آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه- مرداد 98

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۳ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان 4 (نصیرلو))
اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

جهت ورود به صفحه جامع استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اینجا کلیک نمایید


خبر 9 دی 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارنامه نهایی داوطلبین آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به تاریخ 1398/6/1 صادر گردید.

جهت مشاهده کارنامه نهایی جذب 39 نفر اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده کارنامه نهایی جذب 49 نفر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 مرداد 98: دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: علوم پزشکی کرمانشاه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام قراردادی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه فعال گردید. ضمناً مکان و زمان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون قید می گردد. لذا متقاضیان شرکت در آزمون که قبلا ثبت نام نموده اند می توانند با ورود کد رهگیری و کد ملی در سایت ثبت نامی جهت دریافت کارت اقدام کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی همراه با پاسخنامه اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 20 مرداد 98:  اطلاعیه زمان دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: علوم پزشکی کرمانشاه)

به اطلاع می رساند کارت ورود به جلسه آزمونهای استخدام قراردادی دانشگاه (موضوع مجوز استخدام 209/3365/د تاریخ 1397/5/20 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تعداد 39 نفر و همچنین مجوز استخدام 209/1558/د تاریخ 1398/3/7 به تعداد 49 نفر) در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه تاریخ 1398/5/26 لغایت 1398/5/28 قابل دریافت می باشد.

ضمناً مکان و زمان برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون قید می گردد. لذا متقاضیان شرکت در آزمون که قبلا ثبت نام نموده اند می توانند با ورود کد رهگیری و کد ملی در سایت ثبت نامی جهت دریافت کارت اقدام کنند.

سایت سامانه استخدامی گزینش برتر جهت مجوز شماره 3365 به تعداد 39 نفر می باشد.

سایت سامانه آزمون استخدامی گزینش برتر جهت مجوز شماره 1558 به تعداد 49 نفر می باشد

خبر 9 مرداد 98: اصلاحیه آگهی استخدام نیروی قراردادی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

براساس نامه شماره ۲۵۷۲۵ مورخ ۹۸/۵/۷ مدیریت نیروی انسانی دانشگاه اصلاحیه این آگهی بدین شرح می باشد:

به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش ، تعداد (۴۹) نفر از افراد واجد شرایط را به صورت قرارداد انجام کارمعین، با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده در آگهی و از طریق آزمون کتبی (اعم از عمومی و تخصصی) و گزینش بکارگیری نماید.

متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از روز دوشنبه تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ لغایت روز پنجشنبه تاریخ۱۳۹۸/۵/۱۷ نسبت به ثبت نام و یا ویرایش ثبت نام از طریق سایت اینترنتی آزمون گزینش برتر و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اقدام نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری این آزمون همزمان با آزمون موضوع سهمیه استخدامی شماره ۳۳۶۵-۲۰۹-د مورخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به تعداد (۳۹) نفر به صورت قرار دادی (انجام کارمعین) می باشد.

جهت مشاهده متن آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – 7 مرداد 98

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كرمانشاه براي تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون استخدامي دانشگاه هاي علوم پزشكي، در نظر دارد از محل مجوز استخدامي شماره 1368399 تاریخ 1396/6/7 سازمان اداري و استخدامي كشور و نامه شماره 209/1558/د تاریخ 1398/3/7 معاونت محترم توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، تعداد (49) نفر از افراد واجد شرايط را به صورت قرارداد انجام كارمعين، با در نظر گرفتن شرايط ذيل و از طريق آزمون كتبي (اعم از عمومي و تخصصي) و گزينش بكارگيري نمايد.

> شرايط عمومی

1-1 – داشتن حداقل 20 سال سن و حداکثر 40 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و حداکثر 45 سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (تا پايان مهلت ثبت نام)

1-2 -داشتن تابعیت ايران

1-3 -انجام خدمت دوره ضرورت يا معافیت قانونی برای مردان

1-4 -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان

1-5 -نداشتن سابقه محكومیت جزائی مؤثر

1-6 -دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معتبر

1-7 -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانايی برای انجام کاری که بكارگیری می شوند

1-8 -اعتقاد به دين مبین اسلام يا يكی از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران

1-9 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران

> شرايط اختصاصي

2-1 -موارد ذيل به شرط ارائه تأيیديه های معتبر به حداکثر سن اضافه خواهد شد:

الف- داوطلبان ايثارگر از لحاظ شرايط سنی تابع قوانین و مقررات موضوعه خاص خود می باشند.

ب- مدت خدمت سربازی انجام شده

پ- داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در دانشگاه يا ساير موسسات تابعه وزارت متبوع و يا شرکتهای پیمانكاری تامین نیرو طرف قرارداد (در قالب خريد خدمات نیروی انسانی) به خدمت اشتغال دارند به میزان خدمت غیر رسمی آنها (تا سقف 15 سال)

ت- داوطلبانی که به صورت قرارداد تمام وقت در دانشگاه يا ساير موسسات تابعه وزارت متبوع و يا شرکتهای پیمانكاری تامین نیرو طرف قرارداد آنها (در قالب خريد خدمات نیروی انسانی) به خدمت اشتغال داشته اند و در تاريخ آزمون با موسسه قطع همكاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال.

ث- مدت سابقه خدمت تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

ج- داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری، اختیاری يا در قالب تمديد طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

تذکرات:

1 -مجموع سنوات ارفاقی به سن در هر حال 15 سال می باشد.

2 -ارائه گواهی پايان طرح و يا معافیت از طرح برای رشته های تحصیلی مشمول قانون خدمت پزشكان و پیراپزشکان (طرح اجباری) الزامی می باشد.

3 -مشمولین قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه موسسه می باشند در آزمونهای استخدام (قراردادی يا خريد خدمت) نمی توانند شرکت نمايند.

داوطلبانی که به استناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 1393/7/16 نسبت به تمديد طرح خود اقدام نموده اند میتوانند با ارئه گواهی (اشتغال به طرح) جهت شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 209/1591/د تاریخ 1392/5/23 در حال انجام طرح بدون احتساب ضريب منطقه می باشند در مدت باقی مانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح نمی باشد و با گواهی اشتغال به طرح می توانند در آزمون شرکت نمايند.

> نحوه ثبت نام و مدارك مورد نياز

ثبت نام به صورت الكترونیكی به شرح ذيل انجام می گیرد. متقاضیان واجد شرايط ملزم هستند از روز دوشنبه تاریخ 1398/5/7 لغایت روز پنجشنبه تاريخ 1398/5/17 نسبت به ثبت نام و يا ويرايش ثبت نام از طریق سایت اینترنتی آزمون گزینش برتر و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اقدام نمايند: لازم به ذکر است به ثبت نام ناقص و ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد و هرگونه ويرايش و اصلاح پس از مهلت مقرر انجام نخواهد شد. لذا لازم است در هنگام ثبت نام نهایت دقت را معمول و از مراجعه حضوری خودداری گردد.

1-3 -مدارك مورد نياز جهت ثبت نام مقدماتي

الف- پرداخت مبلغ 450000 (چهارصدو پنجاه هزار ریال) به شماره حساب 0109600750001 یا شماره شبا بانكي IR570190000000109600750001 بنام درآمدهاي غير بهداشتي درماني قابل پرداخت در کلیه شعب بانک صادرات به عنوان حق شرکت در آزمون . (ايثارگران به ميزان 50 % و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مذكور معاف مي باشند)

ب- تكمیل درخواست شغل به صورت اينترنتی (با دقت تكمیل گردد)

ج- اسكن رسید بانكی، متناسب با توضیحات سايت اينترنتی و ارسال آن

د- اسكن یک قطعه عكس 4*3 متناسب با توضیحات سايت اينترنتی و ارسال آن

ذ- اسكن گواهی پايان طرح يا معافیت از طرح برای رشته های تحصیلی مشمول قانون خدمت پزشكان و پیرا پزشكان و يا اسكن گواهی اشتغال به طرح صرفا برای داوطلبانی که در حال انجام طرح بدون احتساب ضريب منطقه و يا تمديد طرح می باشند

ر- اسكن نمودن مدارک دال بر ايثارگری جهت مشمولین استفاده از قوانین ايثارگران

ز- اسكن مدرک تحصیلی متناسب با شرايط احراز شغل مورد نظر

س- اسكن نمودن کارت پايان خدمت وظیفه عمومی (جهت آقايان)

ش- اسكن نمودن صفحه اول شناسنامه و همچنین کارت ملی

تذكر: ضمناً اسكنهاي انجام شده بايد داراي وضوح و قابل تشخيص باشند. به عكسهايي كه به وسيله نرم افزار فتوشاپ يا نرم افزارهاي مشابه ويرايش شده اند و همچنين عكسهايي كه از طريق موبايل و خارج از شرايط مدنظر تهيه شده باشند كارت ورود به جلسه صادر نخواهد گرديد.

2-3 -مدارك مورد نياز پس از قبولي در مرحله اول امتحان بکارگيري:

داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک ذيل را ظرف مدت 5 (پنج) روز کاری پس از اعلام نتايج به همراه اصل مدارک به مديريت منابع انسانی – واحد استخدام دانشگاه به صورت حضوری ارائه نمايند.

– پرينت فرم ثبت نام اولیه.

– پرينت کارنامه صادر شده.

– اصل فیش بانكی واريز شده

– اصل به همراه تصوير آخرين مدرک تحصیلی

– اصل به همراه تصوير پايان و يا معافیت از طرح نیروی انسانی ( صرفا رشته هايی که دارای طرح اجباری می باشند) و يا ارائه گواهی اشتغال به طرح صرفا برای داوطلبانی که در حال انجام طرح بدون احتساب ضريب منطقه و يا تمديد طرح می باشند

– اصل به همراه تصوير کارت ملی.

– اصل به همراه تصوير تمام صفحات شناسنامه.

– اصل به همراه تصوير کارت پايان خدمت نظام وظیفه عمومی يا معافیت دائم (برای آقايان)

– اصل به همراه تصوير مدارک دال بر ايثارگری، حسب مورد از مراجع ذيربط. (برای ايثارگران)

– اصل به همراه تصوير ساير مدارک طبق مفاد آگهی. (حسب ضرورت)

تذكرات:

1 -قبل از اعلام شروع بكار، اصالت مدرک تحصیلی از مراجع ذيربط استعالم خواهد شد و تطبیق اولیه ی انجام شده در بند فوق، ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

2 -چنانچه در هر مرحله از مراحل بكارگیری و يا حتی پس از آن، مشخص گردد که شخص، واجد شراط نبوده  از بکارگیری یا ادامه خدمت وی جلوگیری بعمل خواهد آمد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

> زمان و نحوه توزيع كارت ورود به جلسه

1-4 -زمان دريافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت اینترنتی آزمون گزینش برتر و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه متعاقبا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است ثبت شماره موبايل توسط داوطلبان در هنگام ثبت نام جهت دریافت پیامک ها و اطلاعیه های صادره (( از جمله زمان دريافت کارت ورود به جلسه)) الزامی می باشد.

2-4 -دريافت کارت ورود به جلسه تنها از طریق وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی امكان پذير می باشد.

3-4 -زمان و محل برگزاری امتحان بر روی کارت ورود به جلسه قید می گردد.

> مواد امتحاني و حد نصاب

1-5 -به هریک از داوطلبان ي دفترچه سوالات توانمندیهای عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد. کلیه دروس به صورت چهار گزینه ای طراحی می گردد.لازم به ذکر است که آزمون دارای نمره منفی می باشد.

2-5 -حد نصاب نمره بر مبنای کسب حداقل 50 درصد میانگین امتیاز سه نفر دارای بالاترین امتیاز آزمون در هر رشته شغلی محاسبه خواهد شد.

5-3 -مواد امتحاني آزمون توانمنديهاي عمومي:

1-زبان و ادبیات فارسی 2-معارف اسلامی 3-رياضی و آمار مقدماتی 4-زبان انگلیسی عمومی 5-هوش و توانمنديهای ذهنی 7-اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی و فن آوری اطلاعات

1 -سوالات معارف اسلامی مربوط به پیروان ساير مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد

2 -اقلیتهای دينی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران از پاسخگويی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در اين صورت نمره مکتسبه این داوطلبان بر اساس مجموع تراز شده ساير سوالات محاسبه خواهد شد. بديهی است زمان پاسخگويی به سوالات عمومی این گروه از داوطلبان به نسبت تعداد سوالات، کمتر خواهد بود.

3 -سوالات آزمون توانمنديهای عمومی با ضريب 1 خواهد بود.

5-4 -مواد آزمون توانمنديهاي تخصصي:

مواد امتحانی آزمون توانمنديهای تخصصی برای هر رشته تحصیلی صرفا بر اساس رشته شغلی مورد نیاز دانشگاه طراحی خواهد شد.

تذکر: سوالات آزمون توانمنديهای تخصصی با ضريب 2 خواهد بود.

6 .تذكرات :

1 -ازکل مجوز تخصیص يافته 30 % آن برابر قوانین و مقررات برای پذيرش ايثارگران اختصاص می يابد ( ايثارگران شامل: جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده های معظم شهدا، جانبازان ، مفقودين ،آزادگان يكسال و بالای يكسال اسارت و رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی می باشد)

2 -از 30 %فوق الذکر 25 % آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان 25 % و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان يكسال و بالای يكسال اسارت و خواهر و برادر شهید که توسط بنیاد شهید و امور ايثارگران استان تايید گردند در هر رشته شغلی اختصاص می يابد.

3- از 30 % فوق الذکر 5 % آن صرفا به رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر 25 % و آزادگان زير يكسال اسارت در هر رشته شغلی اختصاص می يابد.

4 -اخذ گواهی ايثارگری از ارگانهای مربوطه ( بنیاد شهید،سپاه پاسداران و …) الزامی می باشد .ضمنا اين گواهی بايد در تاريخ انتشار آگهی صادر شده باشد درغیر اين صورت استفاده از سهمیه مذکور میسر نمی گردد .

5 -معلولین عادی (که توانايی انجام شغل مربوطه را داشته باشند) در صورت کسب حد نصاب نمره به میزان 3 % از کل مجوزهای استخدامی بهره مند خواهند شد.

6 -پذيرش مازاد بر 30 % سهمیه ايثارگران و 3 ٪معلولین از طریق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.

7 -انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعايت ظرفیت پیش بینی شده می باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی يكسان باشد ابتدا نمره تخصصی ملاک عمل خواهد بود و در صورت برابر بودن نمره تخصصی، انتخاب اصلح از سوی هسته گزينش ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

8 -کارمندان منفصل از خدمت و همچنین اخراج شده توسط موسسات دولتی حق شرکت در آزمون را ندارند.

9 -مسئولیت ناشی از عدم رعايت دقیق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف واقع داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم و بكارگیری وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

10 -دارندگان مدارک تحصیلی معادل حق ثبت نام را ندارند و در صورت شرکت از انجام مراحل بعدی استخدام محروم و به درخواست آنها ترتیب اثر داده نمی شود.

11 -بررسی و تایید اصالت مدارک مورد نیاز و مندرج در آگهی استخدامی صرفا برای معرفی شدگان بر روی سایت اینترنتی  آزمون گزینش برتر و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت خواهد گرفت.

12 -انتخاب نهايی پذيرفته شدگان پس از طی مراحل اداری و گزينشی صورت خواهد گرفت.

3 -پذيرفته شدگان نهايی به مدت 10 سال متعهد می شوند در محل مورد تقاضا خدمت نمايند در غیراينصورت قرارداد آنان لغو و مطابق با دستورالعمل برگزاری آزمون استخدامی از وجود افراد ذخیره وفق مقررات استفاده می شود.

14- هرگونه اطلاع رسانی از طریق سايت اينترنتی آزمون گزینش برتر و و همچنین سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواهد بود.

15 -با توجه به اين که ملاک ثبت نام متقاضیان تكمیل برگ درخواست شغل و دريافت کد رهگیری می باشد ، لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را بعمل آورده و هیچ گونه اطلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذيرش نخواهد بود.

16-با توجه به اينكه صرفا رشته های تحصیلی ياد شده در جدول فوق الذکر جهت بكارگیری مورد نیاز می باشند لذا اکیدا توصیه می گردد که افراد فاقد شرايط احراز از ثبت نام و شرکت در آزمون خودداری نمايند . در غیر اين صورت در هر مرحله از مراحل بكارگیری مشخص گردد که فرد ثبت نام شده واجد شرايط نمی باشد،علاوه بر دريافت هزينه های انجام شده توسط دانشگاه از ساير مراحل جلوگیری بعمل خواهد آمد.

17-با توجه به نامه شماره 209/1123/د تاريخ 1398/2/25 مدير کل محترم منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و همچنین آرا صادره از سوی هیات عمومی ديوان عدالت اداری مبنی بر حذف اولويت بومی (اعم از بومی شهرستان و بومی استان) بدینوسیله به استحضار داوطلبین شرکت در آزمون میرساند که اولويت مذکور در اين آزمون حذف گرديده است.

18 -ملاک عمل دانشگاه جهت بررسی مدارک و مستندات ، تاريخ پايان مهلت ثبت نام 1398/5/17 می باشد لذا به مدارک و مستنداتی که بعد از تاریخ مذکور اخذ گردند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

19 -انتخاب ايثارگران در هر رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی از بین ايثارگران واجد شرايط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند،انجام خواهد شد.

20 -باقیمانده مجوز بكارگیری به ساير داوطلبان در صورت برخورداری از شرايط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی تا تکمیل ظرفیت اختصاص می یابد.

21 -شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی پايین تر از مدرک تحصیلی مندرج در جدول فوق ممنوع می باشد

22 -شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر مرتبط با شرايط احراز شغل مندرج در آگهی مطابق با آيین نامه ارزيابی و مهندسی مشاغل ملاک عمل وزارت بهداشت ممنوع می باشد.

23 -بررسی مدارک و مستندات متقاضیان بر اساس تاريخ ثبت نام (1398/5/7 الی 1398/5/17) می باشد

24 -لازم به ذكر است تاریخ برگزاري اين آزمون همزمان با آزمون موضوع سهميه استخدامي شماره 3365-209-د مورخ 20-5-1397 معاونت محترم توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي به تعداد (39) نفر به صورت قراردادي (انجام كارمعين) مي باشد.

جهت مشاهده جدول شغل رشته ها اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: آیت حسن زاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۵۷۸۱۰۹

بچه ها من نمره نهاییم شده ۶۵ به نظرتان قبول میشم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۶۵۲۶۳۳

سلام خواهشا کسی خبر نداره جواب ازمون استخدامی قراردادی علوم پزشکی کرمانشاه کی جوابش میاد… فقط نمره نهایی زدن ولی دیگه ننوشتن کجا باید بری قبول شدی یا نه?

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۵
 • کد دیدگاه: ۲۵۷۵۶۵۲

بچه ها جواب نهایی کی میاد

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی