دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مریم از شیراز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:26

  کد دیدگاه : 2409090

  سلام
  من به وزارت دادگستری امروز ایمیل زدم وتقاضای هر چه زودترشروع به کار کردم .
  از همه دوستان خواهش می کنم به وزارت دادگستری ایمیل بزنید وتقاضای شروع به کار همگی ما باهم هر چه زودتر کنید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اصفهان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:05

  کد دیدگاه : 2409059

  از اصفهان اگر با كسی تماس گرفتند اعلام كنه لطفا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 2409058

  این بازی با اعداد و ارقام می ترسم آخرش کار دستمون بده
  طبق دفترچه آزمون برای 6400 نفر برگزار شد اما در نهایت تعداد کل پذیرفته شده ها شد 7228 نفر
  جذب اولیه هم قرار بوده برای یک سوم افراد که حدودا 2000 نفر میشدن صورت بگیره اما دیروز توی جلسه گفتن 4000 نفر
  امیدوارم در نهایت همه بدون مشکل جذب بشن و این بلاتکلیفی بیشتر از این عذابمون نده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:48

  کد دیدگاه : 2409033

  خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده
  حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : جویای کار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:42

  کد دیدگاه : 2409021

  سلام دوستان خراسان جنوبی آیا لیست از تهران اومده؟ تا این لحظه به کسی زنگ زدن یا ن ؟
  کجایین همکاران محترم خراسان جنوبی لطفا جواب بدهید .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:34

   کد دیدگاه : 2409307

   سلام .ب منکه زنگ نزدن.بقیه رو نمیدونم.اصلا نمیدونم جزو اون لیست هستم یا نه (:vava:) .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : خراسان جنوبی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:59

   کد دیدگاه : 2409509

   بله لیست اومده و امروز تماس گرفتن.
   اما من توی لیست نبودم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : خراسان جنوبی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:44

   کد دیدگاه : 2409882

   بله لیست اومده و به بعضی از دوستان تماس گرفتم

   من توی لیست نبودم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به چالش بکشید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:41

  کد دیدگاه : 2409019

  سلام به همه
  دو تا نکته
  اول مجردین جمع بهتره دوسه ماه دیگه صبر کنن چون کارمندی با خودش تغییر فکر تغییر نگاه میاره نظر و ملاک شما الان یک شکل هست وارد کار میشین و بقیه رو میبینین باز ملاک چون اصل اشتغال درست شده آیتم های دیگری میشه
  زندگیتون رو بر پایه درست و صحیح بناکنید قرار تحول بزرگی در زندگیتون ایجاد بشه صبر کنید زندگی مشترک رو با این مورد درگیر نکنید که نتیجه عالی برسین
  دوم
  (دیشب اخبار ساعت۲۱ رو میدیدم نمایندگی گفت به من روزی نیست که ده تا تماس یا پیامک در خصوص بیمه کشاورزان نیاد.)
  منظور اینه دوستان هرگز هرگز هرگز دست از ارسال پیامک و تماس به نمایندگان برندارین شاید پاسخ نرسه بهتون ولی قطعاً در ذهن ها می مانه و در مجلس مطرح خواهد شد.
  هر روز صبح یک پیامک یعنی دقیق شدن به تاریخ تعیین شده و پیگری سر یک ماه برای تعیین تکلیف همه ی ۵۰۰۰ نفر
  ساده لوحی اینه همه صبر کنیم تا پایان شهریور و اون طرفی ها هم از اجرایی شدنش فراموش کنند بعد مهر مجدد پروسه پیگیری رو استارت بزنیم و تا پایان سال

  پس باید از همین لحظه تا روز تماس جهت گرفتن ابلاغ دست از پیگیری برندارین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Hbo

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:54

   کد دیدگاه : 2409497

   بله درست میگید، باید این یه ماهم پیگیریامونو ادامه بدیم تا ان شاءالله نتیجه تلاش هامون رو ببینیم…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سروش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:32

  کد دیدگاه : 2408999

  بچه ها محبت کنید به همون شماره هایی که تا دیروز ازشون پیگیری می کردید امروز پیام تشکر بفرستید.
  این تشکر شما جدای از اینکه رسم ادب ومعرفت محسوب میشه؛خودش یک نوع پیگیری مجدد محسوب میده؛هم خستگی رو از تن نمایندگان پیگیر در میاره وهم به اونا یادآور میشه که ما حواسمون به زحمات شما هست و هم بعد از انقضا این مدت یکماهه احتمالا برای تحت فشار گذشتن حداکثری؛رومون بشه مزاحمشون بشیم.
  بنده به شخصه از نماینده شهرم تشکر کردم و به ایشون عرض کردم حتما در انتخابات آتی من و خانوادم با رای خودمون به شما از شرمندگی زحمات شما در میایم.
  بچه های شاهین شهر که دیگه مدیون آقای حاجی هستندکه براش سنگ تموم نذارن.
  دست به کار بشید تا دیر نشده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:26

   کد دیدگاه : 2409287

   تشکر ایده خوبی هست بسیار

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زخمی روزگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:44

   کد دیدگاه : 2409329

   دقیقآ موافقم،شخصآ دیروز با سه تاخط از حاجی دلیگانی تشکروقدردانی کردم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد قدیم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:55

   کد دیدگاه : 2409499

   آفرین. موافقم. ما ک نمایندمون خوابه ولی موارد زیادی برای تشکر کردن دارم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:26

   کد دیدگاه : 2409554

   ایده خوبیه . حتما اینکار رو انجام میدیم .

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم از شیراز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:28

   کد دیدگاه : 2409563

   من اول به نماینده شاهین شهر اقای حاجی دلیگانی وبعد به اعضای کمیسیون قضایی وتعدادی از نماینده های دیگر پیام تشکر فرستادم
   این پیام تشکر ما باعث میشه نمایندگان مجلس انگیزه بیشتری برای پیگیری استخدام ما وحل مشکلات دیگر مردم داشته باشند.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی سمنان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:37

   کد دیدگاه : 2409582

   احسنت حتما این کار را انجام میدیم به خصوص نماینده محترم شاهین شهر اگر راهم نزدیک بود حتما می یومدمو به ایشان رای میدادم نه برای پیگیری این استخدامی ب خاطر اینکه ایشان در مجلس جزو منظم ترین و فعالترین افراد مجلس است

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فروتن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:37

   کد دیدگاه : 2409704

   سلام
   بسیار عالی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : منتظر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:10

   کد دیدگاه : 2409845

   عالی بود پیشنهادتون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اصفهان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:59

  کد دیدگاه : 2408972

  استان اصفهان با كی تماس گرفتم اند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شریف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:38

  کد دیدگاه : 2408948

  سلام علیکم
  من از همه کسانی که تلاش کردند تا مشکل ما حل شود خصوصا حاج اقای دلیگانی نماینده محترم و معزز مردم محترم شاهین شهر اصفهان و همچنین ادمین گروه تشکر و قدردانی میکنم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : به تبریزی ها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:28

  کد دیدگاه : 2408941

  سلام دوستان از اذربایجان شرقی به کسی زنگ نزدن هنوز؟؟؟؟؟؟چطور همه استانها زنگ زدن تبریز هنوز خبری نیس؟اون روز یه دوستی گفت لیست 60 نفره اومده اطلاع دیگه ای کسی از دوستان نداره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : لیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:52

   کد دیدگاه : 2409492

   خوبه حداقل این شصتا رو شنیدی خوزستان تعداد قبول شده هاش زیاد بود ولی هیچ خبری نیست یا شایدم خبری باشه و کسی نگفته نمی دونم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ماشین نویس خوزس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:31

    کد دیدگاه : 2410219

    سلام من امروز شنیدم لیست خوزستان هم اومده و کسانی که از بهمن و اسفند شروع به کارورزی کردن حتما همه در این مرحله جذب میشن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : پناه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:18

   کد دیدگاه : 2409542

   فعلا معلوم نیست، چون همه پرونده ها به خاطر تایپ ده انگشتی ناقصه و باید تا 30 ام مدرک تحویل بدیم حتما…

   گفتن که یک آموزشگاه در شهرتون برید و مدرک تایپ تند 150 کاراکتر در دقبقه بگیرین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:21

  کد دیدگاه : 2408937

  سلام ادمین
  چرا آخرین خبر مربوط به جلسه کمیسیون قضایی مجلس رو انتشار ندادین!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:59

  کد دیدگاه : 2408920

  درود به نیت پاکت اقای حاجی خدا میدونه که چقدر دل ما رو بعد از مدتها شاد کردی دعای خیر ما همیشه بدرقه راهتونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : روزگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:52

  کد دیدگاه : 2408917

  سلام. تشکر از دوستان و ادمین های محترم و تشکر ویژه از نماینده محترم حاجی دلیگانی که در رابطه با موضوع پذیرفته شدگان سنگ تموم گذاشتند (:heart:)
  دوستان یه نکته در این پروسه زمانی یک ماهه نباید پیگیری هامون کم بشه تا نتیجه پیگیری هامون را عملا ببینیم و صحبت های مسولین عملی و عملیاتی بشه. ما تا اینجا که پیگیری ها را ادامه دادیم این یک ماه باقیمانده را هم به پیگیریها قوت بدیم تا پروسه زمانی یک ماهه که گفتند عملی بشه و همه جذب بشیم. (:bravo:)
  ادمین محترم یه سوال. چرا خبر مهم آقای حاجی دلیگانی را در سایت نمیذارید؟؟؟؟؟؟!!!!!! (:no:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:24

   کد دیدگاه : 2409279

   در بالای پیج اضافه شده است
   خبرهایی که در خارج از تایم کاری همکاران بنده در واحد خبر منتشر میشوند در زمان حضورشون در دفتر کاری اطلاع رسانی میشوند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 06:48

  کد دیدگاه : 2408891

  سلام دوستان ما نباید بی‌انصاف باشیم این خبر خوب حاصل تلاش دست جمعی بود اول همت دوستان پیگیر مدیران محترم این سایت وسایت مجاور که با صبر حوصله همراه ما هستن نمایندگان محترم ومسولین محترم قوه بنده از منبع موثق خب دارم که جناب رئیسی ومعاونین ایشون چقدر با جدیت پیگیر جذب کادرشون هستن این حاصل یه کار تیمی هستش انشالله که در همه مراحل زندگی اینطوری برای گرفتن حق ایستادگی کنیم با تشکر از مدیریت سایت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ق.ز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:12

  کد دیدگاه : 2408853

  بچه های عزیز اصلا نگران نباشید جایی که جناب آقای رییسی باشند حق کسی ضایع نمیشه. به زودی زود همه میرید سرکار و افسوس میخورید که چرا آنقدر غصه خوردید. از زندگیتون لذت ببرید فکر کنید قبل آزمون چطور بودید همون طوری زندگی کنید. پیگیری ها نتیجه داده

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:55

  کد دیدگاه : 2408809

  دوستان من واقعا از ادمین محترم میخام این پیام مثبت بزاره دوستان از زمانی که قبول شدیم با یه نفر اشنا شدم واسه ازدواج اینقدر کشش دادن فکر میکردن واقعا دروغ ولی بازم کنارم واستاد با اینکه خیلی هم خواستگار داشت وپشتم خالی نکرد تو خونوادشم دعواش کردن که واست خواستگار خوب میاد ازدواج کن ولی دمش گرم من تنها نذاشت وامشب باهم رفتیم بیرون اینقدر خوشحال بودیم که نگو که برم سر کارم بعدش عقد کنیم خدایا شکرت دوستان گلم چند شب پیش واقعا دلم گرفته بود داشتم گریه میکردم خدایا چکارکنم شغل باید باشه که ازدواج کنم منم از خونواده ای از لحاظ مالی ضعیفم چکارکنم ۳۲ سال سن دارم غیر عشقم که دنیا منه با هیچ کس نه حرف زدم نه چیزی پس خودت کمکم کن واین خبر انشاالله خیر ودلمون شاد میکنه ومیریم سر کارمون دست نمایند شاهین شهرم واقعا درد نکنه منکه همیشه دعاش میکنم ادمین جان دست شماهم درد نکنه واز همه مهم تر دست عشق من درد نکنه که همیشه کنارم بود منم میخام بعد اینکه برم سر کار همه حقوقم بدم بهش وهرچی اون صلاح بدونه خیلی دوسش دارم وهیچ وقت خوبیاش فراموش نمیکنم دوستان واقعا بعد کارتون رفتین ازدواج کنین وچشمتون همیشه پاک ومنزه نگه دارین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:21

   کد دیدگاه : 2408831

   امیدوارم شما هم بعد از شروع به کار به همین خوبی و خوش نیتی برای ایشون باقی باشید، و مردانه و محکم پا پیش بذارید..

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:55

   کد دیدگاه : 2408845

   انشالا همسر و شریک خوبی برای هم باشید به امید شادی و سرور❤❤❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:47

   کد دیدگاه : 2408890

   ای جااااان
   بعد از این همه وقت ناله ومصیبت دیدن چه حالی میده بچه ها بیان از خوشحالیا و عشق و زندگی خوبشون بگن.
   کاربر ابلاغ عزیز ؛موفقیتت گوارای وجودت؛تو زندگیت از هر چی کم میزاری از عشقت کم نذار.
   امیدوارم بقیه بچه ها هم به زودی شروع به کار کنن و بیان و از این لحظات زیبای درونیشون واسه ما بگن.انشاالله

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:52

   کد دیدگاه : 2408894

   عشقتون پایدار به پای هم پیر بشین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:26

   کد دیدگاه : 2408900

   عشق چ جمله غریبی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احسان علوم قضای

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:43

   کد دیدگاه : 2409471

   انشالا خوشبخت شین وشرایط ازدواج واسه شما وبقیه دوستان فراهم بشه وحرف قشنگی زدین انسان همیشه باید چشمش پاک باشه و من قول میدم موفقیت وامداد های غیبی خدا نصیب اینطورافراد پاک میشه شک نکنیدخدا برای انسان های خالص کم نمیزاره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : saba

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:06

   کد دیدگاه : 2409646

   داداش الان داغی. بهت قول میدم سه چهار سال دیگه کلا یادت بره خانومت چقدر پشتت بوده و همه چیز واست عادی بشه. اون موقع بهش میگی خاستگار دیگه ای نداشتی جز من (:sarcastic:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:41

   کد دیدگاه : 2409876

   انشاءالله به پای هم پیر شید با خوبی و خوشی و سلامتی (:heart:) (:heart:) (:heart:) (:angel:) (:air_kiss:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 05:57

   کد دیدگاه : 2410484

   اخه اینجا جای این حرفاست …..

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سینا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:32

  کد دیدگاه : 2408719

  آقا من خیلی دلشوره گرفتم اینها همش میگن ۶۴۰۰ نفر پس ۸۰۰ نفره دیگه چی میشن؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:50

   کد دیدگاه : 2408892

   همین دیگه منم از اول گفتم چرا اصلا میگن7200نقر ؟
   سهمیه یک سال قوه میشه 3200نفر که برای دو سالش میشه 6400 نفر
   من به این موضوع یک ماهه پیش اشاره کردم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:20

   کد دیدگاه : 2408935

   اون ۸۰۰ نفر از آزمون قضات هستن، اونا مراحلشون تموم نشده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:22

    کد دیدگاه : 2409277

    قضات ارتباطی با این آزمون ندارن
    همه 7200 نفر کادر اداری هستن

    پاسخ دهید
  • نویسنده : میثم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:08

   کد دیدگاه : 2408980

   فک کنم 800 نفر به صورت قرارداد معین قراره استخدام بشن یعنی ربطی به ما ندارن و با ما ازمون ندادن نمیدونم از کجا وارد سیستم میشن. ما ازمون داده ها با سهمیه دارها که اوناهم ازمون دادن میشیم 6400 نفر چون تو دفترچه هم همینو نوشته بود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد شبکه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:04

   کد دیدگاه : 2409156

   با سلام
   از اولشم توی دفترچه 6400 نفر بودیم. من نمی دونم بقیش از کجا اومده؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:21

  کد دیدگاه : 2408707

  دوستان من اصلا از این خبر ، برداشت نمیکنم که قراره تا ماه آینده جذب بشیم…تازه قراره به وزیر یک ماه فرصت بدن که چاره‌ای بیندیشه برای این۶۴۰۰نفر…که خدا کنه جوابش بعد از یک ماه فرصت این نباشه که بودجه سال آینده شامل حال مابقی افراد میشه.

  پیگیری‌ها باید سمت وزیر دادگستری، سازمان بودجه و حتی شخص رئیس‌جمهور بره.خواهشا واقع‌بین باشین تا دیروز جناب نوبخت میگفتن پول نداریم حالا این درسته که تا ماه آینده همه جذب بشیم؟؟؟!!!!

  مطمانا پیگیری‌هامون باعث شده باینجا برسیم…انشالله با قوت بیشتر این مسیرو طی میکنیم.

  یاعلی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:09

   کد دیدگاه : 2408926

   دوست عزيز گفتن تا يه ماه ديگه تعيين تكليف بشن نه اينكه چاره اي انديشيده شود
   بعدشم امروز نوبخت ميگه پولي نيست ولي توي جلسه حتما تدابيري انديشيده شده كه قول مساعده داده. حالا پيگيري خوبه و اينقدر نااميد نباش

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سروش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:21

   کد دیدگاه : 2408988

   بچه ها محبت کنید به همون شماره هایی که تا دیروز ازشون پیگیری می کردید امروز پیام تشکر بفرستید.
   این تشکر شما جدای از اینکه رسم ادب ومعرفت محسوب میشه؛خودش یک نوع پیگیری مجدد محسوب میده؛هم خستگی رو از تن نمایندگان پیگیر در میاره وهم به اونا یادآور میشه که ما حواسمون به زحمات شما هست و هم بعد از انقضا این مدت یکماهه احتمالا برای تحت فشار گذشتن حداکثری؛رومون بشه مزاحمشون بشیم.
   بنده به شخصه از نماینده شهرم تشکر کردم و به ایشون عرض کردم حتما در انتخابات آتی من و خانوادم با رای خودمون به شما از شرمندگی زحمات شما در میایم.
   بچه های شاهین شهر که دیگه مدیون آقای حاجی هستندکه براش سنگ تموم نذارن.
   دست به کار بشید تا دیر نشده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم از شیراز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:49

   کد دیدگاه : 2409035

   صد در صد بعد دوسال تازه نمیان به این فک کنن که یک ماه بهشون فرصت بدن وچاره کار این بدونن که ما سال ۹۹ بریم سر کار
   یک ماه فرصت داده شده که ما رو ببرن سر کار نه اینکه تازه بخوان فک کنن ایا در بودجه سال ۹۹ برای ما بودجه بدهند با خیر
   البته با نظر دیگر شما که پیگیری ها باید بره سمت وزارت دادگستری موافقم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : به زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:28

   کد دیدگاه : 2409182

   حالا باز علما برداشتای شخصیشون شروع شد!!!

   پاسخ دهید
  • نویسنده : K.gh

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:42

   کد دیدگاه : 2409210

   6400نه دوست عزیز طبق خبر دیروز قوه قضاییه فرمودن توانایی تامین بودجه4000نفرو دارن بعد که 2600نفر میموندن دولت هم همکاری خودشو اعلام کرده قرارشد مابقی همه باهم شروع کار شون انجام بشه به لطف خدا

   پاسخ دهید
  • نویسنده : زهرا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:56

   کد دیدگاه : 2409501

   اگر برای دعوت بکار از شما خوشحالتر نشم کمتر نیست پس نگذارین روی حساب ناامیدکردن دوستان.

   اگر یک نگاهی به لیست خبرایی که در موردمون هست بندازین از این وعده وعیدها زیاد خوشحال نمیشین.برخی دوستان بنظرشون رسیده قراره تا ماه آینده جذب بشن که این حرف رو نمیدونم از کجای خبر متوجه شدند.

   باندازه‌ی خودم میتونم برداشت از خبر داشتم (:mda:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:59

    کد دیدگاه : 2409901

    از همین وعده ها بود که گروهی از دوستان شروع به کار کردند.
    شما عزیزان بهتر هست به راهی نگاه کنید که قرار هست ختم به خیر باشه. به نظر در پرداختن به اینکه از این وعده ها سودی حاصل نمیشه در واقع سودی برای شما نیست. چرا نباید خبر پیگیری کار شما و تعیین یک فرجه برای بررسی اون خیری براتون نداشته باشه؟ پس خیر کارتون در چه هست؟

    پاسخ دهید
   • نویسنده : به زهرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:42

    کد دیدگاه : 2410101

    شما از کجا فهمیدین که بعد از دوسال قراره تازه چاره بیندیشن!!!!
    بنده خدا گفته یکماه فرصت دادیم که مشکل حل بشه، کلمه حل رو بکار برده!!!
    بعدشم من با چندتا از اعضای کمیسیون قضایی تلفنی صحبت کردم و گفتند ما صراحتا از وزیر و رییس استخدامی کشور خواستیم تا یکماه دیگه همه شما جذب بشین!!! خواهشا برداشتای به دور از واقعیتتونو که موجب ناامیدی میشه رو اینجا نگید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : لیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:58

   کد دیدگاه : 2409505

   هرچند ممکنه درست باشه حرفتون ولی بچه ها اون قد نیاز به خبر خوب دارن که نظر دیگه ای ناراحتشون می کنه به دل نگیرید (:pardon:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:04

  کد دیدگاه : 2408677

  خدایا شکررررررت . انشاالله تا یک ماهه آینده همگی مشغول به کار شیم . از آقای احمدزاده عزیز و بزرگوار و تمام دوستان پیگیر کمال تشکر رو دارم . خدا خیرشون بده .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : saba

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:01

  کد دیدگاه : 2408673

  خداوند خیر دنیا و اخرت را نصیب نماینده محترم شاهین شهر و ادمین محترم بکند که ما رو در این مسیر یاری می کنند.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...