دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه


لیست صفحات مرتبط:
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مجلس با اشاره به سازوکار معیوب صدور پروانه «وکالت» در کشور گفت: کمبود وکیل در کشور داریم. بهادری با اشاره به ظرفیت بالقوه اشتغال‌زایی در بازار خدمات حقوقی و وکالت گفت: با توجه به کمبود وکیل در کشور، حرفه‌ وکالت ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال فارغ‌التحصیلان حقوقی دارد و موافق بالفعل شدن چنین ظرفیتی برای اشتغال هستم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 اردیبهشت 98: جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 98 (منبع: منابع انسانی قوه قضائیه)

جزییات زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۸ به شرح ذیل می باشد:

زمان مصاحبه علمی:
مصاحبه علمی ثبت نام کنندگان از تیر ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد.
تذکر: زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در ۲ نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

یک وکیل دادگستری از قوه قضاییه خواست تا به شکلی قضات دادگستری را تامین کند که آن ها مجبور نباشند پس از شغل قضاوت به حرفه وکالت رو آورند.
سیامک مدیرخراسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره اشتغال قضات به شغل وکالت گفت: اشتغال قاضی به وکالت باعث از بین رفتن شان قاضی می شود و به طور کلی دستگاه قضایی باید به شکلی قضات خود را تامین کند که آن ها مجبور نباشند به شغل وکالت رو آورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه یک سال پس از برگزاری آزمون اعلام کرد: مهدی ناصری دولت آبادی، درخصوص بررسی نواقص پرونده گفت: نتایج مورد پذیرش طی تماس تلفنی به پذیرفته‌شدگان اعلام می شود و نیازی به پیگیری از سوی متقاضیان نیست

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

بدينوسيله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی و حوزوی پذیرفته‌شده در آزمون تصدی منصب قضا‌ سال 1397 می‌رساند، از این پس جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1397 به سامانه اعلام نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی 97 مراجعه نمایید.

خبر 3 اردیبهشت 98: آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند. یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: آزمون استخدامی در سال 96 برگزار شد اما پذیرفته شدگان پس از گذشت بیش از یک سال همچنان بلاتکلیف هستند و در نگرانی به سر می برند و نیاز است هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اردیبهشت 98: بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش از یک سال بلاتکلیف هستند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، طی ماه‌های گذشته جمعی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان طی تماس‌های تلفنی و مراجعات حضوری به این مجموعه اعتراضات خود در خصوص تعیین و تکلیف آزمون استخدامی قوه قضاییه را مطرح کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (منبع: دادگستری کل استان همدان)

دوره آموزشي شغلي ويژه متصديان امور دفتري و بايگاني از تاريخ 03/ 02/ 1398 لغايت 05/ 02/ 1398 از ساعت 8 الي 12 در محل دادگستري كل استان همدان برگزار مي گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه ششم صورت می‌گیرد، کوتاهی سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشوری در تخصیص بودجه و ردیف و شماره استخدامی را مانع جذب پذیرفته‌شدگان دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 فروردین 98: اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت قوه قضائیه)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مطرح کرد: جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب 6400 سهمیه استخدامی در مورخ 96/09/10 برگزار شد و تعداد 7228 نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب عضو هیات علمی ‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه- 24 بهمن 97

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری با شرایط ذیل عضو هیات علمی پژوهشی جذب می‌نماید:

> شرایط اختصاصی

الف: مدرک تحصیلی:

۱- حداقل مدرک دکتری تخصصی و هر سه مقطع تحصیلی فقط رشته‌های مجاز و مورد قبول پژوهشگاه: حقوق – مدیریت و گرایش‌های مربوط. رشته‌های فقه و حقوق مورد پذیرش نیست.
۲- حداقل معدل در هر سه مقطع تحصیلی ۱۷ و همچنین حداقل نمره رساله یا پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد ۵۰/ ۱۷ و دکتری ۱۸
۳- مدارک دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های تهران مرکز و تهران جنوب فقط در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات فقط در مقطع دکتری قابل قبول است.
۴- مدارک دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پذیرفته می‌شود.
۵- مدارک دانشگاه علمی و کاربردی قابل پذیرش نیست.
۶- مدارک دانشگاه‌های غیر دولتی فقط در موارد زیر قابل پذیرش است: امام صادق (ع) – امام خمینی (ره) – علوم اسلامی رضوی – مدرسه عالی شهید مطهری – مفید
۷- کلیه دانشگاه‌های دولتی مدارکشان مورد پذیرش است.
۸- فارغ التحصیلان خارج از کشور که مدارکشان مورد ارزیابی وزارت علوم قرار می‌گیرد فقط چنانچه دانشگاه محل تحصیل جزء گروه الف. (ممتاز) در کشور محل تحصیل توسط وزارت علوم رده بندی شده باشند مورد پذیرش است.
۹- گرایش مدرک دکتری باید با تقاضای فرد جهت عضویت در رشته مربوطه انطباق داشته باشد.

ب: رشته‌های تحصیلی قابل قبول جهت تقاضای پیمانی (دکتری تخصصی):

• مدیریت دولتی (کلیه گرایش‌ها)
• مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)
• آینده پژوهی (گرایش آینده پژوهی)
• حقوق خصوصی (کلیه گرایش ها)
• حقوق جزا و جرم شناسی (کلیه گرایش ها)

ج: سابقه پژوهشی:

حداقل مقالات (علمی -پژوهشی) برای فارغ التحصیلان سال جاری دو مقاله چاپ شده و دو مقاله پذیرفته شده و برای فارغ التحصیلان سال‌های قبل چهار مقاله می‌باشد. افرادی که دارای سابقه قضاوت و یا فعالیت‌های پژوهشی تخصصی در مراکز علمی از جمله پژوهشگاه قوه قضاییه باشند دارای اولویت می‌باشند.

د: تسلط به زبان خارجی:

اولویت در جذب افراد آشنا به زبان‌های خارجی پذیرفته شده در آزمون‌های مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات:

انگلیسی: دارای مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶ و یا معادل آن در مدارک تافل، MCHE و تولیمو و …
فرانسه: حداقل مدرک Delf (B۲) و Dalf و TCF (B۲) وسایر مدارک معتبر زبان‌های خارجی که معادل موارد فوق باشد.

متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال مهلت دارند در سامانه مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام در این دوره از فراخوان اقدام کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : شهاب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:04

  کد دیدگاه : 30029

  سلام و درود،
  در متن آگهی شرط معدل برای رشته های مهندسی تفکیک شده است، ولی رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار-سخت افزار) جزو رشته های مهندسی نوشته نشده. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امپراتور بی سرزمین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:40

   کد دیدگاه : 30065

   بابا ایول شهاب جون!

   بابا تو دیگه کی هستی!! عکس خودته یا خواهر زاده دیوید بکهام !!!

   مهندس مهندسه دیگه کامپیوتر برق مکانیک و … نداره !! نوشته نشده که نشده حتما

   یادشون رفته! نکنه تو به مهندس بودن خودت شک داری ؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : شهاب

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:50

    کد دیدگاه : 30683

    فک نزن بابا حوصله ندارم. بیکار ……

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم صالحی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:09

    کد دیدگاه : 1424306

    چرا من جدول رشته هارو نمیبینم آخه نزده یا من پیدا نمیکنم لطفا جواب بدید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سالار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:59

  کد دیدگاه : 30027

  با سلام من لیسانس حقوق دارم از تالش میتونم ثبت نام کنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حامد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:44

  کد دیدگاه : 30021

  مدیر جان برادرم جانبازه مبلغ رو کامل باید واریز کنم یا نصفش.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:47

   کد دیدگاه : 30024

   با سلام
   طبق بند ذکر شده تنها ایثارگران از پرداخت 50 درصد مبلغ معاف هستند. (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:37

    کد دیدگاه : 1426815

    متاسفانه در درگاه پرداخت هیچ گزینه تخفیفی ثبت نشده

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:03

     کد دیدگاه : 1426870

     این دیدگاه به تاریخ سال 92 است دوست عزیز. مربوط به استخدامی سال 92 است

     پاسخ دهید
   • نویسنده : متقاضی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:41

    کد دیدگاه : 1426830

    متاسفانه در قسمت پرداخت هیچ گزینه تخفیفی وجود ندارد.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:35

   کد دیدگاه : 1430575

   مگه برادرم قبوله ؟ منم برادرم جانبازه ولی شرایطی نداشت که . اگه هست به منم بگین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : راحله

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:06

  کد دیدگاه : 29969

  وای تو رو خدا کلی نگید فقط مدیریت بازرگانی ثبت نام بکنه یا نه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:11

   کد دیدگاه : 29991

   با سلام
   صبح یک تماس با این شماره بگیرید، سوالتون رو مطرح بفرمایید:
   66407070
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:29

    کد دیدگاه : 1482262

    سلام من برگه ثبت نام رو گم کردم باید چکار کنم با این شماره تماس بگیرم راهنمایی میکنن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:58

  کد دیدگاه : 29955

  مدیر جان خواهشا پیگیری کن ، عزیز دل همه بیکارها ما رو از سردر گمی دربیار ، ایا رشته مدیریت بازرگانی میتونه شرکت کنه؟
  در ردیف ۲۹ و رسته شغلی مسئول خدمات اداری نوشته شده که مدرک مدیریت دولتی ،مدیریت پرسنلی ، مدیریت اداری ، مدیریت خدمات اداری ، علوم اداری ، امور اداری و مدیریت
  حالا سوال اینه که اون جمله اخرش یعنی چی؟
  امور اداری و مدیریت خودش یه رشته جداگانه اس ؟ یا اون کلمه مدیریت یعنی رشته مدیریت با زیر شاخه هاش مثل بازرگانی
  چون درسهای تخصصی که اعلام کردن رو ما هم پاس کردیم
  لطفا سریعا پیگیری کنید .
  متشکرم
  جدولهایی که اعلام کردن خیلی گنگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 29964

   با سلام
   دوست عزیز قبلاً به یکی از عزیزان توضیح عرض کردم که عموماً به کار بردن کلمه ی مدیریت بدون پسوند شامل همه ی گرایش های مجموعه ی مدیریت میشه.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:06

    کد دیدگاه : 29968

    مدیر جان چه تضمینی هست توش؟ میشه خودتون ازشون بپرسید ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : یه بیکار بی پارتی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:20

     کد دیدگاه : 29975

     مدیرجان میدونی برا چی حساسم
     الان نزدیکهای امتحان ارشده
     اگه ثبت نام کنم طبعا نصف وقتم رو میگیره واگه بعد از امتحان معلوم بشه که مدیریت بازرگانی نمیخوان خیلی ضرر میکنم .
     دقیقا پارسال هم سر امتحان ارشد ازمون مالیات اومد و حواسم رفت طرفش ولی ذخیره شدم و ارشد هم غیر انتفاعی قبول شدم که هردوتاش بدرد من نمیخورند .
     لطفا حتما خبر موثق بدید.

     پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:11

     کد دیدگاه : 29992

     با سلام
     صبح یک تماس با این شماره بگیرید، سوالتون رو مطرح بفرمایید:
     66407070
     موفق باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : نریمانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:55

  کد دیدگاه : 29954

  سلام و عرض ادب
  یک سوال داشتم از خدمتتون من دانشجوی کارشناسی فقه و حقوق ترم 5 هست ایا می توانم در این ازمون شرکت کنم ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:42

   کد دیدگاه : 29963

   با سلام
   دوست عزیز لطفاً متن اطلاعیه رو مطالعه بفرمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:38

  کد دیدگاه : 29952

  مسئولین محترم در مورد شرایط سنی کارکنان شورای حل اختلاف و جانبازان همان شرایط سنی مقرر منظور شده است؟ یا نسبت به آنها شرایط سنی خاصی در نظر گرفته خواهد شد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خانم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:14

  کد دیدگاه : 29934

  سلام، من کارشناس حسابداری هستم، بنظرتون رشته ما هم جزء نیروهاشونه؟ اگه جوابمو بدید ممنون میشم*متشکرم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:16

   کد دیدگاه : 29936

   با سلام
   لیست رشته ها به متن آگهی بالااضافه شده است.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : SABA

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 29923

  سلام مدیر جان
  واسه رشته مدیریت دولتی چی بخونیم خوبه؟
  یعنی این سوالات سایت واسه ازمون کافیه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:59

   کد دیدگاه : 1913964

   مدیریت رفتار سازمانی
   مبانی مدیریت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حسام از شیراز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:50

  کد دیدگاه : 29892

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیریت سایت
  اینجانب کارشناسی ارشد ریاضیات هستم آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم لطفا من را راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:44

   کد دیدگاه : 29922

   سلام اقا حسام
   نوشتن لیسانس انفورماتیک! حالا نمیدونم ریاضی کاربردیه؟
   نمیدونم مقطع بالاتر رو ایراد میگیرن؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:05

  کد دیدگاه : 29846

  سلام ثبت نامش کجاست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:10

   کد دیدگاه : 29849

   با سلام
   دوست گرامی د ر متن آگهی مشخص شده است:
   ب – مهلت و نحوه ثبت نام:
   ۱- ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می‌بایست به سایت (www.modiriat.org و یا http://www.dadiran.ir) مراجعه و مراحلثبت نام را از تاریخ ۱۲/۰۹/۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۳/۰۹/۹۲طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریالبه صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور معاف می‌باشند.)

   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:44

  کد دیدگاه : 29838

  خدا کنه که شرط سنی را حذف کنند چون من فوق لیسانسم و 35 سال دارم.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 29837

  یکی جوابه سوال منو بده، رشته انفورماتیک چ رشته ای هست؟
  چه دانشگاه هایی اینو دارن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : elahe

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:03

  کد دیدگاه : 29824

  سلام خسته نباشید میشه لطف کنید و بگید شامل چه رشته هایی میشه ایا رشته کشاورزی را هم شامل میشود من که فوق لیسانس زراعت هستم میتونم در این ازمون شرکت کنم
  با تشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:18

   کد دیدگاه : 29829

   با سلام
   در حال حاضر سایت مرجع به خاطر مشکل فنی باز نمیشود.
   به محض اینکه باز شد اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به متن آگهی اضافه خواهیم کرد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ایمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:03

  کد دیدگاه : 29822

  سلام میخواستم بدونم رشته مدیریت صنعتی هم میخوان .ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:16

  کد دیدگاه : 29804

  سلام. من رو قسمت ثبت نام می رم eror می زنه .مشکل از چیه؟ اصلا وارد نمی شه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:26

   کد دیدگاه : 29807

   با سلام
   به احتمال زیاد این مشکل فنی میباشد و به زودی رفع خواهد شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:15

  کد دیدگاه : 29803

  میشه لطفا بفرمایید چه رشته هایی میخواد قوه قضاییه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمیدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:14

  کد دیدگاه : 29740

  سلام خوهشا یکی بگه امور اداری و مدیریت که گفته منظورش شامل مدیریت صنعتی هم میشه؟ مدیر خواهشا جواب بدید.از سایت استخدامش هم نمیشه پرسشو ثبت کرد.چطور میشه پیگیر شد….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:55

   کد دیدگاه : 29751

   با سلام
   به طور معمول به کار بردن کلمه ی مدیریت بدون اشاره به گرایش های آن شامل تمام گرایش ها میشود.
   البته نیاز هست شما خودتون بیشتر در این زمینه تحقیق بفرمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حمیدرضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:06

    کد دیدگاه : 29755

    خدا از دهنتون بشنوه. نمیتونم فردا پیگیری کنم خواهشا اگر کسی تونست تماس بگیره یا شماره ای چیزی اعلام بششه خواهشا بگید.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:35

  کد دیدگاه : 29728

  باسلام ایجانب جانباز 20درصد فوق دیپلم حسابداری ودانشجوی کارشناسی حقوق هستم برای استخدام شرایط سنی داریم یامعاف هستیم باتشکر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:39

   کد دیدگاه : 29731

   با سلام
   دوست گرامی لطفاً با دقت متن آگهی را مطالعه بفرمایید، در صورت عدم وجود شرط سنی، مشکلی نخواهد بود.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:07

  کد دیدگاه : 29698

  سلام
  کسی میدونه رشته انفورماتیک چ رشته ای هست؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:15

   کد دیدگاه : 30005

   مربوط به مدیریت شبکه داخلی کامپیوتر دادگستریه.لیسانس کامپیوتر اگر هستی شرکت کن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : لیسانس ای تی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:29

    کد دیدگاه : 30515

    لیسانس ای تی میتونه ثبت نام کنه ؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : فاطمه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 17:05

     کد دیدگاه : 1437248

     سلام رشته ادبیات عرب میتونه شرکت کنه ازمونش کی هست

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...