• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۱۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت نیلا پخش بردیا

استخدام شرکت نیلا پخش بردیا

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت نیلا پخش بردیا


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام


جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت نیلا پخش بردیا به آرشيو زير مراجعه نماييد:

۱۳ تیر ۱۴۰۱
استخدام حسابدار ارشد برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلاپخش بردیا فعال در زمینه پخش مواد غذایی در اصفهان (محدوده چهارراه صارمیه اول خیابان آتشگاه) حسابدار ارشد استخدام می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار ارشد آقا و خانم حداقل لیسانس حسابداری حداقل 3 سال سابقه کار آشنا به نرم افزارهای حسابداری مزایا: حقوق توافقی بیمه تامین اجتماعی از روز اول و سایر مزایا... از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را واتساپ نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند.

مشاهده بیشتر
۱۳ تیر ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت نیلا پخش بردیا

شرکت نیلا پخش بردیا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 انباردار آقا جوان آشنا به امور انبارداری 2 کارگر انبار جوان آقا پر انرژی دیپلم به بالا 3 توزیع کننده آقا جوان دیپلم به بالا از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۲۶ خرداد ۱۴۰۱
استخدام توزیع کننده با مدرک دیپلم به بالا در شرکت نیلا پخش بردیا

شرکت نیلا پخش بردیا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز توزیع کننده آقا جوان دیپلم به بالا از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۲۶ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلا پخش بردیا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر انبار جوان آقا پر انرژی دیپلم به بالا از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۲۶ خرداد ۱۴۰۱
استخدام انباردار در شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلا پخش بردیا در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا جوان آشنا به امور انبارداری از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
استخدام دو ردیف شغلی برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلا پخش بردیا یک شرکت معتبر پخش مواد غذایی واقع در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر استخدام می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 انباردار آقا جوان آشنا به امور انبارداری 2 سرپرست توزیع آقا دارای سابقه کار در زمینه پخش مواد غذایی آشنا به امور مسیر بندی و مناطق اصفهان از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را واتساپ نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۰۶ خرداد ۱۴۰۱
استخدام رئیس حسابداری و حسابدار در شرکت نیلا پخش بردیا

شرکت نیلا پخش بردیا یک شرکت معتبر مواد غذایی و بهداشتی در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 رئیس حسابداری حداقل 5 سال سابقه کار در زمینه حسابداری آشنا به تمامی امور حسابداری جنسیت: آقا، خانم نوع قرارداد: تمام وقت مزایا: حقوق توافقی بیمه تامین اجتماعی از روز اول و سایر مزایای اداره کار 2 حسابدار حداقل لیسانس حسابداری حداقل 2 سال سابقه کار مزایا: حقوق وزارت کار بیمه تامین اجتماعی از روز اول و سایر مزایای اداره کار از متقاضیان خواهشمندیم رزومه و م...

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام سرپرست توزیع برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلا پخش بردیا یک شرکت معتبر پخش مواد غذایی واقع در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر استخدام می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز سرپرست توزیع آقا دارای سابقه کار در زمینه پخش مواد غذایی آشنا به امور مسیر بندی و مناطق اصفهان از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را واتساپ نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام انباردار برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

شرکت نیلا پخش بردیا یک شرکت معتبر پخش مواد غذایی واقع در اصفهان (سه راه درچه) از واجدین شرایط زیر استخدام می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا جوان آشنا به امور انبارداری از متقاضیان خواهشمند است رزومه یا مشخصات کامل خود را واتساپ نمایند یا با شماره ثابت تماس حاصل فرمایند. تماس با موبایل پاسخگو نیستیم.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سرپرست توزیع آقا برای شرکت نیلا پخش بردیا در اصفهان

استخدام شرکت نیلا پخش بردیا شرکت نیلاپخش بردیا فعال در زمنیه پخش موادغذایی واقع در اصفهان (محدوه خیابان آتشگاه) سرپرست توزیع آقا با شرایط و مزایای ذیل استخدام می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز سرپرست توزیع آقا دارای سابقه کار در زمینه پخش مواد غذایی آشنا به مناطق اصفهان مسلط به مسیربندی توانایی مدیریت تیم توزیع مزایا: حقوق توافقی بیمه تامین اجتماعی از روز اول و سایر مزایا.... متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات کامل خود و یا رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال و یا با شماره ثابت زیر تماس...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی