دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت مشاهده سوالات متداول آزمون استخدام شرکت‌ های خصوصی و دانش بنیان اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع شما عزیزان میرسانیم تمامی آگهی های استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.


خبر 19 دی 96: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

اطلاعیه نهم دبیرخانه آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان کشور
به استحضار می رساند نتایج آزمون اینترنتی اعلام گردید و از صفحه کاربری قابل مشاهده می باشد. برای دسترسی به نتایج کافیست تا وارد حساب کاربری خود شده و از منوی سمت راست گزینه «نتایج آزمون» را انتخاب نمایید. شایان ذکر است تعداد 20.000 نفر شغل از آزمون اینترنتی به مصاحبه حضوری دعوت شده اند و در 7 استان کشور به مصاحبه فراخوانده خواهند شد.
از کلیه شرکت کنندگان عزیز (با تمام وضعیت های اعلام شده) خواهشمند است تا پس از مشاهده کارنامه خود، از منوی سمت راست وارد گزینه «مهارت ها» شده و کلیه توانمندی های خود شامل توانایی های عمومی و تخصصی، نرم افزار های عمومی و تخصصی، دانش های فنی، مهارت های فردی و اجتماعی، ابزارهای مربوط به شغل و … را نیز در این قسمت وارد نمایند.
شایان ذکر است توانایی ها و مهارت های وارد شده، منجر به تکمیل رزومه ارسالی و معرفی هر چه بهتر افراد خواهد گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: فعالیت موسسه میزان گستران شریف غیرقانونی اعلام شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزارت کار اعلام کرد: فعالیت موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف در خصوص فراخوان برای ثبت نام کارجویان و برگزاری آزمون استخدام جهت معرفی بیکاران به شرکت های خصوصی به دلیل عدم اخذ مجوز، غیرقانونی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 شهریور 96: اصلاحیه دفترچه راهنمای نخستین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان
داوطلبان گرامی؛ با سلام، به اطلاع می رساند نظر به بروزرسانی دفترچه راهنمای نخستین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان، خواهشمند است نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه مذکور اقدام فرمایید.
و همچنین قسمت “سوالات متداول” موجود در سایت نیز تکمیل گردیده و پاسخ برخی ابهامات و سوالات مطروحه در ایمیل های دریافتی، پاسخگویی تلفنی و نیز فضای مجازی صورت پذیرفته است که می توانید نسبت به مطالعه آنها اقدام فرمایید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 96: اطلاعیه دبیرخانه نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان کشور
با عنایت به الطاف خداوند متعال به اطلاع عموم مردم و متقاضیان عزیز می‌رساند با توجه به اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در رسانه‌ها و با توجه به استقبال بی نظیر متقاضیان تا ساعت 12 پنج‌شنبه مورخ 23 شهریور ماه، ۹۶۹۴۶ متقاضی، نسبت به ثبت اطلاعات خویش در سامانه ثبت نام آزمون استخدام، اقدام نموده اند.
قابل ذکر است ثبت‌نام این آزمون تا تاریخ 26 شهریور ادامه خواهد داشت. لذا از تمامی متقاضیان محترم ثبت‌نام در این آزمون درخواست می‌گردد، باتوجه به حجم ترافیک بالای سامانه ثبت‌نام، تکمیل اطلاعات خویش را به پایان ساعات ثبت نام موکول نکرده و در فرصت مناسب نسبت به نهایی کردن فرایند ثبت‌نام خود در این سامانه اقدام نمایند.
شایان ذکر است ثبت‌نام این آزمون تا تاریخ 26 شهریور ماه صرفا از طریق سایت آزمون صورت می‌پذیرد.
دبیرخانه اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان


استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان- 13 شهریور 96

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، بر اساس مصوبات شورای سیاست گذاری اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان، به منظور تامین سرمایه انسانی این شرکت ها، انتخاب افراد شایسته و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، طرح ریزی و سیاست گذاری این آزمون صورت پذیرفت. لذا در راستای هدایت داوطلبان به شغل های مناسب و تخصیص امکانات شغلی به افراد مستعد،با بهره گیری از تجارب گذشته،شرایط و ضوابط ثبت نام در اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان سال ۱۳۹۶ به شرح ذیل اعلام می گردد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

تعاریف:

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:

1- دسته شغلی: مشاغل مورد نیاز شرکت های خصوصی و دانش بنیان بر اساس حوزه شغلی به 8 بخش مستقل تقسیم شده است، هر بخش را یک “دسته شغلی” می نامند. عناوین این دسته های شغلی به شرح ذیل می باشد:

1- اجرایی و فنی
2- بهداشت، درمان و مراقبت
3- خدماتی، رفاهی و آموزشی
4- طراحی، رسانه ای، بازاریابی و فروش
5- فن آوری اطلاعات
6- کارشناسی و مهندسی
7- مالی، حقوقی و اداری
8- مدیریتی

2- عنوان شغلی: برای هر نوع از موقعیت های شغلی موجود در شرکت های خصوصی و دانش بنیان یک عنوان شغلی در نظر گرفته شده است. آزمون شامل ارزیابی 266 عنوان شغلی بوده که برای هر عنوان، چندین موقعیت شغلی در شرکت های گوناگون وجود خواهد داشت. این عناوین و تعاریف آن ها در جداول صفحات 13 تا 45 همین دفترچه آماده است.

3- شرکت خصوصی: کلیه نهادها، بنگاههای اقتصادی، مجموعه ها و سازمانهای غیر دولتی را که بر اساس قانون با اهداف تجاری یا غیرتجاری فعالیت می کنند، شرکت خصوصی می نامند.
4- شرکت دانش بنیان: شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل میشود و بر اساس معیارهای مورد نظر “آیین نامه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان”، به تأیید  «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا» می رسد.
5- دانشجو: کسی است که در یکی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی اعم از دولتی، آزاد ،غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و … پذیرفته و ثبتنام شده باشد.
6- رشته تحصیلی: عنوان رشته ای است که دانش آموز/ دانشجو در آن فارغ التحصیل شده است.
این عنوان رشته در کادر بالای کارنامه درج گردیده است.

شرایط:
1- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- داشتن تابعیت ایران
4- عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی
5- برخورداری از توانایی جسمی و روانی لازم و متناسب با شغل انتخابی
6- داشتن حداقل هجده (18) سال سن
تذکر: افراد با سن کمتر از 18 سال نیز میتوانند به صورت آزمایشی در آزمون شرکت کنند.
نکات مهم:
1- ثبتنام در این آزمون با هر مدرک تحصیلی در هر مقطع تحصیلی بلامانع است.
2-  زمان ثبتنام از 8 صبح روز سه شنبه 14 شهریور لغایت ساعت 24 روز یک شنبه 26 شهریور خواهد بود و ثبتنام منحصراً از طریق سایت آزمون صورت خواهد پذیرفت.
3- داوطلبان میبایست قبل از اقدام به ثبتنام به مطالعه دقیق دفترچه راهنما (متون، جداول و پیوستها) و آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، مبادرت نمایند.
4- توصیه میشود داوطلبان، ثبتنام خود را در اولین روزها انجام دهند و از موکول نمودن آن به روزهای آخر، خودداری نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

مراحل ثبت نام
– در سمت راست سایت آزمون به نشانی www.inre.ir  با فشردن دکمه ثبتنام وارد صفحه ثبتنام در آزمون شوید.
– در قسمت مربوط به کد ملی، داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری کند. ضمنا داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131 تماس حاصل نمایند. به عنوان مثال 0123456789
– در قسمت مربوط به شماره همراه، داوطلب باید شماره 11 رقمی تلفن همراه خود را که با 09 شروع میشود، در محل مربوط وارد نماید. به عنوان مثال 09123456789
– رمزعبور توسط داوطلب انتخاب میگردد. رمزعبور میبایست حداقل شامل 6 کاراکتر (حرف یا عدد یا ترکیبی از آنها) باشد.
تبصره1: در انتخاب رمز عبور استفاده از کاراکترهای خاص نظیر /،  %، &، @ و # بامانع است.
تبصره2: داوطلب میبایست رمزعبور انتخابی خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل آزمون در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد. لذا رمز عبور باید به نحوی انتخاب گردد که فراموش نشود.
تبصره3: در هنگام انتخاب رمز، به زبان صفحه کلید خود توجه نمایید.
– در قسمت تکرار رمز عبور، داوطلب میبایست، رمز عبور انتخابی خود در قسمت قبلی را مجددا وارد کند.
– دربخش امنیتی، داوطلب میبایست مربع “من ربات نیستم” را علامت گذاری نماید.
تبصره1: درصورتی که در این قسمت با سوال دیگری مواجه شدید، متن سوال را با دقت مطالعه نموده و گزینه های انتخابی درست را علامتگذاری نمایید.
– با کلیک روی دکمه “ثبت نام”، در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده، کد تایید 6 رقمی به شماره تلفن همراه ثبت نامی ارسال شده و فرایند ثبتنام به مرحله ی بعد منتقل می شود.
– در مرحله بعد کد 6 رقمی دریافت شده از طریق پیامک را ،در قسمت مرتبط با کد تایید وارد کرده و بر روی  دکمه “تایید و ورود” کلیک نمایید.
تبصره1: در صورت عدم دریافت کد تایید، در زمان تعیین شده، دکمه “ارسال مجدد کد تایید” فعال میشود. داوطلب میبایست در این شرایط، از صحت شماره تلفن همراه وارد شده اطمینان حاصل نماید و با کلیک بر دکمه “ارسال مجدد کد تایید”  ایـران  استـخدام مجددا نسبت به دریافت کد تایید اقدام نماید.
تبصره2: در صورت عدم دریافت کد تایید از طریق پیامک، ثبت نام خود را به زمان دیگری موکول نمایید و یا با شماره 35095500-021 تماس حاصل فرمایید.
– در مرحله بعد با پیغام “شماره همراه شما با موفقیت تایید شد، میتوانید وارد شوید.” مواجه میشوید که ازم است کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.
– داوطلب پس از ورود باید، قوانین و مقررات را با دقت مطالعه نموده و پس از علامتگذاری مربع “قوانین و مقرارت را خوانده ام و با آنها موافق هستم” بر روی دکمه “شروع ثبت نام” کلیک نماید.
– پس از ورود به بخش مشخصات فردی موارد درخواستی را مطابق توضیحات زیر تکمیل نمایید:
تبصره1: تمامی متون میبایست به زبان فارسی نگاشته شوند.
– داوطلب باید در محل مورد نظر نام، نام خانوادگی و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطور کامل وارد نماید (از به کار بردن هرگونه علامت غیر از حروف الفبا و همچنین تکرار حروف به دلیل داشتن تشدید خودداری شود).
– در قسمت شماره شناسنامه، داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
– در بخش محل تولد، داوطلب می بایست مطابق با شناسنامه محل تولد خود را وارد نماید.
– در بخش پست الکترونیک، داوطلب میتواند آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را وارد نماید .به عنوان مثال  user@example.com
– در بخش تاریخ تولد ،داوطلب باید تاریخ تولد خود را بطور دقیق (روز، ماه و سال) در محل مربوط درج نماید.
– در بخش جنسیت، داوطلب باید یکی از گزینههای مذکر یا مونث را انتخاب نماید.
– در قسمت وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد، باید وضعیت نظام وظیفه خود را با توجه به مقررات سازمان نظام وظیفه انتخاب نماید.
تبصره1: دانشجویان فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت میبایست گزینه “معافیت تحصیلی” را برای وضعیت نظام وظیفه انتخاب نمایند.
– در قسمت تلفن ثابت ازم است تا داوطلب نسبت به ثبت شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر در محل مجزای مربوط به خود اقدام نماید .به عنوان مثال 12345678    021
– در قسمت شماره اضطراری لازم است تا شمارهای متفاوت با شماره تلفن ثابت و همراه مندرج در قسمت های قبل ثبت گردد. به عنوان مثال 09123456789
تبصره1: این شماره میبایست شماره یکی از آشنایان و یا نزدیکان شما باشد تا در شرایط اضطرار به منظور اطاع رسانی در دسترس باشند.
تبصره2: این شماره میتواند شماره ثابت و یا همراه باشد.
– در بخش استان محل سکونت، لازم است که داوطلب پس از کلیک بر محل مربوطه از میان لیست موجود استان محل سکونت خود را وارد نماید.
تبصره1: منظور از استان محل سکونت، استانی است که داوطلب در دو سال اخیر بیشترین حضور را در آن داشته است.
– در بخش شهرستان، لازم است که داوطلب پس از کلیک بر محل مربوطه از میان لیست موجود شهرستان محل سکونت خود را انتخاب نماید.
– در بخش آدرس محل سکونت، داوطلب باید آدرس دقیق پستی خود را درج نماید.
تبصره1: طی مراحل آزمون چنانچه آدرس داوطلب تغییر کند ازم است آدرس جدید خود را کتباً به دبیرخانه آزمون اطلاع دهد.
– پس از تکمیل فرم بر روی دکمه “ثبت و ادامه” کلیک نمایید.
تبصره1: در هر مرحله از فرآیند ثبت نام و قبل از اتمام آن میتوانید با کلیک بر دایره مربوط به مشخصات فردی در بالای صفحه نسبت به ویرایش مشخصات خود اقدام نمایید.
– در قسمت سوابق میتوانید سوابق علمی و شغلی خود را در پنج دسته ی سوابق تحصیلی، سوابق کاری، سوابق بیمه، دورههای تخصصی و زبانهای خارجی وارد نمایید.
برای این کار کافی است در هر دسته گزینه افزودن را انتخاب نموده و موارد خواسته شده را تکمیل نمایید. به عنوان مثال برای اضافه کردن سابقه تحصیلی لازم است تا گزینه “افزودن سابقه تحصیلی” انتخاب گردد و پس از نمایش گزینه های مربوط، نسبت به تکمیل آنها اقدام نمایید. ایـران استـخدام
تبصره1: در هر دسته از سوابق، میتوان چندین سابقه اضافه نمود. برای مثال کسی که دارای مدرک کارشناسی میباشد ابتدا مشخصات دیپلم خود را وارد نموده و سپس با فشردن مجدد گزینه “افزودن سوابق تحصیلی” نسبت به درج اطلاعات مدرک کارشناسی خود در مکان مربوطه، اقدام مینماید، یا شخصی که سه سابقه شغلی دارد میتواند هر سه سابقه را مطابق روش بالا در قسمت سابقه شغلی وارد نماید.
تبصره2: در هر دسته، میتوان هر یک از سوابق موجود را با فشردن کلید قرمز رنگ “حذف”، در صورت نیاز حذف نمود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

– نحوه تکمیل سوابق هر بخش به شرح زیر است:
– در قسمت “سوابق تحصیلی” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه تحصیلی”،  قسمت مربوط به درج سوابق تحصیلی نمایش داده میشود. داوطلب میبایست پس از کلیک بر قسمت “مقطع تحصیلی” گزینه مورد نظر خود را از لیست انتخاب نماید.
– در قسمت “رشته تحصیلی”، داوطلب میبایست متناسب با مقطع تحصیلی انتخابی، رشته تحصیلی خود را وارد نماید.
تبصره1: برای مقاطع قبل از دبیرستان این قسمت را خالی گذارید.
– در قسمت “نام مرکز اموزشی”، داوطلب میبایست نام مرکز آموزشی که مقطع مذکور را در آن گذرانده است را به طور کامل درج نماید.
– در قسمت “سال اخذ مدرک”، میبایست سال اخذ مدرک وارد گردد.
تبصره1: در صورتی که همچنان مشغول به تحصیل در مقطع ذکر شده هستید گزینه در حال تحصیل را انتخاب نمایید.
– در قسمت معدل، معدل مربوط به آن مقطع را وارد نمایید.
تبصره1: در صورتی که همچنان در حال تحصیل هستید معدل فعلی خود را وارد نمایید.
تبصره2: در صورتی که در نیمسال اول مقطعی قرار دارید، آخرین معدل مقطع قبلی را وارد نمایید.
– در قسمت “سوابق کاری” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه کاری”،  قسمت مربوط به درج سوابق کاری نمایش داده میشود. داوطلب میبایست پس از کلیک بر قسمت “عنوان شغل” عنوان آن را وارد نماید.
– در کادر مربوط به “نام شرکت” لازم است نام شرکت یا مجموعه ای را که در آن مشغول به کار بوده اید، به صورت کامل وارد نماید.
– در قسمت حقوق دریافتی، آخرین میزان حقوق دریافتی از شغل نام برده را “به ریال” وارد نمایید. به عنوان مثال اگر حقوق فردی معادل یک میلیون سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان است باید عدد 13،750،000 را وارد نماید.
– در قسمت “از سال”، سال ورود به عنوان شغلی مذکور را وارد نماید.
– در قسمت “تا سال”، سال اتمام همکاری با شرکت مذکور تحت آن عنوان شغلی را وارد نماید.
تبصره1: در صورتی که هنوز مشغول به کار تحت آن عنوان شغلی در سازمان مربوطه هستید، گزینه مشغول به کار را انتخاب نمایید.
– در صورت دارا بودن سابقه بیمه، در قسمت “سوابق بیمه” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه بیمه”، قسمت مربوط به درج سوابق بیمه نمایش داده میشود. داوطلب میتواند پس از کلیک بر قسمت “نوع بیمه”، از بین گزینه های موجود نوع بیمه مورد نظر خود را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت”از ماه”، ماهی که بیمه مورد نظر آغاز شده است را انتخاب نماید.
– در قسمت “سال”، سال شروع بیمه مورد نظر را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت”تا ماه”، ماهی را که بیمه مورد نظر به اتمام می رسد، انتخاب نماید.
– در دومین قسمت به نام “سال”، سال اتمام بیمه مورد نظر را انتخاب نماید.
– در قسمت دوره های تخصصی، نام دوره و سال پایان دوره مذکور را به ترتیب در قسمت های “نام دوره” و “سال گذراندن” وارد نمایید.
– در قسمت نام موسسه، موسسهای که ذیل آن دوره مذکور را گذرانده شده، انتخاب نمایید.
– در صورتی که گواهینامه دوره را در اختیار دارید، گزینه “گواهینامه دوره را دارم” را انتخاب نمایید.
– در قسمت زبانهای خارجی داوطلب میبایست با کلیک روی قسمت “زبان خارجی”، زبان مورد نظر خود را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت میزان تسلط، میزان تسلط خود را در زبان مذکور تعیین نماید.
– پس از اتمام درج سوابق با فشردن کلید “ثبت و ادامه” وارد مرحله بعد شوید.
تبصره1: در هر مرحله از فرآیند ثبت نام و قبل از اتمام آن میتوانید با کلیک بر دایره مربوط به سوابق در بالای صفحه نسبت به ویرایش سوابق اقدام نمایید.
– در قسمت انتخاب مشاغل، میتوانید از هشت دسته شغلی موجود، مشاغلی را که تصمیم دارید در آزمون مربوط به آن ها شرکت کنید، انتخاب نمایید.
تذکر: جزئیات مربوط به هر دسته شغلی و عنوان شغلی را در جداول این دفترچه مطالعه نمایید.
تبصره1: به ازای هر دسته شغلی میتوان حداکثر در پنج عنوان شغلی آزمون، شرکت کرد. برای مثال اگر به عناوین شغلی دسته مدیریتی علاقه مند هستید اجازه انتخاب تنها پنج عنوان شغلی در این دسته را دارید.
تبصره2: داوطلبان میتوانند مطابق علاقه و ظرفیت های خود، مشاغل مورد نظر را حداکثر از دو دسته از هشت دسته شغلی انتخاب نمایند.
تبصره3: مبلغ مصوب برای انتخاب از اولین دسته شغلی 570000 ریال میباشد.
تبصره4: مبلغ دریافتی فوق، در ازای یک دسته شغلی است. داوطلب قادر است یک دسته شغلی دیگر را نیز اضافه نماید و در آن دسته نیز حداکثر پنج شغل را ایـران  استـخدام انتخاب کند. در این صورت، میبایست مبلغ 375000 ریال دیگر را نیز پرداخت نماید. به عنوان مثال اگر داوطلبی حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته مدیریتی و حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته اجرایی و فنی انتخاب نماید میبایست مجموعا 945000  ریال پرداخت نماید.
– پس از انتخاب عناوین شغلی مورد نظر، دکمه سبز رنگ “ثبت و ادامه” در پایین صفحه را فشار دهید و وارد آخرین مرحله در صفحه بعدی شوید.
– در صفحه “وضعیت پرداخت” قسمت “خاصه و پرداخت صورت حساب”، پس از بررسی مشخصات فردی و سوابق تحصیلی، شغلی، بیمه، دوره های تخصصی و زبانهای خارجی و حصول اطمینان از درستی عناوین شغلی منتخب شده، گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید میباشد” را انتخاب نمایید.
پس از تایید گزینه بالا میتوانید شیوه پرداخت را انتخاب نمایید.
– سه شیوه پرداخت در نظر گرفته شده است که به ترتیب توضیح داده میشود:
– واریز از طریق درگاه بانکی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب:
در این روش میتوانید بوسیله کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت اینترنتی وجه اقدام نمایید.
تبصره1: برای پرداخت از این روش لازم است رمز دوم کارت مورد نظر بانکی را داشته باشید.
تبصره2: پس از انتخاب این گزینه، شما میتوانید بانک پذیرنده را انتخاب نمایید .
این گزینه مستقل از بانک صادر کننده کارت شما میباشد و با کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب میتوانید در همه بانکهای پذیرنده پرداخت نمایید.
تبصره3: از میان دیگر روشهای پرداخت، این روش بیشتر از دو روش دیگر توصیه میگردد.
– واریز از طریق کارت به کارت و اعلام مشخصات واریز:
با انتخاب این گزینه لازم است تا وجه مذکور به کارت موسسه میزان گستران شریف با شماره کارت 1607-0000-2970-5022 واریز و سپس جزئیات تراکنش شامل “شماره مرجع/پیگیری”، “تاریخ” و “زمان (ساعت)” ثبت گردد.
تبصره1: به منظور پرداخت از این طریق داوطلب میبایست به دستگاه های عابربانک بانک های معتبر متصل به شبکه شتاب مراجعه نماید.
تبصره2: شماره مرجع / پیگیری را از برگه دریافتی از دستگاه خودپرداز مشاهده و در قسمت مربوطه وارد نمایید.
تبصره3: “تاریخ” و “زمان” را از برگه دریافتی از دستگاه خودپرداز مشاهده و طبق همان ترتیب در قسمت مربوطه وارد نمایید.
– واریز از طریق شماره حساب بانکی و اعلام مشخصات واریز:
با انتخاب این گزینه ازم است تا وجه مذکور به حساب موسسه میزان گستران شریف نزد بانک پاسارگاد شعبه میرزای شیرازی به شماره 307.8100.12458682.1 واریز شده و سپس جزئیات تراکنش شامل “شماره فیش”، “تاریخ” و “زمان” مطابق فیش حساب بانکی به دقت در قسمت مربوطه وارد گردد
تبصره1: به منظور پرداخت از این طریق، داوطلب میتواند به نزدیک ترین بانک پاسارگاد محل اقامت خود مراجعه نماید.
تذکر مهم 1: پس از واریز وجه امکان تغییر دسته های شغلی انتخاب شده وجود نخواهد داشت.
تذکر مهم 2: پس از اعلام روش پرداخت، امکان ویرایش اطلاعات کاربر وجود نخواهد داشت.
– پس از اطمینان از اطلاعات ثبت نامی و روش پرداخت، گزینه سبز رنگ “پرداخت” یا “ثبت”  در پایین صفحه را انتخاب نمایید.
ورود به پنل کاربري
–  در سمت راست سایت آزمون، روی گزینه “ورود به صفحه کاربری” (زیر گزینه “ثبتنام در آزمون”) کلیک کنید. پس از باز شدن صفحه مورد نظر کد ملی ایـران استـخدام و رمز عبور خود (رمزی که هنگام ثبت نام انتخاب نموده اید)را وارد نمایید. پس از وارد شدن به پنل کاربری، اطلاعات ثبتنامی شما در بالای صفحه قابل مشاهده است .
–  در سمت راست صفحه روی گزینه بارگزاری مدارک کلیک کرده و اقدام به بارگزاری عکس و کارت ملی خود نمایید. فرآیند بارگزاری بدین صورت است که روی گزینه انتخاب عکس کلیک کرده، عکس خود را انتخاب نموده و روی دکمه بارگزاری کلیک نمایید.
–  در سمت راست صفحه، قسمت وضعیت پرداخت، وضعیت پرداخت شما قابل مشاهده است.
–  در سمت راست صفحه ،قسمت پیش آزمون ،پس از خواندن توضیحات آن، روی گزینه شروع پیش آزمون کلیک کرده و نسبت به پاسخ به سوالات آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که سوالات به صورت دو گزینه ای میباشد.
–  در سمت راست صفحه ،قسمت تنظیمات نیز میتوانید شماره همراه و رمز عبور خود را ویرایش نمایید.
–  پس از تکمیل هر یک از قسمتهای فوق، در منوی “وضعیتها” (زیر منوی مشخصات فردی) ،وضعیت بارگزاری مدارک، پرداخت و پیش آزمون قابل مشاهده است.
–  لازم است که در منوی وضعیت تمامی فعالیت ها تایید شده باشد وگرنه شرکت در آزمون برای شما امکانپذیر نخواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جدول زمانبندی آزمون:

موضوع تاریخ
شروع ثبت نام آزمون 14 شهریور ماه 1396
پایان مهلت ثبت نام آزمون 27 شهریور ماه 1396
شروع مرحله اینترنتی برای دسته اول مشاغل هفته آخر مهر ماه 1396
پایان مرحله اینترنتی در تمامی دسته ها 20 آبان ماه 1396
اعلام نتایج آذر ماه 1396
برگزاری مرحله حضوری دی و بهمن ماه 1396
اعلام نتایج نهایی و فرایند جذب اسفند ماه 1396

– در ادامه جداول مربوط به مفاد آزمون، تعاریف مشاغل، ضرایب هر عنوان امتحانی و منابع مطالعاتی آزمون آورده خواهد شد.

o تبصره1: در مشاغلی که منبع مطالعاتی خاصی پیشنهاد نگردیده است داوطلب می تواند از هر منبع مطالعاتی مرتبط استفاده نماید.

مفاد آزمون

عناوین آزمون عمومی عناوین آزمون اختصاصی
ریاضی هوش ریاضی
فیزیک فهم IT
شیمی روابط اجتماعی
زیست زبان
ادبیات  –
هنر  –

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سوالات متداول آزمون استخدام شرکت‌ های خصوصی و دانش بنیان اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام از 8 صبح روز سه شنبه 14 شهریور لغایت ساعت 24 روز یک شنبه 26 شهریور خواهد بود

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

 جهت مشاهده اطلاعیه ها و اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

تماس با مجری آزمون: 
پست الکترونیکی :info@inre.ir
شماره تماس : ۳۵۰۹۵۵۰۰ – ۰۲۱
آدرس : تهران – کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، برج فناوری

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 1815612

  دبیر خانه عزیز لازم هست بازم منتظر باشیم (:vava:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:39

  کد دیدگاه : 1814323

  حالا ما که یک بار پیام دریافت کردیم رفتیم. دیگه خبری از اون شرکت نشده دیگه تمام. شما وظیفیتون رو انجام دادین ودیگر هیچ. چون من اول خرداد به بعد دیگه پیامی دریافت نکردم تو ایمیلم گفتن صبور باش آخه چقدررررر؟؟خوب استخدام رسمی نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:30

  کد دیدگاه : 1806746

  شماها دیگه کی هستید😐 کی میاد یک سال وقتتون را گذاشتید برا شرکت های خصوصی ک نمونه اش تو اگهی های صبحگاهی یا تو کانال ریخته صبر کنه😔 ازمونش رو اصول و استاندارد نبوده نیرو گرفتنش ک بماند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:11

   کد دیدگاه : 1806938

   شما راه دیگه ای بلدی. مطمئن باشید اگه راهی دیگه ای بود خودمون عقلمون می رسید.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هیوا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:23

   کد دیدگاه : 1806955

   عزیز جان شما مثل اینکه اینجا زندگی نمی کنی ما مجبوریم هرجا اسم کار اومد کنه بشیم که بالاخره بعد قرن واندی قلابمون یه جا گیر کنه من سه سال. دنباله‌ کار میگردم. دانشگاه تهران هم فوق گرفتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:35

  کد دیدگاه : 1804641

  چند نفر فعال اینجا داریم؟
  لطفا همگی بنویسن، که اگه شد همگی با هم پیام بدیم به اینستاگرام حالا خورشید برای رسیدگی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:39

   کد دیدگاه : 1804965

   اگه بشه که خیلی خوب

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منتظر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:41

    کد دیدگاه : 1805546

    من لینک این جا هم فرستادم واسه اینستاگرامشون …امیدوارم که بخوننش به زودی

    پاسخ دهید
    • نویسنده : شیما

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:19

     کد دیدگاه : 1806121

     انشاءالله که. بخونن

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:39

   کد دیدگاه : 1805541

   چطوری

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منتظر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:17

    کد دیدگاه : 1806043

    توی گوشیتون…احتمالا بالای صفحه جایی داره که نوشته کپی لینک یا کپی صفحه..کپی کنید و بعد در پیج اینستاگرام پیست کنید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : گمنام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:27

  کد دیدگاه : 1804422

  ما که اولویت اولیم چرا پیام نمیدن ،خدایا چقد انتظار،دارم دیوانه میشم،یکی هم نیست جواب درست بده ما ،تابستان هم تمام شد ،خبری نشد (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 1803268

  خداییش دبیر خانه چه کار کنیم ایمیل هاتون قانع کننده وامیدوار کننده نیست بقران من که دارم دیوونه میشم (:fool:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:31

  کد دیدگاه : 1802560

  این دبیر خانه محترم هم یکسری پیام آماده داره که هم اینجا میذاره هم جواب ایمیلا. باشه ما تا شهریور هم صبر میکنیم ببینیم چه گلی به سرمان میزنین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : mahdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:47

  کد دیدگاه : 1801555

  و همچنان در پی تماسی از شما
  اگرم که تماس بگیرید وضع معلومه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هیوا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:36

  کد دیدگاه : 1801199

  داره میشه یکسال وهیچ خبری نیست. (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:56

  کد دیدگاه : 1797635

  دیروز برا من پیام اومد که برو فلاگ جا…وقتی رفتم شرکته از اونجا رفته بود.بعدم که با هزار بدبختی شماره مدیرشو پیدا کردم میگه پا که نیرو نمیخواستیم….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:10

   کد دیدگاه : 1797767

   وضع همه همینجوریه معلوم نیست اینا این شرکتا رو از کجا میارن.حرف منم همینه واقعا اینا نمیخواستن چرا شما آزمون برگزار کردین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:35

   کد دیدگاه : 1801963

   با سلام
   احتراما خواهشمند است مشخصات خود و همچنین مشخصات شرکت مربوطه را به نشانی info@inre.ir ارسال نمایید تا در اولین فرصت به آن رسیدگی گردد.

   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:39

   کد دیدگاه : 1810351

   با سلام
   خواشمند است مشکل خود را با ذکر مشخصات آن شرکت به ایمیل دبیرخانه (info@inre.ir) ارسال نمایید.
   با تشکر.

   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:39

  کد دیدگاه : 1792341

  اقای مسلم…..شما نظری نداری؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:49

   کد دیدگاه : 1795077

   آخه چه جوابی.
   من نمیخوام چیزی بگم از روی. عصبانیت.
   ولی واقعا امیدمون دوباره ودوباره نامید کردین. من چند ساله بعد ارشد دنبال کار میگردم استخدامی هم که قبول میشم بند پ وسهمیه دارا رو گذاشتن جای من. خدا فقط خودش جواب مارو بده ورق مارو بگیره. انصاف نیست بعد این همه تلاش ودرس خوندن تو دانشگاههایی خوب دولتی وبا نمره های بالا اینجوری خونه نشین باشیم… (:boredom:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مسلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:28

   کد دیدگاه : 1795309

   تا پایان شهریورماه منتظرباشید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منتظر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:18

    کد دیدگاه : 1802540

    یعنی ۲ ماه دیگه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : برباد رفته

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:49

  کد دیدگاه : 1791764

  دبیر خانه محترم که بدون هیچ برنامه ای آزمون برگزار کردین.بدون اینکه هیچ فکری این همه هزینه گذاشتی رو دستممون واخرش هیچ البته هزینه به درک. این همه بار روحی که کلی امیدوار شدیم بعد با سر خوردیم زمین. حداقل خودت بگو آیا کسی حتی به نفر تا حالا جذذذذذذذذب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا ایران استخدام این پیاممو بذار لااقل شما طرف ما باش

  پاسخ دهید
  • نویسنده : منتظر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:02

   کد دیدگاه : 1792015

   کاش کسایی که مشغول به کار شدن با این ازمون .میومدن و اعلام میکردن که حداقل یه امیدی میشد واسه ما.
   البته اگر کسی جذب شده باشه!!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:48

    کد دیدگاه : 1792284

    نشده. اسمس هم که اومد ورفتیم ولی بی نتیجه..

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:04

    کد دیدگاه : 1807569

    هیچ کدوممون جذب نشدیم.واقعا عملکردشون افتضاح بود

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:38

   کد دیدگاه : 1810344

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند تا کنون حدود پنج هزار نفر در اولویت های مختلف به نهاد ها و شرکت های کارفرما معرفی گشته اند و تعداد قابل توجهی از آنان با توجه به نیاز ایشان جذب گشته و شروع به همکاری نموده اند.

   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:12

    کد دیدگاه : 1812781

    یعنی من دانشجو دکترا باسابقه کار وکلی رزومه مورد تایید اون شرکت نبودم ورد شدم خدایا اینا چی میگن. چرا اینقدر دروغغغغغ

    پاسخ دهید
   • نویسنده : هیوا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:16

    کد دیدگاه : 1812788

    شما مگه خبرم میگیرین از طرف که رفته مصاحبه که میگین رفتن سرکار من که کسی ازم خبر نگرفت به ماه رفتم مصاحبه نه از شرکت خبر است نه از شما. اینطور کارتون توجیه نکنین. من که دارم به نامه به دفتر ریاست جمهوری مینویسم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : هیوا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:02

  کد دیدگاه : 1789016

  آیا کسی. هست تا حالا جایی مشغول شده باشه. دبیر خانه آماری داره؟؟ والا بسیار خجالت آور ه که این همه جوان رو این همه مدت سرکار بذارن وهیچ کس جواب گو نباشه حتی هیچ کس جوابی نداشته باشه وگردن نگیره. حداقل روند رو سریع تر میکردین که کمتر علاف میشدیم. جواب ایمیل ها هم همون چیزی بود که اینجا گفتین.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : منتظر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:08

   کد دیدگاه : 1789577

   اینجوری که بچه های اینجا که فکر کنم ۲۰ نفری میشیم گفتن ، تا حالا کسی مشغول به کار نشده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:51

    کد دیدگاه : 1789668

    ما نماینده همه هستیم عزیز. من امروز به ماه رفتم مصاحبه وهیچ که هیچ

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:19

   کد دیدگاه : 1789907

   نه هیچکس
   هرکی هم بگه رفته دروغه باور نکنید
   ایران استخدام هم کامنتهای انتقادی مهم رو منتشر نمیکنه که باعث تاسفه!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:25

    کد دیدگاه : 1790506

    اره. کامنت منم نداشت

    پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:37

   کد دیدگاه : 1810340

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند تا کنون حدود پنج هزار نفر در اولویت های مختلف به شرکت های کارفرما معرفی گشته اند و تعداد قابل توجهی از آنان با توجه به نیاز ایشان جذب گشته و شروع به همکاری نموده اند.

   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:10

    کد دیدگاه : 1812777

    اصلا اولویت کلا پنج هزار نفر نبودن یعنی ماها که همه اولویت اولیم دروغ میگیم. ماها یکیمون از اون پنج هزار نفر نبودیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:31

  کد دیدگاه : 1786769

  هرجوری میخوام مثبت فکر کنم یا یه کلمه وجمله امیدوار کننده از ایمیل ها بهم برسه بی فایدس. 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:01

  کد دیدگاه : 1785922

  اقا من اولویت اول بودم ولی هنوز با من تماس نگرفتن (:negative:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Eh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:51

   کد دیدگاه : 1789085

   سلام تماسم بگیرن.در حد ی بازاریابه…

   پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:09

   کد دیدگاه : 1801884

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند زمان معرفی داوطلبان واجد شرایط در اولویت های مختلف، بسته با نیاز شرکت های متقاضی نیروی کار خواهد بود؛
   بدین گونه که بنا به درخواست این شرکت ها، به ترتیب، اولویت های اول و دوم و آخر به این شرکت ها معرفی می گردند. یعنی صرف اولویت احرازی توسط داوطلبان، در تعیین زمان معرفی موثر نیست.

   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:37

  کد دیدگاه : 1784485

  قراره تا شهریور فقط تماس بگیرن؟ یعنی فرایند جذب یا استخدام هم تا شهریور هست یا اینکه برای بعد از شهریوره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:17

  کد دیدگاه : 1782634

  طبق اولویت ها دارن تماس میگیرن یا حروف الفبا؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:50

   کد دیدگاه : 1783560

   با سلام
   احتراما به استحضار می رساند زمان معرفی داوطلبان واجد شرایط در اولویت های مختلف، بسته با نیاز شرکت های متقاضی نیروی کار خواهد بود و بر اساس اولویت ‌های احرازی ایشان می باشد؛
   بدین گونه که بنا به درخواست این شرکت ها، به ترتیب، اولویت های اول و دوم و آخر به این شرکت ها معرفی می گردند. یعنی صرف اولویت احرازی توسط داوطلبان، در تعیین زمان معرفی موثر نیست.

   موفق و سربلند باشید
   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:19

   کد دیدگاه : 1783598

   خودشون که اول گفتن بر اساس اولویت
   ولی حالا انگاری بچه ها دارن میگن که گفتن بر اساس الفبا
   معلوم نیست!!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:55

  کد دیدگاه : 1781306

  به ماه از مصاحبه من گذشت وشکیبایم هیچ نتیجه‌ای نداشت دسدرکاران آزمون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دبیرخانه آزمون

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:51

   کد دیدگاه : 1782831

   با سلام
   خواهشمند است درخواست خود را از طریق رایانامه با این مجموعه در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

   با تشکر
   دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:07

    کد دیدگاه : 1783581

    من. ایمیل دادم گفتین اگه بخوان بهتون زنگ میزنن به ماه از اولین معرفی من گذشت ظاهرا نمیخوان که زنگ نزدن مشکل اینه که میتونستن بگن نیرو نمبخوایم نه اینکه کلی سوال بپرسن امیدوارم کن کلی فرم پر کنم بهم بگن هفته بعد باهات تماس میگیریم بعدش هیچی دبیر خانه هم ظمنا بعد به هفته این جوابو بهم بده.

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...