دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییه


لیست صفحات مرتبط:
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظرآزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مجلس با اشاره به سازوکار معیوب صدور پروانه «وکالت» در کشور گفت: کمبود وکیل در کشور داریم. بهادری با اشاره به ظرفیت بالقوه اشتغال‌زایی در بازار خدمات حقوقی و وکالت گفت: با توجه به کمبود وکیل در کشور، حرفه‌ وکالت ظرفیت مناسبی برای ایجاد اشتغال فارغ‌التحصیلان حقوقی دارد و موافق بالفعل شدن چنین ظرفیتی برای اشتغال هستم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 اردیبهشت 98: جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 98 (منبع: منابع انسانی قوه قضائیه)

جزییات زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۸ به شرح ذیل می باشد:

زمان مصاحبه علمی:
مصاحبه علمی ثبت نام کنندگان از تیر ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان دقیق مصاحبه علمی هر داوطلب طی تماس تلفنی ابلاغ خواهد شد.
تذکر: زمان مصاحبه علمی یکبار تعیین و ابلاغ می‌گردد و امکان تغییر آن وجود ندارد. عدم پاسخگویی به تلفن همراه در ۲ نوبت به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه علمی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

یک وکیل دادگستری از قوه قضاییه خواست تا به شکلی قضات دادگستری را تامین کند که آن ها مجبور نباشند پس از شغل قضاوت به حرفه وکالت رو آورند.
سیامک مدیرخراسانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره اشتغال قضات به شغل وکالت گفت: اشتغال قاضی به وکالت باعث از بین رفتن شان قاضی می شود و به طور کلی دستگاه قضایی باید به شکلی قضات خود را تامین کند که آن ها مجبور نباشند به شغل وکالت رو آورند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه یک سال پس از برگزاری آزمون اعلام کرد: مهدی ناصری دولت آبادی، درخصوص بررسی نواقص پرونده گفت: نتایج مورد پذیرش طی تماس تلفنی به پذیرفته‌شدگان اعلام می شود و نیازی به پیگیری از سوی متقاضیان نیست

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 اردیبهشت 98: سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (منبع: پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه)

بدينوسيله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی و حوزوی پذیرفته‌شده در آزمون تصدی منصب قضا‌ سال 1397 می‌رساند، از این پس جهت اطلاع و مشاهده نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1397 به سامانه اعلام نتایج مصاحبه علمی جذب عمومی 97 مراجعه نمایید.

خبر 3 اردیبهشت 98: آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه در نشست اخیر کمیسیون با رئیس قوه قضائیه بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه را پیگیری کردیم، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص بودجه مورد نیاز هستند. یحیی‌کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: آزمون استخدامی در سال 96 برگزار شد اما پذیرفته شدگان پس از گذشت بیش از یک سال همچنان بلاتکلیف هستند و در نگرانی به سر می برند و نیاز است هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 اردیبهشت 98: بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

قوه قضاییه در سال ۹۶ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد، اما قبول شدگان این آزمون بعد از گذشت بیش از یک سال بلاتکلیف هستند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، طی ماه‌های گذشته جمعی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان طی تماس‌های تلفنی و مراجعات حضوری به این مجموعه اعتراضات خود در خصوص تعیین و تکلیف آزمون استخدامی قوه قضاییه را مطرح کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 فروردین 98: اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (منبع: دادگستری کل استان همدان)

دوره آموزشي شغلي ويژه متصديان امور دفتري و بايگاني از تاريخ 03/ 02/ 1398 لغايت 05/ 02/ 1398 از ساعت 8 الي 12 در محل دادگستري كل استان همدان برگزار مي گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 98: جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

کوتاهی دستگاه‌های اجرایی مانع از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه شده است نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه برگزاری سالانه آزمون استخدامی قوه قضائیه بر اساس قانون برنامه ششم صورت می‌گیرد، کوتاهی سازمان‌های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی کشوری در تخصیص بودجه و ردیف و شماره استخدامی را مانع جذب پذیرفته‌شدگان دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 فروردین 98: اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (منبع: سایت قوه قضائیه)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مطرح کرد: جزییات صدور ابلاغ انشائی پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه. رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه عنوان کرد: آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب 6400 سهمیه استخدامی در مورخ 96/09/10 برگزار شد و تعداد 7228 نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


فراخوان جذب عضو هیات علمی ‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه- 24 بهمن 97

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری با شرایط ذیل عضو هیات علمی پژوهشی جذب می‌نماید:

> شرایط اختصاصی

الف: مدرک تحصیلی:

۱- حداقل مدرک دکتری تخصصی و هر سه مقطع تحصیلی فقط رشته‌های مجاز و مورد قبول پژوهشگاه: حقوق – مدیریت و گرایش‌های مربوط. رشته‌های فقه و حقوق مورد پذیرش نیست.
۲- حداقل معدل در هر سه مقطع تحصیلی ۱۷ و همچنین حداقل نمره رساله یا پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد ۵۰/ ۱۷ و دکتری ۱۸
۳- مدارک دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های تهران مرکز و تهران جنوب فقط در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات فقط در مقطع دکتری قابل قبول است.
۴- مدارک دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پذیرفته می‌شود.
۵- مدارک دانشگاه علمی و کاربردی قابل پذیرش نیست.
۶- مدارک دانشگاه‌های غیر دولتی فقط در موارد زیر قابل پذیرش است: امام صادق (ع) – امام خمینی (ره) – علوم اسلامی رضوی – مدرسه عالی شهید مطهری – مفید
۷- کلیه دانشگاه‌های دولتی مدارکشان مورد پذیرش است.
۸- فارغ التحصیلان خارج از کشور که مدارکشان مورد ارزیابی وزارت علوم قرار می‌گیرد فقط چنانچه دانشگاه محل تحصیل جزء گروه الف. (ممتاز) در کشور محل تحصیل توسط وزارت علوم رده بندی شده باشند مورد پذیرش است.
۹- گرایش مدرک دکتری باید با تقاضای فرد جهت عضویت در رشته مربوطه انطباق داشته باشد.

ب: رشته‌های تحصیلی قابل قبول جهت تقاضای پیمانی (دکتری تخصصی):

• مدیریت دولتی (کلیه گرایش‌ها)
• مدیریت فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها)
• آینده پژوهی (گرایش آینده پژوهی)
• حقوق خصوصی (کلیه گرایش ها)
• حقوق جزا و جرم شناسی (کلیه گرایش ها)

ج: سابقه پژوهشی:

حداقل مقالات (علمی -پژوهشی) برای فارغ التحصیلان سال جاری دو مقاله چاپ شده و دو مقاله پذیرفته شده و برای فارغ التحصیلان سال‌های قبل چهار مقاله می‌باشد. افرادی که دارای سابقه قضاوت و یا فعالیت‌های پژوهشی تخصصی در مراکز علمی از جمله پژوهشگاه قوه قضاییه باشند دارای اولویت می‌باشند.

د: تسلط به زبان خارجی:

اولویت در جذب افراد آشنا به زبان‌های خارجی پذیرفته شده در آزمون‌های مورد پذیرش وزارت علوم و تحقیقات:

انگلیسی: دارای مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶ و یا معادل آن در مدارک تافل، MCHE و تولیمو و …
فرانسه: حداقل مدرک Delf (B۲) و Dalf و TCF (B۲) وسایر مدارک معتبر زبان‌های خارجی که معادل موارد فوق باشد.

متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال مهلت دارند در سامانه مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به بارگذاری مدارک و ثبت نام در این دوره از فراخوان اقدام کنند.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مازنی کیجا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:18

  کد دیدگاه : 2301154

  ختم صلوات(۱۴۰۰۰)
  ادیب۵۰۰
  اصفهانی ۵۰۰
  ناشناس ۵۰۰
  یا حق ۵۰۰
  علیرضا۳۱۳
  الهام۵۰۰
  نازی۵۰۰
  وحید مازندران۲۰۰
  من۳۰۰
  تهران۵۰۰
  مازنی کیجا۵۰۰
  علی از یزد۵۰۰
  متصدی یک ۵۰۰
  توکل ۵۰۰
  آی سو ۱۰۰۰
  Hbo۳۰۰
  دوستان عزیز همراهیمون کنید این ختم با تعدا ادمای بیشتری تموم بشه که هممون از صوابش بهره ببریم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:33

   کد دیدگاه : 2301313

   سلام، منم ۵۰۰ تا.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اداری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:12

   کد دیدگاه : 2301398

   منم ۱۰۰۰تا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سهیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:34

   کد دیدگاه : 2301436

   سلام منم ۵۰۰

   پاسخ دهید
  • نویسنده : K.gh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:18

   کد دیدگاه : 2301478

   500
   صلوات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فروتن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:50

   کد دیدگاه : 2301783

   سلام
   خیلی هم خوب
   114

   پاسخ دهید
  • نویسنده : طیبه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:02

   کد دیدگاه : 2301792

   سلام
   1400

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مازنی کیجا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:38

  کد دیدگاه : 2301095

  ختم صلوات ( ۱۴۰۰۰)
  متصدی یک ۵۰۰
  علی از یزد ۵۰۰
  من ۳۰۰
  مازنی کیجا ۵۰۰ برای خودمو ۲۰۰ تا اضافه کردم فک نکنید اشتباه شده
  تهران ۵۰۰
  وحید مازندران ۲۰۰
  نازی ۵۰۰
  الهام ۵۰۰
  علیرضا ۳۱۳
  یا حق۵۰۰
  نا شناس ۵۰۰
  اصفهانی ۵۰۰
  ادیب ۵۰۰
  توکل ۵۰۰
  ای سو ۱۰۰۰
  Hbo ۳۰۰
  دوستان تا الان کمتر از ۸۰۰۰ تا صلوات شده امیدوارم تا اخر شب به ۱۴۰۰۰ برسیم به امید خدا.
  دوستان اکانتی که به اسم ( من ) ثبت شده یه بار ۲۰۰ گفت یه بار ۳۰۰. من فقط ۳۰۰ رو نوشتم . اینا یه نفرن یا دو شخص مجزان ؟ لطفا اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ای خداااااااااا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:12

   کد دیدگاه : 2302006

   سلام منم 1000 تا به امید گره گشایی از کار همه مون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ۰۰۰۰۰۰

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:59

  کد دیدگاه : 2300963

  ادمین محترم سلام،از این بودجه شغل که خبرش جدیده،جای امیدواری برای ما هست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:19

  کد دیدگاه : 2300883

  سلام به همه ی دوستان چندروز مسول سایت پیامامو تایید نمیکنه نه خدایی نکرده به کسی توهین نه ناسزایی گفتم درکل برام مبهم بود بگذریم دوستان میدونم دمتون گرم با تمام وجود همه جا پیگیرین خواستم اینو بگم که با پیکیریا خیلیا الان درجریان کار استخدامی ما قرار گرفتن و خواهشا از این به بعدهم با توکل بخدا و انرژی زیاد پیگیر باشین فکر نکنید به هر جا پیگیری کردید جواب نگرفتین مطمن باشید تاثیر خودشو گذاشته وسیکل اداری زمانبره ولی میطلبه همه جا پیگیر باشین مطمن باشید شروع بکارتون با پیگیری که انجام میدین سریعتر است ولی میطلبه همه با هم اقدام کنیم از نمایندگان گرفته تا خبرگزاریا ومهمترین هم خود قوه چون ما کارمندای قوه هستیم واون باید شرایط لازم برارفتن سرکار را فراهم کنه امروز جایی بودم صدای پیگیریاتون همه جا هست وهمه دیگه تقریبا در جریانن امیدتون را ازدست ندین خدا با ماست یا علی همه با هم پیگیر این استخدامی میشیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:35

   کد دیدگاه : 2301092

   سلام ۱۰۰موافقم با پیامتون….باید نیمه پر لیوان رو هم دید اگر این پیگیری دوستان نبود الانم رییس قوه قضاییه و رییس مجلس و اقای نوبخت هم در جریان این استخدامی نبودن ،حداقل اینه که این بحث استخدامی مارو این عزیزان بعلاوه نمایندگان دیگه به گوششون رسیده…

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Morteza

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:48

   کد دیدگاه : 2301351

   این سیکل اداری که شما میگی دیگه تبدیل شده به دکترا ی اداری.والا تو این دو سال تزم م میدادم.والا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به همه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:41

    کد دیدگاه : 2301521

    برادر منظورم یکماه پیگیری بود مگه نه قبل از ان که پیگیر نبودیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : morteza

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:26

     کد دیدگاه : 2301922

     باب مزاح فرمودم برادر.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : یاهو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:58

  کد دیدگاه : 2300830

  اختصاص 65هزار میلیارد برای اختصاص شغل از سوی سازمان برنامه و بودجه در جلسه ی امروز😃

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهزاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:39

   کد دیدگاه : 2301330

   سلام بچه ها
   احتمالامن بتونم بپرسم این۶۵ هزارمیلیاردشامل شغل ماهم میشه یانه.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:38

    کد دیدگاه : 2301442

    واقعا ممنون میشیم اگه بپرسید، منتظر جوابتون میمونیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:58

  کد دیدگاه : 2300829

  65 هزار میلیارد اختصاص دادن به اشتعال در سال جاری …دعا کنید مشکلمون حل بشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:15

   کد دیدگاه : 2300874

   بحث این 65 هزار میلیارد با موضوع ما جداست..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:45

    کد دیدگاه : 2300929

    چرا جداست ؟؟؟گفتن به یه سری سازمان ها قول مساعدت دادن یه بخشیش پارسال پرداخت شده و یه بخشیش امسال …سازمان بودجه باید بودجه تخصیص بده پس کی قرار هست اینکارو کنه که میگید جداست

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سردار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:02

     کد دیدگاه : 2301138

     این بودجه برای رونق کارای تولیدیه..

     پاسخ دهید
    • نویسنده : متصدی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:23

     کد دیدگاه : 2301157

     ما از خدامونه که برای ما هم باشه… ولی تا جایی که گفتند این برای رونق تولیده.. حالا انشا.. که من اشتباه متوجه شده باشم

     پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی یک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:13

    کد دیدگاه : 2300989

    چرا؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : تهرااان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:09

  کد دیدگاه : 2300742

  دوستان شهرستان تهران کسی هست که جوابه گزینشش و گرفته باشه ؟؟؟
  قبول یا رد ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تهرانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:17

   کد دیدگاه : 2301403

   سلام بله بودن قبولی هم داشتن ردی هم داشتن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تهرااان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:55

    کد دیدگاه : 2301619

    از کدوم شهرستان بودن ردی ها ؟؟
    دلیل ردی چی بود ؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:31

  کد دیدگاه : 2300663

  500 من

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی از یزد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:08

  کد دیدگاه : 2300611

  سلام.منم 500صلوات

  پاسخ دهید
 • نویسنده : من

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 2300560

  ۳۰۰ من

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مازنی کیجا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:54

  کد دیدگاه : 2300439

  سلام دوستان. نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق. دوستان خواستم بگم اگه دوستان تمایل داشته باشند به نیت گشایش تو گره کارمون یه ختم صلوات بزاریم.۱۴۰۰۰ صلوات . میدونم شاید بعضیا بگن با این حرفا جواب نمیگیریم ولی بیاین . ما که از سازمان های مختلف پیگیریم. از درگاه خدا هم سفت و سخت پیگیر باشیم. البته که اجباری تو این کار نیست.
  من شروع کننده این ختم میشم با ۳۰۰ صلوات
  به برکت این ماه که زودتر مشکل هممون حل بشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:24

   کد دیدگاه : 2300512

   سلام من ۵۰۰ تا صلوات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : من

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:46

   کد دیدگاه : 2300556

   ۲۰۰ من

   پاسخ دهید
  • نویسنده : وحیدمازندران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:47

   کد دیدگاه : 2300558

   سلام دویست صلوات.
   ختم صلوات در پیج مازندران هم بزار

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نازی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:27

   کد دیدگاه : 2300651

   ۵۰۰ تا هم من

   پاسخ دهید
  • نویسنده : الهام

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:27

   کد دیدگاه : 2300653

   ۵۰۰من

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علیرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:40

   کد دیدگاه : 2300682

   سلام منم 313 صلوات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : یاحق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:55

   کد دیدگاه : 2300712

   سلام 500تامن میفرستم انشاالله زود جواب میدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:34

    کد دیدگاه : 2300786

    منم 500

    پاسخ دهید
  • نویسنده : اصفهانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:23

   کد دیدگاه : 2300771

   با سلام خدمت همه دوستان.من هم 500 صلوات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اديب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:04

   کد دیدگاه : 2300843

   من ٥٠٠ تا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : توکل به خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:10

   کد دیدگاه : 2300858

   سلام
   من هم 500 صلوات

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آی سو

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:25

   کد دیدگاه : 2300889

   1000

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Hbo

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:45

   کد دیدگاه : 2300927

   300صلوات…

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:06

   کد دیدگاه : 2300977

   من صد و چهارده تا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : باران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:25

   کد دیدگاه : 2301075

   ۵۰۰….الهی به حق این ماه عزیز، گره از کار همه ی جوونا بردار.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی تهران*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:41

   کد دیدگاه : 2301098

   منم ۲۰۰ تا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:15

   کد دیدگاه : 2301147

   منم 500

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ززززز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:08

   کد دیدگاه : 2301195

   سلام100

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:48

  کد دیدگاه : 2300424

  ادمین عزیز امروزم ۲تا ازپیامهای منوتاییدنکردی.اخه چرا😭😭

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:49

   کد دیدگاه : 2300565

   خبر جدید داری آقا بهزاد یا مربوط به خبر دیروزت بوده؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهزاد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:38

    کد دیدگاه : 2300794

    نه مربوط به خبردیروز بود.فعلاخبرجدیدی ندارم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:46

  کد دیدگاه : 2300419

  چاره کار رسانه ها ست همین
  لطفا بررسی کنید پذیرفته شدگان استخدامی سال ۹۶ قوه قضاییه چه زمانی شروع به کار می کنند؟؟؟؟؟ما الان دو سال است بلاتکلیفیم
  اینم متنش بفرستید بابا با ده پانزده نفر کار درست نمیشه همه بفرستید یه سریا نشستن ببینن بقیه چیکار می کنن خواهشاً همه با تمام گوشیهای خونتون بفرستید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناهید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:21

   کد دیدگاه : 2300635

   سلام من فرستادم به همه شماره ها

   پاسخ دهید
 • نویسنده : &

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 2300415

  پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید وقتی بنده‌ای بگوید «لا حول ولا قوة الا بالله» معنای آن این است که خدایا صاحب قدرتی در عالم وجود ندارد، تو صاحب قدرتی و همه کارها محول به توست و وقتی فردی این ذکر را بگوید سزاوار است که خداوند تمام حاجت‌های او را روا کند.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Ha

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:15

   کد دیدگاه : 2300753

   احسنت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:57

  کد دیدگاه : 2300316

  برای دوستانی که پیام آقا بهزاد رو دیشب ندیدن
  محتوای پیام آقا بهزاد این بود که مراحل اداری تخصیص بودجه در حال انجامه و جای نگرانی نیست

  فقط سوالی که برای من پیش اومده اینه که شروع این فرآیند تخصیص بودجه از چه موقعی بوده؟
  از وقتی که آقای رئیسی قول پیگیری داده یا از سال قبل؟
  اگه مورد اولی بوده باشه نشون میده که اگه زودتر پیگیری میکردیم زودتر به نتیجه میرسیدیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:51

   کد دیدگاه : 2300572

   هیچ کدام! 🙂

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:07

    کد دیدگاه : 2301059

    شما از زمان قضیه بولد کردن متن با بنده سر لج افتادید فکر کنم 🙂

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:30

     کد دیدگاه : 2301426

     وااه! چه ربطی داره شما سوال پرسیدید منم جواب دادم..
     ضمنا تا جاییکه من متوجه شدم اینجا چند کاربری “محمد” هست..
     در هر صورت اگر ناراحتید من بعد کامنت های شما رو نادیده میگیرم.. (:mda:)

     پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:48

  کد دیدگاه : 2300295

  سلام دوستان
  در آزمون استخدامی اخیر دیوان متصدی امور دفتری داره استخدام میکنه دوستم قبول شده مدارکشون رو گرفتن و گفتن برای گزینش اماده بشین …
  فک کنم با این ترتیب اونا از ما زودتر برن سر کار . . .
  حالا بعضیا بیان بگن رویه استخدام قوه همینه و طول میکشه … .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:36

   کد دیدگاه : 2300532

   حالا فعلا نه به داره نه به بار.. هر زمان رفتند سر کار کنایه بزنید به بعضی از دوستان..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : س و ب**

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:46

    کد دیدگاه : 2300697

    بهترین جواب ممکن 😁

    پاسخ دهید
   • نویسنده : حمید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:03

    کد دیدگاه : 2301139

    شما راحت و بی هیچ دغدغه ای میتونید بگید این جمله رو
    هر چند باز مشکلی نیست …..

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:59

     کد دیدگاه : 2301250

     دوست گرامی حالا قرار نیست در خدمتتون باشیم و هر روز کنایه از شما عزیزان بشنویم
     هر چند باز مشکلی نیست..

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ؟؟؟؟؟

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:06

    کد دیدگاه : 2301385

    ادمین عزیز خسته نباشید
    شما هم دیگه اعصاب ندارید از دست ماهااااا (:sarcastic:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:58

     کد دیدگاه : 2301456

     سلامت باشید
     ما خوبیم، کارمون و عادتون همین هست 🙂
     گاهاً تلنگر و حفظ اعتدال نیاز هست برای رسیدن به مقصد وگرنه بیراهه میرویم.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ؟؟؟؟؟

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 02:59

      کد دیدگاه : 2301621

      بله درست میفرمایید
      انشالله همیشه برقرار و پاینده باشید

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 07:54

       کد دیدگاه : 2301700

       سپاس از لطف شما.
       با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

  • نویسنده : وحیدمازندران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:49

   کد دیدگاه : 2300564

   حجم کار دادگستری را با دیوان مقايسته نکنيد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:17

    کد دیدگاه : 2301148

    چه ربطی داره!؟ کار از روال عادی گذشته…

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:12

  کد دیدگاه : 2300235

  اقای بازوند از 20:30که کار سازه بنظرم چه خبر؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بازوند

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:18

   کد دیدگاه : 2300626

   سلام اجازه پخش ندادن.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:29

    کد دیدگاه : 2300895

    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مریم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:17

    کد دیدگاه : 2301150

    اینم شانس ما هست

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سوال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:55

    کد دیدگاه : 2301371

    (:crazy:) (:focus:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:11

  کد دیدگاه : 2300231

  مشکل اونایی که مشکل مارو به قوه یا نوبخت میرسونن اینکه پیگیری نمیکنند فقط میگن درست میشه نمایده محترمی که زحمت کشیدی و پیگیری کردی تا اخر بچسب بهشون ول نکن درست شه وگرنه تو هر مصاحبه فقط میگن درست میشه خب درست کنید دیگ

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:49

  کد دیدگاه : 2300188

  رییس دیوان محاسبات کشور اعلام کرده که میخواد یه جلسه سه جانبه با امور استخدامی و نماینده ها داشته باشه البته مبحث اصلی افزایش حقوق هست ولی به نظرتون ممکنه برای ما هم قدمی برداشته بشه یا اصلا ربطی نداره؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : همه با هم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:00

   کد دیدگاه : 2300206

   جلسشون کی هستش؟؟
   خب ما میتونیم روز قبل از جلسشون به نمایندگان مجلس پیام بدیم که راجع به ما هم صحبت بکنن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نگار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:18

    کد دیدگاه : 2300242

    تاریخ دقیق هنوز ندادن …فقط خبرش اومده ..اگر فکر میکنید از ماهم صحبتی میشه قطعا موثر هست

    پاسخ دهید
   • نویسنده : همه با هم

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:32

    کد دیدگاه : 2300264

    میگم هروقت تاریخ دقیق جلسشون مشخص شد یکی دو روز قبلش ما به نمایندگان پیام بدیم که موضوع مارو هم مطرح کنن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:54

   کد دیدگاه : 2300307

   ربطی به دیوان محاسبات نداره که
   اصلا خود دیوان محاسبات هم استخدامی خودش با تاخیر روبرو شده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:51

  کد دیدگاه : 2300078

  سلام
  لینک : https://my.farsnews.com/c/3957&textدعوت برای حمایت از کمپین پیگیری وضعیت استخدام کادر اداری قوه قضاییه سال96
  بعد از ورود به سایت گزینه حمایت می کنم را بزنید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:11

   کد دیدگاه : 2300118

   دوست عزیز این لینک یک ماه پیشه حدود 2600 نفر حمایت کرده اند..
   فارس من – بلاتکیفی بیش از ۷ هزار پذیرفته شدگان کارکنان اداری قوه قضاییه
   https://my.farsnews.com/c/6545

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:38

    کد دیدگاه : 2300166

    درسته ظاهرا دو صفحه درسایت فارس من در این مورد ایجاد شده

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:40

   کد دیدگاه : 2300171

   وقتی میگم هماهنگی نیست واسه این هست ..ما از دوماه پیش اینکارو کردیم و نتیجه نداده اونوقت تازه شما این خبرگزاری رو میزاری

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:12

   کد دیدگاه : 2300233

   اینم فقط به منفعت خودشون فکر میکنند که بازدیدشون بره بالا وگرنه با همون نظراتو حمایتم میتونسند پیگیری کنند

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...