دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه

لیست صفحات مرتبط:
+ جهت ورود به صقحه سوالات مصاحبه آزمون استخدامی قوه قضاییه سال 96 اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 مرداد 97:  اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان چهارمحال و بختیاری (منبع: سایت دادگستری چهارمحال و بختیاری)

به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری دادگستری استان چهارمحال و بختیاری که مدارک استخدامی خود را تحویل داده اند می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی، طی روز‌های آتی (از طریق درگاه اطلاع رسانی دادگستری استان زمان و ساعات مراجعه با توجه به رشته شغلی اعلام خواهد شد) توسط دادگستری استان انجام می‌پذیرد. لذا درصورتی که در موارد ذیل فعالیت داشته اید مدارک مربوطه را به همراه نواقص مدارک مرحله اول در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.
1- مدارک مربوط به زبان انگلیسی
2- سوابق پژوهشی و علمی (تالیف مقاله یا کتاب) به همراه مدارک مربوطه
3- مهارت فناوری (مدارک مرتبط و ( ICDL
4- مدارک مربوط برعضویت در تشکلهای دانشجوئی یا نهادهای خیریه
5- رزومه های علمی و فرهنگی دیگر
لازم به ذکر است تاریخ و زمان مصاحبه از طریق سایت دادگستری استان اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

خبر 25 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان اصفهان (منبع: سایت دادگستری اصفهان)
به گزارش روابط عمومي دادگستري کل استان اصفهان: معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی صدور اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال 96 اعلام کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال 96 در استان اصفهان از تاریخ 97/5/27 لغایت 97/6/25 انجام می پذیرد.
در این اطلاعیه از پذیرفته شدگان خواسته شده به نکات ذیل توجه نمایند:
زمان شرکت در مصاحبه از طریق سامانه پیامکی به افراد اعلام می گردد. لازم است متقاضیان برابر تاریخ، ساعت و مکان اعلامی در محل مصاحبه حضور بهم رسانند. عواقب حضور زودتر یا دیرتر از زمان تعیین شده بر عهده شخص خواهد بود.
با توجه به کمبود فضای فیزیکی از آوردن افراد همراه به مکان مصاحبه خودداری شود.
افرادی که مدارک آنان ناقص بوده چنانچه در روز مصاحبه نسبت به رفع نواقص اقدام ننمایند، از آنان مصاحبه بعمل نخواهد آمد.
پذیرفته شدگانی که به هر دلیل نتوانند در ساعت و تاریخ مقرر در جلسه حضور پیدا کنند لازم است دلیل عدم حضور خود را کتباً به مدیریت اداری اعلام تا در صورت صلاحدید تاریخ جایگزین اعلام گردد.
در جلسه مصاحبه توانمندی های علمی و مهارتی و ویژگیهای روانشناختی مورد بررسی و مذاکره قرار می گیرد.
به منظور احراز شرایط علمی لازم است افراد در صورت داشتن مقاله در نشریات معتبر و یا چاپ کتاب و همچنین مدرک زبان انگلیسی معتبر را در جلسه مصاحبه ارائه نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 25 مرداد 97: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان کرمان (منبع: سایت دادگستری کرمان)

به اطلاع کلیه قبول شدگان مرحله اول آزمون سال 1396 کادر اداری قوه قضائیه می رساند مصاحبه تخصصی قبول شدگان در زمینه های فردی ، علمی ،مهارتی و روان شناسی از تاریخ شنبه 97/5/27 براساس برنامه زمانبندی انجام می شود. پذیرفته شدگان بر اساس جدول زمان بندی که از طریق پیامک وتماس تلفنی به اطلاع قبول شدگان خواهد رسید جهت انجام مصاحبه دعوت می گردند. بنا به مراتب فوق از مراجعه حضوری خارج از زمانبندی اعلام شده به امور اداری خودداری شود.
مدارک مورد نیاز:
1.اصل کارت ملی
2.اصل و تصویر شناسنامه خود وافراد تحت تکفل (کلیه صفحات)
3.اصل و تصویر مدرک تحصیلی( با ذکر معدل)
4.سوابق علمی و پژوهشی(تألیف کتاب ، مقاله، سابقه تدریس)
5.گواهینامه در حوزه مهارت های فناوری اطلاعات
6. مدارک در زمینه تسلط به زبان انگلیسی
نکته: موارد 4 الی 6 الزامی نمی باشد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مرداد 97: اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان اصفهان (منبع: سایت دادگستری اصفهان)

معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی صدور اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال 96 اعلام کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال 96 در زمینه های فردی، علمی و مهارتی با حضور روانشناسان در آینده ای نزدیک در مراکز استانها آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته این مصاحبه تا 97/6/20 به اتمام خواهد رسید و ملاک قبولی در این مرحله کسب نمره 150 از 240 می باشد.

در این اطلاعیه خاطرنشان شده: متقاضیان استخدام در استان اصفهان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان از آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه مطلع شوند و از هر گونه مراجعه حضوری به مراکز ستادی استان اجتناب گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در استان فارس (منبع: سایت دادگستری فارس)

با توجه به بخشنامه شماره5000/ 59298/ 9000 مورخ 22 /5 /1397 رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه و به استناد ماده15 دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه اجرائی و با عنایت به اصل شایسته سالاری و گزینش افراد متعهد و کارآمد، مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری مورخ 10/ 9/ 1396 دادگستری استان فارس از تاریخ شنبه 27  مردادماه آغاز می گردد.

کلیه پذیرفته شدگان می بایست با توجه به زمانبندی انجام شده (طبق جدول پیوست)، ضمن کسب آمادگی لازم جهت انجام مصاحبه علمی به اداره استخدام دادگستری استان فارس، به نشانی: شیراز، میدان شهدا(شهرداری)، دادگستری کل استان فارس مراجعه نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه و اسامی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم حضور در جلسه مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 20 مرداد 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت منابع انسانی قوه قضائیه)

امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع کلیه قبول‌شدگان مرحله اول آزمون کادر اداری قوه قضاییه می‌رساند، مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان در زمینه‌های فردی، علمی، مهارتی با حضور روان شناس طی روز‌های آتی توسط دادگستری استان ‌ها انجام می‌پذیرد.
این مصاحبه تا 97/06/20 بر اساس برنامه‌ریزی دادگستری‌ها در استان‌ها بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است نصاب قبولی در مصاحبه کسب نمره 150از 240 می‌باشد و قبول‌شدگان مصاحبه متعاقباً به گزینش استان معرفی خواهند شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 17 مرداد 97:  اعلام عناوین مباحث تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضاییه (منبع: سایت دادگستری اصفهان)

شبه گزارش روابط عمومي دادگستري کل استان اصفهان: معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان طی اطلاعیه ای خطاب به پذیرفته شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه در سال 96 اعلام کرد: دستورالعمل مصاحبه تخصصی قبول شدگان مرحله اولیه آزمون به همراه زمان برگزاری آزمون در معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در حال تدوین است.

مباحث آزمون مصاحبه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی، مهارت و دانش شغلی، فن آوری اطلاعات(ICDL) و مسایل روانشناسی می باشد.

متقاضیان استخدام در استان اصفهان می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان از آخرین اخبار و اطلاعات در این زمینه مطلع شوند و لذا از هر گونه مراجعه حضوری به مراکز ستادی استان اجتناب گردد.

خبر ۸ مرداد ۹۷: اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه
امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام کرد ، بررسی و تطبیق مدارک اولیه داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، در جریان می‌باشد.

دستورالعمل مصاحبه تخصصی قبول‌شدگان مرحله اولیه آزمون به دادگستری کل استان‌ها ابلاغ می‌گردد و بدیهی است زمان مصاحبه تخصصی از سوی دادگستری کل استان‌ها به اطلاع قبول‌شدگان خواهد رسید.

مباحث آزمون مصاحبه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی، مهارت و دانش شغلی، فن‌آوری اطلاعات (ICDL) و مسائل روانشناسی می‌باشد.

هرگونه اطلاع رسانی از طریق سایت معاونت منابع انسانی و کانال ارتباطی سروش صورت می گیرد.

منبع : کانال اطلاع رسانی قوه قضاییه

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 31 اردیبهشت 97: آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (منبع: سایت منابع انسانی قوه قضائیه)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه خبر داد؛ پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه برابر تاریخ‌های مقرر به واحد انتخابی مراجعه نمایند
رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه بیان داشت: داوطلبانی که با توجه به نمره مکتسبه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه پذیرفته شده‌اند، می‌بایست جهت بررسی مدارک اولیه از تاریخ 97/03/01 لغایت 97/04/01 با در دست داشتن مدارک مندرج به دادگستری استان انتخابی محل خدمت ( معاونت منابع انسانی) مراجعه نمایند.
مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه اظهار کرد: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به منظور تکمیل پرسنل اداری دستگاه قضایی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری نمود که این آزمون در آذر ماه سال 96 از طریق سازمان سنجش کشور برگزار گردید.
وی در ادامه گفت: مدارک اولیه مورد نیاز جهت ارائه به امور اداری دادگستری استان انتخابی محل خدمت: اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه، اصل و کپی کارت پایان خدمت برای آقایان، اصل و کپی مدرک تحصیلی و ارائه مدارک مستدل در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران، شورای حل اختلاف، حافظین قرآن و معلولین می‌باشد.
ناصری دولت‌آبادی در پایان عنوان کرد: پس از بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده با موارد اعلام شده و تایید نتایج قطعی، مراتب جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و سپس معرفی قبول‌شدگان به هسته‎های گزینش متعاقباً اعلام خواهد شد

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 27 اردیبهشت 97: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه صادر شد.

اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه به شرح ذیل است:

ضمن تبریک خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه(۱۰/۰۹/۹۶) به اطلاع می‌رساند.

با توجه به زمان و روز تعیین شده از ساعت ۹ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر جهت ارائه مدارک به امور اداری و استخدامی مراجعه نمایند.

از پاسخگویی به پذیرفته شدگان گرامی در غیر از روز تعیین شده معذور می‌باشیم

به همراه داشتن اسکن (مدرک تحصیلی-کارت پایان خدمت-کارت ملی-شناسنامه صفحات اول و دوم)در قالب فایل فشرده (CD) که حجم آن از ۴۰۰ کیلو بایت بیشتر نباشد.

مدارک مورد نیاز جهت ارائه

۱.اصل و تصویر شناسنامه خود و افراد تحت تکفل(کلیه صفحات)

۲.اصل و تصویر کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت

۳.اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۴.ارائه گواهی خدمت در شورا حل اختلاف (مختص کسانی که از امتیاز شورای حل اختلاف استفاده نموده اند)

۵.ارائه گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران(مختص مشمولین سهیمه ۲۵ درصد و ۵ درصد ایثارگران)

۶.ارائه گواهی معلولین (مختص سهمیه ۳ درصد)

۷.ارائه مستندات مبنی بر بومی بودن

۸. شش قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده

۹.پوشه سفید رنگ و گیره

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اسفند 96: اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (منبع: منابع انسانی قوه قضائیه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام قوه قضاییه (کارکنان اداری) سال 96 اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اخبار اعلام نتایج آزمون استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید

شرایط استخدام قوه قضاییه – 29 مهر 96

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال 1396 مي‌رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور از روز شنبه مورخ 96/07/29 آغاز و در روز شنبه مورخ 96/08/06 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

الف – شرايط عمومي استخدام
1- داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران
2- نداشتن سابقه محكوميت جزائي مؤثر
3- عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
4- داشتن توانائي جسمي و رواني متناسب با شغل مورد درخواست و عدم ابتلا به بيماري‌هاي مسري به تشخيص پزشك قانوني يا پزشك معتمد دادگستري جمهوري اسلامي ايران
5- اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي مصرّح درقانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
6- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
7- نداشتن منع استخدامي در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح
8- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت دائم براي آقايان
9-داوطلبان استخدام نباید در زمان ثبت نام از مستخدمین رسمی،ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند
تذکر: مدارک تحصیلی پایین تر و یا بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل در آگهی استخدام و همچنین مدارک معادل،برای شرکت در آزمون و استخدام معتبر نمی باشد.

10-داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر سن سی و پنج (۳۵) سال تمام برای مدارک فوق دیپلم و کارشناسی و حداکثر سی و هشت (38) سال تمام برای مدارک تحصیلی فوق کارشناسی و دکتری.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه، سن، تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان زمان برگزاری آزمون (96/09/10) می باشد.
11-مواد ذیل به شرط ارائه تأئیدیه های معتبر ،به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف)جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب)افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر،مادر،خواهر و برادر)تا میزان 5سال
ج)رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه،به میزان مدت حضور در جبهه
12- اشتغال قبول‌شدگان از بدو استخدام در رشته‌ شغلي پذيرفته شده و در منطقه جغرافيايي انتخابي حداقل به مدت ده سال خواهد بود ( در اين مدت امكان انتقال و جابجايي وجود نداشته و تعهد محضري لازم از قبول‌شدگان اخذ خواهد شد)

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام قوه قضاییه سال 96 اینجا کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
+ جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه (15 اسفند 96)
استخدام سالانه 3 هزار و 200 نفر در قوه قضائیه بر طبق برنامه ششم توسعه(26 بهمن 96)
+ اطلاعیه اعلام نتایج مرحله اول و جزئیات مرحله دوم (تشریحی) آزمون تصدی منصب قضاء (1 بهمن 96)
ثبت نام آزمون مركز امور مشاوران حقوقی، وكلاء و كارشناسان قوه قضائيه (18 دی 96)
سهمیه استخدامی ایثارگران در آزمون قوه قضائیه (28 آذر 96)
برگزاری آخرین آزمون جذب عمومی قضات در کرمان (25 آذر 96)
جذب بیش از شش هزار نیروی اداری در دستگاه قضا (24 آذر 96)
استخدام 135 نفر در دادگستری یزد از طریق آزمون سال 96 (11 آذر 96)
اطلاعيه تمدید مهلت ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا سال 96 (21 آبان 96)
ششم آبان ماه، آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (6 آبان 96)
استخدام بیش از صد نیرو از طریق آزمون امسال در دادگستری ایلام (3 آبان 96)
افزایش سقف سنی شرکت در آزمون استخدامی کارکنان شورای حل اختلاف(3 آبان 96)
استخدام 146 نفر از طریق آزمون قوه قضاییه در گلستان (26 مهر 96)
سهمیه 20 درصدی کارکنان شورا‌های حل اختلاف در آزمون استخدامی قوه قضائیه (24 مهر 96)
تشریح فرآیند جذب قاضی در دستگاه قضایی (19 مهر 96)
جزئیات جذب وکیل در مرکز وکلا و کارشناسان قوه‌ قضائیه (12 شهریور 96)
خبر جذب 3 هزار نیرو در دستگاه قضا (3 مرداد 96)
خبر جذب وکیل در مرکز مشاوران حقوقی قوه قضاییه و کانون وکلای دادگستری ( 19 تیر 96)
کمبود هزار قاضی در دستگاه قضایی استان تهران (18 تیر 96)
برگزاری دو آزمون جذب قضات در تیر 96 (14 تیر 96)
استخدام ۵ هزار نیروی انسانی در قوه قضائیه تا سال 1400 (13 تیر 96) 
قوه قضاییه با کمبود نیروی متخصص قضایی روبروست (12 تیر 96)
نیاز به جذب ۴۰۰ قاضی ویژه شوراهای حل اختلاف (27 خرداد 96)
ضرورت افزایش قاضی و نیروی اداری در سیستم قضایی (18 اردیبهشت 96)
اطلاعیه ثبت نام و شرایط آزمون قضاوت ( جذب عمومی ) ویژه داوطلبان حوزوی سال 96 (12 اردیبهشت 96) 
منابع آزمون قضاوت شوراهای حل اختلاف سال 96 تغییر کرد (11 اردیبهشت 96)
لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت ارسال شد (23 فروردین 96)

تمامی اخبار مربوط به اعلام نتایج استخدام قوه قضاییه در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
برای قبولی در آزمون استخدام قوه قضاییه چه بخوانیم؟ دانلود رایگان سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدام قوه قضاییه
تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی قوه قضاییه سال 1396 تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی قوه قضاییه سال 1393
نمونه کارنامه های آزمون های استخدام قوه قضاییه آیین نامه نحوه جذب داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی قوه قضاییه عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : هدیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:23

  کد دیدگاه : 1882310

  بچه هايي كه درخواست پرواز مجدد دادند كجاييد پس
  ٣تقرير از ٨تقرير
  يك ابلاغ
  مددكار
  بقيه رو ادامه اين كامنت اضافه كنيد
  بدونيم چندتا بليط سوخته داريم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی شیرازی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:16

  کد دیدگاه : 1882296

  سلام منو قبول نکردن چون چیزایی پرسیدن که جز منابع نبود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ****

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:24

   کد دیدگاه : 1882311

   خیلی ناراحت شدم برات علی عزیز.امکان اعتراض وجود نداره؟منبع اون چیزارو بگین که پرسیدن ازتون (:secret:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بابک . تبریز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:24

   کد دیدگاه : 1882313

   (:fool:) (:unknw:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : fm

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:25

   کد دیدگاه : 1882317

   واقعا ناراحن شدم بعد از این هما انتظار قبول نکردن بچه ها خیلی دردناکه امیدوارم مشکلتون حل بشه سوالات درسی مربوط به رشتتون رو نتونستین پاسخگو باشین؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:26

   کد دیدگاه : 1882319

   واسه کدوم استانید؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فرید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:26

   کد دیدگاه : 1882324

   چرا از چی قبول شده بودی؟ چی پرسیدن؟
   البته نگران نباش دوبار میتونی مصاحبه کنی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:30

   کد دیدگاه : 1882334

   سلام,چرا؟مگه چه چیزایی پرسیدن؟ یخرده واضحتر صحبت کنید,یجوری ک حرفتون تایید بشه,بهتون گفتن مجدد بیاین واسه مصاحبه؟؟ خواهشا جواب بدین.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : آیناز-64

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:13

  کد دیدگاه : 1882288

  سلام دوستان یزدی لطفا ج بدن من ماشین نویس قبول شدم بچه شهرستانم تا الان بهتون برا مصاحبه خبری دادن یا نه
  خیلی نگرانم
  لطفاااااااااا ج بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : آیناز-64

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:14

   کد دیدگاه : 1882291

   بهار خانم با شما تماس گرفتن اقا شادمهر /یار /دوستان یزدی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:12

  کد دیدگاه : 1882285

  سلام این بار دوم پیام میفرستم نمیدونم پیام اولی کجاش مشکل داشت ادمین انتشار نداد…..؟!!

  من امروز رفتم مصاحبه قبول نشدم گفتن اعتراض بنویس نوشتم میفرستن تهران برای تجدید نظر کسی میدونه چی میشه امکان داره دوباره مصاحبه بگیرن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:27

   کد دیدگاه : 1882325

   با سلام کامنتی از شما در انتظار تایید نیست دوست گرامی
   لطفا مجدد بخش نظرات و بررسی نمایید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نوید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:29

   کد دیدگاه : 1882332

   سلام اکثر بچه ها که میگن راحت بود شما چطور قبول نشدی؟ کدوم قسمت رو نتونستی جواب بدی؟ روانشناسی؛ تخصصی؛ شغلی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:32

   کد دیدگاه : 1882340

   خيلي متاثر شدم
   حتما پيگير اعتراض باش
   دليل نمره منفي رو نميدوني چي بود

   پاسخ دهید
 • نویسنده : رشید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:06

  کد دیدگاه : 1882268

  سلام خدمت دوستان ازاراک مسءول ابلاغ و اجرا کسی رفته مصاحبه لطفا جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متثصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:00

  کد دیدگاه : 1882253

  ازتیریزخبری نشد (:bravo:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مونا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:56

  کد دیدگاه : 1882246

  سلام
  تهران هنوز خبری نیست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:54

  کد دیدگاه : 1882237

  دوستان کسی هست که قبول نشده؟ چیکار کردین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:25

   کد دیدگاه : 1882315

   متاسفانه بله.
   فقط قابل انتشار نيس
   ادمين جان تاييد كن
   بچه ها جدي بگيرن مصاحبه رو

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سروش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:52

  کد دیدگاه : 1882231

  بچه های اصفهان که رفتند واسه مصاحبه می تونن در این خصوص به من کمک کنند؟
  _من تا اصفهان با احتساب مسافت داخلی شهر اصفهان؛4 ساعت فاصله دارم؛پیامک واسه من اومده ساعت 8 صبح اینجا باش؛بعد پیامک اومد یک ساعت زودتر یعنی 7 صبح
  من چجوری ساعت 3 حرکت کنم در حالیکه اولین اتوبوس 3:30 حرکت می کنه؟
  اینکه گفتن یه ساعت زودتر شاید به خاطر اینه که دیر حاضر نشیم تا برنامشون به هم نریزه… اگه اینجوریه بگین که من به خاطر همین نیم ساعت مجبور نشم شب اصفهان دربه در مسافرخونه ها بشم؛صبح هم با چشای پف کرده برم مصاحبه…
  در ضمن اگه میشه در مورد ساعت پایان کار مصاحبه هم توضیح بدید؛بلیط برگشتم رو اوکی کنم.
  من کلاً آدم معترضی نیستم وبه حکمت خدا راضی؛ولیکن اگرهم صحبت عدالته؛آیا من با این شرایط با کسی که خونش یه کورس تاکسی با دادگستری استانش فاصله داره ؛برابریم؟
  باور کنید اگه به استرس باشه من استرس مصاحبه رو ندارم؛استرس این رو دارم که نکنه دیر به مصاحبه برسم بنیانم زیر سوال بره…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی اسلامشهر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 1882327

   شاید اتوبوسه وخدای نکرده پنچر شده،یه ساع دیرتر رسیدی،بنظر من عاقلانه ترین کار اینه روز قبل برین، شب وبرین مسافر خونه ای جایی بمونید که بتونید حداقل دوسه ساعت بدون استرس استراحت کنید،همین سر وقت رسیدن شما کلی تحت فشارتون میزاره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:29

   کد دیدگاه : 1882333

   سروش جان با اتوبوس نرو
   دير ميرسي
   و اين اصلا مطلوب و باب ميل اون ها نيس.
   ميتوني با دوستي آشنايي بري
   يا بهترين گزينه اينه ب جاي اتوبوس از ماشين هاي سواري خطي اصفهان بري
   اگه خدا نكرده مشكل هزينه داري
   ما بچه ها مشتاقانه در خدمتيم
   بي تعارف گفتم
   چون ميدونم تلاش كردي
   من شايد ب قبولي نهايي نرسم
   براي همين دوست ندارم بخاطر همچي مشكلاتي كسي جا بمونه.
   منتظر جوابت هستم
   نگران نباش
   فقط پيگير باش و جواب قطعي بده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 1882221

  سلام دوستان اردبیل باکسی تماس گرفتن یانه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:47

  کد دیدگاه : 1882217

  سلام همشهری محترم من هم واسه تقریرنویسی دادگستری کوهدشت قبول شدم وصبح بادادگستری زنگ زدم گفت مدیر کل هنوز دستورالعمل مصاحبه صادرنکرده وانشاء الله که همه قبولید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:45

  کد دیدگاه : 1882214

  من خودم نوزده سال بسیج فعال دارم ،نماینده ولی فقیه درپایگاه سپاه هستم ،کارت عضو هیئت اباعبدالله دارم ،لوح تقدیر ازبخشداری مرکزی جهت فعالیت دردهه فجر وکارت دوره اموزش حلقه صالحین ولوح تقدیر از هیت امنا مساجدولوح تقدیر بسیج نمونه وکارت قرائت قران وکارت فعالت درسرشماری نفوس ومسکن وغیره…..

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فافا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:45

  کد دیدگاه : 1882213

  ادمین چرا پیام منو تایید نمیکنی؟ فقط گفتم چقد طول میکشه تا نتیجه مصاحبه اعلام کنن،

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:26

   کد دیدگاه : 1882323

   نظر شما تایید شده است دوست عزیز.
   لطفاً بررسی نمایید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:42

  کد دیدگاه : 1882205

  چرا هیچ خبری از استان کهگیلویه نیست؟ بچه‌ها کجایید باهاتون تماس نگرفتن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:40

  کد دیدگاه : 1882198

  سلام ،همکاران محترم چرااینقدراسترس وفشارروحی به خودتان میارید ،اولایک برابرظرفیت است وهیچ کسی ردنمیشه بعد سوالات عمومی واقعادرحدراهنمایی میپرسن وباخداباشید وخداباتونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کریمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:32

  کد دیدگاه : 1882182

  از ارومیه کسی برا متصدی رفته مصاحبه زنگ زدن اصلا …..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : آی سو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 1882328

   با منم فعلا تماس نگرفتن.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مددکار اجتماعی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:31

  کد دیدگاه : 1882177

  سلام دوستان من امروز زنگ زدم دادگستری کل استان هرمزگان
  گفتن هنوز بخشنامه بدستمون نرسیده برسه خبرتون میکنیم 🙁
  آخه چرا مال ما انقد با تاخییر میاد (:dash:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فرناز-بندرعباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:54

   کد دیدگاه : 1882239

   واقعا چرا (:cry:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی چ ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:24

  کد دیدگاه : 1882158

  سلام هم استانی های عزیز چهارمحال به کسی پیامک دادن یا زنگ زدن واسه مصاحبه؟
  لطفا فعال باشید (:ok:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:51

   کد دیدگاه : 1882230

   نه فعلا.کجا قبول شدین؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...