• ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 22 اسفند 1401

آگهی 22 اسفند 1401: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی معدن آنتیموان سفیدابه وابسته به شرکت معدنی صنعتی گل گهر از بین داوطلبان مرد به صورت قراردادی و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و مصاحبه روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.
مهلت ثبت نام تا 2 فروردین 1402 تا 15 فروردین 1402 می باشد.

رشته های مورد تقاضا
جدول الف - جدول رشته های مورد تقاضا
مقطع تحصیلی: لیسانس
ردیف رشته تحصیلی تخصص تعداد مورد نیاز جنسیت وضعبت بومی توضیحات
1 مهندسی معدن (گرایش های اکتشاف، استخراج) معدن 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
2 برق (کلیه گرایش ها) کارشناس برق 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 2 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
3 مکانیک (کلیه گرایش ها) کارشناس مکانیک 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 2 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
4 بهداشت حرفه‌ای کارشناس بهداشت حرفه‌ای 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان  

 

جدول الف - جدول رشته های مورد تقاضا
مقطع تحصیلی: فوق لیسانس
ردیف رشته تحصیلی تخصص تعداد مورد نیاز جنسیت وضعبت بومی توضیحات
1 مهندسی معدن (فراوری مواد معدنی) فراوری 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
شرایط عمومی
1/1 تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
1/2 تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
1/3 ارائه کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (یا نامه از حوزه نظام وظیفه) الزامی می باشد
1/4 عدم اشتهار به فساد، اخلاقی نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی صلاح)
1/5 عدم تعهد و اشتغال در دستگاهها مؤسسات شرکتها کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن.
1/6 داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه.
1/7 عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر روان گردان و... با تایید مراجع ذی صلاح.
شرایط سنی

2/1 حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر میباشد.
2/2 مدت زمان خدمت سربازی داوطلبان مرد به سن مجاز *افزوده خواهد شد*. (مطابق ستون (هـ) جدول شرایط سنی)
2/3 افرادی که سابقه کار داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازاء هر سال سابقه کار یکسال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد. (حداکثر سن بر اساس ستون (و) شرایط سنی می باشد).
2/4 شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد
افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها همسر و فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان در صورت ارائه مدارک و مستندات مورد تایید بنیاد شهید به میزان 5 سال به سن مجاز داوطلب اضافه میشود.
2/5 در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

جدول ب- جدول شرایط سنی
ج د ه و
رشته تحصیلی تخصص حداکثر سن مجاز بدون سابقه بیمه و خدمت سربازی حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی
کلیه رشته های مورد تقاضا جدول (الف) کارشناس/ کارشناسی ارشد 30 سال 
متولدین 1372/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1367/01/01 و بعد از آن
شرایط معدل
کلیه داوطلبان (جدول رشته های مورد تقاضا) از داشتن شرط معدل معاف می باشند.
شرایط مدرک تحصیلی
4/1 مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج یا داخل از کشور مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4/2  دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته، گرایش تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
4/3 برای تمامی مقاطع ردیفهای (1 الی 5)  داشتن مدرک تحصیلی بالاتر بلامانع است.
4/4 آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی مجاز به داشتن مدرک تحصیلی بالاتر (مطابق جدول الف -جدول رشته های مورد تقاضا) میباشند الزاماً می بایست با مدرک اعلام شده (مطابق جدول الف- جدول رشته های مورد تقاضا) ثبت نام را انجام دهند و در صورت قبولی در آزمون و جذب مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهد نمود. ضمن آنکه شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها مطابق جدول رشته های مورد تقاضا را ندارد
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنان بعد از 1402/01/01 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرند بدیهی است کسانی که در آزمون پذیرفته شده و نتوانند نسبت به اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 1402/01/01 اقدام نمایند از آزمون حذف و شرکت نسبت به جذب آنها تعهدی ندارد.
اولویت های جذب
اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان آزمون کتبی (در صورت نیاز به جذب)  به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% مشروط بر این که حداقل 60%  میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1402/01/02 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون به سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی مراجعه و ثبت نام نمایند مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود.
6/1 مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن.
6/2 داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 4*3 نباید بیشتر از 50 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 250 کیلوبایت باشد)
1. عکس داوطلب 4*3 
2. مدرک تحصیلی
3. کارت ملی
4. صفحه اول، دوم و سوم شناسنامه
5. مدارک ایثارگری موضوع بند 4/2
6. مدارک بومی بودن موضوع بند 3/8 گواهی سابقه بیمه
7. گواهی سابقه بیمه
8. گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی (در صورت عدم دریافت کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ارائه نامه از حوزه نظام وظیفه مبنی بر اتمام تعهد خدمت وظیفه عمومی الزامی است.)
هنگام ثبت نام در سایت داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مگا بایت باشد.
3/6 ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری میباشد.
4/6 داوطلبان 72 ساعت بعد از ثبت نام میتوانند به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1/7 آزمون به صورت چهار گزینه ای / کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار میگردد.
2/7 منابع آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
3/7 امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
توضیحات مهم
1/8 چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2/8 بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی آزمون، روانشناختی آزمون عملی درصورت نیاز، معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3/8 افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
بومی به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف : بومی هستم
در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشد.
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشد.
در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان متولد شده اید باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان می باشم.
درصورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش محل ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم
درصورتی که به تبعیت همسر خود در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان ساکن شده اید باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام
درصورتی که به تبعیت از پدر مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان ساکن شده اید باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسرخود را ارسال نمائید.
دریافت کارت آزمون
1/9 دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان از طریق سایت مذکور (سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسان) طبق کد رهگیری ارائه شده در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.
2/9 آزمون در شهرستان زاهدان برگزار خواهد شد محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
اعلام نتایج آزمون
1/10 نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
2/10 داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانند از ساعت 10 تا 13 با شماره تلفن های 03441423570 و 03441423798 و یا از ساعت 13 الی 18 با شماره موبایل پشتیبان سایت 09301720922 تماس حاصل نمایند.

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 16 مرداد 1400

آگهی 16 مرداد 1400: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان بومی شهرستان سیرجان پس از برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید. افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1400/05/16 تا تاریخ 1400/05/23 به سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ردیف مقطع تحصیلی گرایش تخصص مورد نیاز تعداد جنسیت توضیحات
1 سیکل / دیپلم کلیه گرایش ها متخصص در حوزه لوله های فایبرگلاس (GRP) 3 مرد اولویت با افرادی است که دارای سابقه کار بیشتری در GRP هستند
افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم مجاز به ثبت نام نیستند
2 آشپز 6 حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط الزامی است
افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم مجاز به ثبت نام نیستند
3 دیپلم کارگر ساده / کارگر فضای سبز / کارگر خدمات 10 افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم مجاز به ثبت نام نیستند
4 فوق دیپلم مکانیک (کلیه گرایش ها) /
تاسیسات (کلیه گرایش ها)
تکنسین مکانیک 39 افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر از فوق دیپلم مجاز به ثبت نام نیستند
5 برق (کلیه گرایش ها) تکنسین برق 28
6 لیسانس حسابداری کارشناس حسابداری 2  
7 مکانیک (کلیه گرایش ها) سرپرست اجرا /
سرپرست تعمیرات
4 3 سال سابقه کار مرتبط
8 برق (کلیه گرایش ها) کارشناس برق / دفتر فنی 6  
9 مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی) کارشناس منابع انسانی / دفتر فنی 6  
10 کارشناس صنایع غذایی کارشناس صنایع غذایی  1  
11 مکانیک (کلیه گرایش ها) کارشناس مکانیک / دفتر فنی / نت 10  
12 عمران (کلیه گرایش ها) کارشناس عمران / نقشه برداری 2 3 سال سابقه کار مرتبط
13 علوم تغذیه کارشناس علوم تغذیه 1 یک سال سابقه کار مرتبط
14 عمران (کلیه گرایش ها) کارشناس عمران 1  
15 مدیریت بازرگانی کارشناس خرید 2  
17 دامپزشک دامپزشک عمومی دامپزشک عمومی 1 مرد / زن یک سال سابقه کار مرتبط
(جذب در قالب قرارداد ساعتی)
شرایط عمومی
1-1 تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2-1 تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3-1 دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
4-1 عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سو پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذی صلاح)
5-1 عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان ها به هر شکل ممکن.
6-1 داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید امور ایمنی و بهداشت شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
7-1 عدم اعتیاد به هرگونه مواد مخدر، روان گردان و ... (با تایید مراجع ذی صلاح)
8-1 داوطلبان بایستی بومی شهرستان سیرجان باشند.
شرایط سنی

1-2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر می باشد.

جدول شماره دو (جدول شرایط سنی)

الف ب ج د هـ و
ردیف مقطع تحصیلی گرایش تخصص مورد نیاز سن مجاز بدون لحاظ کردن سابقه بیمه حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی
1 سیکل / دیپلم کلیه گرایش ها متخصص در حوزه لوله های فایبرگلاس (GRP) 25 سال
متولدین 1375/01/01 و بعد از آن
32 سال
متولدین 1368/01/01 و بعد از آن
2 آشپز 32 سال
متولدین 1368/01/01 و بعد از آن
46 سال
متولدین 1354/01/01 و بعد از آن
3 دیپلم کارگر ساده / کارگر فضای سبز / کارگر خدمات 25 سال
متولدین 1375/01/01 و بعد از آن
30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
4 فوق دیپلم مکانیک (کلیه گرایش ها) /
تاسیسات (کلیه گرایش ها)
تکنسین مکانیک 27 سال
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
34 سال
متولدین 1366/01/01 و بعد از آن
5 برق (کلیه گرایش ها) تکنسین برق 27 سال
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
34 سال
متولدین 1366/01/01 و بعد از آن
6 لیسانس حسابداری کارشناس حسابداری 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
7 مکانیک (کلیه گرایش ها) سرپرست اجرا / سرپرست تعمیرات 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
38 سال
متولدین 1362/01/01 و بعد از آن
8 برق (کلیه گرایش ها) کارشناس برق / دفتر فنی 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
9 مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها به جز ایمنی صنعتی) کارشناس منابع انسانی / دفتر فنی 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
10 کارشناس صنایع غذایی کارشناس صنایع غذایی  30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
11 عمران (کلیه گرایش ها) کارشناس عمران 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
12 مکانیک (کلیه گرایش ها) کارشناس مکانیک / دفتر فنی / نت 30 سال
متولدین 1370/01/01
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
13 عمران (کلیه گرایش ها) کارشناس عمران / نقشه برداری 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
36 سال
متولدین 1364/01/01 و بعد از آن
14 علوم تغذیه کارشناس علوم تغذیه 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
36 سال
متولدین 1364/01/01 و بعد از آن
15 مدیریت بازرگانی کارشناس خرید 30 سال
متولدین 1370/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1365/01/01 و بعد از آن
16 دامپزشک دامپزشک عمومی  دامپزشک عمومی  32 سال
متولدین 1368/01/01 و بعد از آن
37 سال
متولدین 1363/01/01 و بعد از آن

2-2- مدت زمان خدمت سربازی به سن مجاز داوطلبان (ستون (هـ)) افزوده خواهد شد.
3-2- افرادی که سابقه کار مرتبط داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازای هر سال سابقه کار یک سال به سن مجاز آنان (ستون (هـ)) اضافه خواهد شد.
4-2- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
1-4-2 داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی به سن مجاز آنان (ستون (هـ)) اضافه می شود.
2-4-2 داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به سن مجاز آنان (ستون (هـ)) اضافه می شود.
3-4-2 افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان) جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان به میزان 5 سال به سن مجاز آنان (ستون (هـ)) اضافه می شود.
5-2- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) و جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

شرایط معدل
کلیه داوطلبان ردیف های 1 تا 3 معاف از شرط معدل هستند. داشتن حداقل معدل 13 برای سایر داوطلبان الزامی است.
شرایط مدرک تحصیلی
1-4- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج/ داخل از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می باشد) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
4-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
4-4-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
5-4-مدارک دیپلم ارائه شده الزاما می بایست مورد تایید اداره آموزش و پرورش باشند و در صورت عدم تایید اداره آموزش و پرورش تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد.
4-6- آن دسته از داوطلبانی که براساس الزامات این آگهی با مدرک تحصیلی بالاتر ثبت نام می نمایند در صورت قبولی و استخدام، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهند نمود و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک بالاتر آنها را ندارد. (داوطلبان ردیف های 6 تا 16)
اولویت های جذب
1-5- اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% می باشد مشروط بر این که حداقل 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را در آزمون کسب کرده باشد.
2-5- بومی به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف: بومی هستم
در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان باشد.
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان است.
در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان می باشم
در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی و یا متناوب در شهرستان سیرجان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان سیرجان ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم
در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان ساکن شده اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ - همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام
در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان ساکن شده اید، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمایید.
3-5- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای سابقه کار بیشتری هستند.
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1400/05/23 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).
1-6- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن.
2-6- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 4*3 نباید بیشتر از 40 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 80 کیلوبایت باشد)
1) عکس داوطلب 4*3
2) گواهی پایان تحصیلی
3) کارت ملی
4) صفحه اول و دوم شناسنامه
5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم
6) مدارک ایثارگری موضوع بند 2-4
7) مدارک بومی بودن موضوع بند 2-5
8) گواهینامه ویژه مطابق جدول شماره یک (جدول رشته ها/ تخصص مورد نیاز)
9) مدارک استعفا موضوع بند 5-8
10) سابقه بیمه جهت احراز شرایط سنی در صورت نیاز
3-6- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
4-6- داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثر تا 72 ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
5-6- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می گردد.
تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1-7- نحوه برگزاری آزمون متعاقبا برگزار خواهد شد.
توضیحات مهم
1-8- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2-8- بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3-8- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
4-8- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.
8-5- کلیه افراد متقاضی که در یکی از شرکت های همکار و یا هم گروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، اشغال دارند می بایست قبل از ثبت نام در سایت استعفا دهند.
8-5-1- شرکت های همکار شرکت هایی هستند که بصورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر قرارداد دارند.
8-5-2- شرکت های هم گروه شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است.
دریافت کارت آزمون
1-9- دریافت کارت ورود به جلسه  برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان پذیر است.
2-9- آزمون در شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
اعلام نتایج آزمون
1-10- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقبا از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) اعلام خواهد شد.
2-10- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت 8 الی 14 با شماره تلفن 03441423570 حاصل نمایند.

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 13 اردیبهشت 99

آگهی 13 اردیبهشت 99: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود به صورت قرارداد پیماتکاری مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی فقط از بین متقاضیان بومی سیرجان اقدام به جذب نیرو نماید. افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1399/02/13 تا تاریخ 1399/02/23 به سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول رشته های مورد تقاضا
ردیف مدرک تحصیلی رشته تحصیلی/گرایش تخصص جنسیت تعداد نیروی مورد نیاز توضیحات
1 دیپلم کلیه گرایش ها کارگر فنی مرد 4  
2 سیکل   سیمبان 1 پنج سال سابقه کار مرتبط با سیمبانی
3 فوق دیپلم برق (کلیه گرایشها) تکنسین برق 4  
4 مکانیک/تاسیسات (کلیه گرایشها بجز مکانیک خودرو) تکنسین مکانیک 6  
5 کامپیوتر/کلیه گرایشها تکنسین it 4  
6 لیسانس /فوق لیسانس مکانیک/ سیالات کارشناس مکانیک 1 چهار سال سابقه بیمه     (مرتبط با رشته تحصیلی)
7 کامپیوتر/کلیه گرایشها کارشناس it 1
جهت اطلاع از شرائط سنی به بند 1-2 مراجعه نمائید.
متقاضیان میبایست بومی شهرستان سیرجان باشند (بند 8-8)
شرایط عمومی

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2-1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم

4-1- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سو پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)

5-1- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان ها به هر شکل ممکن

6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی با تایید واحد طب کار شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

7-1- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و … (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

2- 1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر می‎باشد.

جدول شرائط سنی
الف ب ج د هـ و
ردیف مدرک تحصیلی رشته تحصیلی / گرایش تخصص سن مجاز بدون لحاظ کردن سابقه بیمه حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی
1 دیپلم کلیه گرایش کارگر فنی 01/ 01/ 1374 01/ 01/ 1369
2 حداقل سیکل سیمبان 01/ 01/ 1373 01/ 01/ 1363
3 فوق دیپلم برق(کلیه گرایشها) تکنسین برق 01/ 01/ 1372 01/ 01/ 1365
4 مکانیک / تاسیسات

(کلیه گرایشها بجز مکانیک خودرو)

تکنسین مکانیک 01/ 01/ 1372 01/ 01/ 1365
5 کامپیوتر / سخت افزار تکنسین it 01/ 01/ 1372 01/ 01/ 1367
6 لیسانس/فوق لیسانس مکانیک / سیالات کارشناس مکانیک 01/ 01/ 1370 01/ 01/ 1365
    کامپیوتر / کلیه گرایشها کارشناس it 01/ 01/ 1370 01/ 01/ 1365

۲- ۲- مدت زمان خدمت سربازی به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد. (مطابق ستون (هـ) جدول شرایط سنی)

2- 3- افرادی که سابقه کار مرتبط داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازای هر سال سابقه کار یکسال سال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد. (حداکثر سن بر اساس ستون (و) شرایط سنی می‎باشد.

۲- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می‎یابد:

2- 4- 1 داوطلبانی که در جبهه‎های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‎شود.

3- 4- ۲ داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه­های ضد انقلاب در آمده­اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‎شود.

2- 4- 3 افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۰ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به سن مجاز داوطلب اضافه می‎شود.

2- 5- در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

شرایط معدل
3- 1- داوطلبان ردیف‎های 3-4-5-6-7 (جدول رشته‎های موردد تقاضا) میبایست دارای معدل حداقل ۱۳ باشند.
شرایط مدرک تحصیلی

4- 1- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون­های سراسری دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاه­های معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

4- 2- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می‎باشد ارائه ریز نمرات الزامی است و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاريخ فراغت از خدمت نظام وظیفه آنان بعد از تاریخ 30/ 02/ 1399 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی‎گیرد. بدیهی است کسانی که در آزمون پذیرفته شده و نتوانند نسبت به اخذ مدرک تحصیلی یا کارت پایان خدمت تا تاریخ 30/ 02/ 1399 اقدام نمایند از آزمون حذف و شرکت نسبت به جذب آنها تعهدی ندارد.

اولویت های جذب

5- 1- اختصاص %۱۰ کل پذیرفته شدگان به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% می‎باشد مشروط بر این که حداقل 60٪ میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را در آزمون کسب کرده باشد.

5- 2- در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای سابقه کار بیشتری هستند.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 23/ 02/ 1399 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود.

6- 1- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

6- 2- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از ۵۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۲۵۰ کیلو بایت باشد)

1) عکس داوطلب 4×3

2) گواهی تحصیلی

۳) کارت ملی

4) صفحه اول و دوم شناسنامه

۵) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم

6) مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-4

۷) مدارک بومی بودن موضوع بند ۸-۸

۸) گواهی سابقه بیمه (ارائه سابقه بیمه مرتبط برای داوطلبان ردیف­های دو، شش و هفت جدول رشته‎های مورد تقاضا الزامی است)

9) نامه استعفا موضوع بند ۵-۸

۱۰) گواهی پایان طرح یا معادل آن (موضوع بند ۷-۸) / مهارت فنی حرفه ای / گواهی دوره‎های گذرانده شده (در صورت نیاز)

هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند. حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از ۲ مگابایت باشد .

6- 3 ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‎باشد.

6- 4- داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

نحوه برگزاری آزمون

7- 1- آزمون به صورت چهار گزینه­ای کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ­های نادرست برگزار می‎گردد.

7- 2- منابع آزمون متعاقباً از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.

7- 3- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل 60٪ میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.

توضیحات مهم

8- 1- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکار گیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

8- 2- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی‎باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی (در صورت نیاز) و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می‎باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قيد شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

8- 3- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

8- 4- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می‎گردد.

8- 5- چنانچه هریک از داوطلبان در یکی از شرکت­های همکار و یا همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل باشند، می‎بایست قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفاء داده و مدارک مربوطه را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.

1- ۵- 8- شرکت‎های همکار شرکت‎هایی هستند که به صورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر قرارداد دارند.

2- ۵- 8- شرکت‎های هم گروه شرکت‎هایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است.

تبصره ۱: در صورتیکه هریک از افراد شاغل در شرکت‎های همکار یا هم گروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مقطع پایین تر یا در رشته تحصیلی متفاوت از آنچه در شرکت‎های مذکور مشغول بکار هستند می‎توانند در مقطع بالاتر و یا رشته متفاوت در آزمون شرکت نمایند و ثبت نام آنها بلامانع است.

8- 6 افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر حق شرکت در مقاطع تحصیلی پائین­تر را ندارند ( شامل داوطلبان ردیف‎های 1، 3، 5، 4 جدول رشته‎های مورد تقاضا)

8- 6- 1 داوطلبانی که دارای مدرک بالاتر از مدرک تحصیلی مورد نیاز آگهی می­باشند در صورتیکه مدرک بالاتر آنها با مدرک تحصیلی موضوع آگهی مرتبط نباشد، ثبت نام داوطلب بلامانع است. بدیهی است در صورت قبولی این دسته از داوطلبان در آزمون و استخدام، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهند نمود.

8- ۸- بومی به افرادی گفته می‎شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند

الف: بومی هستم

درصورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان باشد.

ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد با صدور شناسنامه شهرستانی غیر از سیرجان است.

در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از سیرجان متولد شده­اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.

ج : غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان می‎باشم

در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش شهرستان سیرجان ارسال نمائید.

د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم

در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان ساکن شده­اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.

‎هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده­ام

در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان ساکن شده­اید، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمائید.

دریافت کارت آزمون

9- 1- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ‎های تعیین شده امکان­پذیر است.

9- 2- آزمون در شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

اعلام نتایج آزمون

10- 1- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.

10- 1- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‎توانند از ساعت ۸ تا ۱۰ با شماره تلفن ۳۶۶۱۶۲۳۷۹۸ و یا از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با شماره تلفن ۰۹۳۰۱۷۲۰۹۲۲ تماس حاصل نمایند.

جهت مشاهده متن آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 4 آبان 98

آگهی 4 آبان 98: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان آقا و بومی شهرستان سیرجان به صورت قراردادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، عملی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید. افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1398/08/04 تا تاریخ 1398/08/13 به سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

جدول رشته های مورد نیاز
ردیف تخصص مورد نیاز شرایط احراز
1 آشپز 19 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط آشپزی الزامی است
2 کارگر دیگ شور، کارگر ظرف شور، کارگر رستوران 22 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
3 کمک آشپز 16 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
4 میزبان رستوران 37 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها

کلیه داوطلبان می بایست بومی شهرستان سیرجان باشند.

شرایط عمومی

1- شرایط عمومی

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2-1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیرپزشکی

4-1- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سو پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)

5-1- عدم تعهد استغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان ها به هر شکل ممکن

6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی با تایید واحد طب کار شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

7-1- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و … (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی

2-1- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر می باشد.

جدول شرایط سنی
ردیف تخصص مورد نیاز شرایط احراز
1 آشپز 19 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط آشپزی الزامی است
سن مجاز بدون لحاظ کردن سابقه بیمه: 25 سال
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی: 35
2 کارگر دیگ شور، کارگر ظرف شور، کارگر رستوران 22 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی: 30
3 کمک آشپز 16 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی: 30
4 میزبان رستوران 37 نفر آقا
با مدرک سیکل یا دیپلم کلیه گرایش ها
متولدین 1373/01/01 و بعد از آن
حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی: 30

2-2- مدت زمان خدمت سربازی به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد

3-2- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، یک سال و داوطلبان ردیف 2 الی 4 حداکثر 5 سال و داوطلبان ردیف 1 حداکثر 10 سال به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد

4-2- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:

1-4-2- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل بصورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می شود.

2-4-2- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می شود.

3-4-2- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثر ها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان به میزان 5 سال به سن اضافه می شود.

شرایط معدل
1-3- معاف از شرط معدل
شرایط مدرک تحصیلی

1-4- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته یا گرایش تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود)

تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم و تاریخ اخذ مدرک تحصیلی آنان بعد از تاریخ 98/08/15 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

4-2- افراد دارای مدرک تحصیلی بالاتر حق شرکت در مقاطع تحصیلی پایین تر را ندارند.

اولویت ها

1-5- اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان (در صورت نیاز به جذب) به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% مشروط بر این که حداقل 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.

2-5- بومی شهرستان سیرجان به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف: بومی هستم

در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان باشد

ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان است

در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرستان سیرجان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمایید.

ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان می باشم.

در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان باشید. باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تایید سازمان آموزش و پرورش شهرستان سیرجان ارسال نمایید.

د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم.

در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان ساکن شده اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمایید.

هـ: همسر یا فرزند نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام.

در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان ساکن شده اید، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را راسال نمایید.

متقاضیان می بایست هر یک از مدارک مربوط به بومی بودن را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.

5-3- در شرایط مساوی الویت با افرادی است که دارای سابقه کار بالاتری هستد.

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1398/08/13 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)

1-6- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

2-6- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.

(حجم عکس 4×3 نباید بیشتر از 50 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 250 کیلوبایت باشد)

1) عکس داوطلب 4×3

2) گواهی تحصیلی

3) کارت ملی

4) صفحه اول و دوم شناسنامه

5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم

6) مدارک ایثارگری موضوع بند 2-4

7) مدارک بومی بودن موضوع بند 2-5

8) گواهی سابقه بیمه که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد.

9) نامه استعفا موضوع بند 5-8

هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند. حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مگابایت باشد.

3-6- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام ضروری می باشد.

4-6- داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثر تا 72 ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند.

تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مراحل اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آن ها را به همراه داشته باشند.

نحوه برگزاری آزمون

1-7- آزمون بصورت چهارگزینه ای / کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

2-7- منابع آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.

3-7- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل 60% میانگین نمره نفرات مورد نیاز کمتر باشد.

8- توضیحات مهم

1-8- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیرواقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

2-8- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی (برای داوطلبان آشپز و کمک آشپز) و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

3-8- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

4-8- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.

8-5- چنانچه هر یک از داوطلبان در یکی از شرکت های همکار و یا همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل باشند، می بایست قبل از ثبت نام از شرکت قبلی استعفا داده و مدارک مربوطه را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.

8-5-1- شرکت های همکار شرکت هایی هستند که بصورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر قرارداد دارند.

8-5-2- شرکت های هم گروه شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آن ها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است.

تبصره 1: در صورتی که هر یک از افراد شاغل در شرکت های همکار یا هم گروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مقطع بالاتر یا در رشته تحصیلی متفاوت از آنچه در شرکت های مذکور مشغول به کار هستند تمایل به شرکت در آزمون را داشته باشند، ثبت نام آن ها بلامانع است.

دریافت کارت آزمون
1-9- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان پذیر است.
زمان برگزاری آزمون
زمان و نحوه برگزاری آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
اعلام نتایج آزمون

1-11- نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه فقط از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.

2-11- داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت 8 الی 12 با شماره تلفن 03441423798 و یا از ساعت 15 الی 17 با شماره تلفن 09301720922 تماس حاصل نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 26 شهریور 95

آگهی 26 شهریور 95: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شركت پاريز پيشرو صنعت توسعه ( سهامي خاص ) درنظر دارد جهت تأمين نيروي انساني مورد نياز خود تعدادي نیروی انسانی در مقطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را از میان بومیان شهرستان سیرجان به شرح جدول ذیل از طريق برگزاري مصاحبه حضوري وگزينش براساس شرايط ذيل، بصورت قراردادي جذب نمايد.

رديف مقطع تحصيلي رشته جنسيت

 

ملاحظات
1 دیپلم کلیه گرایشها مرد اپراتور باسکول
2 نمونه بردار آزمایشگاه
3 فوق دیپلم رشته برق (کلیه گرایش ها) مرد

 

حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط به تاییدیه سازمان تامین اجتماعی
 
شرایط داوطلبان
1 ـ 1 ـ تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران و متدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور.
2 ـ 1 ـ نداشتن سوءپيشينه كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي گرديده باشد.
3 ـ 1 ـ عدم اعتياد به مواد مخدر و يا هرگونه دخانيات به تأييد مراجع ذيصلاح .
4 ـ 1 ـ عدم تعهد خدمت در ساير مؤسسات دولتي و غيردولتي.
5 ـ 1 ـ داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي .
6 ـ 1 ـ داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و روحي به تأييد مراجع ذيصلاح 
شرایط سنی
1-2- حداكثر سن براي داوطلبان دیپلم 25 سال (متولدین 01/01/1370) و داوطلبین فوق دیپلم 27 سال (متولدين 01/01/1368)
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
3-2- به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط که به تأييد سازمان تأمين اجتماعي رسيده باشد، يک سال و حداكثر 5 سال به حداکثر سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
4-2- افراد خانواده شهدا و جاويدالاثر(همسروفرزندان)،جانبازان بالاي 25درصد و آزادگان 5سال به حداكثر سن افزوده مي شود.
5-2- سوابق مورد نياز با ارائه مستندات مربوط به پرداخت حق بيمه مورد تاييد سازمان تامين اجتماعي باشد.
6-2- در هر حال و تحت هر شرايطي حداكثر سن داوطلبين دیپلم نباید از 32 سال و داوطلبین فوق دیپلم نباید از 34 سال تجاوز نماید.
شرایط عمومی

1-3- گواهی موقت صادره از حوزه نظام وظیفه مبنی بر معافیت داوطلب از خدمت وظیفه، مورد تائیداست.
2-3- بومي به افرادي گفته مي¬شود كه محل تولد و يا محل اخذ دو مقطع تحصيلي آنها شهرستان سيرجان باشد.

3-3- افراد دارای مدارک تحصیلی بالاتر حق ثبت نام در آزمون را ندارند.
4-3- داشتن حداقل معدل 13 برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی فوق دیپلم

مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام
1-4- داوطلبان واجد شرایط باید فرم ثبت نام را از سایت دانلود نموده و پس از پر کردن فرم همراه باکپی برابر اصل شناسنامه عکسدار(تمام صفحات)، کارت ملی ومدرک تحصیلی ، پایان خدمت ، سابقه تامین اجتماعی و شماره تماس خود را به آدرس دفتر اداری شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه واقع در مجتمع معدنی و صنعتی گل گهربه شماره صندوق پستی 111/78185 پست نمایند.
2-4- در صورت دارا بودن بند( 4-2) ارایه نامه از اداره بنیاد شهید الزامی می باشد.
3-4- ثبت نام از روز شنبه 27/06/1395 شروع و تا روز پنجشنبه 08/07/1395 ادامه دارد.
تذکرات و نکات مهم
1-5- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غيرواقعي نسبت به ثبت نام اقدام نمايد، با مشخص¬شدن عدم صحت مندرجات، در مراحل بعدي ( حتي در صورت پذيرش در مصاحبه و اشتغال به كار ) موضوع بكارگيري وي منتفي بوده و در صورت لزوم مورد پيگرد قانوني قرار خواهدگرفت.
2-5- بديهي است پذيرش اوليه مدارك، به منزله جذب نهايي فرد نمي ¬باشد بلكه مراحل جذب شامل : قبولي در مصاحبه ، معاينات پزشكي و تأييد فرد توسط كميسيون مربوطه و نيز قبولي در گزينش مي¬باشد. در صورت پذيرش داوطلب در هر كدام از مراحل قيد شده ، از ايشان جهت انجام مرحله بعدي دعوت به عمل خواهدآمد.
3-5- كليه مشاغل مورد نظر عملياتي بوده و افراد متقاضي بايد از نظر جسماني و فيزيكي توانايي انجام كار در مشاغل مورد نياز را دارا باشند.
4-5- نحوه اشتغال و تعیین محل خدمت افراد پذیرفته شده نهایی را شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه مشخص می نماید.
5-5- جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با شماره تلفن 41424296-034 تماس بگیرید.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=33823
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k