دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 تیر 98: لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: اگر محدودیتی در تامین بودجه برای جذب پذیرفته شدگان وجود دارد مجلس باید منابع لازم را برای جذب این نیروها در بودجه سنواتی لحاظ کند. عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: دستگاه قضا نیاز مبرم به جذب این نیروها دارد و باید تمامی آنها جذب شوند تا منجر به تضییع حقوق پذیرفته شدگان نشود و از سویی قوه قضائیه بتواند کمبودهای خود را در حوزه نیروی انسانی از طریق جذب این افراد رفع کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 تیر 98: اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون منابع انسانی قوه قضائیه از توافق جدید با دولت در رابطه با جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی امور اداری قوه قضائیه در سال ۹۶ خبر داد و گفت: جذب این افراد با لحاظ اولویت آغاز شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 تیر 98: خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تمهیدات این سازمان را برای ۷ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه تشریح کرد. معاون رئیس جمهور افزود: قانون گذار در قانون برنامه ششم مشخص کرده اگر دستگاهی قصد استخدام دارد، باید مجوز لازم را از سازمان اداری استخدامی‌ کشور بگیرد و از سازمان برنامه و بودجه نیز تحقیق کند که منابع این کار در بودجه وجود دارد و اگر منابع آن وجود داشت و سازمان برنامه بودجه مجوز لازم را صادر کرده باشد؛ خبر خوش آن است سازمان برنامه و‌بودجه موافق جذب این ۷ هزار نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 تیر 98: تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، چندی قبل تعدادی از مخاطبان خبرگزاری فارس در سامانه فارس من موضوعی را با عنوان«بلاتکیفی بیش از ۷ هزار پذیرفته شدگان کارکنان اداری قوه قضاییه» مطرح کردند. سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: این موانع سر راه استخدام کسانی که ما نیاز مبرم و جدی به جذب آنها داریم قرار گرفت اما تلاش می‌شود که این موانع برداشته شود و هیأتی از سوی رئیس قوه قضائیه تشکیل شده که بتوانیم این موانع را مرتفع کنیم و این افراد به جمع ما بپیوندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 98: جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی قوه قضاییه درباره آزمون استخدامی قوه قضائیه نیز گفت: اقدام دستگاه قضا برای برگزاری آزمون طبق قانون بود. قوه قضائیه برای حضور این نیرو‌ها نیاز مبرم دارد و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم و با امر ریاست قوه قضائیه، کارگروهی مأمور شدند که موانع شروع به کار کسانی را که پذیرفته شدند، بردارند و همه را جذب خواهیم کرد. در فاز اول ۲ هزار نفر به جایگزینی بازنشستگان و کسانی که منفک شدند، جذب می‌شوند و نگرانی برای پذیرفته‌شدگان به وجود آمده است. این افراد تحت پست‌های مشخص جذب شدند و کسی قرار نیست جای آن‌ها را بگیرد و هیچ تضییع حقی صورت نمی‌گیرد. زمانی برای این موضوع قابل تعیین نیست و دولت در حوزه تأمین اعتبار حقوق و مزایا و تخصیص پست‌های سازمانی باید ما را کمک کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 تیر 98: تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، بابیان‌اینکه قوه قضائیه باید باقی‌مانده بودجه لازم برای استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه سال ۹۶ را از منابع داخلی تامین کند، یادآورشد: مجلس در بودجه ۹۹ ردیفی برای استخدام این افراد تعیین خواهد کرد. یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اعلام خبری از سوی رئیس قوه قضائیه مبنی بر اینکه کار جذب ۷۰۰۰ هزار نفری که در آزمون استخدامی سال ۹۶ پذیرفته شدند، آغاز می‌شود، اما یک مقدار زمان می‌برد، گفت: آقای رئیسی به این نکته اشاره کرده که تعدادی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را فراخور بودجه‌ای که در اختیار دارند، جذب می‌کنند، اما به نظر می‌رسد شاید شناسایی افرادی که بیشتر به این کار نیاز دارند و اولویت‌بندی آنها اقدام سختی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 98: خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

آیت الله رئیسی بیان داشت: مراکز علمی و حوزوی و دانشگاهی و فرهیختگان حوزه تحقیق و پژوهش نیز باید برای ایجاد تحول قضایی به قوه قضاییه کمک کنند و همگام با دستگاه قضایی حرکت کنند. ما اعتقاد داریم که ارتباط بین حوزه و دانشگاه با دستگاه قضایی باید یک ارتباط معنا دار و قوی باشد. وی در خصوص جذب ۷۰۰۰ هزار نفری که آزمون استخدامی در سال ۹۶ پذیرفته شدند نیز گفت:کار جذب آغاز می شود اما یک مقدار زمان می برد و انشااله این تعداد به قوه قضاییه اضافه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم که در محل یادمان شهدای هفتم تیر آغاز شد، همزمان با دومین روز هفته قوه قضاییه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهید دکتر بهشتی و یارانش به حادثه هفتم تیز اشاره و اظهار کرد: مرور جریان هفتم تیر و شناخت وقایعی که در روز‌های آغازین انقلاب اسلامی واقع شد، هم برای کسانی که آن دوران بودند و هم برای نسل جوان، ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه قضائیه گفت: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه طی جلسات متعدد نهایی شد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه‌قضائیه عنوان کرد: دستگاه قضایی در اجرای سیاست‌های کلان قضایی و اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین بند (ی) ماده 211 از فصل هشتم قانون برنامه پنجم توسعه کشور، اقدام به تهیه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضاییه کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: بیش از یک سوم پست‌های مدیریتی دستگاه قضایی در خراسان رضوی فاقد نیروی انسانی است. وی تصریح کرد: قوه قضاییه مجوز استخدام ۳ هزار نفر را در دستگاه قضائی صادر کرده است که سهم خراسان رضوی از این تعداد حدود ۶۰۰ نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 تیر 98: شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون حقوقی قوه قضاییه از آغاز مرحله مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون مترجمان رسمی قوه قضاییه همزمان با هفته گرامیداشت هفته قوه قضاییه خبر داد. وی خاطرنشان کرد: مرحله مصاحبه، بر اساس برنامه تا پایان تیر ماه در اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 خرداد 98: جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند. وی ادامه داد: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند و این در صورتی است که وزارت بهداشت ظرفیت پذیرش 12 هزار نیرو را به راحتی دارد و بنا به بودجه بسیاری از جوانان آماده خدمت در دستگاه قضایی امروز فقط در انتظارند و جوان‌گرایی در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 خرداد 98: احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد 2000 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 جذب شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 خرداد 98: پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود. علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (منبع: خبرگزاری آنا)

حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره بلاتکلیفی ۷ هزار و ۲۰۰ نیرویی که آزمون‌های استخدامی قوه قضائیه را پشت سر گذاشته و به دلیل نبود اعتبارات لازم هنوز وارد سیستم قضائی نشده‌اند اظهار کرد: طبق ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضائیه می‌تواند سالانه حداکثر ۸۰۰ قاضی و ۳ هزار و ۲۰۰ نیروی کارآمد و جدید را برای تکمیل پست‌های اداری خود از طریق آزمون استخدامی جذب کند و دستگاه قضائی نیز حدود دو سال پیش بود که آزمون مذکور را برگزار کرد و درحقیقت متولیان برگزاری این آزمون به قانون عمل کردند و بیش از ۷ هزار نیرویی که در این آزمون پذیرفته شدند باید هرچه سریع‌تر وارد سیستم قضائی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است. جمشید انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 خرداد 98: جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان برنامه بودجه گفت: ما در پرداخت هزینه‌های جاری ۶۲ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی خواهیم داشت که با اولویت‌بندی امکان‌پذیر است. وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت مسئول شد که اولویت‌های دستگاه‌های ذیربط را انتخاب کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 98: بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اسماعیلی: اقدامی که قوه قضاییه مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی کارکنان انجام داد یک اقدام صد در صد قانونی و بر مبنای مجوز بود. در قانون برنامه و بودجه به قوه قضاییه اجازه داده شده است که سالیانه ۸۰۰ قاضی و هر قاضی سه کارمند (۲ هزار و ۴۰۰ کارمند) استخدام کند؛ این مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 خرداد 98: نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد 75 نفر از نمایندگان در نامه‌ای به هیأت رئیسه خواستار رسیدگی به موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده 234 آئین‌نامه داخلی مجلس شدند. وی افزود: در جریان این موضوع سازمان برنامه بودجه، سازمان اداری و استخدامی و وزارت دادگستری کوتاهی‌هایی را در اجرای مواد قانون برنامه ششم داشته‌اند که نمایندگان در این نامه خواستار رسیدگی به این موضوع هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 خرداد 98: بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت جذب 7200 نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه، گفت: آزمون‌هایی که برای استخدام در قوه قضائیه برگزار می‌شود بر مبنای مجوز قانونی بوده که به آن داده شده است، اما مشکلی که در جذب این افراد ایجاد شده به تامین بودجه لازم برای این بخش برمی‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 خرداد 98: لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (منبع: خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش از این به مصحلت و صلاح نیست از دستگاه قضا خواستار جذب این افراد از طریق منابع در اختیار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : شهاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:04

  کد دیدگاه : 30029

  سلام و درود،
  در متن آگهی شرط معدل برای رشته های مهندسی تفکیک شده است، ولی رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار-سخت افزار) جزو رشته های مهندسی نوشته نشده. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امپراتور بی سرزمین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:40

   کد دیدگاه : 30065

   بابا ایول شهاب جون!

   بابا تو دیگه کی هستی!! عکس خودته یا خواهر زاده دیوید بکهام !!!

   مهندس مهندسه دیگه کامپیوتر برق مکانیک و … نداره !! نوشته نشده که نشده حتما

   یادشون رفته! نکنه تو به مهندس بودن خودت شک داری ؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شهاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:50

    کد دیدگاه : 30683

    فک نزن بابا حوصله ندارم. بیکار ……

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم صالحی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:09

    کد دیدگاه : 1424306

    چرا من جدول رشته هارو نمیبینم آخه نزده یا من پیدا نمیکنم لطفا جواب بدید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سالار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:59

  کد دیدگاه : 30027

  با سلام من لیسانس حقوق دارم از تالش میتونم ثبت نام کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:44

  کد دیدگاه : 30021

  مدیر جان برادرم جانبازه مبلغ رو کامل باید واریز کنم یا نصفش.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:47

   کد دیدگاه : 30024

   با سلام
   طبق بند ذکر شده تنها ایثارگران از پرداخت 50 درصد مبلغ معاف هستند. (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:37

    کد دیدگاه : 1426815

    متاسفانه در درگاه پرداخت هیچ گزینه تخفیفی ثبت نشده

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:03

     کد دیدگاه : 1426870

     این دیدگاه به تاریخ سال 92 است دوست عزیز. مربوط به استخدامی سال 92 است

     پاسخ دهید
   • نویسنده : متقاضی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:41

    کد دیدگاه : 1426830

    متاسفانه در قسمت پرداخت هیچ گزینه تخفیفی وجود ندارد.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:35

   کد دیدگاه : 1430575

   مگه برادرم قبوله ؟ منم برادرم جانبازه ولی شرایطی نداشت که . اگه هست به منم بگین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : راحله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:06

  کد دیدگاه : 29969

  وای تو رو خدا کلی نگید فقط مدیریت بازرگانی ثبت نام بکنه یا نه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:11

   کد دیدگاه : 29991

   با سلام
   صبح یک تماس با این شماره بگیرید، سوالتون رو مطرح بفرمایید:
   66407070
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:29

    کد دیدگاه : 1482262

    سلام من برگه ثبت نام رو گم کردم باید چکار کنم با این شماره تماس بگیرم راهنمایی میکنن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:58

  کد دیدگاه : 29955

  مدیر جان خواهشا پیگیری کن ، عزیز دل همه بیکارها ما رو از سردر گمی دربیار ، ایا رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟
  در ردیف ۲۹ و رسته شغلی مسئول خدمات اداری نوشته شده که مدرک مدیریت دولتی ،مدیریت پرسنلی ، مدیریت اداری ، مدیریت خدمات اداری ، علوم اداری ، امور اداری و مدیریت
  حالا سوال اینه که اون جمله اخرش یعنی چی؟
  امور اداری و مدیریت خودش یه رشته جداگانه اس ؟ یا اون کلمه مدیریت یعنی رشته مدیریت با زیر شاخه هاش مثل بازرگانی
  چون درسهای تخصصی که اعلام کردن رو ما هم پاس کردیم
  لطفا سریعا پیگیری کنید .
  متشکرم
  جدولهایی که اعلام کردن خیلی گنگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 29964

   با سلام
   دوست عزیز قبلاً به یکی از عزیزان توضیح عرض کردم که عموماً به کار بردن کلمه ی مدیریت بدون پسوند شامل همه ی گرایش های مجموعه ی مدیریت میشه.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:06

    کد دیدگاه : 29968

    مدیر جان چه تضمینی هست توش؟ میشه خودتون ازشون بپرسید ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:20

     کد دیدگاه : 29975

     مدیرجان میدونی برا چی حساسم
     الان نزدیکهای امتحان ارشده
     اگه ثبت نام کنم طبعا نصف وقتم رو میگیره واگه بعد از امتحان معلوم بشه که مدیریت بازرگانی نمیخوان خیلی ضرر میکنم .
     دقیقا پارسال هم سر امتحان ارشد ازمون مالیات اومد و حواسم رفت طرفش ولی ذخیره شدم و ارشد هم غیر انتفاعی قبول شدم که هردوتاش بدرد من نمیخورند .
     لطفا حتما خبر موثق بدید.

     پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:11

     کد دیدگاه : 29992

     با سلام
     صبح یک تماس با این شماره بگیرید، سوالتون رو مطرح بفرمایید:
     66407070
     موفق باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : نریمانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:55

  کد دیدگاه : 29954

  سلام و عرض ادب
  یک سوال داشتم از خدمتتون من دانشجوی کارشناسی فقه و حقوق ترم 5 هست ایا می توانم در این ازمون شرکت کنم ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:42

   کد دیدگاه : 29963

   با سلام
   دوست عزیز لطفاً متن اطلاعیه رو مطالعه بفرمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:38

  کد دیدگاه : 29952

  مسئولین محترم در مورد شرایط سنی کارکنان شورای حل اختلاف و جانبازان همان شرایط سنی مقرر منظور شده است؟ یا نسبت به آنها شرایط سنی خاصی در نظر گرفته خواهد شد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خانم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 29934

  سلام، من کارشناس حسابداری هستم، بنظرتون رشته ما هم جزء نیروهاشونه؟ اگه جوابمو بدید ممنون میشم*متشکرم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:16

   کد دیدگاه : 29936

   با سلام
   لیست رشته ها به متن آگهی بالااضافه شده است.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : SABA

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 29923

  سلام مدیر جان
  واسه رشته مدیریت دولتی چی بخونیم خوبه؟
  یعنی این سوالات سایت واسه ازمون کافیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:59

   کد دیدگاه : 1913964

   مدیریت رفتار سازمانی
   مبانی مدیریت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسام از شیراز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 29892

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
  اینجانب کارشناسی ارشد ریاضیات هستم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم لطفا من را راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:44

   کد دیدگاه : 29922

   سلام اقا حسام
   نوشتن لیسانس انفورماتیک! حالا نمیدونم ریاضی کاربردیه؟
   نمیدونم مقطع بالاتر رو ایراد میگیرن؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 29846

  سلام ثبت نامش کجاست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:10

   کد دیدگاه : 29849

   با سلام
   دوست گرامی د ر متن آگهی مشخص شده است:
   ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
   ۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می‌بایست به سایت (www.modiriat.org و یا http://www.dadiran.ir) مراجعه و مراحلثبت نام را از تاریخ ۱۲/۰۹/۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳/۰۹/۹۲طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریالبه صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)

   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:44

  کد دیدگاه : 29838

  خدا کنه که شرط سنی را حذف کنند چون من فوق لیسانسم و 35 سال دارم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 29837

  یکی جوابه سوال منو بده، رشته انفورماتیک چ رشته ای هست؟
  چه دانشگاه هایی اینو دارن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : elahe

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:03

  کد دیدگاه : 29824

  سلام خسته نباشید میشه لطف کنید و بگید شامل چه رشته هایی میشه ایا رشته کشاورزی را هم شامل میشود من که فوق لیسانس زراعت هستم میتونم در این ازمون شرکت کنم
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:18

   کد دیدگاه : 29829

   با سلام
   در حال حاضر سایت مرجع به خاطر مشکل فنی باز نمیشود.
   به محض اینکه باز شد اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به متن آگهی اضافه خواهیم کرد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ایمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:03

  کد دیدگاه : 29822

  سلام میخواستم بدونم رشته مدیریت صنعتی هم میخوان .ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:16

  کد دیدگاه : 29804

  سلام. من رو قسمت ثبت نام می رم eror می زنه .مشکل از چیه؟ اصلا وارد نمی شه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:26

   کد دیدگاه : 29807

   با سلام
   به احتمال زیاد این مشکل فنی میباشد و به زودی رفع خواهد شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:15

  کد دیدگاه : 29803

  میشه لطفا بفرمایید چه رشته هایی میخواد قوه قضاییه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:14

  کد دیدگاه : 29740

  سلام خوهشا یکی بگه امور اداری و مدیریت که گفته منظورش شامل مدیریت صنعتی هم میشه؟ مدیر خواهشا جواب بدید.از سایت استخدامش هم نمیشه پرسشو ثبت کرد.چطور میشه پیگیر شد….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:55

   کد دیدگاه : 29751

   با سلام
   به طور معمول به کار بردن کلمه ی مدیریت بدون اشاره به گرایش های آن شامل تمام گرایش ها میشود.
   البته نیاز هست شما خودتون بیشتر در این زمینه تحقیق بفرمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حمیدرضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:06

    کد دیدگاه : 29755

    خدا از دهنتون بشنوه. نمیتونم فردا پیگیری کنم خواهشا اگر کسی تونست تماس بگیره یا شماره ای چیزی اعلام بششه خواهشا بگید.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:35

  کد دیدگاه : 29728

  باسلام ایجانب جانباز 20درصد فوق دیپلم حسابداری ودانشجوی کارشناسی حقوق هستم برای استخدام شرایط سنی داریم یامعاف هستیم باتشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:39

   کد دیدگاه : 29731

   با سلام
   دوست گرامی لطفاً با دقت متن آگهی را مطالعه بفرمایید، در صورت عدم وجود شرط سنی، مشکلی نخواهد بود.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:07

  کد دیدگاه : 29698

  سلام
  کسی میدونه رشته انفورماتیک چ رشته ای هست؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:15

   کد دیدگاه : 30005

   مربوط به مدیریت شبکه داخلی کامپیوتر دادگستریه.لیسانس کامپیوتر اگر هستی شرکت کن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : لیسانس ای تی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:29

    کد دیدگاه : 30515

    لیسانس ای تی میتونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : فاطمه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:05

     کد دیدگاه : 1437248

     سلام رشته ادبیات عرب میتونه شرکت کنه ازمونش کی هست

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...