دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه


لیست صفحات مرتبط:
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مجلس با اشاره به سازوکار معیوب صدور پروانه «وکالت» در کشور گفت: کمبود وکیل در کشور داریم. بهادری با اشاره به ظرفیت بالقوه اشتغال‌زایی در بازار خدمات حقوقی و وکالت گفت: با توجه به کمبود وکیل در کشور، حرفه‌ وکالت ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال فارغ‌التحصیلان حقوقی دارد و موافق بالفعل شدن چنین ظرفیتی برای اشتغال هستم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 اردیبهشت 98: جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 98 (منبع: منابع انسانی قوه قضائیه)

جزییات زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۸ به شرح ذیل می باشد:

زمان مصاحبه علمی:
مصاحبه علمی ثبت نام کنندگان از تیر ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد.
تذکر: زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در ۲ نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

یک وکیل دادگستری از قوه قضاییه خواست تا به شکلی قضات دادگستری را تامین کند که آن ها مجبور نباشند پس از شغل قضاوت به حرفه وکالت رو آورند.
سیامک مدیرخراسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره اشتغال قضات به شغل وکالت گفت: اشتغال قاضی به وکالت باعث از بین رفتن شان قاضی می شود و به طور کلی دستگاه قضایی باید به شکلی قضات خود را تامین کند که آن ها مجبور نباشند به شغل وکالت رو آورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه یک سال پس از برگزاری آزمون اعلام کرد: مهدی ناصری دولت آبادی، درخصوص بررسی نواقص پرونده گفت: نتایج مورد پذیرش طی تماس تلفنی به پذیرفته‌شدگان اعلام می شود و نیازی به پیگیری از سوی متقاضیان نیست

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

بدينوسيله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی و حوزوی پذیرفته‌شده در آزمون تصدی منصب قضا‌ سال 1397 می‌رساند، از این پس جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1397 به سامانه اعلام نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی 97 مراجعه نمایید.

خبر 3 اردیبهشت 98: آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند. یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: آزمون استخدامی در سال 96 برگزار شد اما پذیرفته شدگان پس از گذشت بیش از یک سال همچنان بلاتکلیف هستند و در نگرانی به سر می برند و نیاز است هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اردیبهشت 98: بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش از یک سال بلاتکلیف هستند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، طی ماه‌های گذشته جمعی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان طی تماس‌های تلفنی و مراجعات حضوری به این مجموعه اعتراضات خود در خصوص تعیین و تکلیف آزمون استخدامی قوه قضاییه را مطرح کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (منبع: دادگستری کل استان همدان)

دوره آموزشي شغلي ويژه متصديان امور دفتري و بايگاني از تاريخ 03/ 02/ 1398 لغايت 05/ 02/ 1398 از ساعت 8 الي 12 در محل دادگستري كل استان همدان برگزار مي گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه ششم صورت می‌گیرد، کوتاهی سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشوری در تخصیص بودجه و ردیف و شماره استخدامی را مانع جذب پذیرفته‌شدگان دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 فروردین 98: اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت قوه قضائیه)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مطرح کرد: جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب 6400 سهمیه استخدامی در مورخ 96/09/10 برگزار شد و تعداد 7228 نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب عضو هیات علمی ‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه- 24 بهمن 97

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری با شرایط ذیل عضو هیات علمی پژوهشی جذب می‌نماید:

> شرایط اختصاصی

الف: مدرک تحصیلی:

۱- حداقل مدرک دکتری تخصصی و هر سه مقطع تحصیلی فقط رشته‌های مجاز و مورد قبول پژوهشگاه: حقوق – مدیریت و گرایش‌های مربوط. رشته‌های فقه و حقوق مورد پذیرش نیست.
۲- حداقل معدل در هر سه مقطع تحصیلی ۱۷ و همچنین حداقل نمره رساله یا پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد ۵۰/ ۱۷ و دکتری ۱۸
۳- مدارک دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های تهران مرکز و تهران جنوب فقط در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات فقط در مقطع دکتری قابل قبول است.
۴- مدارک دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پذیرفته می‌شود.
۵- مدارک دانشگاه علمی و کاربردی قابل پذیرش نیست.
۶- مدارک دانشگاه‌های غیر دولتی فقط در موارد زیر قابل پذیرش است: امام صادق (ع) – امام خمینی (ره) – علوم اسلامی رضوی – مدرسه عالی شهید مطهری – مفید
۷- کلیه دانشگاه‌های دولتی مدارکشان مورد پذیرش است.
۸- فارغ التحصیلان خارج از کشور که مدارکشان مورد ارزیابی وزارت علوم قرار می‌گیرد فقط چنانچه دانشگاه محل تحصیل جزء گروه الف. (ممتاز) در کشور محل تحصیل توسط وزارت علوم رده بندی شده باشند مورد پذیرش است.
۹- گرایش مدرک دکتری باید با تقاضای فرد جهت عضویت در رشته مربوطه انطباق داشته باشد.

ب: رشته‌های تحصیلی قابل قبول جهت تقاضای پیمانی (دکتری تخصصی):

• مدیریت دولتی (کلیه گرایش‌ها)
• مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)
• آینده پژوهی (گرایش آینده پژوهی)
• حقوق خصوصی (کلیه گرایش ها)
• حقوق جزا و جرم شناسی (کلیه گرایش ها)

ج: سابقه پژوهشی:

حداقل مقالات (علمی -پژوهشی) برای فارغ التحصیلان سال جاری دو مقاله چاپ شده و دو مقاله پذیرفته شده و برای فارغ التحصیلان سال‌های قبل چهار مقاله می‌باشد. افرادی که دارای سابقه قضاوت و یا فعالیت‌های پژوهشی تخصصی در مراکز علمی از جمله پژوهشگاه قوه قضاییه باشند دارای اولویت می‌باشند.

د: تسلط به زبان خارجی:

اولویت در جذب افراد آشنا به زبان‌های خارجی پذیرفته شده در آزمون‌های مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات:

انگلیسی: دارای مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶ و یا معادل آن در مدارک تافل، MCHE و تولیمو و …
فرانسه: حداقل مدرک Delf (B۲) و Dalf و TCF (B۲) وسایر مدارک معتبر زبان‌های خارجی که معادل موارد فوق باشد.

متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال مهلت دارند در سامانه مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام در این دوره از فراخوان اقدام کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:17

  کد دیدگاه : 2300023

  چه پیامی بفرستیم لطفا متن را بفرستین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سروش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:40

  کد دیدگاه : 2299893

  دوستان من هم مدارک پزشکی قانونی وعدم پیشینه وتعهداتم انجام شد
  آخرین نفر
  خلوته خلوت،
  تنهای تنها ،در راهرو معاونت انسانی…
  اما وقتی که به من گفتند برو دیگه کارات همش انجام شد ؛احساس کردم خوشحالم؛احساس می کنم به شخص وشخصیت خودم ؛همسرم وفرزندم ،پدر ومادرم وزحماتشون ،ادای دین کردم
  من تلاش خودم رو برای کسب جایگاه خودم در اجتماع رو کردم؛از زمانی که شروع کردم به خوندن تا امروز دو سال طاقت فرسایی بود.
  الانم میدونم خیلی ها میان میگن به جرگه ی منتظران بلاتکلیف خوش اومدی؛ولی من اهمیتی نمیدم؛
  من آن عقاب مغرورم که می گریم از این خواری
  ولی با خفت و خواری پی لاشه نمی گردم
  من آن رهرو که راهم دور و بس دشوار
  ولی در جاده خاکی ؛پی گاری نمی گردم
  من در تمام عمرم فقط این برام مهم بوده که نسبت به خودم وعمری که ازم رفته احساس ندامت وپشیمانی نکنم ومسئله ای نباشه که خودم رو بخاطرش سرزنش کنم.
  حالا هم زحمت خودم رو کشیدم,خیلی هم خوب می دونم که در همین موقعیتی که هستم نقطه آرزوی چه بسا دست نیافتنی اکثر جوونای این مملکته.
  این وسط خب نمیدونم به هر دلیلی نرفتم سرکار هنوز.سرزنشی در کار نیست؛تنها کاری که دستمه پیگیریه که خب البته انجام میدم.
  امروز من خودمو موفق می دونم وخدارو بیشتر از همیشه شاکرم.
  خدایا خیلی خوشحالم که جزو اون بنده هاییت هستم که در موفقیت هام شکرم بیشتر میشه ویاد تو میفتم نه در مصیبت هام وزمان هایی که دمم تله افتاده.خدایا خیلی خدایی (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:34

   کد دیدگاه : 2300669

   مباارکه آقای سروش برای من و دوستان هم دعا کنید به این مرحله شما برسیم 😔
   شما کجا قبول شدی؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سروش

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:00

    کد دیدگاه : 2301676

    سلام
    والا من تعجب می کنم که شما هنوز کارتون انجام نشده؛
    من از اصفهانم
    با این خدا انشاءالله که هرچه زودتر مراحل کار شما تموم میشه.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:10

     کد دیدگاه : 2302241

     بله من از تهرانم خیلی ها که اصلا گزینش نشدن و یا تحقیق هم نشدن !!
     خدا صبر بده به ما

     پاسخ دهید
  • نویسنده : الی ناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:22

   کد دیدگاه : 2300769

   خدایا خیلی خدایی… (:ok:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:26

   کد دیدگاه : 2301217

   سلام علیکم و رحمه الله
   مبارکا باشه آقا سروش گل
   اتفاقی که امروز برای جنابتان افتاد اوایل بهمن برای من افتاد
   .
   .
   من هم یه جورایی حس شما را داشته و دارم
   امیدوارم که همه جوانهای این مملکت به آرزشون برسند
   .
   .
   مثل همیشه
   شاد باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فاطمه...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:24

   کد دیدگاه : 2301710

   تبریک فراوان برای شما برای انرژی که دارید .
   انشالا همیشه نیمه پره لیوان رو ببینید .
   خداروشکر به خیر گذشت امیدوارم همیشه موفق باشید سروش عزیز

   شکر نعمت نعمتت افزون کند *** کفر نعمت از کفت بیرون کند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:02

  کد دیدگاه : 2299886

  ۱۰۰۰۲۲۰۰
  پیامک اخبار شبانگاهی من فرستادم شروع کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:53

  کد دیدگاه : 2299884

  پیگیری رو شروع کنید امروز به رسانه ها از همین صبح پیام بدید ۱۰۰۰۶۰۰
  ۱۰۰۰۶۰۱
  ۳۰۰۰۲۰۳۰
  تا می‌تونید پیام بدید امروز با اون شماره هایش

  ۰۲۱۴۲۱۳۱۵۰۲و۰۲۱۴۲۱۳۱۵۰۳ همه امروز تماس بگیرید
  چاره در حال حاضر همینه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زاگرس نشین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:39

  کد دیدگاه : 2299869

  نظر دوستمون بهزاد در صحفه ی 1523در ساعت 22:02تایید شده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:46

  کد دیدگاه : 2299782

  اخه هرچی میگردم نظرس نیست.ساعت چند ثبت شده وبه چه اسمی ثبت شده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:45

  کد دیدگاه : 2299780

  پشتیبان محترم امکانش خست نظر دوستمون رو به روز ثبت کنید یا اگه قابل ثبت نیست مختصر بگین که مفید بود پیگیریش یا نه.همون که به برنامه و بودجه….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:35

   کد دیدگاه : 2300053

   کاملاپیگیری کردن وگفتن درحال انجامه
   .ایشون گفتن هیچ مشکلی توکارنیس وبایدسیکل اداری طی بشه
   .متاسفانه من خونمون تهران نیست وگرنه هفته ای یه بارمیرفتم محل کاراین مسئول وحضوری قشنگ پیگیری میکردم وکاروحلش میکردم.

   نکات مهم کامنت ایشون ک برای ایران استخدام تا خبری در خبرگزاری معتبر منتشر نشود، چنین اخباری قابل اتکا نیستند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:13

    کد دیدگاه : 2300122

    خیلی ممنون ادمین گرامی..
    ولی خب آقا بهزاد میتونه یه جوری با بچه های تهران هماهنگ کنه و برن پیش اون مسئول و از نزدیک پیگیری کنند که بقول خودشون این روال اداری سریعتر طی بشه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:08

  کد دیدگاه : 2299743

  جناب اقای احمد زاده و خانم احمدی نظر اون دیتمون که از بودجه خبر داشت ثبت نشده کلی گشتم پیدا نکردم ممنونم اگه ثبت کنید یا اگر قابل ثبت نیس خودتون سربسته بگین که چی گقتن سپاااس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:44

   کد دیدگاه : 2299777

   همه نظرات تایید شده دوست عزیز.
   ما قطعا نمیتونیم خبری رو به زبانمون بیاریم جز مواردی که از منابع موثق هست چون مسلماً برای ما بار حقوقی بیشتری داره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:07

    کد دیدگاه : 2299904

    كجاست نظر كاربر بهزاد؟؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سروش

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:41

     کد دیدگاه : 2299980

     تشریف ببرید بالا در جستجوی نظرات سرچ کنید.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:05

  کد دیدگاه : 2299734

  ما کامنتی از شما نمیبینیم ادمین هم میگویند تایید کردیم
  لطفا مجددا کامنت بگذارید متشکرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی از مشهد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:49

  کد دیدگاه : 2299716

  سلام دوستان عزیز و همکاران آینده ،
  امروز با یکی از دوستانم که سابقه روزنامه نگاری و خبرنگاری در مطبوعات تهران را دارد تماس داشتم ، قول رسوندن نامه از طرف من به وزیر دادگستری را در حاشیه جلسه هیأت دولت که چهارشنبه ها برگزار می شود را دادند ، اما متأسفانه این هفته چون دیر شده است دیگر امکانش نیست ولی برای هفته آینده تا دوشنبه مهلت هست که نامه را تهیه و به دست اش برسانم .
  لطفاً دوستانی که تمایل دارند در ذیل همین پیام یا در صفحات بعد و در روزهای آینده متن های پیشنهادی شان که رسای حال همه این شرکت کنندگان است را به من بدهند تا یک متن خوب و جامع تهیه و به دست ایشان برسانیم .
  با سپاس از همراهی تان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:37

   کد دیدگاه : 2300403

   وزیر محترم دادگستری جناب آقای…..
   باعرض سلام و احترام
   با گذشت 2 سال از آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال 96 و انجام کلیه مراحل استخدامی متاسفانه مسئولین علی رغم قول های چندین باره برای جذب در سال گذشته عدم شروع بکارمان را عدم اختصاص ردیف بودجه عنوان میکنند و پیگیری های چندین ماه ما نتیجه ملموسی در پی نداشته است.
   تعداد قبول شده ها 7226 نفر است که زندگی تعداد زیادی به مشکل جدی برخورده است.
   از شما وزیر محترم تقاضا داریم پیگیر بودجه و وضعیت ما باشید.
   دعای خیر همه این جوانان و خانواده هایشان بدرقه راهتان…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی از مشهد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:39

    کد دیدگاه : 2301097

    ممنون از نامه پیشنهادی تان

    پاسخ دهید
 • نویسنده : صابر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:38

  کد دیدگاه : 2299623

  دوستان سلام،به نطرتون امکانش هست دانشگاه پیام نور،بهم اجازه بدند که همین فردا ،واسه ترم اول ،ثبت نام کنم واسه رشته حقوق؟ تورو خدا جواب بدين

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:42

   کد دیدگاه : 2299707

   فکر نکنم ثبت نام بدون کنکور تا تاریخ 11بهمن فرصت داشت من ثبت نام کردم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:57

    کد دیدگاه : 2300591

    تشکر فراوان

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:54

   کد دیدگاه : 2299721

   دادگستری خودش برا نیروهای خودش دانشگاه داره تو دوره گفتن برا اونایی که ادامه میدن یا حقوق میخان بخونن تا این حد رسوندن که نمره گرفتنم مشکل نداره اساتیدشم از اعصای کادر دادگستریه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:57

    کد دیدگاه : 2300589

    ممنونتم خدا خيرت بده

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:58

   کد دیدگاه : 2299724

   اکر نظر بخاین میگم ک صبر کن بری سر کار بعد هم بدونی چه رشته ای بخونی تا موفقیتتو تضمین کنه هم از کارگزینی ادارت بپرسی که بعدا بخونی و ازت مدرک نگیرن وقت و پولت نره بعد اینکه تو دانشگاه ادارت بخونی و هزینشم کمتر میشه و در اخر اینکه حتی گفتن شده خیلیا یه رشته ای خوندن و مدرک گرفتن بعد مدرکشو برا اون پست یا اون اداره قبول نکردن.امیدوارم به دردتون بخوره درصمن قصد نا امیدی و… ندارما گفتم که در حریان باشی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:00

    کد دیدگاه : 2300597

    سلام تشکر دوست گرامی ّحقیقتش ،رشته حقوق برای کادر اداری ،واقعا لازمه.کارورزی که مشغوليم متوجه خلأ این سواد شده ايم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : الیسا....

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:06

  کد دیدگاه : 2299574

  سلام مدیر عزیز پیام دوستمون چی بوده مختصر بگید از نگرانیمون کم شه…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:25

   کد دیدگاه : 2299603

   تایید شده است.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:04

    کد دیدگاه : 2299732

    سلام. کجاست پیامشون پس؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:48

     کد دیدگاه : 2300074

     کاملاپیگیری کردن وگفتن درحال انجامه
     .ایشون گفتن هیچ مشکلی توکارنیس وبایدسیکل اداری طی بشه
     .متاسفانه من خونمون تهران نیست وگرنه هفته ای یه بارمیرفتم محل کاراین مسئول وحضوری قشنگ پیگیری میکردم وکاروحلش میکردم.

     نکات مهم کامنت ایشون ک برای ایران استخدام تا خبری در خبرگزاری معتبر منتشر نشود، چنین اخباری قابل اتکا نیستند.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بابایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:42

  کد دیدگاه : 2299522

  سلام دوستان به نظرتون دیگه کجا پیگیری کنیم من حتی به رهبری هم نامه دادم دیگه نمیدونم چی کنم خسته شدم شرمنده خانوادم بخدا انقدراشنا و همسایه پرسیدن رسوا شدم بخدا بخاطر حرف و تیکه ها بیرون نمیرم مهمونم بیاد تو اتاق میمونم نمیدونم گناه ما چیه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الی ناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:54

   کد دیدگاه : 2299942

   سلام
   بااجازتون میخام یه چیزی بگم؛
   من همه دغدغه ها، مشکلات، عذاب کشیدنا ، سختی ها، استرس، اضطراب و فشار روحی و مالی ناشی ازین بلاتکلیفی و انتظار کشیدنای عذاب اور رو درک میکنم.
   ولی چیزی رو که نمیفهمم و زیاد هم تو کامنتا دیدم؛ بحث خجالت کشیدن و شرمندگی تون از مردم و عزلت و انزوا و گوشه گیری شماهاست.
   که میگین توان روبرو شدن با مردم رو ندارید.

   حساب مشکلات متاهلا و بحث تامین مالی خانوادشون سواست و حق دارن.

   ولی بقیه تون رو نمیتونم درک کنم که چرا باید ازین موصوع خجالت بکشین و جلوی بقیه کم بیارین.

   لطفا سرتون رو بالا بگیرین و با افتخار به اینکه قراره تو یه نهاد دولتی مهم و حساس استخدام بشین، بگین که منتظرین که مراحل زمانبر استخدام تون بگذره.
   دیگه حرفی از امید و صبوری و ارامش نمیزنم که میدونم این روزا زیاد جواب نمیده (:boast:)

   فقط سعی خودتون رو بکنید که بشه…

   من تو راه رفتن به مشهدم.
   بی شک به یاد همتون مخصوصا همشهریای اصفهانیم هستم.

   و امام رضا رو برا حل مشکل مون واسطه میکنم.

   حلال کنید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:34

    کد دیدگاه : 2300050

    زیارت قبول. التماس دعا

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:20

    کد دیدگاه : 2300128

    فقیر و خسته، به درگاهت آمدم، رحمی
    که جز ولای توام نیست، هیچ دستاویز

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ماشین نویس سس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 2299513

  ادمین گرامی سلام و عرض ادب.
  به سوال داشتم اینکه آیا امکان ویرایش کامنت های خودمون رو داریم؟؟؟
  اگه میشه بفرمایید چه جوری؟؟
  اگه امکانش هست این آپشن رو بهش اضافه کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:43

   کد دیدگاه : 2299524

   سلام متاسفانه خود شما امکان ادیت کامنتتون و ندارید
   لطفا بفرمایید مورد ادیت و با ریپلی کامنت مورد نظر تا انجام بدیم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ماشین نویس کرد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:01

    کد دیدگاه : 2300097

    ممنون از پاسخگویی تون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:33

  کد دیدگاه : 2299506

  چی شد دوستی که گفت سه شنبه خبر از برنامه و بودجه میده گفته بود که اشنا داره اونجا اشناشونم یرو بیا داره و مسوله

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:02

  کد دیدگاه : 2299462

  بچه هاکارای مربوط به بودجه داره انجام میشه و به گفته آشنامون درسازمان برنامه و بودجه،حداقل۱ الی۲ ماه و حداکثرتاپایان نیمه اول سال مشکل بودجه حل میشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ؟؟؟؟؟

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:39

   کد دیدگاه : 2299819

   ممنون دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:45

   کد دیدگاه : 2300289

   وقتی میگن تا نیمه سال تنم میلرزه ! میدونید چرا ؟
   چون با این کار ذهن رو آماده میکنن که تا اون موقع خبری نیست در ضمن یک ماه دو ماه مونده هم میان میگن مهر و آبان و … و میره تا ماه های بعد و فک کنم با این وضع تا سال بعد .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:48

    کد دیدگاه : 2300425

    واقعا هم غیر این نیست…

    پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:46

  کد دیدگاه : 2299427

  دوستان از تهران کسی کارورزی رفته؟!
  شنیدم یه سری نیروی جدید مشغول شدن..نمیدونم کارورزن یا از ذخیره های آزمون قبل یا شاید قراردادی؟! (:mda:)
  کسی اطلاع نداره؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:29

   کد دیدگاه : 2299765

   یا خدا بهمون رحم کن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار*

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:24

    کد دیدگاه : 2300034

    خب شما که از تهرانید یه خبر بگیرید برامون.. (:negative:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:43

   کد دیدگاه : 2300548

   عجیبه والا!
   نمیدونم از تهران کسی اینجا نیست یا اینکه کلا از همه چیز بی خبرن..
   یا شایدم خبر دارن ولی حرفی نمیزنن..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس تهران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:43

    کد دیدگاه : 2300689

    من از تهرانم
    خودم که منتظر جواب گزینشم
    از هیچکس همـ نشنیدم کسی کارورزی رفته باشه
    بیشترین مرحله که شنیدم تعهد محضری بود که گرفتن .
    شما از تهرانید ؟
    چه مرحله ای هستی ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:16

     کد دیدگاه : 2300758

     به سلامتی دوست عزیز، ان شاءالله که موفق باشید..
     خیر، من از تهران نیستم..

     پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:31

  کد دیدگاه : 2299401

  دوستان اگه یادتون باشه آقای نوروزی گفتند در صورتی که ذینفعان مشکلشون حل نشد دوباره کمیسیون حقوقی قضایی و در جریان بزارند… تا پیگیری کنند، حالابنظرتون دوباره اونا را در جریان بزاریم یا این هفته هم صبر کنیم!؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:12

   کد دیدگاه : 2299890

   سلام. تا پایان رمضان صبر کنیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:40

   کد دیدگاه : 2300541

   سلام عليکم و رحمه الله
   خير
   صبر نکنيد
   در برابر ناراحتي ها بايد صبر کرد نه در برابر انجام کار

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زاگرس نشین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:14

  کد دیدگاه : 2299366

  سلام.
  یکی از دوستان با نام کاربری بهزاد که یکی از کارمندان سازمان برنامه و بودجه از آشنایان ایشان بودند روز یکشنبه در مورد بودجه قوه و….از او سوال کرده بود و اون کارمند بش گفته بود پیگیری می کند و و نتیجه پیگیری رو امروز سه شنبه به اقا بهزاد بگه و اقا بهزاد نتیجه رودر این سایت برا دوستان بزارد!
  امیدواریم تا اخر شب اقا بهزاد با خبر خوش اعلام حضور کند.
  ولا از یکشنبه تا الان منتظر اقا بهزاد و سه شنبه هستم😊

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:09

  کد دیدگاه : 2299359

  اونوقت پیام من چه ایرادی داره تایید نمی کنید؟؟
  بنده هم ظهر تماس گرفتم هر چقدر اصرار کردم گفتن مشخص نیست که نیست
  در مورد کارورزی هم گفتن می‌تونید از طریق استانتون لغو کنید
  می‌تونید فردا خودتون تماس بگیرید
  فقط می‌تونم بگم ناراحتم همین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:23

   کد دیدگاه : 2299758

   دوست عزیز احتمالاً پیام های چند روزه بنده رو در خصوص منع بیان اخبار به نقل از کارمندان قوه قضاییه نشنیدید؟ عرض کردم که با ما تماس گرفته شده چه درخواست شده، مشاهده کردید؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...