آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (مشورتی)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۱۲۵۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۷ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

 آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی

شرکت کار و تامین اجتماعی متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد. عمده فعالیت های این شرکت خدمات رسانی و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز در اجرای قراردادهای شرکت با مراکز بهداشتی و درمانی، ادارات، موسسات و … می باشد. این شرکت بطور معمول نیروی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش استخدام می نماید.
با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت “آخرین اخبار” و “منابع استخدامی” شرکت کار و تامین اجتماعی هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی اعلام شد. ضمنا سایر مراحل استخدامی پذیرفته‌شدگان توسط شرکت کار و تامین اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی
* اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی اعلام گردید.
جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید
* آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی 2 آبان ماه با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

* اطلاعیه شماره 2: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شـرکت کار و تامین اجتماعی
نظر به اطلاع رسانی قبلی شرکت کار و تامین در خصوص زمان ثبت نام (اعلام تاریخ 14 مهر ماه به عنوان آخرین روز ثبت ‌نام)، امکان ثبت‌نام در این آزمون تا ساعت 24 روز دوشنبه 14 مهر ماه امکان پذیر بوده و این زمان قابل تمدید نمی‌باشد.

امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبینی که ثبت‌نام خود را نهایی نموده‌اند نیز تا این زمان میسر خواهد بود.
* اطلاعیه شماره 1: اطلاعیه نهایی نمودن ثبت نام آزمون استخدام شـرکت کار و تامین اجتماعی
به اطلاع می‌رساند؛ خرید توکن پرداخت(کارت ثبت‌نام) آزمون جذب نیروی شرکت کار و تامین ( متعلق به تامین اجتماعی ) صرفا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۲ مهرماه امکان پذیر بوده و این زمان قابل تمدید نمی‌باشد ضمنا افرادی که توکن پرداخت(کارت ثبت‌نام) در اختیار داشته و موفق به ثبت‌نام نهایی نشده‌اند، می‌توانند حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه (۱۳ مهرماه) نسبت به نهایی نمودن فرآیند ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است، امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبینی که ثبت‌نام خود را نهایی نموده‌اند نیز تا این زمان میسر خواهد بود.

– جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی در سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود رایگان سوالات استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی در سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات و پاسخنامه احتمالی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (ارسالی کرابران) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه جامع استخدام سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید


خبر 4 بهمن 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

نتیجه نهایی آزمون پس از بررسی شرکت کار و تامین و اعلام مراتب تایید فرآیندهای صورت گرفته توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، به صورت رسمی و از طریق پروفایل کاربری به اطلاع داوطلبان ارجمند رسانده خواهد شد.
به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون شرکت کار و تامین که در مرحله مصاحبه حضور داشته اند می‌رساند؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان بلافاصله پس از جمع‌بندی و درج نمرات مصاحبه (براساس مفاد مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) جهت بررسی و تایید نهایی به شرکت کار و تامین ارسال شده است.
بدیهی است نتیجه نهایی آزمون مذکور پس از بررسی شرکت کار و تامین و اعلام مراتب تایید فرآیندهای صورت گرفته توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، به صورت رسمی و از طریق پروفایل کاربری به اطلاع داوطلبان ارجمند رسانده خواهد شد.
شایان ذکر است اخبار و اطلاعیه لازم در خصوص نتایج آزمون، صرفا از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر می‌شود.

خبر 30 آذر 99: اطلاعیه لغو مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی سال 99 (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برنامه مصاحبه اعلام شده برای آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی در روزهای یکشنبه 30 آذر و دوشنبه اول دی‌ ماه 1399 لغو گردید. برنامه زمان‌بندی جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

خبر 20 آبان 99: اطلاعیه زمان و محل مصاحبه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تامین اجتماعی )

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ باتوجه به محدودیت های به وجود آمده بخاطر شرایط کرونایی زمان و محل مصاحبه آزمون سراسری از طریق همین سایت متعاقبا اعلام می گردد. 

خبر 19 آبان 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی) می‌رساند، كارنامه نتایج اولیه آزمون مذكور از روز دوشنبه مورخ 19 آبان‌ماه 1399 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مركز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از كد ملی و كد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به كارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
شایان ذكر است آن دسته از داوطلبانی كه در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک و مصاحبه معرفی می‌شوید.» را ملاحظه می‌كنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه 1399 با مراجعه به سایت شرکت کار و تامین، از زمان و مکان مراجعه خود جهت ادامه سیر مراحل استخدامی خود مطلع شوند.

دانلود اطلاعیه | بازیابی کدرهگیری

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 5 آبان 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان تا ۲۰ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان روز جمعه 2 آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار شد.
این آزمون‌ها به‌صورت سراسری در 31 مرکز استان و 17 شهرستان در ۸۳ حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع 27 هزار و 650 نفر داوطلب آزمون حدود ۸۸ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند .
گفتنی است، به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا این آزمون‌ها با حضور ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی همچون، اهداء ماسک به‌تمامی داوطلبان ، عدم اخذ اثرانگشت از داوطلبان ، نبود باجه امانات در حوزه‌های امتحانی ، تفکیک داوطلبان دارای علائم ویروس کووید ۱۹ از سایر شرکت‌کنندگان و… برگزار شد.
طبق اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی نتایج اولیه آزمون‌ها تا ۲۰آبان ماه اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند جهت آگاهی از نتایج به سایت این مرکز مراجعه و با ورود به پروفایل کاربری از نتیجه مطلع شوند.

استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی- 3 مهر 99

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور، به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا 12 مهر 99 تا 14 مهر 99 می باشد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان (کارت معافیت پزشکی، قابل قبول نمی باشد)
۵. داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر (فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار)
۶. دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی
۷. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۸. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
۹. داوطلبان جذب نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و یا بازنشسته باشند.
۱۰ . عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت
۱۲. داشتن حداقل هجده ( ۱۸ ) سا ل تمام و حداکثر بیست و شش ( ۲۶ ) سال تمام.
تذکر ( ۱) : حداکثر سن برای شغل های « کمک پرستار » و « بهیار »، ۳۰ سال می باشد.
تذکر ( ۲) : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل و کارت پایان خدمت، روز برگزاری آزمون (1399/08/02) می باشد. ملاک زمان فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
تذکر ( ۳) : ملاک عمل برای محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام (1399/07/03) می باشد.
۱۳ . موارد ذیل به میزان حداکثر سن افراد اضافه خواهد شد :
الف. میزان خدمت نظام وظیفه
ب. مدت اشتغال در واحدهای تابعه سازمان تامین اجتماعی، شرکت های ماموریتی و تکلیفی مندرج در بند ج، کارگزاریهای رسمی سازمان مذکور و نیروهای شاغل بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه، مشروط به آنکه سن داوطلبان از حداکثر ۳۲ سال تمام تجاوز ننماید.
شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی باشد.
ج. شرکت های ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح زیر می باشد : ۱ – موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ۲- بانک رفاه کارگران ۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ۴- شرکت گروه هتل های هما ۵- موسسه فرهنگی و هنری آتیه، ۶- شرکت رفاه گستر ۷- شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ۸- شرکت بازرگانی بین الملل تامین اجتماعی ۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ۱۰ – شرکت کار و تامین ۱۱ – گروه پزشکی حکمت ۱۲ – شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ۱۳ – شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین ۱۴ – شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین

> مواد آزمون

الف) آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی، برای تمامی مشاغل، عبارتند از :
۱. فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
۲. زبان و ادبیات فارسی
۳. معارف اسلامی
۴. زبان انگلیسی عمومی
۵. اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
۶. هوش و توانمندی های عمومی
۷. آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی
۸. اخلاق کارگزاران / تکریم ارباب رجوع

تبصره: اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
تذکر: منابع مربوط به بندهای ۷ و ۸ در سامانه ثبت نام آزمون بارگذاری شده است.

ب) آزمون تخصصی (صرفاً برای شغل «بهیار» و «کمک پرستار(بهدار)»)
۱. اصول پایه کمک پرستاری
۲. کنترل علایم حیاتی
۳. اخلاق، ارتباط و رعایت حقوق بیمار
۴. کمک های اولیه
۵. فوریت ها

تذکر : کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) می باشند.
ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

> مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه ۳ مهرماه ۱۳۹۹ تا پایان روز شنبه ۱۲ مهرماه ۱۳۹۹ تا ساعت 24 روز دوشنبه 14 مهر ماه انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

الف) مطالعه شرایط آزمون

داوطلب متقاضی جذب، باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیدا توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ب) تهیه فایل اسکن شده از مدارک

۱. عکس پرسنلی : داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :
– عکس  ۴*۳ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد؛
– با فرمت JPG  باشد.اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد؛
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد؛
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلو بایت باشد؛
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد؛
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد؛
تذکر ۱: اسکن و استفاده از عکس روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر ۲: عکس خواهران باید با حجاب بوده و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذکر ۳: در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمونهای استخدامی، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام میکنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عكس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۲. کارت ملی
تذکر ۱: داوطلب باید تصویر کارت ملی خود را به صورت فایل با فرمت JPG و با وضوح و کیفیت بالا در سامانه بارگذاری نماید. حجم این فایل حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد و حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

ج) پرداخت وجه
متقاضیان واجد شرایط، باید با مراجعه منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ۸۱۰٫۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ۵٫۰۰۰ ریال خدمات پیامکی پرداخت نمایند. جهت این امر، داشتن کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی و کد CVV2 مورد نیاز می باشد.

«توکن پرداخت»، کد منحصر به فرد و مخصوص هر داوطلب است که در صورت اقدام موفق، جهت پرداخت هزینه ثبت نام به داوطلب اختصاص می یابد. لذا ضروری است داوطلبین، این کد «توکن پرداخت» را (که به شماره تلفن همراه داوطلب نیز پیامک می گردد) تا پایان مراحل ثبت نام و دریافت «کد رهگیری» نزد خود نگهداری نمایند. همچنین این کد، با شماره ملی و شماره تلفن همراه ثبت شده در ابتدای فرآیند پرداخت، در سامانه قابل بازیابی خواهد بود.

تذکر 1: در صورتی که داوطلب بلافاصله پس از پرداخت هزینه، امکان ثبت نام و انجام فرآیند مربوط به آن را نداشته باشد، با در دست داشتن کد رهگیری پرداخت، میتواند در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نماید. برای این امر، می بایست از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «ثبت نام در آزمون» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، اقدام به ثبت نام نماید.

تذکر 2: در صورتی که داوطلب به هر دلیل پس از پایان موفقیت آمیز مراحل پرداخت هزینه، به توکن پرداخت خود دسترسی نداشته باشد، برای بازیابی توکن پرداخت، از منوی آزمون (در صفحه اول سامانه)، گزینه «بازیابی کد رهگیری/ توکن» را انتخاب و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی، دوباره توکن پرداخت برای ایشان پیامک می شود.

تذکر 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی، به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

> شروع فرآیند ثبت نام

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
مرحله 1: بارگذاری مدارک
در این بخش، مدارک مشخص شده در «بند ب» بارگذاری می گردد.
مرحله 2: اطلاعات فردی
مشخصات فردی داوطلب در این بخش در سامانه ثبت می گردد.
مرحله 3: اطلاعات تحصیلی
اطلاعات تحصیلی داوطلب در این بخش وارد سامانه می گردد.
مرحله 4: سابقه کار
در این مرحله، سابقه کار (صرفاً مواردی که در همین آگهی مورد تایید است) وارد می شود

مرحله 5 :شغل مورد درخواست
در این مرحله، سـامانه با توجه به اطلاعات ثبت شـده داوطلب در مراحل قبلی، شـغلهای قابل انتخاب را به داوطلـب نمـایش داده و داوطلب میتواند از بین آنها تنها یک مورد را به عنوان شغل مورد درخواست خود، انتخاب نماید.

تذکر: علاوه بر شـغل، محل مورد تقاضـا نیز می بایسـت انتخاب شـده و داوطلب در همه این موارد، فقط حق انتخاب یک مورد را خواهد داشت.

مرحله 6: اطلاعات تکمیلی
اطلاعات تکمیلی شــامل اطلاعات تماس با داوطلب و آدرس محل سکونت می باشــد. همچنین داوطلب می تواند اسـتان محل آزمون خود را به سـامانه اعلام تا در صـورت امکان، سـامانه نزدیکترین حوزه آزمون را برای ایشان درنظر بگیرد (محل دقیق آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه ذکر می گردد)

مرحله 7: کد رهگیری
تاکید میگردد صـرفًا در صـورتی ثبت نام فرد به پایان می رسـد که داوطلب وارد این مرحله شـده و از سـامانه «کد رهگیری» دریافت نماید.

> ویرایش اطلاعات

در زمانی که سـامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشـد، داوطلبان میتوانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.

نکته بسیار مهم: در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتما میبایست دوباره تمامی 7 مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرا ت مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ 29 مهرماه 1399 برای مشــاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگـاهی بـه آدرس شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی قرار خواهـد گرفـت. آزمون در روز جمعـه 2 آبـان مـاه 1399 در کلیـه مراکز اسـتانها و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در برخی از شـهرستانها برگزار خواهد شـد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به «شهرســتان اعلام شــده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» میباشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شـرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسـید. لازم به ذکر اسـت صـدور کارت شـرک ت در آزمو ن، به منزله تأیید اطلاعات ارسـالی از سـوی داوطلبان نبوده و اصـل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تذکر: داوطلبان گرامی میتوانند حوزه برگزاری آزمون خود را استانی غیر از استان محل سکونت خود انتخاب نمایند، به عنوان مثال سـاکنین شـهر کاشـان، میتوانند اسـتان قم را به عنوان محل برگزاری آزمون انتخاب کنند که فاصله آن نسبت به شهر اصفهان (که مرکز استان خودشان هست) کمتر میباشد.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه

مراحل تعیین حدنصاب علمی و معرفی افراد جهت ســایر مراحل جذب و به کارگیری به شــرح زیر صــورت می پذیرد:

الف) تعیین داوطلبان دارای حدنصاب علمی

معرفی داوطلبان جهت شـرکت در مصـاحبه و سـایر مراحل جذب، منوط به کسـب حد نصـاب لازم در آزمون کتبی بوده و انتخاب داوطلبان پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، مطابق قواعد زیر می باشد:

پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان محاسـبه و حد نصـاب امتحان بر اسـاس بالاترین نمره مکتسـبه در آن شـغل محل محاسـبه و مبنای سـایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد. (مشـروط به این که از حداقل نمره 25 از 100 نمره کمتر نباشد) پس از تعیین حدنصاب در آزمون مراحل زیر انجام خواهد پذیرفت:

1) داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایـر مراحل جذب، حذف و صرفًا کارنامه آزمون کتبی از طریق پروفایل شخصی جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.
2) معرفی داوطلبان با سـقف 2 برابر ظرفیت برای سـایر مراحل جذب، در صـورت کسـب حد نصـاب و بر اسـاس نمره کل آنان به ترتیب بیشترین نمره، انجام خواهد شد.

تذکر : کسـب حد نصـاب نمره علمی لازم در آزمون، هیچگونه حقی جهت جذب و به کارگیری ایجاد نمیکند و معرفی داوطلبان برای ســایر مراحل جذب و به کارگیری، صــرفًا از میان داوطلبانی که حدنصــاب نمره لازم را کسب نمودهاند، صورت میپذیرد.

ب) معرفی لیست 2 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حدنصاب علمی
انتخـاب داوطلبـان 2 برابر ظرفیـت جهـت بررســـی مـدارک از بین داوطلبـانی کـه حـد نصـــاب لازم را کســـب نموده اند، بر اسـاس نمره کل آنان به تعداد 2 برابر ظرفیت پذیرش در هر شـغل محل و به ترتیب نمرات صـورت میپذیرد.

ج) اعلام لیست 2 برابر ظرفیت جهت انج ام مصاحبه از بین دارندگان حدنصاب آزمون علمی

انتخاب داوطلبان 2 برابر ظرفیت در هر شــغل محل (در صــورت وجود داوطلب واجد شــرایط) جهت انجام مصـاحبه صـرفًا از بین دارندگان حدنصـاب مرحله قبل که مدارک آنان بررسـی و مورد تایید قرار گرفته اسـت، بر اساس نمره کل آنان، در هر شغل محل صورت میپذیرد.

د) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر ظرفیت)

پس از برگزاری مصـاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اسـاس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن شـصـت درصد (60 درصد) برای آزمون کتبی و چهل درصد (40 درصد) برای مصاحبه و به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به عنوان نفر اصلی) خواهد بود.

> تذکرات مهم

1 .جذب و به کارگیری افراد با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، به صـورت قرارداد موقت شـرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی میباشد.
2 .داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در آزمون ثبت نام نمایند که مدرک تحصیلی (مقطع و رشته تحصیلی) آنان مطابق با عناوین مدرک تحصـیلی (مقطع و رشـته) مندرج در شـرایط احراز مشـاغل قید شـده در آگهی بوده و همچنین عنوان مدرک تحصیلی ثبت نامی (مقطع و رشته) در متن گواهینامه موقت عینأ درج گردیده باشد.
3 .دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک تحصیلی معادل و افتخاری، حق شرکت در آزمون را ندارند.
4 .افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع تحصـیلی اعلام شـده، برای شـرکت در آزمون می بایسـت مدرک مقطع تحصـیلی ذکر شـده در آگهی را داشـته باشـند. بدیهی اسـت انعقاد قرارداد انجام کار معین با پذیرفته شـدگان براساس مقاطع تحصیلی مندرج در آگهی می باشد.
5 .داوطلبان جذب و به کارگیری می بایست ســـلامت جسمـــانی و روانـــی و توانایی برای انجام کاری که به کارگیری می شوند را داشته باشند.
6 .مسـئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسـی مدارک، مصـاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از جذب، محرز شـود داوطلب اطلاعات خلاف واقع اظهار نموده و یا فاقد شـرایط مندرج در آگهی باشـد و یا در صـورت بروز هرگونه اشــتباه در فرآیند آزمون كه منجر به ورود داوطلب به مرحله بعدی شــده باشــد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین، قرارداد مزبور لغو و بلااثر میشود.
7 . وجه واریزی بابت ثبت نام، تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

> شرایط احراز احراز مشاغل

عنوان شغلشرایط احراز
بهیاردیپلم: بهیاری
فوق دیپلم: مامائی – فوریت های پزشکی – پرستاری
کمک پرستار (بهدار)دیپلم: بهیاری
دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی – فنی حرفه ای -کار و دانش
برای دیپلمه های غیر بهیاری، داشتن گواهینامه کمک پرستاری یک ساله (مورد تائید معاونت پرستاری وزارت بهداشت) الزامی می باشد.
متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و..)دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی
منشی (پزشکی/بخش)دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی
متصدی خدمات داروئی (دارویار)دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی
فوق دیپلم: خدمات سلامت دارویاری
پذیرفته شدگان ملزم به ارائه گواهی نامه پایان دوره آموزشی مرتبط با خدمات داروئی، حداکثر تا سه ماه پس از اعلام نتایج نهایی می باشند.
انبارداردیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی
متصدی خدمات عمومی (نگهبان)دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی – فنی و حرفه ای – کار و دانش
متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس)دیپلم: ریاضی فیزیک – علوم تجربی – علوم انسانی – فنی و حرفه ای – کار و دانش
پذیرفته شدگان ملزم به ارائه گواهی رانندگی با آمبولانس، حداکثر تا سه ماه پس از اعلام نتایج نهایی می باشند.

جهت مشاهده رشته های استخدامی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شغل محل ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود منابع اخلاق کارگزاران / تکریم ارباب رجوع اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود
منابع آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید

. – سوالات متداول

زمان ثبت نام آخرین آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی چه تاریخی است؟

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه 3 مهر ماه 1399 تا پایان روز شنبه 12 مهر ماه 1399 انجام خواهد پذیرفت. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی (اینجا کلیک نمایید)

آیا شرکت کار و تأمین وابسته به سازمان تامین اجتماعی است؟

بله. شرکت کاروتأمین ( سهامی خاص) در تاریخ 1371/6/17 تحت شماره 2439 درشهرستان کرج ثبت شده و طبق تبصره 6 ماده 12 اساسنامه در همان تاریخ نسبت به ایجاد شعبه در تهران اقدام نموده و براساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1373/4/18 تحت شماره 108747 مورخ 1373/8/14 به اداره ثبت شرکتهای تهران منتقل شده است. شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد.

شرایط آخرین آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی چیست؟

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل معدل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

حداقل و حداکثر سن مجاز در آخرین آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی؟

داشتن حداقل هجده (18) سال تمام و حداکثر بیست و شش (26) سال تمام. حداکثر سن برای شغل های « کمک پرستار » و « بهیار »، 30 سال می باشد.

چگونه از زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی مطلع شویم؟

بطور معمول از طریق برگزاری آزمون استخدام طی هر سال و یا هر از چند سال اقدام به جذب نیرو می نماید. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

زمان دریافت کارت و برگزاری آخرین آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی؟

لینک دریافت کارت شرکت در آزمون، از تاریخ 29 مهرماه 1399 فعال خواهد شد. آزمون شرکت کار و تامین اجتماعی در روز جمعه 2 آبان مـاه 1399 در کلیه مراکز استانها و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در برخی از شهرستانها برگزار خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی؟

نتایج اولیه آزمون‌ استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی تا 20 آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.

مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی”ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: محمدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۱۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۰۳۷

با سلام نگران نباشید تا برج ۲ سال بعد فعلا خبری از به کارگیری نیستش .نیروهای که از سال جدید شروع به کار میکنن. تبدیل وضعیت نمیشن و همون شرکتی و پیمانی قراردادی میمونن. اولویت با اون افرادی هستش که حداقل ۶ ماه سابقه کار داشته باشن تو شغلشون بعد رسمی میشن

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۷۷۱

دوستان کسی زنگ نزده به کاروتامین درمورد جواب اعتراض هابپرسه که کی میاد؟؟؟ دیگه خسته شدیم اگر نمیخوان تکمیل طرفیت بزارن ماازین سایت بریم دیگ هروز به این امیدنیایم چک کنیم سنمونم که گدشت بریم همون کارگری😔😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۵۰۸

داشتیم زندگی میکردیم ک کرونا اومد بعد دلمون خوش شد قبول شدیم بعد مصاحبه رد شدیم دنیا دگ فایده نداره 😑😑😑 خیلی ها اینجا آنچنان ماها ک قبول نشدیم ی جور حرف زدن همین هست میگم دنیا دگ برای من فایده نداره حرفایی که قلب هاما قبول نشده ها روشکست

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۵۴۱

شما باید سعی کنی حرف دیگرون روت اثر نزاره وگرنه مردم خیلی حرف میزنند .

پاسخ دهید
 • نویسنده: جواد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۳۵

داشتم كامنت هارو ميخوندم ماشالا معصومه خانم با چه انرژي دارن دوستان رو راهنمايي ميكنن
احسنت به اين پشت كار

پاسخ دهید
 • نویسنده: Shadi
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۱۱۶

اتفاقا منم خوندم پیامارو دیدم همه جا تشکر کردید از معصومه خانم.
دمت گرم برادر
مرسی ک هستی

پاسخ دهید
 • نویسنده: sh
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۲۰۱

😂😂😂

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۲۷۲

😂😂😂😂 تشکراشو هم زیر نظر داشتی

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۴۹۸
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۳۵۸

سلام اونی ک جهاد اومده انتخاب کرده واسه کار نظر خودش بوده ولی کار و تامین که اومده وقت اعتراض داده یعنی شاید اونایی ک انتخاب نشدن شاید توی این اعتراضات قبولشون کنن پس خودتونو نبازین و فقط ب جواب آزمون جهاد اکتفا نکنین کار تامین بررسی میکنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۴۵۱

بنده با سابقه رد شدن تو 7 تا استخدامی بهت میگم که امید الکی به خودت نده همین الان شکست رو قبول کن و به عنوان تجربه برای آزمونهای بعدی ازش استفاده کن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیر قربانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۸۲۲

جهاد فقط مجری آزمون بوده و نفرات اصلی توسط خود شرکت انتخاب شده حتی کارشناساي شرکت روی آزمون و مصاحبه با این ک مجری جهاد بوده نظارت داشته ب صورت رندم😊

پاسخ دهید
 • نویسنده: ستادانگیزه دهی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۱۹۰

بچه ها هرکی برامون خبر بیاره بهش جایزه میدم

پاسخ دهید
 • نویسنده: جواد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۷۸

امكان داره رسمي بشيم سال بعد
بعد عيد ميريم سركار
حقوق بالاي ٥
منبع موثقم بهم گفته اينارو
ادمين بزن رفع مسؤليت رو
جايزم رو بده حالا اقا يا خانم

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۲۱۸

از کجا میدونید که قراره رسمی بشیم؟
در بهترین حالت قراردادی میشیم که احتمالش زیر 1 درصده
الان هستن نیروهایی که 10 ساله شرکتی هستن

پاسخ دهید
 • نویسنده: خخخ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۴۰۱

از شما بعید بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۰۵۸

ما در نیومدیم برای مصاحبه چون نمره علمیمون کم بود خوب تلاش نکردیم یابعضابعضیامون شایدشاید بانمره علمی خوبترازرقیب ردشدیم
ولی کاش خداکمکمون کنه
دوستان قبول نشده ک ناراحتین هنوزچرا سرد نمیشم
من ک میخوام چله بگیرم

پاسخ دهید
 • نویسنده: عاطفه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۳۱۹

چله چی بگیرید ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۳۶۰

چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس ک گفته شد وحاجت میگیری ازش، میخوای تو گوگل سرچ کن شمام نیز

پاسخ دهید
 • نویسنده: T
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۰۹

دوست عزیز نباید کسی مطلع بشه شما چله دارید جز خانواده که اشکالی نداره اون ، حتما باید در طول روز بخونید و به غروب نخوره ، صدقه و ترگ گناه و نمازتون هم فراموش نشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۳۷

ممنون
هنوز شروع نکردم تا۴۰روز ترک محرمات وانجام واجبات دقیق ودرست

پاسخ دهید
 • نویسنده: T
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۷۳

ان شالله امام حسین حاجت دلتون رو بده ، توکلتون به خدا

 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۷۰۵

سلام.خبری نشد از بقیه مراحل؟دوستانی که رفتن شرکت یا آشنا داشتن اینور سال خبری نیس از بقیه مراحل؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۴۹۵

خیلی از بچه ها دیپلم بودن شانس آخر برای قبول اینجا برای استخدامی بوده دگ چنین فرصتی برای استخدام ندارن ولی خیلی ها با تحصیلات دانشگاهی کارشناسی و کارشناسی ارشدک فرصت تا سن ۳۵ و۴۰ دارن برای شغل های دیپلم ثبت نام کردن و قبول شدن اینکه افرادی قبول نشدن اعتراضات بخاطر این شاید بود که سنشون دگ نمیخوره
دوستانی کسی نمیاد جاهای افراد قبولی بگیره ولی ای کاش برای ماها هم قبول نشدیم فکری میشد 😔😔😔

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۶۱۴

آقا/خانم ناشناس
چرا انقدر نا امید!؟ چرا انقدر دلزده؟ من خودم ۷ تا آزمون‌که با شرایط پیمانی استخدام میکردن رو رد شدم و قبول شدم اینجا که قراردادی و شرکتی هست و مدرک کارشناسی ام رو اثر نمیده…حتما حکمتی بوده…به حکمتش ایمان داشته باش..خدا کنه بعد عید تکمیل ظرفیت بزارن و شما هم دعوت بکار بشی…ناامید نشوووووو (:diablo:) نا امیدی خیلی بد هست..

پاسخ دهید
 • نویسنده: رویا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۶۲۷

کسی که مدرک داره چقدر برای درس زحمت کشیده و هزینه کرده و چند ساله که دنبال کار میگرده وقتی کاری نیست حدااقل کسی که درس خونده بیشتر تلاش کرده و کسی هم که دیپلم داره باید تلاش کنه در صورتی که برای همه شرایط ازمون یکسان هست
، کسی که قبول شده حتما برتر بوده
و من ازخدا میخوام و دعا میکنم کسانی که قبول نشدن به زودی کار خوب پیدا کنن🌹

پاسخ دهید
 • نویسنده: احسان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۲۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۳۵۸

سلام دوستان
خبرایی هست که انگار تو سال آینده تبدیل وضعیت هست
انشاالله یه همکاری کنیم پیگیری کنیم
که از قافله عقب نیفتیم
از مسولان هم خواهشمندیم پیگیری کنند
باتشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: جواد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۵۶۵

اين خبرارو شما از كجا مياريد
نكنه منبع موثقي از قوه مقننه دارين!!؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پارسا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۲۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۸۷۴

ببینم الان فکر میکنید الان مسولان نشستن پای نظرات ایران استخدام اونم این صفحه؟؟ 🤔🤔

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۰۵۲

آقای محمدی کجایی
چراپیش مانمی آیی

پاسخ دهید
 • نویسنده: دارویار ۲
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۳
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۵۰۳

سلام، کسی اینجا مدرک تکنسین دارویاری گرفته، من دوره جهاد شرکت کردم، فردا ازمون انلاین دارم، متاسفانه اصلا جزوشونو نرسیدم بخونم ، کسی تجربه داره راهنماییم کنه ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: رض
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۷۵۴

بعد از آزمون یه پست بذار تجربه آزمون رو به اشتراک بذاز
ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: 🤲🙏
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۴۳۵

ممنون ازTحتما زیارتو انجام میدم
حاجتی ندارم جز دراومدنم ازسردرگمی وی راه روشن خوب ک دوسش داشته باشم

پاسخ دهید
 • نویسنده: T
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۰۵۲۰

هرچی دوست داری نیت کن و انحام بده ، کسی نباید مطلع بشه و روز شروع بهتره چهارشنبه باشه ، فرفی نداره کدوم چهارشنبه از ماه ، فقط شروع روز چهارشتبه بهتره

پاسخ دهید
 • نویسنده: نسیم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۳۷۱

سلام اقای محمدی….
جواب نامه شما چی شد ….
و خبرهای خوبتون ….
پیگیریتون

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۴۴۱

فک کنم سرکارن باید منتظرشون وایسیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۴
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۳۲۱

دوستان اینجا کسی هست که سهمیه داشته باشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: .....
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۵۱۸

اگرمنظورتون سهمیه جانبازان هستش اره من داشتم ولی استفاده نکردم و سهمیه ازاد پذیرفته شدم چطور مگه؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۲۹۰

دوستای عزیزم تجربه شخصی خودمو میگم برای دوستانی که قبول نشدن و ناامید هستن .. من که الان این آزمون رو قبول شدم ۷ تا آزمون هم قبلش داده بودم..و هیچ کدوم رو قبول نشدم…بعضی هاش رو در کتبی رد شدم و بعضی هاش رو در مصاحبه….ولی ناامید نشدم..تلاش کردم…توکل کردم..نذر کردم…تجربیات دوستان رو از آزمون ها میخوندم و خودم رو قوی تر میکردم…تا بلاخره نتیجه داد..ناامیدی بدترین حس ممکنه..فلج میکنه آدم رو و اختیار و اراده هر تلاشی رو از ادم میگیره…توکلتون بخدا باشه و بس

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۵۸۵

خواهر من وقتی دیگه سنمون به استخدامی نمیخوره چطور ناامید نباشیم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۶۸۱

این هم حرفی هست..خب حالا استخدام نباشه…یه کار دیگه…کار آزاد…حقوق کارمندی همچین آش دهن سوزی نیست ها…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۷۱۲

کار آزاد تو این اوضاع اقتصادی جامعه؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۴۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۸۹۳۴

آره منم از۱۶بهمن رفتم تو کارگاه قنادی

ظرف شستن باحقوق ۸۰۰تومن درماه

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۵
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۵۸۲

نمیدونم شما دختری یا پسر و تحصیلات دانشگاهی داری یا نه که رفتی سر کار ظرف شستن و مهم نیست که دختری یا پسر…مهم اینه که جنم و جربزه کار کردن رو داری و تنبل و تن پرور نیستی….واقعا تبریک میگم بابت این اراده و همت بلندی که دارین..از صمیم قلب براتون دعا میکنم که یه جای بهتر قبول بشین که شایسته اش هستید…انشاالله آزمون های بعدی رو شرکت میکنید و قبول میشین..فقط اگه شروع کردین برای آزمون خوندن…مدتی از کار مرخصی بگیرین یا نرین…طبق تجربه شخصی خودم میگم…کار انرژی برای خوندن آزمون نمیزاره‌

 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۹
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۵۶۶

بله درسته اوضاع اقتصادی چندان مطلوب نیست…مگه شما چند سالتونه..؟اگر اشتباه نکنم برای کارشناسی ها تا ۳۰ سال شرایط سنی دارند…و بعضی ارگان ها مدت بیمه و یا سربازی هم به حداقل سن اضافه می کنند‌..امیدوارم آزمون های بعدی یه شرایطی بزارن که به شما هم بخوره…خدا روزی میرسونه..شما تلاش کن..بقیه اش با اونه..

پاسخ دهید
 • نویسنده: عاطفه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۴۱۴۴۲

مگه ما کارمند دولت حساب میشیم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۳۷۴

شما رشته ی دانشگاهی تون چیه ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصومه۷۵
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۵۷۰

منو میگی دوست عزیز؟؟ مدیریت خوندم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۸۶۴
 • نویسنده: جواد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۰
 • کد دیدگاه: ۳۴۳۹۵۷۱

دقيقا هم درديم وقتي داستان زندگيتونو ميخوندم انگار خودم بودم

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی