دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:07

  کد دیدگاه : 2410128

  سلام دوستان

  از صحبت های دیروز

  آقای نوروزی فرمودند که بودجه 4000 نفر را قوه قضاییه خودشان تامین میکنند پس چرا هر استان تعداد محدودی ( 20 یا 30 نفر ) بهشان اعلام کرده اند؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Mj

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:19

   کد دیدگاه : 2411274

   خوب دوست عزیز تازه به این نتیجه رسیدند یعنی همون ۲ روز پیش درجلسه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به پناه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:27

  کد دیدگاه : 2410078

  ممنون دوست عزیز، از کجا میدونین تایپ ده انگشت میخوان؟؟به کسی زنگ زدن گفتن مدرک بیارین؟ چرا زودتر نگفته بودن؟ خواهش میکنم اگه جیزی میدونین بگین…. کسانی که تو لیست هستن به اونا زنگ زدن مدرک تایپ بیارین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:56

   کد دیدگاه : 2411248

   خیر به همه گفتن… انگار رییس کارگزینی از بچه ها خواستن که در گروه…. بزارن… تا همه مطلع بشن…

   همه افراد آذربایجان شرقی باید تا 31 ام مدرک تایپ ده انگشتی تحویل بدن

   امروز اکثریت در آموزشگاه رایانمهر و مجتمع فنی کلاس شرکت کردیم…
   به ما رایانمهری ها گفتن شنبه مدرکتون حاضره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به چالش بکشید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:01

  کد دیدگاه : 2410050

  دوستانی که پیام تشکر میفرستین عالیه ولی حتماً قید کنید امید پیگیری از طرف شما برای جذب ۵۰۰۰نفر باقی مانده رو داریم فقط تشکر خالی نشه که نماینده محترم گمان کنه مشکل بطور کامل حل شده.
  عموماً به علت تعدد مسائل که هر روزه باهم درگیرش هستند از جزئیات جریان مسائل باخبر نمیشن یا فراموش میکنند پیگیر مواردی که قبلاً دنبال حلش بودن باشن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 2410029

  سلام.
  تبریک میگم به تمام همکارانی که حکمشونو دریافت کردن و قراره به زودی مشغول به کار بشن..ان شاءالله به خیر و سلامتی باشه برای این عزیزان و همچنین سایر دوستان همچنان منتظر! (:bye:)
  به امید خدا خبر خیلی خوبی شنیدیم دیروز..خدا رو صد هزار مرتبه شکر..ان شاءالله که محقق بشه و به لطف خدا خیلی زود برسیم به پایان این انتظار و بلاتکلیفی و آغاز فصل جدید زندگی با کارمندی.. (:yes:)
  ضمن اینکه به نوبه خودم از همه عزیزان و بزرگورانی که خالصانه طی این مدت قدمی هر چند کوچک در راه حل این مشکل برداشتن و ما رو در حد توان کمک و همراهی کردن صمیمانه سپاسگزارم.. (:curtsey:)
  یه تشکر ویژه هم خواستم از جناب آقای وحید ایمانی داشته باشم (:hi:) ، هر چند از خیلی وقت پیش در نظر داشتم اینکار رو انجام بدم ولی متاسفانه وقت نشد..امیدوارم خداوند به ایشون و خانواده محترمشون سلامتی و عزت و توفیق روز افزون عنایت کنه..و ان شاءالله در پناه خداوند یکتا هر روز موفق تر از دیروز باشند.. (:ok:)
  ____
  پ.ن: یه جمله انگیزشی (:bomb:) هم بگم برای اینکه حال دلتون خوب که ان شاءالله خوبه!..خوووبتر از این بشه.. (:boast:)

  از اون مثلا ها! (:mosking:)

  مثلا..
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  حسِ خوبِ بعد از گرفتن اولین حقوق.. 😍😌

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:27

   کد دیدگاه : 2410647

   سپاس از لطف همیشگی شما

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهار*

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:53

    کد دیدگاه : 2410808

    سلام و عرض ارادت خدمت شما آقای احمدزاده عزیز.. (:hi:) (:bye:)
    بزرگوارید..🙏🌹😊

    پاسخ دهید
 • نویسنده : نیلوفرانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:34

  کد دیدگاه : 2410018

  اخه چرا ما هرمرحله برای خودمون سوال درست میکنیم (:no:)
  مثلا همون اوایل کلی سوال شد که سهمیه از ازاد جداست یا باهمه
  بعدش سوال شد ازمون یک برابر بود یا چندبرابر (:sarcastic:)
  حالا همه دارن سوال میکنن تعیین تکلیف یعنی جذب یا تاریخ جذب (:punish:)
  بسه دیگه یکم خوشحال باشید (:don-t_mention:) (:mosking:) (:music:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم از شیراز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:35

   کد دیدگاه : 2410763

   حرف شما درسته
   اما ما باید پیگیری کنیم تا دقیقا بیان کنند که یک ماه دیگه جذب ۵۰۰۰ نفر باقی مانده شروع می شود
   واضح و روشن بیان کنند جذب ۵۰۰۰ نفر دیگر از اول شهریور هفته دولت شروع می شود.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نیلوفرانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:50

    کد دیدگاه : 2411240

    اوکی پیگیری کنیم (:yes:)
    اما واضح گفتن حتی یه نفرهم نمونه (:pardon:) انشالله که نهایت تااخرشهریور بریم

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بهار*

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:54

   کد دیدگاه : 2410811

   (:ok:) (:beach:) (:mosking:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نیلوفرانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:40

    کد دیدگاه : 2411289

    (:mosking:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 2410850

   موافقم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اهورا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:59

  کد دیدگاه : 2409899

  سلام.‌همکاران مشهد کسی هست بخواد انتقالی بگیره واسه همدان؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مرد تنها همدان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:46

   کد دیدگاه : 2410594

   یعنی شما مشهدی هستید برای همدان قبول شدید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : اهورا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:28

    کد دیدگاه : 2410891

    نه همدانم.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : علی قمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:39

  کد دیدگاه : 2409873

  سلام بچه های قم خبری چیزی ندارید به کسی زنگ نزدن برای شروع بکار

  پاسخ دهید
  • نویسنده : احسان متصدی قم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:45

   کد دیدگاه : 2410175

   من که حضوری رفته بودم دادگستری کل
   گفتن تهران مجوز 20نفر را داده و ما انتخاب کردیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : منجی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:04

    کد دیدگاه : 2410832

    سلام دوست عزیز یعنی باهاشون تماس هم گرفتن؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : مازندران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:23

  کد دیدگاه : 2409857

  امروز مراسم سوگند داشتیم و ابلاغ گروهی از بچه ها اومد از ۱ مرداد شروع بکاره ان شالله. به ما گفتن باقی بچه ها طی همین چند ماه بزودی جذب میشن
  ان شالله شروع بکار همگی شما بشه. خواستم تشکر کنم از مدیریت سایت که مارو همراهی کردن و از دوستانی که پیگیری کردن من بازم به سایت سر میزنم و همراه شما پیگیری می کنم ان شالله دیگه روزای خوب تو راهه…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:02

   کد دیدگاه : 2409903

   تشکر از شما و آرزوی موفقیت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مازندران۰

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:22

    کد دیدگاه : 2409929

    سلام وخسته نباشی خدمت ادمین عزیز وهمه بچه ها.ادمین جان چندبار یه سوال ساده پرسیدم هنوزجواب نگرفتم ایابچه های بدون ازمون یاشرکتی یاهمون خدماتی یا ابدارچی بعدهشت ماه اتمام کارها همراه این دوستان جذب میشوند ؟ اگه کسی میدونه جواب بده خداخیرش بده با تشکر.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهار*

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:56

     کد دیدگاه : 2410812

     سلام.
     از دادگستری استانتون سوال کنید..

     پاسخ دهید
    • نویسنده : علی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:15

     کد دیدگاه : 2410857

     بستگی به نوع قراردادتون داره گمونم شما قراردادی باشید باید ببینید چه قراردادی باهاتون بستند فکر نمی کنم به این جذب ارتباطی داشته باشه.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : شادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:09

   کد دیدگاه : 2409981

   تبریک میگم، انشالله به خیر و خوشی،
   واسه ماهم دعا کنید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : آبان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:17

   کد دیدگاه : 2409995

   تبریک میگم دوست عزیز
   موفق باشید
   چه تعدادی بودین؟همه از گروه اول بودین؟
   منظورشون از چندماه زمستان ۹۸ بوده؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:41

    کد دیدگاه : 2410024

    نه عزیزم از گروه دوم هم بودند

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:41

    کد دیدگاه : 2410027

    چیزی معلوم نیست ایشالا خداوند نظری کنه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مازندران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 01:25

    کد دیدگاه : 2410414

    نه ربطی به گروه نداره گویا تهران بر اساس معیار هایی تعیین میکنه: نمره و..

    پاسخ دهید
  • نویسنده : مجتبی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:41

   کد دیدگاه : 2410025

   سلام.لطفا بفرمایید چند نفر بودین?

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ماشین نویس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:07

   کد دیدگاه : 2410058

   دوست عزیز امکانش هست بگید چن نفر بودید؟؟اینطوز که من شنیدم علاوه بر۵۰ نفر اولیه ۴۰ نفر دیگه هم اضافه شده به لیست…و خبری از جذب مابقی دوستان نگفتن؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 2410126

   موفق باشی دوست عزیز فقط یادت نره که نتیجه خودتو و بچه ها هس جرب شدیم ولی مدیونی که دیگه به این سایت نیای و مقه بقیه پیگیری نکنی

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فروتن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:41

   کد دیدگاه : 2410169

   سلام
   تبریک میگم به همگی.
   ان شاءالله هر چه زودتر قسمت همه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سینا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:16

   کد دیدگاه : 2410344

   تبریک میگم دوست عزیز انشاالله موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مازندران

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:24

   کد دیدگاه : 2410411

   ممنون از همگی اگه اشتباه نکنم ۹۰ نفر بودیم که بهمون ابلاغ انشایی دادن البته واسه یه سری هنوز نیومده بود گفتن بقیه هم بزودی جذب میشن
   ان شالله ابلاغ همتون بیاد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : .

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:47

   کد دیدگاه : 2410537

   تبریک میگم .انشااله شروع به کار همگی.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : بازوند

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:19

   کد دیدگاه : 2410558

   سلام و درود تبریک میگم به شما و همه مازنی های عزیز خداروشکر بچه ها دارن میرن سرکار بعد از این همه انتظار.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به دوستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:39

  کد دیدگاه : 2409709

  دوستان به وزیر دادگستری ایمیل بزنید و بگید: طبق وعده و قولی که در جلسه ای ک با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس داشتید، انتظار می رود ظرف یکماه آینده همگی ما باهم مشغول به کار شویم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ماشین نویس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:25

   کد دیدگاه : 2409934

   با سلام
   دوست عزیز لطف میکنید ایمیل وزیر دادگستری رو اینجا بذارید که ما هم ایمیل بفرستیم….
   البته اگر ادمین محترم تایید کنند.‌‌‌
   با سپاس از سایت ایران استخدام همراه همیشگی ما

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به ماشین نویس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:03

    کد دیدگاه : 2410711

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ارومیه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:13

  کد دیدگاه : 2409659

  سلام دوستان گلم..امروز بعم گفتن از یک مرداد شروع بکارمه….از خدا میخام همه جووونا صاحب کارو زندگی خوب بشن…راستی رئیسمونم گفت که همه جذب میشن…به سال بعد هم کشیده نمیشه مطمین باشید…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سوال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:30

   کد دیدگاه : 2409941

   خیلی دلم میخواس منم جزء این 50 نفر باشم.. ولی افسوس…… بهتون تبریک میگم.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هم استانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:32

   کد دیدگاه : 2409944

   سلام. تبریک میگم بهتون . واسه مرکز استان هستین؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی آ.غ

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:37

   کد دیدگاه : 2409950

   تبریک دوست عزیز،کی زنگ زدن؟شما سهمیه دارین؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:56

  کد دیدگاه : 2409627

  دوستان همه از اقای حاجی دلیگانی تشکر کنید واقعا هرچی از خدا میخان بهشون بدن ان شاالله که صدای مارو رسوندن .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:48

  کد دیدگاه : 2409608

  سلام برخی دوستان زیاد خوشحالی میکنند .
  بهترین و واضح ترین خبر همون فرمایش سخنگوی کمیسیون بود که فرمودند جناب وزیر مکلف شدند تا یک ماه آینده تعیین تکلیف کنند
  همین! ممکن است یک ماه آینده مقرر بشه یه تعداد بسیار کمی تا عید سر کار میرن و مابقی موکول به ردیف بودجه ی ۹۹ و اینطوری تعیین تکلیف بشه ..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:08

   کد دیدگاه : 2409914

   همین بدترین حالتی که شما فرمودید هم باز یک راه خوب هست برای دوستان و از بلاتکلیفی و بی خبری خیلی بهتر. در واقع باید بفرمایید که چه راه و مسیر بهتری رو پیشنهاد میدید برای این مورد؟ منظورتون این هست که خوشحالی نکنند یا ناراحتی کنند؟ یا درجه خوشحالیشون رو کم کنند؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نیلوفرانه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:38

   کد دیدگاه : 2410020

   دوست عزیز شما گویا خوب گوش ندادید ایشون فرمودن قوه قبول کرده 4000نفررو باهزینه خودش بگیره وچون تعداد افراد فقط 6400نفربود بقیه هم وزیر دادگستری وسازمان برنامه وبودجه نظر مثبت دادن
   پس این تعداد کمو ازکجا اوردید ؟ پیام ایشون خیلی واضح بود مشکل بودجه 4000نفرحل شده 2400نفرباقی هم وزیر قبول کردن حداکثر تا یک ماه حل کنن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به نیلوفرانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:29

    کد دیدگاه : 2410656

    دقیقا،،، من خودم با آقایان نوروزی و کمالی پور تماس گرفتم، دقیقا همینجور گفتن

    پاسخ دهید
   • نویسنده : سعید

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:46

    کد دیدگاه : 2412452

    مگه هفت هزارو دویصت نفر نبودیم؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نیلوفرانه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:37

     کد دیدگاه : 2412940

     طبق اگهی استخدام ودفترچه اش 6400نفریم والا نمیدونم چرا بعدشد 7 هزار نفربازشد 6400نفر
     اما مهم نیست چه تعداد مهم اینه ما ازمون دادیم وقبول شدیم جز همین افرادیم که گفتن تعیین تکلیف بشن بهتره ما خودمون رو درگیر این عددا نکنیم (:yes:)

     پاسخ دهید
    • نویسنده : به سعید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:01

     کد دیدگاه : 2413232

     اون ۸۰۰ نفر نیروهای شرکتی و خدماتین

     پاسخ دهید
  • نویسنده : به ابلاغ

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:58

   کد دیدگاه : 2410118

   چ حرفایی میزنیداا، همون سخنگو گفت تا یکماه اینده حل بشه ، بعضیا معلوم نیست با این حرفا غرضشون چیه!!!
   میگن ناراحتی کنید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی,

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:59

   کد دیدگاه : 2410120

   همکار محترم شما علم غیب دارید؟ شاید برای شما مهم نباشه ولی همین خبرها میتونه وضعیت روحی بسیاری از ماهارو عوض کنه همیشه و در هر شرایطی باید به دیگران امید داد نکه اونهارو ناامید کرد هیچوقت از دیگران نخواهید خوشحال نباشن و موج منفی نفرستید (:ok:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:07

   کد دیدگاه : 2410129

   همچین چیزی نیست طبق منابع موثق به امید خدا همه بچه های همین امسال جذب می شوند .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : همدان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:24

  کد دیدگاه : 2409552

  سلام..دوستان همدان خبر جدیدی نشده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:12

  کد دیدگاه : 2409532

  با سلام دوستان کسی هست که هنوز جواب گزینش رو نگرفته باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:44

   کد دیدگاه : 2412448

   سلام اره من نگرفتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به چالش بکشید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 2409397

  برادر یا خواهر
  اگر با آزمون اومدی و گزینش و… شدی نگران نباش اسمت در۶۴۰۰ نفر هست.
  تمام
  به بقیه اش نه فکر کن نه توجه کن دیگه نمیخوایم دردسر بشه برا ادمین و بفرستیم و تائید نشه کار به کار اون تعداد اضافی نداشته باشین منظورم شماهایی هست که آزمونی بودین.
  فقط بچسبین به تماس و پیامک به مسئولین
  و لاغیر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ابلاغ خراسان ر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:27

  کد دیدگاه : 2409290

  سلام دوستان. اطلاع دارین ک مشهد اسامی رو از تهران دریافت کرده یا خودشون انتخاب کردن؟ ممنون میشم اگه اطلاع دارید بگین خیلی مهمه برام…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی گوهری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:42

   کد دیدگاه : 2410386

   سلام 50 نفر اول براساس نمره و سایر شرایط رو تهران، کارورزها رو براساس دادگاه‌های شلوغ خود دادگستری کل استان

   پاسخ دهید
 • نویسنده : متصدی یک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:59

  کد دیدگاه : 2409239

  الان تماس گرفتم استان.گفت ما این هفته لیست رو میفرسیم تهران ولی شروع بکار مشخص نیست.نگرانم کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سروش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:03

  کد دیدگاه : 2409152

  خبر روز اصفهان:
  فردا گوشی ها تون روشن باشه و در انتظار پیامک باشید.(گویا اعلام اسامی در سروش منتفی هستش)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اصفهان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:21

   کد دیدگاه : 2409273

   پس گفتن تا اخر وقت امروز انجام میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اصفهانمالی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:58

   کد دیدگاه : 2409507

   سلام دوست عزیز خبر ندارید چند نفر رو فردا بهشون پیام میدن؟؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سردار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:31

    کد دیدگاه : 2409943

    ۵۵ نفر

    پاسخ دهید
  • نویسنده : نازی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:45

   کد دیدگاه : 2409958

   آقاسروش میگند از ۵۵ نفر ۱۶ نفرش سهم خود شهر اصفهانه درسته ؟؟ آخه ۱۶ نفر که هیچیه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : raana

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:57

   کد دیدگاه : 2410308

   فردا که روز کاری نیست و دادگستری تعطیله

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سروش

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 06:56

    کد دیدگاه : 2410490

    فارغ از بحث اینکه تعطیله یا نیست ؛هستند یا نیستند؛
    از هفته گذشته وعده آخر این هفته رو برای اعلام اسامی میدادند.ابتدای هفته می گفتن در سروش با کدملی لیست رو اعلام می کنیم؛پریروز بچه ها پرسیدن گفتند نه واسه اسامی لیست روز پنجشنبه پیامک میره.حالا ما هم مثل شما منتظریم ؛امیدواریم امروز تعیین تکلیف بشیم.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محمود

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:59

     کد دیدگاه : 2410702

     سلام ، دمت گرم اقا سروش که اطلاع رسانی میکنی، ومارو از بی خبری در میاری، راهمون دوره ،تلفنی هم جواب درست حسابی نمیدند.

     پاسخ دهید
   • نویسنده : اصفهانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:33

    کد دیدگاه : 2410574

    (:shock:) (:shock:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : saba

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:53

  کد دیدگاه : 2409126

  سلام کسی خبرداره لیسته خراسان رضوی چند نفره بوده و اینکه آیا به همه کسایی که تو لیست بودن زنگ زدن .حداقل تکلیف خودمونو بدونیم منتظر نباشیم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الهه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:17

   کد دیدگاه : 2409407

   من خودم زنگ زدم تلفنی گفتن که اسمت توی لیست نیست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:41

   کد دیدگاه : 2409596

   به تمام افرادی که تو لیست بودن تماس گرفتن . تعدادی نفرات با نمره بالا ازمون بودن و 46 نفر کاراموز بودن.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : داود

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:14

   کد دیدگاه : 2409660

   سلام
   بنده تماس گرفتم
   گفتن 50 نفر بودن و هفته گذشته تماس گرفته شده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Aمين ابلاغ

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:28

   کد دیدگاه : 2409686

   بله ١٠٠ نفر بوده كه تماس گرفتن قبلا قرار بود ٩٣ نفر ديگه شهريور برن حالا كه ايشالا ديگ همه ميرن با توجه به اطلاعيه جديدي كه زدن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدیه متصدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:31

   کد دیدگاه : 2409694

   سلام با ۱۰۰ نفر تماس گرفته بودن و بنا بود با ۱۰۰ نفر دیگه هم در صورت موافقت تهران تماس بگیرن (البته این واسه سه روز پیشه که من مشهد بودم و پرسیدم) اگه امکانشو دارین حضوری برین بهتون میگن اسمتون تو لیست هست یا نه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...