دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت مشاهده سوالات متداول آزمون استخدام شرکت‌ های خصوصی و دانش بنیان اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع شما عزیزان میرسانیم تمامی آگهی های استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.


خبر 19 دی 96: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

اطلاعیه نهم دبیرخانه آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان کشور
به استحضار می رساند نتایج آزمون اینترنتی اعلام گردید و از صفحه کاربری قابل مشاهده می باشد. برای دسترسی به نتایج کافیست تا وارد حساب کاربری خود شده و از منوی سمت راست گزینه «نتایج آزمون» را انتخاب نمایید. شایان ذکر است تعداد 20.000 نفر شغل از آزمون اینترنتی به مصاحبه حضوری دعوت شده اند و در 7 استان کشور به مصاحبه فراخوانده خواهند شد.
از کلیه شرکت کنندگان عزیز (با تمام وضعیت های اعلام شده) خواهشمند است تا پس از مشاهده کارنامه خود، از منوی سمت راست وارد گزینه «مهارت ها» شده و کلیه توانمندی های خود شامل توانایی های عمومی و تخصصی، نرم افزار های عمومی و تخصصی، دانش های فنی، مهارت های فردی و اجتماعی، ابزارهای مربوط به شغل و … را نیز در این قسمت وارد نمایند.
شایان ذکر است توانایی ها و مهارت های وارد شده، منجر به تکمیل رزومه ارسالی و معرفی هر چه بهتر افراد خواهد گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: فعالیت موسسه میزان گستران شریف غیرقانونی اعلام شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزارت کار اعلام کرد: فعالیت موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف در خصوص فراخوان برای ثبت نام کارجویان و برگزاری آزمون استخدام جهت معرفی بیکاران به شرکت های خصوصی به دلیل عدم اخذ مجوز، غیرقانونی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 شهریور 96: اصلاحیه دفترچه راهنمای نخستین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان
داوطلبان گرامی؛ با سلام، به اطلاع می رساند نظر به بروزرسانی دفترچه راهنمای نخستین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان، خواهشمند است نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه مذکور اقدام فرمایید.
و همچنین قسمت “سوالات متداول” موجود در سایت نیز تکمیل گردیده و پاسخ برخی ابهامات و سوالات مطروحه در ایمیل های دریافتی، پاسخگویی تلفنی و نیز فضای مجازی صورت پذیرفته است که می توانید نسبت به مطالعه آنها اقدام فرمایید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 96: اطلاعیه دبیرخانه نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش بنیان کشور
با عنایت به الطاف خداوند متعال به اطلاع عموم مردم و متقاضیان عزیز می‌رساند با توجه به اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته در رسانه‌ها و با توجه به استقبال بی نظیر متقاضیان تا ساعت 12 پنج‌شنبه مورخ 23 شهریور ماه، ۹۶۹۴۶ متقاضی، نسبت به ثبت اطلاعات خویش در سامانه ثبت نام آزمون استخدام، اقدام نموده اند.
قابل ذکر است ثبت‌نام این آزمون تا تاریخ 26 شهریور ادامه خواهد داشت. لذا از تمامی متقاضیان محترم ثبت‌نام در این آزمون درخواست می‌گردد، باتوجه به حجم ترافیک بالای سامانه ثبت‌نام، تکمیل اطلاعات خویش را به پایان ساعات ثبت نام موکول نکرده و در فرصت مناسب نسبت به نهایی کردن فرایند ثبت‌نام خود در این سامانه اقدام نمایند.
شایان ذکر است ثبت‌نام این آزمون تا تاریخ 26 شهریور ماه صرفا از طریق سایت آزمون صورت می‌پذیرد.
دبیرخانه اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان


استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان- 13 شهریور 96

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، بر اساس مصوبات شورای سیاست گذاری اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان، به منظور تامین سرمایه انسانی این شرکت ها، انتخاب افراد شایسته و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، طرح ریزی و سیاست گذاری این آزمون صورت پذیرفت. لذا در راستای هدایت داوطلبان به شغل های مناسب و تخصیص امکانات شغلی به افراد مستعد،با بهره گیری از تجارب گذشته،شرایط و ضوابط ثبت نام در اولین آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان سال ۱۳۹۶ به شرح ذیل اعلام می گردد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

تعاریف:

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:

1- دسته شغلی: مشاغل مورد نیاز شرکت های خصوصی و دانش بنیان بر اساس حوزه شغلی به 8 بخش مستقل تقسیم شده است، هر بخش را یک “دسته شغلی” می نامند. عناوین این دسته های شغلی به شرح ذیل می باشد:

1- اجرایی و فنی
2- بهداشت، درمان و مراقبت
3- خدماتی، رفاهی و آموزشی
4- طراحی، رسانه ای، بازاریابی و فروش
5- فن آوری اطلاعات
6- کارشناسی و مهندسی
7- مالی، حقوقی و اداری
8- مدیریتی

2- عنوان شغلی: برای هر نوع از موقعیت های شغلی موجود در شرکت های خصوصی و دانش بنیان یک عنوان شغلی در نظر گرفته شده است. آزمون شامل ارزیابی 266 عنوان شغلی بوده که برای هر عنوان، چندین موقعیت شغلی در شرکت های گوناگون وجود خواهد داشت. این عناوین و تعاریف آن ها در جداول صفحات 13 تا 45 همین دفترچه آماده است.

3- شرکت خصوصی: کلیه نهادها، بنگاههای اقتصادی، مجموعه ها و سازمانهای غیر دولتی را که بر اساس قانون با اهداف تجاری یا غیرتجاری فعالیت می کنند، شرکت خصوصی می نامند.
4- شرکت دانش بنیان: شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل میشود و بر اساس معیارهای مورد نظر “آیین نامه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان”، به تأیید  «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا» می رسد.
5- دانشجو: کسی است که در یکی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی اعم از دولتی، آزاد ،غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و … پذیرفته و ثبتنام شده باشد.
6- رشته تحصیلی: عنوان رشته ای است که دانش آموز/ دانشجو در آن فارغ التحصیل شده است.
این عنوان رشته در کادر بالای کارنامه درج گردیده است.

شرایط:
1- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3- داشتن تابعیت ایران
4- عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی
5- برخورداری از توانایی جسمی و روانی لازم و متناسب با شغل انتخابی
6- داشتن حداقل هجده (18) سال سن
تذکر: افراد با سن کمتر از 18 سال نیز میتوانند به صورت آزمایشی در آزمون شرکت کنند.
نکات مهم:
1- ثبتنام در این آزمون با هر مدرک تحصیلی در هر مقطع تحصیلی بلامانع است.
2-  زمان ثبتنام از 8 صبح روز سه شنبه 14 شهریور لغایت ساعت 24 روز یک شنبه 26 شهریور خواهد بود و ثبتنام منحصراً از طریق سایت آزمون صورت خواهد پذیرفت.
3- داوطلبان میبایست قبل از اقدام به ثبتنام به مطالعه دقیق دفترچه راهنما (متون، جداول و پیوستها) و آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، مبادرت نمایند.
4- توصیه میشود داوطلبان، ثبتنام خود را در اولین روزها انجام دهند و از موکول نمودن آن به روزهای آخر، خودداری نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

مراحل ثبت نام
– در سمت راست سایت آزمون به نشانی www.inre.ir  با فشردن دکمه ثبتنام وارد صفحه ثبتنام در آزمون شوید.
– در قسمت مربوط به کد ملی، داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری کند. ضمنا داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131 تماس حاصل نمایند. به عنوان مثال 0123456789
– در قسمت مربوط به شماره همراه، داوطلب باید شماره 11 رقمی تلفن همراه خود را که با 09 شروع میشود، در محل مربوط وارد نماید. به عنوان مثال 09123456789
– رمزعبور توسط داوطلب انتخاب میگردد. رمزعبور میبایست حداقل شامل 6 کاراکتر (حرف یا عدد یا ترکیبی از آنها) باشد.
تبصره1: در انتخاب رمز عبور استفاده از کاراکترهای خاص نظیر /،  %، &، @ و # بامانع است.
تبصره2: داوطلب میبایست رمزعبور انتخابی خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل آزمون در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد. لذا رمز عبور باید به نحوی انتخاب گردد که فراموش نشود.
تبصره3: در هنگام انتخاب رمز، به زبان صفحه کلید خود توجه نمایید.
– در قسمت تکرار رمز عبور، داوطلب میبایست، رمز عبور انتخابی خود در قسمت قبلی را مجددا وارد کند.
– دربخش امنیتی، داوطلب میبایست مربع “من ربات نیستم” را علامت گذاری نماید.
تبصره1: درصورتی که در این قسمت با سوال دیگری مواجه شدید، متن سوال را با دقت مطالعه نموده و گزینه های انتخابی درست را علامتگذاری نمایید.
– با کلیک روی دکمه “ثبت نام”، در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده، کد تایید 6 رقمی به شماره تلفن همراه ثبت نامی ارسال شده و فرایند ثبتنام به مرحله ی بعد منتقل می شود.
– در مرحله بعد کد 6 رقمی دریافت شده از طریق پیامک را ،در قسمت مرتبط با کد تایید وارد کرده و بر روی  دکمه “تایید و ورود” کلیک نمایید.
تبصره1: در صورت عدم دریافت کد تایید، در زمان تعیین شده، دکمه “ارسال مجدد کد تایید” فعال میشود. داوطلب میبایست در این شرایط، از صحت شماره تلفن همراه وارد شده اطمینان حاصل نماید و با کلیک بر دکمه “ارسال مجدد کد تایید”  ایـران  استـخدام مجددا نسبت به دریافت کد تایید اقدام نماید.
تبصره2: در صورت عدم دریافت کد تایید از طریق پیامک، ثبت نام خود را به زمان دیگری موکول نمایید و یا با شماره 35095500-021 تماس حاصل فرمایید.
– در مرحله بعد با پیغام “شماره همراه شما با موفقیت تایید شد، میتوانید وارد شوید.” مواجه میشوید که ازم است کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید.
– داوطلب پس از ورود باید، قوانین و مقررات را با دقت مطالعه نموده و پس از علامتگذاری مربع “قوانین و مقرارت را خوانده ام و با آنها موافق هستم” بر روی دکمه “شروع ثبت نام” کلیک نماید.
– پس از ورود به بخش مشخصات فردی موارد درخواستی را مطابق توضیحات زیر تکمیل نمایید:
تبصره1: تمامی متون میبایست به زبان فارسی نگاشته شوند.
– داوطلب باید در محل مورد نظر نام، نام خانوادگی و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطور کامل وارد نماید (از به کار بردن هرگونه علامت غیر از حروف الفبا و همچنین تکرار حروف به دلیل داشتن تشدید خودداری شود).
– در قسمت شماره شناسنامه، داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
– در بخش محل تولد، داوطلب می بایست مطابق با شناسنامه محل تولد خود را وارد نماید.
– در بخش پست الکترونیک، داوطلب میتواند آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) خود را وارد نماید .به عنوان مثال  user@example.com
– در بخش تاریخ تولد ،داوطلب باید تاریخ تولد خود را بطور دقیق (روز، ماه و سال) در محل مربوط درج نماید.
– در بخش جنسیت، داوطلب باید یکی از گزینههای مذکر یا مونث را انتخاب نماید.
– در قسمت وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد، باید وضعیت نظام وظیفه خود را با توجه به مقررات سازمان نظام وظیفه انتخاب نماید.
تبصره1: دانشجویان فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت میبایست گزینه “معافیت تحصیلی” را برای وضعیت نظام وظیفه انتخاب نمایند.
– در قسمت تلفن ثابت ازم است تا داوطلب نسبت به ثبت شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر در محل مجزای مربوط به خود اقدام نماید .به عنوان مثال 12345678    021
– در قسمت شماره اضطراری لازم است تا شمارهای متفاوت با شماره تلفن ثابت و همراه مندرج در قسمت های قبل ثبت گردد. به عنوان مثال 09123456789
تبصره1: این شماره میبایست شماره یکی از آشنایان و یا نزدیکان شما باشد تا در شرایط اضطرار به منظور اطاع رسانی در دسترس باشند.
تبصره2: این شماره میتواند شماره ثابت و یا همراه باشد.
– در بخش استان محل سکونت، لازم است که داوطلب پس از کلیک بر محل مربوطه از میان لیست موجود استان محل سکونت خود را وارد نماید.
تبصره1: منظور از استان محل سکونت، استانی است که داوطلب در دو سال اخیر بیشترین حضور را در آن داشته است.
– در بخش شهرستان، لازم است که داوطلب پس از کلیک بر محل مربوطه از میان لیست موجود شهرستان محل سکونت خود را انتخاب نماید.
– در بخش آدرس محل سکونت، داوطلب باید آدرس دقیق پستی خود را درج نماید.
تبصره1: طی مراحل آزمون چنانچه آدرس داوطلب تغییر کند ازم است آدرس جدید خود را کتباً به دبیرخانه آزمون اطلاع دهد.
– پس از تکمیل فرم بر روی دکمه “ثبت و ادامه” کلیک نمایید.
تبصره1: در هر مرحله از فرآیند ثبت نام و قبل از اتمام آن میتوانید با کلیک بر دایره مربوط به مشخصات فردی در بالای صفحه نسبت به ویرایش مشخصات خود اقدام نمایید.
– در قسمت سوابق میتوانید سوابق علمی و شغلی خود را در پنج دسته ی سوابق تحصیلی، سوابق کاری، سوابق بیمه، دورههای تخصصی و زبانهای خارجی وارد نمایید.
برای این کار کافی است در هر دسته گزینه افزودن را انتخاب نموده و موارد خواسته شده را تکمیل نمایید. به عنوان مثال برای اضافه کردن سابقه تحصیلی لازم است تا گزینه “افزودن سابقه تحصیلی” انتخاب گردد و پس از نمایش گزینه های مربوط، نسبت به تکمیل آنها اقدام نمایید. ایـران استـخدام
تبصره1: در هر دسته از سوابق، میتوان چندین سابقه اضافه نمود. برای مثال کسی که دارای مدرک کارشناسی میباشد ابتدا مشخصات دیپلم خود را وارد نموده و سپس با فشردن مجدد گزینه “افزودن سوابق تحصیلی” نسبت به درج اطلاعات مدرک کارشناسی خود در مکان مربوطه، اقدام مینماید، یا شخصی که سه سابقه شغلی دارد میتواند هر سه سابقه را مطابق روش بالا در قسمت سابقه شغلی وارد نماید.
تبصره2: در هر دسته، میتوان هر یک از سوابق موجود را با فشردن کلید قرمز رنگ “حذف”، در صورت نیاز حذف نمود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

– نحوه تکمیل سوابق هر بخش به شرح زیر است:
– در قسمت “سوابق تحصیلی” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه تحصیلی”،  قسمت مربوط به درج سوابق تحصیلی نمایش داده میشود. داوطلب میبایست پس از کلیک بر قسمت “مقطع تحصیلی” گزینه مورد نظر خود را از لیست انتخاب نماید.
– در قسمت “رشته تحصیلی”، داوطلب میبایست متناسب با مقطع تحصیلی انتخابی، رشته تحصیلی خود را وارد نماید.
تبصره1: برای مقاطع قبل از دبیرستان این قسمت را خالی گذارید.
– در قسمت “نام مرکز اموزشی”، داوطلب میبایست نام مرکز آموزشی که مقطع مذکور را در آن گذرانده است را به طور کامل درج نماید.
– در قسمت “سال اخذ مدرک”، میبایست سال اخذ مدرک وارد گردد.
تبصره1: در صورتی که همچنان مشغول به تحصیل در مقطع ذکر شده هستید گزینه در حال تحصیل را انتخاب نمایید.
– در قسمت معدل، معدل مربوط به آن مقطع را وارد نمایید.
تبصره1: در صورتی که همچنان در حال تحصیل هستید معدل فعلی خود را وارد نمایید.
تبصره2: در صورتی که در نیمسال اول مقطعی قرار دارید، آخرین معدل مقطع قبلی را وارد نمایید.
– در قسمت “سوابق کاری” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه کاری”،  قسمت مربوط به درج سوابق کاری نمایش داده میشود. داوطلب میبایست پس از کلیک بر قسمت “عنوان شغل” عنوان آن را وارد نماید.
– در کادر مربوط به “نام شرکت” لازم است نام شرکت یا مجموعه ای را که در آن مشغول به کار بوده اید، به صورت کامل وارد نماید.
– در قسمت حقوق دریافتی، آخرین میزان حقوق دریافتی از شغل نام برده را “به ریال” وارد نمایید. به عنوان مثال اگر حقوق فردی معادل یک میلیون سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان است باید عدد 13،750،000 را وارد نماید.
– در قسمت “از سال”، سال ورود به عنوان شغلی مذکور را وارد نماید.
– در قسمت “تا سال”، سال اتمام همکاری با شرکت مذکور تحت آن عنوان شغلی را وارد نماید.
تبصره1: در صورتی که هنوز مشغول به کار تحت آن عنوان شغلی در سازمان مربوطه هستید، گزینه مشغول به کار را انتخاب نمایید.
– در صورت دارا بودن سابقه بیمه، در قسمت “سوابق بیمه” پس از فشردن کلید “افزودن سابقه بیمه”، قسمت مربوط به درج سوابق بیمه نمایش داده میشود. داوطلب میتواند پس از کلیک بر قسمت “نوع بیمه”، از بین گزینه های موجود نوع بیمه مورد نظر خود را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت”از ماه”، ماهی که بیمه مورد نظر آغاز شده است را انتخاب نماید.
– در قسمت “سال”، سال شروع بیمه مورد نظر را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت”تا ماه”، ماهی را که بیمه مورد نظر به اتمام می رسد، انتخاب نماید.
– در دومین قسمت به نام “سال”، سال اتمام بیمه مورد نظر را انتخاب نماید.
– در قسمت دوره های تخصصی، نام دوره و سال پایان دوره مذکور را به ترتیب در قسمت های “نام دوره” و “سال گذراندن” وارد نمایید.
– در قسمت نام موسسه، موسسهای که ذیل آن دوره مذکور را گذرانده شده، انتخاب نمایید.
– در صورتی که گواهینامه دوره را در اختیار دارید، گزینه “گواهینامه دوره را دارم” را انتخاب نمایید.
– در قسمت زبانهای خارجی داوطلب میبایست با کلیک روی قسمت “زبان خارجی”، زبان مورد نظر خود را انتخاب نماید.
– با کلیک در قسمت میزان تسلط، میزان تسلط خود را در زبان مذکور تعیین نماید.
– پس از اتمام درج سوابق با فشردن کلید “ثبت و ادامه” وارد مرحله بعد شوید.
تبصره1: در هر مرحله از فرآیند ثبت نام و قبل از اتمام آن میتوانید با کلیک بر دایره مربوط به سوابق در بالای صفحه نسبت به ویرایش سوابق اقدام نمایید.
– در قسمت انتخاب مشاغل، میتوانید از هشت دسته شغلی موجود، مشاغلی را که تصمیم دارید در آزمون مربوط به آن ها شرکت کنید، انتخاب نمایید.
تذکر: جزئیات مربوط به هر دسته شغلی و عنوان شغلی را در جداول این دفترچه مطالعه نمایید.
تبصره1: به ازای هر دسته شغلی میتوان حداکثر در پنج عنوان شغلی آزمون، شرکت کرد. برای مثال اگر به عناوین شغلی دسته مدیریتی علاقه مند هستید اجازه انتخاب تنها پنج عنوان شغلی در این دسته را دارید.
تبصره2: داوطلبان میتوانند مطابق علاقه و ظرفیت های خود، مشاغل مورد نظر را حداکثر از دو دسته از هشت دسته شغلی انتخاب نمایند.
تبصره3: مبلغ مصوب برای انتخاب از اولین دسته شغلی 570000 ریال میباشد.
تبصره4: مبلغ دریافتی فوق، در ازای یک دسته شغلی است. داوطلب قادر است یک دسته شغلی دیگر را نیز اضافه نماید و در آن دسته نیز حداکثر پنج شغل را ایـران  استـخدام انتخاب کند. در این صورت، میبایست مبلغ 375000 ریال دیگر را نیز پرداخت نماید. به عنوان مثال اگر داوطلبی حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته مدیریتی و حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته اجرایی و فنی انتخاب نماید میبایست مجموعا 945000  ریال پرداخت نماید.
– پس از انتخاب عناوین شغلی مورد نظر، دکمه سبز رنگ “ثبت و ادامه” در پایین صفحه را فشار دهید و وارد آخرین مرحله در صفحه بعدی شوید.
– در صفحه “وضعیت پرداخت” قسمت “خاصه و پرداخت صورت حساب”، پس از بررسی مشخصات فردی و سوابق تحصیلی، شغلی، بیمه، دوره های تخصصی و زبانهای خارجی و حصول اطمینان از درستی عناوین شغلی منتخب شده، گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید میباشد” را انتخاب نمایید.
پس از تایید گزینه بالا میتوانید شیوه پرداخت را انتخاب نمایید.
– سه شیوه پرداخت در نظر گرفته شده است که به ترتیب توضیح داده میشود:
– واریز از طریق درگاه بانکی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب:
در این روش میتوانید بوسیله کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت اینترنتی وجه اقدام نمایید.
تبصره1: برای پرداخت از این روش لازم است رمز دوم کارت مورد نظر بانکی را داشته باشید.
تبصره2: پس از انتخاب این گزینه، شما میتوانید بانک پذیرنده را انتخاب نمایید .
این گزینه مستقل از بانک صادر کننده کارت شما میباشد و با کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب میتوانید در همه بانکهای پذیرنده پرداخت نمایید.
تبصره3: از میان دیگر روشهای پرداخت، این روش بیشتر از دو روش دیگر توصیه میگردد.
– واریز از طریق کارت به کارت و اعلام مشخصات واریز:
با انتخاب این گزینه لازم است تا وجه مذکور به کارت موسسه میزان گستران شریف با شماره کارت 1607-0000-2970-5022 واریز و سپس جزئیات تراکنش شامل “شماره مرجع/پیگیری”، “تاریخ” و “زمان (ساعت)” ثبت گردد.
تبصره1: به منظور پرداخت از این طریق داوطلب میبایست به دستگاه های عابربانک بانک های معتبر متصل به شبکه شتاب مراجعه نماید.
تبصره2: شماره مرجع / پیگیری را از برگه دریافتی از دستگاه خودپرداز مشاهده و در قسمت مربوطه وارد نمایید.
تبصره3: “تاریخ” و “زمان” را از برگه دریافتی از دستگاه خودپرداز مشاهده و طبق همان ترتیب در قسمت مربوطه وارد نمایید.
– واریز از طریق شماره حساب بانکی و اعلام مشخصات واریز:
با انتخاب این گزینه ازم است تا وجه مذکور به حساب موسسه میزان گستران شریف نزد بانک پاسارگاد شعبه میرزای شیرازی به شماره 307.8100.12458682.1 واریز شده و سپس جزئیات تراکنش شامل “شماره فیش”، “تاریخ” و “زمان” مطابق فیش حساب بانکی به دقت در قسمت مربوطه وارد گردد
تبصره1: به منظور پرداخت از این طریق، داوطلب میتواند به نزدیک ترین بانک پاسارگاد محل اقامت خود مراجعه نماید.
تذکر مهم 1: پس از واریز وجه امکان تغییر دسته های شغلی انتخاب شده وجود نخواهد داشت.
تذکر مهم 2: پس از اعلام روش پرداخت، امکان ویرایش اطلاعات کاربر وجود نخواهد داشت.
– پس از اطمینان از اطلاعات ثبت نامی و روش پرداخت، گزینه سبز رنگ “پرداخت” یا “ثبت”  در پایین صفحه را انتخاب نمایید.
ورود به پنل کاربري
–  در سمت راست سایت آزمون، روی گزینه “ورود به صفحه کاربری” (زیر گزینه “ثبتنام در آزمون”) کلیک کنید. پس از باز شدن صفحه مورد نظر کد ملی ایـران استـخدام و رمز عبور خود (رمزی که هنگام ثبت نام انتخاب نموده اید)را وارد نمایید. پس از وارد شدن به پنل کاربری، اطلاعات ثبتنامی شما در بالای صفحه قابل مشاهده است .
–  در سمت راست صفحه روی گزینه بارگزاری مدارک کلیک کرده و اقدام به بارگزاری عکس و کارت ملی خود نمایید. فرآیند بارگزاری بدین صورت است که روی گزینه انتخاب عکس کلیک کرده، عکس خود را انتخاب نموده و روی دکمه بارگزاری کلیک نمایید.
–  در سمت راست صفحه، قسمت وضعیت پرداخت، وضعیت پرداخت شما قابل مشاهده است.
–  در سمت راست صفحه ،قسمت پیش آزمون ،پس از خواندن توضیحات آن، روی گزینه شروع پیش آزمون کلیک کرده و نسبت به پاسخ به سوالات آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که سوالات به صورت دو گزینه ای میباشد.
–  در سمت راست صفحه ،قسمت تنظیمات نیز میتوانید شماره همراه و رمز عبور خود را ویرایش نمایید.
–  پس از تکمیل هر یک از قسمتهای فوق، در منوی “وضعیتها” (زیر منوی مشخصات فردی) ،وضعیت بارگزاری مدارک، پرداخت و پیش آزمون قابل مشاهده است.
–  لازم است که در منوی وضعیت تمامی فعالیت ها تایید شده باشد وگرنه شرکت در آزمون برای شما امکانپذیر نخواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جدول زمانبندی آزمون:

موضوع تاریخ
شروع ثبت نام آزمون 14 شهریور ماه 1396
پایان مهلت ثبت نام آزمون 27 شهریور ماه 1396
شروع مرحله اینترنتی برای دسته اول مشاغل هفته آخر مهر ماه 1396
پایان مرحله اینترنتی در تمامی دسته ها 20 آبان ماه 1396
اعلام نتایج آذر ماه 1396
برگزاری مرحله حضوری دی و بهمن ماه 1396
اعلام نتایج نهایی و فرایند جذب اسفند ماه 1396

– در ادامه جداول مربوط به مفاد آزمون، تعاریف مشاغل، ضرایب هر عنوان امتحانی و منابع مطالعاتی آزمون آورده خواهد شد.

o تبصره1: در مشاغلی که منبع مطالعاتی خاصی پیشنهاد نگردیده است داوطلب می تواند از هر منبع مطالعاتی مرتبط استفاده نماید.

مفاد آزمون

عناوین آزمون عمومی عناوین آزمون اختصاصی
ریاضی هوش ریاضی
فیزیک فهم IT
شیمی روابط اجتماعی
زیست زبان
ادبیات  –
هنر  –

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سوالات متداول آزمون استخدام شرکت‌ های خصوصی و دانش بنیان اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام از 8 صبح روز سه شنبه 14 شهریور لغایت ساعت 24 روز یک شنبه 26 شهریور خواهد بود

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

 جهت مشاهده اطلاعیه ها و اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار چهارمین استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

تماس با مجری آزمون: 
پست الکترونیکی :info@inre.ir
شماره تماس : ۳۵۰۹۵۵۰۰ – ۰۲۱
آدرس : تهران – کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، برج فناوری

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:15

  کد دیدگاه : 1689617

  خدایا شکر ما همون شهریور انصراف دادیم دونستیم همه چیز گنگه نباید شرکت کرد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:55

   کد دیدگاه : 1689767

   بهترین کار رو شما انجام دادی. از همون دفترچه ازمون مشخص بود چی به چیه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مريم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:58

  کد دیدگاه : 1688291

  دوستان آرامش آرامش
  تماس ميگيرن
  نگران نباشيد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:32

   کد دیدگاه : 1688531

   با شما تماس گرفتن؟؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مريم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:49

    کد دیدگاه : 1689467

    خير
    منم مثل شما منتظر تماسم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:08

  کد دیدگاه : 1686787

  اردیبهشت اومد
  یعنی اینا به 1 نفرم زنگ نزدن ؟؟؟؟؟؟؟
  بخدا ما -عذر میخوام- دیوونه ایم که شکایت نمیکنیم ازشون !!!
  این چه مسخره بازی ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اصلا چه نیاز بود 28 اسفند تندتند نتایجو بدن !! بعد فروردین تموم شه به یک نفرم زنگ نزنن !!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شیما

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 1687887

   واقعا هنوز به هیچکس زنگ نزدن. اخه به کی اعتراض کنیم. (:unknw:) (:punish:). کسی جواب نمیده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:04

   کد دیدگاه : 1688302

   من هم با حرف شما موافقم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:28

  کد دیدگاه : 1679019

  در عمرم چنین اموزن گنگ نامعلوم بی هدف ندیدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:30

  کد دیدگاه : 1678032

  صفحه کاربری باز نمیشه
  هیچکس جواب نمیده.
  اولویت معرفی اول کسی بهمون زنگ نزده.اصلا به وضعیه. هیچ کاری هم از دستمون بر نماید. (:cry:) کار هم نیست بگیم بی خیال این.دکترام مصاحبه درمان میکنن. یکی نیست جواب مارو بده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:04

  کد دیدگاه : 1677947

  چرا صفحه کاربری ارور میده یکی نیست جواب مارو بده. (:rtfm:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مسلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:04

   کد دیدگاه : 1679092

   باسلام
   مشکل به روزرسانی برطرف شد.
   دوستان کارنامه حضوری قابل مشهاده می باشد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شیما

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:44

    کد دیدگاه : 1681641

    اره مشکل درست شده. ولی چرا هنوز با هیچکس تماس برقرار نشده

    پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:24

  کد دیدگاه : 1677570

  به من قبل عید گفتن به یه شرکتی معرفیت میکنیم. بعد عید یه شخصی بهم زنگ زد و رفتم بیرون باهاش صحبت کردم.
  متوجه شدم این اقا یه زمانی تو اون شرکت کار میکرد الان کار نمیکنه و میخواد شرکت بزنن 😂
  من نمیدونم واقعا اینا مارو چی فرض کردن!!!!
  پشت سر هم بااهام تماس میگرفت که فلان کارو بکنم براش گفتم داداش شما شرکتتو ثبت کن بعد بیام نیرو بگیر.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:27

   کد دیدگاه : 1677868

   یعنی قبل از اعلام نتایج. شما رزرو بودین.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:24

    کد دیدگاه : 1678524

    بله

    پاسخ دهید
  • نویسنده : یاسمین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:16

   کد دیدگاه : 1678064

   جای تاسف داره واقعا…نمیدونم باید چی گفت بهشون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:00

  کد دیدگاه : 1677008

  سلام ،تو این آزمون واستخدام دانش بنیان اینقدر شوک بهم وارد شد والا شرکت نمیکردم حداقل خیالم راحت بود،من که اصلا امیدی ندارم به وضعیت (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : M.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:10

   کد دیدگاه : 1677397

   دقیقا مشکل منم همینه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:27

  کد دیدگاه : 1676939

  کاربر گرامی، متاسفانه خطایی رخ داده است. خواهشمندیم لحظاتی بعد، دوباره تلاش کنید و در صورت تکرار خطا، بلافاصله مشکل را به مسئولین سایت گزارش دهید!
  سایتش ارور میده
  باز دارن دستکاری میکنن!!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:00

   کد دیدگاه : 1677007

   برا منم همین رومیرنه صفحه رومیزنه ولی نتایج ارور میده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : M.

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:11

   کد دیدگاه : 1677398

   آره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:34

   کد دیدگاه : 1679534

   درست شده.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : عاطفه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:31

  کد دیدگاه : 1676825

  سلام ،
  دوستان شما به صفحه کاربریتون در سایت آزمون دانش بنیان دسترسی دارید؟ برای من برای ورود به صفحه از دیروز مدام ارور میده، میخواستم ببینم برای بقیه هم به همین صورته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:42

  کد دیدگاه : 1676381

  ولله ما که اخرش نفهمیدیم به کی و به چی باید باور کنیم…پاک گیج شدیم (:dash2:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مسلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:42

   کد دیدگاه : 1676547

   تاپایان شهریورماه 97بررسی و دوستان منتظرباشند

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:43

   کد دیدگاه : 1676548

   نمیدونم بخدا منم گیج شدم. به هیچکس زنگ نزدن با هر اولویتی. بعد دوستان هم که میگن ما زنگ زدیم گفتن نیروهاشونو گرفتن. کدوم نیرو از کجا. کاش دبیرخانه به جواب درست حسابی بد (:rtfm:) ه. (:wacko:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:22

  کد دیدگاه : 1675723

  سلام ،من قبل عید زنگ زدم ،دبیر خانه دانش بنیان گفت ،زیاد امیدوار نباشین چون شرکتها نیروهاشونو قبل از عید گرفتن،منم دنبال کار گشتم خدا روشکر تو شرکت زر ماکارون حسابداری قبول شدم وقراره چند روز دیگه برم ،باآرزوی موفقیت. (:bye:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:42

   کد دیدگاه : 1675763

   دبیر خانه حتی آگه این اتفاق هم افتاده باشه این حرف رونمیزنه مطمینم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:43

   کد دیدگاه : 1675766

   شما توازمون اولویت چندم شدید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:46

   کد دیدگاه : 1676037

   چطور فقط به شما گفتن به هیچکس آزمایش این حرفو نزدن. دوست دارین با روان آدم بازی کنین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هیوا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:48

   کد دیدگاه : 1676038

   28 اسفند نتایج اومد. شما کی زنگ زدین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:48

   کد دیدگاه : 1676233

   سلام ،منم اولویت آخر شدم ،زنگ زدم دبیرخانه،آخرش داد وبیداد کردم ،دبیرخانه گفت چرا حرص میخوری اینا نیروهاشونو قبل از عید گرفتن میخواهی خودت پیگیر باش ولی شاید بهت زنگ زدن از شرکت ،با آرزوی موفقیت برای همگی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:36

    کد دیدگاه : 1676270

    یعنی ما که اولویت اولین هم سرکاریم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:04

    کد دیدگاه : 1676295

    نگفتن این نیروها روز کجا گرفتن. ما که اولویت اول شدیم. هم کسی. بهمون زنگ نزده. (:cry:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مسلم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:18

   کد دیدگاه : 1676258

   دوستان شایعه می باشد.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:50

    کد دیدگاه : 1676700

    از کجا معلوم شایعه باشه چندنفر این حرفو زدن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:30

   کد دیدگاه : 1676355

   دقیقا 28م نتیجه اومد ! کی زنگ زدین اخه 😐
   اصلا صدا ضبط میشه .. اگه این حرفو بزنن پدرشونو درمیارن! زیر نظر نهاد ریاست جمهوریه اینجا
   در این حد کشک نیس که!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:56

  کد دیدگاه : 1673858

  سلام. من تا حالا به اینجا سر میزدم اما بدون هیچ واکنشی. امروز تصمیم گرفتم نظرم رو در مورد این ماجرا بنویسم.

  ببینید چند روز قبل دوستی بنام مسلم که گویا از اعضاشون هست، اینجا نوشته از اواخر فروردین معرفی اولویت ها شروع خواهد شد. خب اگر کمی خوشبین باشیم، اواخر فروردین تازه از حدود شنبه شروع میشه، بنابراین هنوز امید هست. دوم اینکه این معرفی هم تازه برای اولویت هاست! بنابراین عزیزان رده های بعدی، احتمالاً تا اردیبهشت تماس دریافت نکنند (شاید هر شهر و ظرفیتی اوضاعش فرق کنه، نمیدونم!) .

  پاسخ دبیرخانه هم که یکی از دوستان همین پایین گذاشت، بهرحال بعنوان یک پاسخ موثق، بیان میکنه که ظرفیتهای کاری “خوب” هست. همینو به نظرم میتونیم بعنوان یک کورسوی امید در نظر بگیریم و بهرحال اونها یک چیزی میدونند که این رو گفتند! صبور باشیم و انشالله که بهترین نتیجه برای هرکدوم ما رقم بخوره.

  (البته، به نظر من مهلت دادن تا شهریور، یکم فضائیه! واقعا چه کسی میتونه تا اون موقع صبر کنه! من فکر میکنم منطقیش این بود که کل داستان تا نهایت آخر اردیبهشت مشخص میشد.)

  ضمناً خیلی هم نگاه آخرالزمانی به قضیه نداشته باشید، استخدام دولتی که نیست، ممکنه حتی جایی رو که بهتون معرفی میشه نپسندید! بهرحال شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی هستن و هندونه سربسته!

  در نهایت، خواهشا هرکسی چه خودش و چه دوستانش اولین تماس رو دریافت کرد، حتماً اینجا بیان کنه، نترسید ازینکه این فرقی در شرایطتون بکنه، اونها یک برنامه و لیست ثابت دارن و طبقش پیش میرن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:40

   کد دیدگاه : 1674825

   من هم با نظر شما موافقم. من خودم اولویت معرفیم والا منتظر بهم زنگ بزنن.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:03

   کد دیدگاه : 1674875

   والا اینکه میگن تا تابستون باید صبر کنیم به نظر من اصلا فضایی نیست.
   من کسی هستم که قبل از اعلام نتایج آزمون کتبی بر اساس رزومه به شرکتی نیمه خصوصی معرفی شدم.
   واقعا روال خیلی طولانیه.اونجا من اول مصاحبه شفاهی دادم.بعد مصاحبه کتبی دادم.چندین روز طول کشید تا جواب مصاحبه کتبی من بیاد که قبول شدم یا نه.بعد تازه رفتم مصاحبه عقیدتی.دوباره چند روز طول کشید که جواب مصاحبه عقیدتی بیاد.
   یک ماه و خورده ای من درگیرش بودم.
   پس توقع نداشته باشین همین امروز زنگ بزنن و فردا استخدام بشین.
   برای همین میگن طول میکشه.چون فکر کنین برای هر نفر این روال بستگی به سختگیریای شرکت باید طی بشه بعد حالا بعد یه ماه مثلا طرف رد بشه دوباره نفر بعدی همین کار تکرار میشه.
   پس اینقدر موج منفی نفرستین که سرکاری هست .
   ما که اولویت معرفی هستیم هنوز زنگ نزدن.پس اولویت آخرا اینقدر نگن چرا زنگ نمیزنن.به نظر من اصلا دیر نشده.یه کم صبور باشین.
   موفق باشین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 03:39

    کد دیدگاه : 1675257

    اصلا اینکه به شما بدون مصاحبه زنگ زدن خودش عجیبه !!
    بعد اولویت هم هستی؟!!!
    چطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقدر مشکوک!!

    پاسخ دهید
    • نویسنده : هستی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:58

     کد دیدگاه : 1675517

     کجاش مشکوکه؟
     شما انگار از اون اول در جریان پیامهای بچه ها نبودین.به چندین نفر قبل از اعلام نتایج آزمون کتبی تماس گرفتن و بر اساس رزومه معرفیشون کردن.چون شرکتا اعلام نیاز کرده بودن و عجله داشتن.
     بعدش که با شرکت به توافق نرسیدیم نتایج اعلام شد و من آزمونمو به خوبی داده بودم و دعوت به مصاحبه شدم و توی مصاحبه هم امتیاز خوبی گرفتم و اولویت معرفی شدم.
     هیچی مشکوک نیست.نتایج زحمتای خودم و خوندنم برای آزمون بوده.همینطور الکی نیومدم آزمون بدم و براش تلاش کردم و برای شغلی هم که اولویت معرفی شدم چندین کلاس رفتم و کلی نمونه کار بردم برای همین اولویت معرفی شدم و حتی قبلش بر اساس همین رزومه معرفی شدم به یه شرکت.
     متاسفم برای شما که فکر میکنین چون برای خودتون اتفاق نیفتاده پس چیز مشکوکیه.شما هم اگه تلاش میکردین همه این اتفاقا براتون میفتاد و من تنها کسی نبودم که بر اساس رزومه معرفی شده بودم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : امیر

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:27

      کد دیدگاه : 1675911

      من فکر میکنم منظور 03:39 این هست که اگر حالا بهردلیلی قبل مصاحبه (و در واقع خارج از قاعده!) با شما تماس گرفتن، دیگه چرا دوباره در پروسه مصاحبه حضوری و اولویت و .. شرکت دادن، چون با اینکار گویی به یک نفر دوبار فرصت دادن!

      جز اینه که اگر شما رو الان هم به یک شرکت معرفی کنن، یعنی تا حالا دوبار از طریق این آزمون معرفی شدید؟ و این به نظر عادلانه نمیرسه، حالا چه با رزومه و چه بی رزومه.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : هستی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 20:00

       کد دیدگاه : 1676058

       بار اول من نخواستم.خودشون معرفی کردن.وقتی نشد و من از شرکت خوشم نیومد چرا باید نتیجه آزمونی که براش اون همه زحمت کشیده بودم رو نادیده میگرفتن؟مگه من خواستم منو معرفی کنن؟
       اونا تماس گرفتن که اگه استخدام شدم دیگه اسمم حذف بشه از آزمون و توی نتایج اولیه هم نیاد.وقتی فهمیدن نرفتم شرکتو بر اساس آزمونی که دادم نتایج رو اعلام کردن.حالا اینبار اگه اولویت معرفی شدم و معرفی بشم با تلاش خودم بوده نه معرفی کسی.
       پس بی انصافی رخ نداده.
       من ازمونمو خیلی خوب دادم.همه درسامو خونده بودم و بالاترین امتیاز رو گرفتم.چرا نباید معرفی میشدم وقتی شرکتی استخدام نشدم؟ 🙁
       من فقط خواستم به بچه هایی که هم شرایط من هستن روال مصاحبه رو بگم که زیاد نگران نباشن و فکر نکنن دیر شده ولی انگار همه دنبال یه مقصرن و میخوان رقیباشونو حذف کنن.متاسفم

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 01:29

       کد دیدگاه : 1676352

       دقیقا منظورم همین بود که شما(امیر) گفتید
       چقدرم از خودشون تعریف میکنن !! من با نمره A توی رشته مهندسی در عین تعجب حتی خودشون اولویت دوم شدم!! ولی اصلا نمیگم چیکار کردم و..
       یه کم آروم تر !

     • نویسنده : میثم

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 13:59

      کد دیدگاه : 1679084

      دوست عزیز مگه ازمون المپیاد جهانی وبده که هی میگین درسام خوندم خوندم….اونم این ازمون که کلا اینترنتی و مسخره بود مرحله اولش………..شما اگه خیلی رزومه قوی دارید و خیلی باهوش هستین که نباید منتظر همچین استخدامی باشین…تاحالا تو هوا برده بودنتون

      پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:44

   کد دیدگاه : 1674918

   خیلی خوش بینی همه چیز گنگ بود چرا نمیگی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : شهلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:42

   کد دیدگاه : 1674986

   سلام…بابت دلگرمی و صحبتهای صحیح و منطقی شما بزرگوار نهایت سپاس و تشکر را دارم.
   امیدوارم که تلاشها وزحمات هیچکدام از داوطلبان عزیز بی نتیجه باقی نماند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:58

  کد دیدگاه : 1673709

  پس کی قراره زنگ بزنن؟
  به خدا طاقتمون تموم شده از بس منتظر کار موندیم
  تورو به خدا زودتر تکلیفمون رو مشخص کنین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منیجر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:41

  کد دیدگاه : 1672253

  با سلام

  احتراما ضمن تبریک و آرزوی شادکامی به مناسبت فرا رسیدن سال نو
  به اطلاع می رساند تمامی داوطلبان در تمام ظرفیت های اعلام شده از احتمال مناسبی جهت معرفی به شرکت های کارفرما برخوردارند.
  در ادامه به اطلاع می رساند روند معرفی داوطلبان واجد شرایط به شرکت های متقاضی نیروی کار، با پراکندگی زمانی با توجه به رشته/شغل مربوطه، تا شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و روند مذکور ممکن است اندکی زمانبر و مستلزم زمان باشد.
  پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم.

  موفق و سربلند باشید
  دبیرخانه آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان.جواب شرکت به ایمیل بنده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:35

   کد دیدگاه : 1672814

   با سلام. چرا همه چیز رو گنگ بیان می کنید. احتمال مناسب؟!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:58

    کد دیدگاه : 1673093

    همه چیز ازمون از اولش گنگ بود

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...