دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه


لیست صفحات مرتبط:
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

آرشیو تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی:
گروه کارشناسی ایران استخدام در جهت حمایت از کاربران گرامی خود و با هدف کسب آمادگی هرچه بیشتر جهت آمادگی برای گزینش اقدام به تهیه آرشیو جامع تجربیات و نقل قول های کارجویان سایت ایران استخدام از مراحل مختلف گزینش و مصاحبه های روانشناسی و هوش و عقیدتی و سیاسی و معاینات پزشکی و خاطرات خوش شروع به کار در استخدامی های مختلف سازمانها  بصورت “رایگان” نموده است.

امیدوار هستیم که مطالعه ی تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی بتواند در افزایش اطلاعات و بهبود عملکرد شما مفید واقع شود.

جهت مشاهده صفحه تجربیات گزینش و مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر 5 دی 97: اطلاعیه مراحل جذب پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری دادگستری کل استان تهران (منبع: دادگستری تهران)

معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران خبر داد: صدور ابلاغ بازرسی از کارکنان دادگستری کل استان تهران/ آموزش بدو خدمت پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری سال ۹۶ بعد از اتمام مراحل گزینش / تلاش بر اتمام مراحل جذب پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری تاپایان سال۹۷

معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران خبر داد: با توجه به برنامه‌ریزی که از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضاییه صورت گرفت، در این مقطع بازرسی از کارکنان ستادی دادگستری کل استان تهران در دستور کار قرار گرفت.
احسان مظفری بیان داشت: از بین کارکنان اداری استان تهران نیروهای با تجربه، توانمند و شایسته را انتخاب نموده و پس از تایید مراجع ذیربط ابلاغ بازرسی این همکاران صادر شده است تا بتوانند در راستای اهداف از پیش تعیین شده این بازرسی‌ها انجام وظیفه کنند.
معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران عنوان کرد: برای اجرای طرح بازرسی از کارکنان دادگستری کل استان تهران، با توجه به تعداد نیروی بالا، حدود ۳۰ بازرس در تیم‌های سه نفره انتخاب شد تا در راستای ارتقاء آگاهی همکاران و انتقال تجربه بازرسی‌‌ها را انجام دهند. وی افزود: این بازرسی‌ها در ارتقاء توانمند سازی و شایسته سالاری همکاران نقش بسزایی دارد.
احسان مظفری با اشاره به جذب کادر اداری در دادگستری استان تهران از میان پذیرفته‌شدگان آزمون سال ۹۶ اظهار اشت: درخصوص جذب کادر اداری در دادگستری استان تهران با مساعدت حوزه امور اداری و استخدامی کارکنان اداری در آزمون ۹۶ در ابتدا حدود ۷۰۰ نفر پذیرش داشتیم که مراحل مصاحبه پذیرفته‌شدگان انجام گرفته است و در حال طی مراحل گزینش می باشند .
مظفری افزود: بعد از اتمام مراحل گزینش با هماهنگی مرکز آموزش معاونت منابع انسانی آموزش بدو خدمت پذیرفته‌شدگان را در دستور کار قرار می‌دهیم و امیدواریم با مساعدت معاونت محترم منابع انسانی قوه قضاییه بتوانیم تا پایان سال ۹۷ این تعداد را در دادگستری کل استان تهران جذب نماییم.

خبر 4 دی 97: اطلاعیه زمان و مکان برگزاری دوره توجیهی پذیرفته شدگان دادگستری استان همدان (منبع: دادگستری همدان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان برگزاری دوره توجیهی کارمندان جدید الاستخدام دادگستری استان همدان اعلام گردید.

جهت دانلود فایل زمان و مکان دوره توجیهی اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آذر 97: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری دادگستری استان تهران (منبع: دادگستری تهران)

ضمن تبریک ولادت با سعادت یازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت امام حسن عگسری (ع) به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ کادر اداری قوه قضائیه که مصاحبه اداری آنها در نیمه اول آبان ماه سال جاری صورت گرفته است می رساند جهت تحویل مدارک روز چهارشنبه مورخ۹۷/۹/۲۸ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر به آدرس تهران – خیابان خیام – ضلع شرقی پارک شهر – روبروی خیابان بهشت – مجتمع قضایی امام خمینی (ره) – طبقه همکف – سالن اجتماعات امام خمینی (ره ) مراجعه نمایند.

مدارک لازم :

(به همراه داشتن اصل مدارک الزامی است )
۱-چهار قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
۲-تصویر تمامی صفحات شناسنامه به صورت کامل و در صورت تعویض شناسنامه تصویر صفحات شناسنامه قبلی ارایه گردد.
تذکر : تصویر قسمت انتخابات و توضیحات ضروری بوده هر صفحه در یک برگ A۴
۳-تصویر کارت ملی (پشت و روی کارت ) در یک برگ A۴
۴-تصویر کارت پایات خدمت (پشت و روی کارت ) در یک برگ A۴ برای آقایان.
۵-ارائه اصل گواهی عضویت در بسیج (در صورت عضویت )
۶-تصویر آخرین مدرک تحصیلی در یک برگ A۴داوطلبین محترم لازم است جهت تسهیل در روند تحویل مدارک و تکیل فرم در موعد مقرر نکات ذیل را مطالعه و نسبت به رعایت آن دقت کافی را لحاظ نمایند . در صورت ارائه اطلاعات غیر صحیح مطابق ضوابط تصمیم لازم اتخاذ می گردد.
۱-درخصوص وضعیت تحصیلی ، آخرین مدرک ماًخوذه را به همراه سال شروع و پایان و نام و نشانی آموزشگاه یا دانشگاه را درج نمایید. قابل ذکر است در قسمت توضیحات اگر در حال تحصیل ، یا در مقطعی اعلام انصراف نموده اید قید گردد. (این بند شامل تحصیلات حوزه ی هم می شود)
۲-چنانچه تاکنون در مشاغل دولتی یا غیر دولتی اشتغال داشتید مشخصات دقیق آن را ازقبیل نام ، وظایف ارجاعی یا نوع کار ، تاریخ شروع و خاتمه ، علت تغیر شغل ، آدرس و تلفن محل کار را درج نمایید.
۳-در صورتی که قبلا مراحل گزینشی را سپری نموده اید مشخصات کامل را به همراه نتیجه در آن قید نمایید.
۴- چنانچه خود یا بستگان درجه یک شما سابقه ای در مراجع قضایی داشته، یاشما محکومیت درهیات های رسیدگی به تخلفات اداری دارید در آن قید فرمایید.
۵-علاوه بر درج تلفن همراه ، قید تلفن ثابت منزل و شماره تماس رابط (فردی که در مواقع ضرورت و عدم دسترسی به داوطلب بتواند پاسخگو باشد) ضروری است.
۶- ارائه اصل گواهی عضویت بسیج در صورت دارا بودن با ذکر نوع عضویت اعم از عادی ، فعال ، گردان عاشورا و ….
۷-ذکر دقیق مشخصات ۵ نفر از محل کار و سکونت با ذکر شغل ، مدت و محل آشنایی و نشانی دقیق و شماره تلفن
۸-آدرس محل سکونت فعلی و قبلی طی ده سال اخیر با ذکر جزئیات آن که درج اطلاعات محل سکونت بایستی حاوی اطلاعات ذیل باشد.
استان – شهر – شهرستان – خیابان اصلی – خیابان فرعی کوچه – پلاک – واحد یا طبقه – شماره تلفن – سال اقامت

۹-به همراه داشتن کروکی دقیق ادرس های محل سکونت فعلی وقبلی که لازم است جهت تسریع قبل از مراجعه به صورت پیش نویس تنظیم گردد
۱۰-تنظیم زندگینامه از خود در زمینه های خانوادگی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی به صورت مختصر و مفید.

بپیوست نمونه فرم اطلاعات فردی بارگذاری ، که لازم است داوطلبین محترم پس از مطالعه دقیق آن و با آمادگی کامل جهت تکمیل فرم حضور یابند.

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آذر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (منبع: دادگستری استان همدان)

پیرو اطلاع قبلی مورخ 1397/09/11درخصوص قبول شدگان آزمون استخدامی کادر اداري قوه قضائیه در سال ،1396به اطلاع می رساند افرادي که پس از سیر مراحل گزینشی بکارگیري آنها از نظر گزینش بلامانع بوده به ( شرح جدول پیوست) ، جهت انجام سایر مراحل استخدامی خود به امور اداري و اداره آموزش دادگستري کل استان همدان مراجعه نمایند. ضمناً افرادي که ملزم به سیر مطالعاتی می باشند می بایست با مراجعه به سایت دادگستري استان همدان فایل مربوطه را دریافت و براي مصاحبه مجدد مطالعه نمایند. درخصوص سایر قبول شدگان که جهت تشکیل پرونده گزینشی مراجعه نموده اند مراحل گزینش جاري بوده و در صورت تکمیل پرونده اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دانلود جدول پیوست اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود کتابچه گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 97: استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما )

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما حجت الاسلام امینی با بیان اینکه بر اساس برنامه پنجم و ششم توسعه باید سالانه 800 قاضی استخدام شود گفت: این موضوع در برنامه پنجم با موفقیت انجام شد و در برنامه ششم نیز این موضوع تا کنون تحقق یافته و قرار است تا پایان برنامه ششم 4 هزار قاضی استخدام شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (منبع: سایت دادگستری خراسان شمالی)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی مورخ 1396/09/11

پذيرفته شده محترم آزمون استخدامي كادر اداري دادگستري کل استان خراسان شمالي مورخ 1396/09/11چنانچه داراي مدرك تحصيلي از دانشگاه آزاد اسلامي هستيد دانش نامه مربوطه را جهت اخذ استعلام به اموراداري دادگستري کل استان ارائه نمایيد.

خبر 4 آذر 97: آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دفتر میانجی‌گری در امور کیفری قوه قضائیه در اجرای ماده ۸۴ قانون آیین دادرسی کیفری و بر اساس آیین نامه میانجی‌گری در امور کیفری مصوب ۵ /۸ /۹۵ هیأت محترم وزیران از متقاضیان واجد شرایط برای تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری دعوت به همکاری می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، داوطلبان واجد شرایط ذیل می‌توانند از تاریخ ۹۷/۰۹/۰۶ لغایت ۹۷/۰۹/۲۶ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
بدیهی است نسبت به درخواست‌های ارائه شده خارج از این سامانه و مهلت تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در اجرای آیین نامه مورد اشاره ، شرایط احراز داوطلبان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری بشرح ذیل می باشد:
۱- وثاقت
۲- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳- فقدان سابقه محکومیت مؤثر کیفری
۴- حداقل سن ۲۵ سال تمام شمسی
۵- دارا بودن مدرک دانشگاهی در یکی از رشته‌های مددکاری اجتماعی، علوم تربیتی، روان شناسی ، جامعه شناسی، حقوق و فقه و مبانی حقوق
۶- کارکنان شاغل در قوه قضائیه اعم از قضایی و اداری و همچنین ضابطان دادگستری نمی توانند میانجی‌گر و یا متقاضی ایجاد مؤسسه میانجی‌گری شوند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آبان 97: اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به اتمام مراحل مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان کادر اداری دادگستری استان اصفهان و سیر اقدامات اداری و اجرایی در جهت بکارگیری افراد پذیرفته شده، بدینوسیله جدول برنامه دوره های آموزشی توجیهی و شغلی بدو خدمت به شرح جدول ذیل اعلام می گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 آبان 97: اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (پایگاه اطلاع رسانی منابع انسانی قوه قضاییه)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه با ذکر اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، فرصت مصاحبه مجدد دارند، اعلام می‌دارد: فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین این مرحله آغاز شده است.

درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان‌ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد. البته یکسری از نواقص مربوط به سهمیه‌ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش کشور ارجاع شده است. لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری از سوی این امور نمی‌باشد.

پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.

 

خبر 21 مهر 97: اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (منبع: پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد: مصاحبه تخصصی آزمون کادر اداری قوه قضاییه در تمامی استان‌ها به پایان رسیده است و پذیرفته شدگان به هسته‎های گزینش استان معرفی شده‌اند. امکان درخواست تجدیدنظر مصاحبه تخصصی وجود دارد و می‌توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ، درخواست تجدیدنظر خود را به مدیریت امور اداری و نیروی انسانی دادگستری استان مربوطه ارائه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 13 شهریور 97: فراخوان مصاحبه مجدد آزمون استخدامی قوه قضاییه سال 96

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد: افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را جهت ادامه مراحل استخدامی کسب ننموده‌اند، می‌توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ، درخواست تجدیدنظر خود را به مدیریت امور اداری و نیروی انسانی دادگستری استان محل انتخابی شغل ارائه نمایند.
بدیهی است پس از بررسی درخواست‌ها، جهت انجام مصاحبه مجدد دعوت بعمل خواهد آمد.

خبر 29 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت منابع انسانی قوه قضائیه)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته به منظور اطلاع‌رسانی به قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه جهت شرکت در مصاحبه علمی و تخصصی، پیامک زمان‌بندی حضور ایشان در موعد و محل مقرر ارسال گردیده است و پرونده آن دسته از افرادی که دارای نواقصی بوده و به مصاحبه دعوت نشده‌اند، در مرحله بررسی از سوی این امور می‌باشد.
لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری نمی‌باشد.

 

خبر 20 مرداد 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت منابع انسانی قوه قضائیه)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی با حضور روان شناس طی روز‌های آتی توسط دادگستری استان ‌ها انجام می‌پذیرد.
این مصاحبه تا 97/06/20 بر اساس برنامه‌ریزی دادگستری‌ها در استان‌ها بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است نصاب قبولی در مصاحبه کسب نمره 150از 240 می‌باشد و قبول‌شدگان مصاحبه متعاقباً به گزینش استان معرفی خواهند شد.

خبر 8 مرداد 97: اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (منبع: کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد ، بررسی و تطبیق مدارک اولیه داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، در جریان می‌باشد.

دستورالعمل مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان مرحله اولیه آزمون به دادگستری کل استان‌ها ابلاغ می‌گردد و بدیهی است زمان مصاحبه تخصصی از سوی دادگستری کل استان‌ها به اطلاع قبول‌شدگان خواهد رسید.

مباحث آزمون مصاحبه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی، مهارت و دانش شغلی، فن‌آوری اطلاعات (ICDL) و مسائل روانشناسی می‌باشد.

هرگونه اطلاع رسانی از طریق سایت معاونت منابع انسانی و کانال ارتباطی سروش صورت می گیرد.

خبر 27 اردیبهشت 97: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایلنا)

جهت مشاهده صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید

.

اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
+ آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
+ تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
+ اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
+ آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی کلیک نمایید 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس کلیک نمایید
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی کلیک نمایید 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین کلیک نمایید
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل کلیک نمایید 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم کلیک نمایید
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان کلیک نمایید 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان کلیک نمایید
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز کلیک نمایید 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان کلیک نمایید
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام کلیک نمایید 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه کلیک نمایید
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر کلیک نمایید 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد کلیک نمایید
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران کلیک نمایید 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان کلیک نمایید
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری کلیک نمایید 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان کلیک نمایید
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی کلیک نمایید 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان کلیک نمایید
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی کلیک نمایید 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران کلیک نمایید
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی کلیک نمایید 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی کلیک نمایید
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان کلیک نمایید 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان کلیک نمایید
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان کلیک نمایید 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان کلیک نمایید
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان کلیک نمایید 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد کلیک نمایید
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان کلیک نمایید
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سپیده-البرز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:13

  کد دیدگاه : 2142091

  بچه ها از فردا ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی شروع میشه به نظرتون شرکت کنیم زودتر نمیریم سر کار ؟ (:crazy:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : M.m

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:06

  کد دیدگاه : 2142076

  سلام دوستان عزیز
  تازه از مصاحبه گزینش اومدم
  سوالات خوب بود خدا را شکر
  از تک تک شم ممنونم
  از مدیر عزیز هم سپاسگزارم
  سوالات خارج از جزوه سایت وتجربه های شما بزرگواران نبود
  فقط چیزی که خیلی نگرانم کرد این بود
  که من دوتاپرونده از ده سال پیش داشتم
  یکی جریمه نقدی یک میلیون بود که تعلیقی بود
  یکی محکوم به دومیلیون دیه شده بودم
  مصاحبه گر خیلی در مورد این دو مورد ازم سوال پرسید
  نمیدونم چه اتفاقی قراره بیفته
  از تک تک شما بزرگواران التماس دعا دارم
  برام دعا کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:20

   کد دیدگاه : 2142108

   خواهش میکنم.
   آرزوی موفقیت.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : چلیپا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:42

  کد دیدگاه : 2142034

  وقتی گیلاس با بند باریکش به درخت متصل است همه عوامل در جهت رشدش در تلاشند..
  ▫️باد باعث طراوتش میشود
  ▫️آب باعث رشدش میشود
  ▫️و آفتاب پختگی و کمال میبخشد
  اما به محض پاره شدن آن بند و جدا شدن از درخت،
  ▫️آب باعث گندیدگی
  ▫️باد باعث پلاسیدگی
  ▫️و آفتاب باعث پوسیدگی و ازبین رفتن طراوتش میشود..

  بنده بودن یعنی همین
  یعنی بند به خدا بودن
  که اگر این بند پاره شد، دیگر همه عوامل در نابودی ما مؤثر خواهد بود.
  پول ، قدرت، شهرت، زیبایی….تا بند به
  خداییم برای رشد ما، مفید و بسیار هم خوب است اما به محض جدا شدن بند بندگی، همه آن عوامل باعث تباهی و فساد ما می شود.🍁

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:11

   کد دیدگاه : 2142089

   ماشاءالله

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:12

   کد دیدگاه : 2142090

   ماشاءالله

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اصفهانمالی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:30

  کد دیدگاه : 2142011

  سلام کسی از زمان لیست جدید تایید گزینش اصفهان خبر نداره کی میات؟؟؟؟ (:acute:) (:acute:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کرمانشاه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:22

  کد دیدگاه : 2141863

  سلام.
  عزیزان کرمانشاهی

  دوستانی که معاینات پزشکی رفتن،برای پزشک متخصص داخلی آیا عکس قفسه سینه و نوار قلب هم گرفتن؟
  اگر شما رفتید و پزشک نگرفته لطفا اسم پزشک رو بفرمایید که من هم برم پیش اون شخص که هزینه اضافی نکنم(اگر ادمین نام پزشک رو تایید نکردند فقط بنویسید از بین پزشکان متخصص داخلی داخل لیست پزشک چندمی؟ مثلا اولی یا دومی یا……)

  ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بابایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:06

  کد دیدگاه : 2141828

  سلام دوستان برام دعاکنید بد دلم گرفته امروز زنگ زدم گزینش گفتن گزینش مصاحبه مجدد ی ها میفته براخرداد98واقعا اگه راست باشه دق میکنم این چه کاریه اخه ادم ناامید میکنن توروخدا سرنمازتون دعا فراموشم نکنید دلم بد شکست گفتم شب عیدی یه عیدی خوب بدم به بابام ولی اینجوری بدتر شد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:18

   کد دیدگاه : 2141852

   سلام علیکم و رحمه الله
   کسانی که در گزینش مشغول انجام وظایفشون هستن به وقتش با شما تماس می گیرن اونها هم کار زیاد دارند و فرصت کم
   به اونها هم حق بدین و اصلا به گزینش زنگ نزنین
   .
   .
   از الان تا عید نوروز بیشتر از دو ماه دیگه مونده
   ان شاءالله که عیدی بسیار خوبی به پدرتون خواهید داد
   توکل کنید به خدا
   و اینقدر به موضوع استخدامی فکر نکنید و خودتون را با چیزهای دیگه سرگرم کنید
   درست میشه ان شاءالله
   شاد باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امیدوار*

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:07

    کد دیدگاه : 2141949

    سلام دوست عزیز
    شما چقدر به خودتون استرس وارد میکنید و روزهارو به خودتون تلخ
    من هم مصاحبه مجددی بودم ازمون مهارت هام تمام شده و منتظر تایپ هستم
    اصلا به گزینش فکر نمیکنم و روز ها هم زود سپری میشه
    کی به شما گفته مصاحبه مجددی ها برا خرداد98 هست
    دوستان خودم تا الان 2 نفر گزینش شدن مصاحبه مجددی بودن ما سه نفر خانم بودیم که من یکی موندم تازه یکی از دوستام که مال شهرستان خودم هست و مصاحبه اولیه قبول شده و همه کاراشو انجام داده هنوز دعوت نشده مطمئن هستم با هم دعوت میشیم
    اصلا به این فکر نکن دعوت نمیشی تا اخر بهمن دعوت خواهی شد
    شاد باشی و زندگی رو الکی به کام خود زهر نکنید

    پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...