آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت نفت (مشورتی)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۶۶۲۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام وزارت نفت (شرکت نفت)


جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت نفت در سال 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه سوالات متداول کاربران اینجا کلیک نمایید


خبر 22 فروردین 99: آخرین تغییرات و شرایط ثبت نام کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکاری در سامانه جذب وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

پيرو اطلاعيه قبلي به آگاهي مي رساند، با عنايت به تصميمات متخذه،حداكثرسن داوطلبان قراردادي مدت موقت شاغل در صنعت نفت در مقطع كارشناسي 40 سال و براي مقطع كارشناسي ارشد 43 در نظر گرفته شده است.
بر اين اساس كليه كاركنان شاغل به صورت قراردادي مدت موقت در زير مجموعه هاي صنعت نفت، در صورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك كارشناسي با حداقل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه، با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي و بهره مندي از تسهيلات سني فوق، ميتوانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
حسب تصميمات متخذه تمامي كاركنان شاغل به صورت قرارداد مدت موقت در زيرمجموعه صنعت نفت درصورت دارا بودن حداقل 5 سال سابقه كاري به صورت قرارداد مدت موقت و مدرك تحصيلي كارشناسي با حداقل معدل 14 و كارشناسي ارشد با حداقل معدل 15 مرتبط با رشته ها و نيازهاي سازماني اعلام شده در سامانه با رعايت ساير شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام مي‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نمايند.
ضمناً درخصوص كاركناني كه قبلا نسبت به ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي اقدام نموده بودند نيز امكان ويرايش اطلاعات جهت ثبت مشخصات اشتغال بكار به صورت قراردادي فراهم مي باشد.

خبر 14 اسفند 98: خبر بهبود وضع قراردادهای کارکنان مدت موقت و ارتقای وضعیت کارکنان وزارت نفت (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: بهبود وضع قراردادهای کارکنان مدت موقت و ارتقای وضعیت کارکنان غیر هیئت علمی رسمی پژوهشگاه صنعت نفت به دستور وزیر نفت انجام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 آذر 98: اطلاعیه ثبت نام و ویرایش اطلاعات سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

به اطلاع متقاضيان ثبت نام در پايگاه اطلاعاتي فارغ التحصيلان صنعت نفت مي رساند از تاريخ اين اطلاعيه امكان ويرايش اطلاعات و تصاوير مدارك درخواستي پس از تاييد نهايي ثبت نام وجود نخواهد داشت لذا لازم است داوطلبان پس از حصول اطمينان از واجد شرايط بودن و آماده بودن همه مدارك الزامي، نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمايند. بر اين اساس پس از تاييد نهايي، پرونده ثبت نامي داوطلب، نهايي تلقي گرديده و فرايند بررسي اطلاعات و مدارك بارگزاري شده داوطلبان انجام خواهد شد. شايان ذكر است داوطلباني كه ثبت نام نموده اند 2 هفته (تا پايان روز يكشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۸) مهلت خواهند داشت كه در صورت نقص اطلاعات، نسبت به بروزرساني و ويرايش اطلاعات و مدارك بارگزاري شده خود اقدام نمايند. بديهي است پس از تاريخ ۹۸/۱۰/۸ امكان ويرايش اطلاعات براي اين دسته از ثبت نام كنندگان نيز وجود نداشته و بر اساس اطلاعات بارگزاري شده نسبت به بررسي پرونده آنها اقدام خواهد شد.

جهت ویرایش اطلاعات اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 98: تمدید مهلت ثبت نام و حذف مدرک زبان انگلیسی در سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام در سامانه اطلاعاتي فارغ التحصيلان دانشگاهي مي رساند، شرط دارا بودن مدرك زبان انگليسي براي داوطلبان فعلا در مرحله ثبت‌نام در سامانه حذف گرديده است و به پذيرفته شدگان نهايي مهلت داده مي-شود تا طي دوره زماني مشخص از زمان انعقاد قرارداد (حداكثر يكساله) نسبت به اخذ مدرك زبان انگليسي با شرايط مورد نظر (شرايط اوليه مندرج در سامانه) اقدام نمايند.لازم به ذكر است تجديد قرارداد با ايشان براي سال آتي منوط به ارايه مدرك زبان انگليسي با شرايط مطروحه خواهد بود. ضمنا اين سامانه تا تاريخ ۹۸/۹/۱۰ جهت ثبت نام متقاضيان علاقه مند و واجد شرايط فعال خواهد بود.

خبر 11 شهریور 98: تمدید مهلت ثبت نام سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به درخواستهای مکرر داوطلبان و موافقتهای اخذ شده، مهلت ثبت نام داوطلبان در سامانه بانک اطلاعاتی متقاضیان دانشگاهی وزارت نفت، بمدت 2 ماه و تا تاریخ 98/8/10 تمدید می گردد.


شروع ثبت نام سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت – 10 تیر 98

به منظور تأمين بخشي از نيازمندي‌هاي آتي شركتهاي اصلي و تابعه وزارت نفت مستقر در استان تهران از ميان نيروي انساني متخصص و شايسته، ايجاد بانك اطلاعاتي فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي در دستور كار اين وزارتخانه قرار گرفته است. بدين منظور از كليه دانش‌آموختگان واجد شرايط و علاقه‌مند دعوت مي‌شود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرایط عمومی،‌ اختصاصی و رشته گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز به پایگاه اینترنتی وزارت نفت مراجعه و در صورت تمایل از تاریخ ۹۸/۴/۱۰ لغایت ۹۸/۶/۱۰ نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در “سامانه اطلاعاتي فارغ‌التحصيلان دانشگاهي” اقدام نمايند.

ضمناً پس از درج اطلاعات درخواستي، در صورت تكميل اطلاعات و مدارك مورد نياز اسامي داوطلبان واجد شرايط اوليه در بانك اطلاعاتي متقاضيان ثبت مي‌شود. شايان ذكر است، تأمين نيازهاي نيروي انساني به صورت غير دائم براي سمت / وظايف خاص تخصصي در ستاد، فرآيند عمليات و يا طرح‌هاي توسعه‌اي در استان تهران از ميان داوطلبان موجود در بانك اطلاعاتي مذكور و از طريق انجام مصاحبه هاي فني- تخصصي و ارزيابي سلامت روانشناختي براساس نوع مشاغل مورد نياز و نيز طي ساير مراحل و تشريفات بكارگيري نيروي انساني طبق مقررات و ضوابط مجري در صنعت نفت انجام مي‌شود.

جهت دانلود دفترچه راهنمای سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 98: تشکیل سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در وزارت نفت (منبع: سایت وزارت نفت)

شکیل سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای تامین بخشی از نیازهای آتی شرکت های تابعه وزارت نفت مستقر در تهران در دستور کار قرار گرفت.

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به منظور تامین بخشی از نیازمندی های آتی شرکت های اصلی و تابعه از میان نیروی انسانی متخصص و شایسته، در نظر دارد بانک اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را ایجاد کند.

بدین منظور از کلیه دانش آموختگان واجد شرایط و علاقمند دعوت می شود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی، اختصاصی و رشته های تحصیلی مورد نیاز به پایگاه اینترنتی وزارت نفت مراجعه و در صورت تمایل از تاریخ ۹۸/۴/۱۰ تا ۹۸/۶/۱۰ نسبت به درج مشخصات و اطلاعات درخواستی در “سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی” اقدام نمایند.

ضمنا پس از درج اطلاعات درخواستی، در صورت تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز اسامی داوطلبان واجد شرایط اولیه در بانک اطلاعاتی متقاضیان ثبت می شود.

شایان ذکر است، تامین نیازهای نیروی انسانی به صورت غیر دائم برای سمت/وظایف خاص تخصصی در ستاد، فرایند عملیات و یا طرح های توسعه ای در استان تهران، از میان داوطلبان موجود در بانک اطلاعاتی مذکور و از طریق انجام مصاحبه های فنی- تخصصی و ارزیابی سلامت روانشناختی بر اساس نوع مشاغل مورد نیاز و نیز طی سایر مراحل و تشریفات بکارگیری نیروی انسانی طبق مقررات و ضوابط مجری در صنعت نفت انجام می شود.

خبر 18 خرداد 98: بررسی ساماندهی حقوق‌ ها در وزارت نفت (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در گفت‌وگو با خانه ملت به موضوعات و مباحث مختلفی اشاره کرد. ما کار بسیار خوبی را سال گذشته با این تیم جوان برای سامان‌دهی وضعیت حقوق نیروهای مدت موقت انجام دادیم که کار بسیار مهمی بود و نزدیک به 40هزار نیرو از آن متأثر بودند، امسال هم به این موضوع خواهیم پرداخت و در مرحله بعد برای نیروهای پیمانکاری کار خواهیم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 فروردین 98: پیگیری موضوع لغو آزمون استخدامی وزارت نفت (خبرگزاری فارس)

در تاریخ آذر سال 96 برگزاری این آزمون با رای دیوان عدالت اداری ملغی شد و در پی آن از سوی وزارت نفت در همان موقع اطلاعیه هایی منتشر شد که ثبت نام کنندگان در این آزمون شماره حسابهای خود را اعلام کنند تا وجوه ثبت نامی عودت داده شود که ظاهرا این کار نیز صورت گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 آبان 97: آخرین مهلت بازپس گیری وجوه ثبت نامی آزمون وزارت نفت (منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت)

به اطلاع ثبت نام كنندگان آزمون استخدامي سال 96 شركت هاي تابعه وزارت نفت مي رساند، مفاد بخش پاياني اطلاعيه مورخ 96/12/12 وزارت نفت مبني بر”لحاظ نمودن وجوه ثبت نامي در آزمونهاي استخدامي جديد” كان لم يكن اعلام گرديده و مقرر است وجوه ثبت نامي كليه داوطلبان به حساب آنان عودت گردد. بر اين اساس لازم است كليه داوطلباني كه تا كنون نسبت به ثبت درخواست بازپس گيري وجوه ثبت نامي خود اقدام ننموده اند، حداكثر تا پايان روز جمعه 97/8/25، مشخصات حساب بانكي و شماره شباي دلخواه خود را در اين پايگاه اينترنتي به ثبت رسانيده تا وجه مربوطه به حساب آنان واريز گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی شرکت نفت

شركتهاي تابعه وزارت نفت به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در بخشهاي مختلف صنعت نفت از بين فارغ التحصيلان برتر مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد (بانوان و آقايان) در رشته هاي تحصيلي تعيين شده از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه، طب صنعتي و گزينش به تعداد 1250 نفر استخدام مي نمايند.

تعاريف:
منظور از برخي واژه ها و عبارتهاي مندرج در اين راهنما به شرح ذيل مي باشد:
داوطلب بومي استان: به فردي اطلاق مي شود كه متولد استان محل خدمت انتخابي باشد، يا ديپلم خود را از استان محل خدمت دريافت كرده باشد و يا همسر وي متولد استان محل خدمت انتخابي باشد.
داوطلب بومي شهرستان: به فردي اطلاق مي شود كه متولد شهرستان محل خدمت انتخابي باشد، يا ديپلم خود را از شهرستان محل خدمت دريافت كرده باشد و يا همسر وي متولد شهرستان محل خدمت انتخابي باشد.
تبصره 1: شهرهاي تهران، اصفهان، شيراز، مشهد، تبريز، كرج و قم مشمول امتيازات افراد بومي نمي باشند.
تبصره 2: گواهي اتمام دوره پيش دانشگاهي و محل اخذ آن براي تعيين بومي بودن ملاك نبوده و مورد پذيرش نمي باشد.
فرزند كاركنان صنعت نفت: داوطلباني كه پدر يا مادر آنها براساس اطلاعات موجود در سيستم جامع نيروي انساني نفت از جمله كاركنان رسمي صنعت نفت (شاغل، بازنشسته، از كار افتاده كلي دائم يا فوت شده) مي باشند.
تبصره 1: فرزندان كاركنان قراردادي/ پيمانكاري و يا هر عنوان ديگر مشمول اين تعريف نخواهند بود.
تبصره 2: فرزندان كاركنان شركتهاي واگذار شده به بخش خصوصي مشمول اين تعريف نمي باشند.
سابقه كار معتبر داخل صنعت نفت: مدت زمان كاركرد نيروي انساني شاغل با شرايط ذيل در رديف سوابق كاري داخل صنعت نفت محسوب مي گردد:
الف: نيروهاي قراردادي مدت معين داراي سابقه خدمت در برابرپستهاي سازماني شركتها/ واحدهاي تابعه صنعت نفت – (داراي شماره پرسنلي در سيستم جامع نيروي انساني)
ب: نيروهاي قرارداد مدت موقت (مستقيم) در شركتها/ واحدهاي تابعه صنعت نفت (داراي شماره پرسنلي در سيستم جامع  نيروي انساني)
ج: شاغلين شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با شركتها/ واحدهاي تابعه صنعت نفت در فعاليتهاي مستمر و غير پروژه اي (با پرداخت حق بيمه كامل)

سابقه كار معتبر خارج از صنعت نفت: مدت زمان پرداخت حق بيمه كامل به واسطه كاركرد افراد در هريك از ارگانها يا واحدهاي صنفي يا صنعتي كشور كه تابعه صنعت نفت نباشد و يا كمتر از 50 درصد سهام آن در مالكيت صنعت نفت باشد.
همچنين سوابق مربوط به شركتهايي كه زير مجموعه وزارت نفت بوده و به بخش خصوصي واگذار گرديده اند از تاريخ واگذاري جزو سوابق خارج از صنعت نفت محسوب مي گردد.
امتياز ويژه: امتيازي است كه به نسبت درصد معيني از نمره كسب شده داوطلبان واجد شرايط مربوطه به امتيازات ايشان اضافه مي گردد (بخش 8 راهنما)
سهميه ايثارگران: درصدي از ظرفيت مجوز استخدام كه براساس قوانين لازم الاجرا در صنعت نفت به داوطلبان مشمول سهميه ايثارگران اختصاص مي يابد (بخش 9 راهنما).
گروه پردازشي: مجموعه اي از داوطلبان استخدام در هريك از سهميه هاي استخدامي كه رشته امتحاني، شهرستان محل خدمت و شركت انتخابي ايشان يكسان بوده كه در رقابت با يكديگر رتبه بندي مي گردند.
پردازش: محاسبه رتبه داوطلبان براساس نمرات مكتسبه و اعمال امتيازات ويژه (درصورت شمول) در مقايسه با ساير داوطلبان مشابه در هريك از گروه هاي پردازشي.
حدنصاب قبولي: حداقل نمرات مورد نياز جهت راهيابي داوطلب به فرآيند پردازش نمرات و رتبه بندي در هر يك از مراحل ارزيابي.
نيرو هاي طرح خدمت نظام (امريه) : داوطلباني كه دوره خدمت سربازي خود را به صورت امريه در شركت هااي تابعاه صنعت نفت گذرانيده اند.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت نفت اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 96 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:

+ جهت دانلود دفترچه آزمون فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها اینجا کلیک کنید

توجه: آزمون لغو شد.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.


اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت نفت را از این قسمت دنبال کنید:

آخرین مهلت بازپس گیری وجوه ثبت نامی آزمون وزارت نفت (24 آبان 97)
آیا آزمون استخدامی وزارت نفت امسال برگزار می شود؟ (14 آبان 97)
تمدید اطلاعیه ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت‎ نامی آزمون استخدامی نفت تا 19 آبان (13 آبان 97)
تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد هزینه ثبت‌ نام آزمون استخدامی وزارت نفت (9 آبان 97)
تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد هزینه ثبت‌ نام آزمون استخدامی وزارت نفت (7 آبان 97)
صدور اطلاعیه استرداد وجوه ثبت ‎نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت (28 مهر 97)
ضرورت جذب نیروهای بومی در فاز دوم میدان نفتی آذر (11 مهر 97)
جذب نیروهای بومی در اولویت استخدام شرکت های نفتی ایلام (10 مهر 97)
+
 امکان دریافت مجوز استخدام وزارت نفت طبق شرایط دیوان عدالت (23 فروردین 97)
+ استرداد وجوه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نفت (22 اسفند 96)
+
 آزمون استخدامی وزارت نفت لغو شد (12 اسفند 96)
+ لغو دستور توقف آزمون استخدامی وزارت نفت از سوی دیوان عدالت (5 اسفند 96)
+ لغو آزمون استخدامی وزارت نفت به دلیل مسائل بومی‌گزینی (19 بهمن 96)
+
 برگزاری آزمون استخدام نخبگان شرکت نفت منتفی شد (15 بهمن 96)
+ برگزاری مجدد آزمون استخدامی نفت فعلا در دستور کار نیست (8 بهمن 96) 
+ عدم استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در شرکت های نفتی (26 دی 96)
+ ابلاغ نحوه پرداخت کمک‎رفاهی به کارکنان قراردادی مدت موقت نفت (20 دی 96)
+
 وزارت نفت مقررات استخدامی خاص دارد (18 دی 96)
+ استفاده از نیروهای بومی در اجرای طرح‌های صنعت نفت توسط پیمانکاران (11 دی 96)
+ جذب ۱۲۰۰ نفر در پالایشگاه گاز بید بلند 2 (9 دی 96)
+
 بکارگیری نیروهای بومی اولویت شرکت های تابعه این وزارتخانه باشد (7 دی 96)
+
 آخرین وضعیت آزمون استخدامی وزارت نفت (6 دی 96) 
تکلیف آزمون استخدامی وزارت نفت پس از اعلام رای نهایی دیوان عدالت اداری (5 دی 96)
+ برگزاری آزمون وزارت نفت پس از رفع ایرادات (3 دی 96)
تشریح آخرین وضعیت آزمون استخدامی وزارت نفت (3 دی 96)
+ اطلاعیه فراخوان مجدد مصاحبه فارغ ‎التحصیلان دانشگاه صنعت نفت (27 آذر 96)
+ برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت پس از اصلاح شرایط آگهی (20 آذر 96)
+ برگزاری آزمون استخدام نفت پس از اصلاحات (18 آذر 96)
+ جزئیات برگزاری دومین آزمون بزرگ استخدامی در صنعت نفت (18 آذر 96)
+ پیگیری حل مشکلات پیرامون آزمون استخدامی وزارت نفت (14 آذر 96)
+ اعلام حمایت دانش آموختگان از حذف شرایط نابرابر در استخدامی وزارت نفت (14 آذر 96)
+ استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در چارچوب مقررات (14 آذر 96)
+ نبود منع استخدامی جهت جذب دانش آموختگان صنعت نفت (14 آذر 96)
صدور رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر توقف ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت (13 آذر 96)
+ حاشیه های اعتراض فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت به آزمون استخدام (13 آذر 96)
+ عدم ابلاغ حکم توقف آزمون استخدامی وزارت نفت  از سوی دیوان عدالت اداری (12 آذر 96)
+ ضرورت اعمال سهمیه بومی گزینی در آگهی استخدامی وزارت نفت (7 آذر 96)
+ لزوم تغییر شرط معدل استخدام در وزارت نفت برای خوزستانی ها (7 آذر 96)
+ درخواست اصلاح شرایط و رعایت قانون جذب بومی‌ ها در استخدامی وزارت نفت (5 آذر 96)
+ تلاش برای اعمال سهمیه بومی و اصلاحات لازم در آگهی استخدامی وزارت نفت (1 آذر 96)
+ تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون استخدامی وزارت نفت (30 آبان 96)
+ بررسی جزئیات شرایط شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت در سال 96 (29 آبان 96)
+ درخواست بازنگری و اصلاح آگهی استخدامی وزارت نفت (29 آبان 96)
+ اعتراض سازمان اداری و استخدامی به شرایط آگهی استخدامی وزارت نفت (28 آبان 96)

لینک های مفید و مرتبط
زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت مشاهده پرسشهای متداول در خصوص آزمون استخدامی شرکت نفت اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۵۷۱۱

دوستان انرژی نیوز زده بود شرکت گاز میخواد نیروی مدت معین بگیره و احتمال خیلی زیاد از همین سامانه جذب استفاده کنه. مثل اینکه این سامانه مهمه براشون بچه هایی که رشتشون میخوره ایشالا امیدوار باشن و این حرفشون واقعی بشه 🙏🙏
ایشالا نتیجه قبولی مارم زودتر اعلام کنن

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد ج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۴۵۲۸

سلام خدمت عزیزان، اگر کسی از بچه های خوزستان برای مرحله دوم ارزیابی ( مرحله حرفه ای و روانشناختی و تخصصی) امسال ۱۳۹۹ دعوت شده به مرکز، *لطفا اطلاع دهد*
تشکر و سپاس.

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۶۳۱۲

تا جایی که اطلاع دارم از بچه های خوزستانی که نیمه بهمن برای مرحله اول مصاحبه رفتن دیکر هیچ خبری نشده

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۶۴۷

سلام دوستان. من یک کاری بهم پیشنهاد شده که بد نیست البته خب نفت خیلی بهتره. ولی گفتن قرارداد چند ساله باید ببندی و ده روز وقت داری نظرت رو بگی. من تخصصیمو اوایل اسفند تو توسعه مدیریت رفتم اما خبری نشده. به نظرتون ده روزه نفت تکلیفمونو مشخص میکنه که بتونم برای شغلی که الان پیشنهاد شده راحت تصمیم بگیرم؟ دیگه خسته شدم از بس انتظار کشیدم 😔😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۵۴

مطمینی نفت بهتره؟
نفت فقط اسمش بزرگه
اگر حقوق شغل پیشنهادیت بالای چهار تومنه، اونو قبول کن.
اگرم نفت اوکی باشی بازم گزینش و طب صنعتی و اینها طول میکشه، خوش بینانه شهریور و مهر شروع به کاره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۹۰۴

بله صد درصد از لحاظ امنیت شغلی و فضای کاری برای من که خانومم بهتره نفت

پاسخ دهید
 • نویسنده: arezo
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۶۶

سلام ،همسر من استخدامی آزمون سال 91 شرکت نفت هست ولی حدود 4 سال فرایند مصاحبه های علمی و عقیدتی سیاسی ،طب صنعتی طول کشید تا اردیبهشت 95 رسما دعوت به کار شدن
خواستم بگم موقعیت شغلی جدید رو از دست ندین ،نمیگم مثل اون سری اینقدر فرایند طول میکشه چون اون آزمون در دولت آقای احمدی نژاد بود و کمی تاخیر در روند پذیرش به خاطر تغییر کابینه بود . ولی در هر حال موقعیت شغلی جدید رو نگه دارید تا انشااله به محض قبولی در مصاحبه نفت تصمیم درست تری بگیرید….موید باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۸۴۱

درسته حق با شماس میدونم فرآیندا طولانیه. اما من فقط میخام بدونم تو این مراحل پذیرفته شدم یا نه خب وقتی مشخصه کاش اعلام کنن. حالا بقیه مراحل و شروع به کار هر چقدر طول کشید. من جایی قرارداد میبندم وجدانا متعهد میشم نمیتونم دو روز بعد یه سال بعد بگم نمیام واقعا اینش سخته برام. همسرتون آزمون قبول شدن احتمالا خب حاشیه امنیتش بالاس میدونن قطعا پذیرفته شدن اما ما هر روز داریم کلی امار بررسی میکنیم ک آیا قبولمون کردن یا نه 😔😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۸۴۴

در ضمن بی نهایت از راهنماییتون و دلگرمیتون ممنونم‌. ایشالا خودتون و همسرتون همیشه موفق باشین 🙏🌺

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۸۲

خب تا یه هفته صبر کن حداقل ببین چی میشه چون که مصاحبه ها آخراشه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۹۶

واقعا کاش به این چیزام فک کنن. بعضیا واقعا اعلام نتایج براشون حیاتیه 😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۸۸۶

اونم تو این اوضاع کار، موقعیت خوب پیدا کنی ندونی چیکار کنی. ایشالا زود اعلام کنن. بقول ایشون بدونیم اوکی هست انتظار راحت تره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۴۵۹۷

منظورتون از تخصصی همون مرحله سوم (مصاحبه حرفه ای) است؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۴۶۳۵

بله همونه

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاضل‌
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۲۱۱۰

سلام‌رشته‌مدیریت‌اجرایی.شامل‌میش

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۴۲۳

با آرزوی قبولی طاعات و تبریک عید
من با پرس و جویی که کردم، هنوز افرادی هستن ساکن تهران که تخصصی شون مونده، با این احتساب شاید این هفته و هفته ی آینده این دوستان دعوت بشن به مصاحبه، بعدش منتظر اعلام نتایج یا دعوت به مرحله های آتی باشیم.
بعد میرن سراغ تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد موقت، اونجا هم احتمالا از تهرانی ها شروع میکنن و برای ستادهای تهران و یا ساختمون هایی که خودشون الان مشغول کار هستن، تبدیل وضعیت میشن. من همکار قراردادی زیاد دارم، اونجا هم خبری بشه اطلاع میدم.
در آخر هم میرن سراغ مناطق عملیاتی شهرستان ها و افرادی که ساکن تهران نیستن و به هوش دعوت شده بودند ولی باقی مراحل شون مونده و یا افراد واجد شرایطی که هنوز دعوت نشدند

این کرونا خیلی برنامه ها رو عقب انداخت……حتی تمدیدهای پی در پی مهلت ثبت نام در سامانه هم باعث شد رسیدگی به درخواست ها سخت تر بشه…….براوردشون از مدرک زبان هم اشتباه در اومد و دیدیم که مجبور به تعویق این شرط شدن چون خیلی از رشته ها به حد نصاب نرسیدن…..خلاصه کژدار و مریض پیش رفتیم………ایشالا که آخرش ختم به خیر بشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۲۳۴۱

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۲۷۳۰

شما کارمند نفت هستی؟ من هفته آینده مصاحبه حرفه ای دارم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۴۴۰

به سلامتی. شما چه روزی هستی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد ج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۶۱۴

سلام، بسلامتی انشاالله موفق و پیروز باشین، ببخشید سوالی داشتم، مرحله اول شما که هوش و روانشناسی بود کی انجام شد؟ الان واسه مرحله دوم دعوت شدین؟ شما ساکن تهران هستین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۸۴

هوش بهمن بودم. مرحله سوم هست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۲۸۹۱

سلام، تشکر از پیگیری و اطلاع رسانی تون

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۴۴۳

دوست عزیز شما از کجا پرس و جو کردید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مکانیس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۲۵۳

🔆 مدیرکل آموزش وزارت نفت در گفتگو با «انرژی نیوز»:
دکتر «مینو» دستور ارزیابی ثبت‌نام کنندگان سامانه جذب وزارت نفت را صادر کرد/ ارزیابی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها ازسرگرفته شد/ آغاز ارزیابی کارکنان قرارداد مدت موقت به‌زودی/ ثبت‌نام در سامانه جذب تا اطلاع ثانوی ادامه دارد

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۲۸۲

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۳۱۳

منم این خبر رو دیدم. الان ماهاییم که تخصصی دادیم کارمونو زودتر پیگیری میکنن ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مکانیس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۴۷۳

امیدوارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۷۹۲

خدایا ماه رمضان تمام شد

سرنوشتمان را خیر بنویس

تقدیری مبارک

عید فطر مبارک باد
از خدا میخوام همه تحصیل کرده ها خصوصا اقایون که مسئولیت زندگی بر دوش اوناست بتونن شغل مناسبی پیدا کنن که شرمنده خانواده هاشون نباشن

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۸۳۰

عیدتون مبارک یسنا خانوم. ممنون از دعاهای خوبتون.
اما اون بخش از نظرتونو موافق نیستم فرقی بین خانوما و آقایون نیس تو کار کردن (:yes:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۱۰۷

سلام..خواهش میکنم درسته حرف من تبعیض جنسیت تو کار نیست حق همه ست که بر حسب تلاش و توانایی که دارن به جایگاهی برسن ولی مسئولیت و هزینه خانواده بیشتر بر دوش اقایونه بشخصه از این موضوع ناراحتم که اون هم تو این اوضاع اقتصادی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۸۸۰

سلام
بنده هم فرا رسیدن عید سعید فطر رو خدمت تمام دوستان تبریک عر

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۸۸۶

سلام
بنده هم فرارسیدن عید سعید فطر رو خدمت تمام دوستان تبریک عرض می کنم و امیدوارم طاعات و عبادات همگی مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشه.
امیدوارم شرایط برای تمام جوونای مملکت خصوصا تحصیل کرده ها و نخبه های این نسل بهتر بشه و اینقدر سختی نکشن برای حداقل های زندگی. ان شا الله در پناه حق باشید و خبرهای خوبی بهتون برسه. یا علی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۶۱۳

دوستان ماه رمضون هم تموم شد ببینیم خبرمون میکنن یا نه (:mda:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید پ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۹۷۳۳

یسنا خانم
شما دعوت شدین برای مصاحبه یا نه؟
مدرک icdl رو
تونستی بگیری؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: Ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۱۴۸

منم علی آقا هستم 😀
مرداد icdl بنیاد icdl رو گرفتم و آبان msrt بالای ۷۰.
ولی دعوت نشدم. پس انتظار نداشته باشید که حتما دعوت بشید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید پ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۲۶۰

ربطی به دانشگاه آزاد بودن و یا معدل نداره؟
چون من خودم دانشگاه آزاد هستم ولی معدلم بالاست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۳۴۳

من برای مصاحبه رفته بودم از علوم تحقیقات هم بودن

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۵۲۶

کدوم واحد هستی؟؟
معدلت چنده؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۱۸۹

سلام…طاعات قبول
نه دعوت نشدم (:cry:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۱۹۱

ICDL فکر کنم اخر مرداد گرفتم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۲۵۵

من هم همینطور
به نظرتون هنوز امیدوار باشیم به دعوت یا نه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس نفت
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۵۷۲

متاسفانه
من هم ارشد نفت از دانشگاه تهران
و لیسانس نفت حفاری از علوم تحقیقات تهران دارم
متاسفانه ارشد به خاطر حذف دروس تحقیقاتی مثل سمینار و پایان نامه معدلم شد ۱۵.۹۸…مجبور شدم با لیسانس که معدلم ۱۷.۸۹ هست ثبت نام کنم….
الان ۹ ماهه ثبت نام کردم……
بخدا دیگه خسته شدم، خسته….
(:dash:) پ پ پ پ پ پ پ پ پ

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۷۹۷

سلام
کاش این پتروشیمی ها ثبت نام کنید درسته منابع رشته خودتون نیست سخته ولی چاره چیه با این اوضاع اگه میتونین برا اونجا وقت بذارین

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۷۹۴

توکل بر خدا درسته الان دیگه میگن تقریبا نتایج را دارن مشخص میکنن ولی همچنان امیدوارم خدا هیچ زحمتی را بدون نتیجه نمیذاره اینجا نشد جای دیگه انشاالله ما هم نتیجه زحمتمون را میگیریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۱۳۸۴

میتونم بپرسم کدوم دانشگاه بودین و چه رشته و معدلی؟ سابقه کار چقدر داشتین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۰۹

سلام..معدل کارشناسی ۱۷.۵۲
معدل ارشد ۱۸.۲۵
زمین شناسی
دانشگاه دولتی بودم سطح دو
سابقه کار ندارم (:cry:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۷۱۱

البته اینجوری من تشخیص نمیدم سوال از کی پرسیده شد حالا اگه از من نبود نزنین تو ذوقم ک جواب دادم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۳۸۲۰

سلام من پرسیدم از شما.ممنون که جواب دادین. ببینین تو ثبت نام هر چیزی یه امتیازی داره که درمجموع مجموعش مثلا محاسبه میشه که منجر به انتخاب افراد میشه.دانشگاها براساس رنکینگشون امتیاز دارن،معدل، سابقه کار، دوره های آموزشی معتبر،…. راستشو بخواین تو این مدت که ارزیابی انجام شده من تقریبا هرکسی دیدم یا دانشگاه تهران بوده یا امیرکبیر یا علم و صنعت. بچه ها میگن علوم تحقیقات هم بوده. خب مسلما تو دانشگاه هرچی رنک بالاتر باشه کسب معدل بالاتر سخت تره و اینو میدونن.اکثرن هم سابقه کار داشتن که بچه های فنی تقریبا اونایی که من دیدم تخصص مرتبط به نفت هم داشتن.بودن کسایی که سابقه نداشتم اما ارشد دانشگاه تهران با معدل بالا بودن.کارفرما تو هر شرکتی حق داره نیرویی جذب کنه که مطابق نیازش باشه و براش کارآمد باشه. ما به عنوان کارجو میگردیم کارفرمایی که دوس داریم باهاش کار کنیم و شرایط اولیه رو داریم پیدا کنیم و اپلای کنیم و این کارفرماس که قبول میکنه یا خیر. هرجای دیگه هم درخواست بدیم ممکنه بگن آره ممکنه بگن نه. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین.

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۷۱۹

ولی خب اینم درنظر بگیریم، اینطوری نیست که هرکس رشته تحصیلیش نفت باشه حتما می بایست تو شرکت نفت کارکنه. کلی جایگاه شغلی هست با تخصص های متفاوت نمی‌شه که همشون تخصص مهندسی نفت بخوان. ولی درعین حال خیلی از شرکت‌های بازرسی نفت و گاز و شرکت‌های تامین تجهیزات نفت و گاز رشته شمارو جذب میکنن. امیدوارم همه موفق باشین. (:yes:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس نفت
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۱۳۳

مطمنم که رشتت نفت نیست و هیچی از این موضوع نمی دونی…..
فقط بچه های نفت میدونن من چی میگم….

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۳۴۶

رشتمون نفت نیست ولی تو دوستامون دیدیم که آینده نفت چطوریه. بله خوندن رشته ای که دامنه کاربردش خیلی محدوده کلا درست نیست. به نظرم افرادی که جدید انتخاب رشته میکنن نباید نفت انتخاب کنن ولی شما که دیگه خوندین این همه ناراحتی نکشین و بدونین خیلی از ماها تو رشته های مهندسی اونقدری که زحمت کشیدیم به حقمون نرسیدیم و اگه برمیگشتیم رشته دیگه ای میخوندیم. اما تو این فراخوان اگه میگین نفت دعوت نکردن اینطور نیست و دعوت شدن بچه ها

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۳۵۳

من حرفتون رو قبول دارم. با اینکه م شیمی هستم و تا حدی بازار کارمون از نفت بیشتره، ولی بازم کمه.
رشته فقط حسابداری آقا. همه جا جاش هست…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۵۰۲

رشتم نفت نیست ولی تا دلت بخواد همکار نفتی داشتم.میدونین وقتی یه رشته اشباع میشه بهتره زمان انتخاب رشته بریم سراغ یه رشته دیگه.نمیشه بگیم چون من اینو خوندم بااااید تو نفت کار کنم.من دیدم کسیو که ارشد نفت داره هیچ جام دنبال کار نمیگرده منتظر نشسته تا شرکت نفت استخدام بشه. همه مهندسی ها از اول نمیرن بشن مدیر فنی. همه از کارمندی و کارشناسی شروع میکنن.یکی میشه کارشناس فنی، یکی میشه بازرس فنی، یکی طراح،…. ولی با اطمینان میگم کار برای مهندس نفت هست. یکم رزومه بفرستین، امتحان کنین.میدونم شرکت نفت موقعیت خیلی خوبیه.رشته های دیگه هم لازم هست تو این شرکت نمیشه بگیم اونارو نگیرن فقط نفت بگیرن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۴۶۰

سلام..اتفاقا اگه درست برنامه ریزی کنن و یه گروه کار بلد باشه که این دفترچه های آزمون ها را تدوین میکنن باشه این مشکل بوجود نمیاد متاسفانه چیزی که من تو این دفترچه و رشته های مرتبط با خیلی از شغل ها میبینم نشون میده با خیلی از رشته ها و گرایش ها و زمینه کاریشون آشنایی ندارن یه دید و تعریف کاملا قدیمی هنوز نسبت به یه سری رشته ها هست اصلا اطلاعات به روزی ندارن از گرایش های جدیدی که در مقطع ارشد و دکتری آمدن، این عامل بیکاری تحصیلکرده های مقطع ارشد و دکتری ست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۴۹۳

واقعا چقدر خوب ک ادم ببینه دو نفر حرفشو میفهمن
تو وضعیتی که فهموندن مطلب اینقدر سخت شده …
رشته جدید میگیرن درحالی که تو صنعت جا ننداختن که چنین چیزی هم هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۵۳۷

ما که نمیتونیم بشینیم منتظر بمونیم همه چیو درست پیش ببرن. اینجوری که همه چی گلستان میشد. ادما باید تو درجه اول سعی کنن خودشون بهترین مسیرو با توجه به زندگی و موقیت خودشون انتخاب کنن. خیلیامون موقع انتخاب رشته دانش و دید کافی از خیلی چیزا حتی بازار کار نداشتیم. اما در حد خودم اگر کسی مثل ۱۸ سالگی خودم باشه حتما کمکش میکنم و دید میدم. خیلیا هم تو رشته خودشون کار نمیکنن و خیلی موفق ترن. ماهاییم که درست انتخاب نکردیم نباید ناامید باشیم باید دنبال راه حل بهتری باشیم با سرزنش کردن خودمون فقط فرصت زندگی کردنو از خودمون میگیریم. من دوستای نفتی دارم از شریف و تهرانو امیرکبیر که رفتن سراغ شغلای دیگ و درامدی دارن ک چند برابر نفته. دوستم ناامید نباید بود میدونم سخته ولی شدنیه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۶۴۳

ایران استخدام عزیز همون یه کلمه اساسی که حذف کردین کل منظور رو تغییر داد. ممنون از لطفتون به نظرم چاپ نمیکردین بهتر بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۵۷۵

حرفتون درست ولی من دقیقا رشته ای و خوندم که خیلی بهش علاقه دارم و پشیمونم نیستم فقط درک نمیکنم چرا با اینکه همه جا نیاز هست ولس استخدامیش نیست و معلوم نیس نیروهاشون چ جور میگیرن یا اگه استخدامی ازش میزنن مرد میخان یا اصلا بدون اطلاع از وجود رشته مربوطه رشته مشابه میگیرن بهرحال ممنون ..

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۹۳۳

سلام و وقت بخیر
تبریک میگم به همه اونایی که تا این مراحل پیش رفتن.
من خیلی امیدوار بودم به قبولی… ولی دیگه کم کم باید امید رو بزارم کنار… 🙁
کاش حداقل میگفتم اصلا قبول نیستی…

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس نفت
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۹۱۲

سلام خدمت دوستان و یسنا خانم
امیدوارم سلامت باشید همگی
کسی از دوستان هست که به تازگی توی سایت ثبت نام کرده باشه ؟
منظورم اپلود مدرک زبان و icdl هست
و آیا امیدی هست برای دعوت شدن به مصاحبه و این چیزا؟
و سوال بعدیم اینه که این مرحله اول برای مناطق عملیاتی هست یا مرحله بعد برای مناطق عملیاتیه یا کلا همش ی مرحله هست باهم؟
آیا کسی رشته مهندسی نفت حفاری دعوت شده یا نه؟
مچکرم پاسخ بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۳۵۷

دوست من، من برای چندمین بار اعلام کردم
و دوباره اعلام می کنم….شرکت نفت و وزارت نفت به هیچ عنوان رشته های نفت رو نمی خواد…..
لعنت به اون کسی که به من گفت بیا این رشته درس بخون….
پالایشگاه و پتروشیمی هم که باید با رشته شیمی امتحان بدن…..
عین این میمونه که بچه های برق دروس مکانیک رو امتحام بدن……
لعنت به این رشته…….

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۵۲۹

کاری به اینک این رشته رو خوندن مخصوصا الان یه ریسکه بزرگه ندارم .اما تو همین فراخوان من روزی که رفتم دو نفر نفتی دیدم تقریبا از ده نفر که بودیم و دعوت شده بودن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۶۳۰

منم نفتی زیاد دیدم اتفاقا. کی گفته نفت نمی‌خوان؟! روز توانمندی ذهنی هم دیدم، روز روانشناسی هم از 4 نفر یکی نفتی بود. ته دل همدیگرو خالی نکنین.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس نفت
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۱۳۱

منظور و مفهوم من رو نگرفتید دوستان….چون رشتتون نفت نیست و درد ما رو نمی فهمید….
هیچ ارگانی رشته نفت رو جز وزارت نفت نمی خواد….بچه های نفت هفت سال رو هم تلمبار شدن…..بعد شما اومدید میگید یه نفر دو نفر رو روز مصاحبه دیدم…..
اصلا درک نمی کنید من چی می گم…..
یه استخدام کلی فقط باید برای بچه های نفت زده شه تا درد ۷ سال تحقیر از وجود این بچه ها خارج شه….
سالی که چند تا چندتا ارگان های مختلف استخدام برگزار می کردن و رشته شیمی،مکانیک،برق،عمران،صنایع،متالوژی و….می گرفتن….بچه های تحصیل کرده نفت باید ماتم کنج خونه منتظر استخدام می نشستن…..اینم از این استخدام کردن وزیر(عمران) (:dash2:)….
سال ۹۱ که در دولت قبل اعلام کردن،۹۰ درصد نیروهای وزارت نفت باید از رشته های تخصصی نفت،حفاری،اکتشاف،مخزن،بهره باشن و به این نیرو ها نیاز داریم حالا شده ان تف سر بالا…
وقتی استخدام نفت ۹۶ که لغو شد اعلام کردن رشته اکتشاف نفت ۴ نفر نیاز داریم،فقط توهین به تحصیل کرده های این رشته بود….
وقتی مهندس مکانیک و برق و شیمی را به عنوان کارشناس سیال و گل حفاری جای مهندسین حفاری سر چاه قرار می دهن توهین به ماست…
ظلم بزگی در حق بچه های نفت شد که نابخشودنی است و ۹۰ درصد بچه های نفت بیکارن و شما حرف از ۲ تا ۳ تا ۵ تا می کنید..
کارشناس ارشد مهندسی نفت حفاری

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۸۵۲۶

کی گفته هیچ جا جز وزارت نفت نمیخواد؟! تمام شرکت‌های بازرسی فنی نفت و گاز و شرکت‌های تامین تجهیزات نفت و گازی رشته نفت میخوان. درثانی خب وقتی اشباع هست، خودمون باید انتخاب نکنیم این رشته رو. وگرنه مگه میشه بگیم کل نفت باید از مهندسین نفت باشه؟! و مساله بعدی اینه که هر ارگانی باتوجه به نیازش نیرو میگیره. وقتی نفر مکانیک یا شیمی خونده و بقول دوستمون معدلش 15 هم هست منتهی به محض خروج از دانشگاه شروع کرده از کارای ساااده و خاک خوری و الان کلی تجربه داره و میتونه مفید باشه چرا جذب نشه؟ من احساس میکنم بعضی از دوستان اصلا هیچ جا کار نکردن که چنین توقعی براشون ایجاد شده.نمیشه بگی من 7سال درس خوندم بیا منو ببر بشون سرکار. همون رشته هایی که گفتین هم منتظر نموندن نظام مهندسی بیاد براشون. رفتن دنبال کار، دوره آموزشی، نرم افزار و کلی تلاش کردن سابقه کار دارن و تجربه. با دید باز نگاه کنین لطفا.

 • نویسنده: مهندس نفت
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۳۶۶

دوست من، من برای چندمین بار اعلام کردم
و دوباره اعلام می کنم….شرکت نفت و وزارت نفت به هیچ عنوان رشته های نفت رو نمی خواد…..
لعنت به اون کسی که به من گفت بیا این رشته درس بخون….
پالایشگاه و پتروشیمی هم که باید با رشته شیمی امتحان بدن…..
عین این میمونه که بچه های برق دروس مکانیک رو امتحام بدن……
لعنت به این رشته…….

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۴۴۷

سلام…طاعات قبول
کاش از روز اول میگفتن که حداقل ماها برا گرفتن مدرک هزینه نکنیم امید الکی نداشته باشیم
یه سری آمدن همینجا گفتن با معدل ۱۵ دعوت شدن ولی ماها ک هم کارشناسی و هم ارشد معدل الف بودیم هیچی…هیچ وقت کسایی که آزمون قبل را لغو کردن نمی بخشم،امیدوارم خدا خودش به ماهایی که با هزاران بدبختی درس خوندیم کمک کنه
البته چند روز پیش فکر کنم انرژی نیوز زده بود از همین سامانه میخوان برا غرب و جنوب هم نیرو بگیرن الله اعلم که باز این حرف صحت داشته باشه یا نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۵۴۱

برای پتروشیمی بود، من اینجا نوشتم. دفترچش نمیدونم اومد یا نه. برای آپادانا و هنگام گفتن مثل اینکه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۷۰۹

سلام..نه برا پتروشیمی نبود اون نوشته بود برا نفت،چون زده بود تا ده خرداد کسایی که ثبت نام نکردن اگه شرایط را دارن ثبت نام کنن میخوان از همین سامانه برای جنوب و غرب هم نیرو بگیرن همین رشته های فراخوان را گفته بود
دفترچه پتروشیمی ها را دیدم اون خبری که خوندم مربوط به پتروشیمی نبود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۷۷۹۷

آهان، یعنی مشابه همین فرآیند که الان هست. فکر کردم پتروشیمی رو میگین.

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۸۰۴۴

انرژی نیوز پنج روز پیش یه پستی اینستا گذاشته بود من دیدم دیگه چقد صحت داره الله اعلم

 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۸۰۶۹

مال OICO هست. شرکت راه اندازی و بهره برداری صنعت نفت
ثبت نامش جداست و ربطی به این سامانه وزارت نفت نداره

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۳۹۸

سلام یسنا خانوم چه کسایی ازمون رو لغو کردن?

پاسخ دهید
 • نویسنده: یسنا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۰۸۱۴

سلام..بچه های نفت (البته تو اون آزمون یه سری سهمیه هایی که دادن به عدالت نبود )درحالی که سهم اونا از ما جدا بود با لغو آزمون یکی مثل من دکتری را از دست دادم و اینکه الان با داشتن شرایط این فراخوان دعوت نشدم شرایط اون آزمون را داشتم براش هم مطالعه کردم حداقل اگه آزمون بود توانایی ما هم محک زده می شد

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۵۰۵۲

بچه های دانشگاه نفت لغو کردن?

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۵۹۷

منم که با تامین نیروی انسانی تماس گرفتم گفتن، مصاحبه ها که تموم شه کار با واحد آزمون تموم میشه، ادامه کار می‌ره بخش استخدام و تامین نیرو.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۶۰۱

رفع مسئولیت محتوای خبر:
کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر توسط کاربران در بخش نظرات عهده ایشان می باشد.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ۴
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۶۵۹

ممنون ولی اگر بیشتر میگفتن که کی تموم میشه و اونا کی خبر میدن بهتر بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۴۹۳

افرادی که این چند روزه برای مصاحبه تخصصی رفتن، بهشون گفتن دیگه کار شما با اینجا تموم میشه و خواهشا با مرکز مدیریت تماس نگیرید و منتظر خبر از وزارت باشید
پیرو اون صحبت های دوستان، امروز هم کلا 10 نفر بودند و مکانیک و شیمی و یه رشته دیگه، که نیمی از اونها مکانیک بودند
منم دارم به این نتیجه میرسم یا بیشتر از 35 تا مکانیک میخوان یا اینکه اضافه تر از نیاز دعوت کردند و ریزش خواهیم داشت
باید دید آیا مصاحبه ها تموم میشه این هفته یا هفته ی آینده هم دعوت به مصاحبه داریم، انگار تا کل مصاحبه ها هم به اتمام نرسه، خبری از ادامه کار نیست

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۵۵۷

خب همینجا افرادین که میگن هوش دادن بقیه رو نه. یعنی این هفته تموم نمیشه. تازه هیچ خبریم بهشون فعلا ندادن یعنی شاید هفته دیگم تموم نشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۷۴۲

این هفته که شروع کردن گروه چهارم رو دعوت کردند، با احتساب روزی 10 نفر هم میشه هفته ای 50 تا
گروه چهارم دقیق یادم نیست چند نفر بودن….البته بخاطر محدودیت های سفر هم فعلا انگار فقط با ساکنین تهران ارتباط گرفتن
با توجه به صحبت های شما حداقل یکی دو هفته هم طول میکشه تا این دوستان مراحل باقی مونده رو پشت سر بگذارن…..خدا کنه فرجی بشه و تکلیف همه روشن بشه
(:secret:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: مکانیس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۷۷۵

من اسفند ماه مصاحبه ها رو انجام دادم. گروه چهارم هم بودم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۵۴۴۸

یه عده از گروه سوم و چهارم بودند که مصاحبه هاشون مونده بود, یا روانشناسی یا تخصصی که تو این 2 هفته رفتن
حالا چقدر هنوز مونده مشخص نیست
یکی از بچه ها چاره ای برای مشخص شدن اندیشید, منم لینک گذاشتم ولی ادمین تایید نکرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۸۵۴

سلام، هر روز مصاحبه انجام نمیشه فک کنم. ی روزایی از هفتس.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مکانیس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۵۹۴

امیر جان. اون چهار نفری که با مشاور وزیر مصاحبه داشتن رندوم بودن یا نفرات برتر؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۷۶۲

نفر برتر رو نمیدونم، ولی بهشون گفته بودند شما برگزیده هستید (یعنی قبول شدید)……از نظر سنی هم چندتاشون پایین بودن
البته طبیعی هست که سازمان به افراد جوان تر توجه ویژه تری داشته باشه (دهه هفتادی ها)……هر چه قدر که سن از 30 بگذره خوب شانس استخدامی تو همه ی سازمان های دولتی کمتر میشه فقط مربوط به نفت نیست این قضیه
من خودم احساس میکنم رندوم بودن ولی امکانش هم هست که بالاترین امتیازات رو کسب کرده باشن و به همین خاطر انتخاب شده بودند…..الله اعلم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۰۳۱

خوش به حال اون چهار نفر حداقل میدونن تکلیفشونو 😔😔 ما تا کی انتظار بکشیم آخه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۶۰۷۳

من اکثر کسایی رو که دیدم تو مراحل مختلف متولد۶۵_۶۸ بودن.
جالبه قبل از دعوت خودم فکر میکردم از تازه فارغ التحصیلا دعوت میکنن، ولی اینطور نبود…

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۱۴۷۳۷

سلام
مصاحبه حرفه ای و روانشناسی چندمین مرحله از مصاحبه است؟
در این مصاحبه چی پرسیده میشود ؟
لطفا جواب دهید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی