آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت نفت

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۰۳۷۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۱ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت نفت (شرکت نفت)


 دعوت به همکاری وزارت نفت در سیستان و بلوچستان – 5 شهریور 99

به منظور تأمين بخشي از نيازمنديهاي شركت هاي ملي گاز و پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران مستقر در استان سيستان و بلوچستان از ميان نيروي انساني متخصص و شايسته، ايجاد بانك اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفته است. بدين منظور از كليه دانش آموختگان واجد شرايط و علاقه مند دعوت مي شود نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستي در «سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي» اقدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 5 آذر 99 می باشد.

شايان ذكر است، تأمين نيازهاي نيروي انساني به صورت غير دائم براي سمت/وظايف خاص تخصصي در فرايند عمليات و يا طرحهاي توسعه اي در استان سيستان و بلوچستان (از جمله شهرهاي زابل، نيك شهر، چابهار و زاهدان) از ميان داوطلبان موجود در بانك اطلاعاتي مذكور و از طريق انجام و ارزيابي روانشناختي و مصاحبه هاي فني- تخصصي براساس نوع مشاغل مورد نياز و نيز طي ساير مراحل و تشريفات بكارگيري نيروي انساني طبق مقررات و ضوابط مجري در صنعت نفت انجام مي شود.

نكته مهم: ثبت نام متقاضيان در بانك اطلاعاتي اشاره شده صرفاً جنبه جمع آوري اطلاعات داشته و هيچ تعهدي براي وزارت نفت جهت جذب ثبت نام كنندگان ایجاد نمی کند.

> شرايط عمومی، سنی، تحصيلی و معدل و اختصاصی

شرايط عمومي، سني، تحصيلي و معدل و اختصاصي متقاضيان دقيقا مشابه شرايط ذكر شده در دفترچه راهنماي بانك اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي (بخش هاي 2 تا 6) و ساير اطلاعيه هاي درج شده در پايگاه JAD.mop.ir مي باشد.

> رشته های تحصيلی مورد نياز

كليه فارغ التحصیلان مقاطع تحصيلي كارشناسي و کارشناسی ارشد دانشگاههاي داخل و خارج از كشور در رشته و گرايش هاي تحصيلي مندرج در جدول ذيل كه حائز شرايط عمومي و اختصاصي مذكور باشند مجاز به ثبت نام در سامانه خواهند بود:

نام رشته / گرایش مقطع تحصیلی گرایش های مورد نیاز
مهندسی عمران کارشناسی صرفاً گرایش های ذکر شده در
بخش 4 دفترچه راهنما
(صفحات 8 تا 11)
مهندسی صنایع کارشناسی
مهندسی مکانیک کارشناسی
حسابداری کارشناسی و کارشناسی ارشد
مدیریت کارشناسی
مهندسی شیمی کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسی برق کارشناسی
مهندسی کامپوتر نرم افزار کارشناسی و کارشناسی ارشد
مهندسی ایمنی کارشناسی

تذكر بسيار مهم:
از آنجايي كه تأمين نيازهاي نيروي انساني صرفاً براي استان سيستان و بلوچستان مي باشد، لذا افرادي كه براساس فرآيند ياد شده بصورت قرارداد مدت معين در مناطق مذكور بكارگيري مي شوند، به هيچ وجه امكان جابجايي يا انتقال به ساير استانها/ مناطق را درطول خدمت نخواهند داشت.

> نحوه ثبت نام

نحوه اعلام تمايل و علاقه مندي داوطلبان به ثبت اطلاعات خود در بانك اطلاعاتي جهت اشتغال در استان سيستان و بلوچستان به شرح ذيل مي باشد:
• براي داوطلباني كه قبلا در پايگاه ثبت نام نموده اند:
ورود به پرونده شخصي خود (از طريق صفحه ثبت نام/ويرايش مشخصات) و انتخاب گزينه علاقه مندي به اشتغال در استان سيستان و بلوچستان در قسمت انتهايي صفحه مدرك تحصيلي
• براي داوطلباني كه تاكنون در پايگاه ثبت نام ننموده اند:
آماده سازي مدارك مورد نياز سامانه و انجام مراحل ثبت نام و سپس انتخاب گزينه علاقه مندي به اشتغال در استان سيستان و بلوچستان در قسمت انتهايي صفحه مدرك تحصيلي
ضمنا مهلت ثبت نام، از تاریخ 99/6/5 لغايت 99/9/5 مي باشد.

جهت دانلود دفترچه راهنما اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 5 شهریور 99: ابلاغ اجرای جدول حقوق بدو استخدام کارمندان صنعت نفت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اجرای جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی کارمندان صنعت نفت از سوی وزیر نفت به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: تسهیل شرایط ثبت‌نام کارکنان پیمانکاری نفت در سامانه جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی (منبع: پایگاه خبری نفت و انرژی)

به گزارش نفت آنلاین به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، به دنبال درخواست تعداد کثیری از کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای درباره بهره‌مندی از شرایطی مشابه کارکنان قراردادی مدت‌موقت جهت ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان، بیژن زنگنه، وزیر نفت با این درخواست موافقت کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 فروردین 99: آخرین تغییرات و شرایط ثبت نام کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکاری در سامانه جذب وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

پيرو اطلاعيه قبلي به آگاهي مي رساند، با عنايت به تصميمات متخذه،حداكثرسن داوطلبان قراردادي مدت موقت شاغل در صنعت نفت در مقطع كارشناسي 40 سال و براي مقطع كارشناسي ارشد 43 در نظر گرفته شده است.
بر اين اساس كليه كاركنان شاغل به صورت قراردادي مدت موقت در زير مجموعه هاي صنعت نفت، در صورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك كارشناسي با حداقل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه، با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي و بهره مندي از تسهيلات سني فوق، ميتوانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
حسب تصميمات متخذه تمامي كاركنان شاغل به صورت قرارداد مدت موقت در زيرمجموعه صنعت نفت درصورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك تحصيلي كارشناسي با حداقل معدل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام مي‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
ضمناً درخصوص كاركناني كه قبلا نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نموده بودند نيز امكان ويرايش اطلاعات جهت ثبت مشخصات اشتغال بكار به صورت قراردادي فراهم مي باشد.


شروع ثبت نام سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت – 10 تیر 98 (اتمام مهلت ثبت نام)

به منظور تأمين بخشي از نيازمندي‌هاي آتي شركتهاي اصلي و تابعه وزارت نفت مستقر در استان تهران از ميان نيروي انساني متخصص و شايسته، ايجاد بانك اطلاعاتي فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام

. – سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام استخدام شرکت نفت مطلع شویم؟

بطور معمول استخدام در شرکت نفت از طریق برگزاری آزمون و یا تکمیل بانک اطلاعاتی انجام می گیرد. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

شرایط آخرین آگهی استخدام شرکت نفت چیست؟

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت نفت میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)

آخرین دعوت به همکاری شرکت نفت مربوط به کدام استان می باشد و مهلت ثبت نام تا چه تاریخی است؟

آخرین دعوت به همکاری شرکت نفت مربوط به سراسر کشور می باشد که مهلت ثبت نام تا 10 آذر 98 بوده است. جهت دانلود دفترچه آخرین استخدام وزارت نفت (اینجا کلیک نمایید)

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام شرکت نفت؟

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد.
برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید)
برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی شرکت نفت به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت نفت (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت مشاهده پرسشهای متداول در خصوص آزمون استخدامی شرکت نفت اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۷۰۷

به ناشناس ۵
الان میشه از جایی متوجه شد به کدوم شرکت معرفی شدیم؟! خانم ج الان دارن لیستو؟ اصلا جواب تلفن میدن اخیرا؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۳۶۴

سلام
با توجه به اینکه مراحل جذب تعدادی از فارغ التحصیلان به صورت قرارداد مدت معین در حال انجام است. آیا امکان دعوت به مصاحبه افراد جدید به خصوص فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه صنعت نفت وجود دارد؟ آیا اولویتی وجود دارد یا خیر؟
ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۶۵۷۰

سلام دوستان
یکی از بچه ها می‌گفت که ظاهراً مجوز ۵۰‌نفر باقیمانده صادر شده و الان دنبال برگزاری دوره های آموزشی برای این افراد هستند
چیز بیشتری نمیدونم
تا همین قدر به منم گفتن
انشاالله صحت داشته باشه
و همگی شب عید شاد بشیم
یا حق

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۶۵۸۵

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۶۵۹۳

دوست عزیز ایشالا همیشه خوش خبر باشین. واقعا ممنون امیدوارم خبرش قطعی باشه و ما هم به سامونی برسیم. خدا خیرتون بده 🙏

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۲۴۲

ان شالله خدا به دلت امید و شادی بده حالمون خوب کردی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۶۰۲

خواهش میکنم عزیز
بعد از این دوره ها و گذشت طب صنعتی و گزینش و گرفتن کد پرسنلی هم یه سری بازدید از صنعت نفت و ایناس که پیرو همون دوره های آموزشی هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۶۲۵

ممنونم از شما. اگه خبر دیگه هم بود بهمون اطلاع بدید چون به حرفهای شما مطمئن هستم. کی با ما تماس میگیرند ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۷۹۷

رويه اش اينطوري هست كه وقتي شما معرفي ميشيد توي اداره اي كه معرفي شديد چند تا اتاق ميره (در اصل از بالا مياد تا پايين مدير تا كارشناس) و يه شماره جديد ميخوره كه معمولا دست هر اتاق از جمله دبيرخونه يه هفته تا ده روز ميمونه و ميدن دست بعدي تا برسه به دست كارشناس منابع انساني
اون كارشناس منابع انساني با شما تماس ميگيره براي تحويل مدارك و تشكيل پرونده و بعدش هم پروسه زمانبري داره

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۷۹۵۰

سپاسگزارم از شما منتظر اخبار خوب شما هستیم

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۰۰۲

سپاس ناشناس 5 عزیز
شما می دونید این مجوز ها برای تهران صادر شده یا شهرستان؟

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۲۴۱

سلام،ناشناس ۵ عزیز واقعا ممنون از پیگیری هاتون،
با ما هنوز هیچ تماسی گرفته نشده برای مصاحبه با شرکت خاصی!
من از یکی از دوستان که مراحل رو طی کرده بودن شنیدم که گرفتن مجوز بعد از این هست که یکی از شرکت های نفت ، گاز یا پتروشیمی ما رو دعوت به مصاحبه کنن، اگر عدم نیاز نخوریم اون موقع مراحل گرفتن مجوز شروع میشه.
اینکه شما میفرمایید احتمالا مجوز گرفته شده، روند دیگه ای مدنظرتون هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۶۶۳

واقعیت ش این رویه ای که من از خانم ج پرسیدم و دوستام هم براشون پیش اومده اینطوری بوده که اول مجوز باید شرکت ها اعلام نیاز کنند بعد مسول مربوطه خ ج باید بر طبق اونا مجوزش رو بگیره بعد نامه میزنه به منابع انسانی خود شرکت نفت بعد اون معرفی میکنه به شرکتی که اعلام نیاز کرده بعد نامه شما توی اون شرکت صد دور میزنه تا بالاخره برسه به تحویل مدارک.

نمیدونم برای کدوم شهر مجوز ها صادر شده در جواب به دوست عزیز
در اصل برای شرکت صادر میشه نه شهر

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۴۸۸

من لیسانس مکانیک از شریف دارم و پارسال مدرکم رو ثبت کردم ولی هنوز بامن تماس نگرفتن کسی میدونه چه جوری میتونم پیگیری کنم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۴۷۹

سلام دوستان من لیسانس مکانیک شریف دارم و سال 97 ثبت کردم ولی با من تماس نگرفتن تا حالا کسی میدونه علتش چی هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سلام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۸۴۵

سابقه کار دارین؟
من تا جایی که خبر دارم ثبت نام از سال ۹۸ هست.
تمام مدارکی که میخواست رو آپلود کردین؟
اونجور که خودشون گفتن مجموعه ای از عوامل دخیل بوده تو دعوت به ارزیابی و فقط یک فاکتورش دانشگاه بوده.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۰۲۴

سلام. من قبلا در سامانه ثبت نام کردم با معدل و دانشگاه خوب ولی دعوت به مصاحبه نشدم چند نفر از هم کلاسیهام دعوت شدند. گفتم شاید به دلیل مدرک ICDL باشد کسانی که دعوت شدند آیا همه از بنیاد icdl مدرک گرفتند خواهشا جواب بدید؟ تماس میگیرم اصلا جواب نمیدن. یعنی ممکنه به دلیل مدرک ICDL باشد من از انجمن علمی دانشگاهمون گرفتم.
ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۳۴۴

در مدارک مورد نیاز تاکید شده یا از بنیاد ICDL و یا از مراکز مورد تایید سازمان امور اداری و استخدامی کشور که انجمن علمی دانشگاه شما قطعا زیر مجموعه هیچ کدوم نیست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۲۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۵۵۳

دوست عزیز ۱۵۰هزار نفر ثبت نام کردن، که فقط ۳۰۰نفر الان کارای جذبشون داره انجام میشه، درواقع هررشته نهایتا ۲۰نفر. که خب میشه گفت شانسم دخیل بوده توی انتخاب. وگرنه خروجی ده سال اخیر دانشکاههای رنک یک رو هم در هررشته در نظر بگیریم، به بیش از هزار میرسیم!

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۷۹۶

البته اکثریت خروجی های دانشگاهای رنک از ایران رفتن و تعداد کمی موندن… به هزار فک نکنم برسه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۱۸۲

دوستان با کسی تماس گرفتن ؟ که گفتن بچه های خوزستان دعوت نمیکنیم فعلا

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۸۱۳

دوستمون ک گفتن خودشون با توسعه مدیریت تماس گرفتن
فعلا که به نظر میاد تماسا متوقفه

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۸۶۶۱

دوستان من از خوزستان هستم و با مرکز توسعه مدیریت تماس گرفتم گفتن هوش رو قبول شدی ولی بخاطر کرونا خوزستانیارو فعلن دعوت به مصاحبه نمیکنیم. مگه کرونا فقط تو خوزستانه؟؟کسی از بچه های خوزستان هست که صحبت کنیم؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۲۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۱۷۱

کی تماس گرفتید؟ مگه کسی دعوت کردن جدیدا ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۰

بله هنوز دارن دعوت میکنن برای مصاحبه زبان و تخصصی و..
من 4 اسفند تماس گرفتم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۲۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۱۷۴

علی اقا شما کی رزومه دادید چرا دعوت نمیکنن کرونا همه جا هست تست بدید و با جواب برید

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۱

پارسال دی ماه
والا موندم

پاسخ دهید
 • نویسنده: x
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۲۷۸

آره دوست عزیز، خوزستانی هایی که دعوت شدن به دلیل کرونا مصاحبه نرفتن، من هم بارها تماس گرفتم و فقط همین جواب رو شنیدم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۷۶۸

نرفتن ؟ یا بهشون زنگ نزدن که برن مصاحبه ؟ امروز به کسی زنگ نزدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۲

آخه مگه کرونا فقط تو خوزستانه؟؟ینی با آینده ما بازی میشه صرفن بخاطر اینکه تو خوزستان زندگی میکنیم؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۵۵۹

خیلی جالبه واقعا….
حداقل میتونستن دعوت کنن و این دوستان رو تو خود خوزستان مشغول به کار کنن…به جای اینکه به بقیه بگن برین شهرستان و کسی قبول نکنه… ادم نمیدونه چی بگه این جذب برنامه ریزی دقیق نداشت متاسفانه
ما هم که همه مراحلو رفتیم مشخص نشد چی به چیه یه فیدبکم ندادن بدونیم چرا ذخیره شدیم…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۶۸۸

دوست عزیز 500 نفر توی تهران نیرو نیاز داشتن، 500 نفر دعوت شدن، حالا چی شده که تهران کمبود نیروش جبران شده بخوان که بفرستن خوزستان و بوشهر و تبریزو…
روز اول فراخوان رو برای تهران زدن دیگه، خیلی از شهرستانهای دیگه هم هستن که دعوت به مصاحبه نشدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۷۲۸

منم همینو میگم دیگه…
من بدترین حالتو گفتم ک افرادی که متولد اونجان رو میتونستن دعوت کنن نهایت نهایت اونجا مشغول شن نهایت بهتر از دعوت نکردنشون بود.
مهم هم نیست درست چیه چیزی که واضحه اینه که خیلیامون بعد یه سال و نیم انتظار جذب نشدیم هنوز و کسیم پاسخ گوی ما نیست متاسفانه…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۷۶۶

دقیقا چرا نمیشه از کسی پیگیری کرد .حرفهای شما کاملا درست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۹۷۴۶

حتی الان جایی نیست پاسخ گوی ما باشه ببینیم تکلیف ما چیه مجوز میدن بهمون نمیدن… شما جواب سوالاتتون رو تونستین بگیرین به ما هم بگین… من ک به نظرم جا داشت بیشتر از این تعداد نخبه تو تهران مشغول شن. اما تنها دستاورد این جذب برای من مثلا تحصیل کرده ممتاز یه سال و نیم انتظار بود بدون نتیجه بدون پاسخگویی… یه تعدادیو جذب کردن و ما نفهمیدیم عملکردشون واقعا چقد بهتر از ما بوده… ما چطور بودیم اصلا..

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۴۹۳۲

ینی مرحله اول فقط برای تهران میخان؟پس این دوستانی که میگن استخدام شرکت گاز یا پالایش و پخش و.. شدن ینی همشون تو تهرانن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۳

شما خوزستانی هستید؟تا چه مرحله ای رفتید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۰۰۲۹

سلام شما چه زمانی دعوت به مصاحبه شدید؟ افراد جدید هم دعوت به مصاحبه کردند و ممکنه باز هم دعوت کنند اگر اطلاعی دارید لطفا بگید. ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۴

من مصاحبه ندادم پارسال فقط هوش و روانشناسی دادم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 2
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۱۰۵۰

سلام علی آقا
شما فقط آزمون هوش دادید یا آزمون زبان هم در مرکز توسعه گذروندید؟
میتونم بپرسم رشته تون در چه زمینه ای هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۲۱۱۷

بله هوش رو در مرکز توسعه گذروندم
رشته چه اهمیتی داره الان بحث روی اینه که حق بچه های خوزستان داره خورده میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۰۷۵

خبر پایگاه خبری انرژی نیوز:

🔆 معاون منابع انسانی وزارت نفت:
استخدام 500 نخبه دانشگاهی آغاز شده است.

💎 معاون منابع انسانی وزارت نفت با اشاره به ثبت نام حدود 150 هزار فارغ التحصیل دانشگاه‌ها در سامانه جذب وزارت نفت از آغاز استخدام 500 نخبه دانشگاهی در مرحله اول «تهران» خبر داد و گفت: قاطعانه می گویم نخبگانی که استخدام می‌شوند همگی دارای شرایط لازم برای پذیرش گرفتن از بهترین دانشگاه‌ها و شرکت‌های دنیا هستند و استخدام آنها به صورت «مدت معین» بوده و استخدام رسمی نخواهیم داشت.

💎 «فرزین مینو» همچنین مهاجرت لیست 94 نفره نخبگان صنعت نفت را تکذیب نکرد و یادآور شد: علت آن هم این است که عمده جذب‌های کشور در بخش دولتی است. مملکت ما هنوز به این نقطه نرسیده که اقتصاد از دولت به بخش خصوصی منتقل شود یعنی مدیریت کلان همچنان در دست دولت است.

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۳۸۳

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۴۴۷

این متن کی گذاشتن ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۴۷۵

امروز، در پایگاه خبری انرژی نیوز

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ۱۱
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۵۰۸

ما که هنوز بعد یه سال و نیم مجوزمونم ندادن جوابمونم نمیدن ببینیم جذب میشیم یا نه 😐
والا مام جزو هموناییم که اگه می خواستیم بریم راحت پذیرش بهترین دانشگاهارو میگرفتیم ولی تو نفت معلوم نشد چرا تا حالا جذبمون نکردن و ذخیره شدیم 🤨🤨

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۶۸۸

منظورش ما هستیم، ولی تعدادیمون هنوز بلاتکلیفیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ۱۱
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۷۲۰

منم همینو میگم اینقدری که تاکید رو این جذب شده والا این همه بلاتکلیفی توجیه نداره 😐😐
کلمون ۳۵۰ نفر قبول شده هاییم که مجوز ۳۰۰ تارو دادن. اونم خیلیاش عدم نیاز خوردن!

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۸۵۳

با همین آقای فرزین تماس بگیریم پس کجاست این چیزهایی که میگه ما بلاتکلیفیم
شماره مستقیم خودش زنگ بزنیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ۱۱
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۷۲۸

پس چرا مجوز جذب یه سری از این نخبه ها رو ندادین تازه تعداد پذیرفته شده ها کمتر از ۵۰۰ نفر بوده؟! چرا بچه های نخبه رو عدم نیاز میزنن؟! باعث دلسردی میشه واقعا 😔😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۵۷۸۵

این خبر برای کی هست؟ منکه پیداش نکردم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۴۹۵۶

بچه هایی که عدم نیاز می خورن پیگیری کارشونو از چه کسی انجام میدن چون خانم ج اکثرا جواب تلفن نمیدن؟! ما هم از همون طریق پیگیر مجوزمون بشیم. کسی میدونه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۳۹۷۱

سلام دوستان امروز با کسی تماس نگرفتن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۳۴۷۷

به ناشناس ۵
شما خبر جدیدی ندارید از بچه های صندوق بازنشستگی مجوز چی شد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۶۰۷۵

سلام عزیز
نه برادر از اونا که خبری ندارم
ولی پیام های صفحه پیش که از مزایا و انتقالی صحبت شد رو خودم نوشتم با اسم ناشناس اومد
فعلا خبر جدیدی نیست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۶۸۵۹

شما الان مشغول بکار شدید ؟ خبری از مجوز جدید نمیشه واسه ما اینجا پیگیری کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۷۰۳۷

خبر جدید نگرفتین که میگین خبری نیست یا پرسیدین و هنوز هیچ پیشرفتی نداشته؟
شما خبر خوب میگیرین میشه یه آمار بگیرین ببینین هنوزم قرار هست به ما مجوز بدن یا نه 🙏🙏

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۸۳۲۰

خبر جدید واقعیتش دیگه همینه بود
دیگه ماشاالله کسی جواب تلفن نمیده
ولی همگی جذب میشیم بدون استثنا انشاالله
نمیدونم مجوز بالاخره دادن یا نه
ولی اگه بدن دیگه خودتون رو استخدام شده حساب کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۸۶۰۴

آخه پس کی؟ چند ماه دیگه دولت کلا عوض میشه چند ماه هم مراحل استخدامی طول میکشه 😑

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس 5
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۱۳۶۳

جوری که شنیدم اینطوری شده که کلا استخدامی وزارت نفت اینطوری شده و استخدام با آزمون ندارن دیگه
بخاطر همین در دولت بعدی هم همه اینایی که تا الان چند مرحله رفتن جذب میشن انشاالله
این چیزی بود که یکی از نفرات بخش منابع انسانی به بنده گفت

 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۱۳۸۱

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی