آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام شهرداری تهران

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۳۵ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان هفت)
اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری‌ های استان تهران


خبر 19 آبان 99: خبر استخدام رسمی فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر استخدام رسمی می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مهر 99: اعلام نتایج آزمون استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نتایج آزمون کتبی استخدام دستیار مدیران شهرداری تهران ۲۳ مهر ماه اعلام شد.
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، نتایج مرحله اول طرح استخدامی دستیار مدیران شهرداری تهران که آزمون کتبی آن توسط شرکت تعاونی سازمان سنجش روز ۱۱ مهر ماه با شرکت حدود دو هزار و ۱۸۰ نفر برگزار شده بود؛ امروز از طریق سایت این شرکت اعلام شد و در دسترس متقاضیان قرار گرفت.
در مرحله بعدی آزمون، صلاحیت های فردی پذیرفته شدگان آزمون علمی از طریق کانون های ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.
براساس این گزارش، شرکت کنندگان در آزمون می توانند برای مشاهده نتایج اولیه آزمون خود، به این لینک در سایت شرکت تعاونی سازمان سنجش مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، ثبت نام برای این آزمون از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ شهریور به مدت یک هفته انجام شد. علاوه بر آن ۲ روز مهلت ثبت نام تا ۳۰ شهریور تمدید شد.
اطلاع رسانی عمومی و درج سه نوبت آگهی در صفحه اول روزنامه همشهری صورت گرفت و در نهایت ۲ هزار و ۶۰۳ نفر در این فراخوان ثبت نام کردند.
از این تعداد یک هزار و ۳۰۸ نفر زن و یک هزار و ۲۹۵ نفر مرد، ۲ هزار و ۴۱۸ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و ۱۸۵ نفر دارای مدرک دکترا در این آزمون شرکت کردند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 30 شهریور 99: تمدید مهلت ثبت نام در طرح دستیار مدیران شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

ثبت نام در طرح جذب دستیار مدیران شهرداری تهران تا فردا شب تمدید شد. به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به استقبال متقاضیان، شرکت در طرح به کارگیری دستیار مدیران شهرداری تهران تا پایان روز ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.
داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور ماه مهلت دارند برای ثبت نام در این طرح به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. فارغ التحصیلان ارجمند در رشته های موردنظر و همکاران گرامی شهرداری تهران برای مطالعه شرایط و ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

خبر 22 شهریور 99: خبر استخدام دستیار در شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

شهردار تهران از آغاز اجرای طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش روز شنبه مرکز ارتباطات شهرداری تهران؛ «پیروز حناچی» درباره جزئیات آزمون دستیاری در شهرداری تهران اظهار داشت: برخورداری کارکنان و مدیران شهرداری از بالندگی فکری، توانایی فیزیکی و نیروی جوانی لازم برای پیش بردن ماموریت‌های سازمانی ضروری به نظر می‌رسد.

وی با اعلام اینکه هم اکنون ۵.۳۱ درصد از کارکنان شهرداری تهران را افراد زیر ٣٠ سال تشکیل می‌دهند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد این میزان تا ١٠ درصد کل شاغلین قابلیت ارتقاء داشته و شایسته است همواره در این سطح حفظ شود.

شهردار تهران با اشاره به اینکه اهتمام نسبت به چابک‌سازی و کاهش نیروی انسانی، مورد توجه است، گفت: هم زمان نیز بر اساس برنامه سوم ابلاغی شهرداری می‌تواند ۵۰ درصد از تعداد خروجی خود را از نیروهای جوان، تحصیل کرده و پرانرژی و خلاق بکار گیرد.

وی جذب دستیاران را یک طرح استعدادیابی و شایسته‌گزینی دانست و افزود: فرآیند این طرح بر اساس مطالعات کارشناسی دقیق برای انتخاب افراد مستعد و کارآمد انجام شده و مبتنی بر یک فرآیند استاندارد و تعریف شده‌ای است که داوطلبان در ابتدا با یک آزمون کتبی از نظر توانمندی‌های ذهنی، فکری و تحلیلی مورد سنجش قرار می‌گیرند.

حناچی با اشاره به مراحل این طرح جذب گفت: در مرحله بعد بر اساس مدل شایستگی خاص متناسب با وظایف دستیاران، توانمندی‌ها و شایستگی‌های مدیریتی آنان مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌گیرد. به موازات آن نیز به مدیرانی که نیاز به دستیار دارند، آموزش‌های لازم ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اختیارات قانونی نهاد شهرداری تهران اذعان داشت: مطابق با برنامه سوم توسعه شهر تهران و بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران، شهرداری اجازه دارد به میزان ۵۰ درصد افراد بازنشسته شده، نیرو جذب کند.

حناچی با بیان اینکه آنچه به عنوان نیروی مازاد از آن یاد می‌شود، نیروی مازاد در رده‌های کارشناسی شهرداری است، خاطرنشان ساخت: هر سازمانی به مثابه یک موجود زنده برای رشد و پویایی به نیروهای جدید با انرژی و خلاق نیاز دارد و بدون جذب یک سازمان مرده است و شهرداری از این موضوع مستثنی نیست.

به گفته شهردار تهران، ورود نیروی جوان با انگیزه بالا به منظور جانشین‌پروری و با رویکرد کشف استعدادهای جدید در کانون‌های ارزیابی، می‌تواند به عنوان موتور محرکه برای ارائه خدمات مطلوب باشد و سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای آینده کادر مدیریت شهر تهران فراهم آورد.

حناچی در خصوص تمهیدات اندیشیده شده برای تثبیت جایگاه شغلی دستیاران جذب شده با توجه به سیاست مدیریت شهری، گفت: دستیاران در فرایندی کاملا شفاف و ضابطه‌مند انتخاب می‌شوند و هیچ نوع رابطه و وابستگی در انتخاب‌شان دخیل نخواهد بود. به علاوه فرایند انتخاب کاملا شایسته‌سالارانه است و می‌توان به توانایی و کارآمدی دستیاران اطمینان داشت.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود تلاطم‌های سیاسی در مدیریت شهری اثر زیادی روی نقش و جایگاه دستیاران نداشته باشد چرا که در هر دوره‌ای و مستقل از رویکردهای سیاسی حاکم بر مدیریت شهری، نیروهای کارآمد و توانمند مورد نیاز و منشأ اثر هستند و هیچ مدیری افراد شایسته، مستقل و کارآمد را کنار نخواهد گذاشت.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی شهرداری‌ ها اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 99: تصویب و ابلاغ ساختار جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به تصویب ساختار جدید این سازمان گفت: با تصویب این ساختار پست‌های امانتی حذف می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 اردیبهشت 99: منعی برای تمدید قرارداد کارمندان جانباز شهرداری تهران وجود ندارد (منبع: خبرگزاری مهر)

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با دو جانباز ۷۰ درصدی به بهانه منبع به کارگیری بازنشستگان تمدید قرار داد نشده است که طبق قانون منعی برای این افراد وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 اردیبهشت 99: دورکاری کارکنان شهرداری تهران پس از کرونا نیز ادامه می یابد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: دورکاری به عنوان یکی از شیوه‌های جدی کار منحصر به شرایط کنونی نیست و بناداریم در شهرداری مشاغل مناسب دورکاری را تعریف و در شرایط پساکرونا نیز آن را اجرایی کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 فروردین 99: کاهش حقوق کارکنان شهرداری تهران در فروردین ماه (منبع: خبرگزاری همشهری)

به گزارش همشهری آنلاین، متن پیام حامد مظاهریان معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران به این شرح است: لذا صراحتاً باید بگویم که با شیوع اپیدمی، بخش مهمی از درآمدهای شهرداری کاهش چشمگیری داشته و در نتیجه شرایط ناپایدار مالی ایجاد شده است. برای مقابله با این وضعیت، تخصیص اعتبار بسیاری از پروژه‌ها کاهش خواهد یافت تا شهرداری برای تامین اولویت‌های مالی خود و همچنین مبارزه با شیوع ویروس کرونا با مشکل مواجه نشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 فروردین 99: لزوم تایید ساختار کلی شهرداری توسط سازمان اداری و استخدامی (منبع: خبرگزاری مهر)

سید حسن رسولی گفت: باید ساختار کلی شهرداری به تأیید سازمان اداری و استخدامی برسد در غیر این صورت ساختار قابلیت اجرایی بر اساس قانون را ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 تیر 98: استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی در شهرداری استانها

به استناد سهميه استخدامی شماره 711304 مورخ 1397/12/19 سازمان اداری و استخدامی كشور و مجوز شماره 2257 مورخ 98/1/25 سازمان شهرداريها و دهياريهای كشور، به منظور تامين نيروی انسانی مورد نياز مشاغل آتشنشانی شهرداری های سراسر كشور، آزمون استخدامی كتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرايط بر اساس مندرجات اين دفترچه راهنما برگزار ميگردد.

 جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: اطلاعیه در خصوص آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)
به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند با توجه به لزوم تجمیع آمار شغل محل‌های استان‌های مختلف جهت ثبت‌نام متمرکز از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، پس از تجمیع شغل محل‌ها و با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، دفترچه راهنمای آزمون مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 خرداد 98: تکذیب خبر جذب 700 نفر در شهرداری تهران طی 21 ماه گذشته (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

براساس اعلام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در مدت ۲۱ ماه گذشته تنها ۲۰۰ نفر جذب شهرداری تهران شده اند. در این اطلاعیه آمده است: در پی درج اخبار و آماری در برخی رسانه‌های فضای مجازی مبنی بر به استخدام درآمدن ۷۰۰ نفر در دوره جدید مدیریت شهری بر اساس سامانه شفافیت شهرداری تهران، به اطلاع می‌رساند تاریخ موجود در سامانه شفافیت برابر با تاریخِ‌های انعقاد قرارداد با کارکنان است و این تاریخ، لزوما تاریخِ استخدام افراد نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
    راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی    کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام 
     درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی  دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی 
  سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید      معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
    جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لطفا کمی صبر کنید....

لطفا کمی صبر کنید....

۱۳ اسفند ۱۳۹۸
دستورالعمل اجرایی کار از راه دور کارکنان شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
کاهش ساعات کاری و امکان دورکاری کارکنان شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۱۲ اسفند ۱۳۹۸
کارمندان قراردادی شهرداری در اولویت پروسه جذب و استخدام

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۰۲ مرداد ۱۳۹۷
ضرورت ساماندهی و تعیین تکلیف نیروهای شاغل در شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۲۱ آبان ۱۳۹۶
ممنوعیت استخدام نیرو در شرکت‌ ها و مجموعه‌ های تابع شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۲۴ مهر ۱۳۹۶
استخدام سه برابری نیروی مستقیم در ساختار شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۱۴ فروردین ۱۳۹۶
پیگیری روند تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نحوه اطلاع رسانی استخدام دولتی در تهران

استخدام شهرداری‌ های استان تهران + جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون ها...

مشاهده بیشتر


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: نیما شاهی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۲۴۹۹۶۲

دوستان هنوز زمانی برای انتخاب اولویت ها اعلام نشده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: توکل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۱۵
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۹۳۶

نه خبری نیست…چندتا الویت داریم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیما شاهی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۹
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۴۵۷۵

نمی‌دونم
اصلا اطلاع رسانی نشده

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۱
 • کد دیدگاه: ۳۲۴۷۵۸۴

سلام
هفته آینده ارزیابی کانون های ارزشیابی برنامه ریزی شده و قراره مصاحبه گرفته بشه، از دوستان کسی هست ک شرکت کرده باشه کانون ها رو؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: توکل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۹۳۴

سلام بله الان همه کانون های ارزیابی رفتند.

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۹
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۲۹۰۳

چرا هیشکی اینجا فعال نیس؟؟ دوستان مصاحبه شرکت کردین؟ باهاتون تماس نگرفتن تا حالا؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: منتظر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۳۶۳۱

سلام منم مصاحبه رفتم.ولی خبری از تماس یا پیامک نیست…خدایا

پاسخ دهید
 • نویسنده: eli
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۳۷۱۵

لطفا درباره نحوه مصاحبه توضیح بدید .خواهش میکنم

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۲
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۶۹۷۵

من عمران بودم شما رشتتون چی بود؟
مراحل همه رشته ها یکسان بود؟ بهتون نگفتن تماسی چیزی میگیرن؟ الان واقعا مارو گذاشتن رو کُما

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۷۲۷۵

من مدیریت؛ شما هم دعوت نشدین،؟ فکر کنم بر اساس حروف الفبا هست اول فامیل شما چی هست؟؟؟؟ رتبه تون خوب شده؟؟مصاحبه خبر ندارین چطوری هست؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۵
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۷۹۲۰

واسه من پیامک اومده واسه تحویل مدارک؟ واسه شما هنوز نیومده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۱۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۷۹۶۳

من مدارکم رو واسه تطبیق ۸ آبان تحویل دادم و مدارکم تطبیق داده شده، یعنی شما هنوز مدارکتون رو تحویل ندادین؟تو مرحله تطبیق مدارک هستین؟؟ ولی هنوز مصاحبه نرفتم

 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۸۲۷۶

نه تازه امروز پیامکش اومد ک مدارک رو ایمیل کنید واسه تطبیق…
شما احتمالا ساکن تهران هستید و حضوری بردید مدارک رو واسه شهرستان نمیدونم لابد مارو گذاشتن بعد از شما…
من رتبه م خوب شده زیر 100 هستم رشته م هم عمران هستش امیدوارم ک قبول شم
شما چند شدین؟ واسه مصاحبه چیزی میخونید؟

 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۸۳۳۲

اره من تهران هستم، اهان پس بچه های شهرستان تازه دارن مدارک تحویل میدن .نه والا اصلا نمیدونم مصاحبه چه شکلی هست شما درباره مصاحبه خبر ندارید؟، چه شکلی هست؟؟منم زیر ۱۰۰ هستم انشالله خدا کمک کنه قبول بشیم

 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۸۶۱۹

سحر خانوم شما باز حضوری رفتید اونجا… جو اونجا رو دیدین، بهتر میتونستین اطلاعات بدست بیارین، من واقعا نمیدونم از راه دور چی بگم؟ بهتون چیزی نگفتن ک چی بخونید چی نخونید؟ کاش میپرسیدین ک چ بخش هایی داره مصاحبه؟ عقیدتی داره یا فقط تخصصیه؟

 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۲
 • کد دیدگاه: ۳۲۱۸۹۶۳

بله حضوری رفتم ولی اونا صرفا چندتا کارشناس بودن که مسئول تطبیق مدارک بودن و اینقدر سریع مدرک رو گرفتن که حتی اجازه ندادن چیزی بپرسیم منم دقیقا نمیدونم واسه مصاحبه باید چیکار کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۴۶۶۳۳

سلامممممم بعد از مصاحبه خبری نشدددددد؟،،،،،؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۴۹۳۴۰

سلام، واسه مصاحبه تازه اعلام کردن، آنلاین قراره مصاحبه بدیم شما چی؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۰۲۴۳

سلام
به شما گفتن مصاحبه آنلاینه ؟
شما اولویت بندی کردید ؟ براتون تاریخ مصاحبه مشخص شده ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیما شاهی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۲۲
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۳۳۸

مگه اولویت بندی انجام شده؟؟؟؟

 • نویسنده: توکل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۱۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۹۴۱

فکر نمیکنم هنوز زمان مصاحبه ها مشخص باشه.کی گفته مصاحبه آنلاینه؟

 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۵۲۹۲۰

شما کانون ارزیابی رو رفتید؟؟ واقعا مصاحبه انلاین هست؟؟ کی بهتون خبر دادن؟؟ اولویت رو انتخاب کردین؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: عمرانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۸۵۰۵

دوستان کسی اطلاع داره چرا اون شماره تلفنی ک زنگ میزنیم بهش جوابگو نیس؟ از صبح هزار بار زنگ زدم یا بوق اشغال میزنه یا جواب نمیدن

پاسخ دهید
 • نویسنده: خاطره
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۰۵۸۰

در سامانه خوداظهاری شهرداری، متاسفانه در مرحله ورود میگه شماره تلفنی برای شما ثبت نشده است، چکار کنم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۵۸
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۱۶۹۴

منم دقیقا همین مشکل رو دارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: خاطره
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۷
 • کد دیدگاه: ۳۲۰۷۴۴۱

مشکل شما حل شد؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی