آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام فرزندان شاهد، جانباز و ایثارگر (خبر جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴۱۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی آزمون استخدام فرزندان شهید، جانباز و ایثارگر


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اخبار لحظه به لحظه استخدام فرزندان شهدا، جانباز و ایثارگر


خبر 23 دی 1400: استخدام 17 هزار فرزند شهید و جانباز بالای 70 درصد

معاون ریس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۱۷ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد امسال و سال آینده استخدام دولت می‌شوند.

به گزارش ایرنا امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود :هم اکنون ۳۳ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد فاقد شغل هستتد که از این میان ۱۷ هزار نفر به استخدام دولت درخواهند آمد.

وی با بیان اینکه در بعضی استان ها مانند لرستان نرخ بیکاری بیشتر است ادامه داد: دولت مردمی سیزدهم ۲ برنامه در حوزه مسکن و اشتغال را در دستورکار قرار داده است که همه وظیفه داریم برای اشتغال ایثارگران بخصوص در لرستان طی یک بازه چهار ساله با کمک بقیه دستگاه ها و محوریت استانداری اقدام جدی داشته باشیم.

وی گفت: برنامه ویژه ای برای فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد داریم که برای اشتغال حدود ۱۷ هزار نفر طی امسال و سال آینده ظرفیت سازی و تاکنون یک آزمون استخدامی برگزار شده است.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه در این راستا ۲ آزمون دیگر نیز برگزار خواهد شد تصریح کرد: این طرح مشکل بیکاری را برطرف نمی کند اما نرخ بیکاری را بشدت کاهش می دهد چراکه برنامه جدی دولت این است که در چهار سال؛‌ بیکاری در حد بسیار زیادی کاهش یابد.

وی همچنین گفت: ساماندهی گلزار شهدای کشور و لرستان که به بنیاد شهید واگذار شده تا سال ۴۰۲ به اتمام می رسد.

وی افزود: بخشی از شرکت های اقتصادی و وابسته به بنیاد طی گذشته دور در برخی پروژه ها سرمایه گذاری یا پیمانکاری کرده اند که امسال تیمی برای بررسی این طرح ها در سازمان اقتصادی کشور مستقر شده است که یا خاتمه پیمان دهند و یا با تجهیز منابع؛ این پروژه ها تا پایان سال تعیین تکلیف می شود .

قاضی زاده هاشمی بیان کرد:‌چندین پروژه در در بروجرد؛ خرم آباد و الیگودرز بوده که درست انجام نشده یا منابع طبیعی زمین مورد نیاز را واگذار نکرده است و از اقتصادی بودن خارج شده اند.


 استخدام فرزندان شهدا و جانباز 70 درصد و بالاتر

آگهی 24 فروردین 1400: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در راستای اجرای بند (ج) ماده (87) قانون برنامه ششم توسعه به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی كشور، سراسر کشور آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر با ضوابط و شرایط ذیل اعلام میگردد.
مهلت ثبت نام تا 5 اردیبهشت 1400 تا 12 اردیبهشت تا 14 اردیبهشت 1400 می باشد.

> بخش اول: تعاریفمفاهیم و تعاریف برخی از اصطلاحات بكار رفته در این متن دفترچه به شرح ذیل است:
الف) دستگاه اجرایی:
كلیه دستگاههای موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات كشوری دستگاه اجرایی نامیده میشوند.
ب) ایثارگران:
منظور از ایثارگران مشمول در این دفترچه فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر می باشد.
ج) بومی بودن:
داوطلب بومی فردی است كه «متولد» یا «ساكن با سابقه ده سال سكونت» در همان شهرستان مربوط به شغل محل مورد تقاضا طبق بندهای زیر باشد.
تعریف بومی بودن:
1 -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یكی باشد.
تذكر: با توجه به تغییرات تقسیمات كشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاك عمل نظر اداره كل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 -استفاده از اولویت بومی از طریق سكونت بموجب تایید ساكن بودن و حداقل ده سال سكونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی (ممهور به مهر نیروی انتظامی) پاسگاه یا كلانتری محل (در شهرستان مورد تقاضا) خواهد بود.
تبصره 1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساكن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گیرد.
تبصره 2: افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، میبایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سكونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی كه بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری میباشد.
تبصره 3: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات كشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون میباشد.
تبصره 4: نمره مكتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراكز استان ها) در آزمون كتبی با ضریب یك و چهار دهم (4/1) محاسبه و ملاك عمل قرار می گیرد.

> بخش دوم: شرایط عمومی داوطلبان1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .داشتن حداقل هجده (18) سال تمام برای فرزندان شهید و حداقل بیست (20) سال تمام برای فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر.
تذكر1: فرزندان شهید و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از شرط رعایت حداكثر سن استخدام معاف می باشند.
تذكر2: ملاك عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور كارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام آزمون (1400/01/31) میباشد؛
> بخش سوم: مواد آزمون عمومیدر این آزمون، سوالات در حیطه عمومی در مواد آزمونی زیر و به صورت چهار گزینه ای با ضریب یك (1) بوده و به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد. ضمناً لازم به توضیح است مواد آزمون براساس مقاطع تحصیلی (دیپلم، كاردانی، كارشناسی و بالاتر) طراحی خواهد شد. در عناوین شغلی كه از چند مقطع تحصیلی پذیرش انجام میشود، سطح مواد آزمون براساس پایینترین مقطع تحصیلی طراحی خواهد شد.
1 .معارف اسلامی؛
2 .زبان و ادبیات فارسی؛
3 .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛
4 .ریاضی و آمار مقدماتی؛
5 .زبان انگلیسی عمومی؛
6 .هوش و توانمندیهای ذهنی؛
7 .فناوری اطلاعات (مهارتهای Word ،PowerPoint ،Excel و Internet)
تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مكتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون محاسبه خواهد شد.> بخش چهارم: ضوابط و امتیازات قانونیبر اساس هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، استخدام مشمولین بند «ج» ماده (87) فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ( 70 درصد و بالاتر) از طریق شركت در آزمون و رقابت بین كلیه داوطلبان ایثارگر مشمول قانون یاد شده و بر اساس نمره مكتسبه در امتحان با رعایت ساز و كارهای ذیل صورت میپذیرد:
1 .ایثارگران متقاضی جهت ثبت نام و بهره مندی از سهمیه استخدامی بند «ج» ماده 87، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سامانه سجایا (سیستم جامع اطلاعات یكپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تأیید گردد و در صورت عدم تأیید بنیاد مذكور، مجاز به شركت در این آزمون نمی باشند.
2 .این مجوز استخدامی صرفاً مربوط به مشمولین بند «ج» ماده 87 (فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر) بوده و باقیمانده سهمیه مذكور در صورت عدم تكمیل ظرفیت برای مشمولین این بند قانونی محفوظ خواهد ماند.

سایر امتیازات:
الف) حافظین قرآن:
بر اساس مصوبه شماره 200/13736 مورخ 1390/06/14 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، 10 درصد به امتیاز مكتسبه حافظان قرآن دارای درجات (1 تا 3) برای حافظین قرآن در مشاغل مربی امور تربیتی مدارس، دبیری معارف اسلامی، كارشناس فرهنگی و هنری، كارشناس امور دینی لحاظ خواهد شد. همچنین برای مشاغلی كه شرایط احراز آنها دیپلم می باشد، درجه پنج حفظ قرآن به شرط دارا بودن گواهینامه پایان دوره اول متوسطه از لحاظ استخدامی هم تراز دیپلم می باشد و امتیاز ذكر شده نیز به افراد واجد شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی منتشره تخصیص خواهد یافت.
ب) بومی:
نمره مكتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراكز استان ها) در آزمون با ضریب یك و چهار دهم (1/4) محاسبه و ملاك عمل قرار می گیرد.

> بخش پنجم: مراحل ثبت نامدر زمان ثبت نام، داوطلبان می توانند با توجه به شرایط احراز اعلام شده، نسبت به انتخاب شغل محل هایی كه شرایط احراز آنها را دارند، به ترتیب اولویت، حداكثر سه (3) شغل محل اقدام نمایند.
تذكر مهم:
1 -در این آزمون داوطلبان بر اساس ترتیب نمره مكتسبه در سقف هر یك از اولویت های انتخابی و با توجه به ظرفیت های اعلام شده پذیرفته خواهند شد. پذیرش داوطلبان در هریك از شغل محل ها صرفاً بر اساس نمره مكتسبه آن ها و در رقابت با سایر داوطلبان ضمن در نظر گرفتن اولویت انتخاب شغل محل ها صورت خواهد پذیرفت.
2 -با توجه به اینكه هر داوطلب می تواند تا سه شغل محل را انتخاب نماید، بنابراین ضریب بومی در شغل محل های انتخابی داوطلب صرفاً بر اساس شهرستانهایی در نظر گرفته خواهد شد كه مشمول مصادیق بومی بودن مندرج در بند "ب" دفترچه باشند.
3 -داوطلبان در انتخاب شهرستان بومی خود دقت لازم به عمل آورند، چنانچه به هر دلیل داوطلب بدون توجه به مصادیق بومی بودن مندرج در صفحه 1 دفترچه، شغل محل بومی خود را انتخاب نماید، بعد از معرفی شدن و عدم تایید آن توسط دستگاه استخدام كننده، امتیاز بومی مكتسبه داوطلب حذف گردیده و با توجه به تكمیل سایر ظرفیت ها امكان جایابی مجدد صرفاً در مرحله تكمیل ظرفیت احتمالی امكان پذیر خواهد بود و صرفاً پس از فرایند اعلام نتایج نهایی، در صورت وجود سهمیه باقیمانده احتمالی از ظرفیت شغل محل های فاقد داوطلب و یا تكمیل ظرفیت نشده، مجدداً با توجه به انتخاب افراد فرایند تكمیل ظرفیت انجام خواهد شد.
4 -پس از پایان ثبت نام و امكان ویرایش اطلاعات در مهلت تعیین شده، امكان تغییر اولویت و یا درخواست جدید برای انتخاب های جدید وجود ندارد.
5 -حداقل مدرك تحصیلی لازم برای شركت در مشاغل ستاد مركزی دستگاه های اجرایی كارشناسی ارشد و بالاتر می باشد.
6 -داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.

الف) تهیه فایل عكس اسكن شده:
داوطلب باید یك قطعه عكس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسكن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
عكس 3 در 4 كه در سال جاری گرفته شده باشد (عكس تمام رخ) فقط باید با فرمت JPG باشد. اندازه عكس اسكن شده باید حداقل 300×200 پیكسل و حداكثر 400×300 باشد. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد. حجم فایل ذخیره شده عكس نباید از 70 كیلوبایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عكس اسكن شده باید حذف شده باشد. حتی الامكان عكس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تذكر (1): اسكن عكس از روی كارت های شناسایی (كارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسكن نمایند.
تذكر (2): عكس خواهران باید با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
تذكر (3): با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه این موضوع اكثراً برای داوطلبانی كه ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود رخ داده است. تاكید میگردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به كنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما الصاق نگردد. بدیهی است كه در صورت ارسال عكس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
ب) پرداخت وجه:
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز سه شنبه 1400/01/24 لغایت روز سه شنبه مورخ 1400/01/31 انجام خواهد پذیرفت. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
متقاضیان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 900/000 (نهصدهزار) ریال به صورت الكترونیكی و با كارت های بانكی متصل به شبكه ی شتاب نسبت به تكمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
موكداً تاكید میگردد مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. متقاضیان شركت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام كد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

ج) تكمیل تقاضانامه ثبت نام:
- در ردیفهای 1 ،2 و 3 ،داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطوركامل وارد نماید (از بكاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود)
- در ردیف 4 ،داوطلب باید كد ملی خود را كه ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی كه تاكنون موفق به اخذ كارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره كد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.
- در ردیف 5 ،داوطلب باید برحسب اینكه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 6 ،داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره كه در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
- در ردیف 7 ،داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 8 ،داوطلب باید بر حسب اینكه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 9 ،داوطلب بایدكد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول مندرج در صفحه 89 مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف 10 ،داوطلب باید با علامتگذاری در یكی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
- در ردیف 11 ،داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.
- در ردیف 12 ،داوطلبان چپ دست باید این مربع را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 13 ،داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را (فرزند شهید و فرزند جانباز 70 درصد و بالاتر) در این بند علامتگذاری نماید.
- در ردیف 14 ،مشمولان حافظان قرآن درجه 1 تا 5 این بند را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 15 ،داوطلب باید آخرین مقطع تحصیلی خود را در این بند علامتگذاری نماید (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
- در ردیف 16و 17 ،داوطلب باید عنوان رشته تحصیلی وگرایش خود را مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف 18 ،داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرك تحصیل خود را درج نماید.
- در ردیف 19 ،داوطلب باید تاریخ فارغ التحصیلی آخرین مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید.
- در ردیف 20 ،داوطلب باید معدل آخرین مدرك تحصیلی خود را درج نماید.
- در ردیف 21 و 22 ،داوطلب باید كد و عنوان استان و شهرستان جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول مندرج در صفحه 89 مشخص و در این محل درج نماید .همچنین آدرس دقیق پستی و كدپستی دقیق خود را كه یك عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
- در ردیف 22 ،داوطلب باید كد پستی ده رقمی خود را درج نماید.
- در ردیف 23 ،داوطلب شماره تلفن ثابت با كد شهر خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 24 ،داوطلب شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 25 ،داوطلب متقاضی می تواند آدرس پست الكترونیكی خود را درج نماید.
- در ردیف 26 ،داوطلب میبایست كد و عنوان استان و شهرستان و آدرس محل سكونت خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 27 ،داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید كه هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یك سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذكر مهم 1 :داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید كه هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یك سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذكر مهم 2 :داوطلبان بایددر انتخاب كد شغل محل بهنام شغل، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش، جدول شرایط احراز توجه نمایند.

د) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آن:
داوطلبان لازم است برای اطلاع از تاریخ پرینت كارت شركت در آزمون و زمان برگزاری آزمون به اطلاعیه های كه در روز یكشنبه مورخ 1400/02/12 در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور منتشر میگردد مراجعه نمایند.

اطلاعات مفید و کاربردی آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام فرزندان شهدا و جانبازان مورخ 24 فروردین 1400 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانبازان در سال 1400 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون و مشاهده رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

منابع آزمون فرزندان شهدا، جانباز و ایثارگر

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد