• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت کاشی مرجان

استخدام شرکت کاشی مرجان

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت کاشی مرجان


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید


معرفی شرکت کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان فعال در صنعت تولید پوشش های سرامیکی است. این شرکت با به کارگیری پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات صنعت کاشی و سرامیک توانسته است دستاوردهای جدیدی در این حوزه داشته باشد.

راهنمای تکمیل فرم استخدام کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان به صورت میانگین، ماهانه آگهی های خود را در سایت ایران استخدام ثبت و منتشر میکند. در همین راستا با مراجعه به انتهای همین متن و مشاهده آگهی های استخدامی می توانید از آخرین اگهی های استخدامی این مجموعه با خبر شوید.
ضمن اینکه با ورود به سایت شرکت کاشی مرجان و بخش همکاری با ما می توانید نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایید.


مشاهده آخرین آگهی های استخدام کاشی مرجان

۱۳ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی فروش بصورت تمام وقت برای شرکت کاشی مرجان در تهران

شرکت کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی جهت تکمیل کادر فروش و تیم مارکتینگ خود در استان تهران از افراد با انگیزه دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی فروش جنسیت: آقا/خانم بصورت حضوری و تمام وقت با مقطع کارشناسی بیمه ناهار حقوق ثابت توافقی مارجین فروشگاهی تجربه کاری الزام نمی باشد. متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۰۵ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی فروش و بازاریابی برای شرکت کاشی مرجان در تهران

شرکت کاشی مرجان در راستای تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود در تهران (منطقه 1 - اراج- پارک وی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی فروش و بازاریابی خانم و آقا بیمه با مقطع کارشناسی سابقه کار الزام نیست حقوق + پورسانت ناهار محدوده پارک وی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۹ خرداد ۱۴۰۱
استخدام نیروی فروش و بازاریاب با بیمه در شرکت کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان جهت تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود در تهران (منطقه 1- محمودیه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی فروش و بازاریاب خانم و آقا بیمه با مقطع کارشناسی سابقه کار الزام نیست حقوق + پورسانت ناهار محدوده پارک وی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام نیروی فروش و بازاریابی با حقوق ثابت در شرکت کاشی مرجان

شرکت کاشی مرجان جهت تکمیل کادر فروش و بازاریابی خود در تهران (منطقه 1- محمودیه) از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی فروش و بازاریابی جنسیت: آقا و خانم سابقه کار الزام نیست سن حداکثر 30 سال مقطع تحصیلی: کارشناسی بیمه حقوق ثابت ناهار پاداش منطقه: منطقه 1- محمودیه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارشناس فروش با بیمه در مجموعه کاشی مرجان

آگهی استخدام مجموعه کاشی مرجان مجموعه کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی جهت تکمیل کادر فروش و تیم مارکتینگ خود در استان تهران از افراد با انگیزه دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارشناس فروش جنسیت: آقا/خانم بصورت حضوری و تمام وقت با مقطع کارشناسی بیمه ناهار حقوق ثابت توافقی کمیسیون تجربه کاری الزام نمی باشد. استان و شهر مورد نیاز: تهران منطقه مورد نیاز: تمام محله ها متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۲۱ اسفند ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت توافقی در مجموعه کاشی مرجان

آگهی استخدام مجموعه کاشی مرجان در تهران مجموعه کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی آن جهت تکمیل کادر فروش و تیم مارکتینگ خود در تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش خانم و آقا بیمه ناهار حقوق ثابت توافقی کمیسیون شرایط احراز: مقطع تحصیلی: کارشناسی تجربه کاری الزام نمی باشد. منطقه: تمام محله ها متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فروش با بیمه در مجموعه کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی

آگهی استخدام مجموعه کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی مجموعه کاشی مرجان و برندهای اسپانیایی و ایتالیایی آن جهت تکمیل کادر فروش و تیم مارکتینگ خود در تهران از افراد با انگیزه دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فروش جنسیت: آقا و خانم مقطع تحصیلی: کارشناسی مزایا: بیمه، حقوق ثابت، کمیسیون، ناهار تجربه کاری الزام نمی باشد منطقه: تمام محله ها حقوق: توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۳ دی ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت کاشی مرجان

استخدام شرکت کاشی مرجان در استان اصفهان شرکت کاشی مرجان در اصفهان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارشناس صادرات جنسیت: آقا و خانم کاندیدای متناسب با این شغل: فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته های مدیریت بازرگانی و اجرایی و زبان انگلیسی می باشد. تسلط کامل به زبان انگلیسی و بازارهای خارجی و توانایی تحلیل بازار از الزامات این شغل بوده همچنین دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان از الزامات این شغل می باشد. محل کار: اصف...

مشاهده بیشتر
۰۵ دی ۱۴۰۰
استخدام مسئول واحد مالی با سابقه کار در مجموعه کاشی مرجان

آگهی استخدام مجموعه کاشی مرجان مجموعه کاشی مرجان واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز مسئول واحد مالی با حداقل 5 سال سابقه کار تحصیلات مرتبط استان و شهر مورد نیاز: تهران متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره موبایل اعلام شده ارسال نمایند

مشاهده بیشتر
۰۵ دی ۱۴۰۰
استخدام کارشناس مالی با سابقه کار در مجموعه کاشی مرجان

آگهی استخدام مجموعه کاشی مرجان مجموعه کاشی مرجان واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز کارشناس واحد مالی با حداقل 3 سال سابقه کار و تحصیلات مرتبط استان و شهر مورد نیاز: تهران متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره موبایل اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی