• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
 • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه (تمدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۰ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدامی شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندید!
فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

تمدید مهلت ثبت‌نام

خبر 6 فروردین 1402: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان به اطلاع می‌رسانیم؛ به علت به حدنصاب نرسیدن داوطلبان؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه تا پایان روز سه شنبه 15 فروردین 1402 تمدید گردید.

شرایط آگهی استخدام

آگهی 22 اسفند 1401: استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی معدن آنتیموان سفیدابه وابسته به شرکت معدنی صنعتی گل گهر از بین داوطلبان مرد به صورت قراردادی و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و مصاحبه روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.
مهلت ثبت نام تا 2 فروردین 1402 تا 15 فروردین 1402 می باشد.

رشته های مورد تقاضا
جدول الف - جدول رشته های مورد تقاضا
مقطع تحصیلی: لیسانس
ردیف رشته تحصیلی تخصص تعداد مورد نیاز جنسیت وضعبت بومی توضیحات
1 مهندسی معدن (گرایش های اکتشاف، استخراج) معدن 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
2 برق (کلیه گرایش ها) کارشناس برق 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 2 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
3 مکانیک (کلیه گرایش ها) کارشناس مکانیک 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 2 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
4 بهداشت حرفه‌ای کارشناس بهداشت حرفه‌ای 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان  

 

جدول الف - جدول رشته های مورد تقاضا
مقطع تحصیلی: فوق لیسانس
ردیف رشته تحصیلی تخصص تعداد مورد نیاز جنسیت وضعبت بومی توضیحات
1 مهندسی معدن (فراوری مواد معدنی) فراوری 1 مرد استان سیستان و بلوچستان - شهرستان نهبندان داشتن حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط الزامی است
شرایط عمومی
1/1 تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
1/2 تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
1/3 ارائه کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (یا نامه از حوزه نظام وظیفه) الزامی می باشد
1/4 عدم اشتهار به فساد، اخلاقی نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی صلاح)
1/5 عدم تعهد و اشتغال در دستگاهها مؤسسات شرکتها کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن.
1/6 داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه.
1/7 عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر روان گردان و... با تایید مراجع ذی صلاح.
شرایط سنی

2/1 حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر میباشد.
2/2 مدت زمان خدمت سربازی داوطلبان مرد به سن مجاز *افزوده خواهد شد*. (مطابق ستون (هـ) جدول شرایط سنی)
2/3 افرادی که سابقه کار داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازاء هر سال سابقه کار یکسال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد. (حداکثر سن بر اساس ستون (و) شرایط سنی می باشد).
2/4 شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد
افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها همسر و فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان در صورت ارائه مدارک و مستندات مورد تایید بنیاد شهید به میزان 5 سال به سن مجاز داوطلب اضافه میشود.
2/5 در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

جدول ب- جدول شرایط سنی
ج د ه و
رشته تحصیلی تخصص حداکثر سن مجاز بدون سابقه بیمه و خدمت سربازی حداکثر سن مجاز با سابقه بیمه و خدمت سربازی
کلیه رشته های مورد تقاضا جدول (الف) کارشناس/ کارشناسی ارشد 30 سال 
متولدین 1372/01/01 و بعد از آن
35 سال
متولدین 1367/01/01 و بعد از آن
شرایط معدل
کلیه داوطلبان (جدول رشته های مورد تقاضا) از داشتن شرط معدل معاف می باشند.
شرایط مدرک تحصیلی
4/1 مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج یا داخل از کشور مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4/2  دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته، گرایش تحصیلی و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
4/3 برای تمامی مقاطع ردیفهای (1 الی 5)  داشتن مدرک تحصیلی بالاتر بلامانع است.
4/4 آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی مجاز به داشتن مدرک تحصیلی بالاتر (مطابق جدول الف -جدول رشته های مورد تقاضا) میباشند الزاماً می بایست با مدرک اعلام شده (مطابق جدول الف- جدول رشته های مورد تقاضا) ثبت نام را انجام دهند و در صورت قبولی در آزمون و جذب مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهد نمود. ضمن آنکه شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها مطابق جدول رشته های مورد تقاضا را ندارد
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنان بعد از 1402/01/01 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرند بدیهی است کسانی که در آزمون پذیرفته شده و نتوانند نسبت به اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 1402/01/01 اقدام نمایند از آزمون حذف و شرکت نسبت به جذب آنها تعهدی ندارد.
اولویت های جذب
اختصاص 10% کل پذیرفته شدگان آزمون کتبی (در صورت نیاز به جذب)  به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای 25% مشروط بر این که حداقل 60%  میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
نحوه ثبت نام و مهلت آن
داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1402/01/02 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون به سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی مراجعه و ثبت نام نمایند مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود.
6/1 مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن.
6/2 داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 4*3 نباید بیشتر از 50 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 250 کیلوبایت باشد)
1. عکس داوطلب 4*3 
2. مدرک تحصیلی
3. کارت ملی
4. صفحه اول، دوم و سوم شناسنامه
5. مدارک ایثارگری موضوع بند 4/2
6. مدارک بومی بودن موضوع بند 3/8 گواهی سابقه بیمه
7. گواهی سابقه بیمه
8. گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی (در صورت عدم دریافت کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ارائه نامه از حوزه نظام وظیفه مبنی بر اتمام تعهد خدمت وظیفه عمومی الزامی است.)
هنگام ثبت نام در سایت داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مگا بایت باشد.
3/6 ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری میباشد.
4/6 داوطلبان 72 ساعت بعد از ثبت نام میتوانند به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
نحوه برگزاری آزمون
1/7 آزمون به صورت چهار گزینه ای / کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار میگردد.
2/7 منابع آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
3/7 امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
توضیحات مهم
1/8 چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2/8 بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی آزمون، روانشناختی آزمون عملی درصورت نیاز، معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3/8 افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
بومی به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:
الف : بومی هستم
در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشد.
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشد.
در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان متولد شده اید باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان می باشم.
درصورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تائید سازمان آموزش و پرورش محل ارسال نمائید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم
درصورتی که به تبعیت همسر خود در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان ساکن شده اید باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمائید.
هـ: همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت وی ساکن شده ام
درصورتی که به تبعیت از پدر مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان، یا شهرستان نهبندان ساکن شده اید باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسرخود را ارسال نمائید.
دریافت کارت آزمون
1/9 دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان از طریق سایت مذکور (سایت سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسان) طبق کد رهگیری ارائه شده در تاریخهای تعیین شده امکان پذیر است.
2/9 آزمون در شهرستان زاهدان برگزار خواهد شد محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
اعلام نتایج آزمون
1/10 نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور سیستم های مدیریت و توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
2/10 داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانند از ساعت 10 تا 13 با شماره تلفن های 03441423570 و 03441423798 و یا از ساعت 13 الی 18 با شماره موبایل پشتیبان سایت 09301720922 تماس حاصل نمایند.

اطلاعات آزمون

+ مشاهده متن کامل آگهی
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 15 فروردین 1402 


ثبت نام.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت مدیریت توسعه منابع استخدامی کلیک نمایید

منابع مطالعه

ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • پشتیبان 4 (نصیرلو)

استخدام شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه - 13 اردیبهشت 99
شرکت پاریز پیشرو صنعت توسعه در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود به صورت قرارداد پیماتکاری مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی فقط از بین متقاضیان بومی سیرجان اقدام به جذب نیرو نماید.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
 • تاریخ ارسال: ۰۱:۰۰ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸
 • ساعت ارسال: ۰۱:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۶۵۴۰۱۳

ویژه
بیل مکانیکی
تازگی هم به پایه یک هم ثبت نام کردم تو مراحل امتحان شهری هستم
راننده بیل مکانیکی نمی خوان

پاسخ دهید
 • پشتیبان هفت (زارعی)
 • پشتیبان هفت (زارعی)

سلام شرایط ثبت نام را در لینک زیر مطالعه بفرمایید:
مشاهده لینک

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: مینا
 • تاریخ ارسال: شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۲۱:۳۰ ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۴۱۰۶

سلام خسته نباشید
واقعا چرا حتی برای مشاغل خدماتی خانما رو جذب نمیکنن
لطفا جنسیت گرایی رو کاهش بدید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: صائب رجبی پور
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۱۷:۵۰ ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۰۶۲۷۷

می‌بخشید من معافیت پزشکی دارم یعنی هیچ راهی نیسته که ما ثبت نام کنیم

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: امین عباسی
 • تاریخ ارسال: شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۱۳:۱۵ ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۶۰۲۵۵۷

سلام وقت بخیر انهای که معافیت پزشکی دارند میتوانند شرکت کن .اخه اونا باید چکار کنند معافیت دارند بخدا اونا هم زن وبچه دارن کاش یک شرایطم برای اونا می گذاشتین خدا به همتون اجر بده خواهش میکنم برای اونا هم کاری بکنید سپاس گذارم

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۲۳:۰۷ ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
 • ساعت ارسال: ۲۳:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۱۵۰۷۶۱

ادمین جان استخدام جدید داره؟
تو این صفحه که بجز آگهی شهرویور 95 چیز دیگه ای نیس ولی 23 دی اطلاع رسانی کردید آگهی جدید داره
اینترنت من مشکل داره نمیبینمش یا واقعا تو صفحه ننوشتید؟

پاسخ دهید
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

با سلام
کاربر گرامی، در تاریخ 23 دی آگهی برای شرکت پاریز پیشرو صنعت اعلام که بعد سایت استخدامی آگهی رو به استخدام شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تغییر داد. به همین دلیل آگهی از صفحه حذف شد.
جهت مشاهده آگهی استخدام استخدام شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: صادق
 • تاریخ ارسال: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۵:۱۵ ۱۳۹۷/۱۰/۲۸
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۱۳۹۹۷۸

لطفاً اخبار رو به روز بزارید..با تشکر

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: نوید
 • تاریخ ارسال: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۲:۰۰ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۰
 • کد دیدگاه: ۹۳۶۸۲۴

سلام
سیرجانیا حسابی این چند وقته خوش بحالشون شده
بیشتر استخدامیارو داشتن
امیدوارم استفاده کنن

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۹:۰۱ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۱
 • کد دیدگاه: ۹۲۷۸۶۱

سلام.ما ک مدرک لیسانس داریم باید بیکار باشیم. موقعی ک کار نیست نمیتونم با مدرم دیپلم امتحان بدیم چون لیسانس داریم حق امتحان ندارم.گناه کردیم مدرک لیسانس گرفتیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهندس بیکار
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۲۲:۲۰ ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۹۳۳۶۸۳

لیسانس گرفتن گناه هست فوق،لیسانس عذر بدتر از گناه ما رو بگو با چه امیدی میریم فوق لیسانس بخونیم تو ایران اگه همه دکترا هم بگبرن اخر شرکتا دیپلمه می خوان خوش،به حالشون فقط بدونند اون موقع اونا دیپلم گرفتن ما هم نصف موهای،سرمون درا لیسانس دانشگاه ملی ریخت ای کاش ما،هم مدرک تمی گرفتیم حداقل چهار،سال سابقه کار داشتیم ما به امید اینده بهتر بودیم ولی حالا هرچی سواد کمتر بازار کار بهتر

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: mohammad
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۹:۳۶ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۶
 • کد دیدگاه: ۹۲۵۹۲۹

سلام خسته نباشید برای دیپلم سن 26سال قبول نیست؟‌‌ واینکه برای فوق دیپلم فوق دیپلم ناقص 3واحدکم میتونم ثبت نام کنم؟ البته سابقه کار3سال دارم وسابقه کارفنی دارم وبرق تاحدودی بلدم ومیتونم لطفا جوا بدید باتشکر

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۹:۲۷ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۷
 • کد دیدگاه: ۹۲۵۹۲۱

سلام خسته نباشید برای دیپلم سن 26سال قبول نیست؟‌‌ واینکه برای فوق دیپلم فوق دیپلم ناقص 3واحدکم میتونم ثبت نام کنم؟ البته سابقه کار3سال دارم وسابقه کارفنی دارم وبرق تاحدودی بلدم ومیتونم لطفا جوا بدید باتشکر

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۲۲:۲۱ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۱
 • کد دیدگاه: ۹۲۰۲۷۴

کارگر ساده 30 تومن هزینه ثبت نامشه.واقعا سر گردنست

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: عباس
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۰:۲۴ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۴
 • کد دیدگاه: ۹۱۹۵۵۴

چند نفر میخواهد

پاسخ دهید
 • admin
 • admin

با سلام
دوست گرامی، ایران استخدام منتشر کننده اخبار و آگهی های استخدامی است، لطفاً جهت ارتباط با کارفرمایان با اطلاعات تماس ثبت شده در متن آگهی تماس حاصل نمایید.
موفق باشید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۴:۰۴ ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۴
 • کد دیدگاه: ۹۱۸۹۴۹

سلام .خسته نباشین حتما باید بومی باشه فرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۰۷:۲۶ ۱۳۹۵/۰۶/۲۶
 • ساعت ارسال: ۰۷:۲۶
 • کد دیدگاه: ۹۲۲۶۲۱

بله

پاسخ دهید
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵
 • تاریخ ارسال: ۱۶:۲۸ ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۸
 • کد دیدگاه: ۹۳۴۳۶۴

اگه خودش بومی نباشه اما همسرش بومی باشه هم قبول دارن خیلی جاها

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
https://iranestekhdam.ir/?p=33823
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi