• ۱۴۰۲/۱۲/۲۸
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شهرداری هرمزگان

استخدام شهرداری هرمزگان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

مهلت ثبت نام: ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ الی ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

ارائه کارت آزمون: ۱۴۰۳/۰۳/۰۷

برگزاری آزمون: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

آخرین وضعیت: مراحل استخدام

استخدام شهرداری هرمزگان (بندرعباس)

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام استانداری هرمزگان - آذر 94

آگهی 22 آذر ۹۴: آگهی استخدام پیمانی استانداری هرمزگان
استانداری هرمزگان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره 35218 مورخ 1394/08/13 سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، تعداد 78 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

شرایط عمومی (مشاهده)
-1 داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام .
-2 داشتن تابعیت ایران .
-3 دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای آقایان .
-4 عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی .
-5 نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر .
-6 نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی .
-7 داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود .
-8 اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
-9 التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
تبصره 1 : شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارابودن شرایط مربوط درآزمون استخدامی بلامانع است.
شرایط اختصاصی (مشاهده)

-1 حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان 25 سال و رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین 30 سال در اولین روز ثبت نام می باشد .
-2 داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین) می بایست دارای گواهینامه رانندگی پایه یک و برای رشته شغلی کاردان آتش نشان دارای گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید در زمان ثبت نام باشند .
-3 داوطلبانی که دارای کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده) نمی باشند . داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان ( برای تصدی پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز حائز شرایط احراز لازم شوند .
-5 داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند .
-6 کارکنان قراردادی واحدهای آتش نشانی و سازمانهای آتش نشانی شهرداری ها و کارکنان شرکت های طرف قرارداد با شهرداری در واحدها و یا سازمان های آتش نشانی که تا قبل از ابتدای سال 1390 بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند ،می توانند با مدرك تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند ، در اینصورت رشته شغلی آنان آتش نشان می باشد .
-7 داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین ( برای تصدی پست آتش نشان راننده سنگین ) می توانند با مدرك تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند .
-8 داوطلبان استخدام غیراز رشته شغلی های آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در مصاحبه نیز شرکت نمایند .
-9 پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روزکاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارك لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاههای اجرایی دیگر اقدام نمایند عدم مراجعه و ارائه مدارك لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد .
10-موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف – داوطلبانی  در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ  59/06/31 لغایت67/05/29 ) که به طور داوطلبانه خدمت موده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب- اعضای خانواده شهدا ، آزادگان ، مفقود الاثرها ، جانبازان ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر، خواهر و برادر ) تا میزان 5 سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه .
د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت های دولتی ، بانک ها و شرکتهای تحت پوشش آنها ، شرکتهای بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شرکت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 57/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی باشد ، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال 1390 در شهرداری اشتغال داشته اند .
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر در ماده 2 این دستورالعمل اضافه نخواهد شد .

11-  داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد :
الف – شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
ب – داوطلب حداقل چهار( 4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد .
ج- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
د- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار( 4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند . پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
تبصره 1- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد .
تبصره 2- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب (موضوع بندهای الف ، ب ، ج ،د) در آن شهرستان و یا استان واقع باشد ، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود .

ثبت نام و مدارک مورد نیاز (مشاهده)
-1 داوطلبان می توانند تنها در یک عنوان شغلی و در شهرهای مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری بصورت اینترنتی ثبت نام کنند .
2- شروع ثبت نام از تاریخ 94/9/22 لغایت 94/9/30  به مدت 9 روز می باشد.
3- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
4- واریز وجه به مبلغ 450/000 ریال (چهارصد و پنجاه هزار ریال) به شماره حساب جاری 16012100/69 نزد بانک ملت شعبه مرکزی هرمزگان بنام سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت 50 % مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
5- کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از تاریخ 94/10/06 لغایت 94/10/09 از طریق وب سایت استانداری به داوطلبان ارائه میشود.
6- زمان برگزاری آزمون روز جمعه تاریخ 94/10/11 ساعت 9 صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
7- مدارك مورد نیاز جهت تحویل به استانداری پس از اعلام نتایج :
تکمیل فرم درخواست شغل .
تصویر آخرین مدرك تحصیلی .
تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات).
تصویر کارت ملی ( پشت و روی کارت ).
تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی .
مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاریها .
مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی ( قهرمان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور )
مستندات استفاده از سهمیه معلولین .
تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین در پست آتش نشان راننده سنگین .
تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید برای داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان .
اصل فیش واریزی شهریه
مواد آزمون (مشاهده)
د- مواد آزمون تخصصی:
آزمون تخصصی در هر عنوان شغلی به صورت چهارگزینه ای و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی ( سقف امتیاز آزمون تخصصی 100 می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود ).
اعلام نتایج (مشاهده)
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه یا آزمون عملی در سایت رسمی استانداری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد .
تذکرات (مشاهده)

-1 پنج درصد ( 5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( 5%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه یا حدنصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد .
-2 استانداری می تواند حداکثر ده درصد ( 10 %) نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران ( قهرمانان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمان کشور) که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد ، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد .
-3 داوطلبان شاغل در شهرداری ها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت  ستخدام برخوردارند .
-4 دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری یا سازمان های وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری یا سازمانهای وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند .
-5 نمره نهایی داوطلب غیر از رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین از مجموع امتیاز آزمون محاسبه می شود . « ضریب 1 » و امتیاز مصاحبه با « ضریب 2 » تخصصی با
-6 نمره نهایی داوطلب رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین از مجموع امتیاز آزمون تخصصی محاسبه می شود . « ضریب 2 » و امتیاز آزمون عملی با « ضریب 1 » با
-7 در صورت مساوی بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری ،شهرستان و استان می باشد .
-8 داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دوهفته پس از اعلام نتایج اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند .پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد .
-9 چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد .
-10 به مدارك ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارك تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارك در رشته های غیر مرتبط و معادل ( به استثنای دارندگان مدارك تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزشی عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .
-11 انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، آزمون عملی یا مصاحبه و
گزینش صورت خواهد گرفت .
-12 برای رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین افرادی که مدارك تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .در این صورت شرایط احراز عنوان شغلی راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین در یک مقطع تحصیلی بالاتر ، همان رشته های تحصیلی مندرج درآگهی استخدام برای عنوان رشته شغلی کاردان آتش نشانی در جدول شرایط احراز عناوین شغلی مندرج در آگهی استخدام می باشد.

azmoon-8

azmoon-9

azmoon-10

111111

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=60898
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k