اطلاعات بیشتر

استخدام شهرداری هرمزگان – سال 94

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی شهرداری های استان هرمزگان اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 95 : اعلام نتايج نهايي آزمون استخدامي شهرداري هاي هرمزگان (منبع :hormozgan.ir)

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، ارسلان بهاري ميمندي عنوان كرد: نتايج نهايي آزمون استخدامي شهرداري هاي تابعه استان هرمزگان از طريق وب سايت استانداري هرمزگان به نشاني hormozgan.ir اعلام شد.
وي ادامه داد: از كل سهميه در نظر گرفته شده پس از احتساب اعلام نياز شهرداري ها  و سهميه اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و انجام مراحل برگزاري آزمون هاي علمي، عملي وو مصاحبه  تعداد 81 نفر به عنوان نفرات اصلي انتخاب و معرفي شدند تا در شهرداري هاي تابعه جذب و به كارگيري شوند.
مديركل امور شهري و شوراهاي استانداري هرمزگان افزود: پذيرفته شدگان نهايي مي بايست در تاريخ هاي مورد نظر جهت ارائه تعهد خدمتي و انجام مراحل پزشكي نهايي اقدام و سپس به گزينشش معرفي مي شوند.
بهاري گفت: شروع به كار اين افراد پس از هماهنگي هاي لازم با سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و انجام مراحل گزينش صورت مي پذيرد.
وي خاطرنشان كرد: از بين پذيرفته شدگاني كه  حد نصاب نمره لازم را كسب نموده اند به ترتيب نمرات فضلي برحسب تعداد پست هاي مورد نياز در هر رشته شغلي تعداد 5/1 برابر به عنوان نفراتت ذخيره معرفي كه طبق دستورالعمل مربوطه در صورت لزوم جايگزين نفرات اصلي مي شوند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک کنید


خبر 28 بهمن ۹۴ : نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های هرمزگان سال ۹۴ اعلام شد:

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم نتایج آزمون استخدام پیمانی شهرداری های هرمزگان اعلام شد:

به اطلاع داوطلبان گرامي مي رساند :افرادي كه در كارنامه آنان كلمه “مردود” درج شده است به دو علت است.
1-عدم كسب حد نصاب نمره قبولي
2- عدم نياز به علت ظرفيت پذيرش در رشته شغلي مطابق با آگهي استخدام

جهت مشاهده اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر 22 آذر ۹۴: آگهی استخدام پیمانی استانداری هرمزگان

استانداري هرمزگان براي تامین نیروي انسانی مورد نیاز در شهرداریهاي تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره 35218 مورخ 1394/08/13 سازمان شهرداریها و دهیاریهاي کشور ، تعداد 78 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاري آزمون توانمندي هاي تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید .

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

الف – شرایط عمومی
-1 داشتن حداکثر سی و پنج سال تمام سن در اولین روز ثبت نام .
-2 داشتن تابعیت ایران .
-3 دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت قانونی براي آقایان .
-4 عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی .
-5 نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر .
-6 نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههاي اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی .
-7 داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی براي انجام کاري که در آن شغل استخدام می شود .
-8 اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران .
-9 التزام به قانون اساسی جمهوري اسلامی ایران .
تبصره 1 : شرکت شهرداران و دهیاران فعلی به شرط دارابودن شرایط مربوط درآزمون استخدامی بلامانع است.
ب- شرایط اختصاصی
-1 حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نشان 25 سال و رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین 30 سال در اولین روز ثبت نام می باشد .
-2 داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین ( براي تصدي پست آتش نشان راننده سنگین) می بایست داراي گواهینامه رانندگی پایه یک و براي رشته شغلی کاردان آتش نشان داراي گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید در زمان ثبت نام باشند .
-3 داوطلبانی که داراي کارت معافیت پزشکی می باشند و همچنین معلولین مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین ( براي تصدي پست آتش نشان راننده) نمی باشند . داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان ( براي تصدي پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقلیه سنگین ( براي تصدي پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز حائز شرایط احراز لازم شوند .
-5 داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههاي اجرایی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند .
-6 کارکنان قراردادي واحدهاي آتش نشانی و سازمانهاي آتش نشانی شهرداري ها و کارکنان شرکت هاي طرف قرارداد با شهرداري در واحدها و یا سازمان هاي آتش نشانی که تا قبل از ابتداي سال 1390 بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه اشتغال دارند ،می توانند با مدرك تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون شرکت نمایند ، در اینصورت رشته شغلی آنان آتش نشان می باشد .
-7 داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین ( براي تصدي پست آتش نشان راننده سنگین ) می توانند با مدرك تحصیلی پایان دوره متوسطه در آزمون رشته مذکور شرکت نمایند .
-8 داوطلبان استخدام غیراز رشته شغلی هاي آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در مصاحبه نیز شرکت نمایند .
-9 پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روزکاري پس از اعلام رسمی استانداري نسبت به ارائه مدارك لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضري براي هفت سال مبنی بر عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداري ها و سازمان هاي وابسته و نیز دستگاههاي اجرایی دیگر اقدام نمایند عدم مراجعه و ارائه مدارك لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وي از استخدام تلقی خواهد شد .
10-موارد زیر به شرط ارائه تائیدیه هاي معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .
الف – داوطلبانی  در جبهه هاي نبرد حق علیه باطل (از تاریخ  59/06/31 لغایت67/05/29 ) که به طور داوطلبانه خدمت موده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستري شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه هاي نبرد حق علیه باطل .
ب- اعضاي خانواده شهدا ، آزادگان ، مفقود الاثرها ، جانبازان ( همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر، خواهر و برادر ) تا میزان 5 سال .
ج- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه هاي ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه .
د- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکت هاي دولتی ، بانک ها و شرکتهاي تحت پوشش آنها ، شرکتهاي بیمه دولتی ، شهرداري ها ، موسسات و شرکت هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکتهاي دولتی که شمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهاي ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوي از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهاي انقلاب اسلامی و شرکتهاي تحت پوشش آنها از تاریخ 57/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها . لازم به ذکر است سابقه خدمتی افراد در شرکتهاي طرف قرارداد با شهرداري ها مشمول امتیازات این بند نمی باشد ، به استثناء کارکنانی که بطور تمام وقت با پرداخت حق بیمه در شرکتهاي طرف قرارداد با شهرداري که تا قبل از ابتداي سال 1390 در شهرداري اشتغال داشته اند .
تبصره – طول مدت خدمت نظام وظیفه داوطلبان به حداکثر سن مقرر در ماده 2 این دستورالعمل اضافه نخواهد شد .

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

11-  داوطلب بومی : به داوطلبی گفته می شود که حداقل داراي یکی از ویژگی هاي زیر باشد :
الف – شهر محل صدور شناسنامه داوطلب یا همسر وي با شهر مورد تقاضا براي استخدام یکسان باشد .
ب – داوطلب حداقل چهار( 4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستان و یا دانشگاه ) را بصورت متوالی یا متناوب در شهر محل مورد تقاضا براي استخدام طی کرده باشد .
ج- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهاي مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهر محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهر محل مورد تقاضا براي استخدام یکسان باشد .
د- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وي ، حداقل چهار( 4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهر محل مورد تقاضا براي استخدام را داشته باشند . پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
تبصره 1- مبناي استان و شهرستان براي تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوري در زمان ثبت نام می باشد .
تبصره 2- در صورتیکه شهرداري متقاضی استخدام ، در شهرستان یا استانی قرار داشته باشد که شهر داوطلب (موضوع بندهاي الف ، ب ، ج ،د) در آن شهرستان و یا استان واقع باشد ، داوطلب به ترتیب مشمول مزایاي داوطلبین بومی شهرستان و استان خواهد بود .
ج- ثبت نام و مدارك مورد نیاز
-1 داوطلبان می توانند تنها در یک عنوان شغلی و در شهرهاي مختلف یک استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند حداکثر تا سه گزینه محل جغرافیایی مورد تقاضا را انتخاب و از طریق سایت استانداري بصورت اینترنتی ثبت نام کنند .
2- شروع ثبت نام از تاریخ 94/9/22 لغایت 94/9/30  به مدت 9 روز می باشد.
3- داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
4- واریز وجه به مبلغ 450/000 ریال (چهارصد و پنجاه هزار ریال) به شماره حساب جاري 16012100/69 نزد بانک ملت شعبه مرکزي هرمزگان بنام سازمان همیاري شهرداریهاي استان به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت 50 % مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و اطلاعات فیش واریزي و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیري خود را براي پیگیري مراحل بعدي آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداري نمایند .
5- کارت ورود به جلسه آزمون استخدام از تاریخ 94/10/06 لغایت 94/10/09 از طریق وب سایت استانداري به داوطلبان ارائه میشود.
6- زمان برگزاري آزمون روز جمعه تاریخ 94/10/11 ساعت 9 صبح است و محل برگزاري آزمون بر روي کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد .
7- مدارك مورد نیاز جهت تحویل به استانداري پس از اعلام نتایج :
تکمیل فرم درخواست شغل .
تصویر آخرین مدرك تحصیلی .
تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات).
تصویر کارت ملی ( پشت و روي کارت ).
تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت غیر پزشکی .
مستندات ایثارگري و سوابق پرداخت بیمه در شهرداري ها ، سازمان هاي وابسته و دهیاریها .
مستندات مربوط به قهرمانان ورزشی ( قهرمان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمانی کشور )
مستندات استفاده از سهمیه معلولین .
تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک براي داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین در پست آتش نشان راننده سنگین .
تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو قدیم یا پایه سه جدید براي داوطلبان رشته شغلی کاردان آتش نشان .
اصل فیش واریزي شهریه
د- مواد آزمون تخصصی :
آزمون تخصصی در هر عنوان شغلی به صورت چهارگزینه اي و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردي و تخصصی در شغل مربوط و 30 سوال براي سنجش هوش ، سرعت ، دقت و استعداد یادگیري با احتساب نمره منفی طراحی ( سقف امتیاز آزمون تخصصی 100 می باشد و به ازاي هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی در نظر گرفته می شود ).

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

ه – اعلام نتایج
اسامی داوطلبان پذیرفته شده براي شرکت در مصاحبه یا آزمون عملی در سایت رسمی استانداري بعد از برگزاري آزمون اعلام خواهد شد .
و- تذکرات
-1 پنج درصد ( 5%) سهمیه استخدامی به ایثارگران و خانواده هاي آنان شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان و همسر و فرزندان آنان و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده ( 5%) به ترتیب امتیاز کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که حد نصاب لازم در آزمون تخصصی و موفقیت در مصاحبه یا حدنصاب در آزمون عملی را کسب نموده باشند و مراحل مربوط را با موفقیت طی نموده باشند انجام خواهد شد .
-2 استانداري می تواند حداکثر ده درصد ( 10 %) نیازهاي استخدامی شهرداري ها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران ( قهرمانان مسابقات المپیک ، جهانی ، آسیایی ، دانشجویان جهان و قهرمان کشور) که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد ، در آتش نشانی به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آزمون تخصصی و آزمون عملی اختصاص دهد .
-3 داوطلبان شاغل در شهرداري ها ، مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداري تا 120 روز قبل از تاریخ برگزاري آزمون تخصصی و کتبی از اولویت  ستخدام برخوردارند .
-4 دهیاران ، شهرداران ، فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت در شهرداري یا سازمان هاي وابسته ، یا فرزندان کارکنان از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در شهرداري یا سازمانهاي وابسته ، افراد بومی شهر ، شهرستان و استان شهر متقاضی استخدام از اولویت استخدام برخوردارند .
-5 نمره نهایی داوطلب غیر از رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین از مجموع امتیاز آزمون محاسبه می شود . « ضریب 1 » و امتیاز مصاحبه با « ضریب 2 » تخصصی با
-6 نمره نهایی داوطلب رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین از مجموع امتیاز آزمون تخصصی محاسبه می شود . « ضریب 2 » و امتیاز آزمون عملی با « ضریب 1 » با
-7 در صورت مساوي بودن نمره نهایی کسب شده داوطلبان ، اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادي و بومی شهرداري ،شهرستان و استان می باشد .
-8 داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دوهفته پس از اعلام نتایج اعتراض خود را به استانداري براي بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند .پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد .
-9 چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد ، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد .
-10 به مدارك ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارك تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارك در رشته هاي غیر مرتبط و معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه هاي آموزشی عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد .
-11 انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، آزمون عملی یا مصاحبه و
گزینش صورت خواهد گرفت .
-12 براي رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین افرادي که مدارك تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده دارند می توانند مشروط به ارائه تعهد نامه مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت نمایند .در این صورت شرایط احراز عنوان شغلی راننده وسائط نقلیه تندروي سنگین در یک مقطع تحصیلی بالاتر ، همان رشته هاي تحصیلی مندرج درآگهی استخدام براي عنوان رشته شغلی کاردان آتش نشانی در جدول شرایط احراز عناوین شغلی مندرج در آگهی استخدام می باشد .

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نمایید

azmoon-7

azmoon-8

azmoon-9

azmoon-10

111111

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها
نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما 

جهت دانلود نمونه سوالات سازمان آتش نشانی کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...