا تاریخ معافیت مندرج در کارت باید قبل از روز برگزاری آزمون کتبی باشد.

2.3. شرایط سنی:
الف. داشتن شرایط سنی حداکثر 28 سال تمام (متولدین بعد از تاریخ 70/07/26)
ب. ملاک محاسبه حداکثر سن تاریخ آزمون (98/07/26) می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که بجز مـوارد عنوان شده ذیل، سن ایشان به هیچ عنوان نباید از حداکثر سن مقرر تجاوز نماید. لازم به ذکر است موارد زیر با ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده میشود.
• سابقه کار حداکثر به مدت 5 سال (60 ماه) مشروط به ارائه تاییدیه از سازمان مربوطه و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمان های بیمه معتبر ممهور به مهر بیمه
• مدت انجام خدمت ضرورت نظام وظیفه به حداکثر سن مقرر در آگهی اضافه می شود.
ج. در هر صورت حداکثر سن از 35 سال تجاوز نخواهد کرد.

2.4. شرایط ایثارگران:
الف. جانبازان، آزادگان، فرزندان ذکور شهدا و فرزندان ذکور جانبازان 25% به بالا و فرزندان ذکور آزادگانی که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب. افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر و برادر) تا میزان 5 سال
ج. رزمندگان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه
د. رعایت شرط کسب حد نصاب نمره آزمون برای مشمولین سهمیه 25% ایثارگران الزامی نمی باشد.
ه. جذب ایثارگران در سهمیه مشخص شده صرفاً از طریق شرکت در آزمون و رقابت با سایر داوطلبان ایثارگر می باشد.

تذكر: ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد و پنج درصد:
ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد: شامل جانبازان، آزادگان، فرزندان ذکور شهدا و فرزندان ذکور جانبازان 25% به بالا و فرزندان ذکور آزادگانی که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند و برادران شهدا می باشند.
ایثارگران سهمیه پنج درصد: شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان ذکور آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت می باشند.

نکته مهم:
** تنها معرفی نامه های تایید شده از مراکز ذیل قابل قبول می باشد و سایر مراجع مورد تایید قرار نمی گیرد.

1- معاونت نیروی انسانی هریک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود
2- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
3- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
4- بنیاد شهید و امور ایثارگران
2.5. بومی بودن:
داوطلبان بومی شهرستان مورد تقاضا در اولویت جذب می باشند.
لذا داوطلبانی که دارای یکی از ویژگی های ذیل باشند بومی شهرستان می باشند.
الف. همسر و فرزندان کارمندان رسمی، پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا آنان یکی باشد.
ب. شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
ج. داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی (دبیرستان یا دانشگاه) را بصورت متوالی یا متناوب و در شهرستان مورد تقاضا طی کرده باشد.
د. داوطلب حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان مورد تقاضا را داشته باشد.

تذكر: مبنای شهرستان و استان برای تعیین بومی بودن داوطلب، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده توسط وزارت کشور در زمان ثبت نام می باشد.

بومی شهرستان بومی استان
ضریب 1/25 1

تذکر مهم: داوطلب گرامی در صورت داشتن یکی از شرایط فوق الذکر بومی شهرستان محسوب می شوید در غیر اینصورت بومی استان می باشید.
داوطلبین بومی استان های دیگر حق شركت در این آزمون را ندارند.

> سایر شرایط

3.1. کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد. در صورت عدم ارائه کارت، گواهی خدمت نظام وظیفه در زمان اعتبار قابل قبول بوده و متقاضی مکلف است پیش از پایان مرحله گزینش نسبت به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی اقدام نماید.
3.2. داوطلبان پذیرفته شده در رشته کارگر برقکار و سیمبان راننده پس از قبولی در مصاحبه مکلف به گذراندن دوره فن ورز شبکه های هوایی و ایمنی در برق مورد تایید وزارت نیرو از موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی صنعت آب و برق یا سازمان فنی و حرفه ای می باشند.
***دارندگان گواهینامه های فوق از گذراندن دوره معاف می باشند.

***داوطلبان رشته سیمبان راننده باید دارای گواهینامه معتبر حداقل پایه 2 باشند.

3.3. انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان 2 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب نموده اند، به ترتیب بالاترین مجموع نمرات آزمون با لحاظ ضریب بومی بودن انجام خواهد شد.
داوطلبان پذیرفته شده در رشته کارگر برقکار و سیمبان راننده و نگهبان و نگهبان تلفنچی باید دارای شرایط ذیل باشند:
الف: داشتن حداقل 170 سانتی متر قد و وزن متناسب با استاندارد
ب: عدم ضعف در بینایی و عدم استفاده ازعینک
ج: عدم ضعف درشنوایی
در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط مندرج در آگهی، در آزمون شرکت نماید از ادامه اشتغال وی در هر مرحله حتی پس از عقد قرارداد ممانعت به عمل خواهد آمد.
3.4. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل آمادگی جسمانی، مصاحبه و گزینش میسر میباشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
3.5. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی به عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، قرارداد وی لغو و بلا اثر میگردد.
3.6. پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه می باشد.
3.7. ملاک محدوده های جغرافیایی، آخرین تقسیمات کشوری اعلام شده می باشد.

> مراحل ثبت نام

4.1. داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می بایست از روز شنبه مورخ 98/06/23 تا تاریخ 98/07/27 به سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب ب و یا سایت شرکت مهندسین باختر مشاور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
4.2. داوطلبان میبایست مبلغ 850000 ریال را بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند داشتن رمز دوم و کد CVV2 اقدام نمایند.
هشدار: چون وجه واریزی قابل استرداد نمی باشد از داوطلبان گرامی درخواست می گردد قبلا دفترچه آزمون را به دقت مطالعه نمایند و در صورت نداشتن شرایط از واریز وجه خودداری نمایند.
4.3. پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگـزاری آزمـون از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب میباشد.
4.4. ثبت نام در روز های اولیه و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بـهـتر اسـت ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.
4.5. ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت ملی هنگام ورود به حوزه الزامی است در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
تذكر: در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه اینترنتیمجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب و سایت شرکت مهندسین باختر مشاور بعمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون

کارت شرکت در آزمون  از روز یکشنبه مورخ 98/07/28 تا روز چهارشنبه مورخ 98/08/01 برروی سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب قابل دریافت می باشد. آزمون در روز جمعه مورخ 98/08/03 در شهر همدان برگزار خواهد شد.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است و از طریق سایت مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب اطلاع رسانی می گردد.

 

> نحوه اعلام نتیجه

6.1. تعیین حد نصاب علمی: شرط لازم (و نه کافی) انتخاب داوطلبان جهت معرفی به مصاحبه و سایر مراحل، کسب حد نصاب لازم در آزمون کتبی بوده و مطابق قواعد زیر می باشد.
6.2. پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی (ضریب 2) و تخصصی (ضریب 3) محاسبه و حد نصاب آزمون معادل 50% بالاترین نمره مکتسبه در شهرستان و رشته شغلی مورد تقاضا در آن آزمون مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.
6.3. پس از تعیین حد نصاب در هر آزمون، داوطلبان فاقد حد نصاب، از سایر مراحل حذف می گردد. کسب حد نصاب نمره علمی لازم در آزمون هیچگونه حق جذبی برای داوطلب ایجاد نمیکند.
6.4. اعلام لیست اولیه 2 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک
6.5. اعلام تاریخ و زمان مصاحبه و تست آمادگی جسمانی به داوطلبان
6.6. انجام مصاحبه حضوری
6.7. معرفی به گزینش (نفرات برتر): پس از برگزاری مصاحبه و آمادگی جسمانی، بر اساس مجموعه نمره کل نهایی خواهد بود.
6.8. در صورت حذف داوطلبین 2 برابر ظرفیت در مرحله تطبیق مدارک اسامی جایگزین به ترتیب از بین دارندگان بالاترین نمره در آزمون اعلام خواهد شد.

> سایر موارد

7.1. قبولی در آزمون به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه و آمادگی جسمانی، گزینش، مـعاینات پزشکی، گواهی سلامت و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح نیز الزامی می باشد.
7.2. پذیرفته شدگان نهایی بعد از بکارگیری می بایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشته باشند.
7.3. پذیرفته شدگان این آزمون برای همکاری با شرکت مهندسین باختر مشاور و در قالب قرارداد منعقده در چارچوب ضوابط و مقررات قانون کار انتخاب می شوند.
7.4. دارندگان مدارک تحصیلی پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل حق شرکت در آزمون را ندارند.
بدیهی است عقد قرارداد با پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی میباشد.
7.5. با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی توسط نماینده مجری آزمون و نماینده شرکت بررسی خواهد شد لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه بومی بودن و سابقه اشتغال غیر رسمی برای محاسبه حداکثر سن، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام باشد، هیچگونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نشده و در هر مرحله از آزمون شامل اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرآیند جذب حذف شده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب مینماید.
7.6. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله از آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده است و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مرحله بـعدی محروم گردیده و در صورت عقد قرارداد، قرارداد لغو و بلا اثر میشود. **داوطلبان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر صرفاً با شماره تلفن 38236486-083 تماس حاصل فرمایند.

جدول شماره 1:
جدول شغل محل های امتحانی

دیف شهرستان سهمیه عادی سهمیه ایثارگری رشته شغلی مدرک تحصیلی و گرایش جنسیت
25% 5%
1 اسدآباد 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
2 بهار 1 0 0 بایگان دیپلم در تمامی رشته ها مرد- زن
3 بهار 1 0 0 سیمبان راننده دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
4 تویسرکان 1 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
5 رزن 2 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
6 فامنین 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
7 کبودر آهنگ 1 1 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
8 ملایر 1 0 0 راننده پایه یک دیپلم در تمامی رشته ها + گواهینامه پایه یک مرد
9 ملایر 1 1 1 سیمبان راننده دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
10 ملایر 1 0 0 نگهبان دیپلم در تمامی رشته ها مرد
11 نهاوند 1 0 0 بایگان دیپلم در تمامی رشته ها مرد- زن
12 نهاوند 1 0 0 راننده جرثقیل دیپلم در تمامی رشته ها+ گواهینامه ویژه مرد
13 نهاوند 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
14 امور 1 همدان 1 0 0 کارگر برقکار دیپلم کاردانش گرایش های زیر مجموعه برق و
دیپلم فنی و حرفه ای گرایش های زیرمجموعه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک
مرد
15 امور 1 همدان- قهاوند 1 0 0 نگهبان تلفنچی دیپلم در تمامی رشته ها مرد
16 همدان 1 0 0 نگهبان دیپلم در تمامی رشته ها مرد

جدول شماره 2:
دروس آزمون

ردیف رشته شغلی دروس عمومی تعداد سوالات
1 کلیه گرایش ها اطلاعات عمومی 12
توانمندی های ذهنی 12
مبانی کامپیوتر 12
ریاضیات 12
2 سوالات تخصصی مشاغل
کارگر برقکار و سیمبان راننده
مبانی برق 12

جمع سوالات عمومی: 48 سوال
جمع سوالات تخصصی: 12 سوال (ویژه کارگران برقکار، سیمبان راننده)
مدت پاسخگویی: 100 دقیقه
مدت پاسخگویی ویژه کارگران برقکار، سیمبان راننده: 120 دقیقه
هر پاسخ غلط یک چهارم نمره منفی دارد.

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور (منبع: مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی شرکت مهندسین باختر مشاور اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت باختر مشاور – 2 تیر 98

شرکت مهندسین باختر مشاور جهت تامین بخشی از نیاز نیروی انسانی خود در سال 1398 اقدام به جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه در رشته های شغلی نگهبان و اپراتور پستهای برق در استان های مرکزی ، همدان و لرستان از میان برادران بومی واجد شرایط در چارچوب مفاد مندرج در دفترچه آزمون دعوت به همکاری می نماید.

لذا در همین راستا داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعداد نفرات مورد نیاز ، شرایط بومی بودن و شهرستان های مورد تقاضا و دانلود دفترچه راهنما از تاریخ 98/04/03 الی 98/04/29 از طریق لینک های زیر اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شرکت باختر مشاور مورخ 2 تیر 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی باختر مشاور اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : یا علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:20

  کد دیدگاه : 1981146

  سلام
  آقا سایت باختر اصلا بالا نمیاره برا نتایج..
  نمیدونیم چکار کنیم
  همش ارور میده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 1981037

  استخدام شرکت مهندسین باختر مشاور- 23 مهر 97
  آگهی جذب نیرو شرکت مهندسین باختر مشاور(سهامی خاص)جهت تامین نیروی انسانی متخصص از بین داوطلبان بومی استان های لرستان، مرکزی و همدان طی آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جهت جذب نیرو در مشاغل کارشناس بهره برداری و اپراتور پست برق با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:40

  کد دیدگاه : 1891630

  کسی هست؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:37

  کد دیدگاه : 1857133

  اقا هنوز بعد از مصاحبه ب کسی زنگ نزدن ؟
  ب نظر میرسید بیشتر از دو برابر ظرفیت برای مصاحبه اومده
  و مشخص نبود ک نمرات ازمون هم در نظر میگیرن یا نه چون ظاهرا نمرات رو نداشتن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احسان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:58

   کد دیدگاه : 1857572

   سلام
   اقا حمید هنوز خبری نیست
   به هم شهری های ما که هنوز زنگ نزدن….

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:45

  کد دیدگاه : 1840361

  کسی مصاحبه قبول شده باهاش تماس بگیرن یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:36

  کد دیدگاه : 1839789

  کسی خنداب قبول شده بره مصاحبه?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:16

  کد دیدگاه : 1834295

  سلام
  به من تماس گرفتن
  گفتن مدارک بیار
  سر بومی بودن ردم کردن
  هر چی از ما اصرار از اونا انکار ک باید حتما محل تولدت یکی باشه مگه دست من بوده کجا ب دنیا بیام
  خلاصه خیلی ب اون در این در زدم
  جواب نداد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:13

   کد دیدگاه : 1834970

   مصاحبه نرفتی اخرش؟مگه بومی نیسیت؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : میلاد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:35

    کد دیدگاه : 1836571

    محل تولدم اراک ولی ساوه زندگی میکنیم
    نه دیگ گفتن ب سلامت !
    گفتم بیایید تحقیقات میفهمید ما اونجاییم گفتن نمیشه
    ب مصاحبه نرسید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محسن

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:22

     کد دیدگاه : 1837956

     ای بابا.بدشانسی به این می گن.حالا انتحان رو خوب داده بودی از ۸۰ تا سوال چنا رو زدی مگه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : میلاد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:07

      کد دیدگاه : 1838506

      حدود 60 تا رو جواب دادم

      پاسخ دهید
      • نویسنده : m.gh

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:42

       کد دیدگاه : 1841745

       سلام عزیز،میگم سوالات دروس تخصصی امتحان شما سخت بود یا آسون؟

      • نویسنده : میلاد

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 09:37

       کد دیدگاه : 1843329

       خوب بود
       نه سخت نه اسون اسون
       شما چ ازمونیو در پیش داری؟

 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:44

  کد دیدگاه : 1834106

  الو کسی پاسخ این سوالات که نوشتیم رو می توته بده لطفا تایید کن ببینیم بچه ها چرا جواب نمی دن.کسی قبول شد یا نه ،جی پرسیدن تو مصاحبه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:20

  کد دیدگاه : 1831079

  سلام،اقا نتایج مصاحبه کی میاد؟واسه کسی تلفن زدن؟الووووو

  پاسخ دهید
 • نویسنده : میلاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:13

  کد دیدگاه : 1829417

  کسی بهش زنگ زدن ؟نتایج ازمون کی میاد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:33

  کد دیدگاه : 1828238

  کی مصاحبست بچه ها؟اونایی که رفتن لطفا بگن چجور بود مصاحبه و از چی سوال می کردن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:30

   کد دیدگاه : 1828943

   کسی نیست جواب بده دوستان.؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیمن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:04

  کد دیدگاه : 1827012

  سلام . دوستان ممنون میشم بگید سوالات زبان تخصصی بود یا عمومی
  اگه از دروس تخصصی یا عمومی چیزی یادتون هست ممنون میشم بگید. تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:10

  کد دیدگاه : 1825248

  سلام
  دوستان من ده روز دیگه با همین جایی کهآزمون برگطار کرده آزمون دارم میشه بگید سوالاتش چطور بود برای رشته برق؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : hse

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:57

   کد دیدگاه : 1826467

   ریاضی خیلی ساده بود حد و پیوستگی 1 سوال- مشتق ضمنی 1 سوال- کاربرد مشتق 1 سوال – انتگرال 1 سوال- کاربرد انتگرال 1 سوال- ماتریس 1 سوال- دستگاه مختصات قطبی 1 سوال،—– هوش و اطلاعات عمومی و کامپیوترش هم خیلی ساده بود.
   سوالات مدار از مدار 1 داده بودن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شایان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:52

    کد دیدگاه : 1826614

    دمت گرم اقا ،شما قبول شدید یا نه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : hse

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:31

     کد دیدگاه : 1847988

     ببخشید دیر جواب میدم
     من قبول شدم
     97/5/8 رفتم مصاحبه
     مصاحبه ش سخت نبود
     4 تا سوال تخصصی برق
     3 تا سوال کامپیوتر
     زبان پرسیدن
     مابقی هم رواشناسی بود…

     پاسخ دهید
   • نویسنده : محمدرضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:40

    کد دیدگاه : 1827621

    خیلی ممنون موفق باشید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:25

  کد دیدگاه : 1824271

  پس نتایج کی اعلام میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:53

  کد دیدگاه : 1824151

  سلام اگه کسی سوالات عموی یا اختصاصی برق رو داره واسه ادمین بفرسته بسیار ممنون میشم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:56

   کد دیدگاه : 1825053

   اقا اگر کسی سوالا رو داره بفرسته تا استفاده کنیم تشکر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:30

  کد دیدگاه : 1823289

  کجا میتونیم اعتراض کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:32

  کد دیدگاه : 1822956

  پنجاه هزینه ثبت نام بود
  پنجاهم هزینه رفتو امد
  بجز وقتی ک واسه خوندن و رفتن واسه امتحان گذاشتیم
  باید کامل درصد ها و رتبه ها مشخص بشه
  من پارسالم ازمون اموزش پرورش قبول شدم اخرش نفهمیدیم کی بعد مصاحبه قبول شد
  الانم ک نه سایت باز میشه نه جواب تلفن میدن کلا گذاشتن رو اشغال

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:47

  کد دیدگاه : 1822756

  منم امتحان رو عالی دادم اگه نتایج روشن سازی نشه تا تهش هستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:14

   کد دیدگاه : 1824670

   سلام
   موفق باشید
   سطح سوالاتشون چطور بود؟ یا مثلا از کتاب یا کنکور خاصی سوال داده بودن؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:21

   کد دیدگاه : 1827482

   تماس گرفتند باهاتون؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:36

  کد دیدگاه : 1822700

  اگه بطور رسمی اعلام نشه .باید شکایت کرد ازشون.ازمون قبلی هم همین وضع بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علیدادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:19

   کد دیدگاه : 1823061

   قرار بود تا آخر هفته قبل اعلام بشه..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:45

  کد دیدگاه : 1821870

  دوستان اگر با کسی تماس گرفتن اعلام کنه…
  آیا کسی هست که بهش زنگ زده باشن؟؟؟…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:33

   کد دیدگاه : 1823905

   بله با دوست من تماس گرفتن برای مصاحبه شما از کدوم شهرهستید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : احسان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:04

    کد دیدگاه : 1825398

    سلام داداش من از ملایرم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:34

   کد دیدگاه : 1823909

   بله با دوست من تماس گرفتن برای مصاحبه شما از کدوم شهرهستید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محسن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:56

    کد دیدگاه : 1825448

    مگه جند روز بعد ازمون شده،سریع اطلاع دادن،نمرات رو جایی نمی زنن،اینطوری که مشکوکه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:56

     کد دیدگاه : 1825749

     رفیق من فقط خوند پارتی یا کسی رو نداشت هرچند مهم مصاحبه است ولی باهاش تماس گرفتن دوشنبه برای مصاحبه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محسن

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 08:58

      کد دیدگاه : 1825888

      رفیقت متوسط چند درصد زده بود؟

      پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...