• ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شهرداری کرمانشاه

استخدام شهرداری کرمانشاه

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری کرمانشاه

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام استانداری کرمانشاه - آذر 94

آگهی 22 آذر 94: آگهی استخدام پیمانی استانداری کرمانشاه
استانداری كرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای جوانرود؛ روانسر؛ شاهو؛ سنقر؛ بیستون؛ سطر؛ تازه‏آباد؛ حمیل؛ ازگله و گهواره از محل مجوز استخدامی شماره 166181 تاریخ 94/07/18 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره 33361 تاریخ 94/07/29 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع جذب نیروی انسانی و نامه شماره 35896 مورخ 1394/08/17 سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور، تعداد 22 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

شرایط احراز
1 مهندسی راه و ساختمان شاهو 1 مرد / زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت، گرایش سازه، گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی، عمران) مدیریت پروژه و ساخت ، طراحی محیط
حمیل 1 مرد / زن
سطر 1 مرد / زن
سنقر 1 مرد / زن
تازه آباد 1 مرد / زن
2 مسئول خدمات مالی جوانرود 1 مرد / زن دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در رشته تحصیلی حسابداری (کلیه گرایش ها)
بیستون 1 مرد / زن
حمیل 1 مرد / زن
3 کارشناس حقوقی روانسر 1 مرد دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی حقوق (گرایش حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق ثبت اسناد و املاک)
4 کارشناس شهرسازی روانسر 1 مرد / زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی شهرسازی- برنامه ریزی شهری و منطقه ای- مدیریت شهری- برنامه ریزی منطقه ای- طراحی شهری- مهندسی شهرسازی-جغرافیا و برنامه ریزی شهری
سنقر 1 مرد / زن
5 مهندسی راه و ساختمان جوانرود 1 مرد / زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته ی تحصیلی مهندسی نقشه برداری
6 کارشناس محیط زیست سنقر 1 مرد / زن دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست(گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین؛مهندسی طراحی محیط زیست)- محیط زیست(گرایش برنامه ریزی)- برنامه ریزی ؛مدیریت و آموزش محیط زیست- طراحی محیط زیست- مهندسی عمران گرایش محیط زیست- مهندسی منابع طبیعی (گرایش محیط زیست)
7 كارشناس تحلیلگر سیستم سنقر 1 مرد / زن دارابودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته‏های تحصیلی مهندسی كامپیوتر(كلیه گرایشها)- مهندسی فناوری اطلاعات–مهندسی صنایع (كلیه گرایشها)
8 متصدی امور دفتری بیستون 1 مرد / زن دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات كامل متوسطه-دارابودن گواهینامه فوق دیپلم در یكی از رشته های حسابداری (كلیه گرایشها) کامپیوتر (کلیه گرایش ها ) فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات و ارتباطات - مدیریت(کلیه گرایش ها)
ازگله 1 مرد / زن
جوانرود 1 مرد / زن
9 کاردان آتش نشان گهواره 1 مرد دارا بودن گواهی نامه فوق‌دیپلم در تمام گرایش‌های یكی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مكانیك، مخابرات، كامپیوتر
*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دو یا پایه سه جدید برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
10 اتش نشان (راننده) بیستون 1 مرد - دارا بودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه یا فوق‌دیپلم در تمام گرایش‌های یکی از رشته‌های مدیریت عملیات امداد و سوانح، مدیریت عملیات امداد و نجات، مدیریت امور امداد، ایمنی و آتش‌نشانی، مدیریت عملیات حریق و حوادث، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حوادث اطفاء حریق، امداد و نجات، بهداشت حرفه‌ای، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات، کامپیوتر
* دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای وسایل نقلیه موتوری با حداكثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از 6 تن برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
تازه آباد 2 مرد
گهواره 1 مرد
شرایط عمومی
1. داشتن حداکثر سن بشرح بند های ذیل در اولین روز ثبت نام.
- رشته شغلی كاردان آتش نشان: داشتن حداکثر 25 سال تمام سن در اولین روز ثبت نام.
- رشته شغلی آتش نشان راننده : داشتن حداکثر 30 سال سن در اولین روز ثبت نام.
- سایر رشته های تخصصی: داشتن حداکثر 35 سال سن در اولین روز ثبت نام.
2. داشتن تابعیت ایران.
3. دارا بودن كارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی برای مردان ( برای رشته های شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده دارا بودن كارت معافیت غیرپزشكی الزامی است)
4. عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی.
5. نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر.
6. نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی.
7. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه در آن شغل استخدام می شود.
8. دارا بودن حداقل مدرك تحصیلی مقطع ذکر شده در شرایط احراز
9. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
10. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
تبصره- شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارا بودن شرایط مربوط در آزمون استخدامی بلامانع است.
شرایط اختصاصی
1. داوطلبان نمی¬توانند از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
2. پذیرفته¬شدگان نهایی موظفند حداكثر ظرف مدت 10 روز كاری پس از اعلام رسمی استانداری نسبت به ارائه مدارك لازم و تكمیل پرونده و ارائه تعهد محضری برای هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری¬ها و سازمان¬¬های وابسته و نیز دستگاه¬های اجرایی دیگر اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد.
3. موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف- داوطلبانی كه در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 1359/6/31 تا تاریخ 1367/5/29 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه‏های ضد انقلاب درآمده‏اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.
د- داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شركت های دولتی، بانك ها و شركت های تحت پوشش آنها، شركت های بیمه دولتی ، شهرداری ها ، موسسات و شركت های تابعه و وابسته به آن موسسات و شركت های دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركت های ملی و مصادره شده و موسساتی كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده می كنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری ها مشمول امتیازات این بند نمی‏باشد. ( به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری که تا قبل از ابتدای سال 1390 در شهرداری اشتغال داشته‏اند).
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن داوطلبان اضافه نخواهد شد.
4. داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد.
- شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد .
- داوطلب حداقل چهار(4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه ) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
- داوطلب یا پدر ،مادر و یا همسر وی ،حداقل چهار(4)سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند .پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
تبصره 1- مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
تبصره 2- در صورتیکه شهرداری متقاضی استخدام، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب در آن شهرستان و یا استان واقع باشد، داوطلب به ترتیب مشمول مزایای داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود.
ثبت نام و مدارک مورد نیاز
1. داوطلبین می‏توانند تنها در یك رشته شغلی و در شهرهای مختلف استان به ترتیب اولویت حداکثر تا سه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداری كرمانشاه به آدرسwww.ostan-ks.ir ثبت‏نام كنند.
2. شروع ثبت نام از ساعت 14:00 روز یکشنبه مورخ 1394/09/22 به مدت حداکثر 10 روز می باشد.
3. داوطلبان استخدام می‏بایست عكس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیكسل و با فرمت jpg و حداكثر 200 كیلو بایت در رایانه اسكن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
4. پرداخت وجه به مبلغ سیصد و هفتاد هزار (370.000) ریال به حساب اعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری های استان كرمانشاه به صورت اینترنتی از طریق کارت بانکهای عضو شتاب به عنوان حق شركت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذكور معاف می‏باشند) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت كارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.
5. كارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز شنبه مورخ 1394/10/05 از طریق وب‏سایت استانداری به آدرسwww.ostan-ks.ir به داوطلبان ارائه می شود.
6. زمان برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون بر روی كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
7. داوطلبان می‏بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت‏های مربوطه درج نموده و قبل از اعلام نتایج مدارك لازم به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارسال نمایند (زمان ارسال مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد):
- تكمیل فرم درخواست شغل از طریق سایت
- تصویر آخرین مدرك تحصیلی
- تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات كلیه صفحات )
- تصویر كارت ملی (پشت و روی کارت)
- تصویر كارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت برای آقایان( برای رشته های شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده ارائه كارت معافیت غیر پزشكی الزامی است)
- مستندات ایثارگری و سوابق پرداخت بیمه شاغلین در شهرداری ها ، سازمان های وابسته و دهیاری ها
- مستندات استفاده از سهمیه معلولین
مواد آزمون تخصصی
آزمون تخصصی در هر عنوان رشته شغلی به صورت چهار گزینه‏ای و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی می‏گردد.(سقف امتیاز آزمون تخصصی 100 می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود).
اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه در سایت رسمی استانداری كرمانشاه به آدرس www.ostan-ks.ir بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
1. اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شركت در مصاحبه تخصصی (ویژه پست‏های كارشناسی) یا آزمون عملی (ویژه پست‏های آتش‏نشانی) در سایت رسمی استانداری کرمانشاه بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
2. امتیاز آزمون تخصصی كاركنان شاغل(در شركت‏های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در شهرداری شهر متقاضی استخدام یا سربازان وظیفه كه دوران خدمت سربازی خود را به صورت كامل (بدون دربافت معافیت و كسر خدمت ) و منع انضباطی به صورت امریه به عنوان سرباز آتش نشان در آتش‏نشانی گذرانده‏اند به ازای هر سال خدمت 3 درصد تا سقف 25 درصد و برای كاركنان شاغل (در شركت‏های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) شهرداری‌های شهرستان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2.5 درصد تا سقف 20 درصد و برای كاركنان شاغل (در شركت های طرف قرارداد شهرداری تا قبل از ابتدای سال 1390 و قراردادی) در شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2% تا سقف 18% درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می‌گیرد. اعمال امتیاز مربوطه برای كاركنان دارای قرارداد مستقیم با شهرداری مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در واحد ها یا سازمان های آتش نشانی شهرداریها تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و كتبی می‏باشد.
3. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر متقاضی استخدام در 1.15 و داوطلبان بومی شهرستان شهر متقاضی استخدام در 1/1 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‏گیرد.
4. امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یكی از دهیاری‏های استان شهر متقاضی استخدام به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط 3% درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‏گیرد.
5. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران كه در یكی از شهرهای آن استان شهردار بوده‏اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری 3% درصد تا سقف 25 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‏گیرد.
6. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان كاركنان فوت شده حین خدمت و یا از كارافتاده كلی دائم حین خدمت شهرداری در 1.2 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می‏گیرد.
7. در صورتی كه داوطلبان مشمول بیش از یك امتیاز از مزایای پیش‏بینی شده در مواد 2 و 3 و 4 و 5 و 6 این آگهی شوند. بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه یا آزمون عملی در سایت رسمی استانداری کرمانشاه بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
تذکرات
1. پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده‌های آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( 5% ) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی (کتبی) و موفقیت در مصاحبه را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد.
2. داوطلبان شاغل در شهرداری‌ها مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در ‌شهرداری تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون تخصصی و کتبی از اولویت استخدام برخوردارند.
3. دهیاران، شهرداران، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، یا فرزندان کارکنان از کارافتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداری‌ یا سازمان‌های وابسته، افراد بومی شهر، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند.
4. نمره نهائی داوطلب از مجموع امتیاز آزمون تخصصی با " ضریب 2 " و امتیاز مصاحبه با " ضریب 1 " محاسبه می‏شود.
5. در صورت مساوی بودن نمره نهائی کسب شده داوطلبان، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی و بومی شهرداری، شهرستان و استان می‌باشد.
6. داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند. (پس از مدت مذکور به هیچ عنوان اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد)
7. چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
8. به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین‏تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند وگواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
9. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=25831
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k