دانلود نمونه سوالات استخدامی قوه قضائیه

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدام قوه قضاییهخبر 28 مرداد 98: پذیرفته‌شدگان قوه قضاییه به زودی تعیین تکلیف می‌شوند (منبع: اقتصاد آنلاین)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: قوه قضاییه در حال انجام اقدامات نهایی با سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، جمشید انصاری امروز یک شنبه ۲۷ مرداد ماه در نشست خبری با بیان اینکه امسال پانزدهمین دوره جشنواره رجایی مربوط به عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌ها برگزار می‌شود، اظهار داشت: برای این جشنواره دستگاه‌ها از دو منظر شاخص‌های عمومی که مربوط به برنامه ۱۰ گانه اصلاح نظام اداری می‌شود و شاخص‌های اختصاصی که مربوط به وظایف و ماموریت‌های اصلی دستگاه‌ها ناشی از تفاهم انجام شده بین سازمان اداری و استخدامی و دستگاه‌ها می‌شود، مورد ارزیابی علمی قرار گرفتند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به ارزیابی حقوق شهروندی در نظام اداری، افزود: ۴۷ درصد از مصوبه حقوق شهروندی را در سال ۹۶ اجرا کردیم که در سال ۹۷ این عدد به ۵۳ درصد رسید.

وی ادامه داد: ۱۸ درصد اهداف در سال ۹۶ در سطح استان‌ها اجرا شد که این عدد در سال ۹۷ به ۵۶ درصد افزایش یافت.

انصاری به شاخص سنجش رضایتمندی مردم از پاسخگویی نظام اداری اشاره کرد و گفت: در سال جاری تمام استان‌های کشور و ۲۳ دستگاه اجرایی اصلی بررسی شدند که ۶۹ درصد مردم از وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها ابراز رضایت کردند.

به گفته وی ۳ دستگاه سازمان ثبت احوال، شرکت‌های گاز استانی و شرکت‌های توزیع برق استانی و ۳ استان قزوین، خراسان جنوبی و سمنان بالاترین میزان رضایت را کسب کردند.

تعیین تکلیف پذیرفته شدگان قوه قضاییه به زودی

انصاری در ادامه در پاسخ به سؤالی در خصوص تعیین تکلیف ۶۴۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه در سال ۹۶ گفت: قوه قضائیه در سال ۹۶ از ما برای برگزاری آزمون استخدامی پرس‌وجو کرد و طبق مکاتباتی که با قوه انجام دادیم، میزان جذب را در سقف ۳۲۰۰ نفر و تأمین منابع اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که اعتباری تخصیص نمی‌دهد، افزود: طی مکاتبه‌ای که با قوه قضائیه انجام دادیم، اعلام کردیم که «می‌توانید خودتان تأمین اعتبار کنید» حال چطور شد که قوه قضائیه به این جمع‌بندی رسید که نیازی به بودجه و مجوز ندارد، باید از خودشان سؤال بپرسید.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ادامه داد: قوه قضائیه آزمون را برگزار کرد و پس از پذیرش قبول‌شدگان، به اینجا رسیدند که نیاز به مجوز و اعتبار دارند آن هم در سال ۹۸ که دولت مشکل جدی در بودجه دارد.

انصاری با بیان اینکه ما متناسب با تعداد شعب، نیروی اداری را جذب می‌کنیم، به جلسه اخیر کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با پذیرفته‌شدگان قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: مطابق با آنچه که قوه قضائیه به کمیسیون قضایی مجلس ارائه کرد، اعلام شد که این نهاد می‌تواند حقوق ۴۰۰۰ نفر را از سرجمع اعتبارات خود تأمین کند و اگر سازمان برنامه و بودجه این موضوع را تائید کند، ما اعلام کردیم که آماده همکاری با قوه قضائیه را داریم.

انصاری تصریح کرد: در حال حاضر نیز قوه قضائیه با سازمان برنامه و بودجه در حال نهایی کردن کار هستند و ما منتظر اعلام نتیجه هستیم.

خبر 27 مرداد 98: خبر توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با یادآوری اتمام مهلت یک ماهه به وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف وضعیت قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه، گفت: یک ماه گذشته در نشستی با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه بررسی و مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری با پیگیری از طریق دولت طی یک ماه وضعیت این نیروها را تعیین تکلیف کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 مرداد 98: 6 هزار نفر در صف استخدام دستگاه قضایی کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس قوه قضاییه گفت: کمبود نیروی اداری و قضایی در دستگاه قضایی کشور یکی از مهمترین دغدغه های این مجموعه است و به زودی تعدادی در دستگاه قضایی کشور جذب می شوند. آیت الله سیدابراهیم رئیسی گفت : در سال ۹۶ نیز شش هزار نفر در آزمون استخدامی دستگاه قضایی کشور شرکت کردند که با توجه به مشکل بودجه نتوانسته ایم تا کنون آنها را جذب کنیم و در صورتی که این اتفاق رخ دهد بسیاری از مشکلات کمبود نیروی انسانی رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مرداد 98: کمبود قاضی اصلی ‌ترین چالش‌ دستگاه قضایی استان تهران (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی،کمبود قاضی در استان تهران را یکی از اصلی‌ترین چالش‌های دستگاه قضایی دانست و گفت: قضات برخی از استان‌های کم جمعیت بیش از دو برابر قضات استان تهران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 98: جذب سالانه 800 قاضی در دستور کار قرار دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

حجت‌الاسلام علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، در رابطه با رفع کمبود قضات در کشور و جذب نیروهای جدید،‌گفت: طبق برنامه پنجم و ششم توسعه دیده شده که سالانه 800 قاضی جذب سیستم قضا شود. گاهی کم و گاهی زیاد اتفاق افتاده اما به طور متوسط این تعداد را جذب کرده‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مرداد 98: بررسی وعده جذب قبول شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه سال 96 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند. به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: مهلت یک ماهه برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون رییس قوه قضاییه آخرین وضعیت تعیین و تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه را تشریح کرد. وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف خواهند شد و مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد که به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتبارانش بتواند نیرو جذب کند نیرو را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه آن قسمت را تامین کنند در کمیسیون قضایی مجلس هم در سه شنبه گذشته برگزار شد مقرر شد برای جذب افراد در یک ماه آینده پیگیری های لازم انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 98: قول وزیر دادگستری برای تعیین تکلیف پذیرفته ‌شدگان قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به پذیرفته شدن حدود 7 هزار نفر در آزمون‌های قوه قضائیه گفت: وزیر دادگستری قول داد تا یک ماه آینده این افراد تعیین تکلیف شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: فراهم شدن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

– سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت از خانواده با اصلاحات جزئی تصویب شد که به موجب آن زمینه حضور مشاور قاضی زن در دادگاه خانواده فراهم خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 98: تعیین تکلیف 6400 نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از تعیین تکلیف ۶۴۰۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه خبر داد. حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس گفت: درباره زمان آغاز به کار پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه جلسه‌ای با حضور وزیر دادگستری، معاون استخدامی ریاست جمهوری، معاونانی از سازمان برنامه و بودجه و معاونان قوه قضائیه در مجلس برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین تکلیف بیش از 6 هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه طی روز های آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نماینده مردم لنگرود گفت: وزیر دادگستری و رئیس سازمان امور استخدامی قول دادند که مشکل ۶ هزار ۴۰۰ نفری که آزمون استخدامی قوه قضاییه را داده‌اند، در اسرع وقت حل شود. مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی اظهار کرد: بنده به عنوان سوال کننده در جلسه کمیسیون مذکور حضور یافتم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 98: جذب 7 هزار نیرو متناسب با اعتبارات استخدام در قوه قضائیه (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان‌)

وزیر دادگستری گفت: متناسب با اعتباراتی که وجود دارد، استخدام در قوه قضائیه را انجام خواهیم داد. علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، درباره ۷هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه، گفت: اخیرا در ‌این‌باره با حضور دولت و قوه قضائیه جلسه‌ای برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام قوه قضائیه را از این قسمت دنبال کنید:

+ لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام قبول شدگان قوه قضاییه (17 تیر 98)
اعلام توافق جدید دولت و قوه قضائیه برای جذب پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی 96 و تشریح جزئیات جذب قاضی در سال 98 (15 تیر 98)
+ خبر خوش برای 7 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضائیه (15 تیر 98)
+ تشکیل هیأتی برای رفع موانع جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (14 تیر 98)
+ جذب 2 هزار نفر از پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی در قوه قضاییه (9 تیر 98)
تعیین ردیف در بودجه 99 برای جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون قوه قضائیه (8 تیر 98)
خبر جذب 7000 پذیرفته شده آزمون استخدامی قوه قضاییه (4 تیر 98)
+ آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه از زبان رئیس قوه قضاییه (2 تیر 98)
تدوین لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه (2 تیر 98)
کمبود نیروی انسانی در دادگستری آذربایجان غربی (2 تیر 98)
کمبود منابع انسانی در دستگاه های قضایی خراسان رضوی (2 تیر 98)
شروع مصاحبه آزمون جذب مترجم رسمی همزمان با هفته قوه قضاییه (1 تیر 98)
+ جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه قضایی با تایید قوه مجریه (30 خرداد 98)
احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 تا دو هفته آینده (28 خرداد 98)
پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری (24 خرداد 98)
لزوم تامین بودجه لازم برای استخدام افراد در قوه قضائیه توسط دولت (22 خرداد 98)
عدم درخواست از سوی قوه قضاییه برای جذب پذیرفته شدگان (22 خرداد 98)
جزئیات جذب استخدامی‌های قوه قضائیه (21 خرداد 98)
بررسی علل تعویق استخدام بیش از 7200 کارمند در قوه قضاییه (20 خرداد 98)
نامه نمایندگان مجلس برای بررسی عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون قوه قضائیه (19 خرداد 98) 
بررسی مشکل پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (15 خرداد 98)
طرح افزایش 2 برابری تعداد وکلای کشور طی 8 سال (11 خرداد 98)
لزوم جذب پذیرفته‌ شدگان قوه قضائیه از طریق منابع در اختیار دستگاه قضا (3 خرداد 98)
امیدواری در خصوص تعیین تکلیف 7000 کارشناس حقوقی قوه قضاییه (29 اردیبهشت 98)
لزوم بهبود موضوع کمبود وکیل در کشور (29 اردیبهشت 98)
جزییات زمان،مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه علمی جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء (23 اردیبهشت 98)
+ بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه (22 اردیبهشت 98)
لزوم تعیین تکلیف 7 هزار کارمند آماده استخدام قوه قضاییه (22 اردیبهشت 98)
اضافه شدن 36 قاضی به دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان (21 اردیبهشت 98)
پیگیری جذب پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضائیه (17 اردیبهشت 98)
لزوم حمایت قوه قضاییه از قضات جهت ممانعت از اشتغال آن ها در حرفه وکالت (17 اردیبهشت 98)
رایزنی برای تأمین بودجه جذب پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه ‌قضائیه (15 اردیبهشت 98)
+ جزئیات نامه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه به رئیسی (15 اردیبهشت 98)
لزوم پیگیری پذیرفته‌ شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه در مجلس (8 اردیبهشت 98)
سامانه اعلام نتایج آزمون تصدی منصب قضا (4 اردیبهشت 98)
آیا حجت الاسلام رئیسی برای تعیین تکلیف قبول‌ شدگان قوه قضاییه مساعد خواهد کرد؟ (3 اردیبهشت 98)
بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه سال 96 (3 اردیبهشت 98)
اطلاعیه دوره آموزشی کارکنان جديدالاستخدام دادگستری همدان (31 فروردین 98)
بررسی طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در مجلس (30 فروردین 98)
جزئیات عدم جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 96 قوه قضائیه (27 فروردین 98)
جزئیات بهره ‌مندی قضات خوزستان و هرمزگان از مزایای مناطق محروم (25 فروردین 98)
+ اطلاعیه ابلاغ انشایی پذیرفته ‌شدگان آزمون کادر اداری قوه قضاییه (20 فروردین 98)
صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق کلیه کارمندان در سال 98 (18 فروردین 98)
ارائه لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضائیه به دولت (18 اسفند 97)
اطلاعیه مراحل بعدی پذیرفته شدگان کادر اداری و امکان برگزاری مجدد آزمون قوه قضائیه (1 بهمن 97)
+ صدور مجوز جذب 4 هزار قاضی در برنامه ششم توسعه (30 دی 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله گزینش آزمون کادر اداری دادگستری استان همدان (18 آذر 97)
استخدام 4 هزار قاضی تا پایان برنامه ششم توسعه (14 آذر 97)
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دادگستری کل استان خراسان شمالی (14 آذر 97)
آغاز ثبت‌نام متقاضیان تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری (4 آذر 97)
+ اطلاعیه دوره های آموزشی بدو خدمت کادر اداری دادگستری استان اصفهان (27 آبان 97)
لزوم جذب نیروی جدید در دادرسی برای کاهش پست های بلاتصدی (13 آبان 97)
 اطلاعیه آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (13 آبان 97)
فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی (تمدید مهلت ثبت نام) (9 آبان 97)
مرکز مشاوران قوه قضائیه سال آینده آزمون برگزار می کند (7 آبان 97)
قضات بازنشسته اجباری به اجرای قانون بازنشستگی ندارند (6 آبان 97)
آیا قوه قضاییه می تواند آزمون جذب وکالت برگزار کند؟ (2 آبان 97)
آزمون جذب عمومی منصب قضا سال 97 برگزار شد (28 مهر 97)
بررسی طرح عدم جذب وکیل در مرکز مشاوران قوه قضاییه (22 مهر 97)
اطلاعیه اتمام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه و امکان مصاحبه مجدد برای مردودین و نواقص پرونده (21 مهر 97)
نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه (21 مهر 97)
تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه (7 مهر 97)
اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء سال 1397 (7 مهر 97)
+ آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 1397 (26 شهریور 97)
+ خبر معاونت حقوقی قوه قضائیه درباره آزمون مترجمان رسمی اصلاح شد (21 شهریور 97)
آغاز ثبت نام ثبت نام آزمون مترجمان رسمی از سه‌ شنبه 20 شهریور ماه (19 شهریور 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (29 مرداد 97)
+ اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه (20 مرداد 97)
اطلاعیه بررسی و تطبیق مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه (8 مرداد 97)
+
 جذب نیروی بومی سیاست مهم قوه قضاییه (1 مرداد 97)
جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان (2 تیر 97)
+ آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه (31 اردیبهشت 97)
+ اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه (27 اردیبهشت 97)

اطلاعیه های استانی انجام سایر مراحل آزمون کادر اداری دادگستری: (آخرین اطلاعیه ها تا بدین لحظه)

به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل استخدامی کادر اداری دادگستری سال 97 را به تفکیک هر استان اطلاع رسانی می نماید.
هرچند که تلاش ما در این مجموعه بر پوشش کامل و دقیق تمامی اخبار مرتبط با استخدامی کادر اداری دادگستری است، اما نیاز است که شما کاربران گرامی نیز با بررسی و پیگیری اخبار مربوطه از پرتال های استانی خود پیگیر اخبار احتمالی دیگر نیز باشید.

جدول اختصاصی 31 استان استخدام قوه قضائیه
ردیف لینک قوه قضائیه استان  لینک مشاهده ردیف لینک قوه قضائیه استان لینک مشاهده
1 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی مشاهده 17  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان فارس مشاهده
2 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان آذربایجان غربی مشاهده 18 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قزوین مشاهده
3 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اردبیل مشاهده 19 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان قم مشاهده
4 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان اصفهان مشاهده 20 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کردستان مشاهده
5 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان البرز مشاهده 21 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمان مشاهده
6 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان ایلام مشاهده 22  اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کرمانشاه مشاهده
7 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان بوشهر مشاهده 23 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده
8 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان تهران مشاهده 24 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گلستان مشاهده
9 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان چهارمحال و بختیاری مشاهده 25 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان گیلان مشاهده
10 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان جنوبی مشاهده 26 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان لرستان مشاهده
11 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان رضوی مشاهده 27 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مازندران مشاهده
12 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خراسان شمالی مشاهده 28 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان مرکزی مشاهده
13 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان خوزستان مشاهده 29 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان هرمزگان مشاهده
14 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان زنجان مشاهده 30 اطلاعیه استخدامی قوه قضائیه استان همدان مشاهده
15 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سمنان مشاهده 31 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان یزد مشاهده
16 اطلاعیه های استخدامی قوه قضائیه استان سیستان و بلوچستان مشاهده
لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

لیست صفحات مرتبط:

+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون تصدي منصب قضا اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون مترجم رسمی قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کانونهای وکلای دادگستری ایران اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون کارشناس رسمی دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت  ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون استخدامی وزارت دادگستری اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه بحث و تبادل نظر آزمون قضاوت ویژه شوراهای حل اختلاف اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت ورود به صفحه اخبار آموزش و اشتغال کارآموزان قضایی اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:11

  کد دیدگاه : 2455617

  https://www.yjc.ir/fa/news/7016384/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%B9%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%82%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B9%DB%B6-%D9%85%D8%AD%D9%82%D9%82-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF

  درخواست مصاحبه با وزیر را بکنید، وزیر باید پاسخگو باشه، قول داده،باید عمل کنه،،،، خواهشا هر کدام ده تا پیام متفاوت بزارید، به ایمیلم نیازی نیست…. درخواست مصاحبه با وزیر و بعد نوبخت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سونیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:42

  کد دیدگاه : 2455281

  تورو خدا پیگیری کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:17

  کد دیدگاه : 2455237

  دوستان همه امروز زنگ بزنیم دفتر وزیر محتر
  و طبق قول خودشون ما خواستار بکارگیری تا اخر مرداد هستیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : الهه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:43

  کد دیدگاه : 2454837

  کی از این برزخ درمی اییم… هر روز اندازه یک قرن میگذره دیگه بریدم بخدا ….

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:43

   کد دیدگاه : 2454961

   بخدا دیگه فکر کردنشم‌که این همه وقته بلاتکلیف بودم و جوانیم و ابروم پیش خانوادم رفت مخصوصا پیش خانواده همسرم بی اعتبار شدم و هنوز که هنوزه ازم سوال میکنن کی قراره برین سرکار هیچ جوابی ندارم جز اینکه ان شالله گفتن میریم .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سردار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:34

  کد دیدگاه : 2454824

  کلا فراموش شدیم رفت… (:fool:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهارنارنج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:40

  کد دیدگاه : 2454757

  سلام دوستان دیگه نوبتی هم باشه نوبت کمیسیون قضاییه همه با هم پیام بدیم زنگ بزنیم که مهلت رو به اتمام هست وزیر باید گزارش بده از روند کار و ما۵۰۰۰نفر منتظر جذب هستیم همت کنید برادران و خواهران گرامی حق رو باید گرفت.

  *اسامی نمایندگان کمیسیون قضایی وحقوقی*

  ۱-محمدعلی پور مختار
  ۲-یحیی کمالی پور
  ۳-حسن نوروزی
  ۴-حسن رضازاده
  ۵-محمدجوادفتحی
  ۶-محمددهقانی نقندر
  ۷-الله یارملکشاهی
  ۸-ابوالفضل ابوترابی
  ۹-محمدآشوری تازیانی
  ۱۰-روح الله حضرت پور
  ۱۱-محمد کاظمی
  ۱۲-جلیل رحیمی جهان آبادی
  ۱۳-شکور پورحسین
  ۱۴-علی بختیار

  پاسخ دهید
  • نویسنده : seyed.h

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:13

   کد دیدگاه : 2455781

   دوستان متحد و یکصدا جلو میریم تا جذب همه انشا الله پیگیری ها رو ادامه میدیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهارنارنج

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:20

  کد دیدگاه : 2454724

  سلام
  دوستان لطفا دست رودست نزارین حتما پیگیری کنید (:bravo:)

  👈راه های پیگیری👉

  👇👇👇👇👇

  توی سایت باشگاه خبرنگاران جوان شماره شهروندخبرنگار رو پیداکنید وتوی سروش یا تلگرام به همین شماره پیام بدین و بخواین درمورد مهلت یک ماهه وزیر و جذب تااخر مرداد هم با ایشون وهم با اقای نوبخت وانصاری مصاحبه کنند. (پیام هارومیخونن)پس حتما بفرستین

  دوم : ایمیل اقای وزیر هست

  info@justice.ir

  سوم :ایمیل اقای نوبخت👇👇

  👈nobakht@mporg.ir👉
  چهارم:
  ایمیل معاون دکتر نوبخت
  معاونت هماهنگی برنامه و بودجه
  pourmohammadi@mporg.ir

  ایمیل سازمان برنامه وبودجه
  dabir@mporg.ir

  پنجم خبرگزاری ها
  باشگاه خبر نگاران جوان ۱۰۰۰۱۹۱۵
  خبر گزاری تسنیم ۳۰۰۰۰۲۵
  خبرگزاری فارس۳۰۰۰۱۱
  خبرگزاری انا ۱۰۰۰۶۰۰
  شبکه خبر ۱۰۰۰۶۰۱
  info@khabarfarsi.com
  info@mehrnews.com
  info@isna.ir
  info@hamshahrionline.ir
  info@tasnimnews.com
  parirna@irna.ir
  info@mardomsalari.com
  info@javanonline.ir
  info@alef.ir
  Aftabnews1@gmail.com
  info@mashreghnews.ir
  اگر کسی بتونه به دفتر خبرگزاریها هم بره بهتره

  ششم:
  پیامک به نمایندگان کمسیون حقوقی قضایی مجلس و برنامه وبودجه

  وهر راه دیگری که میتونه راهگشا باشه.

  توی پیامک هاتون حتما ذکر کنید که ما طبق قول جناب وزیر خواهان جذب همگی پذیرفته شدگات تا اخر مرداد هستیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Arya

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:55

   کد دیدگاه : 2455729

   دوست خوشبینم توروخدا اخه مگه مونده مرداد تموم بشه !شما بگو تا اخر سال ما راضیم واقع بین باشیم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهارنارنج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:11

    کد دیدگاه : 2456061

    سلام
    اتفاقا چون خوشبین نیستم معمولا پیام میزارم که باید پیگیری رو ادامه داد. معمولا هم غر زیاد میزنم تو نوشته هام منتها اون قسمتاش حذف میشه که قطعا براساس صلاح دید حذف میشه . فکر میکنم اونقدر همه ما عقیل هستیم بفهمیم چی به چیه کی به کیه ولی مگر کار دیگه ای جز پیگیری از دستمون برمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    امیدوارم ادمین تایید بفرمایند.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : به سلام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:10

  کد دیدگاه : 2454634

  دوست عزیز خوب معلومه برای بهداشت هم تعهد داده دیگه باید هزینه بده اگه بخواد بره ی سازمان دیگه
  چون موقع عقد قرارداد ازش تعهد خدمت در اون سازمان رو میگیرن الکی نیست که اگه خوشش اومد بره ی سازمان دیگه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : X

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:54

   کد دیدگاه : 2455883

   هزینه ای نداره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:41

  کد دیدگاه : 2454539

  سلام دوستانی که میرن سرکار میشه در مورد برگ شماری یکم توضیح بدن چه جوریه چیکار میکنین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : X

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:35

   کد دیدگاه : 2454825

   پشت صفحات شماره میزنی که گم نشن.
   این ابتدایی ترین کاره. کارای اساسی دیگه هم انجام میدیم که قابل توضیح نیستن چون کار هر شعبه فرق داره‌ عجله نکنین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تهران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:08

    کد دیدگاه : 2455610

    ممنون از لطفتون

    پاسخ دهید
  • نویسنده : .•*☆ حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:44

   کد دیدگاه : 2454838

   سلام
   “به بیان ساده در واقع برگ شماری برای این هست که ببینید یه پرونده چه تعداد و چه نوع برگه هایی داخلش هست؛ که با مراجعات بعدی راحت متوجه بشید از آخرین باری که پرونده دستتون بوده، چه چیزی از پرونده کم شده یا چه چیزی بهش اضافه شده”.

   هر پرونده ای یه سری برگه داخلش هست که باید پشت همشو مهر و امضا کنید و شماره بزنید. (هیچ برگه ای نباید بدون مهر و امضا بمونه)
   مهر و امضایی که پشت برگه ها میزنید، باعث میشه کسی نتونه غیر قانونی و دور از چشم شما برگه ای بدون مهر و امضای شما وارد پرونده کنه.
   از تعداد و نوع برگه های داخل پرونده یه لیست تهیه می کنید.
   در واقع به زبان محاوره ای یعنی آمار برگه های داخل پرونده هایی که باهاش سر و کار داری رو داشته باش. مالتو بچسب، همسایتو دزد نکن. همین 🙂

   پاسخ دهید
   • نویسنده : تهران

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:09

    کد دیدگاه : 2455612

    ممنون بابت جوابتون لطف کردین

    پاسخ دهید
 • نویسنده : سلام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:08

  کد دیدگاه : 2454343

  دوستان یه سوال داشتم.. یکی جواب بده
  دوست برادر م برای قوه آزمون داده بود هم برا بهداشت اون زد هر دوتا رو قبول شد ولی برادر نه.. اون دوست برادر م چون قوه هنوز جذب شروع نشده رفت بهداشت شروع به کار الان هم که جذب شروع شده.. داداشم زنگ زد بهش ببینه اسمش تو لیست بوده یا نه.. گفت نمیذارنش قوه.. نمیدونیم شوخی کرده چون این ناراحت نشه یایا واقعیت داشت..کسی هستهست اینجااینجا اینجوریاینجوری بلاسرش بیاد نذارن بره قوه؟؟؟
  بعد چیکارکرد؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : X

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:36

   کد دیدگاه : 2454826

   من که نفهمیدیم چی شد 😐

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سید میلاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:09

   کد دیدگاه : 2454988

   سلام
   خب مشخصه وقتی جایی کد پرسنلی صادر شده باشه نمیذارن دوباره صادر بشه.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فرناز متصدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:37

  کد دیدگاه : 2454064

  سلام چرا هیچی تأیید نمیشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سعید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:12

   کد دیدگاه : 2455354

   سلام
   تایید میشه چک کن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : دوست

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:54

  کد دیدگاه : 2453580

  سلام دوستان..اداره میخوام بیمه بشم نمیدونم تامین اجتماعی انتخاب کنم یا خدمات درمانی..بازنشستگی کدومش بهتره؟ کسی اطلاع داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : متصدی یک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:20

   کد دیدگاه : 2453960

   سوال مهمیه کسی اگ اطلاعی داره بگ

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهارنارنج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:15

    کد دیدگاه : 2454211

    سلام
    دقیق دقیق نمیشه گفت به جهت اینکه ادم از اینده خبر نداره و ….

    اما امروز کسی که بازنشسته میشه اگر تامین اجتماعی باشه بهتره (حقوقشون بهتر ازخدمات درمانی هست)

    اما فکر میکنم تامین اجتماعی یکم خانم هایی رو که بخوان مرخصی زایمان بگیرن اذیت میکنه یعنی میگه یا باید مرخصی بدون حقوق بگیری یا اصلا مرخصی نمیده

    البته در مورد مرخصی زایمان حتما تحقیق کنید چون این مساله روکه گفتم واسه معلم ها پیش اومده شاید ارگان های دیگه مشکلی نباشه

    توجه داشته باشین فقطیه بار میشه بیمه رو عوض کرد وباید خسارت بدین
    مثلا کسی که خدمات درمانی هست اگر بعد از پنج سال بخواد بشه تامین اجتماعی مکافات داره پول زیادی باید بریزید حساب تامین اجتماعی وبالعکس

    وکلام اخر بازهم تحقیق کنید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : بهارنارنج

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:18

     کد دیدگاه : 2454215

     البته دادگستری که نیروهای پیمانیش گفته تامین اجتماعی حالا اینکه میشه خدمات درمانی هم شد یا نه باید بپرسین

     پاسخ دهید
  • نویسنده : .•*☆ حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:51

   کد دیدگاه : 2453999

   سلام تامین اجتماعی هم برای نیروهای پیمانی و هم برای نیروهای رسمی هست؛ خدمات درمانی برای نیروهای رسمی هست که عضو صندوق بازنشستگی کشوری هستند.
   اگر نیروی پیمانی هستید فعلا این امکان وجود نداره که عضو صندوق بازنشستگی کشوری بشید و فقط باید از تامین اجتماعی استفاده کنید.
   اگر از نیروهایی هستید که در ابتدا به صورت رسمی استخدام شدید، یه نکته خیلی مهم رو مد نظر داشته باشید که قانون جدیدی تصویب شده که در طول دوره خدمت خودتون فقط یکبار میتونید سازمان بیمه گر خودتون رو تغییر بدید. یعنی اگر صندوق بازنشستگی رو در ابتدا انتخاب کنید و بعد سازمان بیمه گر رو به تامین اجتماعی تغییر بدید، دیگه این امکان وجود نداره که دوباره به صندوق بازنشستگی برگردید.

   پدر بنده بازنشسته صندوق بازنشستگی هستن که به غیر از تسهیلات وام و تسهیلات درمانی مختصر، چیز خاصی نداره. اما یکی از اقوام بازنشسته تامین اجتماعی هستن که از لحاظ تسهیلات درمانی و تسهیلات جنبی مثل کارت استخر، کارت باشگاه، کارت رستوران رایگان و غیره بهتر هست. تامین اجتماعی خودش کلی بیمارستان و مرکز درمانی ساخته و چون واسه خودش هست، معمولا تسهیلات درمانی خیلی خیلی بهتری از صندوق بازنشستگی داره. در عوض حقوق بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری بیشتره.
   و اینکه اگر شما عضو صندوق بازنشستگی باشید و بعدا مشکلی پیش بیاد، با خود سازمانتون طرفید، نه با تامین اجتماعی و اداره دیگه؛ برای همین پیگیری کارتون راحت تره.

   به نظر من الان اگر از هر کسی بپرسی، میگه بیمه ای که من هستم خدمات خوبی نداره.
   واقعا انتخاب بینشون سخته. چون هر کدوم با مزایای خاصی دارن که معایب دیگری رو پوشش میدن و بالعکس. اما اکثر رسمی ها صندوق بازنشستگی رو انتخاب میکنن و نظرشون این هست که چون با سازمان و اداره خودشون طرف هستن، معتبر تره.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : روزگاااار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:38

   کد دیدگاه : 2454239

   دوست عزیز تو نت جستجو کن امتیازات بیمه بازنشستگی کشوری و صندوق تامین اجتماعی بعد میتونی تصمیم بگیری

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ارومیه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:59

   کد دیدگاه : 2454264

   دوست عزیز هر بیمه ای یه مزایایی و یه معایبی داره اگه که یه بیمه صددرصد خوب باشه که دیگه اون یکی معنی نداره که وجود داشته باشه، مثلا یکیش در حین شاغل بودن باید حق بیمه بیشتر بدی و مزایای بیشتری در بازنشستگی میده و خوبیش اینه تو بازنشستگیش مزایاش خوبه و معایبش هم اینه حین خدمت باید مبلغ بیشتری از حقوقت رو تقدیم اون بیمه کنی،اون یکی بیمه هم مثلا برعکس این.پس هر بیمه ای منطبق با دیدگاه هر شخصی هست

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Bahar

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:57

   کد دیدگاه : 2454324

   تامین اجتماعی بهتره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : میم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:48

   کد دیدگاه : 2454408

   شما چون پیمانی هستین قطعا بیمه تامین اجتماعی هستین

   پاسخ دهید
  • نویسنده : majid

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:51

   کد دیدگاه : 2454549

   سلام
   من لینک مقایسه این دو جا رو فرستادم اگه ادمین تایید کنه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:29

  کد دیدگاه : 2453377

  اقا خواهشا ول کنید این حقوق رو بریم سر کار بعد میفهمیم الان انگار دویست سیصد کم باشه میرید انصراف میدین؟؟ بزارین رو پیگیری ها تمرکز کنیم انگار خبری نیست این ماهم کارگزینیا میگن حالاها خبری نیست این یعنی تلخ ترین خبر.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:31

  کد دیدگاه : 2453216

  خدمات مالی با لیسانس و مجرد چقدز حقوق میگیره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سونیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:25

  کد دیدگاه : 2452824

  خبر جدیدی بابت استخدام نوبت دوم نشد؟!!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : X

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:06

   کد دیدگاه : 2453075

   فعلا خیر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:47

    کد دیدگاه : 2453401

    به سلامتی شما هم جذب شدید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : X

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 23:37

     کد دیدگاه : 2454829

     خیر منتظریم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : محمد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:20

      کد دیدگاه : 2455121

      گفتن که کارورزها رو جذب کردن
      احتمالا استان شما کارورز ها بیشتر از سهمیه گروه اول بوده

      پاسخ دهید
 • نویسنده : .•*☆ حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:17

  کد دیدگاه : 2452687

  سلام بحث حقوق داغ شده توی سایت.
  پارسال حقوق ها توی رنج ۲ و ۷۰۰ تا ۳ تومن بود. امسال برای همه ۴۰۰ اضافه شده (بابت همون افزایش حقوق سالانه کارمندان دولت)
  اینکه حقوق بین ۳ و خرده ای تا ۳ و پونصد هست اثبات شده و نظر جمیع افراد همینه.(حرف هزاربار تکرار)
  چه اونی که از کارمندها سوال پرسیده و چه اونی که از کارگزینی سوال پرسیده و غیره، همه نظرشون روی همین مقداره.
  سر ۲۰۰_۳۰۰ تومن بالا پایین انقدر وسواس به خرج ندید.

  اگر تصویب بشه، قراره ۱۰ درصد از درامد قوه تحت عنوان برنامه رفاهی صرف رفاه کارکنان بشه.(این جدا از اون ۱۰ درصد افزایش حقوق متصدی واحد صف هست).
  حقوق مناسب و امکانات رفاهی تقریبا مناسبی که توی قوه هست، شاید کلا توی یکی دوتا سازمان دیگه باشه. در همین حد بدونید کافیه و انقدر کند و کاو نکنید.
  بعضیا هنوز سر کار نرفته، ارم قوه رو گذاشته بودن واسه تصویر پروفایلشون. این توی چشم بودنا و ذوق و شوق داشتن واسه حقوق و این چیزا واستون بعدا عادی میشه. الان بچسبید به پیگیری کارتون.
  شما مشغول بشید، ما هم با خیال راحت تر کار میکنیم و تا شما هم جذب نشید، پول کارمندایی که قبل شما جذب شدن برکت نخواهد داشت، چون چشم خیلیا که جذب نشدن دنبال این شغل هست.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار*

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:54

  کد دیدگاه : 2452496

  عرفه، روز بازگشت است؛ بازگشت به آغوش مهربان خدا. عرفه، روزی است که ناامیدی از درگاه خدا رخت برمی بندد.

  سلام ب تمام دوستان و همکاران عزیز
  سلام ویژه هم به ادمین های سایت ……خسته نباشید

  روز خوبی داشته باشید
  بعد ظهر مراسم دعای عرفه برگزار میشه التماس دعا حتما مارو هم دعا کنید
  ایشالا که تمام دوستان ب خواسته های دلشون برسون
  برا سلامتی اقا امام زمان و شفای تمام مریضا هم دعا کنید
  التماس دعا

  پاسخ دهید
 • نویسنده : روزگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:28

  کد دیدگاه : 2452438

  ادمین عزیز چرا روند تایید کامنت ها کند پیش میره؟؟؟؟ (:rtfm:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:13

   کد دیدگاه : 2452793

   چون خود مبحث سنگین هست به حد کافی جدیدا مراقبت از ایجاد بحث بین دوستان هم بهش اضافه شده.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بهارنارنج

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:34

    کد دیدگاه : 2452843

    سلام
    ادمین بزرگوار خواهش میکنیم این چند روز که میخوایم پیگیری کنیم پیام های مربوط به پیگیری رو سریعتر تایید بفرمایید چون هیچ جای دیگه ای نیست که پیگیری هامون هماهنگ باشه (:hi:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : بازوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:19

  کد دیدگاه : 2452420

  سلام دوستان دیگه نوبتی هم باشه نوبت کمیسیون قضاییه همه با هم پیام بدیم زنگ بزنیم که مهلت رو به اتمام هست وزیر باید گزارش بده از روند کار و ما۵۰۰۰نفر منتظر جذب هستیم همت کنید برادران و خواهران گرامی حق رو باید گرفت.

  *اسامی نمایندگان کمیسیون قضایی وحقوقی*

  ۱-محمدعلی پور مختار
  ۲-یحیی کمالی پور
  ۳-حسن نوروزی
  ۴-حسن رضازاده
  ۵-محمدجوادفتحی
  ۶-محمددهقانی نقندر
  ۷-الله یارملکشاهی
  ۸-ابوالفضل ابوترابی
  ۹-محمدآشوری تازیانی
  ۱۰-روح الله حضرت پور
  ۱۱-محمد کاظمی
  ۱۲-جلیل رحیمی جهان آبادی
  ۱۳-شکور پورحسین
  ۱۴-علی بختیار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:18

  کد دیدگاه : 2452419

  سلام .بچه ها تو این روزا چکار می کنید،؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محسن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:46

   کد دیدگاه : 2452856

   دعا به جون بچه های کادر اداری قوه قضائیه که انشاءالله کار همه به حق این روزهای عزیز درست بشه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...