• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام صنایع غذایی به آرا (چاکلز)

استخدام صنایع غذایی به آرا (چاکلز)

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام صنایع غذایی به آرا (چاکلز)


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید


معرفی صنایع غذایی به آرا (چاکلز)

شرکت به آرا در سال 1384 با سرمایه گذاری مشترک خارجی در زمینه تولید چیپس و اسنک با برند کرانچیپس تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را آغاز کرد. 
مدیران شرکت به آرا بعد از چندین سال تولید موفق تحت لیسانس لورنز آلمان و کسب تجربه و اطلاعات کافی در این حوزه بر آن شدند تا برند بومی خود با نام چاکلز را تولید و در دسترس قرار دهند.
مدیران شرکت به آرا حساسیت بالایی نسبت به کیفیت محصولات تولیدی دارند که بر همین اساس موفق به کسب عنوان واحد برتر صنایع غذایی در هفت دوره پیاپی شدند و در همین جهت شرکت صنایع غذایی به آرا به عضویت باشگاه واحدهای برتر صنایع غذایی کشور درآمد.

فرآیند جذب و استخدام صنایع غذایی به آرا چگونه است؟ 

جذب و استخدام در شرکت صنایع غذایی به آرا همانند سایر مجموعه ها بر اساس توانمندی و قابلیت افراد انجام میپیذیرد تا پاسخگوی نیازهای مجموعه در جهت هر چه بهتر شدن باشد.

شرایط استخدام صنایع غذایی به آرا چیست؟

شرایط استخدام در هر مجموعه ای متفاوت بوده و بر اساس نیازهای سازمانی و برنامه ریزی آن مجموعه صورت میگیرد.
در شرکت صنایع غذایی به آرا نیز این شرایط متفاوت بوده و به دنبال افرادی هستند که بتواند نیازهای مجموعه را مرتفع ساخته و در جهت شکوفایی و رشد مجموعه موثر باشد.
در صنایع غذایی به آرا تسلط به نرم افزار آفیس و به ویژه اکسل از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مجموعه داشتن روحیه کار تیمی مهم بوده چرا که تعامل بین کارکنان هر مجموعه ای و همفکری آنان با هم می تواند موجبات رشد و شکوفایی یک شرکت را فراهم آورد.
شرکت صنایع غذایی به آرا در عناوین مختلفی اقدام به جذب نیرو می نماید که از مهم ترین آن ها میتوان به چند مورد اشاره کرد:
عناوین شغلی چون: فروش و بازاریابی، منابع انسانی، برنامه ریزی فروش، حوزه حمل و نقل و لجستیک، خدماتی و ...

راهنمای تکمیل فرم صنایع غذایی به آرا 1400

برای تکمیل فرم استخدام شرکت صنایع غذایی به آرا می توانید با ورود به سایت این مجموعه و مراجعه به بخش خدمات الکترونیک و کلیک بر روی کلمه استخدام وارد پورتال استخدام شده و نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام نمایید. 
ضمن اینکه شرکت صنایع غذایی به آرا بصورت مداوم از طریق سایت ایران استخدام نیز این فرصت را در اختیار افراد جویای کار قرار میدهد تا ضمن بررسی و مطالعه شرایط موجود در آگهی از طریق اطلاعات تماس موجود در آگهی رزومه خود را ارسال و منتظر اعلام نتیجه از سوی این شرکت باشند.


مشاهده آخرین آگهی های استخدام صنایع غذایی به آرا

۰۵ خرداد ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای شرکت معتبر چاکلز در چند استان

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان های ذیل ، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز اطلاعات تماس ویزیتور شهر: تهران - شرق فعال و پر انرژی دارای ظاهری آراسته فن مذاکره و مهارت ارتباطی نظارت بر عملکرد رقبا اخذ سفارش از عاملین و ثبت فاکتور 09192380130 ویزیتور شهر: کرج فعال و پر انرژی دارای ظاهری آراسته فن مذاکره و مهارت ارتباطی نظارت بر عملکرد رقبا اخذ سفارش از عاملین و ثبت فاکتور 09127783763 انباردار شهر: کرج نظارت بر فرآین...

مشاهده بیشتر
۰۴ خرداد ۱۴۰۱
استخدام کارمند دفتر فروش برای شرکت چاکلز در تهران

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان تهران، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز کارمند دفتر فروش شهر: تهران تسلط بر نرم افزار OFFICE به ویژه اکسل پیگیری مواردی نظیر مرخصی، غیبت، ماموریت، بیماری پرسنل فروش و هماهنگی آن با واحد سرمایه های انسانی و توسعه سازمانی شرکت همکاری و اجرای موارد ارجاعی از سوی واحد اداری شرکت از قبیل امضاء قراردادها پیگیری شکایات تلفنی اعلامی از مشتریان صدور فاکتور و بارنامه های فروش به صورت روزانه د...

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سوپروایزر فروش برای شرکت صنایع غذایی به آرا (چاکلز) در کرمان

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان کرمان، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز سوپروایزر فروش شهر: کرمان پیگیری اجرای اهداف و سیاست های فروش شرکت نظارت بر عملکرد رقبا کنترل تعداد فروش روزانه و تطابق آن با تعداد فاکتور کسب اطلاعات بازار و عملکرد رقبا از ویزیتورها متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارشناس منابع انسانی برای شرکت چاکلز در تهران

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان تهران، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز کارشناس منابع انسانی شهر: تهران مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های مرتبط دارای سابقه کار در حوزه منابع انسانی تسلط به مبانی منابع انسانی آشنایی با فرایند های جذب و نگهداشت نیروی انسانی و ارزیابی عملکرد پرسنل آشنا با فرآیند حقوق و دستمزد و کارکرد پرسنل روابط عمومی مناسب تسلط بر نرم افزار OFFICE به ویژه اکسل متقاضیان واجد شرایط می توان...

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار برای شرکت صنایع غذایی به آرا (چاکلز) در اصفهان

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان های ذیل ، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز کارگر انبار شهر: اصفهان دارای روحیه کار تیمی جسمانی سالم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام نیروی توزیع کننده با مدرک دیپلم در شرکت چاکلز

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان اصفهان ، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز توزیع کننده شهر: اصفهان دارای روحیه کار تیمی مدرک تحصیلی دیپلم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام ویزیتور بری شرکت چاکلز در اصفهان

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در استان اصفهان ، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز ویزیتور شهر: اصفهان فعال و پر انرژی دارای ظاهری آراسته فن مذاکره و مهارت ارتباطی نظارت بر عملکرد رقبا اخذ سفارش از عاملین و ثبت فاکتور متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سوپروایزر برای شرکت چاکلز در بجنورد

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در بجنورد، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز سوپروایزر شهر: بجنورد پیگیری اجرای اهداف و سیاست های فروش شرکت نظارت بر عملکرد رقبا کنترل تعداد فروش روزانه و تطابق آن با تعداد فاکتور کسب اطلاعات بازار و عملکرد رقبا از ویزیتورها متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارگر انبار برای شرکت صنایع غذایی به آرا (چاکلز) در مشهد

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در مشهد، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز کارگر انبار شهر: مشهد دارای روحیه کار تیمی جسمانی سالم متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام ویزیتور دارای فن مذاکره در شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز)

شرکت صنایع غذایی به آرا ( چاکلز ) جهت تکمیل سرمایه های انسانی خود در مشهد، از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایطاحراز ویزیتور شهر: مشهد فعال و پر انرژی دارای ظاهری آراسته فن مذاکره و مهارت ارتباطی نظارت بر عملکرد رقبا اخذ سفارش از عاملین و ثبت فاکتور متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی