• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت صنعت گرانول

استخدام شرکت صنعت گرانول

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت صنعت گرانول


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت صنعت گرانول به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۱۵ تیر ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای شرکت صنعت گرانول در قم

شرکت صنعت گرانول برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی برای بازرگانی خرید و فروش آقا و خانم آشنایی با مواد اولیه و تامین کنندگان و بازار فروش محصولات پلیمری آشنایی با اصول بازرگانی( مکاتبات اداری داشتن روابط عمومی بالا مهارت عالی در مذاکره ) مسلط اکسل.اینترنت.WORD آشنا بودن به اتوماسیون اداری خوش برخورد و منظم حقوق و مزایا اداره کار + سرویس رفت و برگشت+بیمه 2 انباردار آقا و خانم آشنا به انبارداری و متعهد و منظم آشنا به س...

مشاهده بیشتر
۰۱ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی تاسیسات آشنا به امور فنی و برقی در شرکت صنعت گرانول

شرکت صنعت گرانول برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی تاسیسات آقا و خانم آشنا به امور فنی و برقی خوش برخورد و منظم حقوق و مزایا اداره کار + سرویس رفت و برگشت+بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ تیر ۱۴۰۱
استخدام کارشناس آزمایشگاه پلیمر و شیمی با بیمه در شرکت صنعت گرانول

شرکت صنعت گرانول برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس آزمایشگاه پلیمر و شیمی آقا و خانم خوش برخورد و منظم حقوق و مزایا اداره کار + سرویس رفت و برگشت+بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ تیر ۱۴۰۱
استخدام انباردار آشنا به سیستم حسابداری انبار در شرکت صنعت گرانول

شرکت صنعت گرانول برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا و خانم آشنا به انبارداری و متعهد و منظم آشنا به سیستم حسابداری انبار خوش برخورد و منظم حقوق و مزایا اداره کار + سرویس رفت و برگشت+بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۱ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی آقا و خانم برای بازرگانی خرید و فروش در شرکت صنعت گرانول

شرکت صنعت گرانول برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیرو برای بازرگانی خرید و فروش آقا و خانم آشنایی با مواد اولیه و تامین کنندگان و بازار فروش محصولات پلیمری آشنایی با اصول بازرگانی (مکاتبات اداری داشتن روابط عمومی بالا مهارت عالی در مذاکره) مسلط اکسل.اینترنت.WORD آشنا بودن به اتوماسیون اداری خوش برخورد و منظم حقوق و مزایا اداره کار + سرویس رفت و برگشت+بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نماین...

مشاهده بیشتر
۲۶ فروردین ۱۴۰۱
استخدام نیروی بازرگانی خرید مواد اولیه پلیمری در شرکت صنعت گرانول قم

آگهی استخدام شرکت صنعت گرانول شرکت صنعت گرانول قم برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی بازرگانی خرید مواد اولیه پلیمری جنسیت: آقا و خانم نوع همکاری: حضوری ساعت کاری: تمام وقت سابقه کاری: 2 سال مقطع تحصیلی: کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار نیروی برای بازرگانی خرید مواد اولیه پلیمر و pvc آشنایی با مواد اولیه و تامین کنندگان آشنایی با اصول بازرگانی (مکاتبات اداری داشتن روابط عمومی بالا مهارت عالی در مذا...

مشاهده بیشتر
۲۶ فروردین ۱۴۰۱
استخدام نیروی بازرگانی و فروش محصولات پلیمری در شرکت صنعت گرانول قم

آگهی استخدام شرکت صنعت گرانول شرکت صنعت گرانول قم برای تکمیل کادر خود در قم از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی بازرگانی فروش محصولات پلیمری نیروی خانم نوع همکاری: حضوری ساعت کاری: تمام وقت سابقه کاری:1 سال، 2 سال مقطع تحصیلی: کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد برای بازرگانی فروش آشنا بودن به اصول بازرگانی آشنا به مکاتبات اداری داشتن روابط عمومی بالا مهارت عالی در مذاکره و فروش مسلط اکسل.اینترنت.WORD آشنا بودن به اتوماسیون اداری حقوق اداره کار + سرویس ر...

مشاهده بیشتر
۰۱ آذر ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت صنعت گرانول قم

شرکت صنعت گرانول در قم در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی سالن تولید آشنا بودن به گرانول سازی 2 نیروی ساده - مزایا: سرویس رفت و برگشت، حقوق اداره کار و بیمه متقاضیان واجدش رایط میتوانند از ساعت 8 الی 14 با شماره مندرج تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ خرداد ۱۴۰۰
استخدام نیروی بازرگانی و فروش خانم آشنا به مکاتبات اداری در قم

استخدام شرکت صنعت گرانول قم شرکت صنعت گرانول قم جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. عنوان شغلی شرایط احراز نیروی بازرگانی و فروش نیروی خانم آشنا بودن به اصول بازرگانی آشنا به مکاتبات اداری داشتن روابط عمومی بالا مهارت عالی در مذاکره و فروش مسلط اکسل.اینترنت.WORD آشنا بودن به اتوماسیون اداری مزایا سرویس رفت و برگشت و حقوق اداره کار +بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ خرداد ۱۴۰۰
استخدام مدیر تولید آشنا بودن به اکسترودر pvc در قم

استخدام شرکت صنعت گرانول قم شرکت صنعت گرانول قم جهت تکمیل کادر خود در استان‌ قم از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. عنوان شغلی شرایط احراز مدیر تولید آشنا بودن به اکسترودر pvc و نیروی سالن تولید مزایا سرویس رفت و برگشت و حقوق اداره کار +بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی