آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود – مرداد 99

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
  • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود 

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود – 8 مرداد 99

شركت خدماتي فني مهندسي راه و ساختمان تلاشگران تاش در نظر دارد جهت تكميل ظرفيت نيروهاي خود و در راستاي اجراي قرارداد في مابين دانشگاه علوم پزشكي شاهرود موضوع ” امور نظافت عمومي” با تعداد معدودي از افراد واجد شرايط ( مرد – زن) با توجه به شرايط حساس و بحث شيوع كرونا، از طريق مصاحبه و آمادگي جسماني، بدون هرگونه تعهد استخدام با شرايط ذيل قرارداد منعقد نمايد.
مهلت ثبت نام تا 11 مرداد 99 می باشد.

> وظايف و مسئوليت های متقاضيان

1-انجام نظافت عمومی به موقع و مستمر فضاهاي فيزيكي( سطوح ، کف ، دیوارها ، درب ها ، پنجره ها و شیشه ها…).
2- نظافت مطلوب و به موقع اتاق ها، راهروها، محوطه بيمارستان و… .
3-گردگیری منظم و مستمر وسایل و تجهیزات با رعایت نکات بهداشتي و ایمنی.
4- نظافت ملزومات شامل تخت ،میز ، صندلی ، کامپیوتر ، تلفن و …با مواد ضدعفونی.
5-آماده سازي و توزیع به موقع طبق برنامه زمان بندی شده چای، صبحانه بیماران، پرسنل و حمل آنها به محل مورد نظر.
6- جمع آوری و تخليه به موقع سطل های زباله و حمل آن ها به محل مورد نظر.
7- نظافت و شست و شوي به موقع و مستمر سرویس های بهداشتی و مكان هاي مشابه
8- تأمين نيازهاي بهداشتي اوليه بيماران و معلولين از جمله حمام دادن ، تعويض البسه، تغيير وضعيت، نظافت بيمار،
نقل و انتقال بیمار به برانکارد و صندلي چرخ دار، تعويض به موقع ملحفه و… .
-9- شست و شوي وسايل جراحي و پانسمان. دادن لگن و لوله به بيماران و نظافت و ضد عفوني كردن آن ها
10- تخليه ترشحات بيمار و کليه کيسه ها و ظرف هاي نياز به تخليه و همچنين نظافت و ضدعفوني آنها مانند: کيسه هاي ادراري – شيشه هاي مکش و…
11- آماده سازي و انتقال اجساد به سردخانه برابر استانداردهای بیمارستانی و طبق موازين شرعي.
12- پوشيدن لباس فرم داراي آرم شركت و انجام هرگونه امور محوله ارجاعی از طرف مسئولين مربوطه

> شرایط عمومی

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران )
3- عدم اعتیاد به هرگونه دخانیات : مواد مخدر، الكل ، مواد روان گردان و …
4- نداشتن سوء پيشينه و سابقه محکومیت جزایی موثر
5- داشتن سلامت كامل جسمانی، روحي و روانی و نيز توانایی لازم برای انجام کليه شرح وظايف فوق الذكر و محوله. لازم به ذكر است بعد از انجام مصاحبه، جهت تست معاينات سلامت جسماني و رواني بايد به تائيد مراكز درماني و پزشك معتمد برسد و به شركت ارائه گردد.
6- شرايط سني حداقل 20 سال و حداكثر 25 سال تمام تا تاريخ اولين روز ثبت نام (1399/05/08)
9- فقط افرادي مجاز به ثبت نام خواهند بود كه بومي شهرستان هاي شاهرود و ميامي باشند.
10- متقاضيان مي بايست داراي حداقل مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه باشند: شايان ذكر است به كار گيري افرادي كه داراي مدارك تحصيلي پايين تر باشند امكان پذير نمي باشد و شركت هيچ گونه تعهدي در قبال افرادي كه داراي سطح تحصيلات بالاتر مي باشند را عهده دار نبوده و نخواهد بود و كليه تعهدات و پرداختهاي متقاضيان صرفاً بر مبناي مدرك ديپلم خواهد بود.
شرايط بومي: دارا بودن يكي از شرايط ذيل الزامي مي باشد:
الف: شهرستان محل تولد داوطلب يا همسر وي با شهرستان هاي شاهرود و ميامي يكي باشد.
ب: همسر و فرزندان كارمندان رسمي، پيماني و قراردادي دولت و يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل يا بازنشسته) كه شهرستان محل خدمت فعلي و يا بازنشستگي آنان با شهرستان هاي شاهرود و ميامي يكي باشد.
ج: داوطلب حداقل 4 سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي، دبيرستان و پيش دانشگاهي) را به صورت متوالي يا متناوب در شهرستان هاي شاهرود و ميامي طي كرده باشد.
د: داوطلب پدر، مادر و يا همسر داوطلب حداقل داراي چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهرستان هاي شاهرود و ميامي داشته باشد و مراتب نيز به تاييد اداره بيمه مربوطه رسيده باشد.
ج) نحوه به كارگيري متقاضيان:
1- ابتدا كليه متقاضيان موظف به ثبت نام در سايت شركت خدماتي فني مهندسي راه و ساختمان تلاشگران تاش بوده (از روز چهارشنبه مورخه 1399/05/08 لغايت ساعت 20 روز شنبه مورخه 1399/05/11 ) و موظفند نسبت به تكميل فرم درخواست همكاري با شركت اقدام و همراه با كليه مدارك لازم از طريق سايت اعلام شده به صورت اينترنتي بارگزاري نمايند. بديهي است شركت كنندگاني كه مستندات قانوني خود را به هر دليل در سايت درج ننموده يا بطور ناقص بارگزاري نمايند حق شركت در آزمون را نخواهند داشت و شركت هيچگونه ترتيب اثري نخواهد داد. همچنين شركت، هيچ گونه ثبت نام حضوري تحت هر عنوان و هر شرايط نداشته و نخواهد داشت. بنا به شرايط حساس كرونا از هرگونه مراجعه حضوري خودداري فرمائيد.
2- متقاضيان موظف مي باشند كد رهگيري و فرم خود اظهاري خود را پس از پايان ثبت نام در سامانه پرينت نموده و آن را به همراه اصل شناسنامه و كارت ملي در روز برگزاري آزمون مصاحبه به همراه داشته باشند. در غير اين صورت از ورود به جلسه جلوگيري خواهد شد.
3- آزمون مصاحبه شامل، اطلاعات عمومي، هوش، آمادگي جسماني و مصاحبه تخصصي خواهد بود و از متقاضيان واجد شرايط كه تمامي مراحل ثبت نام اينترنتي خود را با موفقيت انجام داده اند دعوت به عمل مي آيد.
زمان و مكان مصاحبه در روز يكشنبه مورخه 99/05/12از طريق همين سايت اطلاع رساني خواهد شد.
4- افرادي كه در مصاحبه و آزمون آمادگي جسماني ( قد مناسب، وزن مناسب، BMI، ارزيابي مهارت هاي محوله، ميزان توان فيزيكي و ميزان آمادگي جسماني و سلامت روحي و رواني لازم و…) حائز بالاترين امتياز گردند با توجه به نياز به ارائه خدمات به ترتيب اولويت به هسته گزينش و حراست دانشگاه علوم پزشكي معرفي خواهند شد و به كارگيري آنان نيز منوط به تاييد صلاحيت توسط واحد هاي مذكور خواهد بود.
6-اجازه شركت متقاضيان در فرايند مصاحبه و صدور كد رهگيري، بر مبناي فرم خود اظهاري آن ها بوده و مسئوليت صحت و سقم آنها با متقاضيان مي باشد همچنين ارزيابي كليه مدارك و مستندات ارائه شده در روز مصاحبه و آزمون آمادگي جسماني صورت خواهد گرفت.
تبصره: در هر مرحله از آزمون يا پس از به كارگيري مشخص گردد كه متقاضي فاقد شرايط مندرج فوق الذكر مي باشد با وي بلافاصله تسويه حساب مي گردد و متقاضي حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب و ساقط مي نمايد.
7- به كارگيري افراد توسط اين شركت صرفا در قالب قرارداد خواهد بود و هيچ گونه تعهد استخدامي براي شركت و دانشگاه نخواهد داشت و شركت در صورت عدم نياز با كليه متقاضيان تسويه حساب مي نمايد. ضمنا ادامه خدمت افراد در طي مدت قرارداد صرفا تا زماني ميسر خواهد بود كه اولاً دانشگاه قرارداد خود را با شركت ملقي ننموده و ثانياً شركت و دانشگاه از خدمات متقاضي رضايت داشته باشند. لذا در صورت هرگونه عدم رضايت از نحوه ارائه خدمت متقاضيان، در هر شرايط و در هر زمان بلافاصله با افراد تسويه حساب خواهد شد و متقاضي حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب مي نمايد.
8-اعلام نتايج و اسامي پذيرفته شدگان متعاقبا از طريق سايت شركت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد. شايان ذكر است آگاهي از نتايج و هرگونه اخذ اطلاعات تنها از طريق سايت شركت امكانپذير مي باشند.
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا داشتن سوال با شماره 09193739608 تماس حاصل فرمایید.اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی