اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام مجموعه فروشگاههای زنجیره ای لیندو

مجموعه فروشگاههای زنجیره ای لوازم آشپزخانه، منزل و دکوری لیندو جهت تکمیل کادر فروشگاهی خود در شعب شریعتی  و پاسداران با شرایط ذیل در تهران استخدام به عمل می آورد:

ردیف سمت جنسیت تحصیلات سن شرایط اختصاصی
1 فروشنده خانم/آقا حداقل دیپلم حداکثر 25 سال دارای  ظاهر آراسته و روابط عمومی بالا ،خوش برخورد ،دارای روحیه کارگروهی و  علاقه مند به مباحث فروش
2 صندوقدار خانم حداقل دیپلم حداکثر 28 سال دارای ظاهر آراسته و روابط عمومی بالا ، دقت و سرعت در انجام امور ،خوش برخورد ، مهارت کار با کامپیوتر و برنامه های  office

شرایط عمومی:
1-متقاضیان می بایست امکان حضور در شیفت های گردشی صبح و عصر(شیفت صبح 9/30 تا 15/30 و شیفت عصر 15 تا 22) را داشته باشند. لازم به ذکر است که شیفت صبح یا عصر به صورت ثابت وجود نداشته و پرسنل طبق برنامه دریافتی از طرف مدیران فروشگاهها می بایست برخی روزها در شیفت صبح و برخی روزها در شیفت عصر حضور داشته باشند.
2-برنامه کاری و شیفتهای حضور افراد در فروشگاه ،ابتدای هر ماه در اختیار پرسنل قرار می گیرد.
3-فروشگاه 7 روز هفته و حتی ایام تعطیل باز می باشد.
4-پرسنل اجازه استفاده از یک روز off  هفتگی خود را در روزهای غیر از پایان هفته  (به جای تعطیلی روز جمعه)  دارند.
5-ساعات کاری ماهیانه پرسنل منطبق با ساعات قانونی کار بوده و در ابتدای هر ماه محاسبه و در برنامه کاری پرسنل لحاظ خواهد شد.
6-مازاد ساعات کار قانونی پرسنل که در برنامه کاری افراد گنجانده می شود، به منزله اضافه کار لحاظ و پرداخت خواهد شد.
7-تمام موارد قانونی از جمله حقوق و مزایای پایه، اضافه کار ، مرخصی ، عیدی ، سنوات سالیانه  و بیمه تامین اجتماعی بر اساس قوانین و مقررات وزارت کار و امور اجتماعی برقرار می گردد.
8-افرادی که دارای سابقه کار در زمینه فروش یا صندوقداری هستند، در اولویت می باشند.
9-دانشجویان به شرط رعایت شیفت های کاری و  تایید مدیران فروشگاه ، امکان همکاری در بخش فروشگاهی را دارند.

آدرس فروشگاهها:
شعبه شریعتی: خیابان شریعتی ،بالاتر از تقاطع شهید بهشتی ،نبش هویزه
شعبه پاسدارن: خیابان پاسداران ،ابتدای گلستان چهارم

-متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس job@mylindo.com ارسال نموده و یا در ساعات اداری (8 تا 16) به دفتر مرکزی (شعبه شریعتی) مراجعه و یا با شماره تلفن 88762021 تماس حاصل نمایند.

یا از طریق سایت لیندو به آدرس www.mylindo.com   (بخش همکاری با ما ) نسبت به تکمیل فرم استخدام اقدام فرمایند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...