دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه


لیست صفحات مرتبط:
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مجلس با اشاره به سازوکار معیوب صدور پروانه «وکالت» در کشور گفت: کمبود وکیل در کشور داریم. بهادری با اشاره به ظرفیت بالقوه اشتغال‌زایی در بازار خدمات حقوقی و وکالت گفت: با توجه به کمبود وکیل در کشور، حرفه‌ وکالت ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال فارغ‌التحصیلان حقوقی دارد و موافق بالفعل شدن چنین ظرفیتی برای اشتغال هستم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 اردیبهشت 98: جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 98 (منبع: منابع انسانی قوه قضائیه)

جزییات زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۸ به شرح ذیل می باشد:

زمان مصاحبه علمی:
مصاحبه علمی ثبت نام کنندگان از تیر ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد.
تذکر: زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در ۲ نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

یک وکیل دادگستری از قوه قضاییه خواست تا به شکلی قضات دادگستری را تامین کند که آن ها مجبور نباشند پس از شغل قضاوت به حرفه وکالت رو آورند.
سیامک مدیرخراسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره اشتغال قضات به شغل وکالت گفت: اشتغال قاضی به وکالت باعث از بین رفتن شان قاضی می شود و به طور کلی دستگاه قضایی باید به شکلی قضات خود را تامین کند که آن ها مجبور نباشند به شغل وکالت رو آورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه یک سال پس از برگزاری آزمون اعلام کرد: مهدی ناصری دولت آبادی، درخصوص بررسی نواقص پرونده گفت: نتایج مورد پذیرش طی تماس تلفنی به پذیرفته‌شدگان اعلام می شود و نیازی به پیگیری از سوی متقاضیان نیست

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

بدينوسيله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی و حوزوی پذیرفته‌شده در آزمون تصدی منصب قضا‌ سال 1397 می‌رساند، از این پس جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1397 به سامانه اعلام نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی 97 مراجعه نمایید.

خبر 3 اردیبهشت 98: آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند. یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: آزمون استخدامی در سال 96 برگزار شد اما پذیرفته شدگان پس از گذشت بیش از یک سال همچنان بلاتکلیف هستند و در نگرانی به سر می برند و نیاز است هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اردیبهشت 98: بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش از یک سال بلاتکلیف هستند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، طی ماه‌های گذشته جمعی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان طی تماس‌های تلفنی و مراجعات حضوری به این مجموعه اعتراضات خود در خصوص تعیین و تکلیف آزمون استخدامی قوه قضاییه را مطرح کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (منبع: دادگستری کل استان همدان)

دوره آموزشي شغلي ويژه متصديان امور دفتري و بايگاني از تاريخ 03/ 02/ 1398 لغايت 05/ 02/ 1398 از ساعت 8 الي 12 در محل دادگستري كل استان همدان برگزار مي گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه ششم صورت می‌گیرد، کوتاهی سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشوری در تخصیص بودجه و ردیف و شماره استخدامی را مانع جذب پذیرفته‌شدگان دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 فروردین 98: اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت قوه قضائیه)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مطرح کرد: جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب 6400 سهمیه استخدامی در مورخ 96/09/10 برگزار شد و تعداد 7228 نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب عضو هیات علمی ‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه- 24 بهمن 97

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری با شرایط ذیل عضو هیات علمی پژوهشی جذب می‌نماید:

> شرایط اختصاصی

الف: مدرک تحصیلی:

۱- حداقل مدرک دکتری تخصصی و هر سه مقطع تحصیلی فقط رشته‌های مجاز و مورد قبول پژوهشگاه: حقوق – مدیریت و گرایش‌های مربوط. رشته‌های فقه و حقوق مورد پذیرش نیست.
۲- حداقل معدل در هر سه مقطع تحصیلی ۱۷ و همچنین حداقل نمره رساله یا پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد ۵۰/ ۱۷ و دکتری ۱۸
۳- مدارک دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های تهران مرکز و تهران جنوب فقط در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات فقط در مقطع دکتری قابل قبول است.
۴- مدارک دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پذیرفته می‌شود.
۵- مدارک دانشگاه علمی و کاربردی قابل پذیرش نیست.
۶- مدارک دانشگاه‌های غیر دولتی فقط در موارد زیر قابل پذیرش است: امام صادق (ع) – امام خمینی (ره) – علوم اسلامی رضوی – مدرسه عالی شهید مطهری – مفید
۷- کلیه دانشگاه‌های دولتی مدارکشان مورد پذیرش است.
۸- فارغ التحصیلان خارج از کشور که مدارکشان مورد ارزیابی وزارت علوم قرار می‌گیرد فقط چنانچه دانشگاه محل تحصیل جزء گروه الف. (ممتاز) در کشور محل تحصیل توسط وزارت علوم رده بندی شده باشند مورد پذیرش است.
۹- گرایش مدرک دکتری باید با تقاضای فرد جهت عضویت در رشته مربوطه انطباق داشته باشد.

ب: رشته‌های تحصیلی قابل قبول جهت تقاضای پیمانی (دکتری تخصصی):

• مدیریت دولتی (کلیه گرایش‌ها)
• مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)
• آینده پژوهی (گرایش آینده پژوهی)
• حقوق خصوصی (کلیه گرایش ها)
• حقوق جزا و جرم شناسی (کلیه گرایش ها)

ج: سابقه پژوهشی:

حداقل مقالات (علمی -پژوهشی) برای فارغ التحصیلان سال جاری دو مقاله چاپ شده و دو مقاله پذیرفته شده و برای فارغ التحصیلان سال‌های قبل چهار مقاله می‌باشد. افرادی که دارای سابقه قضاوت و یا فعالیت‌های پژوهشی تخصصی در مراکز علمی از جمله پژوهشگاه قوه قضاییه باشند دارای اولویت می‌باشند.

د: تسلط به زبان خارجی:

اولویت در جذب افراد آشنا به زبان‌های خارجی پذیرفته شده در آزمون‌های مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات:

انگلیسی: دارای مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶ و یا معادل آن در مدارک تافل، MCHE و تولیمو و …
فرانسه: حداقل مدرک Delf (B۲) و Dalf و TCF (B۲) وسایر مدارک معتبر زبان‌های خارجی که معادل موارد فوق باشد.

متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال مهلت دارند در سامانه مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام در این دوره از فراخوان اقدام کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : اصفهان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:11

  کد دیدگاه : 2307761

  دوستان آقای حاجی دليگانی بسيار پيگير وشجاع است پيام يادتون نره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : قزوين

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:39

  کد دیدگاه : 2307714

  دوستان به دفتر نماينده قزوين زنگ زدم و قول دادن پیغام رو به نماينده محترم برسونن پیامک هم زدم جهت يادآوری

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمانیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:29

  کد دیدگاه : 2307693

  دوستان لطفا پیام بدید به خبر گزاری ها از قدیم گفتن یه دست صدا نداره پیامک بدید با شماره خودتون و اعضای خانواده هر چی بیشتر باشه به نفع همه خواهد بود ان شاءالله……

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمانیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:25

  کد دیدگاه : 2307685

  سلام دوستان پیگیری هارو ادامه بدید پیامک به نمایندگان مجلس و خبرگزاری هاو… خلاصه هرجاکه دستمون رسیدباید پیگیربشیم .حتما به امید الله با همین پیگیری ها سحر سر کار رفتن نزدیک میشه.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:56

  کد دیدگاه : 2307653

  بابا لامصب مطلبمووووو تایید کنیدددد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:36

   کد دیدگاه : 2307711

   آفرین به نحوه گفتار شما

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:09

   کد دیدگاه : 2307756

   (:no:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:27

   کد دیدگاه : 2307783

   جا خوردم این جمله رو خوندم!!!!! این دیگه چه جور نحوه بیانه؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:35

  کد دیدگاه : 2307629

  بچه ها همه بفرستید پیام ها رو فردا تماس میگیریم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه دوستان..

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:23

  کد دیدگاه : 2307611

  پیگیری . پیگیری . پیگیری

  . = معجزه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:30

   کد دیدگاه : 2307696

   پیگیری با نیروی جمعی واقعا معجزه میکند.. دوستان به فکر اینکه بعد عید شاید خبری بشه نشینیم .. خواهشا پیگیری ها را انقد زیاد و متمرکز کنیم که تو همین ماه عزیز انشا… به نتیجه ای برسیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:19

  کد دیدگاه : 2307520

  دوستان برا فردا چندتا نماینده مشخص کنید لاقل اوناایی که فعال هستند با خط خود و اعضای خانواده و هرچندتا که تو دسترسشون هستند پیام بدند تا نزدن حکم قطعی دست بردار نیسیم هر روز به 10تا ازنماینده ها پیام بدیم لطفا مشخص کنید ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 2307474

  بچه ها ۱۰۰۰۶۰۰
  ۱۰۰۰۶۰۱
  ۳۰۰۰۲۰۳۰
  و نمایندگان مجلس از همین حالا شروع کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:43

   کد دیدگاه : 2307476

   و ۱۰۰۰۲۲۰۰پیامک اخبار شبانگاهی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اردبیل

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:05

   کد دیدگاه : 2307509

   بعععله مکافقم از همین الان.فرداهم نه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اهورا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:21

   کد دیدگاه : 2307525

   حتما

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 2307472

  سلام یکی از دوستان پیشنهاد دادن روزی چند نماینده رامد نظر بگیریم و همه به اون پیام بدن تا تعدا زیاد شود بنظرمن هم بیاید هر روز را اختصاص بدیم نماینده یک استان وقتی همه مثلا یک استان 20 نماینده داشته باشه وقتی این 20 نفر به اتفاق نظر برسن تموم ودر طی چند روز کل نمایندها به اجماع میرسن و دیگه تمام اگه موافقین از فردا یک استان رو انتخاب کنید همه با هم به نمایندگان اون استان رای میدیم پس خواهشا مشارکت کنید که خدایش کارساز یا حق

  پاسخ دهید
  • نویسنده : همه با هم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:28

   کد دیدگاه : 2307530

   باهاتون موافقم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:18

   کد دیدگاه : 2307599

   به نظرم بهترین کاریه که میشه انجام داد.. اینجوری تلاش ها متمرکز تر و هدفمندتره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : همه با هم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:30

  کد دیدگاه : 2307449

  سلام … دوستان همگی به آقای تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نماینده گچساران و همچنین نوابش اقای قوامی نماینده اسفراین و اقای محبی نیا نماینده میاندواب پیام بدین ؛ تو بحث بودجه واقعا میتونن موثر باشن;
  دوستان به اعضای کمیسیون قضایی هم پیام بدین:
  ملکشاهی نماینده لرستان(کوهدشت)
  کمالی پور نماینده کرمان(جیرفت)
  کاظمی نماینده همدان(ملایر)
  نوروزی نماینده تهران(رباط کریم)
  پورمختار نماینده همدان(کبودرآهنگ)

  دوستان نماینده های زیر نیز به وزیر دادگستری تذکر دادن؛ پس بهشون پیام بدید که بیشتر پیگیری کنن:
  نقوی حسینی نماینده تهران(ورامین)
  یوسف نژاد نماینده مازندران(ساری)
  عبداللهی نماینده آ.ش(اهر و هریس)
  قوامی نماینده اسفراین
  خالقی نماینده خلخال
  حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر

  لطفا از فردا زنگ و پیام دادن رو شروع کنید؛ شمارهاشونم بایه سرچ تو گوگل راحت پیدا میشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:27

   کد دیدگاه : 2307529

   عالیه..موافقم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احسنت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:34

   کد دیدگاه : 2307538

   عالیه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آسمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:12

   کد دیدگاه : 2307594

   من به آقایان قاضی پور و محبی نیا پیام فرستادم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:22

  کد دیدگاه : 2307441

  سلام دوستان من خیلی از بچها رابهاشون درتماسم وپیگیر نیستن دلیلشو ازشون میپرسن میگن ما که کار دازیم حالا هر وقت شد شد خواهشا اینجور نباشین من خیلی را هم میشناسم که عروسیشون گیر این ازدواج با این شرط ازدواجش شکل گرفته که بره سر این کار یا بعضی از زندگیا چون باید تعهد میدادن انصراف دادن داره زندگیشون از بین میره واز طرفی بعضیا سرپرست خونواده هستند چه دختر چه پسر خواهشا منفعت طلب نباشیم به نقل از معصومین اگر کسی سیر بخوابه وهمسایه اش گرسنه مطمنن از ما نیست بله دوستان ی کم ریز بین باشین وهمه وهمه اول توکل بر خدا ودوم پیگیری ببینید هر از چند وقتی میبینیم چند نفر از قبول شدگان به رحمت خدا رفتن و ممکنه خودمون هم هر لحظه نباشیم پس تا هستیم واقعا به فکر هم باشیم ومطمن باشین اگه برا هم بخواییم خدا که ارحم الراحمین حتما گره گشایی میکنه پس خواهشا فردا برا رضای خدا هم شده پیگیری پیگیری پیگیری از همه جا مسول سایت خودم تمام کلماتم را چک کردم خواهشا تایید کن که بخدا کمک شما تو این شرایط اخر وعاقبتتو بخیر میکنه خدایا خودت دست مارا بگیر میدونی که زندگی واقعا سخت به حق لطف ورحمتت یا ارحم الراحمین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:29

   کد دیدگاه : 2307531

   حرف حساب همینه..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احسنت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:37

   کد دیدگاه : 2307541

   آمین درسته کاملا درود به حسن نیت شما احسنت به روح پاکت

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:22

   کد دیدگاه : 2307608

   حرف حساب همینه کامل و جامع..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نظری کرمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:50

  کد دیدگاه : 2307381

  سلام. دوستان. طی تماسی که با یکی از نماینده گان مجلس داشتم. گفتم مشکل ما کی حل میشه. گفت شما 7200 نفری نمیتونید این موضوع را به 290 نماینده مجلس بگید. که همه با هم همصدا باشیم. گفت مگه این 7200 سراسر کشور نبود گفتم بله. گفت اگه این 7200 نفر همه به نماینده گان شهرستان واستانی خود بگند. مطمئن باشید مشکلتون حل خواهد شد. والا حالا حالا باید منتظر باشید تا کی خدا میدونه. دوستان عزیز خواهشا از طریق پیامک یا ایمیل یا تماس تلفنی یا نامه به گوش نماینده گان حوزه شهرستان خود واستانی خود بخدا هیچ کس دلسوز من و شما نیست. این وسط من و تو ضرر میکنیم. پس همه با هم همصدا با نماینده گان خود.یه ضربالمثلی هست که میگن گر گدا کاهل بود تقصیر صاحب خانه چیست. اگر ما کوتاهی کنیم وپیگیر نباشیم صاحب خانه که نماینده گان مجلس ودولت باشند. میگن فعلا اضطراری نیست بذار برای سال 99 جذب بشن.پس تنها راهش پیگیری هست.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احسنت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:38

   کد دیدگاه : 2307544

   دوست عزیز ما از طریق نمایندمون پیگیر شدیم نوبت بقیه حوزه هاست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:25

    کد دیدگاه : 2307613

    دوست عزیز تعداد کمی از نماینده ها درگیر این موضوعن.. عده زیادی از دوستان انقد کم لطف هستند که حتی پیگیری از طریق نماینده با پیامک یا تماس که سهل ترین و کار سازترین شیوه ست.. خودداری میکنند

    پاسخ دهید
 • نویسنده : استخدام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:44

  کد دیدگاه : 2307369

  دوستان خواهشا پیگیر باشیم حتی اگه بگن همین ماه شروع بکار باز تا لحظه اومدن حکم دست از پیگیری برنداریم که باز مثل قبل نشه، من و خیلی از شماها تو شرایط سختی هستیم بخاطر خودمونم شده بیخیال نباشیم نگیم ۴ نفر پیگیرن کافیه ۲ نف که باهمن خیلی بالاتر از ۱۰۰۰ نفرن که با هم نیستن این حق مسلمه هممونه و تا الان خیلیم عقبیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:33

   کد دیدگاه : 2307457

   موافقم.پیگیری تا نتیجه ی قطعی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهارنارنج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:28

  کد دیدگاه : 2307344

  #سلام فردا به این نماینده ها پیام بدیم اگر مایلید.

  مسعود پزشکیان
  علی مطهری
  غلامرضا کاتب
  امیرحسین قاضی زاده
  الیاس حضرتی
  محمدعلی وکیلی
  مصطفی کواکبیان
  فاطمه حسینی
  علی اصغر یوسف نژاد
  محمد عاشوری تازیانی

  #شماره نمایندگان مجلس دهم را درگوگل سرچ کنید.
  یاعلی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احسنت

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:39

   کد دیدگاه : 2307545

   ان شا الله شروع کنیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بابایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:26

  کد دیدگاه : 2307341

  سلام دو ستان امروز نامه ای بابت استخدامیمون به نماینده شهرمون که عضو کمیسیون حقوقی قضایی هستند دادم قول صدرد صد دادن نامه رو به وزارت دادگستری بدن پیگیرباشم به منم گفتن اگر کسی میشناسم بگم نامه بدن این دروز که با دست پر برن مجلس راستی ایشون نمایند تاکستان هستنددوستان صلاح خودشون رییس دفترشئن هروز هستند نامه رو تحویل میگیرن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:27

   کد دیدگاه : 2307616

   ✔✔✔

   پاسخ دهید
  • نویسنده : قزوين

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:38

   کد دیدگاه : 2307712

   دوستان به دفتر نماينده قزوين زنگ زدم و قول دادن پیغام رو به نماينده محترم برسونن پیامک هم زدم جهت يادآوری

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:27

  کد دیدگاه : 2307259

  سلام باخواست خدا اینبار هم سایت شلوغ شده وهمه بچها پیگیرن مطمنم با توکل برخدا اینبار به نتیجه نهایی میرسیم با تشکر از همه ومسول سایت که نهایت همکاری را دارن یا علی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...