آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام قوه قضاییه (اخبار شروع به کار)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۲۰,۰۱۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۱۳ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 23 آذر 98: تعیین‌تکلیف نیروهای بدون ابلاغ شوراهای حل اختلاف (منبع: روزنامه همشهری)

رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور با اشاره به این‌که لایحه شورای حل اختلاف به دولت ارسال شده است، از الزام دولت به استخدام کارکنان این شورا ظرف ۳ سال، در صورت تایید این لایحه خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آذر 98: حل مشکل بودجه قبول‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از حل مشکل بودجه‌ای قبول‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. وی ادامه داد: بنابراین اغلب این افراد تا پایان سال جذب و استخدام می‌شوند البته در بودجه سال 99 هم اعتباری برای پرداخت حقوق و مزایای آنها پیش‌بینی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آذر 98: اعلام جزئیات انتخاب و انتقال 100 قاضی مجرب به شهر تهران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

امور اداری و استخدامی قضات جزئیات انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران را اعلام کرد. اعضای محترم کمیسیون نقل و انتقال قضات نیز پس از بحث و بررسی پیرامون تقاضا‌های واصله مذکور در جلسات مورخ ۹۸/۰۹/۰۵ و ۹۸/۰۹/۱۲ صرفاً انتقال ۲۷ نفر از همکاران محترم قضایی را مورد تصویب قرار داده که پس از تأیید ریاست معظم قوه قضاییه ابلاغ انتصاب ایشان صادر خواهد شد؛

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آذر 98: دومین فراخوان انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

امور اداری و استخدامی قضات دومین فراخوان انتخاب و انتقال یکصد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای شهر تهران را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 98: خبر جذب 6 هزار نفر از پذیرفته شدگان قوه قضاییه تا پایان سال جاری (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضائیه گفت: کمبود قاضی و کارمند باید با یک حرکت جهشی در قوه قضاییه اصلاح شود و بنا داریم نسبت به جذب ۶ هزار نفر در قوه قضاییه تا پایان سال جاری اقدام کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 آذر 98: استخدام 6 هزار پذیرفته شده آزمون قوه قضائیه تا پایان سال 98 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه رئیس قوه قضاییه درباره آزمون استخدامی این قوه هم مسائلی مطرح کرد، گفت: سال ۹۶ حدود ۶ هزار نفر در آ‌زمون استخدامی این قوه شرکت کردند که بر اساس اعلام آقای رئیسی تاکنون یک هزار و ۲۰۰ نفر جذب شده‌اند و تا سه ماه دیگر تعداد دیگری جذب خواهند شد و در صورت همراهی دولت تا پایان سال هر ۶ هزار نفر به این قوه جذب می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 آبان 98: جذب 6000 از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان امسال (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس قوه قضاییه نسبت به جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه، ادامه داد: مشکل ما در این زمینه مشکل مالی بود و در تمام استان‌ها به شدت نیازمند نیرو هستیم و اگر این شش هزار نفر را جذب کنیم باز هم باید تعداد بیشتری را جذب نماییم؛ چراکه قرار است یک اقدام جهشی در رفع مشکلات صورت گیرد. کار این افراد را با برگزاری جلسات مختلفی از سوی مسئولان قوه قضاییه و خود بنده با مسئولان برنامه و بودجه پیگیری کرده‌ایم و وعده داده‌اند که به صورت متناوب جذب می‌شوند. هم اکنون نسبت به جذب ۱۳۰۰ نفر از این افراد اقدام شده و تا پایان سال همه این افراد جذب خواهند شد.

رئیسی در مورد جذب پزشکان آشنا به مسایل پزشکی قانونی، اصل این خواسته را درست خواند و از نمایندگان خواست که با مساعدت خود و تامین اعتبار، نسبت به حل مشکلات جدی پزشکی قانونی اقدام کنند؛ چراکه حضور پزشکی قانونی در یک شهرستان ضرورت دارد و نیازمند بودجه و اعتبار است.

وی با اشاره به دغدغه برخی از نمایندگان در زمینه جذب قضات جوان، خاطرنشان کرد: جوانگرایی در قوه قضاییه کاملا مورد توجه است ولی چهره‌های کارآمد و قضات باتجربه‌ای در دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری و دادگستری‌ها داریم که باید در حفظ آن‌ها تلاش کنیم.

خبر 14 آبان 98: توافق نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون سال 96 قوه قضاییه با دولت (منبع: شبکه خبر)

سخنگوی قوه قضائیه: با پیگیری‌های انجام شده در نحوه جذب پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضاییه با دولت به توافق رسیدیم، همه این افراد تا پایان امسال جذب خواهند شد، تا امروز بالغ بر ۱۵۰۰ نفر جذب و مشغول به کار شدند، در بودجه سال ۹۹ پیش بینی لازم برای پرداخت حقوق و مزایای این افراد انجام شده است.

سخنگوی قوه قضائیه همچنین گفت: در ارتباط با تصادف اصفهان و پورشه معروف، خبری منتشر شد که دادگاه اصفهان این راننده متخلف را به پرداخت دیه و مجازات جایگزین حبس محکوم کرده که این بازدارنده نیست، این خبرصحت نداشت، دادگاه اصفهان رای بسیار شایسته‌ای صادر کرده، راننده متخلف به یک فقره دیه محکوم شده و به ده فقره دیه جراحات وارد شده به مصدوم قبل از فوت، راننده مقصر به تحمل سه سال حبس محکوم شده که دادگاه دو سال از حبس آن را قطعی و یکسال آن را هدفمند تعلیق کرده است، این راننده آگاه به شان و منزلت کرامت انسانی نیست و دادگاه او را ملزم کرده در یکسال حبس تعلیقی دو جلد کتاب در مورد کرامت انسال مطالعه کند و گزارش آن را به اجرای احکام بدهد، همچنین راننده متخلف باید در این یک سال در هر ماه ۴ شبانه روز به صورت رایگان در یکی از مراکز بهزیستی که محل نگهداری اشخاص معلول ناشی از تصادفات است خدمت رسانی کند، این حکم جای تحسین دارد و برای سایر همکاران قضایی یک الگوست.

خبر 29 مهر 98: آغاز ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کادر اداری سال 96 دادگستری کل استان تهران (منبع: کانال سروش دادگستری تهران)

مجید فضلعلی مدیر امور اداری و نیروی انسانی دادگستری کل استان تهران بیان داشت ازآنجائیکه سهمیه دادگستری کل استان تهران از محل قبول شدگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ کادر اداری قوه قضائیه تعداد ۷۳۷ نفر می باشند و تاکنون تعداد ۱۷۰ نفر از این افراد جهت انجام وظیفه به این دادگسـتری معرفـی گردیده اند.

با عنایـت به پیگیری های انجام شده از ناحیه این دادگستری و همچنین با توجه به نامه شماره ۵۰۰۰/۸۴۳۲۴/۹۰۰۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ رئیس محترم امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضائیه مقرر گردید ثبت اطلاعات و بارگزاری مدارک اولیه استخدامی سایر پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۶ این استان از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ در سامانه راهکار سازمانی آغاز و إنشااله این افراد در آینده ای نزدیک و پس از طی سایر تشریفات اداری جهت انجام وظیفه به این دادگستری معرفی خواهند شد.

خبر 17 مهر 98: ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه از ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی ناصری دولت‌آبادی رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه در این باره اظهار کرد: دسترسی ثبت اطلاعات پرسنلی باقیمانده پذیرفته‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه سال 96 از مورخ 98/07/20 برای دادگستری استان‌ها ایجاد گردیده است.

وی افزود: اطلاعات پرسنلی پذیرفته شدگان پس از ورود ، جهت طی مراحل بعدی در این امور بررسی می‌گردد.

خبر 30 مرداد 98: خبر جذب کلیه پذیرفته شدگان کادر اداری سال 96 قوه قضاییه، در سال جاری (منبع: کانال سروش قوه قضاییه)

در راستای حل مشکل پذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضاییه، غروب روز چهارشنبه جلسه‌ای در محضر ریاست محترم قوه قضائیه و با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، دکتر انصاری رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی کشور، دکتر آوایی وزیر محترم دادگستری و حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون محترم منابع انسانی قوه قضائیه و مهندس فروزان‌مهر معاون محترم مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار گردید.

در این جلسه توافق شد، بودجه لازم در این خصوص تامین شود و کلیه پذیرفته شدگان، در سال ۹۸ جذب دستگاه قضا شده و مشغول خدمت شوند.

خبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ اعلام زمان مصاحبه علمی قضات آزمایشی دادگستری کل استان البرز (21 آذر 98)
آخرین وضعیت لایحه جامع اداری و استخدامی کارکنان قوه قضاییه (25 آبان 98)
+ جذب 150 نفر در دستگاه قضائی بوشهر تا پایان سال جاری (21 آبان 98)
خبر جذب اعضای واجد شرایط شورا‌های حل اختلاف در دستگاه قضایی (16 آبان 98)
+ پایان بلاتکلیفی جذب 7 هزار نفر در دستگاه قضا (15 ابان 98)
ضرورت جذب قاضی و کارمند در دادگستری البرز (12 آبان 98)
+ تمدید مهلت ثبت نام انتقال 100 قاضی به تهران (4 آبان 98)
+ اعلام فراخوان انتقال صد قاضی مجرب به دادگستری و دادسرای تهران (20 مهر 98)
تعیین تکلیف 1126 نفر از پذیرفته شدگان آزمون قوه قضاییه تا بهمن سال جاری (9 مهر 98)
آخرین خبر از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (20 شهریور 98)
فراخواندن وزیر دادگستری برای توضیح عدم استخدام پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه (8 شهریور 98)
رفع مشکل استخدام قبول شدگان آزمون قوه قضائیه تا پایان سال (3 شهریور 98)
خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (27 مرداد 98)  
+ 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (24 مرداد 98)
+ کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران
 (22 مرداد 98)
جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (13 مرداد 98)
بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (7 مرداد 98)
+ مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (1 مرداد 98)
+ قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (1 مرداد 98)
+ فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (30 تیر 98)
تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (28 تیر 98)
تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (25 تیر 98)
+ تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (25 تیر 98)
+ جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (25 تیر 98)
+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
+ تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
+ تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
+ کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
+ احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
+ پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
+ عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
+ بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
+ لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
+ جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
+ لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
+ لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
+ سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
+ آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
+ ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
+ استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
+ آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
+ لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
+ آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
+ آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
+ اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
+ تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
+ اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
+ اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظرانی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: سلام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۳۴۳

دوستان یه سوال داشتم.. یکی جواب بده
دوست برادر م برای قوه آزمون داده بود هم برا بهداشت اون زد هر دوتا رو قبول شد ولی برادر نه.. اون دوست برادر م چون قوه هنوز جذب شروع نشده رفت بهداشت شروع به کار الان هم که جذب شروع شده.. داداشم زنگ زد بهش ببینه اسمش تو لیست بوده یا نه.. گفت نمیذارنش قوه.. نمیدونیم شوخی کرده چون این ناراحت نشه یایا واقعیت داشت..کسی هستهست اینجااینجا اینجوریاینجوری بلاسرش بیاد نذارن بره قوه؟؟؟
بعد چیکارکرد؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: X
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۸۲۶

من که نفهمیدیم چی شد 😐

پاسخ دهید
 • نویسنده: سید میلاد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۹۸۸

سلام
خب مشخصه وقتی جایی کد پرسنلی صادر شده باشه نمیذارن دوباره صادر بشه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرناز متصدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۰۶۴

سلام چرا هیچی تأیید نمیشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۵۳۵۴

سلام
تایید میشه چک کن

پاسخ دهید
 • نویسنده: دوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۵۸۰

سلام دوستان..اداره میخوام بیمه بشم نمیدونم تامین اجتماعی انتخاب کنم یا خدمات درمانی..بازنشستگی کدومش بهتره؟ کسی اطلاع داره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی یک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۹۶۰

سوال مهمیه کسی اگ اطلاعی داره بگ

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهارنارنج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۲۱۱

سلام
دقیق دقیق نمیشه گفت به جهت اینکه ادم از اینده خبر نداره و ….

اما امروز کسی که بازنشسته میشه اگر تامین اجتماعی باشه بهتره (حقوقشون بهتر ازخدمات درمانی هست)

اما فکر میکنم تامین اجتماعی یکم خانم هایی رو که بخوان مرخصی زایمان بگیرن اذیت میکنه یعنی میگه یا باید مرخصی بدون حقوق بگیری یا اصلا مرخصی نمیده

البته در مورد مرخصی زایمان حتما تحقیق کنید چون این مساله روکه گفتم واسه معلم ها پیش اومده شاید ارگان های دیگه مشکلی نباشه

توجه داشته باشین فقطیه بار میشه بیمه رو عوض کرد وباید خسارت بدین
مثلا کسی که خدمات درمانی هست اگر بعد از پنج سال بخواد بشه تامین اجتماعی مکافات داره پول زیادی باید بریزید حساب تامین اجتماعی وبالعکس

وکلام اخر بازهم تحقیق کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهارنارنج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۲۱۵

البته دادگستری که نیروهای پیمانیش گفته تامین اجتماعی حالا اینکه میشه خدمات درمانی هم شد یا نه باید بپرسین

پاسخ دهید
 • نویسنده: .•*☆ حسین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۹۹۹

سلام تامین اجتماعی هم برای نیروهای پیمانی و هم برای نیروهای رسمی هست؛ خدمات درمانی برای نیروهای رسمی هست که عضو صندوق بازنشستگی کشوری هستند.
اگر نیروی پیمانی هستید فعلا این امکان وجود نداره که عضو صندوق بازنشستگی کشوری بشید و فقط باید از تامین اجتماعی استفاده کنید.
اگر از نیروهایی هستید که در ابتدا به صورت رسمی استخدام شدید، یه نکته خیلی مهم رو مد نظر داشته باشید که قانون جدیدی تصویب شده که در طول دوره خدمت خودتون فقط یکبار میتونید سازمان بیمه گر خودتون رو تغییر بدید. یعنی اگر صندوق بازنشستگی رو در ابتدا انتخاب کنید و بعد سازمان بیمه گر رو به تامین اجتماعی تغییر بدید، دیگه این امکان وجود نداره که دوباره به صندوق بازنشستگی برگردید.

پدر بنده بازنشسته صندوق بازنشستگی هستن که به غیر از تسهیلات وام و تسهیلات درمانی مختصر، چیز خاصی نداره. اما یکی از اقوام بازنشسته تامین اجتماعی هستن که از لحاظ تسهیلات درمانی و تسهیلات جنبی مثل کارت استخر، کارت باشگاه، کارت رستوران رایگان و غیره بهتر هست. تامین اجتماعی خودش کلی بیمارستان و مرکز درمانی ساخته و چون واسه خودش هست، معمولا تسهیلات درمانی خیلی خیلی بهتری از صندوق بازنشستگی داره. در عوض حقوق بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری بیشتره.
و اینکه اگر شما عضو صندوق بازنشستگی باشید و بعدا مشکلی پیش بیاد، با خود سازمانتون طرفید، نه با تامین اجتماعی و اداره دیگه؛ برای همین پیگیری کارتون راحت تره.

به نظر من الان اگر از هر کسی بپرسی، میگه بیمه ای که من هستم خدمات خوبی نداره.
واقعا انتخاب بینشون سخته. چون هر کدوم با مزایای خاصی دارن که معایب دیگری رو پوشش میدن و بالعکس. اما اکثر رسمی ها صندوق بازنشستگی رو انتخاب میکنن و نظرشون این هست که چون با سازمان و اداره خودشون طرف هستن، معتبر تره.

پاسخ دهید
 • نویسنده: روزگاااار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۲۳۹

دوست عزیز تو نت جستجو کن امتیازات بیمه بازنشستگی کشوری و صندوق تامین اجتماعی بعد میتونی تصمیم بگیری

پاسخ دهید
 • نویسنده: ارومیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۲۶۴

دوست عزیز هر بیمه ای یه مزایایی و یه معایبی داره اگه که یه بیمه صددرصد خوب باشه که دیگه اون یکی معنی نداره که وجود داشته باشه، مثلا یکیش در حین شاغل بودن باید حق بیمه بیشتر بدی و مزایای بیشتری در بازنشستگی میده و خوبیش اینه تو بازنشستگیش مزایاش خوبه و معایبش هم اینه حین خدمت باید مبلغ بیشتری از حقوقت رو تقدیم اون بیمه کنی،اون یکی بیمه هم مثلا برعکس این.پس هر بیمه ای منطبق با دیدگاه هر شخصی هست

پاسخ دهید
 • نویسنده: Bahar
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۳۲۴

تامین اجتماعی بهتره

پاسخ دهید
 • نویسنده: میم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۴۰۸

شما چون پیمانی هستین قطعا بیمه تامین اجتماعی هستین

پاسخ دهید
 • نویسنده: majid
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۵۴۹

سلام
من لینک مقایسه این دو جا رو فرستادم اگه ادمین تایید کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدرضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۳۷۷

اقا خواهشا ول کنید این حقوق رو بریم سر کار بعد میفهمیم الان انگار دویست سیصد کم باشه میرید انصراف میدین؟؟ بزارین رو پیگیری ها تمرکز کنیم انگار خبری نیست این ماهم کارگزینیا میگن حالاها خبری نیست این یعنی تلخ ترین خبر.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۲۱۶

خدمات مالی با لیسانس و مجرد چقدز حقوق میگیره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سونیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۸۲۴

خبر جدیدی بابت استخدام نوبت دوم نشد؟!!

پاسخ دهید
 • نویسنده: X
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۰۷۵

فعلا خیر

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۴۰۱

به سلامتی شما هم جذب شدید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: X
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۴۸۲۹

خیر منتظریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۵۱۲۱

گفتن که کارورزها رو جذب کردن
احتمالا استان شما کارورز ها بیشتر از سهمیه گروه اول بوده

پاسخ دهید
 • نویسنده: .•*☆ حسین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۶۸۷

سلام بحث حقوق داغ شده توی سایت.
پارسال حقوق ها توی رنج ۲ و ۷۰۰ تا ۳ تومن بود. امسال برای همه ۴۰۰ اضافه شده (بابت همون افزایش حقوق سالانه کارمندان دولت)
اینکه حقوق بین ۳ و خرده ای تا ۳ و پونصد هست اثبات شده و نظر جمیع افراد همینه.(حرف هزاربار تکرار)
چه اونی که از کارمندها سوال پرسیده و چه اونی که از کارگزینی سوال پرسیده و غیره، همه نظرشون روی همین مقداره.
سر ۲۰۰_۳۰۰ تومن بالا پایین انقدر وسواس به خرج ندید.

اگر تصویب بشه، قراره ۱۰ درصد از درامد قوه تحت عنوان برنامه رفاهی صرف رفاه کارکنان بشه.(این جدا از اون ۱۰ درصد افزایش حقوق متصدی واحد صف هست).
حقوق مناسب و امکانات رفاهی تقریبا مناسبی که توی قوه هست، شاید کلا توی یکی دوتا سازمان دیگه باشه. در همین حد بدونید کافیه و انقدر کند و کاو نکنید.
بعضیا هنوز سر کار نرفته، ارم قوه رو گذاشته بودن واسه تصویر پروفایلشون. این توی چشم بودنا و ذوق و شوق داشتن واسه حقوق و این چیزا واستون بعدا عادی میشه. الان بچسبید به پیگیری کارتون.
شما مشغول بشید، ما هم با خیال راحت تر کار میکنیم و تا شما هم جذب نشید، پول کارمندایی که قبل شما جذب شدن برکت نخواهد داشت، چون چشم خیلیا که جذب نشدن دنبال این شغل هست.

پاسخ دهید
 • نویسنده: حميد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۵۱۵۵۲۰

سلام ممنون از اطلاعات مفيدتون.ميشه بگين تو قوه اضافه كار ميدن يا نه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: امیدوار*
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۴۹۶

عرفه، روز بازگشت است؛ بازگشت به آغوش مهربان خدا. عرفه، روزی است که ناامیدی از درگاه خدا رخت برمی بندد.

سلام ب تمام دوستان و همکاران عزیز
سلام ویژه هم به ادمین های سایت ……خسته نباشید

روز خوبی داشته باشید
بعد ظهر مراسم دعای عرفه برگزار میشه التماس دعا حتما مارو هم دعا کنید
ایشالا که تمام دوستان ب خواسته های دلشون برسون
برا سلامتی اقا امام زمان و شفای تمام مریضا هم دعا کنید
التماس دعا

پاسخ دهید
 • نویسنده: روزگار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۴۳۸

ادمین عزیز چرا روند تایید کامنت ها کند پیش میره؟؟؟؟ (:rtfm:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۷۹۳

چون خود مبحث سنگین هست به حد کافی جدیدا مراقبت از ایجاد بحث بین دوستان هم بهش اضافه شده.

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهارنارنج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۸۴۳

سلام
ادمین بزرگوار خواهش میکنیم این چند روز که میخوایم پیگیری کنیم پیام های مربوط به پیگیری رو سریعتر تایید بفرمایید چون هیچ جای دیگه ای نیست که پیگیری هامون هماهنگ باشه (:hi:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: بازوند
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۴۲۰

سلام دوستان دیگه نوبتی هم باشه نوبت کمیسیون قضاییه همه با هم پیام بدیم زنگ بزنیم که مهلت رو به اتمام هست وزیر باید گزارش بده از روند کار و ما۵۰۰۰نفر منتظر جذب هستیم همت کنید برادران و خواهران گرامی حق رو باید گرفت.

*اسامی نمایندگان کمیسیون قضایی وحقوقی*

۱-محمدعلی پور مختار
۲-یحیی کمالی پور
۳-حسن نوروزی
۴-حسن رضازاده
۵-محمدجوادفتحی
۶-محمددهقانی نقندر
۷-الله یارملکشاهی
۸-ابوالفضل ابوترابی
۹-محمدآشوری تازیانی
۱۰-روح الله حضرت پور
۱۱-محمد کاظمی
۱۲-جلیل رحیمی جهان آبادی
۱۳-شکور پورحسین
۱۴-علی بختیار

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۴۱۹

سلام .بچه ها تو این روزا چکار می کنید،؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۸۵۶

دعا به جون بچه های کادر اداری قوه قضائیه که انشاءالله کار همه به حق این روزهای عزیز درست بشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهارنارنج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۳۸۴

سلام
دوستان لطفا دست رودست نزارین حتما پیگیری کنید (:bravo:)

👈راه های پیگیری👉

👇👇👇👇👇

توی سایت باشگاه خبرنگاران جوان شماره شهروندخبرنگار رو پیداکنید وتوی سروش یا تلگرام به همین شماره پیام بدین و بخواین درمورد مهلت یک ماهه وزیر و جذب تااخر مرداد هم با ایشون وهم با اقای نوبخت وانصاری مصاحبه کنند. (پیام هارومیخونن)پس حتما بفرستین

دوم : ایمیل اقای وزیر هست

info@justice.ir

سوم :ایمیل اقای نوبخت👇👇

👈nobakht@mporg.ir👉
چهارم:
ایمیل معاون دکتر نوبخت
معاونت هماهنگی برنامه و بودجه
pourmohammadi@mporg.ir

ایمیل سازمان برنامه وبودجه
dabir@mporg.ir

پنجم خبرگزاری ها
باشگاه خبر نگاران جوان ۱۰۰۰۱۹۱۵
خبر گزاری تسنیم ۳۰۰۰۰۲۵
خبرگزاری فارس۳۰۰۰۱۱
خبرگزاری انا ۱۰۰۰۶۰۰
شبکه خبر ۱۰۰۰۶۰۱
info@khabarfarsi.com
info@mehrnews.com
info@isna.ir
info@hamshahrionline.ir
info@tasnimnews.com
parirna@irna.ir
info@mardomsalari.com
info@javanonline.ir
info@alef.ir
Aftabnews1@gmail.com
info@mashreghnews.ir
اگر کسی بتونه به دفتر خبرگزاریها هم بره بهتره

ششم:
پیامک به نمایندگان کمسیون حقوقی قضایی مجلس و برنامه وبودجه

وهر راه دیگری که میتونه راهگشا باشه.

توی پیامک هاتون حتما ذکر کنید که ما طبق قول جناب وزیر خواهان جذب همگی پذیرفته شدگات تا اخر مرداد هستیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرناز متصدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۱۸۵

سلام دوستانی که رفتن سرکار یادشون رفتهکه با پیگیری های جمعی همه دوستان رفتن سرکار.خیلی راحت میگن که از ما که گذشته شما پیگیری کنین.ما خیلی خسته میشیم و باید استراحت کنیم و فرصت نداریم اصلا.شما هم اگه روزیتون باشه هیچ کس نمیتونه جاتون بگیره.واقعا خیلی با معرفتن بعضی دوستان دمشون گرم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: روزگار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۱۷۰

سلام. بیاید همگی به وزارت دادگستری ایمیل بزنیم و پیگیر ها را ادامه بدیم همچنین پیگیری از طریق سازمان برنامه و بودجه هم فراموش نشه . وزیر محترم دادگستری باید نسبت به قول یک ماهه مبنی بر جذب همه پذیرفته شدگان پایبند باشه. علاوه بر این ها پیگیری ها از طریق کمیسیون قضایی و نمایندگان هم ادامه دار باشه. کمر همت را یه بار دیگه ببنید و از هر کانال یا راهی که میتونید پیگیری ها را ادامه بدید حتی اگر یک نفر هم باقی مانده باشه برای اون یک نفر هم باید پیگیر باشیم (:mail:)
ممنون از همه عزیزان (:bye:) (:bye:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۱۳۶

به کجا پیام بدیم….شماره و ایمیل رو بزارین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ...
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۰۳۰

دوستان به وزارت دادگستری ایمیل بزنیم و گوشزد کنیم که مهلت یکماهه وزیر رو به اتمام هستش و وزیر باید به قولشان مبنی بر جذب همه تا پایان مردادماه عمل کنند و با توجه به اینکه این مهلت رو به اتمام هستش، وزیر محترم باید درباره عملکرد و قولشان به مجلس گزارش بدهند، آخر همین هفته مهلت وزیر تمام میشود.

ایمیل وزارت دادگستری:
info@justice.ir

لطفا همگی ایمیل بزنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: به همه همکاران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۰۲۷

💢 مجلس هفته آینده در روزهای شنبه و یکشنبه جلسه علنی خواهد داشت

▫️قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

▪️به دلیل اینکه سه شنبه هفته آینده مصادف با عید غدیرخم است تصمیم هیئت رئیسه این بود که مجلس در روزهای شنبه و یکشنبه جلسه علنی داشته باشد.

دوستان باید وزیر شنبه یا یکشنبه هفته بعد به مجلس گزارش بده ک چکار کرده تو این یکماه، پس به اعضای کمیسیون قضایی مجلس پیام بدیم ک مهلت یکماهه وزیر به پایان رسیده و درخواست گزارش عملکرد بکنن ازش طبق قولی ک در جلسه ۲۵ تیرماه داده(جذب همه تا پایان مردادماه)،، به بقیه نمایندگانم پیام بدیم ک مهلت وزیر تا ۲۵ مرداد بوده و باید گزارش بده به مجلس و اگه وزیر به قولش عمل نکرده ، اعمال ماده ۲۳۴ به جریان بیفته و مجلس از ابزارهای قانونی خودش استفاده کنه

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۱۳۴

به کجا پیام بدیم….شماره و ایمیل رو بزارین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: به حسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۸۵۹

دوست عزیز شماره نمایندگان اینجا تایید نمیشه، تو گوگل سرچ شماره نمایندگان مجلس دهم

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۱۵۳

همه پیگیر باشید شاید اتفاقی بیفته همه همکاری کنید یک روز هم یک روزه

پاسخ دهید
 • نویسنده: شیفته
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۱۸۸۷

والله ماهم موندیم همه مون یه ساعت مشخص یه روز معین به سوالات جواب دادیم یه عده درماراتن ازما سبقت گرفتن!!!!؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی چ ب
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۱۸۳۰

با هزار امید وآرزو رفتیم ثبت نام آزمون.. بسم الله گفتیم و شروع کردیم به خوندن و تلاش کردن… روز آزمون با استرس واضطراب رفتیم سر جلسه ,بعد از کلی انتظار جواب آزمون اومد,و مطمعنن تلاشمون از چند هزارنفری که قبول نشدن بیشتر بود …خب تازه اول راه رسیدیم…. همه فهمیدن که فلانی تو آزمون قبول شده ومیخواد بره سرکار…اووووو چقد اینجاسوال پرسیدیم ,چند برابر ظرفیته؟ فلان استان چند نفر؟ فوق لیسانس دارم بگم یا نه؟ 😀حد نصاب چنده؟ درصدا چجوریه؟؟ ……بعد تحویل مدارک.. مصاحبه ها که دیگه هیچ 😭😂😀 مصاحبه و انواع سوالات تو صفحات… بعد از چندماه انتظار بریم سراغ گزینش و تحقیقات محلی و اونهمه استرس و نگرانی… نامه پزشک قانونی و پول های از دست رفته 😁 دوره های بدو خدمت و خوشحالی از اینکه دیگه اخر راهیم و همین امروز فردا سرکار و پشت میز 😎😏وقدم بعدی تعهدات… آزمون قرآن 😍 و وواااای رسیدیم به ازمون کامپیوتر,, ک بعضی از استانها مدارک فنی حرفه ای و جهادشون مجاز نبود و باید از اول ازمون میدادن برای دریافت مدرک (ازمون ما که در حد ازمون های ناسا بود 😀)….. فراموش نشه که فاصله برگزاری هر کدام از مراحل به چندین ماه هم رسید.. خب خداروشکر تموم شد و همین هفته،نه این ماه زنگ میزنن که تشریف بیارید سرکار… وای که کسی نمیدونست تازه باید دست بکار بشیم برای پیگیری و یاد بقیه بندازی که ماها یروزی توی آزمون قبول شدیم و دوسال از عمرمون رفت… و الان که تعدادی از دوستان سرکارن و بقیه طبق معمول بلاتکیف… کسی نیست ک از رفتن تعدادی از همکاران خوشحال نباشه اگر ناراحتی هست بخاطر بلاتکلیفی بقیه هست…خب حالا یه سوال تواین همه مدت کی بود که کارا رو روبراه کرد؟ کی بود که همه جوره هوامونو داشت؟ کی حواسش بهمون بود؟ اگه خدا و رحمت بی کرانش نبود ما کجای این داستانه بودیم…انتظار خیلی سخته ,بلاتکلیفی سختتر… خدای ما ارحم الراحمینه. لا تقنطوا من الرحمه الله (از رحمت خداوند ناامید نشوید) خدای من به خیلی از ماها داره سخت میگذره تو رو به این ماه عزیزت، تو رو به روز پر از فضیلت عرفه،به ماه زیارت واعیاد با برکتت ، همه ی گرفتارها رامورد لطف و رحمت خودت قرار بده، گره از کار ما بندگان گنه کار و شرمنده ت باز کن، خداجون عیدی ماهارو خبر شروع بکار هممون قرار بده 😍😍. (صرفا جهت تغییر روحیه)

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۳۴۷۶

الهی آمین.

پاسخ دهید
 • نویسنده: متصدی یک
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۱۷۷۰

اونایی ک میخان برن راهکار ولی نمیره.تو کادر اول شماره پرسنلی بزنید بعد تو کادر پایین انگلیسی بنویسید تست تا وارد شه

پاسخ دهید
 • نویسنده: الی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۲۶۵۵

Test????
به ما گفتن کادر پایین شماره ملی بزنید
شما حکم رو گرفتی؟چقدره خالص دریافتی؟؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی