• ۱۴۰۲/۰۸/۱۴
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام موسسه خیریه کهریزک


معرفی آسایشگاه خیریه کهریزک:

آسایشگاه خیریه کهریزک به همت و تلاش زنده یاد دکتر محمدرضا حکیم زاده که یکی از انشان های نابغه عصر خویش بود بنیان نهاده شد. در سال های 1350 و 1351 دکرت حکیم زاده رئیس وقت بیمارستان فیروزآبادی بودند و با دیدن وضعیت بیماران سالمند و کهنسالی که در گوشه و کنار بیمارستان بودند و توانایی رسیدیگی به آنها را نداشتند به این فکر شدند تا با احداث مکانی این افراد را سامان دهند. پس از آن و با مشاهده این وضع ایشان با توکل به ایزد توانا تصمیم گرفتند، بیمارستان امین الدوله را که با هزینه مرحومه بانو فخرالدوله از بزرگ بانوان نیكوكار در منطقه كهریزک دایر شده بود و به دلایلی سال ها درب آن بسته مانده بود را مورد استفاده قرار دهند. با شروع این کار و به اذعان دکتر حکیم زاده  از آن جائیكه پشتیبان كارهای نیک در مرحله اول خدای بزرگ است، او كمك كرد. نمی دانم چگونه افرادی را به یاری فرستاد و هسته اولیه هیأت مؤسس تشكیل شد، به خواست خداوند متعال و همت بانیان خیراندیش فعالیت آغاز و خدمت رسانی شکل تازه ایی بخود گرفت. پس از مدتی با توجه به محدودیت محل اسكان در تاریخ 1352/5/2 مصادف با روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، در زمینی به مساحت 28000 مترمربع - اهدائی مرحوم حاج حسن محمدی- آسایشگاه سالمندان كار ساخت و ساز را شروع کرد. امروزه آسایشگاه خیریه کهریزک با وسعت حدود 420.000 متر مربع زمین و 180.000 مترمربع زیر بنا با احداث بناهای زیبا برای معلولان و سالمندان با كاربری های مختلفی نظیر: كارگاه ها، فیزیوتراپی، ساختمان بیماران ام.اس، کتابخانه ،سالن ورزشی، فضای سبز مطلوب و آب نما و... در خدمت مددجویان عزیز می باشد. درپی نیاز جامعه و رشد روز افزون جمعیت شهری، با همت خیّرین و نیکوکاران، در سال 1380 کلنگ احداث آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز با تکیه برآخرین دستاوردهای علمی، پزشکی و تجربه جامعه نگر مبتنی بر خدمات توانبخشی همچنین بر پایه دانش کسب شده در موسسه مادر (آسایشگاه خیریه کهریزک استان تهران) در زمینی به مساحت 80000 مترمربع و 60000 مترمربع زیر بنا، در 7 مجموعه تخصصی بر زمین زده شد. امروزه در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز و در ساختمان هایی زیبا و به صورت کاملاً تخصصی، سالمندان، معلولین، بیماران ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم، به صورت شبانه روزی و روزانه نگهداری می شوند. بسیاری از بناهای موجود با نام و تأمین هزینه بانیان آن احداث شده است.

آرشیو آگهی های استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک

۱۵ آذر ۱۴۰۲
استخدام 15 ردیف شغلی در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز اطلاعات تماس پزشک عمومی مدرک تحصیلی: دکترای حرفه ای پزشکی جنسیت: خانم و آقا شماره تماس: 09193628813 (خانم آزادی) دندانپزشک مدرک تحصیلی: دکترا جنسیت: خانم و آقا پرستار مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم و آقا شماره تماس: 09916682470 تلفن: 02636309163 بهیار مدرک تحصیلی: دیپلم جنسیت: خانم و آقا فیزیوتراپیست مدرک تحصیلی: لیسانس ج...

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام فیزیوتراپیست در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز فیزیوتراپیست مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام کاردرمانگر برای آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کاردرمانگر مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام گفتاردرمانگر برای آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز گفتاردرمانگر مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام کارشناس هنر (صنایع دستی) خانم در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس هنر (صنایع دستی) مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام کارشناس بهداشت حرفه ای در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس بهداشت حرفه ای مدرک تحصیلی: لیسانس جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام مراقب (کمک بهیار) در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مراقب (کمک بهیار) مدرک تحصیلی: دیپلم جنسیت: خانم و آقا دارا بودن سن 18-40 سال متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام کارشناس ورزش برای آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس ورزش مدرک تحصیلی: فوق لیسانس حرکات اصلاحی/فیزیولوژی جنسیت: خانم و آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام آشپز آقا در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز آشپز جنسیت: آقا دارای مهارت آشپزی 4 سال سابقه کاری متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۲
استخدام کارگر خدماتی آشپزخانه در آسایشگاه خیریه کهریزک

استخدام آسایشگاه خیریه کهریزک آسایشگاه خیریه کهریزک در محمدشهر (کرج) به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارگر خدمات آشپزخانه مدرک تحصیلی: دیپلم جنسیت: آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در آگهی، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1016685
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k