دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:46

  کد دیدگاه : 2299782

  اخه هرچی میگردم نظرس نیست.ساعت چند ثبت شده وبه چه اسمی ثبت شده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:45

  کد دیدگاه : 2299780

  پشتیبان محترم امکانش خست نظر دوستمون رو به روز ثبت کنید یا اگه قابل ثبت نیست مختصر بگین که مفید بود پیگیریش یا نه.همون که به برنامه و بودجه….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:35

   کد دیدگاه : 2300053

   کاملاپیگیری کردن وگفتن درحال انجامه
   .ایشون گفتن هیچ مشکلی توکارنیس وبایدسیکل اداری طی بشه
   .متاسفانه من خونمون تهران نیست وگرنه هفته ای یه بارمیرفتم محل کاراین مسئول وحضوری قشنگ پیگیری میکردم وکاروحلش میکردم.

   نکات مهم کامنت ایشون ک برای ایران استخدام تا خبری در خبرگزاری معتبر منتشر نشود، چنین اخباری قابل اتکا نیستند.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:13

    کد دیدگاه : 2300122

    خیلی ممنون ادمین گرامی..
    ولی خب آقا بهزاد میتونه یه جوری با بچه های تهران هماهنگ کنه و برن پیش اون مسئول و از نزدیک پیگیری کنند که بقول خودشون این روال اداری سریعتر طی بشه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:08

  کد دیدگاه : 2299743

  جناب اقای احمد زاده و خانم احمدی نظر اون دیتمون که از بودجه خبر داشت ثبت نشده کلی گشتم پیدا نکردم ممنونم اگه ثبت کنید یا اگر قابل ثبت نیس خودتون سربسته بگین که چی گقتن سپاااس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:44

   کد دیدگاه : 2299777

   همه نظرات تایید شده دوست عزیز.
   ما قطعا نمیتونیم خبری رو به زبانمون بیاریم جز مواردی که از منابع موثق هست چون مسلماً برای ما بار حقوقی بیشتری داره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:07

    کد دیدگاه : 2299904

    كجاست نظر كاربر بهزاد؟؟؟؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سروش

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 09:41

     کد دیدگاه : 2299980

     تشریف ببرید بالا در جستجوی نظرات سرچ کنید.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : به بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:05

  کد دیدگاه : 2299734

  ما کامنتی از شما نمیبینیم ادمین هم میگویند تایید کردیم
  لطفا مجددا کامنت بگذارید متشکرم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی از مشهد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:49

  کد دیدگاه : 2299716

  سلام دوستان عزیز و همکاران آینده ،
  امروز با یکی از دوستانم که سابقه روزنامه نگاری و خبرنگاری در مطبوعات تهران را دارد تماس داشتم ، قول رسوندن نامه از طرف من به وزیر دادگستری را در حاشیه جلسه هیأت دولت که چهارشنبه ها برگزار می شود را دادند ، اما متأسفانه این هفته چون دیر شده است دیگر امکانش نیست ولی برای هفته آینده تا دوشنبه مهلت هست که نامه را تهیه و به دست اش برسانم .
  لطفاً دوستانی که تمایل دارند در ذیل همین پیام یا در صفحات بعد و در روزهای آینده متن های پیشنهادی شان که رسای حال همه این شرکت کنندگان است را به من بدهند تا یک متن خوب و جامع تهیه و به دست ایشان برسانیم .
  با سپاس از همراهی تان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پیگیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:37

   کد دیدگاه : 2300403

   وزیر محترم دادگستری جناب آقای…..
   باعرض سلام و احترام
   با گذشت 2 سال از آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال 96 و انجام کلیه مراحل استخدامی متاسفانه مسئولین علی رغم قول های چندین باره برای جذب در سال گذشته عدم شروع بکارمان را عدم اختصاص ردیف بودجه عنوان میکنند و پیگیری های چندین ماه ما نتیجه ملموسی در پی نداشته است.
   تعداد قبول شده ها 7226 نفر است که زندگی تعداد زیادی به مشکل جدی برخورده است.
   از شما وزیر محترم تقاضا داریم پیگیر بودجه و وضعیت ما باشید.
   دعای خیر همه این جوانان و خانواده هایشان بدرقه راهتان…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی از مشهد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:39

    کد دیدگاه : 2301097

    ممنون از نامه پیشنهادی تان

    پاسخ دهید
 • نویسنده : صابر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:38

  کد دیدگاه : 2299623

  دوستان سلام،به نطرتون امکانش هست دانشگاه پیام نور،بهم اجازه بدند که همین فردا ،واسه ترم اول ،ثبت نام کنم واسه رشته حقوق؟ تورو خدا جواب بدين

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:42

   کد دیدگاه : 2299707

   فکر نکنم ثبت نام بدون کنکور تا تاریخ 11بهمن فرصت داشت من ثبت نام کردم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:57

    کد دیدگاه : 2300591

    تشکر فراوان

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:54

   کد دیدگاه : 2299721

   دادگستری خودش برا نیروهای خودش دانشگاه داره تو دوره گفتن برا اونایی که ادامه میدن یا حقوق میخان بخونن تا این حد رسوندن که نمره گرفتنم مشکل نداره اساتیدشم از اعصای کادر دادگستریه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:57

    کد دیدگاه : 2300589

    ممنونتم خدا خيرت بده

    پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:58

   کد دیدگاه : 2299724

   اکر نظر بخاین میگم ک صبر کن بری سر کار بعد هم بدونی چه رشته ای بخونی تا موفقیتتو تضمین کنه هم از کارگزینی ادارت بپرسی که بعدا بخونی و ازت مدرک نگیرن وقت و پولت نره بعد اینکه تو دانشگاه ادارت بخونی و هزینشم کمتر میشه و در اخر اینکه حتی گفتن شده خیلیا یه رشته ای خوندن و مدرک گرفتن بعد مدرکشو برا اون پست یا اون اداره قبول نکردن.امیدوارم به دردتون بخوره درصمن قصد نا امیدی و… ندارما گفتم که در حریان باشی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : صابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:00

    کد دیدگاه : 2300597

    سلام تشکر دوست گرامی ّحقیقتش ،رشته حقوق برای کادر اداری ،واقعا لازمه.کارورزی که مشغوليم متوجه خلأ این سواد شده ايم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:21

  کد دیدگاه : 2299593

  ادمین عزیز میشه این کامنت منو حذف کنی
  سپاسگزارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:29

   کد دیدگاه : 2299610

   چون کامنت پاسخ داده شده از سوی دیگر کاربران، امکان حذف نیست
   میتونید تغییرات در متن داشته باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : الیسا....

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:06

  کد دیدگاه : 2299574

  سلام مدیر عزیز پیام دوستمون چی بوده مختصر بگید از نگرانیمون کم شه…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:25

   کد دیدگاه : 2299603

   تایید شده است.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:04

    کد دیدگاه : 2299732

    سلام. کجاست پیامشون پس؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:48

     کد دیدگاه : 2300074

     کاملاپیگیری کردن وگفتن درحال انجامه
     .ایشون گفتن هیچ مشکلی توکارنیس وبایدسیکل اداری طی بشه
     .متاسفانه من خونمون تهران نیست وگرنه هفته ای یه بارمیرفتم محل کاراین مسئول وحضوری قشنگ پیگیری میکردم وکاروحلش میکردم.

     نکات مهم کامنت ایشون ک برای ایران استخدام تا خبری در خبرگزاری معتبر منتشر نشود، چنین اخباری قابل اتکا نیستند.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بابایی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:42

  کد دیدگاه : 2299522

  سلام دوستان به نظرتون دیگه کجا پیگیری کنیم من حتی به رهبری هم نامه دادم دیگه نمیدونم چی کنم خسته شدم شرمنده خانوادم بخدا انقدراشنا و همسایه پرسیدن رسوا شدم بخدا بخاطر حرف و تیکه ها بیرون نمیرم مهمونم بیاد تو اتاق میمونم نمیدونم گناه ما چیه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الی ناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:54

   کد دیدگاه : 2299942

   سلام
   بااجازتون میخام یه چیزی بگم؛
   من همه دغدغه ها، مشکلات، عذاب کشیدنا ، سختی ها، استرس، اضطراب و فشار روحی و مالی ناشی ازین بلاتکلیفی و انتظار کشیدنای عذاب اور رو درک میکنم.
   ولی چیزی رو که نمیفهمم و زیاد هم تو کامنتا دیدم؛ بحث خجالت کشیدن و شرمندگی تون از مردم و عزلت و انزوا و گوشه گیری شماهاست.
   که میگین توان روبرو شدن با مردم رو ندارید.

   حساب مشکلات متاهلا و بحث تامین مالی خانوادشون سواست و حق دارن.

   ولی بقیه تون رو نمیتونم درک کنم که چرا باید ازین موصوع خجالت بکشین و جلوی بقیه کم بیارین.

   لطفا سرتون رو بالا بگیرین و با افتخار به اینکه قراره تو یه نهاد دولتی مهم و حساس استخدام بشین، بگین که منتظرین که مراحل زمانبر استخدام تون بگذره.
   دیگه حرفی از امید و صبوری و ارامش نمیزنم که میدونم این روزا زیاد جواب نمیده (:boast:)

   فقط سعی خودتون رو بکنید که بشه…

   من تو راه رفتن به مشهدم.
   بی شک به یاد همتون مخصوصا همشهریای اصفهانیم هستم.

   و امام رضا رو برا حل مشکل مون واسطه میکنم.

   حلال کنید.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:34

    کد دیدگاه : 2300050

    زیارت قبول. التماس دعا

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:20

    کد دیدگاه : 2300128

    فقیر و خسته، به درگاهت آمدم، رحمی
    که جز ولای توام نیست، هیچ دستاویز

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ماشین نویس سس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:37

  کد دیدگاه : 2299513

  ادمین گرامی سلام و عرض ادب.
  به سوال داشتم اینکه آیا امکان ویرایش کامنت های خودمون رو داریم؟؟؟
  اگه میشه بفرمایید چه جوری؟؟
  اگه امکانش هست این آپشن رو بهش اضافه کنید.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:43

   کد دیدگاه : 2299524

   سلام متاسفانه خود شما امکان ادیت کامنتتون و ندارید
   لطفا بفرمایید مورد ادیت و با ریپلی کامنت مورد نظر تا انجام بدیم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ماشین نویس کرد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:01

    کد دیدگاه : 2300097

    ممنون از پاسخگویی تون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:33

  کد دیدگاه : 2299506

  چی شد دوستی که گفت سه شنبه خبر از برنامه و بودجه میده گفته بود که اشنا داره اونجا اشناشونم یرو بیا داره و مسوله

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:02

  کد دیدگاه : 2299462

  بچه هاکارای مربوط به بودجه داره انجام میشه و به گفته آشنامون درسازمان برنامه و بودجه،حداقل۱ الی۲ ماه و حداکثرتاپایان نیمه اول سال مشکل بودجه حل میشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ؟؟؟؟؟

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:39

   کد دیدگاه : 2299819

   ممنون دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حمید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:45

   کد دیدگاه : 2300289

   وقتی میگن تا نیمه سال تنم میلرزه ! میدونید چرا ؟
   چون با این کار ذهن رو آماده میکنن که تا اون موقع خبری نیست در ضمن یک ماه دو ماه مونده هم میان میگن مهر و آبان و … و میره تا ماه های بعد و فک کنم با این وضع تا سال بعد .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:48

    کد دیدگاه : 2300425

    واقعا هم غیر این نیست…

    پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:46

  کد دیدگاه : 2299427

  دوستان از تهران کسی کارورزی رفته؟!
  شنیدم یه سری نیروی جدید مشغول شدن..نمیدونم کارورزن یا از ذخیره های آزمون قبل یا شاید قراردادی؟! (:mda:)
  کسی اطلاع نداره؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس تهران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:29

   کد دیدگاه : 2299765

   یا خدا بهمون رحم کن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار*

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:24

    کد دیدگاه : 2300034

    خب شما که از تهرانید یه خبر بگیرید برامون.. (:negative:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:43

   کد دیدگاه : 2300548

   عجیبه والا!
   نمیدونم از تهران کسی اینجا نیست یا اینکه کلا از همه چیز بی خبرن..
   یا شایدم خبر دارن ولی حرفی نمیزنن..

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس تهران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:43

    کد دیدگاه : 2300689

    من از تهرانم
    خودم که منتظر جواب گزینشم
    از هیچکس همـ نشنیدم کسی کارورزی رفته باشه
    بیشترین مرحله که شنیدم تعهد محضری بود که گرفتن .
    شما از تهرانید ؟
    چه مرحله ای هستی ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:16

     کد دیدگاه : 2300758

     به سلامتی دوست عزیز، ان شاءالله که موفق باشید..
     خیر، من از تهران نیستم..

     پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:31

  کد دیدگاه : 2299401

  دوستان اگه یادتون باشه آقای نوروزی گفتند در صورتی که ذینفعان مشکلشون حل نشد دوباره کمیسیون حقوقی قضایی و در جریان بزارند… تا پیگیری کنند، حالابنظرتون دوباره اونا را در جریان بزاریم یا این هفته هم صبر کنیم!؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:12

   کد دیدگاه : 2299890

   سلام. تا پایان رمضان صبر کنیم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حاج عباس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:40

   کد دیدگاه : 2300541

   سلام عليکم و رحمه الله
   خير
   صبر نکنيد
   در برابر ناراحتي ها بايد صبر کرد نه در برابر انجام کار

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زاگرس نشین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:14

  کد دیدگاه : 2299366

  سلام.
  یکی از دوستان با نام کاربری بهزاد که یکی از کارمندان سازمان برنامه و بودجه از آشنایان ایشان بودند روز یکشنبه در مورد بودجه قوه و….از او سوال کرده بود و اون کارمند بش گفته بود پیگیری می کند و و نتیجه پیگیری رو امروز سه شنبه به اقا بهزاد بگه و اقا بهزاد نتیجه رودر این سایت برا دوستان بزارد!
  امیدواریم تا اخر شب اقا بهزاد با خبر خوش اعلام حضور کند.
  ولا از یکشنبه تا الان منتظر اقا بهزاد و سه شنبه هستم😊

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فرهاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:09

  کد دیدگاه : 2299359

  اونوقت پیام من چه ایرادی داره تایید نمی کنید؟؟
  بنده هم ظهر تماس گرفتم هر چقدر اصرار کردم گفتن مشخص نیست که نیست
  در مورد کارورزی هم گفتن می‌تونید از طریق استانتون لغو کنید
  می‌تونید فردا خودتون تماس بگیرید
  فقط می‌تونم بگم ناراحتم همین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:23

   کد دیدگاه : 2299758

   دوست عزیز احتمالاً پیام های چند روزه بنده رو در خصوص منع بیان اخبار به نقل از کارمندان قوه قضاییه نشنیدید؟ عرض کردم که با ما تماس گرفته شده چه درخواست شده، مشاهده کردید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:05

  کد دیدگاه : 2299353

  مدیریت محترم،آقای احمدزاده عزیز و خانم احمدی بزرگوار
  با در نظر گرفتن صلاحدید در تایید یا عدم تایید نظر کاربر بهزاد،میشه شما لطف کنین اعلام کنین که امیدوار باشیم نباشیم،تکلیفمون چیه؟؟
  ی چیزی بگین لااقل دلمان آرام شه
  شرایط بچه هارو درنظر بگیرین،ببینین،غبار غم و افسردگی موج میزنه تو سایت.
  من بخدا قسم ی شب در میان میرم شهدای گمنام شهر،بعد نماز زیارت عاشورا میخونم
  منتظر شبهای قدرم،دلم داره میترکه بخدا،بغض دارم کسی ام بهم میگه چرا اینجوریی میگم سرماخوردم
  اللهم عجل لولیک الفرج

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:13

   کد دیدگاه : 2299746

   شما قطعا استخدام هستید، اینکه دیکه امروز میرم یا فردا یا چه رو نه بنده نه آقای بهزاد و نه هیچ مسئولی در درون سازمان مذکور فعلا اطلاعی نداره. ضعف از خودتون نشون ندید در زمان تشنگی انسان وسط کویر بی آب همش سراب میبینه.. منتظر باشید در آرامش اگر توانش رو هم دارید با دوستانی که در حال پیگیری هستند در حد توانتون همراهی کنید.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:02

  کد دیدگاه : 2299349

  من فقط نتیجه پیگیری هاموبرای همه نوشتم.وقتی کامنتی که مشکلی نداره تاییدنمیشه پس بهتره اصلانظری ندیم.!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:53

  کد دیدگاه : 2299330

  اون دوستی که فامیلشون توی سازمان برنامه و بودجه بود و قرار شد سه شنبه خبر بده چی شد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی فقه و حقوق

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:53

   کد دیدگاه : 2299444

   همین کاربر بهزاد هست ک ادمین کامنتش رو تایید نمیکنه

   خانوم احمدی بزرگوار لطفا خواهشا اگه امکان داره تایید کنید یا خودتون هر طوری ک صلاح میدونید حداقل به طور کلی محتوا رو بفرمایید ک امیدوار کنندست یا نه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:59

    کد دیدگاه : 2299563

    تایید شده است

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مهدی فقه و حقوق

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:16

     کد دیدگاه : 2299589

     جا داره که از این لطف و بزرگواری و دلسوزی و همراهی مشفقانه ادمین های محترم این سایت علی الخصوص جناب احمدزاده عزیز و خانم احمدی بزرگوار تشکر کنیم

     فقط کافیه آدم به فضای سایت بغلی آشنا باشه تا متوجه بشه ک اینجا چقدر با بچه ها همراه و همدل هستن ادمین ها

     پاسخ دهید
     • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:37

      کد دیدگاه : 2299621

      از لطف شما سپاسگزاریم

      پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:30

     کد دیدگاه : 2299689

     ادمین جان منتظر بودیم از آقا بهزاد خبری بشه که شد ولی چرا سانسور آخه (:dash:)

     پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین امین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:56

   کد دیدگاه : 2299453

   واقعا بنده هم منتظر بودم سه شنبه بیاد ببینم چی میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهزاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:00

   کد دیدگاه : 2299457

   سلام من نتیجه پیگیریمو امروز ثبت کردم اماادمین محترم تاییدنکردمتاسفانه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ایاد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:55

    کد دیدگاه : 2299551

    اصلا نباید همچین مواردی رو مطرح کنید دوستان و بیخودی امید وار نکنید فقط از طریق رسانه های جمعی واز طریق مسئولان ذی ربط میشه اعتماد کرد …

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سوال

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:42

     کد دیدگاه : 2299628

     شما اعتماد نکن

     پاسخ دهید
  • نویسنده : سوال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:13

   کد دیدگاه : 2299478

   کاربر بهزاد هستند. تایید نکردن. (:focus:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:18

   کد دیدگاه : 2299484

   قرار بود سه شنبه خبر بگیره.. حالا خبر گرفته و تایید نشده یا خبر گرفته و اینجا نگفته یا اصلا خبری نگرفته نمیدونم..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهزاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:00

  کد دیدگاه : 2299256

  سلام.امروز ۳بار نظرمو ثبت کردم اما متاسفانه ادمین محترم تایید نکرد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:03

   کد دیدگاه : 2299261

   سلام ضمن عرض پوزش، بنده حضور نداشتم و الان در حال بررسی و تایید نظرات هستم.
   و متاسفانه قادر به تایید محتوای کامنت شما نمیباشیم.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سوال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:32

    کد دیدگاه : 2299306

    چقدر دلم میخاد بدونم چی گفتن به ایشون. مدیر گرامی لطفا شما به صورت رمزی اشاره ای بکنیین که خبر خوبی بود یا نه؟ (:negative:) (:blush:) (:fool:) (:secret:) (:secret:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سوال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:55

    کد دیدگاه : 2299336

    وای مدیر گرامی دلم به تاب تاب افتاد. (:dash:) (:dash:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:47

     کد دیدگاه : 2299430

     !!! (:bomb:)

     پاسخ دهید
   • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:07

    کد دیدگاه : 2299576

    بله درست میفرمایید، نظر شما هم سو هست با علت عدم تایید از سمت ایران استخدام

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سوال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:21

    کد دیدگاه : 2299596

    حالا برای التیام زخم کمی خوبه و به عنوان آرام بخش برای مدتی عمل میکنه. (:yes:) (:yes:) . خیلی دلم میخواست یکم خبر خوب بشنوم. حالا به نظر بعضیا ممکنه این اخبار درس نباشه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : سوال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:26

   کد دیدگاه : 2299297

   اتفاقا خیلی از دلم میگذشت که نتیجه پیگیری شما از سازمان برنامه و بودجه چی شد؟ لطفا در یک کلمه خلاصه کنید که خوب بود یا نه؟ یا اصلا در مورد این قضیه مسئولان اونجا خبر داشتند یا نه؟ به صورت رمزی بگین که میشه امیدوار بود یا نه؟ (:secret:) (:secret:) (:bb:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:19

   کد دیدگاه : 2299486

   خودبخود آدم کنجکاو میشه..چیه سه بار تایید نشده

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...