آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام قوه قضاییه (اخبار شروع به کار)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۲۰,۱۰۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۱۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 25 آذر 98: لزوم در نظر گرفتن اعتبارات کافی برای استخدام کارکنان قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه لازم برای تعیین وضعیت کارکنان قوه قضائیه در بودجه سال ۹۹ پیش‌بینی نشده است که برای رفع این مسئله، باید اعتباراتی در نظر گرفته شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 آذر 98: تعیین‌تکلیف نیروهای بدون ابلاغ شوراهای حل اختلاف (منبع: روزنامه همشهری)

رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور با اشاره به این‌که لایحه شورای حل اختلاف به دولت ارسال شده است، از الزام دولت به استخدام کارکنان این شورا ظرف ۳ سال، در صورت تایید این لایحه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 23 آذر 98: کمبود نیروی قضایی در دادگاه ها و مراکز قضایی نیازمند افزایش بودجه (منبع: خبرگزاری مهر)

بودجه پیشنهادی سال آینده در رابطه با دستگاه های قضایی در حالی افزایش یافته است که امسال ردیف بودجه برای برخی نهادهای زیرمجموعه قوه قضائیه افزایش چندانی نداشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آذر 98: حل مشکل بودجه قبول‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از حل مشکل بودجه‌ای قبول‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. وی ادامه داد: بنابراین اغلب این افراد تا پایان سال جذب و استخدام می‌شوند البته در بودجه سال 99 هم اعتباری برای پرداخت حقوق و مزایای آنها پیش‌بینی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آذر 98: اعلام جزئیات انتخاب و انتقال 100 قاضی مجرب به شهر تهران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

امور اداری و استخدامی قضات جزئیات انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران را اعلام کرد. اعضای محترم کمیسیون نقل و انتقال قضات نیز پس از بحث و بررسی پیرامون تقاضا‌های واصله مذکور در جلسات مورخ ۹۸/۰۹/۰۵ و ۹۸/۰۹/۱۲ صرفاً انتقال ۲۷ نفر از همکاران محترم قضایی را مورد تصویب قرار داده که پس از تأیید ریاست معظم قوه قضاییه ابلاغ انتصاب ایشان صادر خواهد شد؛

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آذر 98: دومین فراخوان انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

امور اداری و استخدامی قضات دومین فراخوان انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 98: خبر جذب 6 هزار نفر از پذیرفته شدگان قوه قضاییه تا پایان سال جاری (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضائیه گفت: کمبود قاضی و کارمند باید با یک حرکت جهشی در قوه قضاییه اصلاح شود و بنا داریم نسبت به جذب ۶ هزار نفر در قوه قضاییه تا پایان سال جاری اقدام کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 آذر 98: استخدام 6 هزار پذیرفته شده آزمون قوه قضائیه تا پایان سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه درباره آزمون استخدامی این قوه هم مسائلی مطرح کرد، گفت: سال ۹۶ حدود ۶ هزار نفر در آ‌زمون استخدامی این قوه شرکت کردند که بر اساس اعلام آقای رئیسی تاکنون یک هزار و ۲۰۰ نفر جذب شده‌اند و تا سه ماه دیگر تعداد دیگری جذب خواهند شد و در صورت همراهی دولت تا پایان سال هر ۶ هزار نفر به این قوه جذب می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 آبان 98: جذب 6000 از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان امسال (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس قوه قضاییه نسبت به جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه، ادامه داد: مشکل ما در این زمینه مشکل مالی بود و در تمام استان‌ها به شدت نیازمند نیرو هستیم و اگر این شش هزار نفر را جذب کنیم باز هم باید تعداد بیشتری را جذب نماییم؛ چراکه قرار است یک اقدام جهشی در رفع مشکلات صورت گیرد. کار این افراد را با برگزاری جلسات مختلفی از سوی مسئولان قوه قضاییه و خود بنده با مسئولان برنامه و بودجه پیگیری کرده‌ایم و وعده داده‌اند که به صورت متناوب جذب می‌شوند. هم اکنون نسبت به جذب ۱۳۰۰ نفر از این افراد اقدام شده و تا پایان سال همه این افراد جذب خواهند شد.

رئیسی در مورد جذب پزشکان آشنا به مسایل پزشکی قانونی، اصل این خواسته را درست خواند و از نمایندگان خواست که با مساعدت خود و تامین اعتبار، نسبت به حل مشکلات جدی پزشکی قانونی اقدام کنند؛ چراکه حضور پزشکی قانونی در یک شهرستان ضرورت دارد و نیازمند بودجه و اعتبار است.

وی با اشاره به دغدغه برخی از نمایندگان در زمینه جذب قضات جوان، خاطرنشان کرد: جوانگرایی در قوه قضاییه کاملا مورد توجه است ولی چهره‌های کارآمد و قضات باتجربه‌ای در دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری و دادگستری‌ها داریم که باید در حفظ آن‌ها تلاش کنیم.

خبر 14 آبان 98: توافق نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون سال 96 قوه قضاییه با دولت (منبع: شبکه خبر)

سخنگوی قوه قضائیه: با پیگیری‌های انجام شده در نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضاییه با دولت به توافق رسیدیم، همه این افراد تا پایان امسال جذب خواهند شد، تا امروز بالغ بر ۱۵۰۰ نفر جذب و مشغول به کار شدند، در بودجه سال ۹۹ پیش بینی لازم برای پرداخت حقوق و مزایای این افراد انجام شده است.

سخنگوی قوه قضائیه همچنین گفت: در ارتباط با تصادف اصفهان و پورشه معروف، خبری منتشر شد که دادگاه اصفهان این راننده متخلف را به پرداخت دیه و مجازات جایگزین حبس محکوم کرده که این بازدارنده نیست، این خبرصحت نداشت، دادگاه اصفهان رای بسیار شایسته‌ای صادر کرده، راننده متخلف به یک فقره دیه محکوم شده و به ده فقره دیه جراحات وارد شده به مصدوم قبل از فوت، راننده مقصر به تحمل سه سال حبس محکوم شده که دادگاه دو سال از حبس آن را قطعی و یکسال آن را هدفمند تعلیق کرده است، این راننده آگاه به شان و منزلت کرامت انسانی نیست و دادگاه او را ملزم کرده در یکسال حبس تعلیقی دو جلد کتاب در مورد کرامت انسال مطالعه کند و گزارش آن را به اجرای احکام بدهد، همچنین راننده متخلف باید در این یک سال در هر ماه ۴ شبانه روز به صورت رایگان در یکی از مراکز بهزیستی که محل نگهداری اشخاص معلول ناشی از تصادفات است خدمت رسانی کند، این حکم جای تحسین دارد و برای سایر همکاران قضایی یک الگوست.

خبر 29 مهر 98: آغاز ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری سال 96 دادگستری کل استان تهران (منبع: کانال سروش دادگستری تهران)

مجید فضلعلی مدیر امور اداری و نیروی انسانی دادگستری کل استان تهران بیان داشت ازآنجائیکه سهمیه دادگستری کل استان تهران از محل قبول شدگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ کادر اداری قوه قضائیه تعداد ۷۳۷ نفر می باشند و تاکنون تعداد ۱۷۰ نفر از این افراد جهت انجام وظیفه به این دادگسـتری معرفـی گردیده اند.

با عنایـت به پیگیری های انجام شده از ناحیه این دادگستری و همچنین با توجه به نامه شماره ۵۰۰۰/۸۴۳۲۴/۹۰۰۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مقرر گردید ثبت اطلاعات و بارگزاری مدارک اولیه استخدامی سایر پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ این استان از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ در سامانه راهکار سازمانی آغاز و إنشااله این افراد در آینده ای نزدیک و پس از طی سایر تشریفات اداری جهت انجام وظیفه به این دادگستری معرفی خواهند شد.

خبر 17 مهر 98: ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه از ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه در این باره اظهار کرد: دسترسی ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 از مورخ 98/07/20 برای دادگستری استان‌ها ایجاد گردیده است.

وی افزود: اطلاعات پرسنلی پذیرفته شدگان پس از ورود ، جهت طی مراحل بعدی در این امور بررسی می‌گردد.

خبر 30 مرداد 98: خبر جذب کلیه پذیرفته شدگان کادر اداری سال 96 قوه قضاییه، در سال جاری (منبع: کانال سروش قوه قضاییه)

در راستای حل مشکل پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضاییه، غروب روز چهارشنبه جلسه‌ای در محضر ریاست محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، دکتر انصاری رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر آوایی وزیر محترم دادگستری و حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون محترم منابع انسانی قوه قضائیه و مهندس فروزان‌مهر معاون محترم مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار گردید.

در این جلسه توافق شد، بودجه لازم در این خصوص تامین شود و کلیه پذیرفته شدگان، در سال ۹۸ جذب دستگاه قضا شده و مشغول خدمت شوند.

خبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ اعلام زمان مصاحبه علمی قضات آزمایشی دادگستری کل استان البرز (21 آذر 98)
آخرین وضعیت لایحه جامع اداری و استخدامی کارکنان قوه قضاییه (25 آبان 98)
+ جذب 150 نفر در دستگاه قضائی بوشهر تا پایان سال جاری (21 آبان 98)
خبر جذب اعضای واجد شرایط شورا‌های حل اختلاف در دستگاه قضایی (16 آبان 98)
+ پایان بلاتکلیفی جذب 7 هزار نفر در دستگاه قضا (15 ابان 98)
ضرورت جذب قاضی و کارمند در دادگستری البرز (12 آبان 98)
+ تمدید مهلت ثبت نام انتقال 100 قاضی به تهران (4 آبان 98)
+ اعلام فراخوان انتقال صد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای تهران (20 مهر 98)
تعیین تکلیف 1126 نفر از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضاییه تا بهمن سال جاری (9 مهر 98)
آخرین خبر از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (20 شهریور 98)
فراخواندن وزیر دادگستری برای توضیح عدم استخدام پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه (8 شهریور 98)
رفع مشکل استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال (3 شهریور 98)
خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (27 مرداد 98)  
+ 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (24 مرداد 98)
+ کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران
 (22 مرداد 98)
جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (13 مرداد 98)
بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (7 مرداد 98)
+ مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (1 مرداد 98)
+ قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (1 مرداد 98)
+ فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (30 تیر 98)
تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (28 تیر 98)
تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (25 تیر 98)
+ تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (25 تیر 98)
+ جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (25 تیر 98)
+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
+ تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
+ تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
+ کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
+ احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
+ پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
+ عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
+ بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
+ لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
+ جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
+ لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
+ لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
+ سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
+ آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
+ ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
+ استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
+ آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
+ لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
+ آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
+ آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
+ اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
+ تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
+ اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
+ اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: متصدی یک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۳۳

لطفا اونایی مه بلدن جواب بدن دوستان من تقریبا چندماه کار کردم یعنی کارمند رمی بودم فروردینم استعفا دادم به نظرتون کد استخدامی زدنی مشکل ساز نمیشه که قبلا کد استخدامی خوردم؟خیلی میترسم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ابلاغ گیلانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۰۸۲

باسلام
شما اگر کارمند رسمی بودید قاعدتاً اصلا مجوز شرکت در آزمون رو نداشتید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۲۸

سلام دوستان

از صحبت های دیروز

آقای نوروزی فرمودند که بودجه 4000 نفر را قوه قضاییه خودشان تامین میکنند پس چرا هر استان تعداد محدودی ( 20 یا 30 نفر ) بهشان اعلام کرده اند؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: Mj
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۲۷۴

خوب دوست عزیز تازه به این نتیجه رسیدند یعنی همون ۲ روز پیش درجلسه

پاسخ دهید
 • نویسنده: به پناه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۷۸

ممنون دوست عزیز، از کجا میدونین تایپ ده انگشت میخوان؟؟به کسی زنگ زدن گفتن مدرک بیارین؟ چرا زودتر نگفته بودن؟ خواهش میکنم اگه جیزی میدونین بگین…. کسانی که تو لیست هستن به اونا زنگ زدن مدرک تایپ بیارین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۲۴۸

خیر به همه گفتن… انگار رییس کارگزینی از بچه ها خواستن که در گروه…. بزارن… تا همه مطلع بشن…

همه افراد آذربایجان شرقی باید تا 31 ام مدرک تایپ ده انگشتی تحویل بدن

امروز اکثریت در آموزشگاه رایانمهر و مجتمع فنی کلاس شرکت کردیم…
به ما رایانمهری ها گفتن شنبه مدرکتون حاضره

پاسخ دهید
 • نویسنده: به چالش بکشید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۵۰

دوستانی که پیام تشکر میفرستین عالیه ولی حتماً قید کنید امید پیگیری از طرف شما برای جذب ۵۰۰۰نفر باقی مانده رو داریم فقط تشکر خالی نشه که نماینده محترم گمان کنه مشکل بطور کامل حل شده.
عموماً به علت تعدد مسائل که هر روزه باهم درگیرش هستند از جزئیات جریان مسائل باخبر نمیشن یا فراموش میکنند پیگیر مواردی که قبلاً دنبال حلش بودن باشن.

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهار*
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۲۹

سلام.
تبریک میگم به تمام همکارانی که حکمشونو دریافت کردن و قراره به زودی مشغول به کار بشن..ان شاءالله به خیر و سلامتی باشه برای این عزیزان و همچنین سایر دوستان همچنان منتظر! (:bye:)
به امید خدا خبر خیلی خوبی شنیدیم دیروز..خدا رو صد هزار مرتبه شکر..ان شاءالله که محقق بشه و به لطف خدا خیلی زود برسیم به پایان این انتظار و بلاتکلیفی و آغاز فصل جدید زندگی با کارمندی.. (:yes:)
ضمن اینکه به نوبه خودم از همه عزیزان و بزرگورانی که خالصانه طی این مدت قدمی هر چند کوچک در راه حل این مشکل برداشتن و ما رو در حد توان کمک و همراهی کردن صمیمانه سپاسگزارم.. (:curtsey:)
یه تشکر ویژه هم خواستم از جناب آقای وحید ایمانی داشته باشم (:hi:) ، هر چند از خیلی وقت پیش در نظر داشتم اینکار رو انجام بدم ولی متاسفانه وقت نشد..امیدوارم خداوند به ایشون و خانواده محترمشون سلامتی و عزت و توفیق روز افزون عنایت کنه..و ان شاءالله در پناه خداوند یکتا هر روز موفق تر از دیروز باشند.. (:ok:)
____
پ.ن: یه جمله انگیزشی (:bomb:) هم بگم برای اینکه حال دلتون خوب که ان شاءالله خوبه!..خوووبتر از این بشه.. (:boast:)

از اون مثلا ها! (:mosking:)

مثلا..
.
.
.
.
.
.
حسِ خوبِ بعد از گرفتن اولین حقوق.. 😍😌

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۶۴۷

سپاس از لطف همیشگی شما

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهار*
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۰۸

سلام و عرض ارادت خدمت شما آقای احمدزاده عزیز.. (:hi:) (:bye:)
بزرگوارید..🙏🌹😊

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۱۸

اخه چرا ما هرمرحله برای خودمون سوال درست میکنیم (:no:)
مثلا همون اوایل کلی سوال شد که سهمیه از ازاد جداست یا باهمه
بعدش سوال شد ازمون یک برابر بود یا چندبرابر (:sarcastic:)
حالا همه دارن سوال میکنن تعیین تکلیف یعنی جذب یا تاریخ جذب (:punish:)
بسه دیگه یکم خوشحال باشید (:don-t_mention:) (:mosking:) (:music:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم از شیراز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۷۶۳

حرف شما درسته
اما ما باید پیگیری کنیم تا دقیقا بیان کنند که یک ماه دیگه جذب ۵۰۰۰ نفر باقی مانده شروع می شود
واضح و روشن بیان کنند جذب ۵۰۰۰ نفر دیگر از اول شهریور هفته دولت شروع می شود.

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۲۴۰

اوکی پیگیری کنیم (:yes:)
اما واضح گفتن حتی یه نفرهم نمونه (:pardon:) انشالله که نهایت تااخرشهریور بریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهار*
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۱۱
 • نویسنده: نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۲۸۹
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۵۰

موافقم

پاسخ دهید
 • نویسنده: اهورا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۸۹۹

سلام.‌همکاران مشهد کسی هست بخواد انتقالی بگیره واسه همدان؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مرد تنها همدان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۵۹۴

یعنی شما مشهدی هستید برای همدان قبول شدید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: اهورا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۹۱

نه همدانم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی قمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۸۷۳

سلام بچه های قم خبری چیزی ندارید به کسی زنگ نزدن برای شروع بکار

پاسخ دهید
 • نویسنده: احسان متصدی قم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۷۵

من که حضوری رفته بودم دادگستری کل
گفتن تهران مجوز 20نفر را داده و ما انتخاب کردیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: منجی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۳۲

سلام دوست عزیز یعنی باهاشون تماس هم گرفتن؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مازندران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۸۵۷

امروز مراسم سوگند داشتیم و ابلاغ گروهی از بچه ها اومد از ۱ مرداد شروع بکاره ان شالله. به ما گفتن باقی بچه ها طی همین چند ماه بزودی جذب میشن
ان شالله شروع بکار همگی شما بشه. خواستم تشکر کنم از مدیریت سایت که مارو همراهی کردن و از دوستانی که پیگیری کردن من بازم به سایت سر میزنم و همراه شما پیگیری می کنم ان شالله دیگه روزای خوب تو راهه…

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۰۳

تشکر از شما و آرزوی موفقیت

پاسخ دهید
 • نویسنده: مازندران۰
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۲۹

سلام وخسته نباشی خدمت ادمین عزیز وهمه بچه ها.ادمین جان چندبار یه سوال ساده پرسیدم هنوزجواب نگرفتم ایابچه های بدون ازمون یاشرکتی یاهمون خدماتی یا ابدارچی بعدهشت ماه اتمام کارها همراه این دوستان جذب میشوند ؟ اگه کسی میدونه جواب بده خداخیرش بده با تشکر.

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهار*
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۱۲

سلام.
از دادگستری استانتون سوال کنید..

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۸۵۷

بستگی به نوع قراردادتون داره گمونم شما قراردادی باشید باید ببینید چه قراردادی باهاتون بستند فکر نمی کنم به این جذب ارتباطی داشته باشه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: شادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۸۱

تبریک میگم، انشالله به خیر و خوشی،
واسه ماهم دعا کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: آبان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۹۵

تبریک میگم دوست عزیز
موفق باشید
چه تعدادی بودین؟همه از گروه اول بودین؟
منظورشون از چندماه زمستان ۹۸ بوده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۲۴

نه عزیزم از گروه دوم هم بودند

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۲۷

چیزی معلوم نیست ایشالا خداوند نظری کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: مازندران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۴۱۴

نه ربطی به گروه نداره گویا تهران بر اساس معیار هایی تعیین میکنه: نمره و..

پاسخ دهید
 • نویسنده: مجتبی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۲۵

سلام.لطفا بفرمایید چند نفر بودین?

پاسخ دهید
 • نویسنده: ماشین نویس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۵۸

دوست عزیز امکانش هست بگید چن نفر بودید؟؟اینطوز که من شنیدم علاوه بر۵۰ نفر اولیه ۴۰ نفر دیگه هم اضافه شده به لیست…و خبری از جذب مابقی دوستان نگفتن؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی یک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۲۶

موفق باشی دوست عزیز فقط یادت نره که نتیجه خودتو و بچه ها هس جرب شدیم ولی مدیونی که دیگه به این سایت نیای و مقه بقیه پیگیری نکنی

پاسخ دهید
 • نویسنده: فروتن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۶۹

سلام
تبریک میگم به همگی.
ان شاءالله هر چه زودتر قسمت همه

پاسخ دهید
 • نویسنده: سینا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۳۴۴

تبریک میگم دوست عزیز انشاالله موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مازندران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۴۱۱

ممنون از همگی اگه اشتباه نکنم ۹۰ نفر بودیم که بهمون ابلاغ انشایی دادن البته واسه یه سری هنوز نیومده بود گفتن بقیه هم بزودی جذب میشن
ان شالله ابلاغ همتون بیاد

پاسخ دهید
 • نویسنده: .
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۵۳۷

تبریک میگم .انشااله شروع به کار همگی.

پاسخ دهید
 • نویسنده: بازوند
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۵۵۸

سلام و درود تبریک میگم به شما و همه مازنی های عزیز خداروشکر بچه ها دارن میرن سرکار بعد از این همه انتظار.

پاسخ دهید
 • نویسنده: به دوستان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۷۰۹

دوستان به وزیر دادگستری ایمیل بزنید و بگید: طبق وعده و قولی که در جلسه ای ک با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس داشتید، انتظار می رود ظرف یکماه آینده همگی ما باهم مشغول به کار شویم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ماشین نویس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۳۴

با سلام
دوست عزیز لطف میکنید ایمیل وزیر دادگستری رو اینجا بذارید که ما هم ایمیل بفرستیم….
البته اگر ادمین محترم تایید کنند.‌‌‌
با سپاس از سایت ایران استخدام همراه همیشگی ما

پاسخ دهید
 • نویسنده: به ماشین نویس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۷۱۱
 • نویسنده: ارومیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۶۵۹

سلام دوستان گلم..امروز بعم گفتن از یک مرداد شروع بکارمه….از خدا میخام همه جووونا صاحب کارو زندگی خوب بشن…راستی رئیسمونم گفت که همه جذب میشن…به سال بعد هم کشیده نمیشه مطمین باشید…

پاسخ دهید
 • نویسنده: سوال
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۴۱

خیلی دلم میخواس منم جزء این 50 نفر باشم.. ولی افسوس…… بهتون تبریک میگم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: هم استانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۴۴

سلام. تبریک میگم بهتون . واسه مرکز استان هستین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی آ.غ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۵۰

تبریک دوست عزیز،کی زنگ زدن؟شما سهمیه دارین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدرضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۶۲۷

دوستان همه از اقای حاجی دلیگانی تشکر کنید واقعا هرچی از خدا میخان بهشون بدن ان شاالله که صدای مارو رسوندن .

پاسخ دهید
 • نویسنده: ابلاغ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۶۰۸

سلام برخی دوستان زیاد خوشحالی میکنند .
بهترین و واضح ترین خبر همون فرمایش سخنگوی کمیسیون بود که فرمودند جناب وزیر مکلف شدند تا یک ماه آینده تعیین تکلیف کنند
همین! ممکن است یک ماه آینده مقرر بشه یه تعداد بسیار کمی تا عید سر کار میرن و مابقی موکول به ردیف بودجه ی ۹۹ و اینطوری تعیین تکلیف بشه ..

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۱۴

همین بدترین حالتی که شما فرمودید هم باز یک راه خوب هست برای دوستان و از بلاتکلیفی و بی خبری خیلی بهتر. در واقع باید بفرمایید که چه راه و مسیر بهتری رو پیشنهاد میدید برای این مورد؟ منظورتون این هست که خوشحالی نکنند یا ناراحتی کنند؟ یا درجه خوشحالیشون رو کم کنند؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۰۲۰

دوست عزیز شما گویا خوب گوش ندادید ایشون فرمودن قوه قبول کرده 4000نفررو باهزینه خودش بگیره وچون تعداد افراد فقط 6400نفربود بقیه هم وزیر دادگستری وسازمان برنامه وبودجه نظر مثبت دادن
پس این تعداد کمو ازکجا اوردید ؟ پیام ایشون خیلی واضح بود مشکل بودجه 4000نفرحل شده 2400نفرباقی هم وزیر قبول کردن حداکثر تا یک ماه حل کنن

پاسخ دهید
 • نویسنده: به نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۶۵۶

دقیقا،،، من خودم با آقایان نوروزی و کمالی پور تماس گرفتم، دقیقا همینجور گفتن

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۲۴۵۲

مگه هفت هزارو دویصت نفر نبودیم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیلوفرانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۲۹۴۰

طبق اگهی استخدام ودفترچه اش 6400نفریم والا نمیدونم چرا بعدشد 7 هزار نفربازشد 6400نفر
اما مهم نیست چه تعداد مهم اینه ما ازمون دادیم وقبول شدیم جز همین افرادیم که گفتن تعیین تکلیف بشن بهتره ما خودمون رو درگیر این عددا نکنیم (:yes:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: به سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۳۲۳۲

اون ۸۰۰ نفر نیروهای شرکتی و خدماتین

پاسخ دهید
 • نویسنده: به ابلاغ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۱۸

چ حرفایی میزنیداا، همون سخنگو گفت تا یکماه اینده حل بشه ، بعضیا معلوم نیست با این حرفا غرضشون چیه!!!
میگن ناراحتی کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی,
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۲۰

همکار محترم شما علم غیب دارید؟ شاید برای شما مهم نباشه ولی همین خبرها میتونه وضعیت روحی بسیاری از ماهارو عوض کنه همیشه و در هر شرایطی باید به دیگران امید داد نکه اونهارو ناامید کرد هیچوقت از دیگران نخواهید خوشحال نباشن و موج منفی نفرستید (:ok:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۲۹

همچین چیزی نیست طبق منابع موثق به امید خدا همه بچه های همین امسال جذب می شوند .

پاسخ دهید
 • نویسنده: همدان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۵۵۲

سلام..دوستان همدان خبر جدیدی نشده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: منتظر...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۵۳۲

با سلام دوستان کسی هست که هنوز جواب گزینش رو نگرفته باشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۲۴۴۸

سلام اره من نگرفتم

پاسخ دهید
 • نویسنده: به چالش بکشید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۳۹۷

برادر یا خواهر
اگر با آزمون اومدی و گزینش و… شدی نگران نباش اسمت در۶۴۰۰ نفر هست.
تمام
به بقیه اش نه فکر کن نه توجه کن دیگه نمیخوایم دردسر بشه برا ادمین و بفرستیم و تائید نشه کار به کار اون تعداد اضافی نداشته باشین منظورم شماهایی هست که آزمونی بودین.
فقط بچسبین به تماس و پیامک به مسئولین
و لاغیر

پاسخ دهید
 • نویسنده: ابلاغ خراسان ر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۲۹۰

سلام دوستان. اطلاع دارین ک مشهد اسامی رو از تهران دریافت کرده یا خودشون انتخاب کردن؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارید بگین خیلی مهمه برام…

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی گوهری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۳۸۶

سلام 50 نفر اول براساس نمره و سایر شرایط رو تهران، کارورزها رو براساس دادگاه‌های شلوغ خود دادگستری کل استان

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی یک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۲۳۹

الان تماس گرفتم استان.گفت ما این هفته لیست رو میفرسیم تهران ولی شروع بکار مشخص نیست.نگرانم کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: سروش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۱۵۲

خبر روز اصفهان:
فردا گوشی ها تون روشن باشه و در انتظار پیامک باشید.(گویا اعلام اسامی در سروش منتفی هستش)

پاسخ دهید
 • نویسنده: اصفهان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۲۷۳

پس گفتن تا اخر وقت امروز انجام میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: اصفهانمالی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۵۰۷

سلام دوست عزیز خبر ندارید چند نفر رو فردا بهشون پیام میدن؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سردار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۴۳

۵۵ نفر

پاسخ دهید
 • نویسنده: نازی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۹۹۵۸

آقاسروش میگند از ۵۵ نفر ۱۶ نفرش سهم خود شهر اصفهانه درسته ؟؟ آخه ۱۶ نفر که هیچیه

پاسخ دهید
 • نویسنده: raana
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۳۰۸

فردا که روز کاری نیست و دادگستری تعطیله

پاسخ دهید
 • نویسنده: سروش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۶:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۴۹۰

فارغ از بحث اینکه تعطیله یا نیست ؛هستند یا نیستند؛
از هفته گذشته وعده آخر این هفته رو برای اعلام اسامی میدادند.ابتدای هفته می گفتن در سروش با کدملی لیست رو اعلام می کنیم؛پریروز بچه ها پرسیدن گفتند نه واسه اسامی لیست روز پنجشنبه پیامک میره.حالا ما هم مثل شما منتظریم ؛امیدواریم امروز تعیین تکلیف بشیم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمود
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۷۰۲

سلام ، دمت گرم اقا سروش که اطلاع رسانی میکنی، ومارو از بی خبری در میاری، راهمون دوره ،تلفنی هم جواب درست حسابی نمیدند.

پاسخ دهید
 • نویسنده: اصفهانی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۵۷۴
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی