آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام فرزندان شاهد و جانباز (تجربیات آزمون)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۷۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

انتشار دفترچه آزمون استخدام فرزندان شهید و جانباز

با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام وزارت نیرو” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" وزارت نیرو هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام وزارت نیرو مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدام فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر 12 تیر ماه با موفقیت برگزار شد.
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.
لینک های مفید و مرتبط
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده صفحه تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 1400: آخرین اخبار در خصوص قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس بنیاد شهید گفت: امیدوارم حداکثر ظرف دو هفته آینده با مکاتباتی که بخش استخدامی بنیاد شهید با معاونت‌های منابع انسانی دستگاه‌های مختلف خواهد داشت مشکلات را برطرف و کمک می‌کند در اجرای قانون تعللی صورت نگیرد و حقی از کسی ضایع نشود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر - 24 فروردین 1400

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در راستای اجرای بند (ج) ماده (87) قانون برنامه ششم توسعه به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی كشور، سراسر کشور آزمون استخدامی فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر با ضوابط و شرایط ذیل اعلام میگردد.
مهلت ثبت نام تا 5 اردیبهشت 1400 تا 12 اردیبهشت تا 14 اردیبهشت 1400 می باشد.

> بخش اول: تعاریفمفاهیم و تعاریف برخی از اصطلاحات بكار رفته در این متن دفترچه به شرح ذیل است:
الف) دستگاه اجرایی:
كلیه دستگاههای موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات كشوری دستگاه اجرایی نامیده میشوند.
ب) ایثارگران:
منظور از ایثارگران مشمول در این دفترچه فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر می باشد.
ج) بومی بودن:
داوطلب بومی فردی است كه «متولد» یا «ساكن با سابقه ده سال سكونت» در همان شهرستان مربوط به شغل محل مورد تقاضا طبق بندهای زیر باشد.
تعریف بومی بودن:
1 -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یكی باشد.
تذكر: با توجه به تغییرات تقسیمات كشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاك عمل نظر اداره كل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 -استفاده از اولویت بومی از طریق سكونت بموجب تایید ساكن بودن و حداقل ده سال سكونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی (ممهور به مهر نیروی انتظامی) پاسگاه یا كلانتری محل (در شهرستان مورد تقاضا) خواهد بود.
تبصره 1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساكن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گیرد.
تبصره 2: افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، میبایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سكونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی كه بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری میباشد.
تبصره 3: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات كشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون میباشد.
تبصره 4: نمره مكتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراكز استان ها) در آزمون كتبی با ضریب یك و چهار دهم (4/1) محاسبه و ملاك عمل قرار می گیرد.

> بخش دوم: شرایط عمومی داوطلبان1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .داشتن حداقل هجده (18) سال تمام برای فرزندان شهید و حداقل بیست (20) سال تمام برای فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر.
تذكر1: فرزندان شهید و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر از شرط رعایت حداكثر سن استخدام معاف می باشند.
تذكر2: ملاك عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم (تاریخ مندرج در قسمت صدور كارت معافیت دائم)، آخرین روز ثبت نام آزمون (1400/01/31) میباشد؛
> بخش سوم: مواد آزمون عمومیدر این آزمون، سوالات در حیطه عمومی در مواد آزمونی زیر و به صورت چهار گزینه ای با ضریب یك (1) بوده و به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یك سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد. ضمناً لازم به توضیح است مواد آزمون براساس مقاطع تحصیلی (دیپلم، كاردانی، كارشناسی و بالاتر) طراحی خواهد شد. در عناوین شغلی كه از چند مقطع تحصیلی پذیرش انجام میشود، سطح مواد آزمون براساس پایینترین مقطع تحصیلی طراحی خواهد شد.
1 .معارف اسلامی؛
2 .زبان و ادبیات فارسی؛
3 .اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی؛
4 .ریاضی و آمار مقدماتی؛
5 .زبان انگلیسی عمومی؛
6 .هوش و توانمندیهای ذهنی؛
7 .فناوری اطلاعات (مهارتهای Word ،PowerPoint ،Excel و Internet)
تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مكتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون محاسبه خواهد شد.

> منابع مطالعاتی برای آمادگی در آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانباز
+ جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 99)
+ جهت سفارش پستی کتاب نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

+ جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 97) اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جزوات و درسنامه های آموزشی (اختصاصی ایران استخدام) اینجا کلیک نمایید 
+ جهت دانلود رایگان سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی + سوالات سال 98 اینجا کلیک نمایید

> بخش چهارم: ضوابط و امتیازات قانونیبر اساس هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، استخدام مشمولین بند «ج» ماده (87) فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان ( 70 درصد و بالاتر) از طریق شركت در آزمون و رقابت بین كلیه داوطلبان ایثارگر مشمول قانون یاد شده و بر اساس نمره مكتسبه در امتحان با رعایت ساز و كارهای ذیل صورت میپذیرد:
1 .ایثارگران متقاضی جهت ثبت نام و بهره مندی از سهمیه استخدامی بند «ج» ماده 87، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سامانه سجایا (سیستم جامع اطلاعات یكپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تأیید گردد و در صورت عدم تأیید بنیاد مذكور، مجاز به شركت در این آزمون نمی باشند.
2 .این مجوز استخدامی صرفاً مربوط به مشمولین بند «ج» ماده 87 (فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر) بوده و باقیمانده سهمیه مذكور در صورت عدم تكمیل ظرفیت برای مشمولین این بند قانونی محفوظ خواهد ماند.

سایر امتیازات:
الف) حافظین قرآن:
بر اساس مصوبه شماره 200/13736 مورخ 1390/06/14 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، 10 درصد به امتیاز مكتسبه حافظان قرآن دارای درجات (1 تا 3) برای حافظین قرآن در مشاغل مربی امور تربیتی مدارس، دبیری معارف اسلامی، كارشناس فرهنگی و هنری، كارشناس امور دینی لحاظ خواهد شد. همچنین برای مشاغلی كه شرایط احراز آنها دیپلم می باشد، درجه پنج حفظ قرآن به شرط دارا بودن گواهینامه پایان دوره اول متوسطه از لحاظ استخدامی هم تراز دیپلم می باشد و امتیاز ذكر شده نیز به افراد واجد شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدامی منتشره تخصیص خواهد یافت.
ب) بومی:
نمره مكتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراكز استان ها) در آزمون با ضریب یك و چهار دهم (1/4) محاسبه و ملاك عمل قرار می گیرد.
> بخش پنجم: مراحل ثبت نامدر زمان ثبت نام، داوطلبان می توانند با توجه به شرایط احراز اعلام شده، نسبت به انتخاب شغل محل هایی كه شرایط احراز آنها را دارند، به ترتیب اولویت، حداكثر سه (3) شغل محل اقدام نمایند.
تذكر مهم:
1 -در این آزمون داوطلبان بر اساس ترتیب نمره مكتسبه در سقف هر یك از اولویت های انتخابی و با توجه به ظرفیت های اعلام شده پذیرفته خواهند شد. پذیرش داوطلبان در هریك از شغل محل ها صرفاً بر اساس نمره مكتسبه آن ها و در رقابت با سایر داوطلبان ضمن در نظر گرفتن اولویت انتخاب شغل محل ها صورت خواهد پذیرفت.
2 -با توجه به اینكه هر داوطلب می تواند تا سه شغل محل را انتخاب نماید، بنابراین ضریب بومی در شغل محل های انتخابی داوطلب صرفاً بر اساس شهرستانهایی در نظر گرفته خواهد شد كه مشمول مصادیق بومی بودن مندرج در بند "ب" دفترچه باشند.
3 -داوطلبان در انتخاب شهرستان بومی خود دقت لازم به عمل آورند، چنانچه به هر دلیل داوطلب بدون توجه به مصادیق بومی بودن مندرج در صفحه 1 دفترچه، شغل محل بومی خود را انتخاب نماید، بعد از معرفی شدن و عدم تایید آن توسط دستگاه استخدام كننده، امتیاز بومی مكتسبه داوطلب حذف گردیده و با توجه به تكمیل سایر ظرفیت ها امكان جایابی مجدد صرفاً در مرحله تكمیل ظرفیت احتمالی امكان پذیر خواهد بود و صرفاً پس از فرایند اعلام نتایج نهایی، در صورت وجود سهمیه باقیمانده احتمالی از ظرفیت شغل محل های فاقد داوطلب و یا تكمیل ظرفیت نشده، مجدداً با توجه به انتخاب افراد فرایند تكمیل ظرفیت انجام خواهد شد.
4 -پس از پایان ثبت نام و امكان ویرایش اطلاعات در مهلت تعیین شده، امكان تغییر اولویت و یا درخواست جدید برای انتخاب های جدید وجود ندارد.
5 -حداقل مدرك تحصیلی لازم برای شركت در مشاغل ستاد مركزی دستگاه های اجرایی كارشناسی ارشد و بالاتر می باشد.
6 -داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.

الف) تهیه فایل عكس اسكن شده:
داوطلب باید یك قطعه عكس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسكن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
عكس 3 در 4 كه در سال جاری گرفته شده باشد (عكس تمام رخ) فقط باید با فرمت JPG باشد. اندازه عكس اسكن شده باید حداقل 300×200 پیكسل و حداكثر 400×300 باشد. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد. حجم فایل ذخیره شده عكس نباید از 70 كیلوبایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عكس اسكن شده باید حذف شده باشد. حتی الامكان عكس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تذكر (1): اسكن عكس از روی كارت های شناسایی (كارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسكن نمایند.
تذكر (2): عكس خواهران باید با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
تذكر (3): با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه این موضوع اكثراً برای داوطلبانی كه ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود رخ داده است. تاكید میگردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به كنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما الصاق نگردد. بدیهی است كه در صورت ارسال عكس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
ب) پرداخت وجه:
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز سه شنبه 1400/01/24 لغایت روز سه شنبه مورخ 1400/01/31 انجام خواهد پذیرفت. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
متقاضیان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 900/000 (نهصدهزار) ریال به صورت الكترونیكی و با كارت های بانكی متصل به شبكه ی شتاب نسبت به تكمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
موكداً تاكید میگردد مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. متقاضیان شركت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام كد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

ج) تكمیل تقاضانامه ثبت نام:
- در ردیفهای 1 ،2 و 3 ،داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی (فامیلی)، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطوركامل وارد نماید (از بكاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود)
- در ردیف 4 ،داوطلب باید كد ملی خود را كه ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی كه تاكنون موفق به اخذ كارت ملی نشده اند برای اطلاع از شماره كد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.
- در ردیف 5 ،داوطلب باید برحسب اینكه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 6 ،داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره كه در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
- در ردیف 7 ،داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 8 ،داوطلب باید بر حسب اینكه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 9 ،داوطلب بایدكد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول مندرج در صفحه 89 مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف 10 ،داوطلب باید با علامتگذاری در یكی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
- در ردیف 11 ،داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.
- در ردیف 12 ،داوطلبان چپ دست باید این مربع را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 13 ،داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را (فرزند شهید و فرزند جانباز 70 درصد و بالاتر) در این بند علامتگذاری نماید.
- در ردیف 14 ،مشمولان حافظان قرآن درجه 1 تا 5 این بند را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 15 ،داوطلب باید آخرین مقطع تحصیلی خود را در این بند علامتگذاری نماید (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)
- در ردیف 16و 17 ،داوطلب باید عنوان رشته تحصیلی وگرایش خود را مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف 18 ،داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرك تحصیل خود را درج نماید.
- در ردیف 19 ،داوطلب باید تاریخ فارغ التحصیلی آخرین مقطع تحصیلی خود را به سال و ماه و روز در این قسمت درج نماید.
- در ردیف 20 ،داوطلب باید معدل آخرین مدرك تحصیلی خود را درج نماید.
- در ردیف 21 و 22 ،داوطلب باید كد و عنوان استان و شهرستان جهت تعیین حوزه امتحانی با توجه به جدول مندرج در صفحه 89 مشخص و در این محل درج نماید .همچنین آدرس دقیق پستی و كدپستی دقیق خود را كه یك عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
- در ردیف 22 ،داوطلب باید كد پستی ده رقمی خود را درج نماید.
- در ردیف 23 ،داوطلب شماره تلفن ثابت با كد شهر خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 24 ،داوطلب شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 25 ،داوطلب متقاضی می تواند آدرس پست الكترونیكی خود را درج نماید.
- در ردیف 26 ،داوطلب میبایست كد و عنوان استان و شهرستان و آدرس محل سكونت خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 27 ،داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید كه هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یك سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذكر مهم 1 :داوطلب برای انتخاب سه شغل محل صرفاً از شغل محل هایی می تواند انتخاب نماید كه هر شغل محل از نظر مقاطع تحصیلی مشابه و در یك سطح باشند. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كارشناسی و بالاتر باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كارشناسی و بالاتر باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع كاردانی باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع كاردانی باشد. چنانچه اولویت اول داوطلبان مقطع دیپلم باشد سایر اولویت های داوطلب نیز باید در مقطع دیپلم باشد.
تذكر مهم 2 :داوطلبان بایددر انتخاب كد شغل محل بهنام شغل، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش، جدول شرایط احراز توجه نمایند.

د) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آن:
داوطلبان لازم است برای اطلاع از تاریخ پرینت كارت شركت در آزمون و زمان برگزاری آزمون به اطلاعیه های كه در روز یكشنبه مورخ 1400/02/12 در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور منتشر میگردد مراجعه نمایند. 

> بخش ششم: نحوه اعلام نتیجهبا توجه به اینكه در این آزمون داوطلبان به سوالات آزمون عمومی پاسخ خواهند داد، بنابراین ملاك معرفی افراد به ترتیب نمره مكتسبه آنان (نمره آزمون عمومی و امتیازات قانونی مربوطه) و به تعداد یك برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت میپذیرد.
>بخش هفتم: تذكرات مهم1 -با توجه به اینكه، دستگاههای استخدام كننده مدارك، مستندات و اطلاعات خوداظهاری داوطلبان را پس از معرفی آن ها توسط سازمان سنجش آموزش كشور بررسی خواهند نمود، لذا مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در مفاد آگهی و ارائه كامل مدارك و مستندات در زمان بررسی مدارك و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی كه مدارك داوطلبان از جمله مدارك تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، ایثارگری و سایر اطلاعات خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد كرد و در هر مرحله از امتحان (اعلام نتایج اولیه، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حتی در صورت صدور حكم استخدامی، حكم مزبور لغو و بلااثر میشود.
2 -داوطلبان استخدام می بایست شرایط احراز مشاغل مندرج در این دفترچه آگهی استخدامی در شغل محل مربوطه را دارا باشند.
تبصره: با توجه به اینكه در این آزمون رشته تحصیلی ملاك بوده بنابراین داوطلبان استخدام از شرط گرایش تحصیلی صرفاً در این آزمون معاف می باشند و در صورتی كه رشته تحصیلی داوطلب صرف نظر از گرایش تحصیلی در آگهی استخدامی درج شده باشد داوطلب می تواند در آزمون استخدامی ثبت نام نماید.
3 -به منظور احراز مهارتهای پایه و عمومی فنّاوری اطلاعات افراد واجد شرایط جهت استخدام در مشاغل تخصصی، كارشناسی و بالاتر (موضوع تبصره دو ماده (42) قانون مدیریت خدمات كشوری) پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداكثر یك ماه پس از اعلام تأیید گزینش، مدارك مربوط به كسب مهارتهای هفتگانه (ICDL) صادره از مراكز و مؤسسات تأیید صلاحیت شده توسط سازمان اداری و استخدامی كشور را ارائه نمایند. بدیهی است كسانی كه فاقد گواهینامه های مذكور میباشند و یا گواهینامه آنان از مراكز تعیین صلاحیت شده نمیباشد، موظفند برای شركت در آزمون تعیین سطح و دریافت گواهینامه مذكور به یكی از مراكز تعیین صلاحیت شده در بخش اعتبار سنجی موسسات آموزشی (با عنوان موسسات تعیین صلاحیت شده) كه در درگاه الكترونیكی سازمان اداری و استخدامی كشور قابل مشاهده میباشد، مراجعه نمایند.
4 -استخدام افراد با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، برای تمامی دستگاههای اجرایی به صورت رسمی خواهد بود.
5 -دارندگان مدارك تحصیلی پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز هر یك از شغل محل های مذكور در این دفترچه حق شركت در آزمون آن شغل محل ها را ندارند.
6 -افراد دارای مدارك تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده، برای شركت در آزمون میبایست مدرك (مقطع و رشته تحصیلی) ذكر شده در این دفترچه را داشته باشند. بدیهی است صدور حكم كارگزینی پذیرفته شدگان بر اساس مقاطع تحصیلی مندرج در دفترچه ثبت نام میباشد.
7 -حداقل مدرك تحصیلی لازم برای شركت در مشاغل ستاد مركزی دستگاههای اجرایی كارشناسی ارشد و بالاتر می باشد.
8 -بر اساس بند (ز) ماده (42) قانون مدیریت خدمات كشوری و آیین نامه شماره 44178/88384 مورخ 1389/04/22 وزیران عضو كمیسیون امور اجتماعی و دولت الكترونیك، داوطلبان استخدام میبایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند را داشته باشند در صورت عدم تأیید توانایی داوطلبان استخدام توسط دستگاه مربوطه در مرحله بررسی مدارك و معاینه پزشكی، مرجع رسیدگی به اعتراض داوطلبان، شورای پزشكی دانشگاه علوم پزشكی استان مربوطه میباشد.
9 -اسامی پذیرفته شدگان نهایی از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
10 -مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون، حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه نهایی باید به تأیید سازمان مركزی دانشگاه مذكور برسد.
11 -دستگاه اجرایی موظف است پس از وصول نظر گزینش، نسبت به اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان نهایی اقدام نماید.
12 -در صورت عدم تكمیل ظرفیت در شغل محل های آزمون در دستگاههای اجرایی، تكمیل ظرفیت از بین سایر شركت كنندگان آزمون با رعایت قوانین و مقررات مربوط و به ترتیب نمره فضلی در شغل محل های مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

>شرایط اختصاصی دستگاههای اجراییقوه قضائیه:
1 .پذیرفته شدگان شغل متصدی امور دفتری در محلهای تبریز – خوی – ایواوغلی – نازلو – انزل – اصلاندوز – نمین – برخوار - خمینی شهر - شاهین شهر و میمه – شهرضا – فلاورجان – لنجان – مباركه - نجف آباد – كرج – فردیس – چهارباغ – ایلام – لواسانات - رودبار قصران – شهریار - شریف آباد – ملارد – بهارستان – قرچك – پردیس – فارسان – بروجن – درمیان – بیرجند - رازو جرگلان - مانه و سملقان – بجنورد – اهواز – بندرماهشهر – خرمشهر – آبادان – شوشتر – رامهرمز - بزینه رود – سمنان – زاهدان – زابل – خاش – شیراز – كازرون – اوز – فورگ – بیضا – اسفرورین - الموت غربی – بشاریات – كردستان – ماهان – سیرجان – كهنوج – زرند – كرمان – كرمانشاه – یاسوج – كهگیلویه – گچساران –گنبدكاووس – كردكوی – رودبار – رضوانشهر – میاندرود – آمل – بابل - عباس آباد – رامسر – چمستان – نوشهر –كلاردشت – ساوه – خنداب – اسدآباد – كبودرآهنگ – یزد در پست مسئول خدمات اداری بكار گرفته میشوند.
2 .پذیرفته شدگان شغل حسابدار در محلهای لواسانات – پاكدشت – تایباد – كنارك – قروه – بانه در پست مسئول خدمات
مالی بكار گرفته میشوند.
3 .پذیرفته شدگان شغل مسئول ابلاغ و اجرا در محل كجور در پست مددكار اجتماعی بكار گرفته میشوند.
4 .پذیرفته شدگان شغل متصدی امور دفتری در محلهای بیله سوار – نمین – برخوار – فلاورجان – لنجان - نجف آباد – كرج
– لواسانات - رودبار قصران – شهریار – پاكدشت - شریف آباد – ملارد – بهارستان – قرچك – پردیس - رازو جرگلان – بندرماهشهر – خرمشهر – رامهرمز - بزینه رود – زاهدان - زرین دشت – اشكنان – كرمان – رودبار - مرزن آباد – ساوه –
بندرعباس – قشم – كبودرآهنگ – یزد در پست ماشین نویس بكار گرفته میشوند.
5 .پذیرفته شدگان شغل كارشناس راهبری حراست در محل بجنورد در پست كارشناس بازرسی و نظارت بكار گرفته میشوند.
6 .پذیرفته شدگان شغل كارشناس حراست فیزیكی در محل بجنورد در پست كارشناس حراست بكار گرفته میشوند.
7 .پذیرفته شدگان شغل كارشناس حراست اسناد و مدارك در محل بجنورد در پست كارشناس حراست بكار گرفته میشوند.
8 .پذیرفته شدگان شغل كاردان فناوری اطلاعات در محل ملارد در پست كاردان شبكه بكار گرفته میشوند.
9 .پذیرفته شدگان شغل كارشناس امور ساختمان و تأسیسات در محل خنداب در پست كاردان تأسیسات بكار گرفته میشوند.
10 .پذیرفته شدگان شغل مسئول ابلاغ و اجرا در محلهای عسلویه – دیر – دیلم – گناوه در پست تقریرنویس بكار گرفته میشوند.
سازمان انتقال خون ایران:
1 .پذیرفته شدگان شغل كارشناس امور اداری در شهرهای اصفهان، تبریز، مشهد، ساری در پست سازمانی كارگزین بكار گرفته میشوند.
2 .پذیرفته شدگان شغل كاردان امور مالی در شهرهای ایلام، تبریز، ارومیه، تهران، بجنورد، زنجان، سمنان، شیراز، قم، سنندج، كرمانشاه، یاسوج، خرم آباد و اراك در پست سازمانی جمعدار اموال مشغول بكار گرفته میشوند.
3 .پذیرفته شدگان شغل كاردان امور مالی در شهرهای شهركرد ، مشهد ، زاهدان ، قزوین و كرمانشاه در پست سازمانی مسئول انبار بكار گرفته میشوند.
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور:
پذیرفته شدگان شغل كاردان امور اداری، در پست بایگان بكار گرفته میشوند.
سازمان حفاظت محیط زیست:
1 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (1)، برای پست محیط بان راننده در نظر گرفته شده است.
2 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (2)، برای پست محیط بان نگهبان در نظر گرفته شده است.
3 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (3)، برای پست محیط بان اسلحه دار در نظر گرفته شده است.
4 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (4)، برای پست محیط بان جانشین در نظر گرفته شده است.
5 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (5)، برای پست محیط بان در نظر گرفته شده است.
6 .شغل مامور اجرایی محیط زیست (6)، برای پست محیط بان قایقران در نظر گرفته شده است.
سازمان هواشناسی كشور:
1 .طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی تخصصی هواشناسی بمدت حداقل شش ماه در مركز آموزش هواشناسی و علوم جو جهت دارندگان سایر مدارك تحصیلی (غیراز رشته تحصیلی هواشناسی) برای متقاضیان مشاغل اختصاصی هواشناسی الزامی
است.
2 .ارائه تعهدخدمت نوبتكاری (شیفتی) در شغل كارشناس هواشناسی همدیدی الزامی میباشد.
وزارت آموزش وپرورش:
طی دوره یكساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان با رعایت شرایط و ضوابط ذیل:
1 .به استناد مجوز شماره 389957 مورخ 1399/11/15 سازمان اداری و استخدامی كشور و مفاد ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان نهایی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یكساله مهارت آموزی (این دوره
شامل مجموعهای از دروس تربیتی، تخصصی و كارورزی (نظری، مهارتی) است كه برای دانش آموختگان رشته های مختلف
دانشگاهی و حوزوی پذیرفته شده در آزمونهای استخدامی آموزش و پرورش برابر آیین نامه خاص خود برگزار میشود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته های شغلی دبیر، آموزگار، مربی امورتربیتی، مشاور، مراقب سلامت) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
(رشته شغلی هنرآموز)، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حكم استخدامی منوط به كسب موفقیت در دوره مذكور میباشد.
2 .مهارت آموزانی كه از حضور در كلاس درسی، امتحانات مواد درسی خودداری نمایند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقی
شده و مشمول پرداخت هزینه های دوره آموزشی و خسارتهای وارده خواهند بود.
3 .بخشی از هزینه های برگزاری دوره یكساله مهارت آموزی (خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هریك
از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یكساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش میتواند به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه های مربوط اقدام نماید.
4 .شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یكساله مهارت آموزی بعد از قبولی نهایی و تأیید صلاحیتهای عمومی توسط گزینش، از سوی دانشگاههای مجری دوره یكساله مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی) اعلام خواهد شد.
رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی میباشد. پذیرفته شدگان نهایی رشته های شغلی هنرآموز جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شركت یكساله مهارت آموزی میبایست از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تربیت دبیر
شهیدرجایی و پذیرفته شدگان نهایی رشته های شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور، مربی امور تربیتی نیز از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
5 .مدت دوره یكساله مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام رسمی در آموزش و پرورش میباشد. گواهی پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نمیباشد.
6 .محل مهارت آموزی دوره یكساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتایج قطعی تعیین خواهد شد.
7 .تغییر محل مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل، با رعایت جنسیت از طریق دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
8 .مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراكز مجری دوره یكساله مهارت آموزی ملزم به ارائه مدرك روخوانی و روانخوانی قرآن كریم و مدرك ICDL میباشند، در غیراین صورت باید تعهد نمایند كه قبل از اتمام دوره یكساله مهارت آموزی، مدارك مزبور را ارائه نمایند.
9 .دانشگاههای مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی در قبال اسكان و تغذیه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امكانات و تقاضای افراد، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امكانپذیر خواهد بود.
10 .پذیرفته شدگان شغل محلهای آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره یكساله مهارت آموزی، جهت تعیین محل خدمت در اختیار اداره كل آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت.

> تذكرات مهم:1 .برخورداری از حُسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس شرایط احراز شغل در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان.
2 .تغییر منطقه محل خدمت تعیین شده در این دفترچه، بعد از قبولی نهایی و قبل از استخدام و اشتغال بكار، تحت هر شرایطی (تاهل، تجرد، تكفل، فوت والدین، تبعیت از همسر، همسر كارمند ارگان و یا نهاد خاص، استفاده سهمیه خاص و ...) ممنوع بوده و بعد از اشتغال بكار نیز تابع ضوابط و مقررات نقل و انتقال فرهنگیان خواهد بود.
3 .صدور احكام و ابلاغ اشتغال به كار معلمان جدیدالورود به آموزش و پرورش، مشروط به ادای سوگند معلمی و امضای سوگندنامه معلمی خواهد بود. متن امضا سوگندنامه در پرونده معلمان نگهداری میشود.
4 .فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی كه دارای تعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش میباشند حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند.
5 .محل خدمت یك منطقه آموزشی است كه حسب نیاز آموزش و پرورش جهت استخدام و اشتغال پذیرفته شدگان نهایی، در این آگهی مشخص شده است.
6 .منطقه آموزشی/ شهرستان محل خدمت در حكم براساس مفاد این دفترچه تعیین میگردد.
7 .متقاضیان عناوین شغلی سرایداری، پس از قبولی، تنها دوره های بدو خدمت را طی خواهند نمود.

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور:
خدمت در شغل مراقب اقدامات تامینی و تربیتی زندان ها به صورت نوبت كاری (شیفتی) در محدوده داخل بندها و زندانها و تابع دستورالعمل سازمان میباشد و دارا بودن حداقل قد 165 سانتی متر برای آقایان و 155 سانتی متر برای بانوان الزامی است.
1 .الزامات ذیل در خصوص شغل مذكور و كارشناس حقوقی ضروری می باشد.
2 .علاوه بر مصاحبه استخدامی، آزمون عملی به منظور سنجش آمادگی جسمانی افراد توسط سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور برگزار خواهد شد.
3 .پذیرفته شدگان در مشاغل كارشناس حقوقی الزاماً می بایست قبل از شروع بكار، دوره آموزشی تخصصی مرتبط با شغل پیش بینی شده از سوی این سازمان را با موفقت طی نمایند.

سازمان شهرداریها و دهیاریهای كشور:
1 .داوطلبان استخدام در آزمون مشاغل عملیاتی آتش نشانی علاوه بر آزمون علمی، می بایست در آزمون عملی نیز حائز شرایط لازم شوند.
2 .پذیرفته شدگان شغل آتش نشان در استان آذربایجان غربی(سیلوانا و چهاربرج)، خراسان رضوی(نقاب)، البرز(هشتگرد)و خراسان جنوبی(طبس مسینا) در شغل راننده آتش نشان بكار گرفته خواهند شد.

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی:
1 .از كلیه پذیرفته شدگان رشته شغلهای جدول فوق آزمون تخصصی عملی، گرفته خواهد شد.
2 .پذیرفته شدگان شغل محل طراح در پست كارشناس معماری به كارگرفته خواهند شد. پذیرفته شدگان شغل محل كارشناس امور پژوهش در پست كارشناس مطالعات فرهنگ و ادب پایداری بكار گرفته خواهند شد.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام فرزندان شهدا و جانبازان مورخ 24 فروردین 1400 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانبازان در سال 1400 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون و مشاهده رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


> منابع مطالعاتی برای آمادگی در آزمون استخدام فرزندان شهدا و جانباز
+ جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید 
+ جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید
+ جهت سفارش پستی کتاب نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

+ جهت سفارش پستی کتاب آموزشی دروس عمومی استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جزوات و درسنامه های آموزشی (اختصاصی ایران استخدام) اینجا کلیک نمایید 
+ جهت دانلود رایگان سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 19 فروردین 1400: اطلاعیه زمان ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه مورخ 1400/1/16 به اطلاع می‌رساند ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر از روز سه‌شنبه مورخ 1400/1/24 شروع و در روز سه‌شنبه مورخ 1400/1/31 خاتمه می‌یابد. لذا متقاضیان  ضرورت دارد با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌ نام که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام اقدام نمایند.
لازم به توضیح است اطلاعات مربوط به زمان برگزاری آزمون و سایر اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام (که همزمان با شروع ثبت‌ نام در درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس است) درج خواهد شد.


خبر 16 فروردین 1400: اطلاعیه آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر (منبع: سایت سازمان سنجش)

با توجه به مجوز های صادره و در راستای اجرای بند (ج) ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاهها اجرایی برگزار خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط بند قانونی مذکور جهت اطلاع از زمان ثبت‌نام به اطلاعیه ای که در روز پنجشنبه موخ 1400/01/19 بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، مراجعه نمایند.


لینک های مفید و مرتبط
لیست صفحات مفید
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
برای قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش چه بخوانیم؟  نمونه کارنامه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
بخشنامه شرایط و ضوابط جذب معلم در آموزش و پرورش فرم اطلاعات فردی گزینش آموزش و پرورش
لیست صفحات مرتبط
اخبار استخدام جانبازان و ایثارگران مواد برنامه پنجم توسعه با ایثارگران
ضرایب ایثارگران (سهمیه) در آزمون های استخدامی اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” در پیام رسان ها

آگهی استخدام فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر - سال 1400
جهت مشاهده آگهی استخدام فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر - سال 1400 اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده مهمترین اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز آرشیو زیر را ملاحظه نمایید

۰۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار در خصوص قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

تلاش برای رفع مشکل تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگرانجهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نماییدجهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نماییدخبر 4 مرداد 1400: آخرین اخبار در خصوص قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگرانرئیس بنیاد شهید گفت: امیدوارم حداکثر ظرف دو هفته آینده با مکاتباتی که بخش استخدامی بنیاد شهید با معاونت‌های منابع انسانی دستگاه‌های مختلف خواهد داشت مشکلات را برطرف و کمک می‌کند در اجرای قانون تعللی صورت نگیرد و حقی از کسی...

مشاهده بیشتر
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
خبر استخدام همه فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد تا پایان امسال

تشریح شرایط و چگونگی استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 14 بهمن 99: خبر استخدام همه فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد تا پایان امسال رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جلسه ‌ای که با معاون اول ریاست جمهوری برگزار شد، دستور استخدام همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد تا پایان امسال صادر شد. اوحدی در پاسخ به درخواست یکی از جانبازان حاضر در نشست دربار...

مشاهده بیشتر
۱۳ بهمن ۱۳۹۹
پیگیری اخذ مجوز استخدام برای فرزندان شاهد هرمزگان

خبر استخدام فرزندان شاهد در هرمزگان جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید خبر 13بهمن 99: پیگیری اخذ مجوز استخدام برای فرزندان شاهد هرمزگان استاندار هرمزگان در دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر از پیگیری برای اخذ مجوز استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر هرمزگان در واحدهای زیرمجموعه وزارت نفت خبر داد. وی افزود: خانواده شهدا و ایثارگران ذخایر معنوی انقلاب هستند و باید توجه ویژه‌ای به معیشت آنان شود که در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. استاندار هرمزگان...

مشاهده بیشتر
۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خبر برگزاری آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران تا پایان ماه

همه فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد باید استخدام شوند جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 4 بهمن 99: خبر برگزاری آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران تا پایان ماه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا پایان بهمن ماه امسال برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در ساری گفت: براساس د...

مشاهده بیشتر
۲۴ دی ۱۳۹۹
لزوم اختصاص 25 درصد سهمیه‌های استخدامی به ایثارگران

 بررسی وضعیت استخدام ایثارگران جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 23 دی 99: لزوم اختصاص 25 درصد سهمیه‌های استخدامی به ایثارگران رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: بر اساس ماده ۲۱ قانون جامع ایثارگران دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند که ۲۵ درصد سهمیه‌های استخدامی و تأمین نیروی انسانی به ایثارگران اختصاص دهند. سمانه حسن‌پور در جلسه شورای راهبری توسعه لرستان که با سه دستور کار؛ ب...

مشاهده بیشتر
۰۵ دی ۱۳۹۹
جزییات نحوه استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در سازمان بنادر و دریانوردی

بنادر موظف به استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر از طریق آزمون شد جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سازمان بنادر و دریانوردی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 17 فروردین 99: جزییات نحوه استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در سازمان بنادر و دریانوردی رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری به صدور حکم استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در سازمان بنادر و دریانوردی بر اساس آزمون استخدامی منجر شد. به گزارش خبرنگار مهر، در پی شکایت تعدادی از فرزندان شاهد و...

مشاهده بیشتر
۰۵ دی ۱۳۹۹
احیا مجدد قانون استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر

قانون تبدیل وضعیت ایثارگران اصلاح می‌شود جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 23 مرداد 99: احیا مجدد قانون استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: قانون استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر امسال دوباره احیا می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سعید اوحدی عصر امروز در جلسه شورای اداری لرستان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد اظهار داش...

مشاهده بیشتر
۰۵ دی ۱۳۹۹
خبر استخدام 20 هزار فرزند شهید و ایثارگر

استخدام 20 هزار فرزند شهید و جانباز 70 درصد تا پایان امسال جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 9 اسفند 99: خبر استخدام 20 هزار فرزند شهید و ایثارگر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:‌ با پیگیری‌های امور مربوط به اشتغال ایثارگران، رییس جمهوری دستور داد تا پایان امسال ۲۰ هزار فرزند شهید و جانباز ۷۰ درصد استخدام شوند. به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا،‌ سعید اوحدی معاون رییس...

مشاهده بیشتر
۰۱ دی ۱۳۹۹
رئیس‌جمهور با استخدام 12 هزار فرزند شهدا و جانبازان موافقت کرد

 استخدام 12 هزار نفر از فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 30 آذر 99: رئیس‌جمهور با استخدام 12 هزار فرزند شهدا و جانبازان موافقت کرد رئیس‌جمهوری با درخواست سازمان اداری و استخدامی کشور برای استخدام ۱۲ هزار نفر از فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر موافقت کرد. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاون رئیس‌جمهوری و رئ...

مشاهده بیشتر
۲۲ آذر ۱۳۹۹
لزوم اجرا شدن قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران

دستگاه‌ها قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران را اجرا کنند جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید خبر 21 آذر 99: لزوم اجرا شدن قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران  نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منتظریم قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اجرایی شودگفت: اگر این امر از سوی دستگاهی نادیده گرفته شود از منظر نظارتی ورود می‌کنیم. حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی امرو...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد