دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 4 تیر 98: خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

آیت الله رئیسی بیان داشت: مراکز علمی و حوزوی و دانشگاهی و فرهیختگان حوزه تحقیق و پژوهش نیز باید برای ایجاد تحول قضایی به قوه قضاییه کمک کنند و همگام با دستگاه قضایی حرکت کنند. ما اعتقاد داریم که ارتباط بین حوزه و دانشگاه با دستگاه قضایی باید یک ارتباط معنا دار و قوی باشد. وی در خصوص جذب ۷۰۰۰ هزار نفری که آزمون استخدامی در سال ۹۶ پذیرفته شدند نیز گفت:کار جذب آغاز می شود اما یک مقدار زمان می برد و انشااله این تعداد به قوه قضاییه اضافه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار قضایی فارس آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم که در محل یادمان شهدای هفتم تیر آغاز شد، همزمان با دومین روز هفته قوه قضاییه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهید دکتر بهشتی و یارانش به حادثه هفتم تیز اشاره و اظهار کرد: مرور جریان هفتم تیر و شناخت وقایعی که در روز‌های آغازین انقلاب اسلامی واقع شد، هم برای کسانی که آن دوران بودند و هم برای نسل جوان، ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه قضائیه گفت: تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه طی جلسات متعدد نهایی شد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مشاور ارشد معاونت منابع انسانی قوه‌قضائیه عنوان کرد: دستگاه قضایی در اجرای سیاست‌های کلان قضایی و اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و همچنین بند (ی) ماده 211 از فصل هشتم قانون برنامه پنجم توسعه کشور، اقدام به تهیه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضاییه کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 98: کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: بیش از یک سوم پست‌های مدیریتی دستگاه قضایی در خراسان رضوی فاقد نیروی انسانی است. وی تصریح کرد: قوه قضاییه مجوز استخدام ۳ هزار نفر را در دستگاه قضائی صادر کرده است که سهم خراسان رضوی از این تعداد حدود ۶۰۰ نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 تیر 98: شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون حقوقی قوه قضاییه از آغاز مرحله مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون مترجمان رسمی قوه قضاییه همزمان با هفته گرامیداشت هفته قوه قضاییه خبر داد. وی خاطرنشان کرد: مرحله مصاحبه، بر اساس برنامه تا پایان تیر ماه در اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 خرداد 98: جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند. وی ادامه داد: 7 هزار نیرو در دستگاه قضایی آماده تایید قوه مجریه هستند که در مناسب قضایی مشغول به خدمت شوند و این در صورتی است که وزارت بهداشت ظرفیت پذیرش 12 هزار نیرو را به راحتی دارد و بنا به بودجه بسیاری از جوانان آماده خدمت در دستگاه قضایی امروز فقط در انتظارند و جوان‌گرایی در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 خرداد 98: احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد 2000 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 جذب شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 خرداد 98: پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود. علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (منبع: خبرگزاری آنا)

حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا درباره بلاتکلیفی ۷ هزار و ۲۰۰ نیرویی که آزمون‌های استخدامی قوه قضائیه را پشت سر گذاشته و به دلیل نبود اعتبارات لازم هنوز وارد سیستم قضائی نشده‌اند اظهار کرد: طبق ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضائیه می‌تواند سالانه حداکثر ۸۰۰ قاضی و ۳ هزار و ۲۰۰ نیروی کارآمد و جدید را برای تکمیل پست‌های اداری خود از طریق آزمون استخدامی جذب کند و دستگاه قضائی نیز حدود دو سال پیش بود که آزمون مذکور را برگزار کرد و درحقیقت متولیان برگزاری این آزمون به قانون عمل کردند و بیش از ۷ هزار نیرویی که در این آزمون پذیرفته شدند باید هرچه سریع‌تر وارد سیستم قضائی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 خرداد 98: عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است. جمشید انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 خرداد 98: جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان برنامه بودجه گفت: ما در پرداخت هزینه‌های جاری ۶۲ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی خواهیم داشت که با اولویت‌بندی امکان‌پذیر است. وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه به نیابت از دولت مسئول شد که اولویت‌های دستگاه‌های ذیربط را انتخاب کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 98: بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

اسماعیلی: اقدامی که قوه قضاییه مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی کارکنان انجام داد یک اقدام صد در صد قانونی و بر مبنای مجوز بود. در قانون برنامه و بودجه به قوه قضاییه اجازه داده شده است که سالیانه ۸۰۰ قاضی و هر قاضی سه کارمند (۲ هزار و ۴۰۰ کارمند) استخدام کند؛ این مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 خرداد 98: نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد 75 نفر از نمایندگان در نامه‌ای به هیأت رئیسه خواستار رسیدگی به موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در قالب ماده 234 آئین‌نامه داخلی مجلس شدند. وی افزود: در جریان این موضوع سازمان برنامه بودجه، سازمان اداری و استخدامی و وزارت دادگستری کوتاهی‌هایی را در اجرای مواد قانون برنامه ششم داشته‌اند که نمایندگان در این نامه خواستار رسیدگی به این موضوع هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 خرداد 98: بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

محمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت جذب 7200 نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه، گفت: آزمون‌هایی که برای استخدام در قوه قضائیه برگزار می‌شود بر مبنای مجوز قانونی بوده که به آن داده شده است، اما مشکلی که در جذب این افراد ایجاد شده به تامین بودجه لازم برای این بخش برمی‌گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 خرداد 98: لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (منبع: خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه بیش از این به مصحلت و صلاح نیست از دستگاه قضا خواستار جذب این افراد از طریق منابع در اختیار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 اردیبهشت 98: امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون امید مجلس خواستار صدور اجازه بازدید از زندان‌ها و ندامتگاه‌های شهرستان‌ها به نمایندگان مجلس شد و گفت: نتیجه این بازدیدها به کاهش شایعات علیه قوه قضاییه کمک می‌کند. کاظمی ادامه داد: در حال حاضر 7 هزار نفر برای استخدام در قوه قضاییه مراحل آزمون را طی کرده و منتظر اجازه سازمان برنامه و بودجه هستند این در حالی است که قوه با کمبود کادر مواجه است و هر شعبه دادرسی 3 کارمند نیاز دارد تا به پرونده ها رسیدگی شود در حالی که در حال حاضر تنها یک کارمند در این شعب مشغول فعالیت هستند و همین امر باعث صدور احکام غیرمتقن می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 اردیبهشت 98: پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بحران کمبود کارمند در دستگاه قضایی اثر منفی روی قضاوت قضات دارد، چرا که اگر آنها به تعداد کافی کارمند در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به طور صحیح قضاوت کنند. وی تصریح کرد: دستگاه قضایی در حالی با کمبود شدید نیرو مواجه شده که از سال 96 بیش از هفت هزار نفر در پی قبولی در آزمون استخدامی قوه قضائیه گزینش شده‌اند، اما همچنان بلاتکلیف هستند و زندگی آنها مختل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، از رایزنی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با دولت و سازمان برنامه و بودجه برای تأمین بودجه جذب 7200 قبول شده آزمون استخدامی سال 1396 قوه قضائیه خبر داد و گفت: معاونت راهبردی قوه‌قضاییه پیگیر این موضوع است که به محض اینکه بودجه لازم تأمین شود این افراد استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کادر اداری قوه قضاییه در قالب ۶۴۰۰ سهمیه استخدامی در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار شد و تعداد ۷۲۲۸ نفر به عنوان نفرات قبول شده جهت مصاحبه به دادگستری استان‌ها معرفی شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه دولت و قوه قضائیه باید موانع جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این قوه را رفع کنند تاکیدکردکه مجلس روند تعیین تکلیف این افراد را به طور جدی پیگیری خواهد کرد. رئیس قوه قضائیه دستور جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی 96 را صادر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امید به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 2345240

  برنامه امروز چی باشه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:07

  کد دیدگاه : 2345208

  خدايا كممممككككككككككك……….
  مگه ميشه بعد دوسال درخواست نداده باشه قوه
  خدايا اين چه استخدامي بود شركت كرديم چرا هيچكس نمياد بگه تكليف چيه؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:02

  کد دیدگاه : 2345200

  به دستور آقای رئیسی پیگیری ها از اردیبهشت امسال شروع شده و طبق صحبت های سخنگوی محترم قوه یک تیم مسئول پیگیری این استخدامی شدن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:11

   کد دیدگاه : 2345218

   ممنون که بخش اصلی کامنت رو حذف کردید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:16

   کد دیدگاه : 2345231

   پس چطور رئیس اداری استخدامی قوه مهر ماه فرمودند تا پایان اسفند 97 همه افراد جذب خواهند شد
   واقعا هم اگر تا امروز پیگیری صورت نگرفته اصلا معنی خوبی نداره اصلا فقط خدا بهمون رحم کنه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:34

    کد دیدگاه : 2345270

    به نظر شما ما تا پایان اسفند 97 جذب شدیم؟
    اردیبهشت امسال آقای نوبخت در پاسخ به سوال استخدامی ما گفتن که من خبر ندارم و پیگیری میکنم
    22 خرداد رئیس سازمان اداری و استخدامی میگه هیچگونه مکاتبه ای با ما نشده و ارتباطی با ما نداره
    به نظر شما اگه سال 97 پیگیری صورت گرفته بود این دو مورد بالا رخ می داد؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : متصدی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:55

     کد دیدگاه : 2345315

     همین دوست عزیز گفتم این پیگیری نکردن بعد دو سال اصلا معنی خوبی نداره… یعنی بحث اولویت بندی هم بین کارهای قوه برای بودجه پیش بیاد دیگه کلا فاتحه مون خونده شده… چون معلومه چقدر جذب ما در اولویت بوده..

     پاسخ دهید
     • نویسنده : بهار*

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:23

      کد دیدگاه : 2345386

      (:bomb:)

      پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:22

   کد دیدگاه : 2345247

   (:no:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : خطاب به همه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 2345181

  سلام دوستان خطاب من به کسانی است که میگفتن پیگیری نکنین الان اگه حرفی هم از استخدامی ما زده میشه به خاطر پیگیری. دوستان دیگه بخدا تنها چاره در پیگیری است خواهشا از همین الان به همه جا تماس بگیرین ودرخواست پیگیری وکمک کنید دیگه کار داره مشکل میشه مسول سایت خواهشا تایید کن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:12

   کد دیدگاه : 2345223

   والا اگه پیگیری نمیکردیم زمستان 99 را هم به همین روال طی میکردیم… دوستان لطفاااااا تعداد نفرات پیگیر از امروز به بعد از تعداد افراد تماشاچی بیشتر بشیم مصاحبه را قشنگ بخونید حساب کار دستتون میاد که واقعا پیگیری نکردن یعنی چی!؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:41

  کد دیدگاه : 2345172

  دوستان مگه میشه! بعد دو سال هنوز درخواستی ازشون نشده برای جذب!؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:39

  کد دیدگاه : 2345168

  خبر 22 خرداد 98: عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است.

  جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : خبر خبر خبر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:37

  کد دیدگاه : 2345165

  سلام دوستان برین مصاحبه مسول اداری واستخدامی را بخونید دیگه کلا کارمون از بیخ مشکل داره یعنی خدا این چه شانسیه ما داریم برین خبرو بخونید ببینید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ..😣

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:25

  کد دیدگاه : 2345137

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است.

  جمشید انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

  به گزارش خبرنگار مهر، خبرگزاری مهر ۱۰ خردادماه در خبری با عنوان «منابع مالی جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی تامین شد»، به نقل از رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور نوشته بود: تامین منابع جهت جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی انجام شده است اما درباره زمانبندی جذب این نیروها، خود دستگاه‌ها باید تصمیم‌گیری کنند.

  در پی انتشار خبر مذکور، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه که دو سال قبل برگزار شده است در تماس‌های متعدد با دفتر خبرگزاری پیگیر بودند که آیا سخنان رئیس سازمان امور اداری و استخدامی مشمول آنها نیز می‌شود یا خیر.

  در همین راستا، خبرنگار مهر برای پیگیری موضوع، با جمشید انصاری، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی مجدداً گفتگویی انجام داد.

  انصاری: ما در جریان نیستیم

  انصاری در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره سرانجام جذب نیروهای پذیرفته شده در آزمون استخدامی قوه قضائیه گفت: حدود دو سال پیش متولیان قوه قضائیه تصمیم گرفتند این آزمون را برگزار کنند بدون اینکه از ما درخواستی داشته باشند یا در مورد آزمون هماهنگی انجام دهند.

  رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور افزود: تمام مباحث مربوط به آزمون استخدامی را خود قوه قضائیه انجام داد و ما در جریان کاری که کرده اند نیستیم.

  وی ادامه داد: تاکنون نیز در این رابطه درخواستی از قوه قضائیه به سازمان امور اداری و استخدامی ارسال نشده است از این رو این موضوع به ما ارتباطی پیدا نمی‌کند. در مورد اینکه چرا هنوز نتوانسته اند افراد قبول شده را به کار بگیرند هم چیزی به ما نگفته اند.

  انصاری گفت: سازمان اداری و استخدامی نمی‌تواند پاسخی در رابطه با چگونگی انجام کار بدهد و قبول شدگان باید موضوع را از قوه قضائیه پیگیری کنند.

  معاون رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که اگر سازمان اداری و استخدامی در جریان برگزاری آزمون نبوده، منابع لازم برای برگزاری آزمون مذکور چگونه تامین شده است، اظهار داشت: باید معاونت اداری مالی قوه قضائیه و سازمان برنامه و بودجه در این رابطه پاسخگو باشند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Lady متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:43

   کد دیدگاه : 2345440

   (:dash:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اصفهان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:21

  کد دیدگاه : 2345129

  خيلی بی مزش كردند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:50

   کد دیدگاه : 2345184

   خوب ما الان بايد چكار كنيم؟؟؟؟
   بچه ها تو رو خدا بياييد حضوري بريم تهران قوه قضاييه يه جوابي بگيريم
   يا يه درخواستي بنويسيم همه امضا اسكن كنيم زيرش بفرستيم دفتر مقام معظم رهبري
   اين كوچكترين حق ماهست بعد دو سال بدونيم تكليفمون چيه؟؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:19

  کد دیدگاه : 2345124

  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:40

   کد دیدگاه : 2345170

   وی ادامه داد: تاکنون نیز در این رابطه درخواستی از قوه قضائیه به سازمان امور اداری و استخدامی ارسال نشده است
   ___
   پس مسئولان محترم قوه تو این مدت از کجا پیگیری میکردند؟! با کی در حال رایزنی بودند؟!

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:04

    کد دیدگاه : 2345204

    تا قبل از ریاست آقای رئیسی هیچ تلاشی برای جذب ما صورت نگرفته
    من نمیدونم وقتی خود قوه پیگیری نکرده دولت از کجا باید بفهمه که این استخدامی صورت گرفته ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:21

     کد دیدگاه : 2345243

     ایشون گفتند تاکنون. یعنی تا به این لحظه، تا امروز..
     حدودا چند ماه پیش بود که جناب آقای رییسی قول مساعد دادن و طبق خبری که همون موقع منتشر شد خودشون شخصا در حال پیگیری بودند!!!!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:36

      کد دیدگاه : 2345274

      سخنگوی قوه توی مصاحبه 10:10 گفت که با این سازمان مکاتبه کردیم و به جاهای خوبی هم رسیدیم
      حالا باید دید کدومشون درست میگن
      سخنگوی قوه یا آقای انصاری

      پاسخ دهید
      • نویسنده : بهار*

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:24

       کد دیدگاه : 2345822

       به نظر من کاملا مشخصه..

   • نویسنده : متصدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:05

    کد دیدگاه : 2345205

    (:acute:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:18

  کد دیدگاه : 2345119

  انصاری رئیس سازمان اداری و امور استخدامی در مصاحبه با خبرگزاری مهر گفته
  استخدامی قوه قضاییه بدون هماهنگی با ما برگزار شده و ارتباطی با ما ندارد !!!
  خسته نباشید همگی
  هر سازمانی از راه میرسه میگه هماهنگی نشده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:17

  کد دیدگاه : 2345118

  سلام….استان البرز ردی داشته توگزینش …خیلی استرس دارم اطفا جواب بدین (:dash2:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نظری کرمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:17

  کد دیدگاه : 2345116

  سلام. دوستان.صبی زنگ زدم تهران گفتم شروع به کار کی هست. گفت هنوز دقیقا مشخص نیست به محض تامین اعتبار احکام صادر خواهد شد. بعد گفت ابلاغ انشایی اولیه باید تهران صادر بشه. استان ها فقط مدارک رو باید به ما ارسال کنند ما اینجا بررسی میکنیم. چنانچه نقص مدارک و کم وکاستی نداشته باشند ابلاغ انشایی صادر خواهد شد و اگر کسی نقص مدارک داشته باشد به هیچ وجه احکام آنها صادر نخواهد شد تا اینکه رفع نقص گردد. و مدارک هم تمام چیزهایی است که ما از استان خواستیم. کسانی که مشکل مدارک دارند پیگیر باشند حیف است این همه انتظار کشیدی بخاطر نقص مدارک ابلاغت به تعویق بیفته بخصوص کسانی که نقص مدرک کامپیوتر و….دارند. ان شاءالله که در آینده نزدیک مشکلمون حل خواهد شد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:03

  کد دیدگاه : 2345104

  خبر 22 خرداد 98: عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تاکنون درخواستی از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که دو سال پیش برگزار شد به ما ارسال نشده است.

  جهت مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:42

  کد دیدگاه : 2345090

  سلام بر دوستان قدیمی
  بالاخره منم رفتم مصاحبه .
  فکر کنم اخرین نفر تو استان البرز و شایدم آخرین نفر در ایران من بودم که رفتم.
  ولی بالاخره تموم شدو راحت شدم، مصاحبه خوبی هم بود .
  این یه سالو خروده از جزوه و مطالبی که تو این سایت گذاشتید خیلی استفاده کردم ،
  از اسفند 96 کتاب ایران استخدام دستم بود تا دیروز ضبح واقعا کتاب خوبیه واسه منی که اطلاعاتم زیاد نبود مسائل رو خیلی ساده بیان کرده بود واقعا خیلی خیلی کمکم کرد تا دیروز هر سوالی ازم میشد خیلی راحت جواب میدادم .

  از همه ممنونم که تو این مسیر کمکم کردن خیلی دوستتون دارم (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : بازوند

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:35

   کد دیدگاه : 2345157

   با سلام ان شا الله موفق باشین .

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:32

    کد دیدگاه : 2345264

    ممنون از شما دوروز وقتتون رو گذاشتید واسم اخبار فرستادین.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : علیرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:35

   کد دیدگاه : 2345158

   سلام خدا رو شکر ان شاالله که زودتر همگی بریم سرکار

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:33

    کد دیدگاه : 2345267

    انشالا

    پاسخ دهید
  • نویسنده : الی ناز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:48

   کد دیدگاه : 2345296

   آخیییش!
   خدا رو شکر که تو هم گزینشت رو گذروندی.
   همیشه حواسم به حرص خوردنا و انتظار کشیدنات بود و الان، خوشحالم که از کم شدن دغدغه هات خوشحالی.
   راحت شدنت مبارک.
   ان شاءالله خبر شروع به کارت.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:56

    کد دیدگاه : 2345637

    مرسی دخر مهربون
    عزیزدلم (:heart:)
    اره واقعا راحت شدنم مبارک
    انشالا هرچه زودتر همه بریم سرکار

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:34

   کد دیدگاه : 2345574

   سلام، خوشحال شدم خدارو شکر که شما هم این مرحله رو خوب پشت سر گذاشتید ولی نفر آخر نبودید چون من هنوز گزینش نرفتم یه سری از بچه ها هنوز تحقیق نشدند حتی، امیدوارم دیگه برای ادامه مراحل انقدر انتظار نکشید چون می دونم کلافه کننده است.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه...

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:57

    کد دیدگاه : 2345640

    اخی
    شماهم البرزی ؟
    خیلی سخته بخدا ما ها اخریم خیلی اذیت شدیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مریم

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:52

     کد دیدگاه : 2345761

     آره واسه کرجم!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : فاطمه...

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:39

      کد دیدگاه : 2347125

      سوالاشون سخت نبود،
      رکن نماز، قیام رو توضیح بده ، بعد گفتن وقت تنگ باشه اذان واجبه یا اقامه که گفتم هیچکدوم واجب نیست ولی وقت تنگ باشه باید اقامه رو خوند و گفتن اقامه رو بخون ،
      سجده زیارت عاشورا رو بخون، دعای ماه رمضون یا علی و یا عظیم یه فرازشو بخون، نماز جمعه خطبه ها کی هست نماز عصر تکلیفش چی میشه ،
      ولایت فقیه ، اخبار مهم .
      تقریبا اینارو یادمه بازم یادم اومد میگم.
      اولشم سوالات شخصی بود چندتا بچه اید کار خانواده چیه بعد گفتن چرا ازدواج نکردی ، کارت چیه

      پاسخ دهید
 • نویسنده : سعید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:35

  کد دیدگاه : 2345079

  سلام دوستان
  صبح همگی بخیر

  از صحبت های دیروز آقای نوبخت باید به این نتیجه رسید که پیگیری ها را نباید رها کنیم
  این حقمون نیست بعد از 2 سال بیان بگن بودجه کمه ، محدودیم و باید اولویت بندی کنیم …
  من تا قبل از مصاحبه دیروز با بعضی از دوستان هم نظر بودم که باید پیگیری از طریق نمایندگان را کمتر کنیم ولی الان میگم از هر طریقی باید پیگیری کنیم

  آقا فرهاد برنامه امروز چیه ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به همه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:44

  کد دیدگاه : 2345058

  سلام خدمت کلیه دوستان خواهشا امروز دیگه پیگیریا را حداکثر کنید ازهمه جا زندگی همه داره از هم میپاشه خواهشا اگه جایی هم موقت کار میکنی پیگیر باش الان بحث اینکه به فکر هم باشیم وپیگیری حداکثر باش پس فرصت را از دست ندین از همه جا پیگیری

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:18

  کد دیدگاه : 2345025

  بچه ها حتما پیامک به دکتر نوبخت گزینه خوبی هست در اینترنت زیر شماره نمایندگان هست.من پیام دادم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یاس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:47

  کد دیدگاه : 2344952

  سلام.. اقای بازوند چیشد اقای ایمانی؟ قولی چیزی دادن که از طریق وزیر دادگستری پیگیر بشن؟

  اقا بهزاد از اون آشناتون تو سازمان برنامه و بودجه بپرسید این مصاحبه نوبخت رو لطفا

  اقای کرمی شمام گفتین چهارشنبه از طریق آشناتون همین موضوع را میپرسید, لطف میکنید اگه همینجا خبرشو بگید…

  دوستان لطفا همگی پیگیر باشیم از همه راهها

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کرمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:54

   کد دیدگاه : 2345021

   عجله نکن بزار صبح بشه آن شاالله خبر خوب میرسه یاس عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بهزاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:09

   کد دیدگاه : 2345067

   من دارم پیگیری میکنم هنوز موفق نشدم وآشنامون پیدانکردم.ایشاالله پیداش میکنم وازش میپرسم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بازوند

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:37

   کد دیدگاه : 2345083

   سلام و درود قول که دادن گفت سر اولین فرصت ازش میپرسیم دیگه منتظریم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:11

  کد دیدگاه : 2344923

  دوستان لطفا اونایی که میدونن جواب بدن رشته من حسابداریه زیاد نمیدونم
  قاضی که طبق ماده و قانون حکم میده مثلا طبق ماده فلان به 6سال زندان و…یه کتاب کامل میشه معرفی کنید و همه قوانین و ماده ها باشند توش ممنون.فک کنین میخام برا قضاوت بخونم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...